"Шымкент қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Шымкент қаласы әкімінің 2018 жылғы 14 қарашадағы № 9 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шымкент қаласы әкімінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 2 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 желтоқсанда № 31366 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. "Шымкент қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Шымкент қаласы әкімінің 2018 жылғы 14 қарашадағы № 9 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шымкент қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Шымкент қалалық аумақтық
сайлау комиссиясы
Шымкент қаласы әкімдігінің
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 2 шешіміне қосымша
Шымкент қаласы әкімінің
2018 жылғы 14 қарашадағы
№ 9 шешіміне 1-қосымша
Шымкент қаласы бойынша сайлау учаскелерінің шекаралары
Абай ауданы
№ 36 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Самал-2" шағын ауданы, № 132/3, "125 High School" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: Көрікті көшесі № 87-155, Ақдала көшесі № 1-90, Болашақ көшесі № 1-90, Алтын бесік көшесі № 1-90, Тынышбай ата көшесі № 1-90, А.Назарбеков көшесі № 1-43, Сырлысай көшесі № 1-60, Балғын көшесі № 1-60.
№ 37 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Самал-3" шағын ауданы, Ұ.Арғынбеков көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "Абдраш Назарбеков атындағы № 87 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Шұғыла" шағын ауданының Өзекті көшесі № 1-38, Атасу көшесі № 1-40, Алтын ғасыр көшесі № 1-32, Нұршуақ көшесі № 1-32, Игілік көшесі № 1-32, Ерулік көшесі № 1-34, Нұрлы жол көшесі № 1-32, Нұр жауған көшесі № 1-48, И.Байзақов көшесі № 1-50 және Қазына, Егеменді ел, Дархан, Сарыөзек, Ж.Қалшораев, Қасиет көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 38 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Самал-3" шағын ауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 55 "Самал" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық казыналық кәсіпорынының ғимараты.
Шекарасы: "Солтүстік Батыс" шағын ауданының Алтын дала көшесі № 1-57, Өркенді көшесі № 1-62 А, Үшқиян көшесі № 1-50, Аламан көшесі № 1-62, Н.Төленді көшесі № 1-79, Әлімтау көшесі № 1-111, Алтынарық көшесі № 1-111, Атақоныс көшесі № 1-67, Талдыбұлақ көшесі № 1-51, Талас, Тарақтас, Өзекті, Атасу және Өріс көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 39 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Самал-3" шағын ауданы, С.Юсупов көшесі, нөмірсіз, "Бала Бақберген" бөбекжай-бақшасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.

О внесении изменения в решение акима города Шымкент от 14 ноября 2018 года № 9 "Об образовании избирательных участков на территории города Шымкент"
Решение акима города Шымкент от 29 декабря 2022 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2022 года № 31366
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Шымкент от 14 ноября 2018 года № 9 "Об образовании избирательных участков на территории города Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Шымкент" обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов
"СОГЛАСОВАНО"
Шымкентская городская
территориальная
избирательная комиссия
Приложение к решению
Акимата города Шымкент
от 29 декабря 2022 года № 2
Приложение 1
к решению акима города
Шымкент от 14 ноября
2018 года № 9
Границы избирательных участков города Шымкент
Абайский район
Избирательный участок № 36
Месторасположение: микрорайон "Самал-2", № 132/3, здание Товарищество с ограниченной ответственностью "125 High School".
Граница: улица Корикти № 87-155, улица Акдала № 1-90, улица Болашак № 1-90, улица Алтын бесик № 1-90, улица Тынышбай ата № 1-90, улица А.Назарбекова № 1-43, улица Сырлысай № 1-60, улица Балгын № 1-60.
Избирательный участок № 37
Месторасположение: микрорайон "Самал-3", улица У.Аргынбекова, без номера, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 87 имени Абдраш Назарбекова" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Озекти № 1-38, улица Атасу № 1-40, улица Алтын гасыр № 1-32, улица Ырысбак № 1-32, улица Нуршуак № 1-32, улица Игилик № 1-32, улица Ерулик № 1-34, улица Нурлы жол № 1-32, улица Нур жауган № 1-48, улица И.Байзакова № 1-50 и дома без номеров улиц Казына, Егеменди ел, Дархан, Сарыозек, Ж.Калшораева, Касиет микрорайона "Шугыла".
Избирательный участок № 38
Месторасположение: микрорайон "Самал-3", без номера, здание государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад № 55 "Самал" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Алтын дала № 1-57, улица Оркенди № 1-62 А, улица Ушкиян № 1-50, улица Аламан № 1-62, улица Н.Толенди № 1-79, улица Алимтау № 1-111, улица Алтынарык № 1-111, улица Атаконыс № 1-67, улица Талдыбулак № 1-51 и дома без номеров улиц Талас, Тарактас, Озекти, Атасу, Орис микрорайона "Северо-Запад".
Избирательный участок № 39
Месторасположение: микрорайон "Самал-3", улица С.Юсупова, без номера, здание Товарищество с ограниченной ответственностью "Ясли сад "Бала Бакберген".

Шекарасы: "Самал-3" шағын ауданының С.Юсупов көшесі № 4432-6555 учаскелері, Ізгілік көшесі № 1-150, Құс жолы № 70-112, Қобыланды батыр көшесі № 60-80, Ұлы дала көшесі № 83-130, Алтынбастау көшесі № 83-130, Қазақ ордасы көшесі № 132-240, Алмалы бақ көшесі № 120-210, Шұбаркөл көшесі № 114-205, Алтынқорған көшесі № 100-192, Мәңгілік ел көшесі № 100-202, Баулық көшесі № 89-181, Нұртау көшесі № 68-94, Тыңдала көшесі № 84-143, Әулие ағаш көшесі № 1-54, Алтынжал және Самал жел көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 40 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Самал-3" шағын ауданы, Әл-Фараби көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 6 қалалық емхана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның "А" ғимараты.
Шекарасы: "Самал-3" шағын ауданының С.Байысбаев көшесі № 37-110, Баршын көшесі № 1-66, ағайынды Тәжібаевтар көшесі № 35-110, Б.Есқараев көшесі № 35-105, А.Ерназаров көшесі № 35-95, Қ.Сыздықов көшесі № 37-110, С.Сейітов көшесі № 1-104, Сағынбаев көшесі № 37-128, Арайтаң көшесі № 37-110, Сардар көшесі № 1-45.
№ 41 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Самал-3" шағын ауданы, Әл-Фараби көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 6 қалалық емхана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның "Б" ғимараты.
Шекарасы: "Самал-3" шағын ауданының Диқанкөл көшесі № 1-36, Манас көшесі № 1-36, Б.Дауылбаев көшесі № 1-36, С.Юсупов көшесі № 1-36, С.Байысбаев көшесі № 1-36, ағайынды Тәжібаевтар көшесі № 1-34, Б.Есқараев көшесі № 1-34, А.Ерназаров көшесі № 1-34, Қ.Сыздықов көшесі № 1-36, С.Сағынбаев көшесі № 1-36, Арайтаң көшесі № 1-36.
№ 42 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ақниет" шағын ауданы, № 549, "Нұр-Әли бөбекжай- бақшасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: учаскеге "Ақниет" шағын ауданы толығымен кіреді және "Ынтымақ" шағын ауданының атауы жоқ 9 көшенің нөмірсіз үйлері.
№ 43 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қатынкөпір" шағын ауданы, Ғ.Ғұлам көшесі, № 37, Шымкент қаласының білім басқармасының "С.Көбеев атындағы № 56 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Әл-Фараби көшесі № 101-160, М.Жұмабаев көшесі № 1-50, Ғ.Ғұлам көшесі № 1-50, Айбек көшесі № 1-38, Балуан Шолақ көшесі № 1-53, Арал көшесі № 1-51, Жас гвардия көшесі № 1-56.
№ 44 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сыпырған ата көшесі нөмірсіз, "Бахор" мейрамханасының ғимараты.
Шекарасы: К.Әлімбетов көшесі № 1-67, Ы.Алтынсарин көшесі № 1-62, Б.Әлімбеков көшесі № 1-61, І.Жансүгіров көшесі № 1-64, М.Мәметова көшесі № 1-59, Б.Майлин көшесі № 1-68, Т.Бигелдинов көшесі № 1-64.
№ 45 сайлау учаскесі

Граница: улица С.Юсупов участки № 4432-6555, улица Изгилик № 1-150, улица Кус жолы № 70-112, улица Кобыланды батыра № 60-80, улица Улы дала № 83-130, улица Алтынбастау № 83-130, улица Казак ордасы № 132-240, улица Алмалы бак № 120-210, улица Шубаркол № 114-205, улица Алтынкорган № 100-192, улица Мангилик ел № 100-202, улица Баулык № 89-181, улица Нуртау № 68-94, улица Тындала № 84-143, улица Аулие агаш № 1-54, дома без номеров улицы Самал жел и Алтынжал микрорайона "Самал-3".
Избирательный участок № 40
Месторасположение: микрорайон "Самал-3", улица Аль-Фараби, без номера, блок "А" государственного коммунального предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 6" управления здравоохранения города Шымкент.
Граница: улица С.Байсбаева № 37-110, улица Баршын № 1-66, улица братьев Тажибаевых № 35-110, улица Б.Ескараева № 35-105, улица А.Ерназарова № 35-95, улица К.Сыздыкова № 37-110, улица С.Сеитова № 1-104, улица Сагынбаева № 37-128, улица Арайтаны № 37-110, улица Сардара № 1-45 микрорайона "Самал-3".
Избирательный участок № 41
Месторасположение: микрорайон "Самал-3", улица Аль-Фараби, без номера, блок "Б" коммунального государственного предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 6" управления здравоохранения города Шымкент.
Граница: улица Диханкол № 1-36, улица Манас № 1-36, улица Б.Дауылбаева № 1-36, улица С.Юсупова № 1-36, улица С.Байысбаева № 1-36, улица братьев Тажибаевых № 1-34, улица Б.Ескараева № 1-34, улица А.Ерназарова № 1-34, улица К.Сыздыкова № 1-36, улица С.Сагынбаева № 1-36, улица Арайтан № 1-36 микрорайона "Самал-3".
Избирательный участок № 42
Месторасположение: микрорайон "Акниет", № 549, здание Товарищество с ограниченной ответственностью "Ясли-сад "Нұр-Әли".
Граница: в участок входит микрорайон "Акниет" полностью и дома без номеров 9 улиц без наименования микрорайона "Ынтымак".
Избирательный участок № 43
Месторасположение: микрорайон "Катынкопир", улица Г.Гулама, № 37, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 56 имени С.Кобеева" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Аль-Фараби № 101-160, улица М.Жумабаева № 1-50, улица Г.Гулама № 1-50, улица Айбека № 1-38, улица Балуан Шолака № 1-53, улица Арал № 1-51, улица Молодая гвардия № 1-56.
Избирательный участок № 44
Месторасположение: улица Сыпырган ата, без номера, здание ресторан "Бахор".
Граница: улица К.Алимбетова № 1-67, улица Ы.Алтынсарина № 1-62, улица Б.Алимбекова № 1-61, улица И.Жансугурова № 1-64, улица М.Маметовой № 1-59, улица Б.Майлина № 1-68, улица Т.Бигельдинова № 1-64.
Избирательный участок № 45

Орналасқан жері: "Қатынкөпір" шағын ауданы, Әл-Фараби көшесі, № 102, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 52 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Қатынкөпір" шағын ауданының Әл-Фараби көшесінің жұп жағы № 40-92, М.Әуезов көшесі № 35-62, Бабыр көшесі № 52-110, Қ.Сәрсенбаев көшесі № 35-73, Б.Оңтаев көшесі № 35-65, А.Сейданов көшесі № 41-62, Ә.Жангелдин көшесі № 41-70, Үржар көшесі № 1-44, М.Мақатаев көшесі № 1-47, Қажымұқан көшесі № 1-42, Ақбақай көшесі № 1-45, К.Әзербаев көшесі № 1-21, Сыпырған ата көшесінің тақ жағы № 1-35, Қ.Өмішұлы көшесінің жұп жағы № 20-32, Амангелді көшесі № 25-65.
№ 46 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қатынкөпір" шағын ауданы, Онтаев көшесі, № 15, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 4 кешкі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Қатынкөпір" шағын ауданының Әл-Фараби көшесінің жұп жағы № 2-38, М.Әуезов көшесі № 1-34, Бабыр көшесі № 1-51, Қ.Сәрсенбаев көшесі № 1-34, Б.Оңтаев көшесі № 1-34, А.Сейданов көшесі № 1-34, Ә.Жангелдин көшесі № 1-40, Ф.Құралбаев көшесі № 1-22, Е.Тойғанбаев көшесі № 18-30, Қ.Өмішұлы көшесінің тақ жағы № 21-31.
№ 47 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қатынкөпір" шағын ауданы, Қ.Өмішұлы көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 51 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "А" ғимараты.
Шекарасы: "Қатынкөпір" шағын ауданының Қ.Сәтбаев көшесі № 1-57, Е.Сыпатаев көшесінің тақ жағы № 1-85, жұп жағы № 2-98, С.Садықұлов көшесі № 29-95, Әл-Фараби көшесі № 1-91, Хан тәңірі көшесі тақ жағы № 1-57, жұп жағы № 2-86, Низами көшесі № 1-85, Теміртау көшесі тақ жағы № 1-63, жұп жағы № 2-36, Амангелді көшесі № 1-24, Қ.Өмішұлы көшесі № 1-20, Е.Тойғанбаев көшесі № 1-18.
№ 48 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қатынкөпір" шағын ауданы, Қ.Өмішұлы көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 51 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Б" ғимараты.
Шекарасы: Е.Молдабаев көшесі № 1-147, Қ.Дауылов көшесі тақ жағы № 1-79, жұп жағы № 2-124, Көкарал көшесі № 1-47, Темірлан тас жолының жұп жағы № 34-60, Ғ.Мұратбаев көшесі № 1-84, Қазақбаев көшесі № 1-46, Едіге батыр көшесі № 1-22, Достық көшесі № 1-13, Восход көшесі № 1-13, Темірлан көшесі № 1-22, Қызыл жұлдыз көшесі № 1-19, Шымкент көшесі № 1-52.
Сонымен қатар, № 49 Жылжымалы механикаландырылған колоннаның ғимараты № 1 және 14 нөмірсіз жеке үйлер, № 21 Жылжымалы механикаландырылған колоннаның ғимараты және № 1-16 үйлері.
№ 50 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Жайлау" шағын ауданы, Темірлан тас жолы, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 16 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Месторасположение: микрорайон "Катынкопир", улица Аль-Фараби, № 102, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 52" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Аль-Фараби четная сторона № 40-92, улица М.Ауезова № 35-62, улица Бабыра № 52-110, улица К.Сарсенбаева № 35-73, улица Б.Онтаева № 35-65, улица А.Сейданова № 41-62, улица А.Жангельдина № 41-70, улица Уржар № 1-44, улица М.Макатаева № 1-47, улица Кажымукана № 1-42, улица Акбакай № 1-45, улица К.Азербаева № 1-21, улица Сыпырган ата нечетная сторона № 1-35, улица К.Омишулы четная сторона № 20-32, улица Амангелды № 25-65 микрорайона "Катынкопир".
Избирательный участок № 46
Месторасположение: микрорайон "Катынкопир", улица Онтаева, № 15, здание коммунального государственного учреждения "Вечерняя школа № 4" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Аль-Фараби четная сторона № 2-38, улица М.Ауезова № 1-34, улица Бабыр № 1-51, улица К.Сарсенбаева № 1-34, улица Б.Онтаева № 1-34, улица А.Сейданова № 1-34, улица А.Жангелдина № 1-40, улица Ф.Куралбаева № 1-22, улица Е.Тойганбаева № 18-30, улица К.Омишулы нечетная сторона № 21-31 микрорайона "Катынкопир".
Избирательный участок № 47
Месторасположение: микрорайон "Катынкопир", улица К.Омишулы, без номера, корпуса "А" коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 51" управления образования города Шымкент.
Граница: улица К.Сатбаева № 1-57, улица Е.Спатаева нечетная сторона № 1-85, четная сторона № 2-98, улица С.Садыкулова № 29-95, улица Аль-Фараби № 1-91, улица Хан танири нечетная сторона № 1-57, четная сторона № 2-86, улица Низами № 1-85, улица Темиртау нечетная сторона № 1-63, четная сторона № 2-36, улица Амангелды № 1-24, К.Омишулы № 1-20, улица Е.Тойганбаева № 1-18 микрорайона "Катынкопир".
Избирательный участок № 48
Месторасположение: микрорайон "Катынкопир", улица К.Омишулы, без номера, корпуса "Б" коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 51" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Е.Молдабаева № 1-147, улица К.Даулова нечетная сторона № 1-79, четная сторона № 2-124, улица Кокарал № 1-47, Темирлановское шоссе четная сторона № 34-60, улица Г.Муратбаева № 1-84, улица Казакбаева № 1-46, улица Едиге батыра № 1-22, улица Достык № 1-13, улица Восход № 1-13, улица Темирлан № 1-22, улица Кызыл жулдыз № 1-19, улица Шымкентская № 1-52.
Здание передвижной механизированной колонны № 49 дом № 1 и 14 домов без номеров, здание передвижной механизированной колонны № 21, дома № 1-16;
Избирательный участок № 50
Месторасположение: микрорайон "Жайлау", Темирлановское шоссе, без номера, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 16" управления образования города Шымкент.

Шекарасы: "Жайлау" шағын ауданының Р.Тауасаров көшесі № 1-59, А.Тойшыбек көшесі № 1-55, О.Шыршықбай көшесі № 1-48, А.Ерназар көшесі № 1-48, Арын қожа көшесі № 1-54, Е.Тоққожа көшесі № 1-57, А.Баққараев көшесі № 1-68, Ә.Әбішев көшесі № 1-105.
№ 51 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ынтымақ" шағын ауданы, Түркістан көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 54 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Ынтымақ" шағын ауданының Түркістан көшесі № 1-115, Жаңатұрмыс көшесі № 1-45, Баян-сұлу көшесі № 1-45, Ташкент көшесі № 1-80, Қара су көшесі № 1-60, Қарасу тұйығы № 1-35, Қ.Бақбаев көшесі № 1-22, Бақсай көшесі № 1-40, Бозжусан көшесі № 1-45, Аққурай көшесі № 1-65, Темірші көшесі № 1-65, Ақжұлдыз көшесі № 1-60, Жаңатілек көшесі № 1-65.
№ 52 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ынтымақ" шағын ауданы, Түркістан көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 54 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қосымша ғимараты.
Шекарасы: "Ынтымақ" шағын ауданының Сүйінбай көшесі № 1-25, Б.Алпысбаев көшесі № 1-25, Шоқбытов көшесі № 1-10, Ж.Жабаев көшесі № 1-50, Д.Назаров көшесі № 1-40, Р.Қошқарбаев көшесі № 1-25, Қ.Мұратов көшесі № 1-40, Б.Саттарханов көшесі № 1-26, Бейбітшілік көшесі № 1-22, Ирисметов көшесі № 1-43 және Қозы-көрпеш, Сусамыр, Тайбурыл, Керней, Яссы, Атанұры, Талдысай, Тасбұлақ көшелерінің және атауы жоқ үш көшенің нөмірсіз үйлері.
№ 53 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Тұрлан" шағын ауданы, Мектеп өткелі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 55 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қосымша ғимараты.
Шекарасы: "Тұрлан" шағын ауданының М.Тореза көшесінің тақ жағы № 1-33, Шмидта көшесі № 1-28, Галицын көшесі № 1-40, Ш.Есенов № 1-50, Абылай хан көшесі № 1-30 және "Батыс" шағын ауданы толығымен.
№ 54 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Тұрлан" шағын ауданы, М.Тореза көшесі, № 24а, "Кішкентай данышпан" бөбекжай-балабақшасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: "Ынтымақ-2" шағын ауданының Имантау, Іле, Жуантөбе, Жезқазған, Майқұдық, Қызылқайнар, Кендірлі, Қаған көшелерінің нөмірсіз үйлері атауы жоқ көшеге дейін.
№ 55 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Жиделі" шағын ауданы, Амангелді көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 60 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қосымша ғимараты.
Шекарасы: учаскеге "Жиделі" шағын ауданы толығымен кіреді.
№ 56 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Алтынтөбе" тұрғын алабы, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 117 Алтынтөбе жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Граница: улица Р.Тауасарова № 1-59, улица А.Тойшыбек № 1-55, улица О.Шыршыкбай № 1-48, улица А.Ерназар № 1-48, улица Арын кожа № 1-54, улица Е.Токкожа № 1-57, улица А.Баккараева № 1-68, улица А.Абишева № 1-105 микрорайон "Жайлау".
Избирательный участок № 51
Месторасположение: микрорайон "Ынтымак", улица Туркестанская, без номера, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 54" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Туркестанская № 1-115, улица Жанатурмыс № 1-45, улица Баян-сулу № 1-45, улица Ташкентская № 1-80, улица Карасу № 1-60, тупик Карасу № 1-35, улица К.Бакбаева № 1-22, улица Баксай № 1-40, улица Бозжусан № 1-45, улица Аккурай № 1-65, улица Темирши № 1-65, улица Акжулдыз № 1-60, улица Жанатилек № 1-65 микрорайона "Ынтымак".
Избирательный участок № 52
Месторасположение: микрорайон "Ынтымак", улица Туркестанская, без номера, пристройка коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школы № 54" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Суюнбая № 1-25, улица Б.Алпысбаева № 1-25, улица Шокбытова № 1-10, улица Ж.Жабаева № 1-50, улица Д.Назарова № 1-40, улица Р.Кошкарбаева № 1-25, улица К.Муратова № 1-40, улица Б.Саттарханова № 1-26, улица Бейбитшилик № 1-22, улица Ирисметова № 1-43 и дома без номеров улиц Козы-корпеш, Сусамыр, Тайбурыл, Керней, Яссы, Атануры, Талдысай, Тасбулак и трех улиц без наименования микрорайона "Ынтымак".
Избирательный участок № 53
Месторасположение: микрорайон "Турлан", проезд Школьный, без номера, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 55" управления образования города Шымкент.
Граница: улица М.Тореза нечетная сторона № 1-33, улица Шмидта № 1-28, улица Галицина № 1-40, улица Ш.Есенова № 1-50, улица Абылай хана № 1-30 и микрорайон "Батыс" полностью микрорайона "Турлан".
Избирательный участок № 54
Месторасположение: микрорайон "Турлан", улица М.Тореза, № 24а, здание Товарищество с ограниченной ответственностью "Ясли сад "Маленький гений".
Граница: дома без номеров улиц Имантау, Иле, Жуантобе, Жезказган, Майкудык, Кызылкайнар, Кендирли, Каган до улицы без наименования микрорайона "Ынтымак-2".
Избирательный участок № 55
Месторасположение: микрорайон "Жидели", улица Амангелды, без номера, дополнительное здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 60" управления образования города Шымкент.
Граница: в участок входит микрорайон "Жидели" полностью.
Избирательный участок № 56
Месторасположение: жилой массив "Алтынтобе", без номера, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 117" управления образования города Шымкент.

Шекарасы: "Алтынтөбе" тұрғын алабының Ж.Оразбайұлы көшесі № 1-25, Құдайберді көшесі № 1-28, Ізтілеу көшесі № 1-28, Бердібай көшесі № 1-31, Дайырбек көшесі № 1-30, Нұрлыбай көшесі № 1-15, Жаңақұрылыс көшесі № 1-11, Өтебай көшесі № 1-21.
№ 57 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Көкбұлақ" тұрғын алабы, Есбол қажы би көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 118 Көкбұлақ жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: учаскеге "Көкбұлақ" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 59 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Тәуелсіздікке 20 жыл" тұрғын алабы, Ы.Алтынсарин көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 95 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: учаскеге "Тәуелсіздікке 20 жыл" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 60 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Игілік" тұрғын алабы, В.Терешкова көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "Кенесары Қасымұлы атындағы № 82 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Игілік" тұрғын алабының Т.Абдрайымов көшесі № 1-39, С.Өмірбайұлы № 1-15, А.Майлыбайұлы № 1-20, Айшуақ көшесі № 1-20, Б.Искаков көшесі № 1-36, В.Терешкова көшесі № 1-17, Қарғалы көшесі № 1-25, С.Сейфулин көшесі № 1-32 Ю.Гагарин көшесі № 1-10, Арыснұра көшесі № 1-33, Иіркөл көшесі № 1-39, М.Сыздықұлы көшесі № 1-90, Т.Аубакиров көшесі № 1-55, Көкмардан көшесі № 1-45, Жәудір көшесі № 1-45, Шымбұлақ көшесі № 1-35, Дачная көшесі № 1-29.
№ 61 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Игілік" тұрғын алабы, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 128 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Маңқараев көшесі № 1-50, Жаңақұрылыс 1, Жаңақұрылыс 2, Жаңақұрылыс 3, Жаңақұрылыс 4, Жаңақұрылыс 5, Жаңақұрылыс 6, Жаңақұрылыс 7, Жаңақұрылыс 8, Жаңақұрылыс 9, Жаңақұрылыс 10, Жаңақұрылыс 11, Жаңақұрылыс 12, Жаңақұрылыс 13, Жаңақұрылыс 14, Жаңақұрылыс 15, Жаңақұрылыс 16, Жаңақұрылыс 17, Жаңақұрылыс 18 көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 62 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қызылжар" тұрғын алабы, Ленин көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "В.Терешкова атындағы № 93 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Қызылжар" тұрғын алабының Ж.Ахметов көшесі № 1-65, Ленин көшесі № 1-12, Комсомол көшесі № 1-45, Мельничная көшесі № 1-6, Фабричная көшесі № 1-75, Победа көшесі № 1-36, Молодежная көшесі № 7-13, Гаражная көшесі № 1-21, 2 Гаражная көшесі № 1-27, Жаңақұрылыс 1 көшесі № 1-32, Жаңақұрылыс 2 көшесі № 1-44, Жаңақұрылыс 3 көшесі № 1-27, Жаңақұрылыс 4 көшесі № 1-35, Жаңақұрылыс 5 көшесі № 1-42, Жаңақұрылыс 6 көшесі № 1-38, Жаңақұрылыс 7 көшесі № 1-47, Жаңақұрылыс 8 көшесі № 1-44.
№ 63 сайлау учаскесі

Граница: улица Ж.Оразбайулы № 1-25, улица Кудайберды № 1-28, улица Изтилеу № 1-28, улица Бердибая № 1-31, улица Дайырбека № 1-30, улица Нурлыбая № 1-15, улица Жанакурылыс № 1-11, улица Отебая № 1-21 жилого массива "Алтынтобе".
Избирательный участок № 57
Месторасположение: жилой массив "Кокбулак", улица Есбол кажи би, без номера, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 118 Кокбулак" управления образования города Шымкент.
Граница: в участок входит жилой массив "Кокбулак" полностью.
Избирательный участок № 59
Месторасположение: жилой массив "20 лет Независимости", улица Ы.Алтынсарина, без номера, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 95" управления образования города Шымкент.
Граница: в участок входит жилой массив "20 лет Независимости" полностью.
Избирательный участок № 60
Месторасположение: жилой массив "Игилик", улица В.Терешковой, без номера, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 82 имени Кенесары Касымулы" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Т.Абдраимова № 1-39, улица С.Омирбайулы № 1-15, улица А.Майлыбайулы № 1-20, улица Айшуак № 1-20, улица Б.Искакова № 1-36, улица В.Терешковой № 1-17, улица Каргалы № 1-25, улица С.Сейфулина № 1-32, улица Ю.Гагарина № 1-10, улица Арыснура № 1-33, улица Ииркол № 1-39, улица М.Сыздыкулы № 1-90, улица Т.Аубакирова № 1-55, улица Кокмардан № 1-45, улица Жаудир № 1-45, улица Шымбулак № 1-35, улица Дачная № 1-29 жилого массива "Игилик".
Избирательный участок № 61
Месторасположение: жилой массив "Игилик", без номера, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 128" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Манкараева № 1-50, дома без номеров улиц Новостройка 1, Новостройка 2, Новостройка 3, Новостройка 4, Новостройка 5, Новостройка 6, Новостройка 7, Новостройка 8, Новостройка 9, Новостройка 10, Новостройка 11, Новостройка 12, Новостройка 13, Новостройка 14, Новостройка 15, Новостройка 16, Новостройка 17, Новостройка 18.
Избирательный участок № 62
Месторасположение: жилой массив "Кызылжар", улица Ленина, без номера, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 93 имени В.Терешковой" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ж.Ахметова № 1-65, улица Ленина № 1-12, улица Комсомольская № 1-45, улица Мельничная № 1-6, улица Фабричная № 1-75, улица Победы № 1-36, улица Молодежная № 7-13, улица 1 Гаражная № 1-21, улица 2 Гаражная № 1-27, улица Новостройка 1 № 1-32, улица Новостройка 2 № 1-44, улица Новостройка 3 № 1-27, улица Новостройка 4 № 1-35, улица Новостройка 5 № 1-42, улица Новостройка 6 № 1-38, улица Новостройка 7 № 1-47, улица Новостройка 8 № 1-44 жилого массива "Кызылжар".
Избирательный участок № 63

Орналасқан жері: "Қызылжар" шағын ауданы, С.Құртаев көшесі, № 33 А, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 133 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Б" ғимараты.
Шекарасы: Ю.Гагарин көшесінің жұп жағы № 30-60, Р.Жұмабеков көшесі № 1-23, Қ.Төлеуов көшесі № 1-35, Нәбиев көшесі № 1-35, Қарасу көшесі № 1-35, А.Пайзахметов көшесі № 61-110, Ходжимет ата көшесі № 60-110, 1 тұйық Ходжимет ата № 1-18, 2 тұйық Ходжимет ата № 1-23, С.Құртаев көшесі № 1-30, Ж.Кикилов, Қосбұлақ, Сұлусай, Бақанас, Арыстанды, Ақтансай, Арақалық, Ақмая көшелерінің және атауы жоқ 3 көшенің нөмірсіз үйлері.
№ 64 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қызылжар" шағын ауданы, А.Пайзахметов көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "Сабыр Рахымов атындағы № 53 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жиделібайсын көшесі № 1-40, 1 тұйық Жиделібайсын № 1-18, Эрмат ата көшесі № 1-26, А.Махмудов көшесі № 1-47, 1 тұйық А.Махмудов № 1-12, Жаңақұрылыс № 1-25, 1 тұйық Жаңақұрылыс № 1-21, Киікжар көшесі № 1-20, Арыстан баб көшесі № 1-21, Шардара көшесі № 50-100, Ташболатов көшесі № 62-87, Гулістан көшесі № 62-125, 3 тұйық Гүлістан № 1-17, Ю.Гагарин көшесінің тақ жағы № 29-69, Бершінтөбе көшесі № 63-131.
№ 65 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қызылжар" шағын ауданы, А.Пайзахметов көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "Сабыр Рақымов атындағы № 53 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қосымша ғимараты.
Шекарасы: Шардара көшесі № 1-50, Ташболатов көшесі № 1-61, 1 тұйық Ташболатов № 1-10, 2 тұйық Ташболатов № 1-18, 3 тұйық Ташболатов № 1-10, Бершінтөбе көшесі № 1-62, 1 тұйық № 1-18, 2 тұйық № 1-8, Гүлістан көшесі № 1-61, 1 тұйық Бершінтөбе № 1-20, 2 тұйық Бершінтөбе № 1-10, Жетісай көшесі № 1-46, Тоқбәйге көшесі № 1-39, Жиделібайсын көшесінің жұп жағы № 42-68, Маралды көшесі № 1-39, А.Сұлтанов көшесі № 1-66, Ю.Гагарин көшесі № 1-28, 1 тұйық Ю.Гагарин № 1-6, 2 тұйық Ю.Гагарин № 1-8.
№ 66 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылжар шағын ауданы, А.Пайзахметов көшесі, нөмірсіз, "Қосдиірмен" өндірістік кооперативінің ғимараты.
Шекарасы: Жиделібайсын көшесінің тақ жағы № 41-69, А.Пайзахметов көшесі № 1-60, Ходжимет ата көшесі № 1-60, Жетісай көшесі № 47-72, Ниязкулов көшесі № 1-15, Рамазан ата көшесі № 1-30, Ақсуат көшесі № 1-60, Ақниет көшесі № 1-40, Гүлденген көшесі № 1-20, Тоқбәйге көшесі № 40-101, Жусанды көшесі № 1-25, Достасқан көшесі № 1-26, А.Махмудов көшесі № 48-72, Қаратал көшесі № 1-25, Теректі көшесі № 1-25, Эрмат ата көшесі № 27-86.
№ 75 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бәйдібек би даңғылы, нөмірсіз, "Шымкент қаласының қалалық жайлы ортаны дамыту басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "А.Асқаров атындағы "Шымкент мемлекеттік дендрологиялық саябағы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Месторасположение: микрорайон "Кызылжар", улица С.Куртаева, № 33А, корпус Б коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 133" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ю.Гагарина четная сторона № 30-60, улица Р.Жумабекова № 1-23, улица К.Толеуова № 1-35, улица Набиева № 1-35, улица Карасу № 1-35, улица А.Пайзахметова № 61-110, улица Ходжимет ата № 60-110, 1-тупик Ходжимет ата № 1-18, 2-тупик Ходжимет ата № 1-23, улица С.Куртаева № 1-30, дома без номеров улиц Кикилова, Косбулак, Сулусай, Баканас, Арыстанды, Актансай, Аракалык, Акмая и 3 улиц без наименования.
Избирательный участок № 64
Месторасположение: микрорайон "Кызылжар", улица А.Пайзахметова, без номера, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 53 имени С.Рахымова" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Жиделибайсын № 1-40, 1 тупик Жиделибайсын № 1-18, улица Эрмат ата № 1-26, улица А.Махмудова № 1-47, 1 тупик А.Махмудова № 1-12, улица Новостройка № 1-25, 1 тупик Новостройка № 1-21, улица Киикжар № 1-20, улица Арыстан баб № 1-21, улица Шардара № 50-100, улица Ташболатова № 62-87, улица Гулистан № 62-125, 3 тупик Гулистан № 1-17, улица Ю.Гагарина нечетная сторона № 29-69, улица Бершинтобе № 63-131.
Избирательный участок № 65
Месторасположение: микрорайон "Кызылжар", улица А.Пайзахметова, без номера, дополнительное здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средней школы № 53 имени Сабыр Рақымова" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Шардара № 1-50, улица Ташболатова № 1-61, 1 тупик Ташболатова № 1-10, 2 тупик Ташболатова № 1-18, 3 тупик Ташболатова № 1-10, улица Бершинтобе № 1-62, 1 тупик Бершинтобе № 1-18, 2 тупик Бершинтобе № 1-8, улица Гулистан № 1-61, 1 тупик Гулистан № 1-20, 2 тупик Гулистан № 1-10, улица Жетисай № 1-46, улица Токбайге № 1-39, улица Жиделибайсын четная сторона № 42-68, улица Маралды № 1-39, улица А.Султанова № 1-66, улица Ю.Гагарина № 1-28, 1 тупик Ю.Гагарина № 1-6, 2 тупик Ю.Гагарина № 1-8.
Избирательный участок № 66
Месторасположение: микрорайон, "Кызылжар", улица А.Пайзахметова, без номера, здание производственного кооператива "Косдиирмен".
Граница: улица Жиделибайсын нечетная сторона № 41-69, улица А.Пайзахметова № 1-60, улица Ходжимет ата № 1-60, улица Жетисай № 47-72, улица Ниязкулова № 1-15, улица Рамазан ата № 1-30, улица Аксуат № 1-60, улица Акниет № 1-40, улица Гулденген № 1-20, улица Токбайге № 40-101, улица Жусанды № 1-25, улица Достаскан № 1-26, улица А.Махмудова № 48-72, улица Каратал № 1-25, улица Теректи № 1-25, улица Эрмат ата № 27-86.
Избирательный участок № 75
Месторасположение: проспект Байдибек би, без номера, здание "Шымкентского дендрологического парка имени А.Аскарова".

Шекарасы: "Самал-2" шағын ауданының Ұ.Арғынбеков көшесінің тақ жағы № 7-71, жұп жағы № 2/1, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 60, 68, 68/1, 68/2, 74, 76, 76/1, 1150, 1151, 1152, 1153 учаскелер және нөмірсіз үйлер, Қ.Қазиев көшесі № 152, 152/4, 152/5, 162, Қ.Төлеметов көшесі № 99, Сырым батыр көшесі № 11, 11/1, 11/2, 10, 10/4, 10/6, 2/18, 2/19, Бәйдібек би даңғылы № 53/3, 53/6, 53/7, 53/8, 67, 75, 85а, 91, Көрікті көшесі № 1-16, 18, 20, 22, 30-39, 43, 44, 47, 49, 51, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 983, Салтанатты көшесі № 21, 21-1, 21/2, 68, Болашақ көшесі № 1-8, 10-29, 31-37, 39, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 53-64, 64/1, 66, 67, 69-77, 79-84, Қанағат көшесі № 2-34, 34/1, 36, 42-50, 53, 54, 60, 691, 704-712, 830, Мирас көшесі № 1-54, Ақмаржан көшесі № 13-45, Мөңке би көшесі № 31-68, Тәжібай ата көшесі № 12-53, Анар әже көшесі № 1-73а, Б.Ермекбаев көшесі № 1-61, О.Мырзабеков көшесі № 1-69, Б.Нұрлыбеков көшесі № 1-72, А.Байтұрсынов көшесі № 179, 179/1, 202, 204, 206, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226 және Акдала көшесі, Келешек көшесі, Ризалық көшесінің нөмірсіз үйлері;
"Ақжайық" шағын ауданы: реттік нөмірмен белгіленген 1-10 көшедегі үйлер.
№ 212 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қайнарбұлақ" тұрғын алабы, А.Бөлешов көшесі, № 31/1, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 106 "Қайнарбұлақ" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Қайнарбұлақ" тұрғын алабының Ж.Шанин көшесі № 1-105, Т.Құрасбек көшесі № 1-120, Ә.Бөлешов көшесі № 1-118 және атауы жоқ көшелердің нөмірсіз үйлері.
№ 213 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қайнар-бұлақ" тұрғын алабы, № 859, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 125 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Қайнар-бұлақ" саяжайының өндірістік кооперативтері "Казхиммонтаж-42" 125 үй, "Шымкентмелиорация" 171 үй, "Цементник" 289 үй, "Дружба" 100 үй, "ПК Монтажник" 125 үй, "Труженик" 228 үй, "Связист" 154 үй, "Транспортник" 126 үй, "Жаңа құрылыс" 200 үй.
№ 214 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қайнарбұлақ" саяжайы, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 83 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Қайнарбұлақ" саяжайының Өндірістік кооперативтері "Дзержинец" 143 үй, "ХБК" (Текстильщик) 190 үй, "Еңбек" 107 үй, "ЧАРЗ" 89 үй, "Мичурин" 61 үй, "Автомобилист" 190 үй, "Жаңа құрылыс" 200 үй.
№ 215 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Достық" шағын ауданы, Ақбосаға көшесі, № 2/7, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 69 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Граница: улица У.Аргынбекова участок и дома без номеров нечетная сторона № 7-71, четная сторона № 2/1, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 60, 68, 68/1, 68/2, 74, 76, 76/1, 1150, 1151, 1152, 1153 улица К.Казиева № 152, 152/4, 152/5, 162, улица К.Толеметова № 99, улица Сырым батыра № 11, 11/1, 11/2, 10, 10/4, 10/6, 2/18, 2/19, проспект Байдибек би № 53/3, 53/6, 53/7, 53/8, 67, 75, 85а, 91, улица Корикти № 1-16, 18, 20, 22, 30-39, 43, 44, 47, 49, 51, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 983, улица Салтанатты № 21, 21-1, 21/2, 68, улица Болашак № 1-8, 10-29, 31-37, 39, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 53-64, 64/1, 66, 67, 69-77, 79-84, улица Канагат № 2-34, 34/1, 36, 42-50, 53, 54, 60, 691, 704-712, 830, улица Мирас № 1-54, улица Акмаржан № 13-45, улица Монке би № 31-68, улица Тажибай ата № 12-53, улица Анар аже № 1-73а, улица Б.Ермекбаева № 1-61, улица О.Мырзабекова № 1-69, улица Б.Нурлыбекова № 1-72, улица А.Байтурсынова № 179, 179/1, 202, 204, 206, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226 и дома без номеров улицы Ақдала, улицы Келешек, улицы Ризалык микрорайона "Самал-2".
Микрорайон "Акжайык": дома 1-10 улиц, обозначенных порядковым номером.
Избирательный участок № 212
Месторасположение: жилой массив "Кайнарбулак", улица А.Болешова, № 31/1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 106 "Қайнарбұлақ" управления образования города Шымкент.
Граница: жилого массив "Кайнарбулак" улица Ж.Шанина № 1-105, улица Т.Курасбек № 1-120, улица А.Болешова № 1-118 и дома без номеров улиц без наименования.
Избирательный участок № 213
Месторасположение: жилой массив "Кайнарбулак", № 859, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 125" управления образования города Шымкент.
Граница: Производственные кооперативы "Казхиммонтаж-42" 125 домов, "Шымкентмелиорация" 171 домов, "Цементник" 289 домов, "Дружба" 100 домов, "ПК Монтажник" 125 домов, "Труженик" 228 домов, "Связист" 154 дома, "Транспортник" 126 домов, Новостройка 200 домов дачи "Кайнарбулак".
Избирательный участок № 214
Месторасположение: дача "Кайнарбулак", без номера, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 83" управления образования города Шымкент.
Граница: производственные кооперативы "Дзержинец" 143 дома, "ХБК" (Текстильщик) 190 домов, "Енбек" 107 домов, "ЧАРЗ" 89 домов, "Мичурин" 61 дом, "Автомобилист" 190 домов, "Новостройка" 200 домов дачи "Кайнарбулак".
Избирательный участок № 215
Месторасположение: микрорайон "Достык", улица Акбосага, № 2/7, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 69" управления образования города Шымкент.

Шекарасы: Достық шағын ауданының Ақбосаға көшесі № 1-71, Тіршілік көшесі № 1-58, Таңғышық көшесі № 1-112, Арайлы таң көшесі толығымен, Айтұмар көшесі № 1-50, Жайсаң көшесі № 1-56, Ырысты көшесі № 1-14, Бастау көшесі № 1-15, Ақпейіл көшесі № 1-10, Тілектес көшесі № 1-10, Жігер көшесі № 1-26, Бұлбұл № 1-25, Қызыкөл көшесі № 1-25, Гүлдерай көшесі № 1-29, Алтын өлке № 1-49.
№ 216 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ақжайық" шағын ауданы, № 2/1, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 88 жалпы орта білім беретін мектебі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның ғимараты.
Шекарасы: "Ақжайық" шағын ауданының Шубарсу көшесі № 4-6, Қоңыраулы көшесі № 36-91, Ж.Досмұхамедов көшесі № 48-99, Естай ақын көшесі № 47-95, Қамбар батыр көшесі № 41-98, Байшешек көшесі № 40-91, А.Тойшиев көшесі № 37-100, Ә.Бөкейханов көшесі № 40-97, С.Сәдуақасов көшесі № 36-97, Т.Алпысбаев көшесі № 41-99, А.Спанов көшесі № 31-93, Уәли ата көшесі № 39-89, А.Аширова көшесі № 40-93, Қарасай көшесі № 28-82, Сарбаз көшесі № 37-89, Асылбеков көшесі № 38-61, Омаров көшесі № 35-65, және атауы жоқ № 1, 2, 3, 4, 5 көшелері.
№ 217 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ақжайық" шағын ауданы, Сырым батыр көшесі, № 50, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 59 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Ақжайық" шағын ауданы: Сырым батыр көшесінің жұп жағы № 2-170, Қырғызбай көшесі, Ырыс көшесі № 1-29, Мендешев көшесі № 1-40, Байқара көшесі № 1-42, Жусан көшесі № 1-45, Молшылық көшесі № 1-42, Әулиетас көшесі № 1-44, Бетеге көшесі № 1-42, Балбырауын көшесі № 1-42, Бағаналы көшесі № 1-40, Изен көшесі № 1-39, Алтыбақан көшесі № 1-93, Ақ шағала көшесі № 1-58, Мырзабеков көшесі № 1-88, Асфендияров көшесі № 1-140, А.Қаламбаев көшесі № 81-161, атауы жоқ 1 көше.
№ 218 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ақжайық" шағын ауданы, К.Төлеметов көшесі, № 10/1, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 56 "Тұлпар" бөбекжай-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Ақжайық" шағын ауданының Қ.Төлеметов көшесі № 69, 69/2, 69/3, 69/5, 69/7, 69/8, 69/9, 69/10, 69/13, 69/14, 69/16, 69/17, 69/18, 69/21, 69/24, 69/26, 69/27, 69/30, 69/31, 69/32, 69/34, 69/36, 69/37, 69/38, 69/39, 69/40, 69/41, 69/43, 69/44, атауы жоқ № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 көшелер.
Учаскеге "Тұлпар" қалашығы толығымен кіреді.
№ 219 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Асар" шағын ауданы, № 2001 учаскесі, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 89 ІТ мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Граница: микрорайона "Достык" улица Акбосага № 1-71, улица Тиршилик № 1-58, улица Тангышык № 1-112, улица Арайлы Тан полностью, улица Айтумар № 1-50, улица Жайсан № 1-56, улица Ырысты № 1-14, улица Бастау № 1-15, улица Акпейил № 1-10, улица Тлектес № 1-10, Жигер улица № 1-26, Булбул № 1-25, улица Кызыкол № 1-25, улица Гульдерай № 1-29, Алтын олке № 1-49.
Избирательный участок № 216
Месторасположение: микрорайон "Акжайык", № 2/1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 88" управления образования города Шымкент.
Граница: микрорайона "Акжайык" улица Шубарсу № 4-6, улица Коныраулы № 36-91, улица Ж.Досмухамедова № 48-99, улица Естай акына № 47-95, улица Камбар батыра № 41-98, улица Байшешек № 40-91, улица А.Тойшиева № 37-100, улица А.Бокейханова № 40-97, улица С. Садуакасова № 36-97, улица Т. Алпысбаева № 41-99, улица А. Спанова № 31-93, улица Уали ата № 39-89, улица А.Аширова № 40-93, улица Карасай № 28-82, улица Сарбаза № 37-89, улица Асылбекова № 38-61, улица Омарова № 35-65, и без названия № 1, 2, 3, 4, 5 улицы.
Избирательный участок № 217
Месторасположение: микрорайон "Акжайык", улица Сырым батыра, № 50, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 59" управления образования города Шымкент.
Граница: микрорайон "Акжайык" четная сторона улицы Сырым батыра № 1-170, улица А.Едилбаева № 1-172, улица Кыргызбай, улица Ырыс № 1-29, улица Мендешев № 1-40, улица Байкара № 1-42, улица Жусан № 1-45, улица Молшылык № 1-42, улица Әулиетас № 1-44, улица Бетеге № 1-42, улица Балбырауын № 1-42, улица Баганалы № 1-40, улица Изен № 1-39, улица Алтыбакан № 1-93, улица Ак шагала № 1-58, улица Мырзабеков № 1-88, улица Асфендияров № 1-140, улица А.Каламбаева № 81-161 и 1 улиц без названия.
Избирательный участок № 218
Месторасположение: микрорайон "Акжайык", улица К.Тулеметова, № 10/1, здание государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад № 56 "Тұлпар" управления образования города Шымкент.
Граница: микрорайон "Акжайык" улица К.Толеметова № 69, 69/2, 69/3, 69/5, 69/7, 69/8, 69/9, 69/10, 69/13, 69/14, 69/16, 69/17, 69/18, 69/21, 69/24, 69/26, 69/27, 69/30, 69/31, 69/32, 69/34, 69/36, 69/37, 69/38, 69/39, 69/40, 69/41, 69/43, 69/44, и № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ,10, 11, 12, 13 улиц без названия.
В участок полностью входит городок "Тулпар".
Избирательный участок № 219
Месторасположение: микрорайон "Асар", участок № 2001, здание коммунального государственного учреждения "ІТ школа-лицей № 89" управления образования города Шымкент.

Шекарасы: учаскеге "Асар" шағын ауданының № 3, 5, 6 учаскелері кіреді.
№ 220 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Асар" шағын ауданы, № 1967А, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 90 дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: учаскеге "Асар" шағын ауданының № 1, 2, 4 учаскелері кіреді.
№ 221 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Бозарық" шағын ауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 57 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Бозарық" шағын ауданының М.Пошанов көшесі № 27-55, Манкент көшесі № 20-50, Мельничная көшесі № 19-25, Еңбекші көшесі № 26-55, Уста Махамат көшесі № 16-55, Ықылас көшесі № 1-40, Ұлағат көшесі № 1-55, Шадиабад көшесі және атауы жоқ көшелер.
№ 261 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қайнарбұлақ" саяжайы, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 83 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Қайнар-бұлақ" саяжайының Өндірістік кооперативтері "Шымкентсүт" 102 үй, "Кристалл" 371 үй, "Достық" 131 үй, "Құрылыс" 396 үй, "Казавтоматика" 58 үй, "Казавтомонтаж" 56 үй, "Черемушки" 48 үй, "ДСК" 106 үй, "Факел" 117 үй, "Финансист" 66 үй, "РМЗ" 63 үй, "Механизатор" 150 үй, "Автопассажир" 180 үй.
№ 262 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қайнарбұлақ саяжайы, Русская березка көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 10 қалалық емхана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның дәрігерлік амбулаториясының ғимараты.
Шекарасы: "Қайнар-бұлақ" саяжайының Өндірістік кооперативтері "Металлург" 798 үй, "СТ Мехколонна 49" 95 үй, "Денсаулық" 157 үй, "Мелиоратор-2" 156 үй, "Энергетик" 362 үй, "Восход" 150 үй, "Мелиоратор -1" 130 үй, "Строитель" 146 үй, "Дорожник" 202 үй, "Эластик" 70 үй, "Светлячок" 28 үй, "Виктория МЖК" 188 үй, "Прессы" 363 үй, "Василек" 96 үй, "Карданик" 95 үй.
№ 263 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Достық" шағын ауданы, Ақбосаға көшесі, № 2/7, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 69 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Достық шағын ауданының Мамыражай көшесі № 1-133, Бірлік көшесі № 1-140, Ілтипат көшесі № 1-138, Мұзтау көшесі № 1-145, Ақбура әулие көшесі № 1-99, Аты жоқ № 1, 2, 3, 4, 5 көшелері, Ардагерлер көшесі, Жақұт көшесі № 1-26, Қызыкөл көшесі № 1-92, Гүлдерай көшесі № 1-28, Алтын өлке көшесі № 1-49.
№ 264 сайлау учаскесі

Граница: в участок входят участки № 3, 5, 6 микрорайона "Асар".
Избирательный участок № 220
Месторасположение: микрорайон "Асар", № 1967А, здание коммунального государственного учреждения "Специализированная школа-гимназия для одаренных детей № 90" управления образования города Шымкент.
Граница: в участок входят участки № 1, 2, 4 микрорайона "Асар".
Избирательный участок № 221
Месторасположение: микрорайон "Бозарык", без номера, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 57" управления образования города Шымкент.
Граница: микрорайона "Бозарык" улица М.Пошанов № 27-55, улица Манкент № 20-50, улица Мельничная № 19-25, улица Енбекши № 26-55, улица Уста Махамат № 16-55, улица Ыкылас № 1-40, улица Улагат № 1-55, улица Шадиабад и улицы без наименования.
Избирательный участок № 261
Месторасположение: дача "Кайнарбулак", без номера, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 83" управления образования города Шымкент.
Граница: дачи "Кайнарбулак" производственные кооперативы "Шымкентсут" 102 дома, "Кристалл" 371 домов, "Достык" 131 домов, "Құрылыс" 396 домов, "Казавтоматика" 58 домов, "Казавтомонтаж" 56 домов, "Черемушки" 48 домов, "ДСК" 106 домов, "Факел" 117 домов, "Финансист" 66 домов, "РМЗ" 63 дома, "Механизатор" 150 домов, "Автопассажир" 180 домов.
Избирательный участок № 262
Месторасположение: дача "Кайнарбулак", улица Русская Березка, без номера, здание государственного коммунального учреждения на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 10" управления здравоохранения города Шымкент
Граница: дачи "Кайнарбулак" производственные кооперативы "Металлург" 798 домов, "СТ Мехколонна 49" 95 домов, "Денсаулык" 157 домов, "Мелиоратор-2" 156 домов, "Энергетик" 362 дома, "Восход" 150 домов, "Мелиоратор -1" 130 домов, "Строитель" 146 домов, "Дорожник" 202 дома, "Эластик" 70 домов, "Светлячок" 28 домов, "Виктория МЖК" 188 домов, "Прессы" 363 дома, "Василек" 96 домов, "Карданик" 95 домов.
Избирательный участок № 263
Месторасположение: микрорайон "Достык", улица Акбосага, № 2/7, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 69" управления образования города Шымкент.
Граница: микрорайона "Достык" улица Мамыражай № 1-133, улица Бирлик № 1-140, улица Илтипат № 1-138, улица Музтау № 1-145, улица Аулие Акбура № 1-99, без названия № 1, 2, 3, 4, 5 улицы, улица Ардагерлер, улица Жакута № 1-26, улица Кызыкол № 1-92, улица Гулдерай № 1-28, улица Алтын олке № 1-49.
Избирательный участок № 264

Орналасқан жері: "Ақжайық" шағын ауданы, Сырым батыр көшесі, № 50, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 59 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Ақжайық" шағын ауданының А.Еділбаев көшесі № 173-360, Е.Искаков көшесі № 1-195, А.Арипова көшесі № 1-164, Қарабура көшесі № 1-133, Р.Айдапкелов көшесі № 1-110, Қосай баба көшесі № 1-92, О.Шулменов көшесі № 1-66, Ибрагим қожа көшесі № 1-61, Б.Серікбай көшесі № 1-51, Марқатау-1 көшесі № 1-51, Марқатау-2 көшесі № 1-72, Әйтеке би көшесі № 1-255.
№ 265 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақжайық шағын ауданы, № 506б, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 26 "Самұрық" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік мекемесінің ғимараты,
Шекарасы: "Ақжайық" шағын ауданының Шубарсу көшесі № 1-3, Қоңыраулы көшесі № 1-35, Ж.Досмұхамедов көшесі № 1-47, Естай ақын көшесі № 1-46, Қамбар батыр көшесі № 1-40, Байшешек көшесі № 1-39, А.Тойшиев көшесі № 1-36, Ә.Бөкейханов көшесі № 1-39, С.Сәдуақасов көшесі № 1-35, Т.Алпысбаев көшесі № 1-40 А.Спанов көшесі № 1-30, Уәли ата көшесі № 1-38, А.Аширова көшесі № 1-39, Қарасай көшесі № 1-27, Сарбаз көшесі № 1-36, Асылбеков көшесі № 1-37, Омаров көшесі № 1-34, Қостанай көшесі № 1-68, Ақшам көшесі № 1-78, Малайсары көшесі № 1-66, Кемербастау көшесі толығымен кіреді, Астық көшесі толығымен кіреді, Жағажай көшесі № 1-133, Сырнай бұлақ көшесі № 1-62 және атауы жоқ № 1, 2, 3 көшелері.
№ 266 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Асар-2" шағын ауданы № 2735 ғимарат, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 138 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "А" ғимараты.
Шекарасы: Көкбастау мен Қайнарбұлақ тас жолының қиылысынан Ардагерлер мен Армандастар көшелерінің қиылысына дейін.
Көлсай көшесі № 1-50, Көкжазық көшесі № 1-65, Алмаз көшесі № 1-47, Алқатерек көшесі № 1-75, Күншоғыр көшесі № 1-30, Жезкиік көшесі, Арқат көшесі № 1-126, Атакент көшесі № 1-90, Қараш көшесі № 1-68, Бойтұмар көшесі № 1-78, Таншапағы көшесі № 1-62, Көкмайса көшесі № 1-56, Асар көшесі № 1-48, Жанаарқа көшесі № 1-52, Ардагерлер көшесі № 1-38.
№ 267 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Шымкент-Сити" шағын ауданы, № 17/17, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 135 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Асар" шағын ауданының № 1-30 үйлері, "Шымкент-Сити" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 283 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Әл-Фараби көшесі, № 102, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 52 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы мектепке дейінгі шағын орталығы.
Шекарасы: Б.Саттарханов көшесі № 1-36, Қ.Қайсенов көшесі № 1-32, Отырар көшесі № 1-32, Ештай ата көшесі № 1-32, Ш.Мұстафаев көшесі № 1-34, Өскенбай көшесі № 1-38, М.Төлебаев көшесі № 1-160, А.Яссауи көшесі № 1-49, С.Рахимов көшесі № 1-48, Б.Дауылбаев көшесі № 37-84, Диқанкөл көшесі № 37-100, Манас көшесі № 37-110, Бейсембаев көшесі № 1-60, С.Юсупов көшесі № 37-110, Т.Айбергенов көшесі № 1-61.
№ 284 сайлау учаскесі

Месторасположение: микрорайон "Акжайык", улица Сырым батыр, № 50, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 59" управления образования города Шымкент.
Граница: микрорайона "Акжайык" улица А.Едилбаева № 173-360, улица Е.Искакова № 1-195, улица А.Арипова № 1-164, улица Карабура № 1-133, улица Р.Айдапкелов № 1-110, улица Косай баба № 1-92, улица О.Шулменов № 1-66, улица Ибрагим кожа № 1-61, улица Б.Серикбай № 1-51, улица Маркатау-1 № 1-51, улица Маркатау-2 № 1-72, улица Әйтеке би, № 1-255.
Избирательный участок № 265
Месторасположение: микрорайон "Акжайык", № 506б, здание государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад № 26 "Самрұрық" управления образования города Шымкент.
Граница: микрорайона "Акжайык" улица Шубарсу № 1-3, улица Коныралы № 1-35, улица Ж.Досмухамедова № 1-47, улица Естай акына № 1-46, улица Камбар батыра № 1-40, улица Байшешек № 1-39, улица А.Тойшиева № 1-36, улица А.Бокейханова № 1-39, улица С.Садуакасова № 1-35, улица Т.Алпысбаева № 1-40, улица А.Спанова № 1-30, улица Уали ата № 1-38, улица А.Аширова № 1-39, улица Карасай № 1-27, улица Сарбаза № 1-36, улица Асылбекова № 1-37, улица Омарова № 1-34, улица Костанай № 1-68, улица Акшам № 1-78, улица Малайсары № 1-66, улица Кемербастау полностью входит, улица Астык полностью входит, улица Жагажай № 1-133, улица Сырнай Булак № 1-62, и улиц без наименования № 1, 2, 3.
Избирательный участок № 266
Месторасположение: микрорайон "Асар-2" № 2735, блок "А" коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 138" управления образования города Шымкент.
Граница: Пересечение улиц Кокбастау и трасса Кайнарбулак до пересечение улиц Ардагерлер и Армандастар, улица Колсай № 1-50, улица Кокжазык № 1-65, улица Алмаз № 1-47, улица Алкатерек № 1-75, улица Куншогыр № 1-30, улица Жезкиик, улица Аркат № 1-126, улица Атакент № 1-90, улица Караш № 1-68, улица Бойтумар № 1-78, улица Таншапаги № 1-62, улица Кокмайса № 1-56, улица Асар № 1-48, улица Жанаарка № 1-52, улица Ардагерлер № 1-38.
Избирательный участок № 267
Месторасположение: микрорайон "Шымкент-Сити", № 17/17, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 135" управления образования города Шымкент.
Граница: дома микрорайона "Асар" № 1–30, жилой массив "Шымкент-Сити" входит полностью.
Избирательный участок № 283
Месторасположение: улица Аль-Фараби, № 102, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 52" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Б.Саттарханова № 1-36, улица К.Кайсенова № 1-32, улица Отырар № 1-32, улица Ештай ата № 1-32, улица Ш.Мұстафаева № 1-34, улица Ускенбая № 1-38, улица М.Толебаева № 1-160, улица А.Яссауи № 1-49, улица С.Рахимова № 1-48, улица Б.Дауылбаева № 37-84, улица Диканкол № 37-100, улица Манаса № 37-110, улица Бейсембаева № 1-60, улица С.Юсупова № 37-110.
Избирательный участок № 284

Орналасқан жері: "Самал-3" шағын ауданы, Алпамыс батыр көшесі, № 2/6, "Жан-Нурби" бөбекжай-балабақшасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: С.Юсупов көшесі № 111-158, Алпамыс батыр көшесі № 1-57, Естемес би көшесі № 1-98, Қобыланды батыр көшесі № 1-59, Тәуекел хан көшесі № 2687-3162 учаскелері, Мұғалжар көшесі № 1235-1326 учаскелері, Жәнібек хан көшесі № 1-48, Ақтасты көшесі № 1-24, Б.Момышұлы көшесі № 2017-2881 учаскелері, Құс жолы № 1-69, Алтынбастау көшесі № 1-82, Қазақ ордасы көшесі № 1-131, Алтынқорған көшесі № 1-99, Ұлы дала көшесі № 1-82, Ізгілік көшесі № 2260-3590 учаскелері, Мәңгілік ел көшесі № 1-99, Алмалы бақ көшесі № 1-119, Баулық көшесі № 1-88, Самал жел көшесі № 1-96, Нұртау көшесі № 1-67, Қоскөл көшесі № 1-87, Тыңдала көшесі № 1-83, Шұбаркөл көшесі № 1-113.
№ 285 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Самал-3" шағын ауданы, Яссауи көшесі № 10а, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 136 жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: А.Шерімқұлов көшесі № 1-110, Ә.Әбдіраманов көшесі № 1-110, Д.Үрпеков көшесі № 1-26, Ойсыл баба көшесі № 1-96, Барақ хан көшесі № 1-86, Керей хан көшесі № 1-70.
Учаскеге "Солтүстік" саяжай толығымен кіреді.
№ 286 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Дархан көшесі, № 6/1, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 137 жалпы орта білім беретін мектебі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның ғимараты.
Шекарасы: У.Юсупов көшесі № 1-65, Т.Тоқтаров көшесі № 1-50, М.Қасқабаев көшесі № 21-52, Дәстүр көшесі № 1-65, Қ.Айтымбетұлы № 1-66, Ә.Дулатов көшесі № 1-94.
№ 287 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Жайлау" шағын ауданы, С.Ахметов көшесі № 5, "Рабия" бала бақшасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
"Жайлау" шағын ауданы: М.Бигалиев көшесі № 1-68, С.Ахметов көшесі № 1-97, М.Махамбетов көшесі № 1-48, Қажымұқан көшесі № 1-88, Есіркеп батыр көшесі № 1-250, Дәулеткерей көшесі № 1-85.
№ 288 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қатынкөпір" шағын ауданы, Сыпырған ата көшесі, нөмірсіз, "Жас Дарын-4 бастауыш мектебі" жауапкершілі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: А.Қабылбеков көшесі № 1-27, Теміртау көшесі тақ жағы № 65-95, жұп жағы № 38-60, Хан тәңірі көшесі тақ жағы № 59-89, жұп жағы № 88-116, Қ.Сәтбаев көшесі № 58-85, Е.Спатаев көшесі тақ жағы № 87-113, жұп жағы № 100-126, Е.Молдабаев көшесі тақ жағы № 123-147, жұп жағы № 108-136, Қ.Дауылов көшесі тақ жағы № 81-109, жұп жағы № 126-148, 70 жыл Қазақстан көшесі № 1-50, М.Әлиев көшесі № 1-27, Ақжелек көшесі № 1-26, Мырзашөл көшесі № 1-46, С.Сейфуллин көшесі № 1-50, С.Сейфуллин тұйығы № 1-20.
№ 289 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Тұрлан" шағын ауданы, Мектеп өткелі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 55 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің спорт залы.

Месторасположение: микрорайон "Самал-3", улица Алпамыс батыра, № 2/6, здание Товарищество с ограниченной ответственностью "Ясли-детский сад Жан-Нурби".
Граница: С.Юсупов № 111-158, улица Алпамыс батыра № 1-57, улица Естемес би № 1-98, улица Кобланды батыра № 1-59, улица Тауекел хан участки № 2687-3162, улица Мугалжар участки № 1235-1326, улица Жанибек хана № 1-48, улица Актасты № 1-24, улица Б.Момышулы участки № 2017-2881, улица Кус жолы № 1-69, улица Алтынбастау № 1-82, улица Казак ордасы № 1-131, улица Алтынкорган № 1-99, улица Улы дала № 1-82, улица Изгилик участки № 2260-3590, улица Мангилик ел № 1-99, улица Алмалы бак № 1-119, улица Баулык № 1-88, улица Самал жел № 1-96, улица Нуртау № 1-67, улица Коскол № 1-87, улица Тындала № 1-83, улица Шубаркол № 1-113.
Избирательный участок № 285
Месторасположение: микрорайон "Катынкопир", улица Яссауи, № 10а, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 136" управления образования города Шымкент.
Граница: улица А.Шеримқулова № 1-110, улица А.Абдираманова № 1-110, улица Д.Урпекова № 1-26, улица Ойсыл баба № 1-96, улица Барак хана № 1-86, улица Керей хана № 1-70.
В участок входит "Северный" дачный массив полностью.
Избирательный участок № 286
Месторасположение: улица Дархан, № 6/1, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Общеобразовательная средняя школа № 137" управления образования города Шымкент.
Граница: улица У.Юсупова № 1-65, улица Т.Токтарова № 1-50, улица М.Каскабаева № 21-52, улица Дастур № 1-65, улица К.Айтымбетулы № 1-66, улица А.Дулатова № 1-94.
Избирательный участок № 287
Месторасположение: микрорайон "Жайлау", улица С.Ахметова, № 5, здание Товарищество с ограниченной ответственностью "Детский сад Рабия".
Граница: микрорайон "Жайлау": улица М.Бигалиева № 1-68, улица С.Ахметова № 1-97, улица М.Махамбетова № 1-48, улица Кажымукан № 1-88, улица Есиркеп батыр № 1-250, улица Даулеткерей № 1-85.
Избирательный участок № 288
Месторасположение: микрорайон "Катынкопир", улица Сыпырган ата, без номера, здание Товарищество с ограниченной ответственностью "Начальная школа "Жас Дарын-4".
Граница: улица А.Кабылбекова № 1-27, улица Темиртау нечетная сторона № 65-95, четная сторона № 38-60, улица Хан танири нечетная сторона № 59-89, четная сторона № 88-116, улица К.Сатбаева № 58-85, улица Е.Спатаева нечетная сторона № 87-113, четная № 100-126, улица Е.Молдабаев нечетная сторона № 123-147, четная сторона № 108-136, улица К.Дауылова нечетная сторона № 81-109, четная сторона № 126-148, улица 70 лет Казакстан № 1-50, улица М.Алиев № 1-27, улица Акжелек № 1-26, улица Мырзашол № 1-46, улица С.Сейфуллина № 1-50, тупик С.Сейфуллина № 1-20.
Избирательный участок № 289
Месторасположение: микрорайон "Турлан", проезд Школьный, без номера, спорт зал коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средней школы № 55" управления образования города Шымкент.

Шекарасы: М.Тореза көшесінің жұп жағы № 2-34, Қ.Сәтбаев көшесі № 1-40, Іңкәрдария көшесі № 1-60, Хангелді көшесі № 1-30, Алмас көшесі № 1-28, Цветочная көшесі № 1-20, Вишневая көшесі № 1-20, Қазақстан көшесі № 1-28.
№ 290 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ынтымақ" шағын ауданы, № 50/1, "№ 1 Айым" балабақшасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: "Ынтымақ-2" шағын ауданы: Шойтөбе көшесі № 1-38, Түлкібас көшесі № 1-46, Ақбозат көшесі № 1-50, Қайыңды, Дарабоз, Қапланбек, Таңнұры, Кеңістік, Сарышығанақ, Имантау, Іле, Жуантөбе, Жидебай, Жезқазған, Майқұдық, Қызылқайнар көшелерінің нөмірсіз үйлері атауы жоқ көшесіне дейін.
Учаскеге "Жаңатұрлан" шағын ауданы толығымен кіреді.
№ 292 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қызылжар" шағын ауданы, С.Құртаев көшесі, № 33 А, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 133 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "А" ғимараты.
Шекарасы: С.Құртаев көшесі № 31-55, Ақтерек, Арасан, Қосдиірмен, Тереңөзек, Нұрлыкент, Ордакент, Алакөл, Бесбұлақ көшелерінің және атауы жоқ 5 көшенің нөмірсіз үйлері.
№ 293 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ж.Кентаев көшесі № 15, "Зауре" бөбекжай бақшасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: Ж.Кентаев көшесі № 1-51, Ел қоныс көшесі № 1-12, М.Байтөреев көшесі № 1-70, Асылбеков көшесі № 52-88, Ә.Бүркітбаев көшесі № 52-140, Мелдеходжаев көшесі № 54-150, Ә.Қастеев № 58-163, Н.Табынбаев көшесі № 54-156, Қосдиірмен көшесі № 1-71, 1 тұйық Қосдиірмен № 1-9, Әбдірайымов көшесі № 1-31.
№ 298 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұ.Арғынбеков көшесі, № 993, Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "Шымкент қаласының әкімдігінің Халықты жұмыспен қамту орталығының Әл-Фараби ауданы бойынша бөлімінің" ғимараты.
Шекарасы: Самал-2 шағын ауданы, Аргынбекова көшесі № 1, 3, 7, 8, 11, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107/1, 111, 113, 115, 119, 123, 129, 133, 135, 1391, Ермекбаева көшесі № 1, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 117, 1217, 1397, 1399, 1400, 1401, 1402, 1566, 1567, 1568, 1569, 1570, 5963, Бекмұрат батыр көшесі № 1547, Салтанатты көшесі № 6, 8, 12, Анар әже көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 1234, 1235, 1407, 6838, 6839, 6840, 6841, 6842, 6843, 6844, 6844а, 6845, 6846, 6847, 6848, 8100a, Манат қызы көшесі № 6, 1253, 1254, 1255, 1427, 1428, А.Байтұрсынов көшесі № 155, 157, 170, 174, Қ.Мырзабеков көшесі № 24, 34, 39, 39/1, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 1243, 1256, 1258, 1260, 1262, 1263, 1428, 1443, 6821, Үміт көшесі № 7, 8, 22. Тәжібай ата көшесі № 1- 22, 19а, Мөңке би көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
№ 313 сайлау учаскесі

Граница: улица М.Тореза четная сторона № 2-34, улица К.Сатбаева № 1-40, улица Инкардария № 1-60, улица Хангелди № 1-30, улица Алмазная № 1-28, улица Цветочная № 1-20, улица Вишневая № 1-20, улица Казахстан № 1-28.
Избирательный участок № 290
Месторасположение: микрорайон "Ынтымак", № 50/1, здание Товарищество с ограниченной ответственностью "Детский сад "№ 1 Айым".
Граница: улица Шойтобе № 1-38, улица Тулкибас № 1-46, улица Акбозат № 1-50 и дома без номеров улиц Кайынды, Дарабоз, Капланбек, Таннуры, Кенистик, Сарышыганак, Имантау, Иле, Жуантобе, Жидебай, Жезказган, Майкудык, Кызылкайнар до улицы без наименования микрорайона "Ынтымак-2".
В участок входит микрорайон "Жанатурлан" полностью.
Избирательный участок № 292
Месторасположение: микрорайон "Кызылжар", улица С.Куртаева, № 33А, корпус А коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средней школа № 133" управления образования города Шымкент.
Улица С.Куртаева № 31-55, дома без номеров улиц Актерек, Арасан, Косдиирмен, Теренозек, Нурлыкент, Ордакент, Алакол, Бесбулак и 5 улиц без наименования.
Избирательный участок № 293
Месторасположение: улица Ж.Кентаева, № 15, здание Товарищество с ограниченной ответственностью "Ясли сад "Зауре".
Граница: улица Ж.Кентаева № 1-51, улица Ел коныс № 1-12, улица М.Байтореева № 1-55, улица Асылбекова № 52-88, улица А.Буркитбаева № 52-140, улица Мелдеходжаева № 54-150, улица А.Кастеева № 58-163, улица Н.Табынбаева № 54-156, улица Косдиирмен № 1-71, 1 тупик Косдиирмен № 1-9, улица Абдирайымова № 1-26.
Избирательный участок № 298
Месторасположение: улица У.Аргынбекова, № 993, здание "Отдела Центра занятости населения акимата города Шымкент по Аль-Фарабийскому району" управления занятости и социальных программ города Шымкент.
Граница: улица Аргынбекова № 1, 3, 7, 8, 11, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107/1, 111, 113, 115, 119, 123, 129, 133, 135, 1391, улица Б.Ермекбаева № 1, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 117, 1217, 1397, 1399, 1400, 1401, 1402, 1566, 1567, 1568, 1569, 1570, 5963, улица Бекмурат батыра № 1547, улица Салтанатты № 6, 8, 12, улица Анар аже № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 1234, 1235, 1407, 6838, 6839, 6840, 6841, 6842, 6843, 6844, 6844а, 6845, 6846, 6847, 6848, 8100a, улица Манат кызы № 1253, 1254, 1427, 1428,6, 1255, улица А.Байтурсынова № 155, 157, 170, 174, улица К.Мырзабекова № 24, 34, 39, 39/1, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 1243, 1256, 1258, 1260, 1262, 1263, 1428, 1443, 6821, улицаУмит № 7, 8, 22, улица Тажибай Ата № 1-22, 19а, улица Монке би, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 микрорайона "Самал-2".
Избирательный участок № 313

Орналасқан жері: Ақжайық шағынауданы, № 2/1, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 88 жалпы орта білім беретін мектебі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның ғимараты.
Шекарасы: Ақжайық шағын ауданы, Сырым батыр көшесінің тақ жағы № 1-169, Байысбай ата көшесі № 1-171, Шойман әжі көшесі № 1-183, Қозыбай көшесі № 81-130, Мыңбаев көшесі № 1-136, Н.Оңалбаев көшесі № 1-196, А.Еділбаев көшесі № 1-172 және атауы жоқ 3 көшенің үйлері.
№ 314 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ақжайық" шағынауданы, Көкшетау көшесі № 92Б, "Амира" бөбекжай-бақшасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: "Ақжайық" шағын ауданының Зеңгі ата көшесі, Торғын көшесі, Балқарағай көшесі, Ақжүніс көшесі, Бесқара көшесі, Өгемтау көшесі, Дәулетті көшесі, Жерұйық көшесі, Теңіз көшесі, Ақдария көшесі, Мыңбаев көшесі, Көкшетау көшесінің нөмірсіз үйлері, Малайсары көшесі және атауы жоқ 15 көшенің үйлері.
№ 315 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Достық" шағын ауданы, Дидар көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 126 "Шұғыла" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ІІ-корпусы.
Шекарасы: "Достық" шағын ауданының Дидар көшесі, Алғыс көшесі, Айдарлы көшесі, Иманғара көшесі, Науша көшесі, Елім-ай көшесі, Ақкент көшесі, Ақсу-Аюлы көшесі, Бабалы көшесі, Асар көшесі, Мұзтау көшесі Жайсаң көшесінен бастап Қайнарбұлақ тас жолына дейін, Ақбура әулие көшесі Жайсаң көшесінен бастап Қайнарбұлақ тас жолына дейін, Жаңақұрылыс аумағын толығымен қамтиды.
№ 316 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Асар-2" шағын ауданы № 2735, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 138 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Б" ғимараты.
Шекарасы: "Асар-2" шағын ауданы Көкбастау мен Армандастар көшесінің қиылысынан Бозарық айналма жолына дейін.
Армандастар көшесі, Қымбат көшесі, Кеңдала көшесі, Бабасай көшесі, Арқау көшесі, Айсакол көшесі, Сарай Берке көшесі, Саралжын көшесі, Қумкент көшесі, Сарыадыр көшесі, Тасқара көшесі, Тамшалы көшесі, Тасөткел көшесі, Нұржол көшесі, Тастөбе көшесі, Текелі көшесі, Сандықтас көшесі, Асар сити көпқабатты үйлері № 1-8
№ 317 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Самал-2" шағын ауданы, № 1727, "Ақмантай" мектепке дейінгі шағын-орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: "Самал-2" шағын ауданы О.Малқаров көшесі жұп жағы № 24-106, С.Шакиров көшесі № 1-100, Жабай Тоқсаба батыр көшесі № 42-104, Ө.Сейітов көшесі № 50-106, Б.Нұрлыбеков көшесі № 59-116, О.Мырзабеков көшесі № 70-118, Анар әже көшесі № 62-115, Б.Ермекбаев көшесі № 62-112 және Д.Төлепбергенов, Бекмұрат батыр, Манат қыз көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 318 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұ.Арғынбеков көшесі, нөмірсіз, "Lider Innovation Lyceum" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.

Месторасположение: микрорайон "Акжайык" № 2/1, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Общеобразовательная средняя школа № 88" управления образования города Шымкент.
Граница: нечетная сторона улицы Сырым батыра № 1-169, Байысбай ата № 1-171, улица Шойман ажи № 1-183, улица Козыбай № 81-130, улица Мынбаева № 1-136, улица Н.Оналбаева № 1-196, улица А.Едилбаева № 1-172 и 3 улиц без названия микрорайона "Акжайык".
Избирательный участок № 314
Месторасположение: микрорайон "Акжайык", улица Кокшетау № 92 Б, здание Товарищество с ограниченной ответственностью "Ясли-сад "Амира".
Граница: улица Зенги ата, улица Торгын, улица Балкарагай, улица Акжунис, улица Бескара, улица Огемтау, улица Даулетти, улица Жеруйык, улица Тениз, улица Акдария, улица Мынбаева, без номеров по улице Кокшетау, улица Малайсары и 15 улиц без названия микрорайона "Акжайык".
Избирательный участок № 315
Месторасположение: микрорайон "Достык", улица Дидар, без номера, ІІ корпус государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад № 126 "Шұғыла" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Дидар, улица Алгыс, улица Айдарлы, улица Имангара, улица Науша, улица Елим-ай, улица Аккент, улица Аксу-Аюлы, улица Бабалы, улица Асар, улица Музтау от улицы Жайсан до трассы Кайнарбулак, улица Акбура Аулие от улицы Жайсан до трассы Кайнарбулак, полностью входит в территорию Новостройки микрорайона "Достык".
Избирательный участок № 316
Месторасположение: микрорайон "Асар-2" № 2735, блок "Б" коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 138" управления образования города Шымкент.
Граница: Пересечение улиц Кокбастау и Армандастар до кольцевое "Бозарык" микрорайона "Асар-2".
Улица Армандастар, улица Кымбат, улица Кендала, улица Бабасай, улица Аркау, улица Айсaкол, улица Сарай Берке, улица Саралжын, улица Кумкент, улица Сарыадыр, улица Тасқара, улица Тамшалы, улица Тасоткел, улица Нуржол, улица Тастобе, улица Текели, улица Сандыктас, многоэтажные дома Асар сити № 1-8
Избирательный участок № 317
Месторасположение: микрорайон "Самал-2" № 1727, здание Товарищество с ограниченной ответственностью "Дошкольный мини-центр "Ақмантай".
Граница: улица О.Малқарова четная сторона № 24-106, улица С.Шакиров № 1-100, улица Жабай Токсаба батыра № 42-104, улица У.Сейитова көшесі № 50-106, улица Б.Нурлыбекова № 59-116, улица О.Мырзабекова № 70-118, улица Анар аже № 62-115, улица Б.Ермекбаева № 62-112 и дома без номеров улиц Д.Тулепбергенова, Бекмурат батыра, Манат кыз микрорайона "Самал-2".
Избирательный участок № 318
Месторасположение: улица У.Аргынбекова без номера, здание Товарищество с ограниченной ответственностью "Школа "Lider Innovation Lyceum".

Шекарасы: "Солтүстік Батыс" шағын ауданының Алтын дала көшесі № 58-115а, Өркенді көшесі № 63-115, Аламан көшесі № 63-135, Н.Төленді көшесі № 80-141, Әлімтау көшесі № 112-151, Алтынарық көшесі № 112-216, Үшқиян, Талас, Тарақтас, Бесқарағай, Бектау және Айтас көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 319 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Т.Өтегенов көшесі, нөмірсіз, "Samğau" жалпы білім беретін мектеп" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: Қазақ ордасы көшесі № 241-260, Алтынқорған көшесі № 193-260, Нұрлы таң көшесі № 1-70, Найзалы көшесі № 1-70, Шұбаркөл № 206-260, Ақжайлау көшесі № 1-50 және "Көкжайлау" тұрғын үй № 50/1-50/15.
№ 320 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Асар" шағын ауданы, Алматы тас жолы, № 301, Шымкент қаласының денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқұғындағы "Қалалық балалар клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны ғимараты.
Шекарасы: Қалалық балалар клиникалық ауруханасы.
Әл-Фараби ауданы
№ 91 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Н.Төреқұлов көшесі, № 1б, Шымкент қаласы білім басқармасының "Тамақтандыру индустриясы және сервис колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Шекарасы: А.Әлімбетов көшесі тақ жағы № 1-43, Балакирев көшесі № 1-14, А.Байтұрсынов көшесінің тақ жағы № 23-67 жеке үйлер, А.Байтұрсынов өткелі нөмірсіз үйлер, С.Есенин көшесі № 1-29, П.Кадеев көшесі № 1-41, Мәделі қожа көшесінің жұп жағы № 2-38, М.Мәметова көшесі № 6, 10, 12а, 14, 14а, 18, 18а, 20, 22а, Н.Пирогов өткелі № 1-13, Қ.Рысқұлбеков көшесінің жұп жағы № 18-30 жеке және нөмірсіз үйлер, К.Рылеев өткелі № 1-21, М.Сапарбаев көшесі № 1-39, Н.Төреқұлов көшесі № 3, 5, 7, 7а, 9, 11.К.Балакиров көшесі № 15-21, М.Бекманов көшесі № 1-25.
№ 92 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қ.Рысқұлбеков көшесі № 12, Шымкент қаласы білім басқармасының "А.С.Пушкин атындағы № 1 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: А.Әлімбетов көшесі № 45б, 45в, А.Байтұрсынов көшесі № 17а, 19, 22, 24, 27, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 42, 43, 44, 46, 48, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 58в, 60, 68а, Желтоқсан көшесі № 8, 9, 13, 15, 26, 32, 38, 40, 42 және нөмірсіз үйлер, Мәделі қожа көшесі № 48а, Ғ.Іляев көшесі № 29, 31, 33, 35, 35а, 37, 45, 45а, Ә.Жылқышиев көшесі № 19, 21 және нөмірсіз үйлер, Д.Қонаев даңғылы № 13, 31, 36а, 36б, 36в, 38, 38б, 63 және 6 нөмірсіз үйлер, А.Құрманғазы көшесі № 58, 74, 74а, 76, 76а, Н.Төреқұлов көшесі № 4, 13а, Ж.Шәймерденов көшесі № 17, 27, 29, 31, 31а, 33, 35, 37.
№ 93 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ә.Жылқышиев көшесі, № 43, Шымкент қаласының денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Жоғары медицина колледжі" мемлекеттік коммуналдық мекемесінің ғимараты.

Граница: улица Алтын дала № 58-115а, улица Оркенди № 63-115, улица Аламан № 63-135, улица Н.Толенди № 80-141, улица Алимтау № 112-151, улица Алтынарык № 112-216 и дома без номеров улиц Ушкиян, Талас, Тарактас, Бескарагай, Бектау, Айтас микрорайона "Солтустик-батыс".
Избирательный участок № 319
Месторасположение: улица Т.Утегенова без номера, здание Товарищество с ограниченной ответственностью "Общеобразовательная школа "Samğau".
Граница: улица Казак ордасы № 241-260, улица Алтынкорган № 193-260, улица Нурлы тан № 1-70, улица Найзалы № 1-70, улица Шубаркол № 206-260, улица Акжайлау № 1-50 и жилой комплекс "Кокжайлау" № 50/1-50/15.
Избирательный участок № 320
Месторасположение: микрорайон "Асар", Алматинское шоссе, № 301, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская детская клиническая больница" управления здравоохранения города Шымкент.
Граница: Городская детская клиническая больница.
Аль-Фарабийский район
Избирательный участок № 91
Месторасположение: Н.Турекулова, № 1б, здание государственного коммунального казенного предприятия "Колледж индустрии питания и сервиса" управления образования города Шымкент.
Граница: улица А.Алимбетова нечетная сторона № 1-43, улица Балакирева № 1-14, улица А.Байтурсынова нечетная сторона частные дома № 23-67, проезд А.Байтурсынова дома без номеров, улица С.Есенина № 1-29, улица П.Кадеева № 1-41, улица Мадели кожа четная сторона № 2-38, улиица М.Маметовой № 6, 10, 12а, 14, 14а, 18, 18а, 20, 22а,проезд Н.Пирогова № 1-13, улица К.Рыскулбекова четная сторона частные дома № 18-30 и дома без номеров, проезд К.Рылеева № 1-21, улица М.Сапарбаева № 1-39, улица Н.Турекулова № 3, 5, 7, 7а, 9, 11. улица К.Балакирева № 15-21, улица М.Бекманова № 1-25.
Избирательный участок № 92
Месторасположение: К.Рыскулбекова, № 12, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 1 имени А.С.Пушкина" управления образования города Шымкент.
Граница: улица А.Алимбетова № 45б, 45в, улица А.Байтурсынова № 17а, 19, 22, 24, 27, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 42, 43, 44, 46, 48, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 58в, 60, 68а, улица Желтоксан № 8, 9, 13, 15, 26, 32, 38, 40, 42 и дома без номеров, улица Мадели кожа № 48а, улица Г.Иляева № 29, 31, 33, 35, 35а, 37, 45, 45а, улица А.Жилкишиева № 19, 21 и дома без номеров, проспект Д.Кунаева № 13, 31, 36а, 36б, 36в, 38, 38б, 63 и 6 домов без номеров, улица А.Курмангазы № 58, 74, 74а, 76, 76а, улица Н.Турекулова № 4, 13а, улица Ж.Шаймерденова № 17, 27, 29, 31, 31а, 33, 35, 37.
Избирательный участок № 93
Месторасположение: улица А.Жилкишиева, № 43, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Высший медицинский колледж" управления здравоохранения города Шымкент.

Шекарасы: А.Әлімбетов көшесі № 46-53, М.Дулати көшесі № 35-57, 63, 69, 71-109, 113-125, Жас гвардия көшесі № 1-25, Желтоқсан көшесі № 21-33, 44-56, Ә.Жылқышиев көшесі № 16-47, Қазыбек би көшесі № 47, 49, 51, Кеңкөше өткелі № 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, С.Королев өткелі № 1-12, А.Құрманғазы көшесі № 2-56, 70-72, 78, М.Мәметова көшесі № 1-25, Мәделі қожа көшесі № 63-75, В.Перов көшесі № 1-22, Ш.Руставели өткелі № 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 15, 18-39, Т.Тәжібаев көшесі № 2, 4, 8, 10, 18, 20, 22, 24, Л.Толстой көшесі № 1-13, Н.Төреқұлов көшесінің жұп жағы № 8–28, тақ жағы № 17-33, Ш.Уәлиханов көшесі № 1–26, К.Циолковский көшесі № 1-43, Ж.Шәймерденов көшесінің жұп жағы № 20-34, 46-128, тақ жағы № 43-169, М.Шолохов көшесі № 1-14.
№ 95 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қазыбек би көшесі № 40, Шымкент қаласы білім басқармасының "О.Жолдасбеков атындағы № 9 IT лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ж.Адырбеков көшесі № 39, 43-61, 61-а, Алматы өткелі № 4, Бекет-батыр көшесі № 2-33, А.Грибоедов өткелі № 2-20, А.Диваев көшесі № 12, 18, 19, 23-37, М.Х.Дулати көшесі № 32, 36-62, Желтоқсан көшесі № 55, 57, 67, 71а, 82, 84, 86, 86а, 88, 92, 94, 96, 98, А.Жылқышиев көшесі № 38-52, Ғ.Іляев көшесі № 65-116, Қазыбек би көшесі № 36, 40, 42, Красин өткелі № 1–24, Р.Люксембург өткелі № 1а, 2, 3, 6, 8, Одесский өткелі № 1, 2, 5, 7, 41, 45, 47, 51, 53, 61, 65, Т.Орынбаев көшесі № 31-59, А.Радищев өткелі № 3, 4, 6, 7, 8, 11, Ж.Ташенов көшесі № 28-63, Тәуке хан даңғылы № 41-53, 61, 61а-65, Н.Төреқұлов көшесі № 22, 24, 34, 36, 37, 39, 40, 43, Л.Толстой көшесі № 26, 28, 33а, 34, 37, 38, 40, 45, 46, 47, 49, 50, Орал өткелі № 1, 6, 7, 8, 9. А.Әлімбетов көшесінің жұп жағы № 36-74, тақ жағы № 71-95, Қызыл арық өткелі № 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, С.Лазо өткелі № 1, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, М.Сапарбаев көшесі № 48-60, Ж.Ташенов көшесі № 108-112, Т.Тәжібаев көшесі № 26-62, Н.Төреқұлов көшесі № 35-43, 49-59, К.Циолковский көшесі № 44–63, Т.Шевченко өткелі № 1-15,
№ 96 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: А.Диваев көшесі, № 46, Шымкент қаласы білім басқармасының "Айбек атындағы № 14 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ж.Адырбеков көшесі № 67, 71, 73а, 75, 77, 93, 95, 99, 109, А.Әлімбетов көшесі № 78, 80, 82, 84, 88, 89, 90, 101, 103, 105, 107, 111, 113, Бау-бакша өткелі № 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, Гайдар өткелі № 3, 3а, 4, 4а; А.Герцен өткелі № 3, 5, 6, 10, 12, 14, 16, Демобилизованный өткелі № 2а, 3, 4а, 5, 6, 8, 11, 12, А.Диваев көшесі № 36, 38, 42а, 44, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72а, 74, 76, 92, Желтоқсан көшесі № 77, 83, 83а, 85, 89, 91, 95-109, Қызылорда өткелі № 3-10, Мәделі қожа көшесі № 78-88, 92-98, 104, 108, 110, 112, 114, 118, 118а, 120а, 122, 124, 126, Т.Орынбаев көшесі № 67, 71, 73, 74, 75, 76/1, 76/2, 76/3, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114, Пахомов көшесі № 1, 8, 9, 9а, 13, 15, 18, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 33, 35, 37, 39а, 43, 45, 47, 47а, 49, М.Сапарбаев көшесі № 73-79, 81, 83, 87, 89, 91, 93, Майдантал көшесі № 1, 3, 3а, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 84а, Соңғы өткелі № 1, 5, 7, 9, 13, Ж.Ташенов көшесі № 67-73, 76-82, 84-89, 91-96, 99, 101а, 101б, Л.Толстой көшесі № 42-52, 53, 54, 58, 62, 64, 66, 66/1, 66/2, 66/3, 68а, 69, 71-76, 78, 79, 80, 81, 82, 85, 87, 89, Н.Төреқұлов көшесі № 54, 57, 60, 61, 62, 64, 65, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 85, 88, 88/2, 89, 92, 94, 96, К.Циолковский көшесі № 49, 51, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71-95, Т.Шевченко өткелі № 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 56, 61, 63, 65, 67, 69, 71. В.Верещагин көшесі № 1-76,80,82,73а, М.Х.Дулати көшесі № 131-207, С.Жандосова № 1-59, улица Қазыбек би № 88-205 улица А.Курмангазы № 40-148, 40/1, улица Ж.Шаймерденова № 123-291
№ 97 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: А.Жылқышиев көшесі, № 81, Түркістан облысы қоғамдық денсаулық басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Фтизиопульмонология орталығы.
№ 98 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: А.Байтұрсынов көшесі, "Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының ғимараты.

Граница: улица А.Алимбетова № 46-53, улица М.Дулати № 35-57, 63, 69, 71-109, 113-125, улица Жас гвардия№ 1-25, улица Желтоксан № 21-33, 44-56, улица А.Жылкышиева № 16-47, улица Казыбек би № 47, 49, 51, проезд Кенкоше № 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, проезд С.Королева № 1-12, улица А.Курмангазы № 2-56, 70-72, 78, улица М.Маметовой № 1-25, улица Мадели кожа № 63-75, улица В.Перова № 1-22, проезд Ш.Руставели № 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 15, 18-39, улица Т.Тажибаева, № 2, 4, 8, 10, 18, 20, 22, 24, улица Л.Толстого № 1-13, улица Н.Турекулова четная сторона № 8–28, нечетная сторона № 17-33, улица Ш.Уалиханова № 1–26, улица К.Циолковского № 1-43, улица Ж.Шаймерденова четная сторона № 20-34, 46-128, нечетная сторона № 43–169, улица М.Шолохова № 1–14.
Избирательный участок № 95
Месторасположение: Казыбек би, № 40, здание коммунального государственного учреждения "IT лицей № 9 имени О.Жолдасбекова" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ж.Адырбекова № 39, 43-61, 61а, проезд Алматы № 4, улица Бекет-батыра № 2-33, проезд А.Грибоедова № 2-20, улица А.Диваева № 12, 18, 19, 23-37, улица М.Дулати № 32, 36-62, улица Желтоксан № 55, 57, 67, 71а, 82, 84, 86, 86а, 88, 92, 94, 96, 98, улица А.Жылкышиева № 38-52, улица Г.Иляева № 65-116, улица Казыбек би № 36, 40, 42, проезд Красина № 1-24, проезд Р.Люксембург № 1а, 2, 3, 6, 8, проезд Одесский № 1, 2, 5, 7, 41, 45, 47, 51, 53, 61, 65, улица Т.Орынбаева № 31-59, проезд А.Радищева № 3, 4, 6, 7, 8, 11, улица Ж.Ташенова № 28-63, проспект Тауке хана № 41-53, 61, 61а, 65, улица Н.Турекулова № 22, 24, 34, 36, 37, 39, 40, 43, улица Л.Толстого № 26, 28, 33а, 34, 37, 38, 40, 45, 46, 47, 49, 50, проезд Урал № 1, 6, 7, 8, 9, А.Алимбетова четная сторона № 36-74, нечетная сторона № 71-95, проезд Кызыл арык № 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, проезд С.Лазо № 1, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, улица М.Сапарбаева № 48-60, улица Ж.Ташенова№ 108-112, Н.Турекулова № 35-43, 49-59, улица К.Циолковского № 44–63, проезд Т.Шевченко № 1-15.
Избирательный участок № 96
Месторасположение: Диваева, № 46, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 14 Айбека" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ж.Адырбекова № 67, 71, 73а, 75, 77, 93, 95, 99, 109, улица А.Алимбетова № 78, 80, 82, 84, 88, 89, 90, 101, 103, 105, 107, 111, 113, проезд Бау-бақша № 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, проезд Гайдара № 3, 3а, 4, 4а, проезд А.Герцена № 3, 5, 6, 10, 12, 14, 16, проезд Демобилизованных № 2а, 3, 4а, 5, 6, 8, 11, 12, улица А.Диваева № 36, 38, 42а, 44, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72а, 74, 76, 92, улица Желтоксан № 77, 83, 83а, 85, 89, 91, 95-109, проезд Кызылординский № 3-10, улица Мадели кожа № 78-88, 92-98, 104, 108, 110, 112, 114, 118, 118а, 120а, 122, 124, 126, улица Т.Орынбаева № 67, 71, 73, 74, 75, 76/1, 76/2, 76/3, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114,улица Пахомова № 1, 8, 9, 9а, 13, 15, 18, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 33, 35, 37, 39а, 43, 45, 47, 47а, 49, улица М.Сапарбаева № 73-79, 81, 83, 87, 89, 91, 93, улица Майдантал № 1, 3, 3а, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 84а, проезд Соңғы № 1, 5, 7, 9, 13, улица Ж.Ташенова № 67-73, 76-82, 84-89, 91-96, 99, 101а, 101б, улица Л.Толстого № 42-52, 53, 54, 58, 62, 64, 66, 66/1, 66/2,66/3, 68а, 69, 71-76, 78, 79, 80, 81, 82, 85, 87, 89, улица Н.Турекулова № 54, 57, 60, 61, 62, 64, 65, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 85, 88, 88/2, 89, 92, 94, 96, улица К.Циолковского № 49, 51, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71-95, проезд Т.Шевченко № 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 56, 61, 63, 65, 67, 69, 71. улица В.В.Верещагина № 1-76, 80, 82, 73а, улица М.Х.Дулати № 103-225/б, С.Жандосова № 1-59, улица Казыбек би № 88-205 улица А.Курмангазы № 40-148, 40/1 улица Ж.Шаймерденова № 123-291.
Избирательный участок № 97
Месторасположение: Жылкышиева, № 81, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмонологии" управления общественного здоровья Туркестанской области.
Граница: Центр фтизиопульмонологии.
Избирательный участок № 98
Месторасположение: улица Г.Иляева, № 14, здание некоммерческого акционерного общества "Южно-Казахстанский государственный педагогический университет"

Шекарасы: А.Байтұрсынов көшесі № 10, М.Дулати көшесі № 9, Ғ.Іляев көшесі № 22, 38, 40, Д.Қонаев даңғылы № 7, Тәуке хан даңғылы № 7, 11, 29, 31, 33, 33/1, 33/2, 33/3, Ж.Тыныбаев көшесі № 1, 3, 5, 7, 21, 28, 29, 30, 33, 34, 35, 41, Желтоқсан көшесі № 8, 9, 13, 15, 26, 32, 38, 40, 42 және нөмірсіз үйлер, Ж.Шәймерденов көшесі № 5, 39.
№ 99 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Түркістан көшесі, № 1, Шымкент қаласы ішкі саясат және жастар істері жөніндегі басқармасының "Жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: А.Байтұрсынов көшесі № 2, 4, 5, 5а, 7, 9, Б.Момышұлы даңғылы № 4, 4а, 8, 8а, 8б, С.Пазылбеков көшесі № 4, 5, 6, 7, Тәуке хан данғылы № 4, 8, 10, 14, Түркістан көшесі № 3, 9, 11.
№ 100 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қазыбек би көшесі № 29, Шымкент қаласы білім басқармасының "Мұхамед Хайдар Дулати атындағы үш тілде оқытатын № 8 мамандандырылған гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: М.Дулати көшесі № 2, 6, 8, І.Есенберлин көшесі № 9, 13, 13а, Ғ.Іляев көшесі № 64, 66, Қазыбек би көшесі № 13, 29, А.Пушкин көшесі № 9, 13, Тәуке хан даңғылы № 32, 37, 60, 62, К.Тоқаев көшесі № 10а, 12, 14, 16, 18, 23, Түркістан көшесі № 14, 16, 20, С.Тұрысов көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 51а, С.Тұрысов көшесінің 1-тұйық № 1, 1а, 1б, 2, 4, 4-тұйық № 1, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 9, Өзбек көшесі № 40, 40а, 49, 49а.
№ 101 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тәуке хан даңғылы, № 5, "М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының бас ғимараты.
Шекарасы: А.Байтұрсынов көшесі № 15а, 15б, 17б, Желтоқсан көшесі № 20, 24, А.Жылқышиев көшесі № 4, 6, 6а, Ғ.Іляев көшесі № 12, 17, 21, 25а, Қ.Рысқұлбеков көшесі № 2, 4, 6, 8.
№ 102 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Түркістан көшесі № 2а, Шымкент қаласы білім басқармасының "Жеңіл өнеркәсіп және сервис колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Әл-Фараби алаңы № 1а, 3а, Дехкан көшесі № 2, Түркістан көшесі № 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/4а, 2/5, 2/6, 2/6а, 2/7.
№ 103 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Республика даңғылы № 3, Шымкент қаласы білім басқармасының "Қ.Сыпатаев атындағы № 7 IT мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Әл-Фараби алаңы № 2, 4, Бейбітшілік даңғылы № 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, Б.Момышұлы даңғылы № 3, 3а, 5, 7, 7а, 9, 9а, Республика даңғылы № 1.
№ 104 сайлау учаскесі

Граница: улица А.Байтурсынова № 10, улица М.Дулати № 9, улица Г.Иляева, № 22, 38, 40, проспект Д.Кунаева № 7, проспект Тауке хана № 7, 11, 29, 31, 33, 33/1, 33/2, 33/3, улица Ж.Тыныбаева № 1, 3, 5, 7, 21, 28, 29, 30, 33, 34, 35, 41, улица Желтоксан № 8, 9, 13, 15, 26, 32, 38, 40, 42 и дома без номеров, улица Ж.Ж.Шаймерденова № 5, 39.
Избирательный участок № 99
Месторасположение: Туркестанская, № 1, здание коммунального государственного учреждения "Молодежный ресурсный центр" управления внутренней политики и по делам молодежи города Шымкент.
Граница: улица А.Байтурсынова № 2, 4, 5, 5а, 7, 9, проспект Б.Момышулы № 4, 4а, 8, 8а, 8б, улица С.Пазылбекова № 4, 5, 6, 7, проспект Тауке хана № 4, 8, 10, 14, улица Туркестанская № 3, 9, 11.
Избирательный участок № 100
Месторасположение: Казыбек би, № 29, здание коммунального государственного учреждения "Специализированная гимназия № 8 с обучением на трех языках имени Мухамеда Хайдара Дулати" управления образования города Шымкент.
Граница: улица М.Х.Дулати № 2, 6, 8, улица И.Есенберлина № 9, 13, 13а, улица Г.Иляева № 64, 66, улица Казыбек би № 13, 29, улица А.Пушкина № 9, 13, проспект Тауке хана № 32, 37, 60, 62, улица Токаева № 10а, 12, 14, 16, 18, 23, улица Туркестанская № 14, 16, 20, улица С.Турысова № 1, 3, 5, 7, 9, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 51а, 1-тупик С.Турысова № 1, 1а, 1б, 2, 4, 4-тупик С.Турысова № 1, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 9, улица Узбекская № 40, 40а, 49, 49а.
Избирательный участок № 101
Месторасположение: проспект Тауке хана, № 5, главный корпус некоммерческого акционерного общества "Южно-Казахстанский университет имени М.Ауэзова".
Граница: улица А.Байтурсынова № 15а, 15б, 17б, улица Желтоксан № 20, 24, улица А.Жылкышиева № 4, 6, 6а, улица Г.Иляева № 12, 17, 21, 25а, улица К.Рыскулбекова № 2, 4, 6, 8.
Избирательный участок № 102
Месторасположение: Туркестанская, № 2а, здание государственного коммунального казенного предприятия "Колледж легкой промышленности и сервиса" управления образования города Шымкент.
Граница: площадь Аль-Фараби № 1а, 3а, улица Дехканская № 2, улица Туркестанская № 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/4а, 2/5, 2/6, 2/6а, 2/7.
Избирательный участок № 103
Месторасположение: проспект Республики, № 3, здание коммунального государственного учреждения "IT школа-лицей № 7 имени К.Спатаева" управления образования города Шымкент.
Граница: площадь Аль-Фараби № 2, 4, проспект Бейбитшилик № 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, проспект Б.Момышулы № 3, 3а, 5, 7, 7а, 9, 9а, проспект Республики № 1.
Избирательный участок № 104

Орналасқан жері: Республика даңғылы № 9, Шымкент қаласы білім басқармасының "Г.Титов атындағы № 20 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: А.Асқаров көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, Т.Айбергенов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7б, 8, 10, Т.Айбергенов өткелі № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, Әл-Фараби алаңы № 10, Республика даңғылы № 11, 13.
№ 105 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Республика даңғылы нөмірсіз, Шымкент қаласы білім басқармасының "Д.И.Менделеев атындағы № 15 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Т.Айбергенов көшесі № 1а, 1б, 1г, 5а, 5б, 5в, Ә.Жангелдин көшесі № 8, 8а, Республика даңғылы № 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а, 19б.
№ 106 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Әл-Фараби алаңы № 1, "Оңтүстік Қазақстан медицина академиясының" акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекарасы: Әл-Фараби алаңы № 5а, 7, 9, Ә.Жангелдин көшесі № 1, 3, 5, 5а, 7, 9, 9а, 13а , Хаят көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 9а, 21-49.
№ 107 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ә.Жангелдин көшесі № 13а, Шымкент қаласы дене шынықтыру және спорт басқармасының "№ 1 Шымкент қалалық олимпиада резервін дайындайтын балалар мен жасөспірімдердің кешенді мамандандырылған спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Амангелді көшесі № 7-72, Әйтеке би көшесі № 9, Бостандық көшесі № 52, 52а, 54, 56, 56а, 58, 58а, 62, 68, 70, 72, 74, 74а, 76, 78, 82, 82/1, Ә.Жангелдин көшесі № 2, 2а, Ш.Қалдаяқов көшесі № 1а, "Қарасу" шағын ауданы № 1, 3, 3а, 4а, 4б, 12, 13, 14, 45, 46, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 82, 83, 84, 85, 106, 111 және 1 нөмірсіз үй, Қызыл әскер тұйығы № 1–10, 8 Март көшесі № 20, Пугачев көшесі № 1-10, Хаят көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, Шымкент көшесі № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39а, 41, 43, 45, 47, 49, 55.
№ 108 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қ.Тоқаев көшесі, № 27а, Шымкент қаласы білім басқармасының "А.Новой атындағы № 11 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Әйтеке би көшесінің 2-өткелі № 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 15, 17, 18, Детский тұйығы № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, Ирек көшесі № 1, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, Қисық көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, Қисық тұйығы № 1, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 9, 11, Қоқан көшесі № 2, 3, 3а, 4, 5, 6а, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, Бостандық көшесі № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12а, 13, 14, 15, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 81, 83, 85, 89, Бостандық көшесінің 1 тұйық № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 12, 14, 2 тұйық № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 49, 51, 3 тұйық № 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 4 тұйық № 2, 3, 4, 5, 7, 10, 6 тұйық № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 7 өткел № 1-17, 8 тұйық № 1, 2, 4, 9, 11, 12. К.Тоқаев көшесі № 14, 14б, 16, 22. К.Тоқаев тұйығы № 11, 23, С.Тұрысов көшесі № 2, 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 12а, 14, 16, 18, 20 , 22, 26, 26в, 26г, 28, 34, 36, 38, 40, 42, 44, Өзбек көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 27, 29, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, Өзбек көшесінің 1 өткел № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 2 өткел № 2, 3, 3а, 3б, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 36, Хаят көшесі № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 33, 36, 38, 40, 42, 44, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, Шымкент көшесі № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 33, 34, 36, 44, 46, 50, 54, 56, 58, 60.
№ 109 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Т.Орынбаев көшесі № 21а, Шымкент қаласының мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасының "Шымкент қалалық жасөспірімдер кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Месторасположение: проспект Республики, № 9, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 20 имени Г.Титова" управления образования города Шымкент.
Граница: улица А.Аскарова № 1, 3, 5, 7, 9, улица Т.Айбергенова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7б, 8, 10, проезд Т.Айбергенова № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, площадь Аль-Фараби № 10, проспект Республики № 11, 13.
Избирательный участок № 105
Месторасположение: проспект Республики, без номера, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 15 имени Д.И.Менделеева" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Т.Айбергенова № 1а, 1б, 1г, 5а, 5б, 5в, улица А.Жангельдина № 8, 8а, проспект Республики № 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а, 19б.
Избирательный участок № 106
Месторасположение: площадь Аль-Фараби № 1, здание акционерного общества "Южно-Казахстанская медицинская академия".
Граница: площадь Аль-Фараби № 5а, 7, 9, улица А.Жангельдина № 1, 3, 5, 5а, 7, 9, 9а, 13а, улица Хаят № 1, 3, 5, 7, 9, 9а, 21-49.
Избирательный участок № 107
Месторасположение: А.Жангельдина, № 13а, здание коммунального государственного учреждения "Шымкентская городская комплексная специализированная детско-юношеская спортивная школа олимпийского резерва № 1" управление физической культуры и спорта города Шымкент.
Граница: улица Амангелды № 7-72, улица Айтеке би № 9, улица Бостандык № 52, 52а, 54, 56, 56а, 58, 58а, 62, 68, 70, 72, 74, 74а, 76, 78, 82, 82/1, улица А.Жангельдина № 2, 2а, улица Ш.Калдаякова № 1а, микрорайон "Қарасу" № 1, 3, 3а, 4а, 4б, 12, 13, 14, 45, 46, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 82, 83, 84, 85, 106, 111 и 1 дом без номера, тупик Кызыл аскер № 1–10, улица 8-Марта № 20, улица Е.Пугачева № 1-10, улица Хаят № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, улица Шымкентская № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39а, 41, 43, 45, 47, 49, 55.
Избирательный участок № 108
Месторасположение: улица К.Токаева, № 27а, здание государственного коммунального учреждения "Общеобразовательная школа "№ 11 имени А.Навой" управления образования города Шымкент.
Граница: 2-переулок улицы Айтеке би № 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 15, 17, 18, Детский тупик № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, улица Ирек № 1, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, улица Кисык № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, тупик Кисык № 1, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 9, 11, улица Кокандская № 2, 3, 3а, 4, 5, 6а, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, улица Бостандык № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12а, 13, 14, 15, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 81, 83,85, 89, 1 тупик Бостандык № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 12, 14, 2 тупик Бостандык № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 49, 51, 3 тупик Бостандык № 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 4 тупик Бостандык № 2, 3, 4, 5, 7, 10, 6 тупик Бостандык № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 7 тупик Бостандық № 1-17, 8 тупик Бостандык № 1, 2, 4, 9, 11, 12, улица К.Токаева № 14, 14б, 16, 22, тупик Токаева № 11, 23, улица С.Турысова № 2, 4,6, 8, 8а, 10, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 26в, 26г, 28, 34, 36, 38, 40, 42, 44, улица Узбекская № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25,27,29, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 1 переулок Узбекской № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 2-ая Узбек № 2, 3, 3а, 3б, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 36, улица Хаят № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 33, 36, 38, 40, 42, 44, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, улица Шымкентская № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 33, 34, 36, 44, 46, 50, 54, 56, 58, 60.
Избирательный участок № 109
Месторасположение: улица Т.Орынбаева, № 21а, здание коммунального государственного учреждения "Шымкентская городская юношеская библиотека" управления культуры, развития языков и архивов города Шымкент.

Шекарасы: Балқаш өткелі № 1/2, 1/4, 2/2, 3, 4/1, 9, 11/1, 11/2, Қазыбек би көшесі № 6, 12, 18, 30, 32а, І.Есенберлин көшесі № 8, 37/4, 39а, 39/3, 45, 51, 52, 53, 53а, 61, 67, Т.Орынбаев көшесі № 3, 5, 8, 11/13, 12а, 16, 21, 30, 36, Ж.Ташенов көшесі № 8, 12, 10/18, Төле би көшесі № 5, 7, Түркістан көшесі № 42, 95, 103, 105, С.Тұрысов көшесі № 56.
№ 110 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Майлы қожа көшесі № 4, Түркістан облысы қоғамдық денсаулық басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық клиникалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Облыстық клиникалық аурухана.
№ 111 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ш.Қалдаяқов көшесі № 1, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 45 мектеп-гимназиясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Ә.Жангелдин көшесі № 10, 12, 12а, 12б, 12в, 12г, 14, Ш.Қалдаяқов көшесі № 1/1, 1/3, 1/5, 2/5, 4/5, 4а/5, Республика даңғылы № 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а, 25б, 25г, 25д, 27, 29, 31.
№ 112 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Республика даңғылы № 39б, Шымкент қаласы білім басқармасының "Ш.Уәлиханов атындағы № 18 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ә.Жангелдин көшесі № 16, 16а, 16б, 16в, 18, 20, 20а, 22, 22а, 26, 28, 30, 32, Ә.Молдағұлова көшесі № 6а, Республика даңғылы № 35, 37, 39, 41, 41а.
№ 113 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қарасу" шағын ауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласы білім басқармасының "Ж.Аймауытов атындағы № 64 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Әйтеке би көшесі № 59, 61, 63. Е.Ерназаров көшесі № 2, 2а, 4, 4а, 6, 8, 10а, Е.Ерназаров өткелі № 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, Қазақстан көшесі № 3, 4, 4а, 5, 9, 11, "Карасу" шағын ауданы № 1а, 8, 9, 18, 20, 21, 22, 23, 28, 36, 39, 40, 43, 47, 48, 65, 66, 67, 69, 70, 78, 109, 110, 8 Март көшесі № 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 17, 23, 25, 27, 31, 33, 37, 37а, 39, 41, 43, 49, 51, Ш.Рашидов көшесі № 4-10, 13, 13а, 15, 15а, 26 және 2 нөмірсіз үй.
№ 114 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сапақ датқа көшесі, № 6, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының "Маржан Тасова атындағы үш тілде оқытатын мамандандырылған № 12 мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Әйтеке би көшесі № 2, 6, 6а, 6б, 8, 8а, 8б, 8в, 10, 14, 16, 18, 18а, 26, 28, 30, 24, 26а, 28а, 30, 30а, 30б, 30в, 30г, 30/2, 30/4, 30/5, 30/6, 30/7, 30/8, 30/10а, 30/11, 30/12, 30/13, 30/14, 30/15, 30/16, 30/17, 30/18, 30/19, 30/21, 30/22, 32, Володарский көшесі № 2а, 2б, 2в, 3, 5, 7, 9, 11, 13, Ш.Ерманов көшесі № 3, 5, 7, 11а, 13, 13а, Сапақ датқа көшесі № 1, 2а, 3, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, Сапақ датқа өткелі № 1, 3, 4, 6, 7, 10, 13, 13а.
№ 115 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: И.Жансүгіров көшесі, № 10, Шымкент қаласы білім басқармасының "Низамхан" орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: А.Анаров көшесі № 20, 28, 30, 32, И.Жансүгіров көшесі № 2, 2/1, 4, 4/2, 4/3, 4/4, 5, 6, 6а, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 20б, Жастық көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, Жолшы өткелі № 3, 4, 5, 6, 7, 8, Застенная көшесі № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4б, 5, 6, 6а, 7б, 8, 8а, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 18а, 19, 1-Көксай № 154а, 163, 165, 175, 177, 179, 179а, 181, 181а, 183, 185, 185а, 185б, 187, 189а, 199, 199а, 203, 209, 209б, 211, 211а, 215, 217, 217б, 223, 223а, 225, 227, 231, 233, 240, 243г, 245, 247, 247б, 249, 249а, 249б, 249в, 251, 251а, 251б, 255, 261, 263, 267, 269, 271, 273, 275, 279, 283а, 285, 285а, 287, 287а, 291, 293, 295, 295а, 297, 303, 305, 307а, 307б, 309, 309а, 313, 317, 318а, 319, 321, 324а, 325, 327, 329, 331, 331а, 331б, 333, 334, 337, 339, 339а, 341, 343, 345, 346, 347а, 348, 348а, 348б, 348в, 349, 350, 351, 352, 352а, 353, 354, 355, 356, 356а, 357, 358, 359, 360, 364, 366, 368, 370, 372, 378, 378а, 380, 381а, 384, 384а, 390, 392, 392а, 394, 396, 400, 402, 404, 408, 410, 412, 412а, 414, 416, 416а, 418а, 422, 422а, 422б, 424, 426, 426а, Машинистер өткелі № 3, 5, 7, Спорт өткелі № 3, 3а, 5, 7, 12, 12а, 13, 16, 16а, Мақта зауыты қалашығы № 3, 4, 5, 6, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а.
№ 116 сайлау учаскесі

Граница: проезд Балхашский № 1/2, 1/4, 2/2, 3, 4/1, 9, 11/1, 11/2, улица Казыбек би № 6, 12, 18, 30, 32а, улица И.Есенберлина № 8, 37/4, 39а, 39/3, 45, 51, 52, 53, 53а, 61, 67, улица Т.Орынбаева № 3, 5, 8, 11/13, 12а, 16, 21, 30, 36, улица Ж.Ташенова № 8, 12, 10/18, улица Толе би № 5, 7, улица Туркестанская № 42, 95, 103, 105, улица Турысова № 56.
Избирательный участок № 110
Месторасположение: Майлыкожа, № 4, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Областная клиническая больница" управления общественного здоровья Туркестанской области.
Граница: Областная клиническая больница.
Избирательный участок № 111
Месторасположение: Ш.Калдаякова, № 1, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Школа-гимназия № 45" управления образования города Шымкент.
Улица А.Жангельдина № 10, 12, 12а, 12б, 12в, 12г, 14, улица Ш.Калдаякова № 1/1, 1/3, 1/5, 2/5, 4/5, 4а/5, проспект Республики № 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а, 25б, 25г, 25д, 27, 29, 31.
Избирательный участок № 112
Месторасположение: проспект Республики, № 39б, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 18 имени Ш.Уалиханова" управления образования города Шымкент.
Граница: улица А.Жангельдина № 16, 16а, 16б, 16в, 18, 20, 20а, 22, 22а, 26, 28, 30, 32, улица А.Молдагуловой № 6а, 4а проспект Республики № 35, 37, 39, 41, 41а, Гагарина 6, 8.
Избирательный участок № 113
Месторасположение: микрорайон "Карасу", без номера, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 64 имени Ж.Аймаутова" управления образования города Шымкент.
Граница: Айтеке би № 59, 61, 63, улица Ерназарова № 2, 2а, 4, 4а, 6, 8, 10а, переулок Ерназарова № 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, улица Казахстан № 3, 4, 4а, 5, 9, 11, микрорайон "Карасу" № 1а, 8, 9, 18, 20, 21, 22, 23, 28, 36, 39, 40, 43, 47, 48, 65, 66, 67, 69, 70, 78, 109, 110, улица 8-Марта № 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 17, 23, 25, 27, 31, 33, 37, 37а, 39, 41, 43, 49, 51, улица Ш.Рашидова № 4-10, 13, 13а, 15, 15а, 26 и 2 дома без номеров.
Избирательный участок № 114
Месторасположение: Сапак датка, № 6, здание коммунального государственного учреждения "Специализированная школа-интернат № 12 с обучением на трех языках имени Маржан Тасовой" управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: улица Айтеке би № 2, 6, 6а, 6б, 8, 8а, 8б, 8в, 10, 14, 16, 18, 18а, 24, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 30б, 30в, 30г, 30/2, 30/4, 30/5, 30/6, 30/7, 30/8, 30/10а, 30/11, 30/12, 30/13, 30/14, 30/15, 30/16, 30/17, 30/18, 30/19, 30/21, 30/22, 32, улица Володарского № 2а, 2б, 2в, 3, 5, 7, 9, 11, 13, улица Ш.Ерманова № 3,5, 7, 11а, 13, 13а, улица Сапак датка № 1, 2а, 3, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12,13, 15, проезд Сапак датка № 1, 3, 4, 6, 7, 10, 13, 13а.
Избирательный участок № 115
Месторасположение: И.Жансугурова, № 10, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа "Низамхан" управления образования города Шымкент.
Граница: улица А.Анарова № 20, 28, 30, 32, улица И.Жансугурова № 2, 2/1, 4, 4/2, 4/3, 4/4, 5, 6, 6а, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 20б, улица Жастык № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, проезд Жолшы № 3, 4, 5, 6, 7, 8, улица Застенная № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4б, 5, 6, 6а, 7б, 8, 8а, 9, 9а, 10,11,12, 13, 14, 15, 16,17,17а,18, 18а, 19, улица 1-Коксай № 154а, 163, 165, 175, 177, 179, 179а, 181, 181а, 183, 185, 185а, 185б, 187, 189а, 199, 199а, 203, 209, 209б, 211, 211а, 215, 217, 217б, 223, 223а, 225, 227, 231, 233, 240, 243г, 245, 247, 247б, 249, 249а, 249б, 249в,251, 251а, 251б, 255, 261, 263, 267, 269, 271, 273, 275, 279, 283а, 285, 285а, 287, 287а, 291, 293, 295, 295а, 297, 303, 305,307а, 307б, 309, 309а,313, 317,318а, 319,321, 324а, 325, 327, 329, 331, 331а, 331б, 333, 334, 337, 339, 339а, 341, 343,345, 346, 347а, 348, 348а, 348б, 348в, 349, 350, 351, 352, 352а, 353, 354, 355, 356, 356а, 357, 358, 359, 360, 364, 366, 368, 370, 372, 378, 378а, 380, 381а, 384, 384а, 390, 392, 392а, 394, 396, 400, 402, 404, 408, 410, 412, 412а, 414, 416, 416а, 418а, 422, 422а, 422б, 424, 426, 426а, проезд Машинистов № 3, 5, 7, проезд Спортивный № 3, 3а, 5, 7, 12, 12а, 13, 16, 16а, городок Хлопзавода № 3, 4, 5, 6, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15,16, 16а.
Избирательный участок № 116

Орналасқан жері: Н.Быковский көшесі № 54, Шымкент қаласы білім басқармасының "Қорқыт ата атындағы № 22 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Артельный көшесі № 67, 69, 71, Әсем көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, Бөлімше өткелі № 3, 4, 5, 6, 7, 23, Н.Быковский көшесі № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 27, 28, 30, 31, 32, 55, 59, Есіл көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 16, 20, 25, Кездеме көшесі № 2, 2а, 4, 6, 10, 10а, 10б, 51, 55, 57, 57/1, 59, 61, 63, 65а, 65б, 65в, 69, 71, 73, 75, 77, 77/1, 79, 79/1, 81, Оперштейн көшесі № 1, 2, 3, 4, 6, 8, Өндірістік көшесі № 1, Ш.Рашидов көшесі № 12, 25а, 25б, 25в, 27, Рекордный өткелі № 1, 7, 10, Ткацкий өткелі № 4, 6, 8, В.Терешкова көшесі № 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4а, 5, 5а, 7, 8, 8а, 9а, 10а, 11а, 12а, 13а, 14а, 15а, 16, 18, 20, 25, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, Өрнек өткелі № 4, 5, 6, 16.
№ 117 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Т.Әлімқұлов көшесі, № 14, Шымкент қаласы білім басқармасының "Өзбекәлі Жәнібеков атындағы № 19 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Т.Әлімқұлов көшесі № 2, 4, 6, 7а, 8, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 34, 34а, 36, 38, Қазақстанская правда көшесі № 2/2, 4/1, 4/3, 3/1, 6/1, 6/3, 6/4, 10/3, 5/1, 10/2, 7/2, 12/2, 12/3, 12/1, 11/1, 14/2, 9/2, 16/2, 13/1, 15/1, 18/1, 18/2, 13/2, 15/2, 22/4, 20/1, 22/1, 24/1, 17/2, 19/3, 19/2, 21/1, 26/2, 26/1, 23, 49/2, 46/1, 9/3, 14/1, 20/2, 17/1, 19/1, 46/2, 49/2, Қошқар-ата көшесі № 1, 2, 3, 3а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23а, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 33/2, 35, 35/2, 36, 41, 41/1, 41/3, 42, 43, 44, 44/1, 45, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 79а, 80, 81, 81а, 82, 83, 83а, 83б, 84, 85, 86, 87, 87а, 88, 89, 90, 91, 92, 92а, 94, 95, 96, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 102а, 103, 104, 105, 105а, 106, 106а, 107, 108, 109, 109а, 111, 112, 113, 114, 115, 115а, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 121а, 122, 123, 125, 125а, 127, 128, 129, 130, 131, 132, Таң - нұры көшесі № 90, 96, 96/2, 96/4, 98, 98а, 102, 104, 104/2, 106, 106а, 108, 108/1, 108/2, 108/3, 107, 105, 110, 110а, 110б, 112, 112/1, 112/2, 112/3, 113, 113/1, 113/5, 114, 114в, 114а, 115, 115/2, 116, 116в, 117, 117а, 118, Төлеби көшесі № 12, 12а, 12б.
№ 118 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Төлеби көшесі, № 32, "А.Қуатбеков атындағы Қазақстан халықтар Достығы университеті" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: Т.Әлімқұлов көшесі № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, Т.Әлімқұлов өткелі № 23, 25, Бекетті көшесі № 70, 72, 74, 76, 78, 80, 90, 94, 98, 100, 110, 108, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 122, 124, 126, 132, 135, 136, 137, 138, 139, 142, 143, 144, 145, 147, 150, 156, 158, 160, 162, 165, 169, 172, 173, 174, 178, 180, 183, 184, 186, 188, 189, 192, 194, 196, 201, 205, 207, 211, 215, 216, 217, 218, 220, 224, 227, 228, 230, 231, 233, 234, 241, 242, 243, 245, 247, 249, 252, 256, 262, 263, 268, 269, 272, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 282, 283, 284, 288, 289, 293, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 310, 311, 313, 317, 318, 319, 320, 324, 327, 329, 330, 333, 334, 338, 339, 345, 350, 354, 356, 357, 358, 360, 361, 365, 366, 367, 368, 369, 379, 383, 384, 387, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 400, 404, 406, 409, 415, 421, 423, 426, 427, 428, Проектная көшесі № 5, Төлеби көшесі № 14, 16, 20, 22, 24, 30, 32а, 34.
№ 119 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қабанбай батыр даңғылы, № 26, "Park Healts" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: "Park Healts" ауруханасы
№ 120 сайлау учаскесі

Месторасположение: Н.Быковского, № 54, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 22 имени Коркыт ата" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Артельная № 67, 69, 71, улица Асем № 1, 3, 5, 7, 9, 11, проезд Болимше № 3, 4, 5, 6, 7, 23, улица Н.Быковского № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 27, 28, 30, 31, 32, 55, 59, улица Есил № 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 16, 20, 25, улица Кездеме № 2, 2а, 4, 6, 10, 10а, 10б, 51, 55, 57, 57/1, 59, 61, 63, 65а, 65б, 65в, 69, 71, 73, 75, 77, 77/1, 79, 79/1, 81, улица Оперштейна № 1, 2, 3, 4, 6, 8, улица Ондиристи № 1, улица Ш.Рашидова № 12, 25а, 25б, 25в, 27, проезд Рекордный № 1, 7, 10, проезд Ткацкий № 4, 6, 8, улица В.Терешковой № 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4а, 5, 5а, 7, 8, 8а, 9а, 10а, 11а, 12а, 13а, 14а, 15а, 16, 18, 20, 25, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, проезд Орнек № 4, 5, 6, 16.
Избирательный участок № 117
Месторасположение: Т.Алимкулова, № 14, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 19 имени Узбекали Жанибекова" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Т.Алимкулова № 2, 4, 6, 7а, 8, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 34, 34а, 36, 38, улица Казахстанская правда № 2/2, 3/1, 4/1, 4/3, 5/1, 6/1, 6/3, 6/4, 7/2, 9/2, 9/3, 10/3, 10/2, 11/1, 12/2, 12/3, 12/1, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 19/3, 20/1, 20/2, 21/1, 22/1, 22/4, 23, 24/1, 26/2, 26/1, 46/1, 46/2,49/2, улица Кошкар-ата № 1, 2, 3, 3а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23а, 25, 27, 29, 30,31, 32, 33, 33/1, 33/2, 35, 35/2, 36, 41, 41/1, 41/3, 42, 43, 44, 44/1, 45, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 79а, 80, 81, 81а, 82, 83, 83а, 83б, 84, 85, 86, 87, 87а, 88, 89, 90, 91, 92, 92а, 94, 95, 96, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 102а, 103,104,105, 105а, 106, 106а, 107, 108, 109, 109а, 111, 112, 113, 114, 115, 115а, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 121а, 122, 123, 125, 125а, 127, 128, 129, 130, 131, 132, улица Тан нуры № 90,96, 96/2, 96/4, 98, 98а, 102, 104, 104/2, 106, 106а, 108, 108/1, 108/2, 108/3, 107, 105, 110, 110а, 110б,112, 112/1, 112/2, 112/3, 113, 113/1, 113/5, 114, 114/в, 114а, 115, 115/2, 116, 116в, 117, 117а, 118, улица Толеби № 12, 12а, 12б.
Избирательный участок № 118
Месторасположение: Толеби, № 32, здание Товарищества с ограниченной ответственностью "Университет Дружбы народов Казахстана имени А.Куатбекова".
Граница: улица Т.Алимкулова № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, проезд Т.Алимкулова № 23, 25, улица Бекетти № 70, 72, 74, 76, 78, 80, 90, 94, 98, 100, 110, 108, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 122, 124, 126, 132, 135, 136, 137, 138, 139, 142, 143, 144, 145, 147, 150, 156, 158, 160, 162, 165, 169, 172, 173, 174, 178, 180, 183, 184, 186, 188, 189, 192, 194, 196, 201, 205, 207, 211, 215, 216, 217, 218, 220, 224, 227, 228, 230, 231, 233, 234, 241, 242, 243, 245, 247, 249, 252, 256, 262, 263, 268, 269, 272, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 282, 283, 284, 288, 289, 293, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 310,311, 313, 317, 318, 319,320, 324, 327, 329, 330, 333, 334, 338, 339, 345, 350, 354, 356, 357, 358, 360, 361, 365, 366, 367, 368, 369, 379, 383, 384, 387, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 400, 404, 406, 409, 415, 421, 423, 426, 427, 428, улица Проектная № 5, улица Толеби № 14, 16, 20, 22, 24, 30, 32а, 34.
Избирательный участок № 119
Месторасположение: проспект Кабанбай батыра, без номера, Товарищество с ограниченной ответственностью "Park Healts".
Граница: Больница "Park Healts".
Избирательный участок № 120

Орналасқан жері: Л.Володарский көшесі, № 15, Шымкент қаласы білім басқармасының "М.Лермонтов атындағы № 17 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Л.Володарский көшесі № 17, 21, 23, 25, Ш.Ерманов көшесі № 4, 6, 8, Қабанбай-батыр даңғылы № 1, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 9б, 11а, 11б, 13, 13а, 17, Сапақ датқа көшесі № 19, 21, 23.
№ 121 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жастар көшесі, № 2, "Техникалық колледж" жеке мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: А.Анаров көшесі № 8, 8а, 10, 10а, 10б, Жастық көшесі № 4, 6, 8, Қабанбай-батыр даңғылы № 2, 2а, 2б, 3, 6, 8, 10, 10а, 10б, 12, 14, 16, 18, 24, 1 Көксай көшесі № 1а, 1б, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 11а, 12а, 15, 16, 19, 22а, 23, 24, 27, 29, 32, 33, 34, 37, 37а, 39, 43, 47, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 141, 141а, 141б, 143, 145, 147, 147а, 149, 149а, 151, 153, 157, 161, 304, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 321, 322, 322а, 324, 326, 326а, 328, 330, 340, 365, 369, 373, 377, 377а, 387, 387а, 389, 389а, 391, 393, 407, 412а, 413, 415, 417, 419, 421, 421а, 425, 427, 428, 429, 431, 432, 434, 436, 436а, 442, 444, 444а, 471, 473, 477, 481, 481а, 483, 484, 485, 489, 493, 494, 495, 497, 499, 500, 501, 503, 505, 509, 513, 517, 519, 521, Шығанак көшесі № 1, 1а, 2, 2а, 11, 13а, 15, 21, 23, 23а, 25, 25а, 27, 29, 31, 31а, 31б, 31в, 33, 33а, 34, 34а, 35а, 35б, 45, 45а, 47, 49, 51, 57, 57а, Спорт өткелі № 3а, 4/3, 7/3, 7/4, 7/6.
№ 122 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ә.Жангелдин көшесі, № 17, Шымкент қаласы білім басқармасының "Жастардың уақытын тиімді ұйымдастыру орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ә.Жангелдин көшесі № 24а, Зауыт көшесі № 7, Ә.Молдағұлова көшесі № 2, 4, 4а, 6, 7, 8а, 9, 10, 12, 15, 15а, 17, 19, 25, Ш.Рашидов көшесі № 98, 100, 108, 110, 112, 114, 116, Республика даңғылы № 43а, 45.
№ 123 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: В.Быковский көшесі, № 54, "Орталық Азия Инновациялық университеті" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің № 2 оқу ғимараты.
Шекарасы: Артель көшесі № 59-69, М.Әбдіразақов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 20, Ә.Жангелдин өткелі № 4, 6, 6а, 8, 8а, 8б, "Қарасу" шағын ауданы № 4, 5, 6, 7, 25, 26, 27, Ш.Рашидов көшесі № 30, 32, 34, 56, 61, 63, 65, 69, 73, 75.
№ 124 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: И.Суриков көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласы білім басқармасының "Ж.Баласағұн атындағы № 6 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақбастау көшесі № 2, 2а, 4, 4а, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, Артельный көшесі № 2, 4, 12, 20, 24, Гульбах көшесі № 1, 2, 8, Н.Ерметов көшесі № 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, Қызыл жұлдыз көшесі № 3, 4, 5, 6, 7б, 8, 12, 14, 18а, А. Можайский көшесі № 1, 1б, 2, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, Рабочий городок көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 14, 15, 19, 21, И.Репин көшесі № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, Г.Седов көшесі № 1, 2, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, А.Суворов көшесі № 2, 4а, 6, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 23а, 23б, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, А.Суворов өткелі № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, И.Суриков көшесі № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 10, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 23, 25, 27, 31.
№ 125 сайлау учаскесі

Месторасположение: Володарского, № 15, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 17 имени М.Лермонтова" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Л.Володарского № 17, 21, 23, 25, улица Ш.Ерманова № 4, 6, 8, проспект Кабанбай-батыра № 1, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 9б, 11а, 11б, 13, 13а, 17, улица Сапак датка № 19, 21, 23.
Избирательный участок № 121
Месторасположение: улица Жастар, № 2, здание частного учреждения "Технический колледж".
Граница: улица А.Анарова № 8, 8а, 10, 10а, 10б, улица Жастык № 4, 6, 8, проспект Кабанбай батыра № 2, 2а, 2б, 3, 6, 8, 10, 10а,10б, 12,14, 16, 18, 24,улица Коксай-1 № 1а, 1б,2,4,5,6,7,9,11, 11а, 12а, 15,16, 19, 22а, 23, 24, 27, 29, 32, 33, 34, 37, 37а, 39, 43, 47, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 141, 141а, 141б, 143,145, 147, 147а, 149, 149а, 151, 153, 157, 161, 304, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 321, 322, 322а, 324, 326, 326а, 328, 330, 340, 365, 369,373, 377, 377а, 387, 387а, 389, 389а, 391, 393, 407, 412а, 413, 415, 417, 419, 421, 421а, 425, 427, 428, 429, 431, 432, 434, 436, 436а, 442, 444, 444а, 471, 473, 477, 481, 481а, 483, 484, 485, 489, 493, 494, 495, 497, 499, 500, 501, 503, 505, 509, 513, 517, 519, 521, улица Шыганак № 1, 1а, 2, 2а, 11, 13а, 15, 21, 23, 23а, 25, 25а, 27, 29, 31, 31а, 31б, 31в, 33, 33а, 34, 34а, 35а, 35б, 45, 45а, 47, 49, 51, 57, 57а, проезд Спортивный № 3а, 4/3, 7/3, 7/4, 7/6.
Избирательный участок № 122
Месторасположение: А.Жангельдина, № 17, здание коммунального государственного учреждения "Центр досуга молодежи" управления образования города Шымкент.
Граница: улица А.Жангелдина № 24а, улица Заводская № 7, улица А.Молдагуловой № 2, 4, 4а, 6, 7, 8а, 9, 10, 12, 15, 15а, 17, 19, 25, улица Ш.Рашидова № 98, 100, 108, 110, 112, 114, 116, проспект Республики № 43а, 45.
Избирательный участок № 123
Месторасположение: улица Н.Быковского, № 54, № 2 учебный корпус Товарищества с ограниченной ответственностью "Международного гуманитарно-технического университета".
Граница: улица Артельная № 59-69, улица М.Абдразакова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 20, проезд А.Жангельдина № 4, 6, 6а, 8, 8а, 8б, микрорайон "Карасу" № 4, 5, 6, 7, 25, 26, 27, улица Ш.Рашидова № 30, 32, 34, 56, 61, 63, 65, 69, 73, 75.
Избирательный участок № 124
Месторасположение: И.Сурикова, без номера, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 6 имени Ж.Баласагуна" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Акбастау № 2, 2а, 4, 4а, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, улица Артельная № 2, 4, 12, 20, 24, улица Гульбах № 1, 2, 8, улица Н.Ерметова№ 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, улица Кызыл жулдыз № 3, 4, 5, 6, 7б, 8, 12, 14, 18а, улица Можайского № 1, 1б, 2, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, улица Рабочий городок № 2, 3, 4, 5, 6, 14, 15, 19, 21, улица И.Репина № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, улица Г.Седова № 1, 2, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, улица А.Суворова № 2, 4а, 6, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 21, 22, 23, 23а, 23б, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, проезд А.Суворова № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, улица И.Сурикова № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 10, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 23, 25, 27, 31, улица
Избирательный участок № 125

Орналасқан жері: Ш.Рашидов көшесі № 29, Түркістан облысы денсаулық басқармасының "№ 2 перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: № 2 перинаталдық орталық.
№ 126 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: В.Терешкова көшесі № 14, "Аймақтық әлеуметтік – инновациялық университеті" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: Ақбастау көшесі № 28, 30, 32, 34, 36, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 53б, 56, 58, 60, 62, 64, 64а, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 86 , 88, 94, 96, 98, 98а, 100, 101, 102, 104, 106, 106а, 110, 110а, 112, 114, 116, 122, 124, 124а, 126, 128, Артельный көшесі № 5, 19, 21, 27, 29, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, Бөгет көшесі № 1, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 10, 17, 19, 22, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53/1, 53/2, 53/3, 53/4, 53/11, 55, 55/2, 55/3, 55/5, 55/6, 55/7, 55/10, 55/12, 55а, 57, 57/1, 57/3, 57/4, 57/6, 57/7, 57/8, 57/9, 57/10, 57/11, 57/12, 69, Бөгет өткелі № 8а, 9, 10, 20, Саялы көшесі № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, Баян батыр көшесі № 2, 4, 6, 6а, 8, 10, 12, 12б, 13, 14, 15, 15/5, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 23б, 24, 26, 28а, 30, 32, 34, 34а, 36, 36а, 38, 40, 42, 43/1, 43/2, 43/4, 44, 46, 46а, 48, 52а, 55/7, 55/8, 55/9, 56, 57, 57/9, 57/11, 58, 64, 65, 68, 99а, 115, 119, Н.Ерметов көшесі № 28, 28а, 29-46, 48-71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, Жағалау көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1а, 1б, 2/2, 2/4, 2а, 3, 3/1, 3/3, 3/4, 4/1, 4/3, 5, 5/1, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17а, 19, Жазық өткелі № 1/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, Жолшы көшесі № 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 3/1, 3/3, Ю.Ишанқұлов өткелі № 8, 13, 15, 15а, 16, 18, 19, 21, 22, Ю.Ишанқұлов тұйығы № 2, 4, 5, 6, 7, 20, 53б, С.Ковалев көшесі № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 26, 27, 30, 32, 34, 36, 38, 82, С.Ковалев тұйығы № 3, 5, 13, 15а, 15б, 16, 16а, 17, 18, 20, 24а, 24б, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 42, 42а, Можайский көшесі № 23, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 87, 89, 90, 92, 94, Қасқалдақ көшесі № 1, 2, 2/6 , 2а, 2б, 4, 4а, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 27а, 28, 29, 31, 33, Песочный өткелі № 1, 1а, 2, 4, 5, 6, 6а, Г.Седов көшесі № 27, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 59, 60, 62, 66, 66а, 71, В.Терешкова көшесі № 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4а, 5, 5а, 7, 8, 8а, 9а, 10а, 11а, 12а, 13а, 14а, 15а, 16, 18, 20, 25, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, Оперштейн көшесі № 1, 2, 3, 4, 6, 8, Есіл көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 16, 20, 25, И.Суриков көшесі № 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 54, 66, Тар өткелі № 2, 3, 7, 8а, 9, 11, 14.
№ 127 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Энергетиктер көшесі, № 1, "Оңтүстік Жарық Транзит" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.

Месторасположение: Ш.Рашидова, № 29, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Областной перинатальный центр № 2" управления общественного здоровья Туркестанской области.
Граница: Областной перинатальный центр № 2.
Избирательный участок № 126
Месторасположение: В.Терешковой, № 14, здание Товарищества с ограниченной ответственностью "Региональный социально-инновационный университет".
Граница: улица Акбастау № 28, 30, 32, 34, 36, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 53б, 56, 58, 60, 62, 64, 64а, 66, 68, 70,72, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 94, 96, 98, 98а, 100, 101, 102, 104, 106, 106а, 110, 110а, 112, 114, 116, 122, 124, 124а, 126, 128, улица Артельная № 5, 19, 21, 27, 29, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69,71, улица Богет № 1, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 10, 17, 19, 22, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53/1, 53/2, 53/3, 53/4, 53/11, 55, 55/2, 55/3, 55/5, 55/6, 55/7, 55/10, 55/12, 55а, 57, 57/1, 57/3,57/4, 57/6, 57/7, 57/8, 57/9, 57/10, 57/11, 57/12, 69, проезд Богет № 8а, 9, 10, 20, улица Саялы № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, улица Баян батыра № 2, 4, 6, 6а, 8, 10, 12, 12б, 13, 14, 15, 15/5, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 23б, 24, 26, 28а, 30, 32, 34, 34а, 36, 36а, 38, 40, 42, 43/1, 43/2, 43/4, 44, 46, 46а, 48, 52а, 55/7, 55/8, 55/9, 56, 57, 57/9, 57/11, 58, 64, 65, 68, 99а, 115, 119, улица Н.Ерметова № 28, 28а, 29-46, 48-71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, улица Жагалау № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1а, 1б, 2/2,2/4, 2а, 3, 3/1, 3/3, 3/4, 4/1, 4/3, 5, 5/1, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17а, 19, проезд Жазык№ 1/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12,улица Жолшы № 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 3/1,3/3, проезд Ю.Ишанкулова № 8, 13, 15, 15а, 16, 18, 19, 21,22, тупик Ю.Ишанкулова № 2, 4, 5, 6, 7, 20, 53б, улица С.Ковалева № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 26, 27, 30, 32, 34, 36, 38, 82, тупик С.Ковалева № 3, 5, 13, 15а, 15б, 16, 16а, 17, 18, 20, 24а, 24б, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 42, 42а, улица Можайского № 23, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50,51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 87, 89, 90, 92, 94, улица Каскалдак № 1, 2, 2/6, 2а, 2б, 4, 4а, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 27а, 28, 29, 31, 33,проезд Песочный № 1, 1а, 2, 4, 5, 6, 6а, улица Г.Седова № 27, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 59, 60, 62, 66, 66а, 71, улица В.Терешковой № 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4а, 5, 5а, 7,8, 8а,9а, 10а,11а, 12а, 13а, 14а, 15а, 16, 18, 20, 25, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, улица Оперштейна № 1, 2, 3, 4, 6, 8, улица Есил № 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 16, 20, 25, улица Сурикова № 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 54, 66, проезд Тар № 2, 3, 7, 8а, 9, 11, 14.
Избирательный участок № 127
Месторасположение: улица Энергетиков, № 1, здание Товарищество с ограниченной ответственностью "Онтустик жарык транзит".

Шекарасы: Абат көшесі № 2-37, Ш.Ашурқожаев көшесі № 1-29, Н.Серәлиев көшесі № 1-62, Тобыл көшесі № 1-25, Достық көшесі № 60, 62, 66, 68, Забадам өткелі № 1-42, 44-89, Ақжауын көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 16, 20, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40а, 42, Ақжауын өткелі № 1-42, Мөлдір көшесі № 2, 2б, 3в, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, Өркендеу көшесі № 1-27, Өркендеу өткелі № 3-24, Қырман өткелі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, Б.Саттарханов өткелі № 3-60 және нөмірсіз үйлер, Талтүс көшесі № 1-23, 46, 50, 54, 54а, 55, 56, 58, 58а, 58б, 59, 60, 61, 64, 65, 67, 68, 89, Славянская көшесі № 1-6, Табысты көшесі № 1-20, Таржол көшесі № 2-19, П.Чайковский көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
№ 128 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: П.Чайковский көшесі, № 90, Шымкент қаласы білім басқармасының "Мукими атындағы № 13 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Боз-Арық көшесі № 13, 15, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, Бесарыс көшесі № 79, 80, 81, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, Баян батыр көшесі № 64, 71, 78, 78а, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 125, 127, 129, Достық көшесі № 21-54, 54а, 55, 56, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 73а, Забадам көшесі № 1-31, С.Әзім көшесі № 1-72, С.Әзім өткелі № 1-39, Мөлдір көшесі № 1, 3, 3а, 5, 7, 9, 11, 11а, 13, 15, 17а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, Нұр көшесі № 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 18а, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23а, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 48а, 48б, 48в, 50, 50а, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78а, Б.Саттарханов көшесі № 45, 47, 51, 53, 55, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 77, 78, 79, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 94, 93а, 95, 96, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 130, 134, 134а, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, Қ.Спатаев көшесі № 1-37, Таған көшесі № 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, Украин тұйығы № 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 23а, 25, 27, 29, П.Чайковский көшесі № 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 84, 85, 85а, 86, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 100, 102, 104, Шыршалы өткелі № 2, 3, 4, 5, 7, 7а, 9, 10.
№ 129 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Сәуле" шағын ауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласы білім басқармасының "Рысбек Мырзашев атындағы № 76 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Граница: улица Абат № 2-37, улица Ш.Ашурходжаева № 1-29, улица Н.Сералиева № 1-62, улица Тобыл № 1-25, улица Достык № 60, 62, 66, 68, проезд Забадам № 1-42, 44-89, улица Акжауын № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 16, 20, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40а, 42, проезд Ақжауын № 1-42, улица Молдир № 2, 2б, 3в, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, улица Оркендеу № 1-27, проезд Оркендеу № 3-24, проезд Кырман № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, проезд Б.Саттарханова № 3-60 и дома без номеров, улица Талтус № 1-23, 46, 50, 54, 54а, 55, 56, 58, 58а, 58б, 59, 60, 61, 64, 65, 67, 68, 89, улица Славянская № 1-6, улица Табысты № 1-20, улица Таржол № 2-19, улица П.Чайковского № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Избирательный участок № 128
Месторасположение: улица П.Чайковского, № 90, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 13 имени Мукими" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Боз-Арык № 13, 15, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, улица Бесарыс № 79, 80, 81,84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, улица Баян батыра № 64, 71, 78, 78а, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 95, 96, 97,98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 125, 127, 129, улица Достык№ 21-54, 54а, 55, 56, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 73а, улица Забадамская № 1-31, улица С.Азим № 1-72, проезд С.Азима № 1-39,улица Молдир № 1, 3, 3а, 5, 7, 9, 11, 11а, 13, 15, 17а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, улица Нур № 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 18а, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23а, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 48а, 48б, 48в, 50, 50а, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72,74, 76, 78, 78а, улица Б.Саттарханова № 45, 47, 51, 53, 55, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 77, 78, 79, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 94, 93а, 95, 96, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 130, 134, 134а, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, улица К.Спатаева № 1-37, улица Таган № 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, тупик Украинский № 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 23а, 25, 27, 29, улица П.Чайковского № 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 84, 85, 85а, 86, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 100, 102, 104, проезд Шыршалы № 2, 3, 4, 5, 7, 7а, 9, 10.
Избирательный участок № 129
Месторасположение: микрорайон "Сауле", без номера, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 76 имени Рысбека Мырзашева" управления образования города Шымкент.

Шекарасы: "Сәуле" шағын ауданының Ж.Жабаев көшесінің тақ жағы және нөмірсіз үйлер, Абай көшесі № 55-107, Ақ мешіт көшесі № 1-17, Қазығұрт көшесі № 7а, 9, 10а, 14, 15, 17, 49, 51, Қостөбе көшесі № 23а, 39, 40, Нарқобыз көшесі № 1-28.
№ 131 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Сәуле" шағын ауданы, Жаңабазар көшесі № 1/2, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 129 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Сәуле" шағын ауданы (жоғарғы жағы) Ж.Жабаев көшесі № 8, 14, 22, 28, 35, Ынтымақ көшесі № 30, 45, 45/1, 45/7, 46/1, 46/6, 46/7, 47/1, 47/2, 47/3, 47/7, Жеңістің 50-жылдығы көшесі № 4, 9, 10, 10а, 11, 13, 14, 15, 16, 24, 26, 27, 28, 37, 38, 40а, 44, 51а, 59 және нөмірсіз үйлер, Жаңатас көшесі № 1/1, 162 және нөмірсіз үйлер, Абай көшесі № 59, 60, 65, 87, 93 және нөмірсіз үйлер.
№ 132 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Сауле" шағын ауданы, № 82/1, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің "№ 69 мекеме" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: № 69 мекеме.
№ 133 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ташкент тас жолы 3 км, Түркістан облысы қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық жүйке неврологиялық диспансері" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Облыстық жүйке неврологиялық диспансері.
№ 134 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ташкент тас жолы 3 км, Түркістан облысының қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Психикалық денсаулық орталығы" мемлекеттік коммуналдық мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Психикалық денсаулық орталығы.
№ 135 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Текесу" тұрғын алабы, Текесу көшесі № 57, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 121 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: учаскеге "Текесу" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 299 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ә.Жангелдин көшесі № 6, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 19 "Қызғалдақ" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Ә.Жангелдин көшесі № 1/3, 10, 12, 12а, 12б, 12в, 12г, 14, 16, 16а, 16б, 16в, 18, 18/4, 22, 22а, Республика даңғылы № 25/1, 27, 27/1, 35/10, Қалдаяқов көшесі № 1/1, 1/5, 1/7, 1/8, 4/3, 4/5, 4а/5. Милиция көшесі № 1-42. Гагарин көшесі № 6,8.
№ 300 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Кенесарин көшесі № 23/20. "Эскулап-Vita ASSITANSE" медициналық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.

Граница: Микрорайон "Сауле" (нижняя сторона): улица Ж.Жабаева нечетная сторона дома без номеров, улица Абая № 55-107, улица Ак мечеть № 1-17, улица Казыгурт № 7а, 9, 10а, 14, 15, 17, 49, 51, улица Костобе № 23а, 39, 40, улица Наркобыз № 1-28.
Избирательный участок № 131
Месторасположение: микрорайон "Сауле" улица Жанабазар, № 1/2, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 129" управления образования города Шымкент.
Граница: микрорайон "Сауле" (верхняя сторона): улица Ж.Жабаева № 8, 14, 22, 28, 35, улица Ынтымак № 30, 45, 45/1, 45/7, 46/1, 46/6, 46/7, 47/1, 47/2, 47/3, 47/7, улица 50-летия Победы № 4, 9, 10, 10а, 11, 13, 14, 15, 16, 24, 26, 27, 28, 37, 38, 40а, 44, 51а, 59 и дома без номеров, улица Жанатас № 1/1, 162 и дома без номеров, улица Абая № 59, 60, 65, 87, 93 и дома без номеров.
Избирательный участок № 132
Месторасположение: микрорайон "Сауле", без номера, здание республиканского государственного учреждения "Учреждение № 69" комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Граница: учреждение № 69.
Избирательный участок № 133
Месторасположение: Ташкентское шоссе, 3 км, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Областной центр психического здоровья" управления общественного здоровья Туркестанской области.
Граница: Областной центр психического здоровья.
Избирательный участок № 134
Месторасположение: Ташкентское шоссе, 3 км, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр психического здоровья" управления здравоохранения города Шымкент.
Граница: Центр психического здоровья.
Избирательный участок № 135
Месторасположение: жилой массив "Текесу", улица Текесу, № 57, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 121" управления образования города Шымкент.
Граница: в участок входит жилой массив "Текесу" полностью.
Избирательный участок № 299
Месторасположение: улица Жангельдина № 6, здание коммунального государственного учреждения "Ясли-сад № 19 "Қызғалдақ" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Жангелдина № 1/3, 10, 12, 12а, 12б,12в, 12г, 14, 16, 16а, 16б, 16в, 18, 18/4, 22, 22а, проспект Республики № 25/1,27, 27/1, 35/10, улица Калдаякова № 1/1, 1/5, 1/7, 1/8, 4/3, 4/5, 4а/5. улица Милицейская № 1-42, улица Ю.Гагарина № 6, 8.
Избирательный участок № 300
Месторасположение: улица Кенесарина № 23/20, здание Товарищества с ограниченной ответственностью "Медицинский центр "Эскулап-Vita ASSITANSE".

Шекарасы: Саттарханов көшесі 1-40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, Айкөл көшесі № 15/7, 16, 19/1, 32/1, 32/2, 34, 36, 38, 40, 42, 44/1, 44/2, 7-ші көше № 9, 17, 18, 19, Ғажайып көшесі № 21, 23, 26, 28, 30, 32, 34, 36 және нөмірсіз үйлер, С.Нұрашбеков көшесі № 39, 39а, 41, 43, 45, Сәуле көшесі толығымен.
№ 301 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қабанбай батыр көшесі № 11, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 2 "Қарлығаш" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Володарский көшесі 1, 1а, 2, 4, 6, 8, 10. Жастық көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19. Бағдаршам өткелі № 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 8а. Майса көшесі № 4, 5а, 7, 8б.
№ 304 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тәуке хан даңғылы № 66/2, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 31 "Салтанат" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Шекарасы: Майлы қожа көшесі № 1, 13, 13а, 17, 18, 20, 43, Қазыбек би көшесі № 56-135, Диваев көшесі № 5,6, Тәуке хан даңғылы № 64, 70, 72, 74, 76, 88, 90, 92, 98, 100. Тәшенов көшесінің тақ жағы № 145-159, жұп жағы № 148-166, Адырбеков көшесі № 3, 3а, 5-21, 29, 29а, 31, 33, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4.
№ 305 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Азаттық көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 35 "Сәуле" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Шекарасы: Көк төбе көшесі № 1-59, Көктөбе тұйығының нөмірсіз үйлері, Абай көшесі № 55-107, Тал түс көшесі № 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26. Мұратбаев көшесі № 23, 24, 25, 27, 27б, 40а, 44, 44а және нөмірсіз үйлер, Қазығұрт көшесі № 20, 23, 23/1, 27, 30а, Бәйдібек ата көшесі № 19, 19а, 23, 26, 27, 28, 29. Қызыл сұңқар көшесі және жаңа құрылыстың нөмірсіз үйлері
№ 136 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: 18 шағын ауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "Н.Ондасынов атындағы № 38 мектеп-гимназиясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: 18 шағын ауданы № 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26.
№ 137 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: 18 шағын ауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 106 "Ердәулет" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 18 шағын ауданы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 46, 47, 51, 52, 53, 57, 58, 59, 62, 64, 78а, 78б.
№ 138 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: 18 шағын ауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласы білім басқармасының "А.Макаренко атындағы № 41 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Граница: улица Б.Саттарханова № 1-40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, улица Айкөл № 15/7, 16, 19/1, 32/1, 32/2, 34, 36, 38, 40, 42, 44/1, 44/2, улица № 7 № 9, 17, 18, 19, улица Гажайып № 21, 23, 26, 28, 30, 32, 34, 36 и безномерные дома, улица Нурашбекова № 39, 39а, 41, 43, 45, улица Сауле полностью.
Избирательный участок № 301
Месторасположение: улица Кабанбай батыр № 11, здание коммунального государственного учреждения "Ясли-сад № 2 "Қарлығаш" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Володарский № 1, 1а, 2, 4,6, 8, 10, улица Юность № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, проезд Светофорная № 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 8а, улица Майса № 4, 5а, 7, 8б.
Избирательный участок № 304
Месторасположение: проспект Тауке хана, № 66/2, здание государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад № 31 "Салтанат" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Майлы кожа № 1, 13, 13а, 17, 18, 20, 43, улица Казыбек би № 56 -135, улица Диваева № 5, 6. пр.Тауке-хана № 64, 70, 72, 74, 76, 88, 90, 92, 98, 100, нечетная сторона улица Ташенова № 145-159, четная сторона № 148-166, улица Адырбекова № 3, 3а, 5-21, 29, 29а, 31, 33, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4,
Избирательный участок № 305
Месторасположение: "Сауле" микрорайон, улица Азаттык, без номера, здание государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад № 35 "Сауле" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Коктобе № 1-59, безномерные дома тупика Коктобе, улица Абай № 55-107, улица Талтус № 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, улица Муратбаева № 23, 24, 25, 27, 27б, 40а, 44, 44а и безномерные дома, улица Казыгурт № 20, 23, 23/1, 27, 30а, улица Байдибек ата № 19, 19а, 23, 26, 27, 28, 29, улица Кызыл Сункар и безномерные дома новостройки.
Избирательный участок № 136
Месторасположение: 18 микрорайон, без номера, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Школа-гимназия № 38 имени Н.Ондасынова" управления образования города Шымкент.
Граница: 18 микрорайон № 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26.
Избирательный участок № 137
Месторасположение: 18 микрорайон, без номера, здание государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад № 106 "Ердәулет" управления образования города Шымкент.
Граница: 18 микрорайон № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 46, 47, 51, 52, 53, 57, 58, 59, 62, 64, 78а, 78б.
Избирательный участок № 138
Месторасположение: 18 микрорайон, без номера, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 41 имени А.Макаренко" управления образования города Шымкент.

Шекарасы: 18 шағын ауданы № 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 54, 60, 61, 63, 63а, 65, 67, 76, 78, 79.
№ 139 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: С.Жандосов көшесі № 92, Шымкент қаласының денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 2 қалалық аурухана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Шымкент қалалық № 2 аурухана.
№ 140 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жібек жолы даңғылы № 13/1, Түркістан облысы қоғамдық денсаулық басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық фитизиопульмонология орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Облыстық фтизиопульмонология орталығы
№ 141 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: 17-шағын ауданы, Ж.Шаяхметов көшесі № 1а, Шымкент қаласы білім басқармасының "Мемлекеттік арнаулы (коррекциялық) № 33 "Ақбота" балабақшасы" (көз көру функциялары ауыр және жеңіл бұзылған балаларға арналған)" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 17 шағын ауданы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9а, 10, 11, 12, 13, 16в, 21в, Д.Ерімбетов көшесі № 2.
№ 142 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: 15 шағын ауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласы білім басқармасының "Саттар Ерубаев атындағы № 24 ІТ мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 15 шағын ауданы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, Жібек жолы даңғылы № 1, 2, 3, 43, С.Жандосов көшесі № 14, 16 шағын ауданы № 5, 38, 17 шағын ауданы № 9, 25.
№ 143 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: 16 шағын ауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласы білім басқармасының "Мемлекеттік арнаулы (коррекциялық) № 32 "Еркін" балабақшасы (сөйлеу функциялары ауыр және жеңіл бұзылған балаларға арналған)" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 17 шағын ауданы № 1а, 2а, 3а, 4а, 5а, 5б, 6а, 8а, 10а, 11а, 12а, 13а, 14а, 15а, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 27, Қ.Жандарбеков көшесі № 7а.
№ 144 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: 16 шағын ауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 39 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 16 шағын ауданы № 1, 2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 24, 34, 37, 40, 41, 42, 42а, 43, 43а, 48, 54.
№ 145 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: 16-шағын ауданы, № 3а, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 73 "Айжан бөбекжай бақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: № 16 шағын ауданы № 3, 4, 6, 7, 8, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 31, 32, 33, 39, 44.
№ 146 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Сайрам" шағын ауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласы білім басқармасының "Ы.Алтынсарин атындағы № 65 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Граница: 18 микрорайон № 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 54, 60, 61, 63, 63а, 65, 67, 76, 78, 79.
Избирательный участок № 139
Месторасположение: улица С.Жандосова, № 92, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская больница № 2" управления здравоохранения города Шымкента.
Граница: Шымкентская городская больница № 2.
Избирательный участок № 140
Месторасположение: проспект Жибек жолы, № 13/1, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмонологии" управления общественного здоровья Туркестанской области.
Граница: Центр фтизиопульмонологии.
Избирательный участок № 141
Месторасположение: 17 микрорайон, улица Ж.Шаяхметова, № 1а, здание коммунального государственного учреждения "Государственный специальный (коррекционный) ясли сад № 33 "Акбота" (для детей тяжелыми и более легкими нарушениями зрения)" управления образования города Шымкент.
Граница: 17 микрорайон № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9а, 10, 11, 12, 13, 16в, 21в, улица Д.Еримбетова № 2.
Избирательный участок № 142
Месторасположение: 15 микрорайон, без номера, здание коммунального государственного учреждения "ІТ школа-лицей № 24 имени Саттара Ерубаева" управления образования города Шымкент.
Граница: 15 микрорайон № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, проспект Жибек жолы № 1, 2, 3, 43, улица С.Жандосова № 14, 16 микрорайон № 5, 38, 17 микрорайон № 9, 25.
Избирательный участок № 143
Месторасположение: 16 микрорайон, без номера, здание коммунального государственного учреждения "Государственный специальный (коррекционный) детский сад № 32 "Еркін" (для детей с тяжелыми и более легкими нарушениями речи)" управления образования города Шымкент.
Граница: 17 микрорайон № 1а, 2а, 3а, 4а, 5а, 5б, 6а, 8а, 10а, 11а, 12а, 13а, 14а, 15а, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 27, улица К.Жандарбекова № 7а.
Избирательный участок № 144
Месторасположение: 16 микрорайон, без номера, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 39" управления образования города Шымкент.
Граница: 16 микрорайон № 1, 2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 24, 34, 37, 40, 41, 42, 42а, 43, 43а, 48, 54.
Избирательный участок № 145
Месторасположение: 16 микрорайон, № 3а, здание коммунального государственного учреждения "Ясли сад № 73 "Айжан" управления образования города Шымкент.
Граница: 16 микрорайон № 3, 4, 6, 7, 8, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 31, 32, 33, 39, 44.
Избирательный участок № 146
Месторасположение: микрорайон "Сайрам", без номера, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 65 имени Ы.Алтынсарина" управления образования города Шымкент.

Шекарасы: "Сайрам" шағын ауданы № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13г, 14, 14/2, 27, 27/1, 30, 32, Д.Ерімбетов көшесі № 28, 30а, 32, 32а, 32б, 34а және нөмерсіз 6 жеке тұрғын үйлер.
№ 148 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Теріскей" шағын ауданы, № 6, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 46 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Теріскей" шағын ауданы № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
"Тараз" шағын ауданы толығымен (Парасат, Таңшолпан, Өркениет, Шаңырақ, Ө.Жәнібеков, Жетісу, А.Мырзаходжаев, Айшабибі, Жаңа ел, Арай, Ақшатау көшелері) және С.Байтереков көшесі мен Ұ.Арғынбеков көшесінің қиылысынан бастап Ұ.Арғынбеков көшесінің жұп жағымен Ж.Шаяхметов көшесіне дейін, Ж.Шаяхметов көшесінің тақ жағымен Ө.Жәнібеков көшесіне дейін, Ө.Жәнібеков көшесінің тақ жағымен Д.Ерімбетов көшесіне дейінгі нөмірсіз үйлер. "Сайрам" шағын ауданы № 24, 33, 36, 38, 38а үйлер.
№ 149 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Теріскей" шағын ауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласы білім басқармасының "Қ.Қазиев атындағы № 71 бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Теріскей" шағын ауданы № 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 және № 62 көпқабатты үйден бастап Х.Пазиков көшесінің тақ жағын бойлай Ұ.Арғынбеков көшесіне дейін, Ұ.Арғынбеков көшесінің жұп жағымен Ж.Шаяхметов көшесіне дейін, Ж.Шаяхметов көшесінің жұп жағымен Ө.Жәнібеков көшесінің қиылысына дейін орналасқан жекеменшік үйлер.
№ 150 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Күншығыс" шағын ауданы нөмірсіз, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 48 "Береке" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Күншығыс" шағын ауданы № 3а, 11, 11а, 33, 37, 96, 106, 107, 107а, 107в, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 және Х.Пазиков көшесінің "Күншығыс" шағын ауданы тұсындағы тақ жағындағы жекеменшік үйлер.
№ 151 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Күншығыс" шағын ауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласы білім басқармасының "Т.Рысқұлов атындағы № 25 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Күншығыс" шағын ауданы № 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 34, 59, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95.
№ 152 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Күншығыс" шағын ауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 28 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Күншығыс" шағын ауданы № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21.
№ 165 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ж.Аймауытов көшесі, № 143, "Самал-Транзит" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.

Граница: микрорайон "Сайрам" № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13г, 14, 14/2, 27, 27/1, 30, 32, улица Д.Еримбетова № 28, 30а, 32, 32а, 32б, 34а и 6 частных домов без номеров.
Избирательный участок № 148
Месторасположение: микрорайон "Север", № 6, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 46" управления образования города Шымкент.
Граница: микрорайон "Север" № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
Микрорайон "Тараз" полностью (улицы Парасат, Таншолпан, Оркениет, Шанырак, О.Жанибеков, Жетысу, А.Мырзаходжаев, Айшабибы, Жана ел, Арай, Акшатау) и дома без номеров начиная от пересечения улицы С.Байтерекова и улицы У.Аргынбекова по четной стороне улицы У.Аргынбекова до улицы Ж.Шаяхметова, по нечетной стороне улицы Ж.Шаяхметова до улицы О.Жанибекова, по нечетной стороне улицы О.Жанибекова до улицы Д.Еримбетова. Микрорайон "Сайрам" № 24, 33, 36, 38, 38а.
Избирательный участок № 149
Месторасположение: микрорайон "Север", без номера, здание коммунального государственного учреждения "Ясли-сад № 71 имени К.Казиева" управления образования города Шымкент.
Граница: Микрорайон "Север" № 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 и начиная от многоэтажного дома № 62 микрорайона "Север" частные дома по нечетной стороне улицы Х.Пазикова до улицы У.Аргынбекова, по четной стороне улицы У.Аргынбекова до улицы Ж.Шаяхметова, по четной стороне улицы Ж.Шаяхметова до пересечения улицы О.Жанибекова.
Избирательный участок № 150
Месторасположение: микрорайон "Восток", без номера, здание коммунального государственного учреждения "Ясли сад № 48 "Береке" управления образования города Шымкент.
Граница: микрорайон "Восток" № 3а, 11, 11а, 33, 37, 96, 106, 107, 107а, 107в, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 и частные дома по нечетной стороне улицы Х.Пазикова, находящиеся вдоль микрорайона "Восток".
Избирательный участок № 151
Месторасположение: микрорайон "Восток", без номера, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 25 имени Т.Рыскулова" управления образования города Шымкент.
Граница: микрорайон "Восток" № 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 34, 59, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95.
Избирательный участок № 152
Месторасположение: микрорайон "Восток", без номера, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 28" управления образования города Шымкент.
Граница: микрорайон "Восток" № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21.
Избирательный участок № 165
Месторасположение: Ж.Аймауытова, № 143, Товарищество с ограниченной ответственностью "Самал-Транзит".

Шекарасы: С.Әзім көшесі № 150-170, С.Асанов көшесі № 134-172, Т.Тәжібаев көшесінің тақ жағы № 171-209, жұп жағы № 182-208, М.Шолохов көшесінің тақ жағы № 155-187, жұп жағы № 168-184, Ш.Уәлиханов көшесі № 187-211, Ш.Уәлиханов өткелі № 45-49, В.Перов көшесі № 135-169, Жас гвардияшылар көшесі № 137-157, Мәделі қожа көшесінің тақ жағы № 187-211, жұп жағы № 168-202, Ы.Алтынсарин көшесі № 1-27, М.Сапарбаев көшесінің тақ жағы № 137-167, Ж.Аймауытов көшесі № 162-164, Елшібек батыр көшесінің тақ жағы № 113-149, М.Мәметова көшесі № 143-188.
№ 166 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ғ.Иляев көшесі нөмірсіз, Түркістан облысы қоғамдық денсаулық басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 1 Облыстық перинаталдық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: № 1 облыстық перинаталдық орталық.
№ 167 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мәделі қожа көшесі, № 137, "Мардан Сапарбаев институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: С.Әзім көшесінің тақ жағы № 89-113, жұп жағы № 120-148, Ақпан батыр көшесі № 106-175, Ж.Адырбеков көшесінің жұп жағы № 130-158, Бахчевой өткелі № 1-26, Халықтар Достығы өткелінің тақ жағы № 35-47, жұп жағы № 40-52, Т.Тәжібаев көшесінің тақ жағы № 141-165, жұп жағы № 146-176, А.Верещагин көшесінің тақ жағы № 77-101, жұп жағы № 88-110, С.Жандосов көшесінің жұп жағы № 60-86 және № 63, 65, 67, 69, 71 екі қабатты үйлер, Защитный өткелінің тақ жағы № 3-17, жұп жағы № 2-26, А.Бірімжанов өткелі тақ жағы № 47-57, жұп жағы № 50-62, С.Асанов көшесі № 88-104, Ә.Сасбұқаев көшесінің тақ жағы № 99/1-149 және № 110, 110а, 110б, 110в, 110г, 112а, 112б, 112в, 112г, 114а, 114б, 114в, 114г, 116а, 116б, 116в, 116г жаппа үйлер, Ш.Уәлиханов көшесі № 102-185, Плодовая көшесі № 6, 8, М.Шолохов көшесінің тақ жағы № 117-149а, жұп жағы № 130-166, В.Перов көшесі № 83-121, М.Мәметова көшесі № 103-141, Жас гвардияшылар көшесі № 108-135, Мәделі қожа көшесінің тақ жағы № 153-181.
№ 168 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақпан батыр көшесі, № 108, "Парасат колледжі" жеке мекмесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақпан батыр көшесі № 73-104, Ә.Сасбұқаев өткелі № 4-9, Ә.Сасбұқаев көшесі № 45-122, М.Сапарбаев көшесінің жұп жағы № 90-112, тақ жағы № 99-135, Мәделі қожа көшесінің жұп жағы № 128-166, Ж.Адырбеков көшесінің жұп жағы № 80-108, Н.Төреқұлов көшесі № 99-128, Л.Толстой көшесі № 91-120, Герцен өткелі № 18-44, Д.Менделеев көшесі № 1-25, Балдырған көшесі № 1-98, Қ.Айтжанов өткелі № 8-39, Жауқазын өткелі № 8-20, А.Әлімбетов көшесінің жұп жағы № 104-112б, тақ жағы № 85-129а, 129б, Жібек жолы даңғылы № 2 екі қабатты және № 93, 106, 107, 108, 112 жеке үйлер, К.Циолковский көшесі № 90-135, Ә.Жылқышиев көшесі № 66в, 66г, 66д, 66е.
№ 170 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ө.Жолдасбеков көшесі, № 57, "Өрлеу" жалпы білім беру мектебі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.

Граница: улица С.Азима № 150-170, улица С.Асанова № 134-172, улица П.Тажибаева нечетная сторона № 171-209, четная сторона № 182-208, улица М.Шолохова нечетная сторона № 155-187, четная сторона № 168-184, улица Ш.Уалиханова № 187-211, проезд Ш.Уалиханова № 45-49, улица В.Перова № 135-169, улица Жас гвардияшылар № 137-157, улица Мадели кожа нечетная сторона № 187-211, четная сторона № 168-202, улица Ы.Алтынсарина № 1-27, улица М.Сапарбаева нечетная сторона № 137-167, улица Ж.Аймауытова № 162-164, улица Елшибек батыра нечетная сторона № 113-149, улица М.Маметовой № 143-188.
Избирательный участок № 166
Месторасположение: улица Г.Иляева, без номера, здание коммунального государственного учреждения "Областной перинатальный центр № 1" управления общественного здоровья Туркестанской области.
Граница: Областной перинатальный центр № 1.
Избирательный участок № 167
Месторасположение: улица Мадели кожа, № 137, здание Товарищества с ограниченной ответственностью "Институт Мардана Сапарбаева".
Граница: улица С.Азима нечетная сторона № 89-113, четная сторона № 120-148, улица Акпан батыра № 106-175, улица Ж.Адырбекова четная сторона № 130-158, проезд Бахчевой № 1-26, проезд Дружбы народов нечетная сторона № 35-47, четная сторона № 40-52, улица Т.Тажибаева нечетная сторона № 141-165, четная сторона № 146-176, улица А.Верещагина нечетная сторона № 77-101, четная сторона № 88-110, улицы С.Жандосова четная сторона № 60-86 и двухэтажные дома № 63, 65, 67, 69, 71, проезд Защитный нечетная сторона № 3-17, четная сторона № 2-26, проезд А.Биримжанова нечетная сторона № 47-57, четная сторона № 50-62, улица С.Асанова № 88-104, улица А.Сасбукаева нечетная сторона № 99/1-149 и дома барачного типа № 110, 110а, 110б, 110в, 110г, 112а, 112б, 112в, 112г, 114а, 114б, 114в, 114г, 116а, 116б, 116в, 116г, улица Ш.Уалиханова № 102-185, улица Плодовая № 6, 8, улица М.Шолохова нечетная сторона № 117-149а, четная сторона № 130-166, улица В.Перова № 83-121, улица М.Маметовой № 103-141, улица Жас гвардияшылар № 108-135, Мадели кожа нечетная сторона № 153-181.
Избирательный участок № 168
Месторасположение: улица Акпан батыра, № 108, здание частного учреждения "Колледж "Парасат".
Граница: Улица Акпан батыра № 73-104, проезд А.Сасбукаева № 4-9, улица А.Сасбукаева № 45-122, улица М.Сапарбаева четная сторона № 90-112, нечетная сторона № 99-135, улица Мадели кожа четная сторона № 128-166, улица Ж.Адырбекова четная сторона № 80-108, улица Н.Турекулова № 99-128, улица Л.Толстого № 91-120, проезд Герцена № 18-44, улица Д.Менделеева № 1-25, улица Балдырган № 1-98, проезд К.Айтжанова № 8-39, проезд Жауказын № 8-20, улица А.Алимбетова четная сторона № 104-112б, нечетная сторона № 85-129а, 129б, проспект Жибек жолы № 2 двух этажный и № 93, 106, 107, 108, 112 частные дома, улица К.Циолковского № 90-135, улица А.Жилкишиева № 66в, 66г, 66д, 66е.
Избирательный участок № 170
Месторасположение: О.Жолдасбекова, № 57, здание Товарищество с ограниченной ответственностью "Общеобразовательная школа "Өрлеу".

Ө.Жолдасбеков көшесі № 34-97 жеке үйлер, № 45, 47, 57 көпқабатты үйлер, М.Сапарбаев көшесінің жұп жағы № 114-146, А.Әлімбетов көшесінің жұп жағы № 114-158а, тақ жағы № 131-175, М.Сматлаев көшесінің тақ жағы № 79-121, жұп жағы № 66-120 және № 98, 100 көпқабатты үйлер, Елшібек батыр көшесінің тақ жағы № 51-111 жеке және № 77, 79, 83, 83а , 89, 91, 93 көпқабатты үйлер, Бекет батыр көшесінің тақ жағы № 89-149, Ф.Шаляпин өткелі № 1-14, Мектеп өткелі № 1-50, Н.Төреқұлов көшесінің жұп жағы № 120-184, тақ жағы № 121-173, Л.Толстой көшесінің жұп жағы № 122а-158/1, тақ жағы № 121/1-167 және № 121а көпқабатты үй, Желтоқсан көшесінің тақ жағы № 113-169, жұп жағы № 114-158, Жетіген өткелі № 1-16, Қ.Айтжанов көшесінің тақ жағы № 45-87, жұп жағы № 56-84, Теректі көшесі № 1-36, Ғ.Иляев көшесі тақ жағы № 123-173, жұп жағы № 150-204 Ж.Аймауытов көшесі № 74-158, И.Мичурин көшесінің тақ жағы № 15-45, жұп жағы № 22-46 Д.Менделеев өткелі № 16-29, Н.Гастелло көшесінің тақ жағы № 3-5, жұп жағы № 4-12, Ф.Шопен өткелінің тақ жағы № 3-13, жұп жағы № 2-12, Ә.Жылқышиев көшесінің тақ жағы № 97-119а, жұп жағы № 76-90, Бекет батыр көшесінің тақ жағы № 89-149, Тоғайлы, Кұмған, Ұлықбек өткелдері толығымен.
№ 174 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Майлықожа көшесі, № 61, Шымкент қаласы білім басқармасының "Ақпан батыр атындағы № 10 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ж.Адырбеков көшесі мен Жаңа-Шек каналының қиылысынан, каналдың сол жағалауымен Ө.Жолдасбеков көшесіне дейін, Ө.Жолдасбеков көшесінің тақ жағы № 17-39, Тәуке хан даңғылының тақ жағы № 67-119, жұп жағы № 104-126, Ә.Сасбұқаев көшесінің жұп жағы № 24-40, тақ жағы № 1-41, № 32, 32а, 38, 40 көпқабатты үйлер, Түркістан көшесінің тақ жағы № 121-149, Ж.Адырбеков көшесінің жұп жағы № 20-78, Ғ.Іляев көшесінің тақ жағы № 103-119, жұп жағы № 124-156 және № 111, 111в, 113/2, 113/3, 113/5, 115, 140а көп қабатты үйлер, Бекет батыр көшесінің тақ жағы № 37-65, 71-85, жұп жағы № 48-100, Жасыбай батыр өткелі № 1-8, Майлы қожа көшесінің тақ жағы № 55-67, жұп жағы № 76-82, М.Достоевский көшесі № 1-10, Глинка өткелі № 1-11, Бетховен өткелі № 1-7, Ақпан батыр көшесінің жұп жағы № 12-48, тақ жағы № 23-71, Ә.Жылқышиев көшесінің тақ жағы № 83-91, жұп жағы № 62-66, Қ.Аблязимов көшесі № 29-42, И.Мичурин көшесінің жұп жағы № 22-16,тақ жағы № 1а-15, Герцен өткелінің жұп жағы № 6-8, тақ жағы № 5-7, Тыныш өткелі № 10-14.
№ 176 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ж.Алдияров көшесі, № 60а, Шымкент қаласының денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Т.О.Орынбаев атындағы гипербариялық оксигенация орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Т.Орынбаев атындағы жоғары қысымды оттегімен емдеу орталығы.
№ 177 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ж.Алдияров көшесі, № 38, Түркістан облысы адами әлеуетті дамыту басқармасының "Түркістан индустриалды-құрылыс колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимараты.

Граница: улица О.Жолдасбекова частные дома № 34-97, многоэтажные дома № 45, 47, 57, улица М.Сапарбаева четная сторона № 114-146, улица А.Алимбетова четная сторона № 114-158а, нечетная сторона № 131-175, улица М.Сматлаева нечетная сторона № 79-121, четная сторона № 66-120 и многоэтажные дома № 98, 100, улица Елшибек батыра нечетная сторона частные дома № 51-111 и многоэтажные дома № 77, 79, 83, 83а, 89, 91, 93, улица Бекет батыра нечетная сторона № 89-149, проезд Ф.Шаляпина № 1-14, проезд Мектеп № 1-50, улица Н.Турекулова четная сторона № 120-184, нечетная сторона № 121-173, улица Л.Толстого четная сторона № 122а-158/1, нечетная сторона № 121/1-167 и многоэтажный дом № 121а, улица Желтоксан нечетная сторона № 113-169, четная сторона № 114-158, проезд Жетиген № 1-16, улица К.Айтжанова нечетная сторона № 45-87, четная сторона № 56-84, улица Теректи № 1-36, улица Г.Иляева нечетная сторона № 123-173, четная сторона № 150-204, улица Ж.Аймаутова № 74-158, улица И.Мичурина нечетная сторона № 15-45, четная сторона № 22-46, проезд Д.Менделеева № 16-29, улица Н.Гастелло нечетная сторона № 3-5, четная № 4-12, проезд Ф.Шопена нечетная сторона № 3-13, четная № 2-12, улица А.Жилкишиева нечетная сторона № 97-119а, четная № 76-90, улица Бекет батыра нечетная сторона № 89-149, проезды Тогайлы, Кумган,Улыкбек полностью.
Избирательный участок № 174
Месторасположение: улица Майлы кожа, № 61, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 10 имени Акпан батыра" управления образования города Шымкент.
Граница: от пересечения улицы Ж.Адырбекова и канала Янги-Чек по левому берегу до улицы О.Жолдасбекова, улица О.Жолдасбекова нечетная сторона № 17-39, проспект Тауке хана нечетная сторона № 67-119, четная сторона № 104-126, улица А.Сасбукаева четная сторона № 24-40, нечетная сторона № 1-41 частные и № 32, 32а, 38, 40 многоэтажные дома, улица Туркестанская нечетная сторона № 121-149, улица Ж.Адырбекова № 20-78, улица Г.Иляева нечетная сторона № 103-119, четная сторона № 124-156 и многоэтажные дома № 111, 111в, 113/2, 113/3, 113/5, 115, 140а, улица Бекет батыра нечетная сторона № 37-65, 71-85, четная сторона № 48-100, проезд Жасыбай батыра № 1-8, улица Майлы кожа нечетная сторона № 55-67, четная сторона № 76-82, улица М.Достоевского № 1-10, проезд Н.Глинки № 1-11, проезд Л.Бетховена № 1-7, улица Акпан батыра четная сторона № 12-48, нечетная сторона № 23-71, улица А:Жылкишиева нечетная сторона № 83-91, четная сторона № 62-66, улица К.Аблязимова № 29-42, улица И.Мичурина четная сторона № 22-16, нечетная сторона № 1а-15, проезд Герцена четная сторона № 6-8, нечетная сторона № 5-7, проезд Тыныш № 10-14.
Избирательный участок № 176
Месторасположение: улица Ж.Алдиярова, № 60а, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр гипербарической оксигенаций имени Т.О.Орынбаева" управления здравоохранения города Шымкент.
Граница: Центр гипербарической оксигинации.
Избирательный участок № 177
Месторасположение: улица Ж.Алдиярова, № 38, здание государственного коммунального казенного предприятия "Туркестанский индустриально-строительный колледж" управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.

Шекарасы: Ж.Адырбеков көшесінің жұп жағы № 8-18, Ж.Аймауытов көшесінің жұп жағы № 2-40, тақ жағы № 33-43, Акназар хан көшесінің тақ жағы № 3-15, жұп жағы № 2-22, Ақпан батыр көшесі № 1-13, Ж.Алдияров көшесінің тақ жағы № 1-77, жұп жағы № 36-58, В.Безделев көшесі № 1-19, М.Сматлаев көшесінің тақ жағы № 17-35, Жиделі өткелі № 1-24, Ө.Жолдасбеков көшесінің тақ жағы № 1-15,Үштөбе өткелі № 1-23, И.Крылов көшесінің тақ жағы № 3-19, жұп жағы № 2-30, Майлы қожа көшесінің тақ жағы № 69-123, жұп жағы № 82-148, 148а, 130, М.Салтыков-Щедрин көшесі № 1-62, Тәуке хан даңғылының жұп жағы № 128-170, Ә.Сасбұқаев көшесінің жұп жағы № 2-22, Ж.Сүлейменов көшесінің тақ жағы № 3-19, жұп жағы № 4-16, Түркістан көшесінің жұп жағы № 54-210, тақ жағы № 153-207, Н.Кульков көшесі № 3-22, Ж.Нұрымов көшесінің тақ жағы № 1-109, жұп жағы № 2-42, К.Аблязимов көшесінің тақ жағы № 7-23, жұп жағы № 2-28, Ф.Достоевский көшесінің жұп жағы № 8-54, тақ жағы № 13-41, Челюскинцев көшесінің тақ жағы № 1-9, жұп жағы № 2-14, Көлшік көшесі № 3-12, Қ.Қалтаев көшесі № 1-34, Олжабай батыр көшесі тақ жағы № 1-25, жұп жағы № 2-16, индустриалды-құрылыс колледжінің ауласында орналасқан № 2, 4, 6, 8 үйлер және нөмірсіз 12 жеке үйлер.
Бекет батыр көшесінің жұп жағы № 106-138, М.Сматлаев көшесінің тақ жағы № 39-77, жұп жағы № 30–56, Тәуке хан даңғылының тақ жағы № 121-155, жұп жағы № 184-226, Елшібек батыр көшесінің тақ жағы № 19-39, Қараменде батыр көшесінің тақ жағы № 1-25, жұп жағы № 2-34, Түркістан көшесінің тақ жағы № 209-265, Челюскинцев өткелінің тақ жағы № 7-53, жұп жағы № 16-42, Майлы қожа көшесінің тақ жағы № 127-181, жұп жағы № 134–182а, Ф.Достоевский көшесінің тақ жағы № 47-79, жұп жағы № 58–100
№ 178 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сарбаздар көшесі, № 7, "Оңтүстік Қазақстан жоғары медицина колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: Ж.Адырбеков көшесі № 2а, Ж.Алдияров көшесінің жұп жағы № 2, 2/2, 4, 8, 14, 16, 18 екі қабатты және № 10а, 12, 12а, 12б, 12в, 12г, 12д, 34 көп қабатты үйлер, Ж.Аймауытов көшесі № 1, 1а көпқабатты үйлер және тақ жағы № 3-31, Төле би көшесі № 15, 19, 21б, 21в, 23а, 29, 31, 33, 35, 37 екі және көп қабатты, және нөмірсіз жеке үйлер, Сарбаздар көшесі толығымен.
М.Сматлаев көшесінің жұп жағы № 2-28, Түркістан көшесінің жұп жағы № 212-232, Алакөл көшесінің тақ жағы № 1-13, жұп жағы № 2-6, В.Безделев көшесінің жұп жағы № , тақ жағы № 23-35, Ж.Алдияров көшесінің тақ жағы № 79-99, жұп жағы № 60, 60а. Ж.Сулейменов көшесі № 20-32. Жиделі өткелінің жұп жағы № 26-40, тақ жағы № 25-41, Ақназар хан көшесінің тақ жағы № 19-35

Граница: улица Ж.Адырбекова четная сторона № 8-18, улица Ж.Аймауытова четная сторона № 2-40, нечетная № 33-43, улица Акназар хана нечетная сторона № 3-15, четная № 2-22, улица Акпан батыра № 1-13, улица Ж.Алдиярова нечетная сторона № 1-77, четная сторона № 36-58, улица В.Безделева № 1-19, улица М.Сматлаева нечетная сторона № 17-35, проезд Жидели № 1-24, улица О.Жолдасбекова нечетная сторона № 1-15, проезд Уштобе № 1-23, улица И.Крылова нечетная сторона № 3-19, четная сторона № 2-30, улица Майлы Кожа нечетная сторона № 69-123, четная сторона № 82-148, 148а, 130, улица М.Салтыкова-Щедрина № 1-62, проспект Тауке хана четная сторона № 128-170, улица А.Сасбукаева четная сторона № 2-22, улица Ж.Сулейменова нечетная сторона № 3-19, четная сторона № 4-16, улица Туркестанская четная сторона № 54-210, нечетная сторона № 153-207, улица Н.Кулькова № 3-22, улица Ж.Нурымова нечетная сторона № 1-109, четная сторона № 2-42, улица К.Аблязимова нечетная сторона № 7-23, четная сторона № 2-28, улица М.Достоевского четная сторона № 8-54, нечетная сторона № 13-41, улица Челюскинцев нечетная сторона № 1-9, четная сторона № 2-14, улица Колшик № 3-12, улица К.Калтаева № 1-34, улица Олжабай батыр нечетная сторона № 1-25, четная № 2-16, дома № 2, 4, 6, 8 и 12 частных домов без номеров на территории индустриально-строительный колледжа.
Улица Бекет батыра четная сторона № 106-138, улица М.Сматлаев не четная сторона № 39-77, четная сторона № 30–56, проспект Тәуке хана не четная сторона № 121-155, четная сторона № 184-226, улица Елшибек батыра не четная сторона № 19-39, улица Қараменде батыра не четная сторона № 1-25, четная сторона № 2-34,улица Түркистан не четная сторона № 209-265, проезд Челюскинцев не четная сторона № 7-53, четная сторона № 16-42, улица Майлы кожа не четная сторона № 127-181, четная сторона № 134–182а, улица Ф.Достоевский не четная сторона № 47-79, четная сторона № 58–100
Избирательный участок № 178
Месторасположение: Сарбаздар, № 7, здание Товарищества с ограниченной ответственностью "Южно-Казахстанский высший медицинский колледж".
Граница: улица Ж.Адырбекова № 2а, улица Ж.Алдиярова четная сторона № 2, 2/2, 4, 8, 14, 16, 18 двухэтажные и № 10а, 12, 12а, 12б, 12в, 12г, 12д, 34 многоэтажные дома, улица Ж.Аймауытова № 1, 1а многоэтажные дома и нечетная сторона № 3-31, улица Төле би двух- и многоэтажные дома № 15, 19, 21б, 21в, 23а, 29, 31, 33, 35, 37 и дома без номеров, улица Сарбаздар полностью.
Улица М.Сматлаев четная сторона № 2-28, улица Түркистан четная сторона № 212-232, улица Алакол не четная сторона № 1-13, четная сторона № 2-6, улица В.Безделев четная сторона, не четная сторона № 23-35, улица Ж.Алдияров не четная сторона № 79-99, четная сторона № 60, 60а, улица Ж.Сулейменов № 20-32. улица Жидели четная сторона № 26-40, не четная сторона № 25-41, улица Акназар хана не четная сторона № 19-35.

М.Сматлаев көшесінің жұп жағы № 60-64, Қараменде батыр көшесінің тақ жағы № 45-81, жұп жағы № 40-44, Бекет батыр көшесінің тақ жағы № 127-153, жұп жағы № 142-158, Тәуке хан даңғылының тақ жағы № 157-171, Елшібек батыр көшесінің тақ жағы
№ 306 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Теріскей" шағын ауданы № 23А, Түркістан облысы адами әлеуетті дамыту басқармасының "Батырбек Өтеп атындағы мамандандырылған "Өнер" мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Теріскей" шағын ауданы № 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51.
№ 307 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Күншығыс" шағынауданы, № 41а, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 40 "Нұрлан бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Күншығыс" шағынауданы № 1, 1а, 27, 28, 32, 35, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46,47, 55, 63, 66, 67.
Еңбекші ауданы
№ 130 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бадам шағынауданы, К.Тұрсынбайұлы көшесі нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "Циолковский атындағы № 84 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Бадам" шағын ауданының Қажымұқан көшесі, Б.Бейсекбаев көшесі № 7, 12, 14, 16 және нөмірсіз үйлер, Имандылық көшесі, Мөлдір бұлақ, көшесі толығымен, Сауле көшесі толығымен, Сәуле тұйығының нөмірсіз үйлері толығымен, Абай көшесі № 1-14, Асыл мұра көшесі № 1-16, Ұйымшыл көшесі № 1-16в, Ғажайып көшесі толығымен, Айкөл көшесі толығымен, С.Нұрашбеков көшесі толығымен, Қарабастау көшесі толығымен, Ө.Ермеков көшесі толығымен.
№ 153 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлағат шағынауданы Жібек жолы даңғылы, № 68, Қазақстан Республикасының индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің "Жол активтері сапасының ұлттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Жібек жолы даңғылы тақ жағы № 67-125 және "Ұлағат" шағын ауданындағы Айдын көшесі, Баянды көшесі, Еділ көшесі, Ұлар көшесі, Алаш көшесі, Д.Сәрсенбаев көшесі, Алтын құм көшесі, Балбұлақ көшесі, Майбұлақ көшесі, Ақсарай көшесі, Заңғар көшесі, Нұр көшесі, Ынтымақ көшесі, Тамаша көшесі, Тұлпар көшесі, Е.Спатаев көшелерінің каналға дейінгі нөмірсіз үйлер.
№ 154 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлағат шағын ауданы, Қалдыбаев көшесі № 1/2, "Жаңатай Ана" бөбекжай балабақшасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: Жібек жолы даңғылының тақ жағы № 1-65 және "Ұлағат" шағын ауданындағы Қызғалдақ, Абзал, Машат, Мерген, Қосүйеңкі, Көкөзен, Ақсарай, Қосшоқы, Жалғыз жиде, Қозыбасы, Қошқорған, Мейрамтөбе, Пістелі, Семей, Сүттіқұдық, Жеті отау, Ақкебек, Құндыз, Б.Қалдыбаев, Марқакөл, Тобылғысай, Ошағанды, Т.Жүргенов, Е.Спатаев көшелерінің және канал тұсынан темір жолды бойлай нөмірсіз үйлер.
№ 156 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ш.Уәлиханов көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 43 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Улица М.Сматлаева четная сторона № 60-64, улица Караменде батыра не четная сторона № 45-81, жұп жағы № 40-44, улица Бекет батыр батыра не четная сторона № 127-153, четная сторона № 142-158, проспект Тәуке хана не четная сторона № 157-171, улица Елшибек батыра не четная сторона
Избирательный участок № 306
Месторасположение: микрорайон "Север", без номера, здание коммунального государственного учреждения "Специализированная школа-интернат "Өнер" имени Батырбека Отепа" управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: микрорайон "Север" № 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51.
Избирательный участок № 307
Месторасположение: микрорайон "Восток", 41а, здание коммунального государственного учреждения "№ 40 ясли-сад "Нұрлан" управления образования города Шымкент.
Граница: микрорайон "Восток" № 1, 1а, 27, 28, 32, 35, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46,47, 55, 63, 66, 67.
Енбекшинский район
Избирательный участок № 130
Месторасположение: микрорайон "Бадам", улица К.Турысынбаева, без номера, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 84 имени Циолковского" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Кажымукан, улица Б.Бейсекбаева № 7, 12, 14, 16 и дома без номеров, улица Имандылык, улица Мөлдір бұлақ полностью, улица Сауле полностью, дома без номеров тупика Сауле полностью, улица Абая полностью, улица Асыл мура полностью, улица Уйымшыл полностью, улица Гажайып полностью, улица Айколь полностью, улица С.Нурашбекова полностью, улица Карабастау, улица О.Ермекова микрорайона Бадам.
Избирательный участок № 153
Месторасположение: микрорайон "Улагат", проспект Жибек-жолы, № 68, здание республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Национальный центр качества дорожных активов" министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
Граница: проспект Жибек жолы нечетная сторона № 67-125, дома без номеров улицы Айдын, улицы Баянды, улицы Едил, улицы Улар, улицы Алаш, улицы Д.Сарсенбаева, улицы Алтын кум, улицы Балбулак, улицы Майбулак, улицы Аксарай, улицы Зангар, улицы Нур, улицы Тамаша, улицы Тулпар, улицы Ынтымак, улицы Е.Спатаева микрорайона "Улагат" до канала.
Избирательный участок № 154
Месторасположение: микрорайон "Улагат", улица Калдыбаева, № 1/2, здание Товарищества с ограниченной ответственностью ясли-сад "Жанатай Ана".
Граница: в участок входит проспект Жибек Жолы нечетная сторона № 1-65, дома без номеров улицы Кызгалдак, Абзал, Машат, Мерген, Косуйенки, Кокозен, Аксарай, Косшокы, Жалгыз жиде, Козыбасы, Кошкорған, Мейрамтөбе, Пистели, Семей, Суттикудык, Жети отау, Аккебек, Кундыз, Б.Калдыбаев, Маркакол, Тобылгысай, Ошаганды, Т.Жургенов, Е.Спатаева микрорайона "Улагат" и дома без номеров начиная от канала вдоль железной дороги.
Избирательный участок № 156
Месторасположение: улица Ш.Уалиханова, без номера, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 43" управления образования города Шымкент.

Шекарасы: 12 шағын ауданы № 1, Ш.Уәлиханов көшесі № 215а, 215б, 215ж, 217б, 217г, 235, 237, 239, 241, 243, Жібек жолы даңғылы № 32, 34, 36.
№ 157 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жібек жолы даңғылы, № 26в, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 44 "Жанар" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Жібек жолы даңғылы № 26, 28а, 30, 30а, 38, Ш.Уәлиханов көшесі № 213, 213а, 213б, 213в, 213г.
№ 158 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сайрам көшесі, № 198б, "Эскулап VITA" медицина орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: Жібек жолы даңғылы № 50, 54, 56, Сайрам көшесі № 235, Ш.Уәлиханов көшесі № 231, 231а, 231б, 233, 233а.
№ 159 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сайрам көшесі, № 192б, Шымкент қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 5 қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ш.Уәлиханов көшесі № 219а, 219б, 223в, 223г, 225, 225а, 225б, 227, 227а ,229, 229а.
№ 160 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ш.Уәлиханов көшесі, 215, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 40 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ш.Уәлиханов көшесі № 215в, 215е, 215д, 217, 217а, 192, 192а, 192б, 192в, 198, Орынбай ақын көшесі № 95а, 95б, 97, 97а, 97б, 99.
№ 161 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Елшібек батыр көшесі, № 114г, "Шымкент қаласы білім басқармасының "Білім-инновация" қыз балаларға арналған № 2 лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ш.Уәлиханов көшесі № 184, 184а, 186, 186а, 188, 188б, 190а, 190б, 190в, Елшібек батыр көшесі № 112, 112а, 114, 114а, 116, 116/1, 116а, 118, 118а.
№ 162 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ш.Уәлиханов көшесі, № 224, Шымкент қаласының білім басқармасының № 38 "Куаныш" бөбекжай-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: 13 шағын ауданы Ш.Уәлиханов көшесі № 200, 200а, 200б, 202, 202а, 204, 204а, Сайрам көшесі № 165, 12 шағын ауданының Ш.Уәлиханов көшесі № 219, 221, 223, 223а, 223б.
№ 163 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: М.Сапарбаев көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "Б.Момышұлы атындағы № 44 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: А.Әлімбетов көшесінің тақ жағы № 225-261, жұп жағы № 236-294, Сайрам көшесінің тақ жағы № 123-161, жұп жағы № 110-182, Қара су көшесінің жұп жағы № 86-122, тақ жағы № 87-171, Орынбай ақын көшесінің жұп жағы № 134-190, И.Курчатов көшесі № 1-25, Жаңақұрылыс көшесі № 2-11, Жаңақұрылыс көшесінің 1-бұрылыс № 4–7, 2 - бұрылыс № 3–21, 3-бұрылыс № 1–20, 4-бұрылыс № 5-12, Н.Төреқұлов көшесінің тақ жағы № 249-349, Уфимцев көшесі № 2-24, Манкент көшесі № 79-120, Хангелді батыр көшесі № 3-25, М.Сапарбаев көшесінің тақ жағы № 187-227, жұп жағы № 198-260, М.Сапарбаев өткелінің нөмірсіз 13 үй, Н.Ипмағамбетов тұйығының тақ жағы № 3-7, К.Росси көшесінің жұп жағы № 28-52, 52а, тақ жағы № 39-97, Ш.Уәлиханов көшесінің жұп жағы № 242-278, тақ жағы № 273 бастап көшенің соңына дейін, Н.Веснин көшесі № 1-49, Восточная көшесінің тақ жағы № 11-77, Мектеп өткелінің тақ жағы № 119-127, жұп жағы № 132-248, Көкжиек көшесі № 1-26, Қ.Абдалиев көшесі № 1-21, М.Мәметова көшесінің жұп жағы № 190-252, тақ жағы № 173-235, М.Мәметова тұйығындағы үйлер.
№ 164 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Елшібек батыр көшесі, № 108, Шымкент қаласының білім басқармасының "Қазыбек би атындағы № 36 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: А.Әлімбетов көшесінің тақ жағы № 183-219, жұп жағы № 168-232 жеке үйлер, № 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207 көпқабатты үйлер, Орынбай ақын көшесінің тақ жағы № 73-91, жұп жағы № 110-132, Н.Төреқұлов көшесінің тақ жағы № 175/1-247, жұп жағы № 186-202а, және № 193, 204 көпқабатты үйлер, М.Сапарбаев көшесінің жұп жағы № 150-196, тақ жағы № 169-183, Елшібек батыр көшесінің жұп жағы № 96-110, Қ.Айтжанов көшесінің тақ жағы № 89-105, Ы.Алтынсарин көшесінің тақ жағы № 29-41, жұп жағы № 34а-40, Оман арық өткелі № 1-19, Жанқожа батыр көшесінің тақ жағы № 71-93, Қазанқап ақын көшесі № 73, 77а, Мәделі қожа көшесінің жұп жағы № 204-216, Мектеп өткелінің тақ жағы № 53а-115, жұп жағы № 52-130, Ақ су көшесінің жұп жағы № 96-112, тақ жағы № 109-115, Владивосток өткелінің тақ жағы № 3, 3а-17, жұп жағы № 4-14, Қара су көшесі № 73-85, Сайрам көшесінің тақ жағы № 109-121.
№ 169 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Елшібек батыр көшесі, № 108, Шымкент қаласының білім басқармасының "Қазыбек би атындағы № 36 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Граница: 12 микрорайон № 1, улица Ш.Уалиханова № 215а, 215б, 215ж, 217б, 217г, 235, 237, 239, 241, 243, проспект Жибек жолы № 32, 34, 36.
Избирательный участок № 157
Месторасположение: проспект Жибек жолы, № 26в, здание государственного казенного предприятия "Ясли-сад № 44 "Жанар" управления образования города Шымкент.
Граница: проспект Жибек жолы № 26, 28а, 30, 30а, 38, улица Ш.Уалиханова № 213, 213а, 213б, 213в, 213г.
Избирательный участок № 158
Месторасположение: улица Сайрамская, № 198б, здание Товарищества с ограниченной ответственностью Медицинский центр "Эскулап VITA".
Граница: проспект Жибек жолы № 50, 54, 56, улица Сайрамская № 235, улица Ш.Уалиханова № 231, 231а, 231б, 233, 233а.
Избирательный участок № 159
Месторасположение: улица Сайрамская, № 192б, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 5" управления здравоохранения города Шымкент.
Граница: улица Ш.Уалиханова № 219а, 219б, 223в, 223г, 225, 225а, 225б, 227, 227а, 229, 229а.
Избирательный участок № 160
Месторасположение: улица Ш.Уалиханова, № 215, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 40" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ш.Уалиханова № 215в, 215е, 215д, 217, 217а, 192, 192а, 192б, 192в, 198, улица Орынбай акына № 95а, 95б, 97, 97а, 97б, 99.
Избирательный участок № 161
Месторасположение: улица Елшибек батыра, № 114г, здание коммунального государственного учреждения "№ 2 лицей-интернат "Білім-Иновация" для девочек" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ш.Уалиханова № 184, 184а, 186, 186а, 188, 188б, 190а, 190б, 190в, улица Елшибек батыра № 112, 112а, 114, 114а, 116, 116/1, 116а, 118, 118а.
Избирательный участок № 162
Месторасположение: улица Ш.Уалиханова, № 224, здание государственного казенного предприятия "Ясли-сад № 38 "Қуаныш" управления образования города Шымкент
Граница: 13 микрорайон улица Ш.Уалиханова № 200, 200а, 200б, 202, 202а, 204, 204а, улица Сайрамская № 165, 12 микрорайон улица Ш.Уалиханова № 219, 221, 223, 223а, 223б.
Избирательный участок № 163
Месторасположение: улица М.Сапарбаева, без номера, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 44 имени Б.Момышулы" управления образования города Шымкент.
Граница: улица А.Алимбетова нечетная сторона № 225-261, четная сторона № 236–294, улица Сайрамская нечетная сторона № 123-161, четная сторона № 110-182, улица Карасу четная сторона № 86–122, нечетная сторона № 87-171, улица Орынбай акына четная сторона № 134–190, улица И.Курчатова № 1-25, улица Новостройка № 2-11, повороты улицы Новостройка 1-поворот № 4-7, 2-поворот № 3-21, 3-поворот № 1-20, 4-поворот № 5-12, улица Н.Турекулова нечетная сторона № 249–349, улица Уфимцева № 2-24, улица Манкентская № 79-120, улица Хангелди батыра № 3-25, улица М.Сапарбаева нечетная сторона № 187-227, четная сторона № 198-260, 13 домов без номеров проезда М.Сапарбаева, тупик Н.Ипмагамбетова нечетная сторона № 3-7, улица К.Росси четная сторона № 28-52, 52а, нечетная сторона № 39-97, улица Ш.Уалиханова четная сторона № 242-278, нечетная сторона начиная от дома № 273 до конца улицы, улица Веснина № 1-49, улица Восточная нечетная сторона № 11-77, проезд Мектеп нечетная сторона № 119-127, четная сторона № 132-248, улица Кокжиек № 1-26, улица К.Абдалиев № 1-21 улица М.Маметовой четная сторона № 190-252, нечетная сторона № 173-235, дома тупика М.Маметовой.
Избирательный участок № 164
Месторасположение: улица Елшибек батыра, № 108, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 36 имени Казыбек би" управления образования города Шымкент.
Граница: улица А.Алимбетова частные дома четная сторона № 168-232, нечетная сторона № 183-219, многоэтажные дома № 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, улица Орынбай акына нечетная сторона № 73-91, четная сторона № 110-132, улица Н.Турекулова нечетная сторона № 175/1-247 четная сторона № 186-202а, и многоэтажный дом № 193,204, улица М.Сапарбаева четная сторона № 150-196, нечетная сторона № 169-183, улица Елшибек батыра четная сторона № 96-98, улица К.Айтжанов нечетная сторона № 89-105, улица Ы.Алтынсарина нечетная сторона № 29-41, четная сторона № 34а-40, проезд Оман арык № 1-19, улица Жанкожа батыра нечетная сторона № 71-93, улица Казанкап акына № 73, 77а, улица Мадели кожа четная сторона № 204-216, проезд Мектеп нечетная сторона № 53а-115, четная сторона № 52-130, улица Ак су четная сторона № 96-112, нечетная сторона № 109-115, проезд Владивосток нечетная сторона № 3, 3а-17, четная сторона № 4-14, улица Кара су № 73-85, улица Сайрамская нечетная сторона № 109-121.
Избирательный участок № 169
Месторасположение: улица Елшибек батыра, № 108, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 36 имени Казыбек би" управления образования города Шымкент.

Шекарасы: Н.Төреқұлов көшесі жұп жағы № 206-256 жеке және № 216, 216а, 218, 220 көпқабатты үйлер, Сайрам көшесінің тақ жағы № 71-103, Елшібек батыр көшесінің жұп жағы № 68-94, Қазанқап ақын көшесінің тақ жағы № 41-67, жұп жағы № 50-76, Жанқожа батыр көшесінің тақ жағы № 43-69, жұп жағы № 50-72, Орынбай ақын көшесінің тақ жағы № 55-67, жұп жағы № 78-96 және № 67 көпқабатты үй, Ақ су көшесінің жұп жағы № 60-94, тақ жағы № 71-107, Манкент көшесінің жұп жағы № 66-76, тақ жағы № 63-75, Қ.Айтжанов көшесінің жұп жағы № 88-144, тақ жағы № 107-153, Л.Толстой көшесінің тақ жағы № 169-235, жұп жағы № 160-236, Д.Менделеев көшесінің тақ жағы № 33-113, жұп жағы № 32-122, Желтоқсан көшесінің жұп жағы № 164-262, тақ жағы № 171-251, Н.Гастелло көшесінің тақ жағы № 13-109, жұп жағы № 20а-102, Ф.Шопен көшесінің тақ жағы № 21-79, жұп жағы № 18-70, Ә.Жылқышиев көшесінің тақ жағы № 125-191, жұп жағы № 96-160, Ғ.Иляев көшесінің тақ жағы № 181-239.
№ 171 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: А.Пшеничных көшесі, № 32, Шымкент қаласының білім басқармасының "О.Жандосов атындағы № 30 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Н.Төреқұлов көшесінің жұп жағы № 258-292, Тастақ көшесі тақ жағы № 1-33, жұп жағы № 2-42, Қ.Айтжанов көшесінің жұп жағы № 148-182, тақ жағы № 155-179, Л.Толстой көшесінің тақ жағы № 243-281, жұп жағы № 246-278, Д.Менделеев көшесінің тақ жағы № 145-165, жұп жағы № 146-172, Желтоқсан көшесінің тақ жағы № 257-311, жұп жағы № 270-358, Н.Гастелло көшесінің тақ жағы № 113-183, жұп жағы № 106-172, Ә.Жылқышиев көшесінің тақ жағы № 201-257, жұп жағы № 168-200, Ғ.Мұратбаев көшесі № 1-16, Ғ.Иляев көшесінің тақ жағы № 247-285, жұп жағы № 268-334, Бекет батыр көшесі № 250-261, О.Даулов көшесінің тақ жағы № 3-15, жұп жағы № 8-14, Т.Рысқұлов өткелінің тақ жағы № 1-23, жұп жағы № 4-22, С.Рахманинов көшесі № 1-22, М.Қалмырзаев көшесінің тақ жағы № 1-35, Тәуке хан даңғылының тақ жағы № 275-289, М.Бағысбаев көшесінің тақ жағы № 31-67, жұп жағы № 36-74, К.Росси көшесінің тақ жағы № 1-35, жұп жағы № 2-16, Қызыл су көшесінің тақ жағы № 37-63, жұп жағы № 30-50, А.Пшеничных көшесінің тақ жағы № 13-59, жұп жағы № 8-84, М.Данов көшесінің тақ жағы № 1а-51, жұп жағы № 2-42, Петровский көшесінің тақ жағы № 1-35а, жұп жағы № 2-30, Б.Қаралдин көшесінің тақ жағы № 1-15, жұп жағы № 2-30, Д.Карбышев көшесінің тақ жағы № 1-11, жұп жағы № 2-8, Сайрам көшесінің жұп жағы № 48-108, Д.Писарев көшесі № 1-29, В.Курнатовский көшесінің тақ жағы № 1-25, Шалғынды көшесінің тақ жағы № 19-33, жұп жағы № 16-30.
№ 172 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Пшеничных көшесі, № 40, "Дәулет-Қуаныш әлемі" бөбекжай-бақшасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: М.Төлебаев көшесінің тақ жағы № 1-25, Н.Төреқұлов көшесінің жұп жағы № 294-376, Д.Карбышев көшесінің тақ жағы № 17-77, жұп жағы № 28-48, М.Қалмырзаев көшесінің жұп жағы № 2-30, тақ жағы № 65а-85 және нөмірсіз үйлер, Тастақ көшесінің жұп жағы № 44-138, тақ жағы № 35-133, 2-Тастақ көшесі толығымен, М.Мельникайте көшесі № 1-26, Петровский көшесінің тақ жағы № 45-59, жұп жағы № 34-52, Д.Писарев көшесі № 30-58, В.Курнатовский көшесі № 26 үйден бастап соңына дейін, Федосеев көшесі № 1-40, М.Кутузов көшесінің тақ жағы № 1-47, жұп жағы № 2-38, Л.Толстой көшесінің тақ жағы № 259а-333, жұп жағы № 280-316, Д.Менделеев көшесінің тақ жағы № 167-193, жұп жағы № 178-202, Қ.Айтжанов көшесінің жұп жағы № 182а-204, тақ жағы № 179а-201, Желтоқсан көшесінің тақ жағы № 313-343, Арықты көшесі № 1-35, 2-Арықты көшесі № 1-28.
№ 173 сайлау учаскесі

Граница: улица Н.Турекулова четная сторона частные дома № 206-256 и многоэтажные дома № 216, 216а, 218, 220, улица Сайрамская нечетная сторона № 71-103, улица Елшибек батыра четная сторона № 68-94, улица Казанкап акына нечетная сторона № 41-67, четная сторона № 50-76, улица Жанкожа батыра нечетная сторона № 43-69, четная сторона № 50-72, улица Орынбай акына нечетная сторона № 55-67, четная сторона № 78-96 и многоэтажный дом № 67, улица Ак су четная сторона № 60-94, нечетная сторона № 71-107, улица Манкент четная сторона № 66-76, нечетная № 63-75, улица К.Айтжанова четная сторона № 88-144, нечетная сторона № 107-153, улица Л.Толстого нечетная сторона № 169-235, четная сторона № 160-236, улица Д.Менделеева нечетная сторона № 33-113, четная сторона № 32-122, улица Желтоксан четная сторона № 164-262, нечетная сторона № 171-251, улица Н.Гастелло нечетная сторона № 13-109, четная сторона № 20а-102, улица Ф.Шопена нечетная сторона № 21-79, четная сторона № 18-70, улица А.Жилкишиева нечетная сторона № 125-191, четная сторона № 96-160, улица Г.Иляева нечетная сторона № 181-239.
Избирательный участок № 171
Месторасположение: улица А.Пшеничных, № 32, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 30 имени О.Жандосова" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Н.Турекулова четная сторона № 258-292, улица Тастак нечетная сторона № 1-33, четная сторона № 2-42, улица К.Айтжанова четная сторона № 148-182, нечетная сторона № 155-179, улица Л.Толстого нечетная сторона № 243-281, четная сторона № 246-278, улица Д.Менделеева нечетная сторона № 145-165, четная сторона № 146-172, улица Желтоксан нечетная сторона № 257-311, четная сторона № 270-358, улица Н.Гастелло нечетная сторона № 113-183, четная сторона № 106-172, улица А.Жилкишиева нечетная сторона № 201-257, четная сторона № 168-200, улица Г.Муратбаева № 1-16, улица Г.Иляева нечетная сторона № 247-285, четная сторона № 268-334, улица Бекет батыра № 250-261, улица О.Даулова нечетная сторона № 3-15, четная сторона № 8-14, проезд Т.Рыскулова нечетная сторона № 1-23, четная сторона № 4-22, улица С.Рахманинова № 1-22, улица М.Калмырзаева нечетная сторона № 1-35, проспект Тауке хана нечетная сторона № 275-289, улица М.Багысбаева нечетная сторона № 31-67, четная сторона № 36-74, улица К.Росси нечетная сторона № 1-35, четная сторона № 2-16, улица Кызыл су нечетная сторона № 37-63, четная сторона № 30-50, улица А.Пшеничных нечетная сторона № 13-59, четная сторона № 8-84, улица М.Данова нечетная сторона № 1а-51, четная сторона № 2-42, улица Петровского нечетная сторона № 1-35а, четная сторона № 2-30, улица Б.Каралдина нечетная сторона № 1-15, четная сторона № 2-30, улица Д.Карбышева нечетная сторона № 1-11, четная сторона № 2-8, улица Сайрамская четная сторона № 48-108, улица Д.Писарева № 1-29, улица В.Курнатовского нечетная сторона № 1-25, улица Шалгынды нечетная сторона № 19-33, четная сторона № 16-30.
Избирательный участок № 172
Месторасположение: улица Пшеничных, № 40, здание Товарищества с ограниченной ответственностью "Ясли-сад "Дәулет-Қуаныш әлемі".
Граница: улица М.Толебаева нечетная сторона № 1-25, улица Н.Турекулова четная сторона № 294-376, улица Д.Карбышева нечетная сторона № 17-77, четная сторона № 28-48, улица М.Калмырзаева четная сторона № 2-30, нечетная сторона № 65а-85 и дома без номеров, улица Тастак четная сторона № 44-138, нечетная сторона № 35-133, улица Тастак – 2 полностью, улица М.Мельникайте № 1-26, улица Петровского нечетная сторона № 45-59, четная сторона № 34-52, улица Д.Писарева № 30-58, улица В.Курнатовского начиная от дома № 26 и до конца, улица Федосеева № 1-40, улица М.Кутузова нечетная сторона № 1-47, четная сторона № 2-38, улица Л.Толстого нечетная сторона № 259а-333, четная сторона № 280-316, улица Д.Менделеева нечетная сторона № 167-193, четная сторона № 178-202, улица К.Айтжанова четная сторона № 182а-204, нечетная сторона № 179а-201, улица Желтоксан нечетная сторона № 313-343, улица Арыкты-1 № 1-35, улица Арықты-2 № 1-28.
Избирательный участок № 173

Орналасқан жері: Қазанқап ақын көшесі, № 22, Шымкент қаласының білім басқармасының "М.Горький атындағы № 12 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Сайрам көшесінің тақ жағы № 1-69а, жұп жағы № 2/1-38, В.Безделев көшесі № 4, 111 көпқабатты және № 104, 105, 107/1, 107/2, 107/3, 107/4, 109/1, 109/2, 109/3, 109/4, 113/1, 113/2 жаппа үйлер, Орынбай ақын көшесінің жұп жағы № 2-74, тақ жағы № 33-49, Орынбай ақын тұйығы № 49/1, № 49а, № 49б, № 49в, Тәуке хан даңғылының тақ жағы № 173-269, жұп жағы № 290-340, Елшібек батыр көшесінің жұп жағы № 42-66, Қазанқап ақын көшесінің тақ жағы № 25-39, жұп жағы № 24-48, Жанқожа батыр көшесінің тақ жағы № 29-41, жұп жағы № 34-48, Қара су көшесінің тақ жағы № 3-59, жұп жағы № 2-60, Ақ су көшесінің тақ жағы № 3-67, жұп жағы № 4-58, Манкент көшесінің тақ жағы № 1-61, жұп жағы № 4-62а, Бекет батыр көшесінің тақ жағы № 153-235, жұп жағы № 160-248, Ғ.Іляев көшесінің жұп жағы № 212-266, Қараменде батыр көшесінің тақ жағы № 41-79, жұп жағы № 46-88, Майлы қожа көшесінің тақ жағы № 229-257, жұп жағы № 246-278а, Түркістан көшесінің тақ жағы № 331-367, 367а жұп жағы № 304-320/3, Түркістан өткелі № 1-10/2, И.Мичурин өткелінің тақ жағы № 49-59а, жұп жағы № 50-60, Алакөл көшесі № 46-50 жаппа үйлер, М.Бағысбаев көшесінің тақ жағы № 1-27, жұп жағы № 2-28а, Қызыл су көшесінің тақ жағы № 1,1а-31, жұп жағы № 2,2а-28, Шалғынды көшесі № 1-17, А.Пшеничных өткелінің тақ жағы № 1-11, жұп жағы № 2-6.
№ 179 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақназар хан көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "А.Бөкейханов атындағы № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Түркістан көшесінің жұп жағы № 234-276, Ж.Алдияров көшесінің тақ жағы № 99а,б-115, жұп жағы № 62, 64, 66, 66а, 68, В.Безделев көшесінің жұп жағы № 4а-34, тақ жағы № 37-71, Қазанқап ақын көшесі № 1/2, 1/3, 1/4, 3/1, Ақназар хан көшесінің жұп жағы № 24-58 және № 37, 39, 39а, 41, 50, 50а, 52, 54, 54а, 56, 58, 60, 62 көпқабатты үйлер, Елшібек батыр көшесі № 6, 8, 10, 12, Олжабай батыр көшесінің тақ жағы № 27-53, жұп жағы № 18-46, Қ.Қалтаев көшесінің тақ жағы № 25-135, 23а-135а, жұп жағы № 36-184, 36б-184а, Қойкелді батыр көшесінің тақ жағы № 27-133, жұп жағы № 36-182, Алакөл көшесінің тақ жағы № 15-25, жұп жағы № 8-20.
№ 180 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ж.Алдияров көшесі, № 76, "Аманат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.

Месторасположение: улица Казанкап акына, № 22, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 12 имени М.Горького" управления образования города Шымкент.
Граница: улица М.Сматлаева четная сторона № 60-64, улица Сайрамская нечетная сторона № 1-69а, четная сторона № 2/1-38, улица В.Безделева многоэтажные дома № 4,111 и дома барачного типа № 104, 105, 107/1, 107/2, 107/3, 107/4, 109/1, 109/2, 109/3, 109/4, 113/1, 113/2, улица Орынбай акына четная сторона № 2-74, нечетная сторона № 33-49, тупик Орынбай акына № 49/1, 49а, 49б, 49в, проспект Тауке хана нечетная сторона № 173-269, четная сторона № 290-340, улица Елшибек батыра четная сторона № 42-66, улица Казанкап акына нечетная сторона № 25-39, четная сторона № 24-48, улица Жанкожа батыра нечетная сторона № 29-41, четная сторона № 34-48, улица Кара су нечетная сторона № 3-59, четная сторона № 2-60, улица Ак су нечетная сторона № 3-67, четная сторона № 4-58, улица Манкентская нечетная сторона № 1-61, четная сторона № 4-62а, улица Бекет батыра нечетная сторона № 153-235, четная сторона № 160-248, улица Г.Иляева четная сторона № 212-266, улица Караменде батыра нечетная сторона № 41-79, четная сторона № 46-88, улица Майлы кожа нечетная сторона № 229-257, четная сторона № 246-278а, улица Туркестанский нечетная сторона № 331-367, 367А, четная сторона № 304-320/3, проезд Туркестанская № 1-10/2, проезд И.Мичурина нечетная сторона № 49-59а, четная сторона № 50-60, улица Алакол дома барачного типа № 46-50, улица М.Багысбаева нечетная сторона № 1-27, четная сторона № 2-28а, улица Кызыл су нечетная сторона № 1, 1а-31, четная сторона № 2, 2а-28, улица Шалгынды № 1-17, проезд А.Пшеничных нечетная сторона № 1-11, четная сторона № 2-6.
Избирательный участок № 179
Месторасположение: улица Акназархана, без номера, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 2 имени А.Бокейханова" управления образования города Шымкент.
Граница: улица улица Туркестанская четная сторона № 234-276, улица Ж.Алдиярова нечетная сторона № 99 а,б-115, четная сторона № 62, 64, 66, 66а, 68, улица В.Безделева четная сторона № 4а-34, нечетная сторона № 37-71, улица Казанкап акына № 1/2, 1/3, 1/4, 3/1, улица Акназар хана четная сторона № 24-58 и многоэтажные дома № 37, 39, 39а, 41, 50, 50а, 52, 54, 54а, 56, 58, 60, 62, улица Елшибек батыра № 6, 8, 10, 12, улица Олжабай батыра нечетная сторона № 27-53, четная сторона № 18-46, улица К.Калтаева нечетная сторона № 25-135, 23а-135а, четная сторона № 36-184, 36б-184а, улица Койкелди батыра нечетная сторона № 27-133, четная сторона № 36-182, улица Алаколь нечетная сторона № 15-25, четная сторона № 8-20.
Избирательный участок № 180
Месторасположение: улица Ж.Алдиярова, № 76, здание Товарищества с ограниченной ответственностью "Аманат".

Шекарасы: Тәуке хан даңғылының жұп жағы № 228-288, Орынбай ақын көшесінің тақ жағы № 9-31, № 1а, 2, 2а көпқабатты үйлер және № 63-66 жеке үйлер, Челюскинцев өткелінің тақ жағы № 57-77, жұп жағы № 46-56, Майлы қожа көшесінің тақ жағы № 183-225а, жұп жағы № 184–244, Ф.Достоевский көшесінің тақ жағы № 81-119, жұп жағы № 102–138, Елшібек батыр көшесінің жұп жағы № 32–42, Қазанқап ақын көшесінің жұп жағы № 16–20, тақ жағы № 11-17 және № 2/1, 2/2, 2/3, 2/4 көпқабатты үйлер, Ж.Алдияров көшесі № 72, 74а, 78, 80, 117, 119, 121, 123, Жанқожа батыр көшесі № 1/2, 1/3, 1/4, № 11-25, Түркістан көшесінің тақ жағы № 267-329, жұп жағы № 278-302 жеке үйлер, В.Безделев көшесінің жұп жағы № 36-74, тақ жағы № 73-93, Алакөл көшесінің жұп жағы № 22-44, тақ жағы № 27-37, Стадион көшесі № 2, 4, 5, 6 көпқабатты үйлер және нөмірсіз 6 жекеменшік үйлер, Сайрам көшесі № 1, 1/1, 1/3, 3, 5, 5а көпқабатты үйлер, Ақназар хан көшесі № 47, 51 көпқабатты үйлер.
№ 181 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: К.Цеткин көшесі, № 93, Шымкент қаласының білім басқармасының "Фуркат атындағы № 37 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қапал батыр көшесінің тақ жағы № 1-55, С.Көлбаев көшесінің тақ жағы № 1-65, жұп жағы № 2-54, Жас қазақ көшесінің тақ жағы № 1-89, жұп жағы № 2-88, К.Цеткин көшесі № 1-80, Диірмен комбинаты аумағындағы үйлер, С.Көлбаев өткелі, Сейфуллин өткелі, Қойкелді батыр өткелдері толығымен.
№ 182 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: К.Цеткин көшесі, № 93, Шымкент қаласының білім басқармасының "Фуркат атындағы № 37 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қапал батыр көшесі тақ жағы № 55а-273, С.Көлбаев көшесінің тақ жағы № 67-133, жұп жағы № 56-128, К.Цеткин көшесі № 81-234, Жас қазақ көшесі № 90-124, К.Цеткин өткелі толығымен, С.Әшіров көшесі толығымен.
№ 183 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Транспортный көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "Терешкова атындағы № 31 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 3-ші Көксай көшесі № 12-344, оған қоса "а" және "б" әріптермен нөмірленген 26 үй, Ж.Нұрлыбаев көшесінің тақ жағы № 1-13, жұп жағы № 2-20, 2-ші Көк сай көшесі № 1-250, Транспортная көшесі.
№ 184 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: М.Өзтүрік көшесі, нөмірсіз, "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының "Шымкент электрмен жабдықтау дистанциясы" филиалының ғимараты.

Граница: проспект Тауке хана четная сторона № 228-288, проезд Челюскинцев нечетная сторона № 57-77, четная сторона № 46-56, улица Майлы кожа нечетная сторона № 183–225а, четная сторона № 184-244, улица М.Достоевского нечетная сторона № 81-119, четная сторона № 102-138, улица Елшибек батыра четная сторона № 32-42, улица Казанкап акына четная сторона № 16-20, нечетная сторона № 11-17 и многоэтажные дома № 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, улица Ж.Алдиярова № 72, 74а, 78, 80, 117, 119, 121, 123, улица Жанкожа батыра № 1/2, 1/3, 1/4, № 11-25, улица Туркестанская четная сторона частные дома № 278-302, нечетная сторона № 267-329, улица В.Безделева четная сторона № 36-74, нечетная сторона № 73-93, улица Алаколь четная сторона № 22-44, нечетная сторона № 27-37, улица Стадионная многоэтажные дома № 2, 4, 5, 6 и 6 частных домов без номеров, улица Сайрамская многоэтажные дома № 1, 1/1, 1/3, 3, 5, 5а, улица Орынбай акына нечетная сторона № 9-31, многоэтажные дома № 1а, 2, 2а и частные дома № 63-66, улица Акназар хана многоэтажные дома № 47, 51.
Избирательный участок № 181
Месторасположение: улица К.Цеткин, № 93, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 37 имени Фурката" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Капал батыра нечетная сторона № 1-55, улица С.Колбаева нечетная сторона № 1-65, четная сторона № 2-54, улица Жас казах нечетная сторона № 1-89, четная сторона № 2-88, улица К.Цеткин № 1-80, дома района Мелькомбината, проезд С.Колбаева, проезд Сейфуллина, проезд Койкелди батыра полностью.
Избирательный участок № 182
Месторасположение: улица К.Цеткин, № 93, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 37 имени Фурката" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Капал батыра нечетная сторона № 55а-273, улица С.Колбаева нечетная сторона № 67-133, четная сторона № 56-128, улица К.Цеткин № 81-234, улица Жас казах № 90-124, проезд К.Цеткиной, улица С.Аширова полностью.
Избирательный участок № 183
Месторасположение: улица Транспортная, без номера, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 31 имени Терешковой" управления образования города Шымкент.
Граница: 3-я Зеленая балка № 12-344, включая 26 домов с нумерацией буквами "а" и "б", улица Ж.Нурлыбаева нечетная сторона № 1-13, четная сторона № 2-20, улица 2-я Зеленая балка № 1-250, улица Транспортная.
Избирательный участок № 184
Месторасположение: улица М.Озтурик, без номера, здание филиала акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" Шымкентская дистанция электроснабжения".

Шекарасы: 2-ші Көксай көшесі № 251-739, Көзжетпес өткелі және Жол қатынастар Министрлігі (МПС) өткеліндегі үйлер.
№ 185 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қ.Сарымолдаев көшесі, нөмірсіз. Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 63 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғиараты.
Қ.Сарымолдаев өткелі № 1а,1б көп қабатты, № 2, 3, 4, 33, 34 екі қабатты және № 28-36 жеке үйлер, Мұсабек батыр өткелі № 10/2, 10/3, 10/4, Сығанақ көшесі № 1-32, М.Өзтүрік көшесі тақ жағы № 1-135, Қ.Сарымолдаев көшесі № 1-70, 2-Ташкент өткелі.
№ 186 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қаратөбе тас жолы, нөмірсіз, "Арнаулы автокөлік" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: Қапал батыр көшесі жұп жағы № 16-46, Қаратөбе тас жолы № 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48 көп қабатты және № 26, 27, 28, 38, 38а, 40, 42б, 42а, 44 жеке үйлер, Еңлік гүл өткеліндегі 119 нөмірсіз үйлер және "Ет комбинатының" алдынан түскен жолды бойлай жылу құбырына дейін, жылу құбырынан "Арнаулы автокөлік" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің қоршауына дейін орналасқан жаңа нөмірсіз үйлер.
№ 187 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Баян батыр көшесі, № 10, "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының Локомотив депосының ғимараты.
Шекарасы: И.Тайманұлы көшесі жұп жағы № 2-78, Баян батыр көшесі тақ жағы № 1-99а, Ташкент көшесі № 1-18, М.Лермонтов көшесі № 1-18, Ғ.Әлібеков көшесі № 1-20, С.Датұлы көшесі тақ жағы № 1-15, жұп жағы № 2-10, В.Гусев көшесі № 1-18, Қамысты көшесі тақ жағы № 1-17, жұп жағы № 2-14, А.Маметов көшесі тақ жағы № 19-27, жұп жағы № 18-26, В.Куйбышев көшесі № 1-17, Қарқара көшесі № 1-19, Темір жол көшесі № 1-16, Тар өткелі тақ жағы № 17-23, жұп жағы № 20-24, Қаратал көшесі тақ жағы № 17-21, жұп жағы № 16а-22, Жамбыл көшесі № 1-17, П.Жуков көшесі № 1-15, Қайнар көшесі № 1-18.
№ 188 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: М.Әуезов көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "Ю.Гагарин атындағы № 34 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: М.Өзтүрік көшесі жұп жағы № 8-54, М.Әуезов көшесі жұп жағы № 2-42, И.Тайманұлы көшесі тақ жағы № 1-73, Қарқара көшесі № 19-80, Ташкент көшесінің тақ жағы № 19-61, жұп жағы № 20-66, М.Лермонтов көшесі № 19-71, Ғ.Әлібеков көшесінің тақ жағы № 21-69, жұп жағы № 22-60, В.Гусев көшесі тақ жағы № 17-71, жұп жағы № 24-68, Қамысты көшесі тақ жағы № 25-67, жұп жағы № 16-60, В.Куйбышев көшесі тақ жағы № 17-61, жұп жағы № 26-70, Қума көшесі тақ жағы № 1-29, жұп жағы № 2-32, А.Маметов көшесі тақ жағы № 31-75, жұп жағы № 36-84, С.Датұлы көшесі тақ жағы № 17-63, жұп жағы № 14-54, Темір жол көшесі тақ жағы № 17-63, жұп жағы № 18-50, Қаратал көшесі тақ жағы № 23-67, жұп жағы № 26-68, Жамбыл көшесі тақ жағы № 19-37, жұп жағы № 18-38, Тоған көшесі тақ жағы № 1-7, жұп жағы № 6-30, П.Жуков көшесі № 17-26, Қайнар көшесі № 19-64, Шақпақ көшесі.
№ 189 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: М.Әуезов көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "Ю.Гагарин атындағы № 34 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Граница: 2-я Зеленая балка дома № 251-739, дома проездов Козжетпес и Министерство путей сообщения (МПС).
Избирательный участок № 185
Месторасположение: улица К.Сарымолдаева, без номера, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 63" управления образования города Шымкент.
Граница: проезд К.Сарымолдаева многоэтажные дома № 1а, 1б, двухэтажные дома № 2, 3, 4, 33, 34 и частные дома № 28-36, проезд Мусабек батыр № 10/2, 10/3, 10/4, улица Сыганак № 1-32, улица М.Озтурик нечетная сторона № 1-135, улица К.Сарымолдаева № 1-70, проезд 2-ая Ташкентская.
Избирательный участок № 186
Месторасположение: Каратюбинское шоссе, без номера, здание Товарищества с ограниченной ответственностью "Спецавтотранспорт".
Граница: улица Капал батыра четная сторона № 16-46, Каратюбинское шоссе многоэтажные дома № 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48 и частные дома № 26, 27, 28, 38, 38а, 40, 42б, 42а, 44, проезд Енлик гул 119 домов без номеров и новые дома, расположенные вдоль дороги, проходящей перед "Мясокомбинатом" до теплотрассы, далее от теплотрассы до конца ограждения товарищества с ограниченной ответственностью "Спецавтотранспорт".
Избирательный участок № 187
Месторасположение: улица Баян батыра, № 10, здание филиала акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" Локомотивное депо".
Граница: улица И.Тайманулы четная сторона № 2-78, улица Баян батыра нечетная сторона № 1-99а, улица Ташкентская № 1-18, улица М.Лермонтова № 1-18, улица Г.Алибекова № 1-20, улица С.Датулы нечетная сторона № 1-15, четная сторона № 2-10, улица В.Гусева № 1-18, улица Камысты нечетная сторона № 1-17, четная сторона № 2-14, улица А.Маметова нечетная сторона № 19-27, четная сторона № 18-26, улица В.Куйбышева № 1-17, улица Каркара № 1-19, улица Железнодорожная № 1-16, проезд Тар нечетная сторона № 17-23, четная сторона № 20-24, улица Каратал нечетная сторона № 17-21, четная сторона № 16а-22, улица Жамбыл № 1-17, улица П.Жукова № 1-15, улица Кайнар № 1-18.
Избирательный участок № 188
Месторасположение: улица М.Ауезова, без номера, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 34 имени Ю.Гагарина" управления образования города Шымкент.
Граница: улица М.Озтурик четная сторона № 8-54, улица М.Ауезова четная сторона № 2-42, улица И.Тайманулы нечетная сторона № 1-73, улица Каркара № 19-80, улица Ташкентская нечетная сторона № 19-61, четная сторона № 20-66, улица М.Лермонтова № 19-71, улица Г.Алибекова нечетная сторона № 21-69, четная сторона № 22-60, улица В.Гусева нечетная сторона № 17-71, четная сторона № 24-68, улица Камысты нечетная сторона № 25-67, четная сторона № 16-60, улица В.Куйбышева нечетная сторона № 17-61, четная сторона № 26-70, улица Кума нечетная сторона № 1-29, четная сторона № 2-32, улица А.Маметова нечетная сторона № 31-75, четная сторона № 36-84, улица С.Датулы нечетная сторона № 17-63, четная сторона № 14-54, улица Железнодорожная нечетная сторона № 17-63, четная сторона № 18-50, улица Қаратал нечетная сторона № 23-67, четная сторона № 26-68, улица Жамбыл нечетная сторона № 19-37, четная сторона № 18-38, улица Тоган нечетная сторона № 1-7, четная сторона № 6-30, улица П.Жукова № 17-26, улица Кайнар № 19-64, улица Шакпак.
Избирательный участок № 189
Месторасположение: улица М.Ауезова, без номера, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 34 имени Ю.Гагарина" управления образования города Шымкент.

Шекарасы: М.Өзтүрік көшесінің жұп жағы № 56-160, Талдықорған көшесі № 1-35, М.Әуезов көшесі тақ жағы № 1-33, Ташкент көшесінің тақ жағы № 63-143, жұп жағы № 68-148, М.Лермонтов көшесі № 72-171, Ғ.Әлібеков көшесінің тақ жағы № 73-157, жұп жағы № 64-128, С.Датұлы көшесі тақ жағы № 65-133, жұп жағы № 56-162, В.Гусев көшесі № 73-138, Қамысты көшесінің тақ жағы № 69-149, жұп жағы № 68-162, В.Куйбышев көшесі тақ жағы № 63-89, жұп жағы № 74-162, Темір жол көшесі тақ жағы № 65-149, жұп жағы № 52-162, Айбатты көшесі № 1-67, Қума көшесі тақ жағы № 31-49, жұп жағы № 36-56, А.Маметов көшесі тақ жағы № 79-87, жұп жағы № 88-98, Түрген көшесі № 1-53.
№ 190 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: М.Лермонтов көшесі, № 174, Түркістан облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "№ 2 арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: № 2 Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы.
№ 191 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Саяжол көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының № 30 "Алпамыс" бөбекжай-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Шекарасы: Б.Садықұлы көшесінің тақ жағы № 3-17, П.Осипенко көшесі № 1-56, М.Өзтүрік көшесінің жұп жағы № 162-182, Эдельвейс өткелі № 1-29, В.Гусев көшесінің жұп жағы № 140-164, тақ жағы № 135-157 және № 135/1, 135/2, 135/3, 135/4, 140/1, 140/2, 140/3, 140/4 жаппа үйлері, Ғ.Әлібеков көшесінің жұп жағы № 130-150, М.Лермонтов көшесінің тақ жағы № 175-269, жұп жағы № 176-212, Ташкент көшесінің тақ жағы № 145/1, 145/2, 145/3, 145/4, № 147-217, жұп жағы № 150-222, Саяжол көшесі № 1-131б, Қамысты көшесінің тақ жағынан № 151-ден көшенің соңына дейін. С.Датұлы көшесінің тақ жағынан № 135-тен көшенің соңына дейін.
№ 192 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Еламан көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 127 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қапал батыр көшесінің жұп жағы № 54-118б, Амур аға көшесінің тақ жағы № 29-115, Еламан көшесі, Д.Шукуров көшесі, Саяжол көшесі, Қаратөбе тас жолы бойымен "Ет комбинатының" алдынан өтетін жолды бойлай жылу құбырына дейін, жылу құбыры арқылы бос жатқан жер учаскесінің қоршауын бойлай Д.Шукуров көшесіне дейін және Д.Шукуров көшесінің бойымен Қапал батыр көшесі дейінгі нөмірсіз үйлер.
№ 193 сайлау учаскесі

Граница: улица М.Озтурик четная сторона № 56-160, улица Талдыкурган № 1-35, улица М.Ауэзова нечетная сторона № 1-33, улица Ташкентская нечетная сторона № 63-143, четная сторона № 68-148, улица М.Лермонтова № 72-171, улица Г.Алибекова нечетная сторона № 73-157, четная сторона № 64-128, улица С.Датулы нечетная сторона № 65-133, четная сторона № 56-162, улица В.Гусева № 73-138, улица Камысты нечетная сторона № 69-149, четная сторона № 68-162, улица В.Куйбышева нечетная сторона № 63-89, четная сторона № 74-162, улица Темир жол нечетная сторона № 65-149, четная сторона № 52-162, улица Айбатты № 1-67, улица Кума нечетная сторона № 31-49, четная сторона № 36-56, улица А.Маметова нечетная сторона № 79-87, четная сторона № 88-98, улица Турген № 1-53.
Избирательный участок № 190
Месторасположение: улица М.Лермонтова, № 174, здание коммунального государственного учреждения "Центр оказания специальных социальных услуг № 2" управление координации занятости и социальных программ Туркестанской области.
Граница: Центр оказания специальных социальных услуг № 2.
Избирательный участок № 191
Месторасположение: улица Саяжол, без номера, здание государственного казенного предприятия "Ясли-сад № 30 Алпамыс" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Б.Садыкулы нечетная сторона № 3-17, улица П.Осипенко № 1-56, улица М.Озтурик четная сторона № 162-182, проезд Эдельвейс № 1-29, улица В.Гусева четная сторона № 140-164, нечетная сторона № 135-157 и дома барачного типа № 135/1, 135/2, 135/3, 135/4, 140/1, 140/2, 140/3, 140/4, улица Г.Алибекова четная сторона № 130-150, улица М.Лермонтова нечетная сторона № 175-269, четная сторона № 176-212, улица Ташкентская нечетная сторона № 145/1, 145/2, 145/3, 145/4, № 147-217, четная сторона № 150-222, улица Саяжол № 1-131б, улица Камысты нечетная сторона начиная с № 151 до конца улицы, улица С.Датулы нечетная сторона начиная с № 135 до конца улицы.
Избирательный участок № 192
Месторасположение: улица Еламан, без номера, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 127" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Капал батыра четная сторона № 54-118б, улица Амур ага нечетная сторона № 29-115, дома без номеров улицы Еламан, улицы Д.Шукурова, улицы Саяжол, вдоль Каратюбинского шоссе, обходя проходяшую перед "Мясокомбинатом" улицу до теплотрассы, через теплотрассу, вдоль ограды пустующего земельного участка до улицы Д.Шукурова и вдоль улицы Д.Шукурова до улицы Капал батыра.
Избирательный участок № 193

Орналасқан жері: Бадам шағынауданы, К.Тұрсынбайұлы көшесі № 1, Шымкент қаласының білім басқармасының "Циолковский атындағы № 84 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қосымша ғимараты.
Шекарасы: "Бадам" тұрғын алабының Сәуле көшесі бұрылысынан К.Тұрсынбайұлы көшесіне дейінгі Ә.Кенесарин көшесі тақ жағы № 1-85 және К.Тұрсынбайұлы көшесінен "Қарабастау" тұрғын алабына дейінгі бөлігінің жұп жағы № 2-22, Ұстаздар көшесі № 1-22, Парыз көшесі № 1-13/2, Гауһартас көшесі № 1-19, Бадам көшесі № 1-14, Ұлыс көшесі № 1-10, Шаттық көшесі № 1-8, А.Мәліков көшесі № 1-55, Жасын көшесі № 1-29, Несібе көшесі № 1-20, Толағай көшесі № 1-11, Замана көшесі № 1-26, Шамшырақ көшесі № 1-9, Ұлан көшесі № 1-14, Тұран көшесі № 1-24, Өнеге көшесі № 1-23, Жаңару көшесі № 1-15, Сары арқа көшесі № 1-19, Ұшқұдық көшесі № 1-21, Керемет көшесі № 1-9, Балауса көшесі № 1-24, Ұлытау көшесі № 1-14, Тоғайлы көшесі № 1-12, Аққайың көшесі № 1-10, Жаңақұрылыс көшесіндегі нөмірсіз үйлер толығымен.
№ 194 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қаратөбе" тұрғын алабы, Қапал батыр көшесі, № 84а, "Шымкент қаласының Еңбекші ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимараты.
Шекарасы: "Қаратөбе" тұрғын алабының Қапал батыр көшесі № 1-203, Ақтөбе көшесі № 1-54, И.Қарабаев көшесі № 1-25, Абдуқадыр ата көшесі № 1-44, Панфилов көшесі № 1-69, Р.Палуан көшесі № 1-66, Мақпалкөл көшесі № 1-38.
№ 195 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қаратөбе тұрғын алабы, Б.Рамиз көшесі, № 80, Шымкент қаласының білім басқармасының "М.Әуезов атындағы № 96 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Қаратөбе" тұрғын алабының Құрбан ата көшесі № 1-119, Б.Рамиз көшесі № 1-78, Амур аға көшесі № 1-71, Н.Төлеметов көшесі № 1-59, Тойшы ата көшесі № 1-126, Домбралы көшесі № 1-52, Наурыз көшесі № 1-59, Наркез көшесі № 1-32, Зайсан көшесі № 1-34, Орынбор көшесі № 1-58, Гулабад көшесі мен Жаңақұрылыс көшелеріндегі нөмірсіз үйлер.
№ 196 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бадам-2 тұрғын алабы, Жаңақұрылыс көшесі, № 55, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 97 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Бадам-2" тұрғын алабының Орталық көшесі № 1-96, Жайлау көшесі № 1-51, Тыныштық көшесі № 1-15, Хантау көшесі № 1-50, Жансая көшесі № 1-31, Марқатау көшесі № 1-27, Боралдай көшесі нөмірсіз үйлер.
№ 197 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қарабастау тұрғын алабы, Ж.Қамбарұлы көшесі, нөмірсіз. Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 99 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Месторасположение: жилой массив "Бадам", улица К.Турсынбайулы, № 1, дополнительное здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 84 имени Циолковского" управления образования города Шымкент.
Граница: улица А.Кенесарина нечетная сторона № 1-85, от поворота улицы Сауле до улицы К.Турсынбайулы, четная сторона № 2-22 от улицы К.Турсынбайулы до жилого массива Карабастау, улица Устаздар № 1-22, улица Парыз № 1-13/2, улица Гаухартас № 1-19, улица Бадам № 1-14, улица Улыс № 1-10, улица Шаттык № 1-8, улица А.Маликова № 1-55, улица Жасын № 1-29, улица Несибе № 1-20, Толағай № 1-11, улица Замана № 1-26, улица Шамшырак № 1-9, улица Улан № 1-14, улица Туран № 1-24, улица Онеге № 1-23, улица Жанару № 1-15, улица Сары-арка № 1-19, улица Учкудук № 1-21, улица Керемет № 1-9, улица Балауса № 1-24, улица Улытау № 1-14, улица Тогайлы № 1-12, улица Аккайын № 1-10, дома без номеров улицы Новостройки жилого массива "Бадам".
Избирательный участок № 194
Месторасположение: жилой массив "Каратобе", улица Капал батыра, № 84а, здание государственного учреждения "Аппарат акима Енбекшинского района города Шымкент".
Граница: улица Капал батыра № 1-203, улица Актобе № 1-54, улица И.Карабаева № 1-25, улица Абдукадыр ата № 1-44, улица И.Панфилова № 1-69, улица Р.Палуана № 1-66, улица Макпалкол № 1-38 Жилого массива "Каратобе".
Избирательный участок № 195
Месторасположение: жилой массив "Каратобе", улица Б.Рамиза, № 80, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 96 имени М.Ауезова" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Курбан ата № 1-119, улица Б.Рамиза № 1-78, улица Амур ага № 1-71, улица Н.Толеметова № 1-59, улица Тойшы ата № 1-126, улица Домбралы № 1-52, улица Наурыз № 1-59, улица Наркез № 1-32, улица Зайсан № 1-34, улица Орынбор № 1-58, дома без номеров улицы Гулабад и улицы Жанакурылыс жилого массива "Каратобе".
Избирательный участок № 196
Месторасположение: жилой массив "Бадам-2", улица Новостройка, № 55, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 97" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Орталык № 1-96, улица Жайлау № 1-51, улица Тыныштык № 1-15, улица Хантау № 1-50, улица Жансая № 1-31, улица Маркатау № 1-27, дома без номеров улицы Боралдай жилого массива "Бадам-2".
Избирательный участок № 197
Месторасположение: жилой массив "Карабастау", улица Ж.Камбарулы, без номера, здание коммунального государственного учреждения "Школа - гимназия № 99" управления образования города Шымкент.

Шекарасы: "Қарабастау" тұрғын алабының Ж.Қамбарұлы көшесінің тақ жағы № 1-169, Айсүгір көшесі № 1-178, Жастар көшесі № 1-128, Өскемен көшесі № 1-108, Тарбағатай көшесі № 1-70 және Ақсүйрік көшесі, Жақсылық көшесі, Жаңақұрылыс көшесі нөмірсіз үйлер.
№ 198 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қарабастау тұрғын алабы, М.Жолдасов көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 99 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Қарабастау" тұрғын алабының Ж.Қамбарұлы көшесінің жұп жағы № 2-138, Қайып ата көшесі № 1-144, М.Жолдасов көшесі № 1-54, Абай көшесі № 1-47, Бойыт ата көшесі № 1-77, Қ.Молдабекұлы көшесі № 1-65, Атажар көшесі мен Жаңақұрылыс көшесі нөмірсіз үйлер.
№ 199 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Жұлдыз" тұрғын алабы, Дегерес көшесі, № 30/1, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 94 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Жұлдыз" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 200 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Жұлдыз" тұрғын алабы, Дегерес көшесі, № 30/1, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 94 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Жалын" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 201 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Базарқақпа" тұрғын алабы, С.Жанаров көшесі, № 2, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 98 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Базарқақпа" тұрғын алабының Дружба көшесі, С.Жанаров көшесі, Ақыртас көшесі, Ақшеңгел көшесі, Қорғанқұм көшесі, Нарынқол көшесі, Жалпақтал көшесі, Тәңіртау көшесі, О.Жамалов көшесі, Садовая көшесі, Спортивная көшесі, Ш.Шахайдаров көшелері толығымен, Ю.Саремий көшесінің тақ жағы және 7 көпқабатты тұрғын үй, Абдулабад көшесі тақ жағы № 1-11, жұп жағы № 2-18.
№ 202 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Бадам-1" тұрғын алабы, Н.Ирисбеков көшесі, № 40, Шымкент қаласының білім басқармасының "Мукуми атындағы № 105 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Бадам-1" тұрғын алабының Н.Ирисбеков көшесі теміржол өткеліне дейін, Ленгір тас жолының қиылысынан бастап Н.Ирисбеков көшесінің тақ жағы № 25-45 және Досметов нөмірі жоқ үйлер, Ленгір тас жолының жұп жағы № 2-118, Набережная көшесі және Саяжай көшелері толығымен, Бесшатыр көшесі, Байырқұм көшесі, Ынтымақ-2 көшесі, Жібек жолы-1 көшесі, Жібек жолы-2 көшесі, Наурыз-1 көшесі, Наурыз-2 көшесі, Бірлік-1 көшесі, Бірлік-2 көшелері толығымен, Жаңақұрылыс (МТФ ферма) көшесі нөмірсіз үйлер.
№ 203 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Шаңырақ" шағын ауданы, Асыл тас көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 134 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Граница: улица Ж.Камбарулы нечетная сторона № 1-169, улица Айсугир № 1-178, улица Жастар № 1-128, улица Оскемен № 1-108, улица Тарбагатай № 1-70 и дома без номеров улицы Аксуйрик, улицы Жаксылык, улицы Новостройка жилого массива "Карабастау".
Избирательный участок № 198
Месторасположение: жилой массив "Карабастау", улица М.Жолдасова, без номера, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 99" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ж.Камбарулы четная сторона № 2-138, улица Кайып ата № 1-144, улица М.Жолдасова № 1-54, улица Абая № 1-47, улица Бойыт ата № 1-77, улица К.Молдабекулы № 1-65, дома без номеров улицы Атажар, улицы Новостройка жилого массива "Карабастау".
Избирательный участок № 199
Месторасположение: жилой массив "Жулдыз", улица Дегерес, № 30/1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 94" управления образования города Шымкент.
Граница: в участок входит жилой массив "Жулдыз" полностью.
Избирательный участок № 200
Месторасположение: жилой массив "Жулдыз", улица Дегерес, № 30/1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 94" управления образования города Шымкент.
Граница: в участок входит жилой массив "Жалын" полностью.
Избирательный участок № 201
Месторасположение: жилой массив "Базаркакпа", улица С.Жанарова, № 2, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 98" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Достык, улица С.Жанарова, улица Акыртас, улица Акшенгел, улица Корганкум, улица Нарынкол, улица Жалпактал, улица Таниртау, улица О.Жамалов, улица Садовая, улица Спортивная, улица Ш.Шахайдаров полностью, нечетная сторона улицы Ю.Саремий и 7 многоэтажных жилых домов, улица Абдулабад нечетная сторона № 1-11, четная сторона № 2-18 жилого массива "Базаркакпа".
Избирательный участок № 202
Месторасположение: жилой массив "Бадам-1", улица Н.Ирисбекова, № 40, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 105 имени Мукуми" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Н.Ирисбекова до железнодорожного переезда полностью, улица Н.Ирисбекова от пересечения Ленгерского шоссе нечетная сторона № 25-45 и дома без номеров по улице Досметова Ленгерское шоссе четная сторона № 2-118, улица Набережная, улица Саяжай полностью, улица Бесшатыр, улица Байыркум, улица Ынтымак-2, улица Жибек-жолы-1, улица Жибек-жолы-2, улица Наурыз-1, улица Наурыз-2, улица Бирлик-1, улица Бирлик-2 полностью, дома без номеров улицы Новостройкий (МТФ ферма) жилого массива "Бадам-1".
Избирательный участок № 203
Месторасположение: микрорайон "Шанырак", улица Асылтас, без номера, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 134" управления образования города Шымкент,

Шекарасы: "Шаңырақ" шағын ауданы толығымен кіреді, "Тұрдыабад" тұрғын алабының Е.Исраилов көшесі № 34 үйден бастап соңына дейін, Н.Ризаев көшесі, Жастық-1 көшесі, Жастық-2 көшесі, Далабазар көшелерінің нөмірсіз үйлері толығымен кіреді.
№ 204 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Базарқақпа" тұрғын алабы, Е.Юсупов көшесі, № 3а, Шымкент қаласының білім басқармасының "Е.Юсупов атындағы № 104 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Базарқақпа" тұрғын алабының Ю.Саремий көшесі жұп жағы, Е.Исраилов көшесі № 1-33, Тельман көшесі, Далабазар көшесі, Е.Юсупов көшесі, Жастар көшесі, Бахт көшесі, Гузал көшесінің нөмірсіз үйлері.
№ 205 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Абдулабад" тұрғын алабы, Абдулабад көшесі, № 128, Шымкент қаласының білім басқармасының "А.Ақбаев атындағы № 101 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Абдулабад" тұрғын алабының Абдулабад көшесі, Кенсай-1, Кенсай- 2 көшесі, Наурыз көшесі, Мойынқұм көшесі, Ойық көшесі, Шатыртас көшесі, Тақиятөбе, Шөптікөл, Жаңақұрылыс көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 206 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Маятас" тұрғын алабы, Б.Момышұлы көшесі, № 54, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 119 Маятас жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Маятас" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 207 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Елтай" тұрғын алабы, Елтай көшесі, № 48, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 123 Елтай бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Елтай" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 208 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Тоғыс" тұрғын алабы, Керуенсарай көшесі, № 2в, Шымкент қаласының білім басқармасының "Б.Момышұлы атындағы № 120 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Тоғыс" тұрғын алабы: М.Мәметова көшесі, Шұғыла көшесі, Шаттық көшесі, Түркістан көшесі, Ә.Молдағұлова көшесі, Ақбұлақ көшесі, Керуенсарай көшесі № 1-56, Абай көшесі № 1-29.
№ 209 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Тоғыс" тұрғын алабы, Мұнайбарлаушылар көшесі, нөмірсіз, "Қазығұрт" өндірістік кооперативінің мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: "Тоғыс" тұрғын алабының Мұнайбарлаушылар көшесі нөмірсіз үйлер, Абай көшесі № 30-88.
№ 210 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тоғыс тұрғын алабы, Ж.Арзымбетов көшесі, № 30, "Шымкент қаласының Еңбекші ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Граница: Микрорайон "Шанырак" входит полностью и улица Е.Исраилова начиная от дома № 34 до конца улицы, дома без номеров улицы Н.Ризаева, улица Жастык-1, улица Жастык-2, улицы Далабазар жилого массива "Турдыабад".
Избирательный участок № 204
Месторасположение: жилой массив "Базаркакпа", улица Е.Юсупова, № 3а, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 104 имени Е.Юсупова" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ю.Сареми четная сторона, улица Е.Исраилова № 1-33 и дома без номеров улицы Тельмана, улицы Далабазар, улицы Е.Юсупова, улицы Жастар, улицы Бахт, улицы Гузал жилого массива "Базаркакпа".
Избирательный участок № 205
Месторасположение: жилой массив "Абдулабад", улица Абдулабад, № 128, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 101 имени А.Акбаева" управления образования города Шымкент.
Граница: дома без номеров улицы Абдулабад, улицы Кенсай-1, Кенсай-2, улицы Наурыз, улицы Мойынкум, улицы Ойык, улицы Шатыртас, улицы Такиятобе, улицы Шоптикол и улицы Новостройки жилого массива "Абдулабад".
Избирательный участок № 206
Месторасположение: жилой массив "Маятас", улица Б.Момышулы, № 54, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа Маятас № 119" управления образования города Шымкент.
Граница: в участок входит жилой массив "Маятас" полностью.
Избирательный участок № 207
Месторасположение: жилой массив "Елтай", улица Елтай, № 48, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Елтай № 123" управления образования города Шымкент.
Граница: в участок входит жилой массив "Елтай" полностью.
Избирательный участок № 208
Месторасположение: жилой массив "Тогус", улица Керуенсарай, № 2в, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 120 имени Б.Момышулы" управления образования города Шымкент.
Граница: улица М.Маметовой, улица Шугыла, улица Шаттык, улица Туркестан, улицы А.Молдагуловой, улица Акбулак, улица Керуенсарай № 1-56, улица Абая № 1-29 жилого массива "Тогус".
Избирательный участок № 209
Месторасположение: жилой массив "Тогус", улица Мунайбарлаушылар, без номера, здание Дворца культуры производственного кооператива "Казыгурт".
Граница: дома без номеров улицы Мунайбарлаушылар, улица Абая № 30-88 жилого массива "Тогус".
Избирательный участок № 210
Месторасположение: жилой массив "Тогус", улица Ж.Арзымбетова, № 30, здание государственного учреждения "Аппарат акима Енбекшинского района города Шымкент".

Шекарасы: "Айнатас" тұрғын алабы толығымен, Ж.Арзымбетов көшесі, Игілік көшесі, Тәуелсіздік көшесінің нөмірсіз үйлері, Керуенсарай көшесі № 57-228 үйлері кіреді.
№ 211 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Жыланбұзған" тұрғын алабы, Жыланбұзған көшесі, № 127, "Шымкент қаласы Мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасы" мемлекеттік мекемесіне қарасты кітапхана ғимараты.
Шекарасы: "Жыланбұзған" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 243 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Азат" шағын ауданы, Аққанат көшесі, № 33а, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 68 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Азат" шағын ауданының Ақжол көшесі № 1-117, Ақбидай көшесі № 1-110, Ақдала көшесі № 1-70, Аққанат көшесі № 1-90, Ақниет көшесі № 1-49.
№ 244 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Исфиджаб" тұрғын алабы, Ибрагим ата көшесі, № 318, Шымкент қаласының білім басқармасының "З.Хусанов атындағы № 110 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қосымша ғимараты.
Шекарасы: "Исфиджаб" тұрғын алабының Ибрагим ата көшесінің тақ жағы № 225-387, Тектұрмас 1 көшесі № 1-200, Н.Юлдашев көшесі № 1-21, Н.Юлдашев көшесінің 1-тұйық № 2-58, 1 өткел Мүслім төбе № 1-18, 2 өткел Мүслім төбе № 1-18, 3 өткел Мүслім төбе № 1-18, 4 өткел Мүслім төбе № 1-20, 5 өткел Мүслім төбе № 1-22, 6 өткел Мүслім төбе № 1-15, 7 өткел Мүслім төбе № 1-10, Әл-Фараби көшесі № 98-175, Әл-Фараби көшесінің 1 өткел № 187-189, 2 өткел № 1-16.
№ 245 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Исфиджаб" тұрғын алабы, Ибрагим ата көшесі, № 318. Шымкент қаласының білім басқармасының "З.Хусанов атындағы № 110 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,
Шекарасы: "Исфиджаб" тұрғын алабының Ибрагим ата көшесінің жұп жағы № 222-398, Қошалы ата көшесі № 1-79, Қошалы ата көшесінің 1 өткел № 1-17, Уйғун көшесі № 1-44, Н.Юлдашев көшесі № 23-37, Міртемір көшесі № 1-33, Міртемір көшесінің 2-өткелдің нөмірсіз және атауы жоқ 1 көшенің үйлері және К.Тленшин көшесімен темір жол қиылысынан бастап "Қазығұрт" станциясына баратын темір жолдың бойындағы "Достық" тұрғын алабы қоса кіреді.
№ 260 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Орманшы" тұрғын алабы, Ә.Ысқақов көшесі, № 19/1, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 74 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мекемесінің ғимараты,
Шекарасы: "Орманшы" тұрғын алабының Ә.Ысқақов көшесі № 1-37, Төле би көшесі № 1-17, Қажымұқан көшесі № 1-21, Т.Бигельдинов көшесі № 1-5, Достық көшесі № 1-12, Т.Рысқұлов көшесі № 1-18, Б.Момышұлы көшесі № 1-35, Шынар көшесі № 1-36, Жастар көшесі № 1-16, Алатау көшесі № 1-215.
№ 275 сайлау учаскесі

Граница: в участок входит жилой массив "Айнатас" полностью, дома без номеров улицы Игилик, улицы Ж.Арзымбетова, улицы Тауелсиздик, улица Керуенсарай № 57-228.
Избирательный участок № 211
Месторасположение: жилой массив "Жыланбузган", улица Жыланбузган, № 127, здание коммунального государственного учреждения "Шымкентская городская юношеская библиотека" управление культуры, развитие языков и архива города Шымкент".
Граница: в участок входит жилой массив "Жыланбузган" полностью.
Избирательный участок № 243
Месторасположение: микрорайон "Азат", улица Акканат, № 33а, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 68" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Акжол № 1-117, улица Акбидай № 1-110, улица Акдала № 1-70, улица Акканат № 1-90, улица Акниет № 1-49 микрорайона "Азат".
Избирательный участок № 244
Месторасположение: жилой массив "Исфиджаб", улица Ибрагим ата, № 318, дополнительное здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 110 имени З.Хусанова" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ибрагим ата нечетная сторона № 225-387, улица Тектурмас 1 № 1-200, улица Н.Юлдашева № 1-21, 1 тупик Н.Юлдашева № 2-58, 1 переулок Муслим тобе № 1-18, 2 переулок Муслим тобе № 1-18, 3 переулок Муслим тобе № 1-18, 4 переулок Муслим тобе № 1-20, 5 переулок Муслим тобе № 1-22, 6 переулок Муслим тобе № 1-15, 7 переулок Муслим тобе № 1-10, улица Аль-Фараби № 98-175, 1 переулок Аль - Фараби № 187-189, 2 переулок Аль - Фараби № 1-16 жилого массива "Исфиджаб".
Избирательный участок № 245
Месторасположение: жилой массив "Исфиджаб", улица Ибрагим ата, № 318, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 110 имени З.Хусанова" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ибрагим ата четная сторона № 222-398, улица Кошалы ата № 1-79, 1 проезд Кошалы ата № 1-17, улица Уйгун № 1-44, улица Н.Юлдашева № 23-37, улица Миртемир № 1-33, дома без номеров 2 проездов Миртемир и 1 улицы без наименования и от пересечения железной дороги с улицей К. Тленшина до железной дороге ведущей станции "Казыгурт", жилой массив "Достык" включительно жилого массива "Исфиджаб".
Избирательный участок № 260
Месторасположение: жилой массив "Орманшы", улица А.Ыскакова, № 19/1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 74" управления образования города Шымкент.
Граница: улица А.Ыскакова № 1-37, улица Толе би № 1-17, улица Кажымукан № 1-21, улица Т.Бигельдинова № 1-5, улица Достык № 1-12, улица Т.Рыскулова № 1-18, улица Б.Момышулы № 1-35, улица Шынар № 1-36, улица Жастар № 1-16, улица Алатау № 1-215 жилого массива "Орманшы".
Избирательный участок № 275

Орналасқан жері: "Азат" шағын ауданы, Аққанат көшесі, № 35а, Шымкент қаласының білім басқармасының № 34 "Ақжелкен" бөбекжай-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Шекарасы: "Азат" шағын ауданының Ақбастау көшесі № 1-288, Ақниет көшесі № 50-100, Ынтымақ көшесі № 1-63, атауы жоқ көшесінің үйлері.
№ 308 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Гүлдер көшесі, 1/2, "ЕрНұр" бөбекжай балабақшасы жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: А.Оразбаева көшесі № 1-120, З.Космодемьянская көшесі № 1-58, Гүлдер көшесі № 1-15, А.Третьяков көшесі № 1-26, Бесағаш көшесі № 1-32, Ырғыз көшесі № 1-26, Ардагер көшесі № 1-20, Мейірім көшесі № 1-29, Мереке көшесі № 1-12, С.Ерубаев көшесі № 1-20, М.Төлебаев көшесінің тақ жағы № 31а-87, жұп жағы № 2-26, М.Мельникайте көшесінің жұп жағы № 30-56.
№ 310 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қойкелді батыр көшесі, № 24/3, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 67 негізгі орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Қылмыстық атқару жүйесі комитетінің Шымкент қаласы бойынша Департаментінің ИЧ-167/2" пошта жәшігіне қарасты № 2-11 үйлер, "Жас дәурен" шағынауданындағы Темір жол өткелі, Темір жол 5 км өткелі, Жастар көшесі толығымен кіреді.
№ 311 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Бадам-2" тұрғын алабы, Құрманғазы көшесі, № 1а, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 100 Жұлдыз жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Бадам-1" тұрғын алабының С.Досметов көшесі № 1-66, Достық көшесі толығымен, Ботайтөбе көшесі № 1-44, Н.Бердалиев көшесі толығымен, Ленгір тас жолының тақ жағы № 1-23, Ленгір тас жолының қиылысынан бастап Н.Ирисбеков көшесінің жұп жағы № 58-78.
"Бадам-2" тұрғын алабы: Ақсай көшесі № 1-22, Р.Тұрысбеков көшесі № 1-33, Құрманғазы көшесі № 1-43, Қаражал көшесі № 1-64.
№ 312 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Базарқақпа" тұрғын алабы, Терекзар көшесі, № 537,
Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 124 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Базарқақпа" тұрғын алабының А.Абдалиев көшесі, Балқан көшесі, Алай көшесі, Елек көшесі, Қарсақпай көшесі, Қараөткел көшесі, Кеңгір көшесі, Сазқұндыз көшесі, Тастақсай көшесі, Қызылата көшесі, Терекзар көшелері толығымен, Абдулабад көшесінің тақ жағы № 13 үйден, жұп жағы № 20 үйден соңына дейін кіреді.
Қаратау ауданы
№ 147 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Тараз" шағын ауданы, Д.Ерімбетов көшесі, № 91, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 60 "Тараз" бөбекжай балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.

Месторасположение: микрорайон "Азат", улица Акканат, № 35а, здание управления образования города Шымкент "Государственное казенное предприятие ясли-сад № 34 "Акжелкен".
Граница: улица Акбастау № 1-288, улица Акниет № 50-100, улица Ынтымак № 1-63, дома улицы без наименования микрорайона "Азат".
Избирательный участок № 308
Месторасположение: улица Гулдер,1/2, здание Товарищества с ограниченной ответственностью ясли-сад "ЕрНур".
Граница: улица А.Оразбаева № 1-120, улица З.Космодемьянской № 1-58, улица Гулдер № 1-15, улица А.Третьякова № 1-26, улица Бесагаш № 1-32, улица Ыргыз № 1-26, улица Ардагер № 1-20, улица Мейрим № 1-29, улица Мереке № 1-12, улица С.Ерубаева № 1-20, улица М.Толебаева нечетная сторона № 31а-87, четная сторона № 2-26, улица М. Мельникайте четная сторона № 30-56.
Избирательный участок № 310
Месторасположение: улица Койкелди батыра, № 24/3, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 67" управления образования города Шымкент.
Граница: дома почтового ящика "Государственного учреждения ИЧ-167/2 Комитета уголовно-исполнительной системы по городу Шымкент" № 2-11, проезд Железнодорожный, проезд Железнодорожный 5км, улица Жастар полностью.
Избирательный участок № 311
Месторасположение: жилой массив "Бадам-2", улица Курмангазы, № 1а, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа Жулдыз № 100" управления образования города Шымкент.
Граница: улица С.Досметова № 1-66, улица Достык полностью, улица Ботайтобе № 1-44, улица Н.Бердалиева полностью, Ленгерское шоссе нечетная сторона № 1-23, улица Н.Ирисбекова от пересечения Ленгерского шоссе четная сторона № 58-78 жилого массива "Бадам-1".
Жилой массив "Бадам-2": улица Аксай № 1-22, улица Р.Турысбекова № 1-33, улица Курмангазы № 1-43, улица Каражал № 1-64.
Избирательный участок № 312
Месторасположение: жилой массив "Базаркакпа", улица Терекзар № 537, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 124" управления образования города Шымкент.
Граница: улица А.Абдалиева, улица Балкан, улица Алай, улица Елек, улица Карсакпай, улица Караоткел, улица Кенгир, улица Сазкундыз, улица Тастаксай, улица Кызылата, улица Терекзар, улица Абдулабад нечетная сторона с № 13 и четная сторона с № 20 до конца улицы жилого массива "Базаркакпа".
Каратауский район
Избирательный участок № 147
Месторасположение: микрорайон "Тараз", улица Д.Еримбетова, № 91, здание государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад № 60 "Тараз" управления образования города Шымкент.

Шекарасы: "Тараз" шағын ауданының Өркениет көшесі № 23-36, Шаңырақ көшесі № 22-42, Жетісу көшесі № 22-74, А.Мырзаходжаев көшесі № 25-74, Айшабибі көшесі № 27-63, Жаңа ел көшесі, Арай көшесі, Ақшатау көшесі, Кербұлақ көшесі, Үшөзен көшесі, Ақшоқы көшесі, Аманқарағай көшесі.
№ 155 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Мирас" шағын ауданы, Жібек-жолы даңғылы, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 85 жалпы орта білім беретін мектебі қосымша корпусы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Арна көшесінің жұп жағы № 2-16, Жаңа жол көшесі № 2-92, Дербес көшесінің жұп жағы № 2-30, Желдіқара көшесі № 2-8, Жібек-жолы даңғылының жұп жағы № 78-140, Көкбұлақ көшесі жұп жағы № 17/4-107/2, Достық көшесі № 1-26, Жібек жолы даңғылы жұп жағы № 80-136, Ұшқын көшесі, Лашын көшесі, Алғабас көшесі, Жұпарлы көшесі, Жемісті көшесі, Мамыр көшесі, Маусым көшесі, Ата Заң көшесі, Ажарлы көшесі, Дербес көшесі, Маятас көшесі, Азаттық көшесі, Жетітөбе көшесі, Бәйшешек көшесі, Көкбұлақ көшесі, Өркен көшесі, Балды су көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 222 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Бозарық" саяжайы, Свобода көшесі, № 20, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 131 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Бозарық-2" саяжайының Ардагер көшесі № 1-73, Табиғат көшесі № 1-112, Гүлдер көшесі № 1-151, Жұлдыз көшесі № 1-170, Әл-Беруни көшесі № 1-223, Ақсарай көшесі № 1-253, Жолдас ата көшесі № 1-272, Рахат көшесі № 1-284.
"Бозарық-3" саяжайының Ақалтын көшесі № 1-65, Әділет көшесі № 1-30, Тянь-Шань көшесі № 1-24, Бейбітшілік көшесі № 1-40.
№ 223 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Тұран" шағын ауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 79 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Алатау батыр көшесі нөмірсіз үйлері, Өсиет көшесі, Қыран көшесі, Дастан көшесі, Б.Байжігітов көшесі, Көкшоқы көшесі, Абылайхан көшесі тақ жағы № 1-17, Шырайлы көшесі, Сұңқар көшесі, Атауы жоқ № 1, 2, 3, 4, 5, 6 көшелері, "Кәусар" тұрғын үй кешені және 5 қабатты 16 үй, 9 қабатты 12 үй толығымен қамтиды.
№ 224 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қайтпас" шағын ауданы, Ы.Алтынсарин көшесі, № 104/3, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 58 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Қайтпас" шағын ауданының Қахарман көшесі тақ жағы № 1-209, А.Жұмабекова көшесі, Исламқұлов көшесі, Төрткүлтөбе көшесі, Алтынсарин көшесі, Шымыр көшесі.
№ 225 сайлау учаскесі

Граница: улица Оркениет № 23-36, улица Шанырак № 22-42, улица Жетысу № 22-74, улица А. Мырзахожаева № 25-74, улица Айшабиби № 27-63, улица Жана ел, улица Арай, улица Акшатау, улица Кербулак, улица Ушозен, улица Акшокы, улица Аманкарагай дома без номеров микрорайона "Тараз".
Избирательный участок № 155
Месторасположение: микрорайон "Мирас", проспект Жибек-жолы, без номера, дополнительный корпус коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 85" управления образования города Шымкент.
Граница: четная сторона улицы Арна № 2-16, улица Жана жол № 2-92, четная сторона улицы Орындык № 2-30, улица Желдыкара № 2-8, четная сторона проспекта Жибек-жолы № 78-140, четная сторона улицы Кокбулак № 17/4-107/2. Улица Достык № 1-26, проспект Жибек жолы четная сторона № 80-136, улица Жупарлы № 1-30, улица Ушкын, улица Лашын, улица Алгабас, улица Жемисти, улица Мамыр, улица Маусым, улица Ата Заң, улица Ажарлы, улица Самарлы, улица Маятас, улица Азаттык, улица Жетитобе, улица Байшешек, улица Кокбулак, улица Оркен, дома без номеров улиц Бали су микрорайона "Мирас".
Избирательный участок № 222
Месторасположение: дача "Бозарык", улица Свободы, № 20, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 131" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ардагер № 1-73, улица Табигат № 1-112, улица Гулдер № 1-151, улица Жулдыз № 1-170, улица Аль-Беруни № 1-223, улица Аксарай № 1-253, улица Жолдас ата № 1-272, улица Рахат № 1-284 дачи "Бозарык-2".
Улица Акалтын № 1-65, улица Адилет № 1-30, улица Тянь-Шаня № 1-24, улица Бейбитшилик № 1-40 дачи "Бозарык-3".
Избирательный участок № 223
Месторасположение: микрорайон "Туран", без номера, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 79" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Алатау батыра дома без номера, улица Осиет, улица Кыран, улица Дастан, улица Б.Байжигитова, улица Кокшокы, улица Шырайлы, улица Сункар дома без номеров, улица Абылайхана нечетная сторона № 1-17, улицы без названия № 1, 2, 3, 4, 5, 6, жилой комплекс "Каусар" и 5-этажный 16домов, 9-этажный 12 домов полностью микрорайона "Туран".
Избирательный участок № 224
Месторасположение: микрорайон "Кайтпас", улица Ы.Алтынсарина, № 104/3, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 58" управления образования города Шымкент.
Граница: нечетная сторона улицы Кахарман № 1-209, улица А.Жумабековой, улица Исламкулова, улица Торткултобе, улица Алтынсарина, улица Шымыр дома без номеров микрорайона "Кайтпас".
Избирательный участок № 225

Орналасқан жері: "Қайтпас" шағын ауданы, Ы.Алтынсарин көшесі, № 104/3, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 58 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Қайтпас" шағын ауданының С.Әмірбеков көшесі № 79-151, Ж.Ақбаев көшесі № 79-197, С.Әлібеков көшесі № 79-198, М.Жамауов көшесі № 79-196, Наурыз көшесі № 66-145, Көшеров көшесінің тақ жағы № 1-111.
№ 226 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қайтпас" шағын ауданы, М.Исламқұлов көшесі, № 156, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 2 кешкі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Қайтпас" шағын ауданының Ш.Көшеров көшесінің жұп жағы № 108-156, С.Әмірбеков көшесі № 152-236, Ж.Ақбаев көшесі № 177-259, С.Әлібеков көшесі № 179-286, М.Жамауов көшесі № 189-296, Наурыз көшесі № 99-211, Қаратау көшесі № 1-138, атауы жоқ № 1, 2 көшелер.
№ 227 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Нұрсәт" шағын ауданы, Ж.Шанин көшесі, № 203/1, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 80 ІТ мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Нұрсәт-1" шағынауданының № 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 74а, 119, 120, 120а, (Коттедж үйлер) 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74.
№ 228 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Нұрсәт" тұрғын алабы, Н.Назарбаев даңғылы, № 8, "Әл-Фараби" қалалық ғылыми-әмбебап кітапханасының ғимараты.
Шекарасы: "Нұрсәт-1" шағын ауданы: № 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 236, 237, 238, 208, 206, 205, 209, 210, 196, 197, 198, 199, 200. (3-кезек) 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 100/1, 100/2, 100/3, 100/4.
№ 229 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Нұрсәт" шағын ауданы, № 190, Шымкент қалалық денсаулық сақтау басқармасы шаруашылық жүргізу құқығындағы № 3 қалалық емханасы, мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: "Нұрсәт-1" шағынауданы: № 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149а, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172б, 172в, 172/3, 173б, 174б, 175б.
№ 230 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Нұрсәт" шағын ауданы, № 188 ғимараты, Шымкент қалалық денсаулық сақтау басқармасы шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қалалық перинаталдық орталығы" ғимараты.
Шекарасы: Қалалық перинаталдық орталығы.
№ 231 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Нұрсәт" шағын ауданы, Н.Назарбаев даңғылы, № 14, Шымкент қаласы мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасының "Шымкент қалалық мәдениет үйі" концерттік ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Месторасположение: микрорайон "Кайтпас", улица Ы.Алтынсарина, № 104/3, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 58" управления образования города Шымкент.
Граница: улица С. Амирбекова № 79-151, улица Ж. Акбаева № 79-197, улица С. Алибекова № 79-198, улица М. Жамауова № 79-196, улица Наурыз № 66-145, нечетная сторона улицы Кошерова № 1-111 микрорайона "Кайтпас".
Избирательный участок № 226
Месторасположение: микрорайон "Кайтпас", улица М. Исламкулова, № 156, здание коммунального государственного учреждения "Вечерняя школа № 2" управления образования города Шымкент.
Граница:" четная сторона улицы Ш. Кушерова № 108-156, улица С.Амирбекова № 152-236, улица Ж. Акбаева № 177-259, улица С. Алибекова № 79-286, улица М. Жамауова № 189-296, улица Наурыз № 99-211, улица Каратау № 1-138, улицы без названия № 1, 2 микрорайона "Кайтпас.
Избирательный участок № 227
Месторасположение: микрорайон "Нурсат", улица Ж.Шанина, № 203/1, здание коммунального государственного учреждения "ІТ школа-лицей № 80" управления образования города Шымкент.
Граница: дома № 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 74а, 119, 120, 120а.
Коттеджные дома 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 микрорайона "Нурсат".
Избирательный участок № 228
Месторасположение: жилой массив "Нурсат", проспект Н.Назарбаева, № 8, здание городской научно-универсальной библиотеки "Аль-Фараби".
Граница: дома № 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 236, 237, 238, 208, 206, 205, 209, 210, 196, 197, 198, 199, 200. (3-этап) 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 100/1, 100/2, 100/3, 100/4 микрорайона "Нурсат".
Избирательный участок № 229
Месторасположение: микрорайон "Нурсат", № 190, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 3" управления здравоохранения города Шымкент.
Граница: дома № 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 208, 209, 210 микрорайона "Нурсат".
Избирательный участок № 230
Месторасположение: микрорайон "Нурсат", здание № 188, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городского перинатального центра" управления здравоохранения города Шымкент.
Граница: Городской перинатальный центр.
Избирательный участок № 231
Месторасположение: микрорайон "Нурсат", проспект Н.Назарбаева, № 14, здание государственное коммунальное казенное предприятия "Шымкентский городской Дом культуры" концертная организация управления культуры, развития языков и архивов города Шымкент.

Шекарасы: "Нұрсәт" тұрғын алабының № 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 084 орам.
"Қайтпас" шағын ауданының М.Ахметбаев көшесі № 2-68, Акберен көшесі № 1-117, А.Ақынов көшесі № 1-103, Н.Назарбаев даңғылы № 1-44, С.Бәйтереков көшесі № 1-20, Ә.Көмекбаев көшесі № 1-112.
№ 232 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Нұрсәт" тұрғын алабы, Н.Назарбаев даңғылы, № 404, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 130 жалпы орта білім беретін мектебі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: "Нұрсәт" тұрғын алабының № 65, 66, 67, 68, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95.
№ 233 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Нұртас" шағын ауданы, № 1514а, Шымкент қаласының білім басқармасының "Сағадат Нұрмағамбетов" атындағы № 72 жалпы орта білім беретін мектебі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: "Нұртас" шағын ауданының Ақсауыт көшесі № 9-11, Ойтоған көшесі № 5-90, Б.Тулкиев көшесі № 1-82, Маржантас көшесі № 1-42, Гүлдала көшесі № 2-22, Саяхат көшесі № 2-31, Ақсұңқар көшесі № 1-35, Жасталап көшесі № 1-43, Құлагер көшесі № 1-48, Т.Тайбеков көшесі № 1-55, Майтөбе көшесі № 1-60, Шұғыла көшесі № 1-66, Кәусар көшесі № 1-20, Байтас көшесі № 1-85, Шертер көшесі № 1-13, Үшқара көшесі № 1-10, Ұшқыштар көшесі, Таскескен көшесі, атауы жоқ № 1, 2, 3 көшелер, Ақсауыт көшесі № 2-39, Гүлдала көшесі № 23-61, Саяхат көшесі № 32-67, Ақсұңқар көшесі № 36-74, Жасталап көшесі № 44-78, Құлагер көшесі № 49-93, Т.Тайбеков көшесі № 56-93, Майтөбе көшесі № 61-103, Шұғыла көшесі № 67-104, Кәусар көшесі № 21-50, атауы жоқ № 4, 5, 6 көшелер. Гүлдала көшесі № 62-106, Саяхат көшесі № 68-109, Ақсауыт көшесі № 2-81, Ақсұңқар көшесі № 75-121, Жасталап көшесі № 79-124, Құлагер көшесі № 94-131, Т.Тайбеков көшесі № 94-131, Майтөбе көшесі № 104-130, Шұғыла көшесі № 105-144, атауы жоқ № 7, 8 көшелер.
№ 234 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Нұртас" шағын ауданы, К.Патеев көшесі, № 14/4, Шымкент қаласының білім басқармасының "Х.Әлімжан атындағы № 85 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Нұртас" шағын ауданының Үшқара көшесі № 83-752, Ұшқыштар көшесі № 73-103, Таскескен көшесі № 61-104, Жиенқұм көшесі № 71-96, Бәгеқұм көшесі № 68-84, Мыңбұлақ көшесі № 1-83, Мұңайтпасов көшесі № 1-37, Ақсүмбе көшесінің тақ жағы № 1-205, Даналық көшесі, атауы жоқ № 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 көшелер.
№ 235 сайлау учаскесі

Граница: дома № 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 084 квартал жилой массива "Нурсат".
Улица М.Ахметбаева № 2-68, улица Акберен № 1-117, улица А.Акынова № 1-103, улица С.Байтерекова № 1-20, улица А.Комекбаева № 1-112 микрорайона "Кайтпас".
Избирательный участок № 232
Месторасположение: жилой массив "Нурсат", проспект Н.Назарбаева, № 404, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Средняя общеобразовательная школа № 130" управления образования города Шымкент.
Граница: дома № 65, 66, 67, 68, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 жилого массива "Нурсат".
Избирательный участок № 233
Месторасположение: микрорайон "Нуртас", № 1514а, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Средняя общеобразовательная школа № 72 имени Сагадата Нурмагамбетова" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Аксаут № 9-11, улица Ойтоган № 5-90, улица Б. Тулкиева № 1-82, улица Маржантас № 1-42, улица Гульдала № 2-22, улица Саяхат № 2-31, улица Аксункар № 1-35, улица Жасталап № 1-43, улица Кулагер № 1-48, улица Т.Тайбекова № 1-55, улица Майтобе № 1-60, улица Шугыла № 1-66, улица Каусар № 1-20, улица Байтас № 1-85, улица Шертер № 1-13, улица Ушкара № 1-10, улица Ушкуштар, улица Таскескен, улицы без названия № 1, 2, 3. улица Аксаут № 2-39, улица Гулдала № 23-61, улица Саяхат № 32-67, улица Аксункар № 36-74, улица Жасталап № 44-78, улица Кулагер № 49-93, улица Т. Тайбекова № 56-93, улица Майтобе № 61-103, улица Шугыла № 67-104, улица Каусар № 21-50, улицы без названия № 4, 5, 6. Улица Гулдала № 62-106, улица Саяхат № 68-109, улица Аксаут № 2-81, улица Аксункар № 75-121, улица Жасталап № 79-124, улица Кулагер № 94-131, улица Т.Тайбекова № 94-131, улица Майтобе № 104-130, улица Шугыла № 105-144, улицы без названия № 7, 8 микрорайона "Нуртас".
Избирательный участок № 234
Месторасположение: микрорайон "Нуртас", улица К.Патеева, № 14/4, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 85 имени Х.Алимжана" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ушкара № 83-152, улица Ушкуштар № 73-103, улица Таскескен № 61-104, улица Жиенкум № 71-96, улица Байгекум № 68-84, улица Мынбулак № 1-83, улица Мунайтпасова № № 1-37, нечетная сторона улицы Аксумбе № № 1-205, улица Даналык, улицы без названия № 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 микрорайона "Нуртас".
Избирательный участок № 235

Орналасқан жері: "Тассай" тұрғын алабы, Ө.Әбдіразақов көшесі, № 9, Шымкент қаласының білім басқармасының "Д.Нұрпейісова атындағы № 116 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Тассай" тұрғын алабының Жасақ көшесі № 1-56, Сандықтау көшесі № 1-52, Ақсенгір көшесі № 1-45, Жасарбұлақ көшесі № 1-56, Жастілек көшесі № 1-30, Берел көшесі № 1-62, Орманды көшесі № 1-43, Мейрам көшесі № 1-44, Көрімдік көшесі № 1-40, Шерқала көшесі № 1-17, Кентарал көшесі № 1-28, Құсқоңыр көшесі № 1-24, Астана көшесі № 1-22, Мыңарал көшесі № 1-26, Е.Болғанбаев көшесі № 1-34, Баянтау көшесі № 1-24, Ж.Суханов көшесі № 1-27, М.Пернебекұлы көшесі № 1-12, Г.Шойынбаева көшесі № 1-18, Жылыбұлақ көшесі № 1-7, атауы жоқ № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 көшелер.
№ 236 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Тассай" тұрғын алабы, Жібек жолы көшесі, № 4/4, Шымкент қаласы білім басқармасының "Түркістан жоғары көпсалалы аграрлық колледжі", мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Шекарасы: "Тассай" тұрғын алабының Ақсүмбе көшесі жұп жағы № 2-60, Ш.Уәлиханов көшесі № 1-12, Ы.Алтынсарин көшесі № 1-7, О.Есалиев көшесі № 1-8, Машат көшесі № 1-32, Жүргенов көшесі № 1-41, Белкөл көшесі № 1-35, Атбасар көшесі № 1-30, Жұмабаева көшесі № 1-33, Белжайлау көшесі № 1-28, Ж.Сейтбекова № 1-21, Шарын көшесі № 1-13, Жасқұс көшесі № 1-16, Жібек жолы көшесі № 1-24, атауы жоқ № 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 көшелер.
№ 237 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Таскен" тұрғын алабы, № 58, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 103 жалпы орта білім беретін мектебінің № 2 корпусы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Таскен" тұрғын алабының Киелі тас көшесі № 1-16, Пәрмен көшесі № 54-74, Аққала көшесі № 1-15, С.Балқыбеков көшесі № 64-72, Мергентөбе көшесі № 1-32, Б.Бабашұлы көшесі № 74-187, атауы жоқ № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 көшелер.
№ 238 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Таскен" тұрғын алабы, С.Балқыбеков, № 76а, Шымкент қаласының білім басқармасының "Оразбай атындағы № 115 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Таскен" тұрғын алабының Б.Бабашұлы көшесі № 1-73, Пармен көшесі № 1-53, С.Балқыбеков көшесі № 1-63, Бұлақты көшесі № 1-22, атауы жоқ № 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 көшелер.
№ 239 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Таскен" тұрғын алабы, № 58, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 103 жалпы орта білім беретін мектебінің № 1 корпусы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Месторасположение: жилой массив "Тассай", улица У. Абдразакова, № 9, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 116 имени Д.Нурпеисовой" управления образования города Шымкент.
Граница: улица отряд № 1-56, улица Сандыктау № 1-52, улица Аксенгир № 1-45, улица Жасарбулак № 1-56, улица Жастилек № 1-30, улица Берел № 1-62, улица Орманды № № 1-43, улица Мейрам № 1-44, улица Коримдик № 1-40, Шеркала улица № 1-17, улица Кентарал № 1-28, улица Кусконыр № 1-24, улица Астана № 1-22, улица Мынарал № 1-26, улица Е. Болганбаева № 1-34, улица Баянтау № 1-24, улица Ж. Суханова № 1-27, улица М. Пернебекулы № 1-12, улица Г.Шойынбаева № 1-18, улица Жылыбулак № 1-7, улицы без названия № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 жилого массива "Тассай".
Избирательный участок № 236
Месторасположение: жилой массив "Тассай", улица Жибек жолы, № 4/4, здание государственного коммунального казенного предприятия "Туркестанский высший многопрофильный аграрный колледж" управления образования города Шымкент.
Граница: четная сторона улицы Аксумбе № 2-60, улица Ш. Уалиханова № 1-12, улица Ы.Алтынсарина № 1-7, улица О. Есалиева № 1-8, улица Машат № 1-32, улица Жургенова № 1-41, улица Белколь № 1-35, улица Атбасар № 1-30, Улица Жумабаева № 1-33, улица Белжайлау № 1-28, Ж. Сейтбекова № 1-21, улица Шарын № 1-13, улица Жаскус № 1-16, улица Жибек жолы № 1-24, улицы без названия № 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 жилого массив "Тассай".
Избирательный участок № 237
Месторасположение: жилой массив "Таскен", № 58, корпус № 2, коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 103" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Киели тас № 1-16, улица Пармен № 54-74, улица Аккала № 1-15, улица С. Балкыбекова № 64-72, улица Мергентобе № 1-32, улица Б.Бабашулы № 74-187, улицы без названия № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 жилого массив "Таскен".
Избирательный участок № 238
Месторасположение: жилой массив "Таскен", С.Балхыбеков, № 76а, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 115 имени Оразбая" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Б. Бабашулы № 1-73, улица Пармен № № 1-53, улица С.Балкыбекова № 1-63, улица Булакты № 1-22, улицы без названия № 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 жилого массив "Таскен".
Избирательный участок № 239
Месторасположение: жилой массив "Таскен", № 58, корпус" № 1 коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 103" управления образования города Шымкент.

Шекарасы: "Таскен" тұрғын алабының Сайран көшесі № 1-18, Ж.Айнабекұлы көшесі № 1-25, К.Маханұлы көшесі № 1-30, К.Өтебаев көшесі № 1-76, Т.Ташмуханбетов көшесі № 1-80, Т.Түгейболат көшесі № 1-47, Сарыарқа көшесі № 1-17, атауы жоқ № 37, 38, 39 көшелер.
№ 240 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Мәртөбе" тұрғын алабы, Жібек жолы даңғылы, № 124а, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 27 "Мәртөбе жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Мәртөбе" тұрғын алабының Шаян көшесі № 1-39, Садовая көшесі № 1-33, МТФ көшесі № 1-28, Низами көшесі № 1-37, Жаңартау көшесі № 1-46, Қызбелтау көшесі № 1-38, 40 жыл Жеңіс көшесі № 1-48, Қалғандария көшесі № 1-33, Жібек жолы даңғылының тақ жағы № 1-149, атауы жок № 1 көше.
№ 241 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Мәртөбе" тұрғын алабы, Жібек жолы даңғылы, № 124а, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 27 "Мәртөбе жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Мәртөбе" тұрғын алабының Егемен көшесі № 1-17, Ертіс көшесі № 1-39, Егементау көшесі № 1-45, Коммунисттік көшесі № 1-35, Жекебұлақ көшесі № 1-23, Садовая көшесі № 1-21, Л.Леонов көшесі № 1-154, Г.Жуков көшесі № 1-109, Талбесік көшесі № 1-43, Х.Дулати көшесі № 1-32, Кемеңгер көшесі № 1-39, Жібек жолы даңғылының жүп жағы № 2-142, атауы жок № 2 көше.
№ 242 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Достық" тұрғын алабы, Б.Бекмаханов көшесі, № 41, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 102 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Достық" тұрғын алабының Достық көшесі № 1-40, Н.Әбдіров көшесі № 1-100, Саяжай көшесі № 1-80, Е.Бекмаханов көшесі № 1-50, Бейбітшілік көшесі № 1-70, Мәдениет көшесі № 1-50, Ынтымақ көшесі № 1-80, Омарташы көшесі № 1-30, Мамадаев көшесі № 1-30, М.Әуезов көшесі № 1-56.
№ 246 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Сайрам" тұрғын алабы, Ибрагим ата көшесі, № 118/2, Шымкент қалалық өзбек драма театрының ғимараты.
Шекарасы: "Сайрам" тұрғын алабының Ибрагим ата көшесінің жұп жағы № 124-180, тақ жағы № 81-125, Ю.Сареми көшесінің тақ жағы № 29-67, 67а, жұп жағы № 34-38, Абай көшесінің тақ жағы № 7-39, жұп жағы № 52-56, Жамбыл көшесі № 1-17, Әл-Фараби көшесі № 2-24, Абай көшесі № 9, 9а, Гөзал ата көшесі № 1-87, А.Навои көшесінің тақ жағы № 11-37, А.Навои көшесінің 1 тұйық № 1-14, Д.Менделеев көшесі № 1-40, Ақ-ата баба көшесі.
№ 247 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Сайрам" тұрғын алабы, Ю.Сареми көшесі, № 230, Шымкент қаласының білім басқармасының "Әл-Фараби" атындағы № 71 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Граница: улица Сайран № 1-18, улица Ж.Айнабекулы № 1-25, улица К.Маханулы № 1-30, улица К.Утебаева № 1-76, улица Т.Ташмуханбетова № 1-80, улица Т.Тугейболата № 1-47, улица Сарыарка № 1-17, улицы без названия № 37, 38, 39 жилого массива "Таскен".
Избирательный участок № 240
Месторасположение: жилой массив "Мартобе", проспект Жибек жолы, № 124а, здание коммунального государственного учреждения "Мартобинская средняя общеобразовательная школа № 27" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Шаян № 1-39, улица Садовая № 1-33, улица МТФ № 1-28, улица Низами № 1-37, улица Жанартау № 1-46, улица Кызбелтау № 1-38, улица 40 лет Победы № 1-48, улица Калгандария № 1-33, проспект Жибек-жолы нечетная сторона № 1-149, улица без названия № 1 жилого массива "Мартобе".
Избирательный участок № 241
Месторасположение: жилой массив "Мартобе", проспект Жибек жолы, № 124а, здание коммунального государственного учреждения "Мартобинская средняя общеобразовательная школа № 27" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Егемен № 1-17, улица Ертыс № 1-39, улица Егементау № 1-45, улица Коммунистическая № 1-35, улица Жекебулак № 1-23, улица Садовая № 1-21, улица Л.Леонова № 1-154, улица Г.Жукова № 1-109, улица Талбесик № 1-43, улица Х.Дулати № 1-32, улица Кеменгер № 1-39, проспект Жибек-жолы четная сторона № 2-142, улица без названия № 2 жилого массива "Мартобе".
Избирательный участок № 242
Месторасположение: жилой массив "Достык", улица Б.Бекмаханова, № 41, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 102" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Достык № 1-40, улица Н.Абдирова № 1-100, улица Саяжай № 1-80, улица Е.Бекмаханова № 1-50, улица Бейбитшилик № 1-70, улица Мадениет № 1-50, улица Ынтымак № 1-80, улица Омарташы № 1-30, улица Мамадаева № 1-30, улица М.Ауезова № 1-56 жилого массива "Достык".
Избирательный участок № 246
Месторасположение: жилой массив "Сайрам", улица Ибрагима ата, № 118/2, здание Шымкентского городского узбекского драматического театра.
Граница: улица Ибрагим ата четная сторона № 124-180, нечетная сторона № 81-125, улица Ю.Сареми нечетная сторона № 29-67, 67а, четная сторона № 34-38, улица Абая нечетная сторона № 7-39, четная сторона № 52-56, улица Жамбыла № 1-17, улица Аль-Фараби № 2-24, улица Абая № 9, 9а, улица Гозал ата № 1-87, улицы А.Навои нечетная сторона № 11-37, 1 тупик А.Навои № 1-14, улица Д.Менделеева № 1-40, улица Ак-ата баба жилого массива "Сайрам".
Избирательный участок № 247
Месторасположение: жилой массив "Сайрам", улица Ю.Сареми, № 230, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 71 имени Аль-Фараби" управления образования города Шымкент.

Шекарасы: "Сайрам" тұрғын алабының Исмаил ата көшесі № 1-130, Исмаил ата көшесінің 9 тұйығы толығымен кіреді, Ю.Сареми көшесінің жұп жағы № 10-104, Ю.Сареми көшесінің 1 тұйық № 1-24, Ибрагим ата көшесінің жұп жағы № 80-180, О.Тиллаходжаев және Айрыт көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 248 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Сайрам" тұрғын алабы, О.Джамалов көшесі, № 24/1, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 91 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Сайрам" тұрғын алабы: Ю.Сареми көшесі № 106-132, Х.А.Яссауи көшесі № 1-33, О.Джамалов көшесі № 1-32, Х.Хамут көшесі № 1-25, Назан ата көшесі № 1-22, атауы жоқ № 1, 2, 3, 4, 5 көшелер.
№ 249 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Сайрам" тұрғын алабы, Ә.Темір көшесі, № 218, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 92 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Сайрам" тұрғын алабының Ә.Темір көшесінің тақ жағы № 231-297, жұп жағы № 220-234, Ә.Темір көшесінің 2 тұйық № 1-4, 3 тұйық Ә.Темір № 1-5, 4 тұйық Ә.Темір № 1-7, 5 тұйық Ә.Темір № 1-6, 6 тұйық Ә.Темір № 1-4, М.Жәліл көшесі № 1-25, А.Абдуллаев көшесі № 1-59, Ұлықтөбе көшесі № 1-48, Ұлықтөбе көшесінің 1 тұйық № 1-8, 2 тұйық Ұлықтөбе № 1-6, 3 тұйық Ұлықтөбе № 1-5, 4 тұйық Ұлықтөбе № 1-9, Абай көшесі № 42-102, Х.Алимжан көшесі № 1-54, Әл-Фараби көшесі тақ жағы № 1-19, Ы.Алтынсарин көшесі № 20-28, Исфиджаб көшесі № 1-14, лкістан көшесі № 1-25, Бозжорға көшесі № 1-23, Ю.Нышанбаев көшесі № 1-42, Ж.Момын көшесінің жұп жағы № 2-170, Маңғыстау көшесі № 1-27, Көксутөбе көшесі № 1-28.
№ 250 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Сайрам" тұрғын алабы, Ә.Темір көшесі, № 262, Шымкент қаласының білім басқармасының "Ю.Сареми атындағы № 107 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Сайрам" тұрғын алабының Ә.Темір көшесінің тақ жағы № 169-233, Ұлықбек көшесі № 80-96, Құлфитдин ата көшесі № 1-73, Марьям ана көшесі № 1-11, Хавазмат ата көшесі № 1-50, Красная Пресня көшесі № 1-144, Гүлістан көшесі № 1-28, Айбек көшесі № 1-20, Ташкент көшесі № 1-54, Базарная көшесі № 1-25, Ұлыарық көшесі № 1-12, Ю.Сареми көшесінің тақ жағы № 1-35, А.Навои көшесінің тақ жағы № 1-19, А.Навои көшесінің 1 тұйық № 1-14, Хан көпір көшесі № 1-40, Д.Менделеев көшесі жұп жағы № 2-12, Ы.Алтынсарин көшесі № 1-19, Исфиджаб көшесі № 15-45.
№ 251 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Сайрам" тұрғын алабы, Ақтам көшесі, № 9, Шымкент қаласының білім басқармасының "Хамза атындағы № 108 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мекемесінің ғимараты.

Граница: улица Исмаил ата № 1-130, полностью входят 9 тупиков улицы Исмаил ата, улица Ю.Сареми четная сторона № 10-104, 1 тупик Ю.Сареми № 1-24, улица Ибрагим ата четная сторона № 80-180, дома без номеров улицы О.Тиллаходжаева и улицы Айрыт жилого массива "Сайрам".
Избирательный участок № 248
Месторасположение: жилой массив "Сайрам", улица О.Джамалова, № 24/1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 91" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ю.Сареми № 106-132, улица Х.А.Яссауи № 1-33, О.Джамалова № 1-32, улица Х.Хамута № 1-25, улица Назан ата № 1-22, улицы без наименования № 1, 2, 3, 4, 5 жилого массива "Сайрам".
Избирательный участок № 249
Месторасположение: жилой массив "Сайрам", улица А.Темира, № 218, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 92" управления образования города Шымкент.
Граница: улица А.Темира нечетная сторона № 231-297, четная сторона № 220-234, 2 тупик А.Темира № 1-4, 3 тупик А.Темира № 1-5, 4 тупик А.Темира № 1-7, 5 тупик А.Темира № 1-6, 6 тупик А.Темира № 1-4, улица М.Жалила № 1-25, улица А.Абдуллаева № 1-59, улица Улыктобе № 1-48, 1 тупик Улыктобе № 1-8, 2 тупик Улыктобе № 1-6, 3 тупик Улыктобе № 1-5, 4 тупик Улыктобе № 1-9, улица Абая № 42-102, улица Х.Алимжана № 1-54, улица Аль-Фараби нечетная сторона № 1-19, улица Ы.Алтынсарина № 20-28, улица Исфижаб № 1-14, улица Туркестан № 1-25, улица Бозжорга № 1-23, улица Ю.Нишанбаева № 1-42, улица Ж.Момина четная сторона № 2-170, улица Мангыстау № 1-27, улица Коксутюбе № 1-28 жилого массива "Сайрам".
Избирательный участок № 250
Месторасположение: жилой массив "Сайрам", улица А.Темира, № 262, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 107 имени Ю.Сареми" управления образования города Шымкент.
Граница: улица А.Темира нечетная сторона № 169-233, улица Улыкбек № 80-96, улица Кулфитдин ата № 1-73, улица Марьям ана № 1-11, улица Хавазмат ата № 1-50, улица Красная Пресня № 1-144, улица Гулистан № 1-28, улица Айбек № 1-20, улица Ташкент № 1-54, улица Базарная № 1-25, улица Улыарык № 1-12, улица Ю.Сареми нечетная сторона № 1-35, улица А.Навои нечетная сторона № 1-19, 1 тупик улицы А.Навои № 1-14, улица Хан копир № 1-40, улица Д.Менделеева четная сторона № 2-12, улица Ы.Алтынсарина № 1-19, улица Исфиджаб № 15-45 жилого массива "Сайрам".
Избирательный участок № 251
Месторасположение: жилой массив "Сайрам", улица Актама, № 9, здание коммунального учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 108 имени Хамзы" управления образования города Шымкент.

Шекарасы: "Сайрам" тұрғын алабының Ибрагим ата көшесі № 127-223, Шақаландар көшесі № 2-52, Ю.Гагарин көшесінің тақ жағы № 1-55, жұп жағы № 2-44, Актам көшесі № 1-114, Гозахан көшесі № 2-50, Хурасанбаб көшесі № 1-46, Абай көшесі № 2-54.
№ 252 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Сайрам" тұрғын алабы, Иіржар көшесі, № 19, Шымкент қаласының білім басқармасының Атои атындағы "№ 109 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Сайрам" тұрғын алабының Ж.Юлдаш көшесі № 1-109, Маңғыстау көшесі № 29-82, жұп жағы № 86-126, Иіржар көшесі № 1-23, Ә.Темір көшесінің тақ жағы № 299-393, Ә.Темір көшесінің 2 өткел мен 3 тұйықтың нөмірсіз үйлері.
№ 253 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Сайрам" тұрғын алабы, Ю.Сареми көшесі, № 5, Шымкент қаласы білім басқармасының "Шымкент аграрлық техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Шекарасы: "Сайрам" тұрғын алабының Бозжорға көшесі № 24-35, Фурхат көшесінің 1-өткел № 1-16, 2-өткел № 1-28, 3-өткел № 1-28, 4-өткел № 1-47, 5-өткел № 1-40, 6-өткел № 1-40, 7-өткел № 1-34, 8-өткел № 1-34, 9-өткел № 1-32, 10-өткел № 1-2, Ж.Момын көшесінің тақ жағы № 1-171, Атои көшесі № 1-79, М.Әуезов көшесі № 1-78, Көксутөбе көшесі № 28-41, Маңғыстау көшесі № 1-28, Ю.Сареми көшесі № 1-5, Сайрам су көшесі № 1-19, Бостан көшесі № 1-19, атауы жоқ № 6 көше.
№ 254 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Сайрам" тұрғын алабы, Ә.Темір көшесі, № 72, Шымкент қаласының білім басқармасының "М.Маметова атындағы № 111 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Сайрам" тұрғын алабы: Ә.Темір көшесінің тақ жағы № 1-165, Бабыр көшесі № 1-117, Ұлықбек көшесі № 1-58.
№ 255 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Сайрам" тұрғын алабы, Әл-Фараби көшесі, № 86, Шымкент қаласының білім басқармасының "Б.Садықов атындағы № 112 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Сайрам" тұрғын алабы: Әл-Фараби көшесі № 1-113, Гозахан көшесі № 1-60, Шаттық көшесі № 1-123.
№ 256 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Сайрам" тұрғын алабы, А.Макаренко көшесі, № 3, Шымкент қаласының білім басқармасының "Әл-Фараби атындағы № 113 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы:Сайрам тұрғын алабының А.Навои көшесінің жүп жағы № 12-70, Ә.Темір көшесі № 156-204а, Ибрагим ата көшесі жұп жағы № 2-56, тағы № 1-79, Сыдыхан ата көшесі № 1-79, Исак ата көшесі тақ жағы № 1-29, Мыңөрык көшесі № 1-47, З.Хусанов көшесі № 1-53, Машраб көшесі № 1-53, С.Сатыбалдиев көшесі тақ жағы № 1-17, А.Макаренко көшесі № 1-28.
№ 257 сайлау учаскесі

Граница: улица Ибрагим ата № 127-223, улица Шакаландар № 2-52, улицы Ю.Гагарина нечетная сторона № 1-55, четная сторона № 2-44, улица Актам № 1-114, улица Гозахан № 2-50, улица Хурасанбаб № 1-46, улица Абая № 2-54 жилого массива "Сайрам".
Избирательный участок № 252
Месторасположение: жилой массив "Сайрам", улица Айржар, № 19, здание коммунального учреждения" "Средняя общеобразовательная школа № 109 имени Атои" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ж.Юлдашева № 1-109, улица Мангыстау № 29-82, четная сторона № 86-126, улица Ииржар № 1-23, улица А.Темира нечетная сторона № 299-393, дома без номеров 2 проездов и 3 тупиков улицы А.Темира жилого массива "Сайрам".
Избирательный участок № 253
Месторасположение: жилой массив "Сайрам", улица Ю. Сареми, № 5, здание государственного коммунального казенного предприятия "Шымкентский аграрно-технический колледж" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Бозжорга № 24-35, улица Фурката 1 переулок № 1-16, 2 переулок № 1-28, 3 переулок № 1-28, 4 переулок № 1-47, 5 переулок № 1-40, 6 переулок № 1-40, 7 переулок № 1-34, 8 переулок № 1-34, 9 переулок № 1-32, 10 переулок № 1-2, улица Ж.Момина нечетная сторона № 1-171, улица Атои № 1-79, улица М.Ауезова № 1-78, улица Коксутобе № 28-41, улица Мангыстау № 1-28, улица Ю.Сареми № 1-5, улица Сайрам су № 1-19, улица Бостан № 1-19, улица без наименования № 6 жилого массива "Сайрам".
Избирательный участок № 254
Месторасположение: жилой массив "Сайрам", улица А.Темира, № 72, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 111 имени М.Маметовой" управления образования города Шымкент.
Граница: улица А.Темира нечетная сторона № 1-165, улица Бабыра № 1-117, улица Улыкбек № 1-58 жилого массива "Сайрам".
Избирательный участок № 255
Месторасположение: жилой массив "Сайрам", улица Аль-Фараби, № 86, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 112 имени Б.Садыкова" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Аль-Фараби № 1-113, улица Гозахана № 1-60, улица Шаттык № 1-123 жилого массива "Сайрам".
Избирательный участок № 256
Месторасположение: жилой массив "Сайрам", улица А. Макаренко, № 3, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 113 имени Аль-Фараби" управления образования города Шымкент.
Граница: улица А.Навои четная сторона № 12-70, улица А.Темира № 156-204а, улица Ибрагим ата четная сторона № 2-56, нечетная сторона № 1-79, улица Сыдыхан ата № 1-79, улица Исак ата нечетная сторона № 1-29, улица Мынорык № 1-47, улица З.Хусанова № 1-53, улица Машраб № 1-53, улица С.Сатыбалдиева нечетная сторона № 1-17, улица А.Макаренко № 1-28 жилого массива "Сайрам".
Избирательный участок № 257

Орналасқан жері: "Қызылсу" тұрғын алабы, Қызылсу көшесі, № 25, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 114 "Сайрам жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: учаскеге "Қызылсу" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 258 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Шапырашты" тұрғын алабы, Б.Төлебаев көшесі, № 39, Шымкент қаласының білім басқармасының "Сансызбай Бекбосынов атындағы № 70 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: учаскеге "Шапырашты" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 259 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Өтеміс" тұрғын алабы, Жолдыбай көшесі, № 9, "Шымкент қаласының білім басқармасының "Абай атындағы № 32 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: учаскеге "Өтеміс" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 268 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Бозарық" саяжайы, Свобода көшесі, № 20, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 131 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Бозарық-1" саяжайы: Сельхозтехника көшесі № 1-20, Спутник көшесі № 1-50, Центральная көшесі № 1-50, Вишневая көшесі № 1-30, Малиновая көшесі № 1-20, Алма өңдірістік кооперативі толығымен кіреді.
№ 269 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қайтпас" шағын ауданы, Ш.Көшеров көшесі, № 35, "Сабыр Рахимов" атындағы балабақшасы жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің ғимараты.
Шекарасы: "Қайтпас" шағын ауданының Жас қанат көшесі № 1-30, Көркем көшесі № 1-28, Нұрмекен көшесі № 1-78, Ә.Түзелбаев көшесі № 1-36, Ш.Көшеров көшесінің тақ жағы № 1-43, Ы.Алтынсарин көшесінің тақ жағы № 83-109, Ғалымдар көшесі № 1-36, Тұран көшесі № 58-89, Академқалашығы 58 үй, атауы жоқ № 3 көше.
№ 270 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қайтпас" шағын ауданы, Ш.Көшеров көшесі, № 95, "Күмісай" бөбекжай-балабақшасы жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің ғимараты.
Шекарасы: "Қайтпас" шағын ауданының Атамекен көшесі № 1-184, Тұран көшесі № 1-166, Болашақ көшесі № 1-179, Акжелкен көшесі № 1-114, Сарыжайлау көшесі № 1-119, Медеу көшесі № 1-145, Алтай көшесі № 1-104, Ш.Көшеров көшесі № 1-144, Ы.Алтынсарин көшесі жұп жағы № 84-110.
№ 271 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Нұрсәт" шағын ауданы, Гросетто көшесі № 202/1, "Sabi-7" бөбекжай-балабақшасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: "Нұрсәт-1" шағынауданының № 24, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134а, 134б, 135а, 135б, 135в, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 75, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23.
№ 272 сайлау учаскесі

Месторасположение: жилой массив "Кызылсу", улица Кызылсу, № 25, здание коммунального государственного учреждения "Сайрамская средняя общеобразовательная школа № 114" управления образования города Шымкент.
Граница: в участок входит жилой массив "Кызылсу" полностью.
Избирательный участок № 258
Месторасположение: жилой массив "Шапырашты", улица Б. Тулебаева, № 39, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 70 имени Сансызбая Бекбосынова" управления образования города Шымкент.
Граница: в участок входит жилой массив "Шапырашты" полностью.
Избирательный участок № 259
Месторасположение: жилой массив "Отемис", улица Жолдыбая, № 9, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 32 имени Абая" управления образования города Шымкент.
Граница: в участок входит жилой массив "Отемис" полностью.
Избирательный участок № 268
Месторасположение: дача "Бозарык", улица Свободы, № 20, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 131" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Сельхозтехники № 1-20, улица Спутник № 1-50, улица Центральная № 1-50, улица Вишневая № 1-30, улица Малиновая № 1-20, полностью входит производственный кооператив Алма дачи "Бозарык-1".
Избирательный участок № 269
Месторасположение: микрорайон "Кайтпас", улица Ш. Кушерова, № 35, здание товарищество с ограниченной ответственностью "Детский сад имени Сабыра Рахимова".
Граница: улица Жас канат № 1-30, улица Коркем № 1-28, улица Нурмекен № 1-78, улица Ә.Тузелбаева № 1-36, улица Нечетная сторона улицы Ш.Кошерова № 1-43, нечетная сторона улицы Ы.Алтынсарина № 83-109, улица Галымдар № 1-36, улица Туран № 58-89, Академгородок дома 58, улица без названия № 3 микрорайона "Кайтпас".
Избирательный участок № 270
Месторасположение: микрорайон "Кайтпас", улица Ш. Кошерова, № 95, здание товарищество с ограниченной ответственностью Ясли-сад "Кумисай".
Граница: улица Атамекен № 1-184, улица Туран № 1-166, улица Болашак № 1-179, улица Акжелкен № 1-114, улица Сарыжайлау № 1-119, улица Медеу № 1-145, улица Алтай № 1-104, улица Ш.Кошеров № 1-144, улица Ы. Алтынсарина четная сторона № 84-110 микрорайона "Кайтпас".
Избирательный участок № 271
Месторасположение: микрорайон "Нурсат", улица Гросетто № 202/1, здание товарищество с ограниченной ответственностью "Ясли-сад "Sabi-7".
Граница: микрорайон "Нурсат" № 24, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134а, 134б, 135а, 135б, 135в, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 75, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23.
Избирательный участок № 272

Орналасқан жері: "Нұрсәт" тұрғын алабы, № 112А, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 132 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Нұрсәт" тұрғын алабының № 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118.
№ 273 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Нұртас" шағын ауданы, № 3449, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 61 "Нұртас" бөбекжай балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Шекарасы: "Нұртас" шағын ауданының Ақсауыт көшесі № 169-177, Гүлдала көшесі № 170-211, Саяхат көшесі № 174-213, Ақсұнқар көшесі № 184-224, Жас талап көшесі № 195-212, Құлагер көшесі № 193-219, Т.Тайбеков көшесі № 196-230, Майтөбе көшесі № 196-215, атауы жоқ № 24, 25, 26, 27, 28, 29 көшелері. Алматы көшесі № 1-19, Б.Түлкиев көшесі № 1-61, Маржантас көшесі № 1-43, Ақсауыт көшесі № 178-211, Гүлдала көшесі № 212-247, Саяхат көшесі № 214-303, Ақсұнқар көшесі № 225-251, Жас талап көшесі № 213-264, Құлагер көшесі № 220-257, Асаукөл көшесі № 1-291, Байтақ көшесі № 1-314, атауы жоқ № 30, 31 көшелері. Зере-1 көшесі № 1-465, Зере-2 көшесі № 1-332, Тарлан көшесі № 1-28, Төретам көшесі № 1-263, Көксерек көшесі № 1-233, Найзақара көшесі № 1-431, Нұрақ көшесі № 1-401, Қарауылтөбе көшесі № 1-68, Ақсүмбе көшесі № 1-402, атауы жоқ № 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 көшелері.
№ 274 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Мирас" шағын ауданы, Кеме қалған, № 30/1, Шымкент қаласы білім басқармасының "А.Құнанбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің ғимараты.
Шекарасы: "Мирас" шағын ауданының Жібек Жолы көшесі № 1-78, Жайлы көшесі № 1-25, Ақбосаға көшесі № 1-21, Қара Бура әулие көшесі № 1-16, Сақ елі көшесі № 1-36, Алтын адам көшесі № 1-26, Ұ.Арғынбеков көшесі № 1-32, Дәстүр көшесі № 1-36, Ф.Шаназаров көшесі № 1-17, Кеме қалған көшесі № 1-16, атауы жоқ № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 көшелері.
№ 276 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Сайрам" тұрғын алабы, Иіржар көшесі, № 19, Шымкент қаласының білім басқармасының Атои атындағы "№ 109 жалпы орта білім беретін мектебінің қосымша ғимараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Сайрам" тұрғын алабының Сайрам көшесі тақ жағы № 47-89, Ә.Темір көшесінің жұп жағы № 236-302, Гуллик көшесі № 2-40, Юсуф ата көшесі № 1-107, Шахат ата көшесі № 3-108, Шахат ата көшесінің 8 өткелдің үйлері.
№ 277 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Сайрам" тұрғын алабы, Ә.Темір көшесі, № 72, Шымкент қаласының білім басқармасының "М.Маметова атындағы № 111 жалпы орта білім беретін мектебінің қосымша ғимараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Месторасположение: жилой массив "Нурсат", № 112а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 132" управления образования города Шымкент.
Граница: дома № 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 жилого массива "Нурсат".
Избирательный участок № 273
Месторасположение: микрорайон "Нуртас", № 3449, здание государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад № 61 "Нуртас" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Аксауыт № 169-177, улица Гулдала № 170-211, улица Саяхат № 174-213, улица Аксункар № 184-224, улица Жас талап № 195-212, улица Кулагер № 193-219, улица Т.Тайбекова № 196-230, улица Майтобе № 196-215, улицы без названия № 24, 25, 26, 27, 28, 29, улица Алматы № 1-19, улица Б.Тулкиева № 1-61, улица Маржантас № 1-43, улица Акксаут № 178-211, улица Гульдала № 212-247, улица Саяхат № 214-303, улица Аксункар № 225-251, улица Жас талап № 213-264, улица Кулагер № 220-257, улица Тарлан № 1-28, улица Асаукол, улица Байтак дома без номеров, улицы без названия № 30, 31, улица Зере-1, улица Зере-2, улица Торетам, улица Коксерек, улица Найзакара, улица Нурак дома без номеров, улица Карауылтобе № 1-68, улица Аксумбе № 1-402, улицы без названия № 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 микрорайона "Нуртас".
Избирательный участок № 274
Месторасположение: микрорайон "Мирас", Кеме калган, № 30/1, здание товарищество с ограниченной ответственностью "Общеобразовательная средняя школа имени А.Кунанбаева" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Жибек Жолы № 1-78, улица Жайлы № 1-25, улица Акбосага № 1-21, улица Кара Бура аулие № 1-16, улица Сак ели № 1-36, улица Алтын адам № 1-26, улица Аргынбекова № 1-32, улица Дастур № 1-36, улица Ф.Шаназарова № 1-17, улица Кеме калған № 1-16, улицы без названия № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 микрорайона "Мирас".
Избирательный участок № 276
Месторасположение: жилой массив "Сайрам", улица Айржар, № 19, дополнительное здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 109 имени Атои" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Сайрам нечетная сторона № 47-89, улица А.Темира четная сторона № 236-302, улица Гуллик № 2-40, улица Юсуф ата № 1-107, улица Шахат ата № 3-108, дома 8 проездов улицы Шахат ата жилого массива "Сайрам".
Избирательный участок № 277
Месторасположение: жилой массив "Сайрам", улица А. Темира, № 72, дополнительное здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 111 имени М.Маметовой" управления образования города Шымкент.

Шекарасы: "Сайрам" тұрғын алабының Ә.Темір көшесінің жұп жағы № 2-148, Ұлықбек көшесі № 60-119, Ш.Махмуджан көшесі № 17-30, С.Сатыбалдиев көшесінің жұп жағы № 2-28, Ю.Усманов көшесінің тақ жағы № 1-45, Машраб көшесінің жұп жағы № 2-12, Енгокзар көшесі № 40-55, Шадманбай көшесі № 1-74, Абдунакибов көшесі № 1-20, атауы жоқ № 7 көше.
№ 278 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Сайрам" тұрғын алабы, Әл-Фараби көшесі, № 86, Шымкент қаласының білім басқармасының "Б.Садықов атындағы № 112 жалпы білім беретін орта мектебінің қосымша ғимараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Сайрам" тұрғын алабы Гозахан көшесі № 64-92, Б.Садықов көшесі, Тойшы ата көшесі, Әл-Фараби көшесіндегі 3 тұйықтың нөмірсіз үйлері.
№ 279 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Сайрам" тұрғын алабы, Ю.Сареми көшесі, № 37А, "Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 139 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Сайрам тұрғын алабының Ю.Усманов көшесі жұп жағы № 14-44, Сыдыхан ата көшесі № 2-78, Исак ата көшесі жұп жағы № 2-30, Махмудхан ата көшесі № 19-74, С.Сатыбалдиев көшесі жұп жағы № 30-64, атауы жоқ № 8 көше.
№ 309 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Шапағат" шағын ауданы, № 8,9 үй, Шымкент қаласы білім басқармасының "Балалар көркемсурет мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: "Шапағат" шағынауданы толығымен кіреді.
"Мирас" шағынауданының Гүлістан көшесі, Мәртөбе көшесі, Жұпарлы көшесі, Мамыр көшесі, Дербес көшесі, Жаужұмыр көшесі, Жаушықұм көшесі, Алтынтау көшесі, Бикеқоңыр көшесі, Желдіқара көшесі, Алтынайдар көшесі, Барсығанкөл көшесі, Қасқасу көшесі, Жалын көшесі, Өтегенбұлақ көшесі, Қартөбе көшесі, Шоқтал көшесі, Ескі өзен көшесі,Тұлпар көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 321 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Нұртас" шағын ауданы, № 1514, Шымкент қаласының білім басқармасының "Сағадат Нұрмағамбетов" атындағы № 72 жалпы орта білім беретін мектебі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: "Нұртас" шағын ауданының Алматы көшесі № 1-126, Ойтоған көшесі № 27-39, Б.Тулкиев көшесі № 45-83, Маржантас көшесі № 43-78, Ақсауыт көшесі № 82-109, Гүлдала көшесі № 107-135, Саяхат көшесі № 110-146, Ақсұңқар көшесі № 122-156, Жасталап көшесі № 125-165, Құлагер көшесі № 132-169, Т.Тайбеков көшесі № 132-169, Майтөбе көшесі № 131-173, Шұғыла көшесі № 145-181, Кәусар көшесі № 21-63, Байтас көшесі № 86-139, Шертер көшесі № 14-86, Үшқара көшесі № 11-50, Ұшқыштар көшесі № 2-40, Таскескен көшесі № 1-7, Жиенқұм көшесі № 1-23, Ақберді көшесі № 1-31, Бәгеқұм көшесі № 1-50, Құлсары көшесі № 1-26, атауы жоқ № 39, 40, 41, 42 көшелері. Алматы көшесі № 127-140, Ойтоған көшесі № 40-65, Ақсауыт көшесі № 110-168, Гүлдала көшесі № 136-169, Саяхат көшесі № 146-173, Ақсұңқар көшесі № 157-183, Жасталап көшесі № 166-194, Құлагер көшесі № 169-192, Т.Тайбеков көшесі № 170-195, Майтөбе көшесі № 173-195, Шұғыла көшесі № 181-193, Кәусар көшесі № 64-91, Байтас көшесі № 140-476, Шертер көшесі № 87-478, Үшқара көшесі № 51-82, Ұшқыштар көшесі № 41-72, Таскескен көшесі № 32-60 Таскескен көшесі № 8-31, Жиенқұм көшесі № 24-70, Ақберді № 32-67, Бәгеқұм көшесі № 51-185, атауы жоқ № 43, 44 көшелері.
№ 322 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қайтпас" шағын ауданы, М.Ахметбаев көшесі, № 1, жауапкершілігі шектеулі серіктестігі "Golden kids" интелектуалды мектебінің ғимараты.

Граница: улица А.Темира четная сторона № 2-148, улица Улыкбек № 60-119, улица Ш.Махмуджана № 17-30, улица С.Сатыбалдиева четная сторона № 2-28, улица Ю.Усманова нечетная сторона № 1-45, улица Машраб четная сторона № 2-12, улица Енгакзор № 40-55, улица Шадманбая № 1-74, улица Абдунакибова № 1-20, улицы без названия № 7 жилого массива "Сайрам".
Избирательный участок № 278
Месторасположение: жилой массив "Сайрам", улица Аль-Фараби, № 86, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 112 имени Б.Садыкова" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Гозахана № 64-92, улицы Б.Садыкова, улицы Тойшы ата, дома без номеров 3 тупиков по улице Аль-Фараби жилого массива "Сайрам".
Избирательный участок № 279
Месторасположение: жилой массив "Сайрам", улица Ю. Сареми, № 37а, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 139" управления образования города Шымкент".
Граница: улица Ю.Усманова четная сторона № 14-44, улица Сыдыхан ата № 2-78, улица Исак ата четная сторона № 2-30, улица Махмудхан ата № 19-74, улица С.Сатыбалдиева четная сторона № 30-64, улицы без названия № 8 жилого массива "Сайрам".
Избирательный участок № 309
Месторасположение: микрорайон "Шапагат", дом № 8,9, здание государственного коммунального казенного предприятия "Детская художественная школа" управления образования города Шымкент.
Граница: микрорайон "Шапагат" полностью.
Улица Гулистан, улица Мартобе, улица Жупарлы № 31-60, улица май, улица Самара, улица Жаужумыр, улица Жаушыкум, улица Алтынтау, улица Бикеконыр, улица Желдыкара, улица Алтынайдар, улица Барсыганкол, улица Каскасу, улица Жалын, улица Утегенбулак, улица Картобе, улица Шоктал, улица Ески озен, дома без номеров улицы Тулпар микрорайона "Мирас".
Избирательный участок № 321
Месторасположение: микрорайон "Нуртас", № 1514а, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Общеобразовательная средняя школа № 72 имени Сагадата Нурмагамбетова" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Алматы № 1-126, улица Ойтоган № 27-39, улица Б. Тулкиева № 45-83, улица Маржантас № 43-78, улица Аксаут № 82-109, улица Гулдала № 107-135, улица Саяхат № 110-146, улица Аксункар № 122-156, улица Жасталап № 125-165, улица Кулагер № № 132-169, улица Т.Тайбекова № № 132-169, улица Майтобе № 131-173, улица Шугыла № 145-181, улица Каусар № 21-63, улица Байтас № 86-139, улица Шертер № 14-86, улица Ушкара № 11-50, улица Ушкуштар № 2-40, улица Таскескен № 1-7, улица Жиенкум № 1-23, Улица акберды № 1-31, улица Байгекум № 1-50, улица Кулсары № 1-26, улицы без названия № 39, 40, 41, 42. Улица Алматы № 127-140, улица Ойтоган № 40-65, улица Аксауыт № 110-168, улица Гулдала № 136-169, улица Саяхат № 146-173, улица Аксункар № 157-183, улица Жасталап № 166-194, улица Кулагер № 169-192, улица Т. Тайбекова № 170-195, Майтобе улица № 173-195, улица Шугыла № 181-193, улица Каусар № 64-91, улица Байтас № 140-476, улица Шертер № 87-478, улица Ушкара № 51-82, улица Ушкуштар № 41-72, улица Таскескен № 32-60 улица Таскескен № 8-31, улица Жиенкум № 24-70, улица Акберды № 32-67, улица Багекум № 51-185, улицы без названия № 43, 44 микрорайона "Нуртас".
Избирательный участок № 322
Месторасположение: микрорайон "Кайтпас", улица М. Ахметбаева, № 1, здание интеллектуальной школы товарищество с ограниченной ответственностью "Школа Golden kids".

Шекарасы: "Қайтпас" шағын ауданының Алматы көшесі № 1-54, А.Жумабекова көшесі № 1-108, Ата жол көшесі № 1-56, М.Исламқұлов көшесі № 1-156, Шымыр көшесі № 1-51, Төрткүлтөбе көшесі № 1-98, атауы жоқ № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 көшелері.
№ 323 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Тұран" шағын ауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 79 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Абылайхан көшесінің жұп жағы № 2-64, Омбы көшесі, Байғұлы көшесі, Ойқараған көшесі, Найзакескен көшесі, Нарсай көшесі, Дәуір көшесі, 5 қабатты 5 үй, Алматы тас жолы, Гидрогеолог аумағы толығымен, атауы жоқ № 7, 8, 9, 10, 11 көшелері.
№ 324 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Нұртас" шағынауданы, Ақсүмбе көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "Ай-таңнұры" бөбекжай-балабақшасының ғимараты.
Шекарасы: "Тассай" тұрғын алабының Адалбақан көшесі № 1-10, Ботай көшесі № 1-63, Айқабақ көшесі № 1-47, Құндыз-ай көшесі № 1-66, Науатас көшесі № 1-56, Көкбөрі көшесі № 1-67, Шолпы көшесі № 1-31, Көкбекті көшесі № 1-38, Көкпар көшесі № 1-98, Керкиік көшесі № 1-48, Орманды көшесі № 1-22, Босаға көшесі № 1-48, Байтуған көшесі № 1-35, Жарма көшесі № 1-13, Үштерек көшесі № 1-15, Құркелес көшесі № 1-26, Алтыншоқы № 1-30, Жылыбұлақ көшесі № 8-31, Айбалта көшесі № 1-69, Айбын көшесі № 1-83, Кеңтарал көшесі № 1-15, атауы жоқ № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 көшелері.
№ 325 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Нұрсәт" тұрғын алабы, Н.Назарбаев даңғылы, № 404, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 130 жалпы орта білім беретін мектебі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Нұрсәт тұрғын алабының № 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 18, 19, 20, 21, 22, 23а, 23б, 23в, 24, 16, 17ке, 18, 19кс, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47.
№ 326 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұрсәт тұрғын алабы, Н.Назарбаев даңғылы, № 18а, Шымкент қаласының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Шымкент қаласының № 9 "көркем гимнастикадан олимпиада резервінің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Нұрсәт тұрғын алабының № 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 144, 145, 146, 147, 148, 20, 22, 24, 26 үйлері.
№ 327 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Тұран" шағын ауданы, нөмірсіз, "ZIYATKER TURAN" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.

Граница: улица Алматы № 1-54, улица А. Жумабековой № 1-108, улица Ата жолы № 1-56, улица М. Исламкулова № 1-156, улица Шымыр № 1-51, улица Торткультобе № № 1-98, улицы без названия № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 микрорайона "Кайтпас".
Избирательный участок № 323
Месторасположение: микрорайон "Туран", без номера, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 79" управления образования города Шымкент.
Граница: четная сторона улицы Абылайхана № 2-64, улица Омбы, улица Байгулы, улица Ойкараган, улица Найзакескен, улица Нарсай, Алматинское шоссе, улица Дауир дома без номеров, 5 этажный 5домов, территория гидрогеолога полностью, улицы без названия № 7, 8, 9, 10, 11 микрорайона "Туран".
Избирательный участок № 324
Месторасположение: микрорайон "Нуртас", улица Аксумбе, без номера, здание "Ясли-сад "Ай-таннуры" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Адалбакан № 1-10, улица Ботай № 1-63, улица Айкабак № 1-47, улица Кундыз-ай № 1-66, улица Науатас № 1-56, улица Кокбөрі № 1-67, улица Шолпы № 1-31, улица Кокбекты № 1-38, улица Кокпар № 1-98, улица Керкиик № 1-48, улица Орманды № 1-22, улица Босага № 1-48, улица Байтуган № 1-35, улица Жарма № 1-13, улица Уштерек № 1-15, улица Куркелес № 1-26, улица Алтыншокы № 1-30, улица Жылыбулак № 8-31, улица Айбалта № 1-69, улица Айбын № 1-83, улица Кентарал № 1-15, улицы без названия № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 жилого массива "Тассай".
Избирательный участок № 325
Месторасположение: жилой массив "Нурсат", проспект Н.Назарбаева, № 404, здание государственное коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Средняя общеобразовательная школа № 130" управления образования города Шымкент.
Граница: дома № 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 18, 19, 20, 21, 22, 23а, 23б, 23в, 24, 16, 17ке, 18, 19кс, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 жилого массива "Нурсат".
Избирательный участок № 326
Месторасположение: жилой массив "Нурсат", проспект Н.Назарбаева, № 18а, здание коммунальное государственное учреждение "Шымкентская городская специализированная детско-юношеская спортивная школа олимпийского резерва № 9 по художественной гимнастике" управления физической культуры и спорта города Шымкент.
Граница:" дома № 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 144, 145, 146, 147, 148, 20, 22, 24, 26 жилого массива "Нурсат".
Избирательный участок № 327
Месторасположение: микрорайон "Туран", без номера, здание Товарищество с ограниченной ответственностью "ZIYATKER TURAN".

Шекарасы: "Әдия" тұрғын үй кешені, "Бес-Дос" тұрғын үй кешені, Тұран-2 шағынауданы, № 9 көше, № 10 көше, № 11 көше, № 12 көше, № 13 көше.
№ 328 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Сайрам" тұрғын алабы, Ә.Темір көшесі № 152 а, Шымкент қалалық денсаулық сақтау басқармасы шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 3 қалалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: "№ 3 қалалық ауруханасы" мемлекеттік мекемесі.
№ 329 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Нұртас" шағын ауданы, Құлагер көшесі № 194, "Атамекен" медициналық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: "Атамекен" медициналық орталығы" ЖШС.
№ 330 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Нұрсәт" шағын ауданы, № 125/1, Түркістан облысы қоғамдық денсаулық басқармасының "Облыстық балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: "Облыстық балалар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Тұран ауданы
№ 1 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қ.Қазиев көшесі, № 7, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 2 мамандандырылған үш тілде оқытатын мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бәйдібек би көшесі № 1-66, Лобачевский көшесі № 1-44, Жаңғақты көшесі № 1-24, М.Аманқұлов көшесі № 1-47, Қ.Аманжолов көшесі № 1-58, Народовольцевтер көшесі № 1-44, П.Морозов көшесі № 1-30, Н.Лесков көшесі № 1-36, Темірқазық көшесі № 1-47, Қ.Эссениязов көшесі № 61-82, Искра көшесі № 61-99, Искра өткелі № 1-3, С.Қожанов көшесі № 22-76, Дегтярев көшесі № 1-51, Н.Сүлейменов көшесі тақ жағы № 51-65, Қ.Қазиев көшесі тақ жағы № 1-51, Б.Момышұлы көшесі № 52-58а, Динамо өткелі № 1-20, Харьков көшесі № 1-15, Сочи өткелі № 1-14, Курск көшесі № 1-29, Ә.Керімше көшесі № 1-40, Сырдария көшесі № 1-41, С.Юллаев көшесі № 1-37, М.Жалил көшесі № 1-37, Черкасов көшесі № 1-37, 9 январь көшесі № 1-11, Большевист өткелі № 1-14, Постышев көшесі № 1-37, П.Тәжібаев көшесі № 1-67.
№ 2 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Б.Момышұлы даңғылы, № 53, Шымкент қаласы білім басқармасының "Жол-көлік колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Бәйдібек би көшесі жұп жағы № 68-162, Р.Зорге көшесі № 1-90, Қ.Аманжолов көшесі № 59-160, Н.Лесков көшесі № 37-120, Ү.Қабылбеков көшесі № 1-22, Темірқазық көшесі № 48-135, Спасская көшесі № 1-12, Қ.Эссениязов көшесі № 1-60, Искра көшесі № 1-60, Крейсер Аврора көшесі № 14-16, С.Қожанов көшесі № 1-21, Никитин көшесі № 1-32, Панфилов көшесі № 1-32, К.Байсеитова № 1-32, Н.Сүлейменов көшесі тақ жағы № 21-49.
№ 3 сайлау учаскесі

Граница: жилой комплекс "Адия", жилой комплекс "Бес-Дос", микрорайон Туран-2, улица № 9, улица № 10, улица № 11, улица № 12, улица № 13.
Избирательный участок № 328
Месторасположение: жилой массив "Сайрам", улица А.Темира № 152, здание государственное коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская больница № 3" управление здравоохранения города Шымкент.
Граница: Государственное учреждение "Городская больница № 3".
Избирательный участок № 329
Месторасположение: микрорайон "Нуртас", улица Кулагера № 194, здание Товарищество с ограниченной ответственностью "Медицинский центр "Атамекен"
Граница: Товарищество с ограниченной ответственностью "Медицинский центр "Атамекен".
Избирательный участок № 330
Месторасположение: микрорайон "Нурсат", № 125/1, здание государственное коммунальное предприятия на праве хозяйственного ведения "Областная детская больница" управления общественного здоровья Туркестанской области.
Граница: Государственное коммунальное предприятие "Областная детская больница".
Район "Тұран"
Избирательный участок № 1
Месторасположение: улица К.Казиева, № 7, здание коммунального государственного учреждения "Специализированная школа-интернат № 2 с обучением на трех языках" управления образования города Шымкент
Граница: улица Байдибек би № 1-66, улица Лобачевского № 1-44, улица Жангакты № 1-24, улица М.Аманкулова № 1-47, улица К.Аманжолова № 1-58, улица Народовольцев № 1-44, улица П.Морозова № 1-30, улица Лескова № 1-36, улица Темирказык № 1-47, улица К.Эссениязова № 61-82, улица Искра № 61-99, проезд Искра № 1-3, улица С.Кожанова № 22-76, улица Дегтярова № 1-51, улица Н.Сулейменова нечетная сторона № 51-65, улица К.Казиева нечетная сторона № 1-51, улица Б.Момышулы № 52-58А, проезд Динамовский № 1-20, улица Харькова № 1-15, проезд Сочинский № 1-14, улица Курская № 1-29, улица А.Керимше № 1-40, улица Сырдаринская № 1-41, улица С.Юллаева № 1-37, улица М.Жалила № 1-37, улица Черкасова № 1-37, улица 9 января № 1-11, проезд Большевитский № 1-14, улица Постышева № 1-37, улица П.Тажибаева № 1-67.
Избирательный участок № 2
Месторасположение: проспект Б.Момышулы, № 53, здание государственного коммунального казенного предприятия "Дорожно-транспортный колледж" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Байдибек би четная сторона № 86-162, улица Р.Зорге № 1-90, улица К.Аманжолова № 59-160, улица Н.Лескова № 37-120, улица У.Кабылбекова № 1-22, улица Темирказык № 48-135, улица Спасская № 1-12, улица К.Эссениязова № 1-60, улица Искра № 1-60, улица Крейсер Аврора № 14-16, улица С.Кожанова № 1-21, улица С.Кожанова № 1-21, улица Никитина № 1-32, улица Панфилов № 1-32, улица К.Байсеитовой № 1-32, улица Н.Сулейменова нечетная сторона № 21-49.
Избирательный участок № 3

Орналасқан жері: Н.Сүлейменов көшесі, № 2а, Шымкент қаласының білім басқармасының "Ұлықбек атындағы № 3 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 3-шағын ауданы № 1, 2, 11, 12, 13, 18, 23, 39, 55, Б.Момышұлы даңғылы тақ жағы № 55-85, Н.Сүлейменов көшесі № 1-20, Т.Бокин көшесі № 1-32, Фестиваль көшесі № 1-34, Ш.Оспанов көшесі № 57-94, Крейсер Аврора көшесі № 1-15.
№ 4 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Желтоқсан көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының ішкі саясат және жастар ісі жөніндегі басқармасының "Қоғамдық келісім" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Б.Момышұлы даңғылы № 13, 15, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 23а, 23б, 25, 29, 31а, 31б, Ғ.Іляев көшесі № 3а, 11, 13, 15, 17а, Қ.Рысқұлбеков көшесі № 3а, Желтоқсан көшесі № 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 20а.
№ 5 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Республика даңғылы, № 6а, "Шымкент қонақ үйі" ғимараты.
Шекарасы: Бейбітшілік көшесі № 20, 22, 24А, Ғ.Іляев көшесі № 1, 5а, 7, Желтоқсан көшесі № 3а, 4, 6, 8, Темірлан тас жолы № 1а, 7, 7а, 7б, 3-шағын ауданы № 3, 3а, 3в, 4, 4а, 4б, 4в, 5, 6.
№ 6 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Н.Байтіленов көшесі, № 18, Шымкент қаласының білім басқармасының "З.Космодемьянская атындағы № 23 мектеп-лицейі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның қосымша ғимараты.
Шекарасы: 8-шағын ауданы № 7, 7а, 8, 8а, 53, 54а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, Ғ.Іляев көшесі № 2, 4, Республика даңғылы № 2, Бейбітшілік көшесі № 12, 14, А.Асқаров көшесі № 22.
№ 7 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Н.Байтіленов көшесі, № 18, Шымкент қаласының білім басқармасының "З.Космодемьянская атындағы № 23 мектеп-лицейі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның ғимараты.
Шекарасы: 8-шағын ауданы № 14, 15, 16, А.Мангелдин көшесі № 34, 36, 36а, Н.Байтіленов көшесі № 35, А.Асқаров көшесі № 24, 26, 30, 32, 32а, Октябрь көшесі № 27.
№ 8 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Октябрь көшесі, № 30, Шымкент қаласы білім басқармасының "Саз колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ғимараты.
Шекарасы: А.Мангелдин көшесі № 40, 42, 44, 46, Темірлан тас жолы № 1, 21, 22, 28, 30, Октябрь көшесі № 30, 8-шағын ауданы № 17, 17а, 18.
№ 9 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: А.Мангелдин көшесі, № 38, Шымкент қаласы білім басқармасының "Саз колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның № 2 оқу корпусының ғимараты.
Шекарасы: 8-шағын ауданы № 1, 1а, 1г, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 10, 11, 12, 12а, 13.
№ 10 сайлау учаскесі

Месторасположение: улица Н.Сулейменова, № 2а, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 3 имени Ұлықбек" управления образования города Шымкент.
Граница: 3 микрорайон № 1, 2, 11, 12, 13, 18, 23, 39, 55; проспект Б.Момышулы нечетная сторона № 55-85, улица Н.Сулейменова № 1-20, улица Т.Бокина № 1-32, улица Фестивальная № 1-34, улица Ш.Оспанова № 57-94, улица Крейсер Аврора № 1-15.
Избирательный участок № 4
Месторасположение: улица Желтоксан, без номера, здание коммунального государственного учреждения "Қоғамдық келісім" управления внутренней политики и по делам молодежи города Шымкент.
Граница: проспект Б.Момышулы № 13, 15, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 23а, 23б, 25, 29, 31а, 31б, улица Г.Иляева № 3а, 11, 13, 15, 17а, улица К.Рыскулбекова № 3а, улица Желтоксан № 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 20а.
Избирательный участок № 5
Месторасположение: проспект Республика, № 6а, здание "Гостиница "Шымкент".
Граница: улица Бейбитшилик № 20, 22, 24а, улица Г.Иляева № 1, 5а, 7, улица Желтоксан № 3а, 4, 6, 8, Темирлановское шоссе № 1а, 7, 7а, 7б, 3-микрорайон № 3, 3а, 3в, 4, 4а, 4б, 4в, 5, 6.
Избирательный участок № 6
Месторасположение: улица Н.Байтленова, № 18, дополнительное здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Школа-лицей № 23 имени З. Космодемьянской" управления образования города Шымкент.
Граница: 8-микрорайон № 7, 7а, 8, 8а, 53, 54а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, улица Г.Иляева № 2, 4, проспект Республики № 2, улица Бейбитшилик № 12, 14, улица А.Аскарова № 22.
Избирательный участок № 7
Месторасположение: улица Н.Байтленова, № 18, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "школа-лицей № 23 имени З. Космодемьянской" управления образования города Шымкент.
Граница: 8-микрорайон № 14, 15, 16, улица А.Мангельдина № 34, 36, 36а, улица Н.Байтленова № 35, улица А.Аскарова № 24, 26, 30, 32, 32а, улица Октябрьская № 27.
Избирательный участок № 8
Месторасположение: улица Октябрская, № 30, здание государственного коммунального казенного предприятия "Музыкальный колледж" управления образования города Шымкент.
Граница: улица А.Мангельдина № 40, 42, 44, 46, Темирлановское шоссе № 1, 21, 22, 28, 30, улица Октябрьская № 30, 8-микрорайон № 17, 17а, 18.
Избирательный участок № 9
Месторасположение: улица А.Мангельдина, № 38, здание учебного корпуса № 2 государственного коммунального казенного предприятия "Музыкальный колледж" управления образования города Шымкент.
Граница: 8-микрорайон № 1, 1а, 1г, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 10, 11, 12, 12а, 13.
Избирательный участок № 10

Орналасқан жері: А.Мангелдин көшесі, № 41, Шымкент қаласының білім басқармасының "А.Байтұрсынов атындағы № 50 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Арыс көшесі № 22, 51, 53, 56, М.Пошанов көшесі тақ жағы № 29-83, жұп жағы № 28, 30, 30а, 32, Темірлан тас жолы № 34, 34а, 40, 40а, 40б, А.Мангелдин көшесі № 33, 35, 37, 39, 39а, 39б, 39в, 43, Рудный өткелі № 2-22, Яблочков көшесі № 1-37, Пролетар көшесі тақ жағы № 13-27, жұп жағы № 14-74, А.Асқаров көшесі № 34, 34а, Октябрь көшесі № 43-48.
№ 11 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: А.Асқаров көшесі, № 45, Шымкент қаласы мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасының "Шымкент қалалық опера және балет театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ғимараты.
Шекарасы: Республика даңғылы № 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 20б, 20в, А.Асқаров көшесі № 29, 39, 39а, 39б, 39в, 41, 41а, 43, 43а, Пролетар көшесі № 1-12 жеке тұрғын үйлер, Кен кешу көшесі № 1-35, 37 жеке тұрғын үйлер, А.Мангелдин көшесі № 1-16 жеке тұрғын үйлер, Ш.Оспанов көшесі № 1-23 жеке тұрғын үйлер, Н.Байтіленов көшесі № 1-14 жеке тұрғын үйлер, Ф.Үркімбаев көшесі № 1-26 жеке тұрғын үйлер, Еңбекші көшесі № 1-79 жеке тұрғын үйлер, Колхоз көшесі № 1-35 жеке тұрғын үйлер, Колхоз өткелі № 3, 4, 5, 6, 13, 15, 17, 19 жеке тұрғын үйлер, Х.Мамытов көшесі № 1-62 жеке тұрғын үйлер, Х.Мамытов өткелі № 1, 2, 2а жеке тұрғын үйлер, Кавалерия көшесінің тақ жағы № 41-61 жеке тұрғын үйлер.
№ 12 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ш.Қалдаяқов көшесі, № 30, Шымкент қаласы білім басқармасының "Ә.Қастеев атындағы өнер және дизайн колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорының ғимараты.
Шекарасы: Бородин көшесі № 1-32, Пржевальский көшесі № 1-31, Калинин көшесі № 1-31а, Воронеж көшесі № 1-29, Ш.Қалдаяқов көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, Данабұлақ көшесі № 1-37, Кремль көшесі № 10, 11, Республика даңғылы № 22, 24, 26, Нұрлы ай көшесі № 1-25, Павлов көшесінің жұп жағындағы нөмірсіз үйлер.
№ 13 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: 1 Мамыр көшесі, № 10/1, "Мирас" университеті" мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 1 Мамыр көшесі № 1, 1а, 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 5а, 5б, 6, 8, 9, 11, 11а, 13, 15, 15а, 17, Ю.Гагарин көшесі № 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, Театр көшесі № 18, 20, 22, 22а, 24, 26, Қ.Жарқынбеков көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 20, 21, 23, Водопьянов көшесі тақ жағы № 19-27, Жеңіс көшесі № 2-18, № 3, 4а, 4/1, 4/2, 16а, 18а, 19, 19/1, 22 жеке тұрғын үйлер, Конституция көшесі № 2-8 және № 3/1, 4а, 4/4, 10 жеке тұрғын үйлер, Ш.Қалдаяқов көшесі № 19, 21, 22, 23, 23а, 24, 26, 27, 28, 29, 31, Кремль көшесі № 1, 1а, 3, В.Маяковский көшесі № 17, 19, Абай даңғылы № 59, 61, 63, 63а, 65, 65а, 67.
№ 14 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ю.Гагарин көшесі, № 22а, "Таным мектебі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.

Месторасположение: улица А.Мангельдина, № 41, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 50 имени А.Байтурсынова" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Арысская № 22, 51, 53, 56, улица М.Пошанова нечетная сторона № 29-83, четная сторона № 28, 30, 30а, 32, Темирлановское шоссе № 34, 34а, 40, 40а, 40б, улица А.Мангельдина № 33, 35, 37, 39, 39а, 39б, 39в, 43, проезд Рудный № 2-22, улица Яблочкова № 1-37, улица Пролетарская нечетная сторона № 13-27, четная сторона № 14-74, улица А.Аскарова № 34, 34а, улица Октябрьская № 43-48.
Избирательный участок № 11
Месторасположение: улица А.Аскарова, № 45, здание государственного коммунального казенного предприятия "Шымкентский городской театр оперы и балета" управления культуры, развития языков и архивов города Шымкент.
Граница: проспект Республики № 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 20б, 20в, улица А.Аскарова № 29, 39, 39а, 39б, 39в, 41, 41а, 43, 43а, улица Пролетарская частные дома № 1-12, улица Кен кешу частные дома № 1-35, 37, улица А.Мангельдина частные дома № 1-16, улица Ш.Оспанова частные дома № 1-23, улица Н.Байтленова частные дома № 1-14, улица Ф.Уркумбаева частные дома № 1-26, улица Енбекши частные дома № 1-79, улица Колхозная частные дома № 1-35, проезд Колхозный частные дома № 3, 4, 5, 6, 13, 15, 17, 19, улица Х.Мамытова частные дома № 1-62, проезд Х.Мамытова частные дома № 1, 2, 2а, улица Кавалерийская нечетная сторона частные дома № 41-61.
Избирательный участок № 12
Месторасположение: улица Ш.Калдаякова, № 30, здание государственного коммунального казенного предприятия "Колледж искусства и дизайна имени А.Кастеева" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Бородинская № 1-32, улица Пржевальского № 1-31, улица Калинина № 1-31а, улица Воронежская № 1-29, улица Ш.Калдаякова № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, улица Данабулак № 1-37, улица Кремлевская № 10, 11, проспект Республики № 22, 24, 26, улица Нурлы ай № 1-25, улица Павлова дома без номеров по четной стороне.
Избирательный участок № 13
Месторасположение: улица 1-Мая, № 10/1, здание учреждения "Университет "Мирас".
Граница: улица 1 Мая № 1, 1а, 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 5а, 5б, 6, 8, 9, 11, 11а, 13, 15, 15а, 17, улица Ю.Гагарина № 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, улица Театральная № 18, 20, 22, 22а, 24, 26, улица К.Жаркынбекова № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 20, 21, 23, улица Водопьянова нечетная сторона № 19-27, улица Женис № 2-18, частные дома № 3, 4а, 4/1, 4/2, 16а, 18а, 19, 19/1, 22, улица Конституции № 2-8, частные дома 3/1, 4а, 4/4, 10, улица Ш.Калдаякова № 19, 21, 22, 23, 23а, 24, 26, 27, 28, 29, 31, улица Кремлевская № 1, 1а, 3, улица В.Маяковского № 17, 19, проспект Абая № 59, 61, 63, 63а, 65, 65а, 67.
Избирательный участок № 14
Месторасположение: улица Ю.Гагарина, № 22а, здание Товарищество с ограниченной ответственностью "Таным мектебі".

Шекарасы: Ш.Қалдаяқов көшесі № 1б, 7, 9, 11, 13, 15, 17, Республика даңғылы № 28, 30, 34, 36, 36а, 38, 40, 42, 44, Ю.Гагарин көшесі № 14, 16, 36, Кремль көшесі № 2а.
№ 15 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ю.Гагарин көшесі, № 22, Шымкент қаласының білім басқармасының "А.Молдағұлова атындағы № 29 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ю.Гагарин көшесі № 18, 20, 24, 26, 28, 30, 30а, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54.
№ 16 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қ.Жарқынбеков көшесі, № 13, Шымкент қаласы білім басқармасының "Энергетика және байланыс колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ғимараты.
Шекарасы: Республика даңғылы № 46, 48, 50, Н.Исмаилов көшесі № 20, 22, 24, 26, 125, Мұғалімдер көшесі № 1-20, Ю.Гагарин көшесінің тақ жағы № 5-65, Ә.Молдағұлова көшесі № 29, 33, 44, 46, жеке тұрғын үйлер № 35-78, Павлов көшесі № 2, 4, жеке тұрғын үйлердің тақ жағы № 3-11, 21, Конституция көшесі № 1-62, Конституция өткелі № 1-19, Навои көшесі № 22-86, Нахимов көшесі № 2-30, Ч.Дарвин өткелі № 3-16, Қорғасыншылар өткелі № 1-7.
№ 17 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: М.Ломоносов көшесі, № 16, Шымкент қаласының білім басқармасының"Молда Мұса атындағы № 5 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қарасу көшесі № 1-82, Жеңіс көшесі тақ жағы № 1-19, Театр көшесі № 1-16, Водопьянов көшесі № 1-14, М.Ломоносов көшесі № 2-12, Ю.Гагарин көшесінің тақ жағы № 101-117, Абай даңғылы № 2, 4, 6, 8, Г.Байдуков көшесі № 11-89.
№ 18 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Водопьянов көшесі, № 1, Қазақстан Республикасының "Қызыл-ай" қоғамы Оңтүстік Қазақстан облыстық филиалының ғимараты.
Шекарасы: Абай даңғылы № 3, 5, 7, 9, Ю.Гагарин көшесі № 137, 137а, 141, 141а, 143, 143а, 145, 147, 147а, Қорғасын көшесі № 1-10, И.Тургенев көшесі № 1-8, 10,13, С.Халметов көшесі № 2, 4, 6, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 29, 30, 31, Чапаев көшесі № 1а, 2б, 2в, Водопьянов өткелі № 1а, 1-18.
№ 19 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ю.Гагарин көшесі, № 121, Шымкент қаласы білім басқармасының "Индустриалды-техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ғимараты.
Шекарасы: Ю.Гагарин көшесі № 88, 90, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 122, 124, Чапаев көшесінің жұп жағы № 2-18, 1 Мамыр көшесі № 19, 21, 29, 35, Абай даңғылы № 10, 12, 12а, 14, 15, 16, А.Матросов көшесі № 2, 3, 4, 6, Добролюбов көшесі № 1-19, Театр көшесі № 21, 23, 25.
№ 20 сайлау учаскесі

Граница: улица Ш.Калдаякова № 1б, 7, 9, 11, 13, 15, 17, проспект Республики № 28, 30, 34, 36, 36а, 38, 40, 42, 44, улица Ю.Гагарина № 14, 16, 36, улица Кремлевская № 2а.
Избирательный участок № 15
Месторасположение: улица Ю.Гагарина, № 22, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 29 имени А.Молдагуловой" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ю.Гагарина № 18, 20, 24, 26, 28, 30, 30а, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54.
Избирательный участок № 16
Месторасположение: улица К.Жаркинбекова, № 13, здание государственного коммунального казенного предприятия "Колледж энергетики и связи" управления образования города Шымкент.
Граница: проспект Республики № 46, 48, 50, улица Н.Исмаилова № 20, 22, 24, 26, 125, улица Мугалимдер № 1-20, улица Ю.Гагарина нечетная сторона № 5-65, улица А.Молдагуловой № 29, 33, 44, 46, частные дома № 35-78, улица Павлова № 2,4, частные дома нечетная сторона № 3-11,21, улица Конституции № 1-62, проезд Конституции № 1-19, улица Навои № 22-86, улица Нахимова № 2-30, проезд Ч.Дарвина № 3-16, проезд Свинцевиков № 1-7.
Избирательный участок № 17
Месторасположение: улица М.Ломоносова, № 16, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 5 имени Молда Мұса" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Карасу № 1-82, улица Женис нечетная сторона № 1-19, улица Театральная № 1-16, улица Водопьянова № 1-14, улица М.Ломоносова № 2-12, улица Ю.Гагарина нечетная сторона № 101-117, проспект Абая № 2, 4, 6, 8 улица Г.Байдукова № 11-89.
Избирательный участок № 18
Месторасположение: улица Водопьянова, № 1, здание областного филиала Южно-Казахстанского общества "Красный крест" Республики Казахстан.
Граница: проспект Абая № 3, 5, 7, 9, улица Ю.Гагарина № 137, 137а, 141, 141а, 143, 143а, 145, 147, 147а, улица Коргасын № 1-10, улица Тургенева № 1-8, 10, 13, улица С.Халметова № 2, 4, 6, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 29, 30, 31, улица Чапаева № 1а, 2б, 2в, проезд Водопьянова № 1а, 1-18.
Избирательный участок № 19
Месторасположение: улица Ю.Гагарина, № 121, здание государственного коммунального казенного предприятия "Индустриально-технический колледж" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ю.Гагарина № 88, 90, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 122, 124, улица Чапаева четная сторона № 2-18, улица 1 Мая № 19, 21, 29, 35, проспект Абая № 10, 12, 12а, 14, 15, 16, улица А.Матросова № 2, 3, 4, 6, улица Добролюбова № 1-19, улица Театральная № 21, 23, 25.
Избирательный участок № 20

Орналасқан жері: Абай даңғылы, № 13, Шымкент қаласының білім басқармасының "А.П.Чехов атындағы № 21 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Мақталы көшесінің жұп жағы № 60-104, Мәскеу көшесі № 46-81, Интернационал көшесінің тақ жағы № 53-97, 97а, жұп жағы № 60-100, 100а, П.Ерназаров көшесінің тақ жағы № 61-85, жұп жағы № 32-62, 62а, Е.Молдабаев көшесінің тақ жағы № 59-105, жұп жағы № 58-94, Зерделі көшесінің тақ жағы № 53-75, 75а, жұп жағы № 42-78, А.Матросов көшесінің тақ жағы № 1, 5, 51, 52, 53, жұп жағы № 28-44, Бекет батыр көшесі № 2, тақ жағы № 1-13, Добролюбов көшесінің тақ жағы № 45-81, жұп жағы № 26-66, Абай даңғылының тақ жағы № 25-29, 29а.
№ 21 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ш.Қалдаяқов көшесі, № 37, Шымкент қаласының білім басқармасының "Х.Досмұхамедов атындағы № 4 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ш.Қалдаяқов көшесі № 35, 1 Мамыр көшесі № 14, 14б, 16, 16а, 18, 20, 20а, 22, 22а, Интернационал көшесінің жұп жағы № 34-54, Абай даңғылы № 18, 20, 21, 22, 23, 26, Театр көшесі № 31, 31а, 35, Добролюбов көшесінің тақ жағы № 19-43, жұп жағы № 20-24, Чапаев көшесінің жұп жағы № 26-40, тақ жағы № 27-51, А.Матросов көшесінің жұп жағы № 14-26, тақ жағы № 15-49, П.Ерназаров көшесінің жұп жағы № 18-30, тақ жағы № 35-59, Е.Молдабаев көшесі № 29-57, Париж Коммунасы көшесі № 3-23.
№ 22 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Металлистер көшесі, № 1б, Шымкент қаласының денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 1 қалалық клиникалық аурухана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның ғимараты.
Шекарасы: Шымкент қалалық № 1 клиникалық ауруханасы.
№ 23 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Д.Құрманбеков көшесі, № 2, Түркістан облысы қоғамдық денсаулық басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық офтальмологиялық аурухана" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
Шекарасы: Офтальмологиялық аурухана.
№ 24 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Д.Құрманбеков көшесі № 4, Шымкент аймақтық әлеуметтік-инновациялық университетінің ғимараты.
Шекарасы: Абай даңғылы № 33, 33а, Мақталы көшесінің жұп жағы № 114-126, Мәскеу көшесі № 86-104, Интернационал көшесі № 101-125, Октябрь көшесі № 56-79, Металлистер көшесі № 1-20, Землячка көшесі № 2, Хантағы көшесі № 3-19, Металлургтер көшесі № 4-22, Физкультурниктер көшесі № 1-13, Комсомол өткелі № 1-23, Пролетар көшесінің тақ жағы № 29-45.
№ 25 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зерделі көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "Жамбыл атындағы № 26 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Месторасположение: проспект Абая, № 13, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 21 имени А.П.Чехов" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Макталы четная сторона № 60-104, улица Москвовская № 46-81, улица Интернациональная нечетная сторона № 53-97, 97а, четная сторона № 60-100, 100а, улица П.Ерназарова нечетная сторона № 61-85, четная сторона № 32-62, 62а, улица Е.Молдабаева нечетная сторона № 59-105, четная сторона № 58-94, улица Зердели нечетная сторона № 53-75, 75а, четная сторона № 42-78, улица А.Матросова нечетная сторона № 1, 5, 51, 52, 53, четная сторона № 28-44, улица Бекет батыра № 2, нечетная сторона № 1-13, улица Добролюбова нечетная сторона № 45-81, четная сторона № 26-66, проспект Абая нечетная сторона № 25-29, 29а.
Избирательный участок № 21
Месторасположение: улица Ш.Калдаякова, № 37, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 4 имени Х.Досмухамедова" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ш.Калдаякова № 35, улица 1 Мая № 14, 14б, 16, 16а, 18, 20, 20а, 22, 22а, улица Интернациональная четная сторона № 34-54, проспект Абая № 18, 20, 21, 22, 23, 26, улица Театральная № 31, 31а, 35, улица Добролюбова нечетная сторона № 19-43, четная сторона № 20-24, улица Чапаева четная сторона № 26-40, нечетная сторона № 27-51, улица А.Матросова четная сторона № 14-26, нечетная сторона № 15-49, улица П.Ерназарова четная сторона № 18-30, нечетная сторона № 35-59, улица Е.Молдабаева № 29-57, улица Парижской Коммуны № 3-23.
Избирательный участок № 22
Месторасположение: улица Металлистов, № 1б, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 1" управления здравоохранения города Шымкент.
Граница: Городская клиническая больница № 1.
Избирательный участок № 23
Месторасположение: улица Д.Курманбекова, № 2, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская офтальмологическая больница" управления управления общественного здоровья Туркестанской области.
Граница: Офтальмологическая больница.
Избирательный участок № 24
Месторасположение: улица Д.Курманбекова, № 4, здание Шымкентского территориального социально – инновационного университета.
Граница: проспект Абая № 33, 33а, улица Макталы четная сторона № 114-126, улица Московская № 86-104, улица Интернациональная № 101-125, улица Октябрьская № 56-79, улица Металлистов № 1-20, улица Землячка № 2, улица Хантаги № 3-19, улица Металлургов № 4-22, улица Физкультурников № 1-13, проезд Комсомольский № 1-23, улица Пролетарская нечетная сторона № 29-45.
Избирательный участок № 25
Месторасположение: улица Зердели, без номера, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 26 имени Жамбыла" управления образования города Шымкент.

Шекарасы: Ю.Гагарин көшесінің жұп жағы № 162-170, Интернационал көшесінің тақ жағы № 1-51, Зерделі көшесінің тақ жағы № 3-25, Б.Алпысбаев көшесінің жұп жағы № 32-76, Строительный өткелі № 1-43, Запотоцкий көшесі № 2-46, Күнбатыс көшесі № 1-47, Д.Рахымбергенов көшесі № 1-45, А.Чехов көшесінің тақ жағы № 47-107, жұп жағы № 22-106, Мақталы көшесі № 1-56, Мәскеу көшесі № 1-45, П.Ерназаров көшесінің тақ жағы № 1-33, жұп жағы № 2-16, 1-Мамыр көшесінің тақ жағы № 37-45, Ш.Қалдаяқов көшесінің тақ жағы № 77а,83-95, Е.Молдабаев көшесі № 1-28.
№ 26 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ю.Гагарин көшесі, № 147, Шымкент қаласы білім басқармасының "Ә.Қастеев атындағы өнер және дизайн колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын жатақханасының ғимараты.
Шекарасы: Ю.Гагарин көшесінің тақ жағы № 175-257, Покрышкин көшесі № 1-62, Римский-Корсаков көшесі № 1-60, Кожедуб көшесі № 1-57, Мамин-Сибиряк көшесі № 1-78, Круговой өткелі № 33-44, Б.Алпысбаев көшесінің тақ жағы № 1-33, Шаумян көшесі № 26-70, Кентау көшесі № 24-32.
№ 27 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: А.Чехов көшесі, № 20а, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 70 "Шолпан" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ғимараты.
С.Халметов көшесінің тақ жағы № 1-95, жұп жағы № 2-78, С.Халметов өткелі № 15-104, Шаумян көшесі № 1-25, Б.Майлин көшесі № 1-7, Д.Нұрпейісова көшесі № 1-8, А.Чехов көшесі № 1-20, Қорғасын өткелі жұп жағы № 24-78, И.Тургенев көшесінің тақ жағы № 5-103, жұп жағы № 10-104, Кентау көшесі № 1-23, Круговой тұйығының тақ жағы № 1-33, жұп жағы № 2-42, Круговой өткелі № 2/1-2/10, Б.Алпысбаев көшесінің жұп жағы № 2-24, Ю.Гагарин көшесінің тақ жағы № 159, 165-173.
№ 28 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Б.Алпысбаев көшесі, № 109, Шымкент қаласының білім басқармасының "Хамза атындағы № 42 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ю.Гагарин көшесінің жұп жағы № 172-256, Б.Алпысбаев көшесінің тақ жағы № 35-93, Плеханов өткелі № 1-33, Т.Омарова көшесі № 1-56, Хамза көшесі № 1-60, Д.Бедный көшесі № 1-100, Бауырластар көшесі № 1-51.
№ 29 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Д.Құрманбеков көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "Кенесары Қасымұлы атындағы № 33 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Граница: улица Ю.Гагарина четная сторона № 162-170, улица Интернациональная нечетная сторона № 1-51, улица Зердели нечетная сторона № 3-25, улица Б.Алпысбаева четная сторона № 32-76, проезд Строительный № 1-43, улица Запотоцкого № 2-46, улица Кунбатыс № 1-47, улица Д.Рахимбергенова № 1-45, улица А.Чехова нечетная сторона № 47-107, четная сторона № 22-106, улица Макталы № 1-56, улица Московская № 1-45, улица П.Ерназарова нечетная сторона № 1-33, четная сторона № 2-16, улица 1 Мамыра нечетная сторона № 37-45, улица Ш.Калдаякова нечетная сторона № 77а, 83-95, улица Е.Молдабаева № 1-28.
Избирательный участок № 26
Месторасположение: улица Ю.Гагарина, № 147, здание общежития государственного коммунального казенного предприятия "Колледж искусства и дизайна имени А. Кастеева" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ю.Гагарина нечетная сторона № 175-257, улица Покрышкина № 1-62, улица Римского-Корсакова № 1-60, улица Кожедуба № 1-57, улица Мамина – Сибиряка № 1-78, проезд Круговой № 33-44, улица Б.Алпысбаева нечетная сторона № 1-33, улица Шаумяна № 26-70, улица Кентау № 24-32.
Избирательный участок № 27
Месторасположение: улица А.Чехова, № 20а, здание государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад № 70 "Шолпан" управления образования города Шымкент.
Граница: улица С.Халметова нечетная сторона № 1-95, четная сторона № 2-78, проезд С.Халметова № 15-104, улица Шаумяна нечетная сторона № 9а, 11-79, четная сторона № 4/1, 4/2, 6-22, улица Б.Майлина № 1-7, улица Д.Нурпеисовой № 1-8, улица А.Чехова № 1-20, проезд Коргасын четная сторона № 24-78, улица Тургенева нечетная сторона № 5-103, четная сторона № 10-104, проезд Кентау нечетная сторона № 1-23, 33, 47-51, четная сторона № 6-20, 26-30, 48-56, тупик Круговой нечетная сторона № 1-33, четная сторона № 2-42, проезд Круговой № 2/1-2/10, улица Б.Алпысбаева четная сторона № 10-24, улица Ю.Гагарина нечетная сторона № 159, 165-173.
Избирательный участок № 28
Месторасположение: улица Б.Алпысбаева, № 109, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 42 имени Хамзы" управления образования города Шымкент.
Граница: Улица Ю.Гагарина четная сторона № 172-256, улица Б.Алпысбаева нечетная сторона № 35-93, проезд Плеханова № 1-33, улица Т.Омаровой № 1-56, улица Хамзы № 1-60, улица Д.Бедного № 1-100, улица Бауырластар № 1-51.
Избирательный участок № 29
Месторасположение: улица Д.Курманбекова без номера, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 33 имени Кенесары Касымулы" управления образования города Шымкент.

Шекарасы: Т.Айменов көшесі № 61-107, Б.Алпысбаев көшесі № 94-127, М.Дулатов көшесі № 61-154, Бауырластар көшесі № 52-90, Ш.Қалдаяқов көшесі № 97-127, Т.Омарова көшесі № 57-192, Н.Хашимжанов көшесі № 4-80, Темірлан тас жолы № 3, 9, 10, 46, 46а, 46б, 54, Д.Құрманбеков көшесі № 32, 32а, 34 және № 59-115 жеке тұрғын үйлер, Хамза көшесі № 63-110, А.Мицкевич көшесі № 1-67.
№ 30 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Б.Алпысбаев көшесі, нөмірсіз, "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 6698 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: № 6698 әскери бөлімі.
№ 31 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Темірлан тас жолы, нөмірсіз, "Казтрансгаз Аймақ" акционерлік қоғамы Шымкент өндірістік филиалының ғимараты.
Күнбатыс көшесі № 51-106, Д.Рахымбергенов көшесі № 46-106, А.Чехов көшесі № 108-131, Мақталы көшесінің тақ жағы № 57-115, Б.Алпысбаев көшесінің жұп жағы № 78-122, Ш.Қалдаяқов көшесі № 129, Запотоцкий өткелі № 47-97, Автодорожный тұйығы № 1-17, Мақталы өткелі № 3-21, Ю.Ишанқұлов өткелі № 1-19.
№ 32 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Байтұлы баба көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 78 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: учаскеге 4 шағын ауданы толығымен кіреді және "Самал-1" шағын ауданының Е.Мырзаев көшесі № 1-75, Шілменбет көшесі № 1-80, Б.Момышұлы даңғылы жұп жағы № 82-210.
№ 33 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Самал-1" шағын ауданы, Т.Рысқұлов көшесі № 162, "Аvtovokzal Samal" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: С.Жандосов көшесі № 1-278, Манас көшесі № 1-52, Манас тұйығы № 1-20, Кашурников көшесі № 100-125, Қ.Халменов көшесі № 1-86, Құлыншақ көшесі № 1-90, Еркөбек көшесі № 1-37, Б.Момышұлы даңғылы тақ жағы № 85-209б.
№ 34 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: 4 шағын ауданы, нөмірсіз, "Ай-Нұры" медициналық орталығы жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: Бәйдібек би көшесінің тақ жағы № 63-85, Ә.Керімше көшесі № 41-106, Постышев көшесі № 38-85, М.Аманқұлов көшесі № 48-59, Ә.Керімше өткелі № 1-16, Өтемісов көшесі № 1-36, Жаңғақты № 25-83, А.Мересьев көшесі № 1-31, Шабдалы көшесі № 1-85, Алмалы көшесі № 1-65, Шардара өткелі № 1-20, Бейбарыс сұлтан көшесі № 1-86, Шиелі көшесі № 1-55, Кашурников көшесі № 1-99, С.Юллаев көшесі № 38-85, М.Жалил көшесі № 38-80, Черкасов көшесі № 38-75.
№ 35 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Т.Өтегенов көшесі № 43 А, "FGS – Болашақ ұрпақ жекеменшік мектебі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.

Граница: улица Т.Айменова № 61-107, улица Б.Алпысбаева № 94-127, улица М.Дулатова № 61-154, улица Бауырластар № 52-90, улица Ш.Калдаякова № 97-127, улица Т.Омаровой № 57-192, улица Н.Хашимжанова № 4-80, Темирлановское шоссе № 3, 9, 10, 46, 46а, 46б, 54, улица Д.Курманбекова № 32, 32а, 34 и частные дома № 59-115, улица Хамзы № 63-110, улица А.Мицкевича № 1-67.
Избирательный участок № 30
Месторасположение: улица Б.Алпысбаева, № 125, здание республиканского государственного учреждения "Войсковая часть 6698 Национальной гвардии Республики Казахстан"
Граница: воинская часть № 6698.
Избирательный участок № 31
Месторасположение: Темирлановское шоссе, без номера, здание Шымкентского производственного филиала акционернего общества "Казтрансгаз Аймак".
Граница: Улица Кунбатыс № 51-106, улица Д.Рахымбергенова № 46-106, улица А.Чехова № 108-131, улица Макталы нечетная сторона № 57-115, улица Б.Алпысбаева четная сторона № 78-122, улица Ш.Калдаякова № 129, проезд Запотоцкого № 47-97, тупик Автодорожный № 1-17, проезд Хлопковый № 3-21, проезд Ю.Ишанкулова № 1-19.
Избирательный участок № 32
Месторасположение: 4 микрорайон, улица Байтулы баба, без номера, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 78" управления образования города Шымкент.
Граница: в участок входит полностью 4 микрорайон и микрорайон Самал-1: улица Е.Мырзаева № 1-75, улица Шилменбет № 1-80, проспект Б.Момышулы четная сторона № 82-210.
Избирательный участок № 33
Месторасположение: микрорайон "Самал-1", улица Т.Рыскулова, № 162, здание Товарищество с ограниченной ответственностью "Avtovokzal Samal".
Граница: улица С.Жандосова № 1-278, улица Манас № 1-52, тупик Манас № 1-20, улица Кашурникова № 100-125, улица К.Халменова № 1-86, улица Кулыншак № 1-90, улица Еркобек № 1-37, проспект Б.Момышулы нечетная сторона № 85-209б.
Избирательный участок № 34
Месторасположение: 4-микрорайон, без номера, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Медицинский центр "Ай-Нуры".
Граница: улица Байдибек би нечетная сторона № 63-85, улица А.Керимше № 41-106, улица Постышева № 38-85, улица М.Аманкулова № 48-59, проезд А.Керимше № 1-16, улица Утемисова № 1-36, улица Жангакты № 25-83, улица А.Мересьева № 1-31, улица Шабдалы № 1-85, улица Алмалы № 1-65, проезд Шардаринский № 1-20, улица Бейбарыс султана № 1-86, улица Шиели № 1-55, улица Кашурникова № 1-99, улица С.Юллаева № 38-85, улица М.Жалиля № 38-80, улица Черкасова № 38-75.
Избирательный участок № 35
Месторасположение: улица Т.Утегеова № 43 А, здание Товарищества с ограниченной ответственностью "FGS-частная школа будущего поколения".

Шекарасы: "Самал-2" шағын ауданы: Қ.Бектаев көшесі № 1-78, Бектаев тұйығы № 1-12, Бектаев өткелі № 1-10, Нұршуақ көшесі № 1-5 және № 694-712 а, М.Сәрсенбаев көшесі № 1-110, Н.Тайманов көшесі № 1-110, С.Сүлейменов көшесі № 1-110, Еркіндік көшесі № 1-98, Қ.Мейірбеков көшесі № 1-110, О.Малқаров көшесі тақ жағы № 23-109, Г.Хайруллина көшесі № 1-115, Ырысбақ көшесі № 1-32, Ә.Жанбосынов көшесі № 850-890 учаскелері және Т.Отарбаев көшесінің нөмірсіз үйлері.
№ 49 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Агропром" шағын ауданы, Баққоныс көшесі, № 37, "Салтанат" бөбекжай-бақшасы жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: учаскеге Агропром шағын ауданы толығымен кіреді.
№ 58 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Жаңаталап" тұрғын алабы, Айдарқұл көшесі, № 27, Шымкент қаласының білім басқармасының "Т.Тәжібаев атындағы № 81 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Жаңаталап" тұрғын алабы Қырықбай ата көшесі № 1-40, Қарамыс көшесі № 1-30, Қ.Жұманов көшесі № 1-46, Т.Айдарқұл көшесі № 1-30, Тастан көшесі және атауы жоқ 10 көшенің нөмірісіз үйлері.
№ 67 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: 283 орам, Д-2561/1 үй, "Шымкент қаласының білім басқармасының № 36 "Ерке-наз" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ғимараты.
Шекарасы: Құрсай шағын ауданы Шаштөбе көшесі № 1-32, Егізтөбе көшесі № 1-63, Аққыстау көшесі № 1-50, Қосқорған көшесі № 1-27, Ақбата көшесі № 1-21, Ақбата өткелі № 1-16, Қарашығанақ көшесі № 1-70, Құлантөбе көшесі № 1-67, Атақорған көшесі № 1-76, З.Сатқанбайұлы көшесі № 1-82, Жылысай көшесі № 1-77, Бозтоған көшесі № 1-41, Ә.Бекболатов көшесі тақ жағы № 1-85, Киіктау көшесі № 1-53, Алтынды көшесі № 1-30, Айшықты көшесінің тақ жағы № 1-99, Егіндікөл, Ащысай, Күмістікөл, Әулиекөл көшелерінің және Әулиекөл өткелі, Әулиекөл тұйығының нөмірсіз үйлері.
Сонымен қатар, "Агрофирма-Қарасу" шағын ауданы толығымен кіреді.
№ 68 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қазығұрт" шағын ауданы, Қ.Мәмешов көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 49 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ә.Бекболатов көшесінің жұп жағы № 2-106, Сарыбел көшесі № 1-48, Қ.Мәмешов көшесі № 1-86, Ақөзек көшесі № 1-72, Ұзынағаш көшесі № 1-76, Алтынасар көшесі № 1-62, Қайнарлы көшесі № 1-70, Зайсан көшесі № 1-76, Таңбалы тас көшесі № 1-74, Қосарал көшесі № 1-68, Шеңбертал көшесі № 1-62, Жезді көшесі № 1-24, Қармақшы көшесі № 1-40, Қарнақ көшесі № 1-31 және Айшықты көшесінің нөмірсіз үйлері.
№ 69 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қазығұрт" шағын ауданы, Н.Оңдасынов көшесі, № 86, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 66 Қазығұрт" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Граница: улица К.Бектаева № 1-78, тупик Бектаева № 1-12, прозед Бектаева № 1-10, улица Нуршуак № 1-5 и № 694-712 А, улица М.Сарсенбаева № 1-110, улица Н.Тайманова № 1-110, улица С.Сулейменова № 1-110, улица Еркиндик № 1-98, улица К.Мейирбекова № 1-110, улица О.Малкарова не четная сторона № 23-109, улица Г.Хайруллина № 1-115, улица Ырысбак № 1-32, улица А.Жанбосынова № 850-890 участки и дома без номеров улицы Т.Отарбаева микрорайона "Самал-2".
Избирательный участок № 49
Месторасположение: микрорайон "Агропром", улица Бакконыс, № 37, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Ясли-сад "Салтанат".
Граница: в участок входит микрорайон "Агропром" полностью.
Избирательный участок № 58
Месторасположение: жилой массив "Жанаталап", улица Айдаркул, № 27, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 81 имени Т. Тажибаева" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Кырыкбай ата № 1-40, улица Карамыс № 1-30, улица К.Жуманова № 1-46, улица Т.Айдаркула № 1-30, дома без номеров улицы Тастан и 10 улиц без наименования жилого массива "Жанаталап".
Избирательный участок № 67
Месторасположение: 283 квартал, № 2561/1, здание государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад № 36 "Ерке-наз" управления образования города Шымкент".
Граница: улица Шаштөбе № 1-32, улица Егизтобе № 1-63, улица Аккыстау № 1-50, улица Коскорган № 1-27, улица Акбата № 1-21, проезд Акбата № 1-16, улица Карашыганак № 1-70, улица Кулантобе № 1-67, улица Атакорган № 1-76, улица З.Сатканбайулы № 1-82, улица Жылысай № 1-77, улица Бозтоган № 1-41, улица А.Бекболатова не четная сторона № 1-85, улица Кииктау № 1-53, улица Алтынды № 1-30, улица Айшыкты не четная сторона № 1-99, и дома без номеров улиц Егиндикол, Ащысай, Кумистикол, Аулиекол, проезд Аулиекол, тупик Аулиекол микрорайона "Курсай".
А также в участок входит микрорайон "Агрофирма-Карасу" полностью.
Избирательный участок № 68
Месторасположение: микрорайон "Казыгурт", улица К.Мамешова, без номера, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 49" управления образования города Шымкент
Граница: улица А.Бекболатова четная сторона № 2-106, улица Сарыбел № 1-48, улица К.Мамешова № 1-86, улица Акозек № 1-72, улица Узынагаш № 1-76, улица Алтынасар № 1-62, улица Кайнарлы № 1-70, улица Зайсан № 1-76, улица Танбалы тас № 1-74, улица Косарал № 1-68, улица Шенбертал № 1-62, улица Жезди № 1-24, улица Кармакшы № 1-40, улица Карнак № 1-31 и дома без номеров улицы Айшыкты.
Избирательный участок № 69
Месторасположение: микрорайон "Казыгурт", улица Н.Ондасынова, без номера, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа "Казыгурт № 66" управления образования города Шымкент

Шекарасы: Арыстанбаб көшесі № 61-165, Қосмекен көшесі № 69-160, Жібек жолы көшесі № 57-150, Қ.Жандарбеков көшесі № 82-190, Қызылжар көшесі № 1-87, Шуақты көшесі № 1-97, Жаңабазар көшесі № 1-83, Ақмешіт көшесі № 1-81, Қараспан көшесі № 1-88, Сұраншы батыр көшесі № 1-63, Ордабасы көшесі жұп жағы № 52-120, тақ жағы № 39-119, Ш.Уәлиханов көшесі № 1-54, Н.Оңдасынов көшесі № 88-37, Жартас көшесі № 1-70, Қарақат көшесі № 1-34, Талғар көшесі № 1-83.
№ 70 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қазығұрт" шағын ауданы, Құрылыс көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 48 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бадам көшесі № 1-66, Бақшалы көшесі № 1-54, 54а, Тілеулес көшесі № 1-16, 16а, Ермексу көшесі № 1-65, Теспе көшесі № 1-74, Е.Спатаев көшесі № 1-47, Өзенше көшесі № 1-11, Қажымұқан көшесі № 1-23.
№ 71 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қазығұрт" шағын ауданы, Ақжар көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 86 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Қазығұрт" шағын ауданы Ақжар көшесі № 67-132, Баян ауыл көшесі № 90-205, М.Ғабдуллин көшесі № 91-104, М.Төлебаев көшесі № 89-106, Қызылқұм көшесі № 86-111, Бақытты көшесі № 69-106, С.Мұқанов көшесі № 84-136, Ғ.Мүсірепов көшесі № 80-120, Орал көшесі, № 81-110, Бөгенбай батыр көшесі № 82-136, Біржан сал көшесі № 22-98, Қ.Жандарбеков көшесі № 1-81, Н.Оңдасынов көшесі № 1-125, Ш.Айманов көшесі № 23-80, Қаратас көшесі № 28-77, Лесхоз көшесі № 1-37.
№ 72 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ақжар" тұрғын алабы, Ғ.Мұратбаев көшесі, № 5а, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 122 Ақжар жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Ақжар" тұрғын алабы: Сұлутөбе көшесі № 1-69, Тоқбергенов көшесі № 1-82, Үштал көшесі № 1-18, Ордалы көшесі № 1-59, Ғ.Мұратбаев көшесі № 1-43, Ақ Орда көшесі № 1-21, Өркен көшесі № 1-17, Шымбаз көшесі № 1-11, Қазақстанның 60-жылдығы көшесі № 1-23, Алтынкемер көшесі № 1-20, Қарашаңырақ көшесі № 1-69, Айыртау көшесі № 1-20, Саумакөл көшесі № 1-8, Тәуелсіздік көшесі № 1-46, Жаңақұрылыс көшесі № 1-16, Құттыкөл көшесі № 1-22, С.Сейфуллин көшесі № 1-17, Қорғалжын көшесі № 1-11, Ағынсай көшесі № 1-14, Наурыз көшесі № 1-69, Ақсу Жабағлы көшесі № 1-9, Елбегі көшесі № 1-14, Шыңдыкөл көшесі № 1-19, Жетіқара көшесі № 1-16, Көкшеқұм көшесі № 1-11, Ынтымақ көшесі № 1-31.
№ 73 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ақтас" шағын ауданы, Шымкент қаласының білім басқармасының "Әшімжан Ахметов атындағы № 61 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: учаскеге "Ақтас" шағын ауданы толығымен кіреді.
№ 74 сайлау учаскесі

Граница: улица Арыстанбаб № 61-165, улица Космекен № 69-160, улица Жибек жолы № 57-150, улица К.Жандарбекова № 82-190, улица Кызылжар № 1-87, улица Шуакты № 1-97, улица Жанабазар № 1-83, улица Акмешит № 1-81, улица Караспан № 1-88, улица Сураншы батыр № 1-63, улица Ордабасы четная сторона № 52-120, нечетная сторона № 39-119, улица Ш.Уалиханова № 1-54, улица Н.Ондасынова № 37-88, улица Жартас № 1-70, улица Каракат № 1-34, улица Талгар № 1-83.
Избирательный участок № 70
Месторасположение: микрорайон "Казыгурт", улица Курылыс, без номера, Здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 48" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Бадамская № 1-66, улица Бакшалы № 1-54, 54а, улица Тилеулес № 1-16, 16а, улица Ермексу № 1-65, улица Теспе № 1-74, улица Е.Спатаева № 1-47, улица Озенше № 1-11, улица Кажымукана № 1-23.
Избирательный участок № 71
Месторасположение: микрорайон "Казгурт", улица Акжар, без номера, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 86" управления образования города Шымкент
Граница: улица Акжар № 67-132, улица Баян ауыл № 90-205, улица М.Габдуллина № 91-104, улица М.Толебаева № 89-106, улица Кызылкум № 86-111, улица Бакытты № 69-106, улица С.Муканова № 84-136, улица Г.Мусирепова № 80-120, улица Орал № 81-110, улица Богенбай батыр № 82-136, улица Биржан сал № 22-98, улица К.Жандарбекова № 1-81, улица Н.Ондасынова № 1-125, улица Ш.Айманова № 23-80, улица Каратас № 28-77, улица Лесхоз № 1-37 микрорайона "Казгурт".
Избирательный участок № 72
Месторасположение: жилой массив "Акжар", улица Г.Муратбаева, № 5а, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 122 Акжар" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Сулутобе № 1-69, улица Токбергенова № 1-82, улица Уштал № 1-18, улица Ордалы № 1-59, улица Г.Муратбаева № 1-43, улица Ак Орда № 1-21, улица Оркен № 1-17, улица Шымбаз № 1-11, улица 60 лет Казахстана № 1-23, улица Алтынкемер № 1-20, улица Карашанырак № 1-69, улица Айыртау № 1-20, улица Саумакол № 1-8, улица Тауелсиздик № 1-46, улица Новостройка № 1-16, улица Куттыкол № 1-22, улица С.Сейфуллина № 1-17, улица Коргалжын № 1-11, улица Агынсай № 1-14, улица Наурыз № 1-69, улица Аксу Жабаглы № 1-9, улица Елбеги № 1-14, улица Шындыкол № 1-19, улица Жетикара № 1-16, улица Кокшекум № 1-11, улица Ынтымак № 1-31.
Избирательный участок № 73
Месторасположение: микрорайон "Актас", здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 61 имени Ашимжана Ахметова" управления образования города Шымкент.
Граница: в участок входит микрорайон "Актас" полностью.
Избирательный участок № 74

Орналасқан жері: "Ақтас-2" тұрғын алабы, Жаңақұрылыс № 78а, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 73 Ақтас жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: учаскеге "Ақтас-2" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 76 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: А.Байтұрсынов көшесі, № 343, "Досбол" балабақшасы жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: А.Байтұрсынов көшесі № 94/1 96, 98, 100, 102, 109, 110, 113, 162, 164, 166, 168, 180, 182, 184, 186, 188, Бәйдібек би даңғылы № 37, 45/5, 45/9, Т.Рысқұлов көшесі № 1а, 1б, 3а, Ж.Тұяқбаев көшесі № 21, 242, 423, 244, 245, 246, 253, 255, 256, Озат көшесі № 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 368, 529. Наурыз шағын ауданының № 345, 346, 347, 496, 498, 499, 500, 502, 505, 507 жеке үйлер, Дәулетұлы көшесі № 7, 8, 9, 12, 217, Қайсар көшесі № 1, 3, 5, 7, 25а, 29, 30, 31, 381, 381/1, 459, 461, Береке көшесі № 2, 4, 6, 8, Татулық көшесі № 3, 12, 14, 16, 18, 20, 22, Баян ауыл көшесі № 60, 66, 248, 249/1, 316, 385, 520, 521, 595, Арғымақ көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 9, 397, 398, 399, Мыңжылқы көшесі № 421, 422, 423, 424, 425, 511, 517, О.Мырзабеков көшесі № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, Береке көшесі № 3,8.
№ 77 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Самал-2" шағын ауданы, Қ.Қазиев көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "А.Асқаров атындағы № 77 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: О.Мырзабеков көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, А.Байтұрсынов көшесі № 139, 141, 145, 147, 149, 151, 153, 162, 163, 164, 166, 168, Үміт көшесі № 1, 2, 3, 4, Б.Нұрлыбеков көшесі № 2, 21, 23, 29, 36, 36а, 38, 42, 44, 46, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74/2, 74/1, 74, 76, 78, 82, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 104, 108, Бекмұрат батыр көшесі № 12, 1455, 1517, Сейтов көшесі № 15, 25, 40, 42, 43, 45, 47, 68, 2239а, Жабай ата көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25-100, 1718, 1722, 1724, 1126, С.Шакиров көшесі № 1-29 және атауы жоқ 1 көшенің үйлері, Манат қызы көшесі № 32, Малхарова көшесі № 64, 66, 67, 69, 70, 72, 73, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, Қ.Мейірбеков көшесі № 1-18, Еркіндік көшесі № 1-59, Сымбатты көшесі № 1-17, Н.Тайманов көшесі № 1-16, С.Сүлейменов көшесі № 1-16, М.Сәрсенбаев көшесі № 1-13, Қ.Бектаев көшесі № 1-19.
№ 78 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Айқап" шағын ауданы, Парниковая көшесі, № 35, Шымкент қаласының денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Айқап" Шымкент отбасылық дәрігерлік амбулаториясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ғимараты.
Шекарасы: учаскеге "Айқап" шағын ауданы толығымен және 351 орам үйлері кіреді.
№ 79 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Түркістан" шағын ауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 62 Н.Төрекұлов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты .
Шекарасы: учаскеге "Түркістан" шағын ауданы толығымен кіреді, "Төменгі Отырар" шағын ауданы № 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/1а, 14, 15, 15/1.
№ 80 сайлау учаскесі

Месторасположение: жилой массив "Актас-2", улица Новостройка № 78а, здание коммунального государственного учреждения "Актасская общеобразовательная средняя школа Актас № 73" управления образования города Шымкент.
Граница: в участок входит жилой массив "Актас-2" полностью.
Избирательный участок № 76
Месторасположение: улица А.Байтурсынова, № 343, здание товарищества с ограниченной ответственностью "детский сад "Досбол"
Граница: улица А.Байтұрсынов № 94/1 96, 98, 100, 102, 109, 110, 113, 162, 164, 166, 168, 180, 182, 184, 186, 188, проспект Байдибек би № 37, 45/5, 45/9, улица Т.Рыскулова № 1а, 1б, 3а, улица Ж.Туякбаева № 21, 242, 244, 245, 246, 253, 255, 256, 423, улица Озат № 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 368, 529, микрорайон Наурыз частные дома № 345, 346, 347, 496, 498, 499, 500, 502, 505, 507, улица Даулетулы № 7, 8, 9, 12, 217, улица Кайсар № 1, 3, 5, 7, 25а, 29, 30, 31, 381, 381/1, 459, 461,улица Береке № 2, 4, 6, 8, улица Татулык№ 3, 12, 14, 16, 18, 20, 22, улица Баян ауыл № 60, 66, 248, 249/1, 316, 385, 520, 521, 595, улица Арғымақ № 1, 2, 3, 4, 5, 9, 397, 398, 399, улица Мынжылкы № 421, 422, 423, 424, 425, 511, 517, улица О.Мырзабекова № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, улица Береке № 3, 8.
Избирательный участок № 77
Месторасположение: микрорайон "Самал-2", улица К.Казиева, без номера, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 77 имени А.Аскарова" управления образования города Шымкент
Граница: улица О.Мырзабекова № 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15,17, улица А.Байтурсынов № 139, 141, 145, 147, 149, 151, 153,162,163,164, 166, 168, улица Умит № 1, 2, 3, 4, улица Б.Нурлыбекова № 2, 21, 23, 29, 36, 36а, 38, 42, 44, 46, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74/2, 74/1, 74, 76, 78, 82, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 104, 108, улица Бекмурат батыра № 12, 1455, 1517, улица Сеитова № 15, 25,40,42,45, 43, 47, 68, 22, 39а, улица Жабай-Ата № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,17,18,19,20,21,22,23, 24,25-100, 1718,1722,1724,1126, улица Шакирова № 1-29 и дома без названия 1 улицы, улица Манат кызы № 32, улица Малхарова № 64, 66, 67, 69, 70, 72, 73, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98,100,102,104,106, улица Меирбекова № 1-18, улица Еркиндик № 1-59, улица Сымбат № 17-17, улица Н.Тайманова № 1-16, улица С.Сулейменова № 1-16, улица М. Сарсенбаева № 1-13, улица К.Бектаева № № 1-19
Избирательный участок № 78
Месторасположение: микрорайон "Айкап", улица Парниковая, № 35, здание государственного коммунального казенного предприятия "Шымкентская семейная врачебная амбулатория Айкап" на праве хозяйственного ведения управления здравоохранения города Шымкент.
Граница: в участок входит микрорайон "Айкап" полностью и дома 351 квартала.
Избирательный участок № 79
Месторасположение: микрорайон "Туркестан", без номера, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 62 имени Н.Торекулова" управления образования города Шымкент
Граница: в участок входит микрорайон "Туркестан" полностью.
Избирательный участок № 80

Орналасқан жері: Рысқұлов көшесі 1/5, "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігінің Б.Момышұлы атындағы оқу орталығы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Жоғарғы Отырар" шағын ауданы көпқабатты тұрғын үйлер № 5, 6, 9, 38, 38/1, 40, 41, 41/1, 42, 42/1, 43, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 55/1, 56, 57, 58/1, 58/2, 58/3, 60, 88а, 95а, 96, 96/2, 126, 143 және жеке тұрғын үйлер Байтереков көшесі № 117, 118, 124, 130, 131, 133, 134, Шынбулак көшесі, № 1/3, 88, Шанырак көшесі № 82, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94. Таскұдык көшесі № 62, 63, 67, 68, 75, 76, 77, 78, 80, 88а, Кашгар көшесі № 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 61, 63, 69. Сарай бату көшесі № 25, 26, 27, 28/1, 30, 31, 32, 33,34 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43. Жазыксай көшесі № 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 68а, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 109, 111, 113, 114.
№ 81 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: А.Байтұрсынов көшесі, № 73а, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының "Облыстық жасөспірімдер үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Спорт" шағын ауданы № 14, 15, 16, 17, 18, 19, Қ.Рысқұлбеков көшесі № 1б, 17/1, 25а, 36, 37, 38, 39, 41, 42а, 44, 45, 46а, 47, 48, 49, 50а, 50б, 50/1, 51, 52, 53, 54, 54б, 56, 57, 59, 64, 68, 76, 77, 78, 78а, С.Жандосов көшесі № 2, А.Байтұрсынов көшесі № 59, 59а, 63, 65, 67, 67а, 73, 73/1, 75а, 75в, 79, Рабат көшесі № 69, 70, 72, 74, 74а, К.Елшібеков көшесі № 2, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 42а.
№ 82 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қ.Казиев көшесі, № 9/1, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 75 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Т.Рысқұлов көшесі № 11, 11а, Қ.Рысқұлбеков көшесі № 1а, 2б, 5а, 7, 7а, 7/3, 8а, 9, 10, 11, 13/1, 17б, 45/1, 60а, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 1598, С.Бекбосынов көшесі № 1, 2, 2а, 4, 7а, 9, 11, 13, 13а, 14, 14а, 15, 15а, 17, 19, 19а, 21, 23, 25, 25а, Утепов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 17/11, 17/17, 17/19, 25, 33, Ә.Қаныбеков көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 29, 30, 31, 34, Тоғысбаев көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, Өтеген батыр көшесі № 5, 14, Зертас көшесі № 12, С.Жандосов көшесі № 9, 81, А.Байтұрсынов көшесі № 85б, 89, 89/5, А.Байтұрсынов 1-ші өткелі № 1, 2, 7/7, 81/3, Қ.Қазиев көшесі № 2в, 5а, 7а, 7/1, 9, 12, 23/1, 28, 48а, 48/1, 48/2, 50, 111, 4/1, 6а, 7/1, 9а, 11, 13а, 16, 20, 21а, 22, 23а, 84а.
№ 83 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: А.Байтұрсынов көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қалалық онкологиялық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ғимараты.
Шекарасы: Қалалық онкологиялық диспансері.
№ 84 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: А.Байтұрсынов көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қалалық кардиологиялық орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның ғимараты
Шекарасы: Қалалық кардиологиялық орталығы.
№ 85 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: А.Байтұрсынов көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "Т.Тәжібаев атындағы № 47 мектеп-гимназиясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның ғимараты.
Шекарасы: А.Байтұрсынов көшесі № 68, 70, 76, 84, 86, 86а, 87, 88, 89, 90, 90а, 92, 94, С.Жандосов көшесі № 3, 6а, 7, 12, 15, 18, 22, 25, 27, А.Құрманғазы көшесі № 7, 17, 21, 23, 39, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 144, 148, 150, 229, 233, 235 және нөмірсіз үйлер, Ж.Шәймерденов көшесі № 139-219, 223-227, 231, 233, 237, 241, 243, 247.
№ 86 сайлау учаскесі

Месторасположение: улица Рыскулова, № 1/5, здание Республиканского государственного учреждения "Учебный центр имени Б.Момышулы" Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Граница: многоэтажные дома микрорайона "Верхний Отырар" № 5, 6, 9, 38, 38/1, 40, 41, 41/1, 42, 42/1, 43, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 55/1, 56, 57, 58/1, 58/2, 58/3, 60, 88а, 95а, 96, 96/2, 126, 143, и дома индивидуальные № 117, 118, 124, 130, 131, 133, 134, улица Байтерекова № 1/3, 88, улица Шынбулак № 82, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94. улица Шанырак № 62, 63, 67, 68, 75, 76, 77, 78, 80, 88а. Улица Таскудык № 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 61, 63, 69. Улица Кашгар № 25, 26, 27, 28/1, 30, 31, 32, 33,34 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43. улица Сарай бату № 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25. улица Жазыксай № 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 68а, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 109, 111, 113, 114.
Избирательный участок № 81
Месторасположение: улица А.Байтурсынова, № 73а, здание коммунального государственного учреждения "Областной дом юношества" управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: микрорайон Спортивный № 14, 15, 16, 17, 18, 19, улица Рыскулбекова № 1б, 17/1, 25а, 36, 37, 38, 39, 41, 42а, 44, 45, 46а, 47, 48, 49, 50а, 50б, 50/1, 51, 52, 53, 54, 54б, 56, 57, 59, 64, 68, 76, 77, 78, 78а, улица Жандосова № 2, улица А. Байтурсынова № 59, 59а, 63, 65, 67, 67а, 73, 73/1, 75а, 75В, 79, улица Рабат № 69, 70, 72, 74, 74а, улица Елшибекова № 2, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 42а.
Избирательный участок № 82
Месторасположение: улица К.Казиева, № 9/1, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 75" управления образования города Шымкент
Граница: улица Рыскулова № 11, 11а, улица Рыскулбекова № 1а, 2б, 5а, 7, 7а, 7/3, 8а, 9, 10, 11, 13/1, 17б, 45/1, 60а, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 1598, Улица Бекбосынова № 1, 2, 2а, 4, 7а, 9, 11, 13, 13а, 14, 14а, 15, 15а, 17, 19, 19а, 21, 23, 25, 25а, улица Утепова № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 17/11, 17/17, 17/19, 25, 33, улица Каныбекова № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 29, 30, 31, 34, улица Тогысбаева № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, улица Утеген батыра № № 5, 14. улица Зертаса № 12, улица Жандосова № 9, 81, улица А.Байтурсынова № 85б, 89, 89/5, проезд А.Байтурсынова 1 № 1, 2, 7/7, 81/3, улица Казиева № 2в, 5а, 7а, 7/1, 9, 12, 23/1, 28, 48а, 48/1, 48/2, 50, 111, 4/1, 6а, 7/1, 9а, 11, 13а, 16, 20, 21а, 22, 23а, 84а.
Избирательный участок № 83
Месторасположение: улица А.Байтурсынова, без номера, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городской онкологический центр" управления здравоохранения города Шымкент
Граница: Онкологический диспансер.
Избирательный участок № 84
Месторасположение: улица А.Байтурсынова, безномера, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городской кардиологический центр" управления здравоохранения города Шымкент
Граница: Кардиологический центр.
Избирательный участок № 85
Месторасположение: улица А.Байтурсынова, без номера, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "школа-гимназия № 47 имени Т. Тажибаева" управления образования города Шымкент
Граница: улица А.Байтурсынова № 68, 70, 76, 84, 86, 86а, 87, 88, 89, 90, 90а, 92, 94, улица С.Жандосова № 3, 6а, 7, 12, 15, 18, 22, 25, 27, улица А.Курмангазы № 40- 235 и дома без номеров, улица Ж.Шаймерденова № 102-291
Избирательный участок № 86

Орналасқан жері: М.Х.Дулати көшесі, № 198, "М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы № 9 оқу корпусының ғимараты.
Шекарасы: С.Әзім көшесі № 1, 2/2, 2/4, 2/6, 2/10, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 31, 33, 35, 106, Д.Сарықұлов өткелі № 1/3, 1/5, 1/7, 2/4, 2/6, 2/8, 2/10, 13, 15, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, Атамекен өткелі № 3, 5, 6, 7, 8, В.Верещагин көшесі № 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 13/2, 14/2, 15, 16, 17/1, 17/2, 20, 22, 23, 23а, 24, 26, 28, 30, 30а, Гаршин өткелі № 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 17, М.Х.Дулати көшесі № 131-207, С.Жандосов көшесі № 1/1, 1/2, 1/9-1, 1/9-2, 1/9-3, 1/9-4, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/10, 5а, 12, 14/1, 14/2, 17, 17а, 19/2-3а, 20, 21, 21/1, 22/1, 22/2, 22/3, 23, 25, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, Қазыбек би көшесі № 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 195, 195а, 197, 199, 203, А.Құрманғазы көшесі № 1, 2, 11, 21, 25, 29, 31, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100-110, 112, 114, 116, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 170, И.Лихачев өткелі № 1, 1/3, 3, 3/2, 4/2, 6, 6/2, 6/3, 6/4, 8/1, 8/3, 9, 9а, 9/2, 10, 10/4, 12, 12/2, 12/3, 12/4, 13/4, 15а, 15б, 15/4, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, К.Маркс өткелі № 1, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 19, 20, 21, 22, Меркурий өткелі № 1/20, 2/8, 2/10, 2/12, 2/14, 2/16, 2/18, 2/20, 2/22, 2/24, Молда Мұса Байзақұлы көшесі № 3, 4, 5, 7, 10, 16, Ғ.Орманов көшесі № 12, 14, 15, 18, 20, Д.Сарықұлов көшесі № 1/3, 1/5, 2/4, 2/6, 2/8, 2/10, 2/10-1, 11, 15, 18, 20/2, 21, 22, 24, 25/4, 26, 29/3, 34, 36, 38, 40, 44/2, Т.Тәжібаев көшесі № 1/1, 1/3, 1/4, 1/5, 1/5-2, 1/5-4, 1/6-2, 1/7-1, 1/7-2, 1/9, 1/9-3, 1/9-4, 1/11-1, 1/11-2, 1/13, 1/15, 1/17, 1/17-1, 1/17-2, 1/19а, 1/19-1, 1/19-2, 1/19-3, 1/21, 1/23, 1/25, 1/31, 2, 2/2, 2/4, 2/4-1, 2/4-3, 2/10, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 31, Химик өткелі № 5, 6, 8, Ж.Шәймерденов көшесі № 130, 132, 134, 136, 138, 144, 146, 150, 152, 154, 155, 156, 160, 162, 164, 166, 168, 170-227, 255.
№ 87 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ғ.Орманов көшесі, № 13а, Шымкент қаласы білім басқармасының "Yш тілде оқытатын мамандандырылған № 1 мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Аманжолов өткелі № 1-28, С.Асанов көшесі № 4-6, Бірлік көшесі № 1-38, В.Верещагин көшесінің тақ жағы № 35-71, Жаз өткелі № 1-11, С.Жандосов көшесі № 1-12, 32-59, Т.Тәжібаев көшесі № 33, 35, 47, 49, 51, 53, 55.
№ 88 сайлау учаскесі

Месторасположение: улица М.Х.Дулати, № 198, учебный корпус № 9 некоммерческого акционерного общества "Южно-Казахстанский университет имени М.Ауэзова".
Граница: улица С.Азима № 1, 2/2, 2/4, 2/6, 2/10, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 31, 33, 35, 106, проезд Д.Сарыкулова № 1/3, 1/5, 1/7, 2/4, 2/6, 2/8, 2/10, 13, 15, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, проезд Атамекен № 3, 5, 6, 7, 8, улица В.В.Верещагина № 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 13/2, 14/2, 15, 16, 17/1, 17/2, 20, 22, 23, 23а, 24, 26, 28, 30, 30а, проезд В.Гаршина № 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 17, улица М.Х.Дулати № 131-207, улица С.Жандосова № 1/1, 1/2, 1/9-1, 1/9-2, 1/9-3, 1/9-4, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/10, 5а, 12, 14/1, 14/2, 17, 17а, 19/2-3а, 20, 21, 21/1, 22/1, 22/2, 22/3, 23, 25, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, улица Казыбек би № 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 195, 195а, 197, 199, 203, улица А.Курмангазы № 1, 2, 11, 21, 25, 29, 31, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100-110, 112, 114, 116, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 170, проезд А.Лихачева № 1, 1/3, 3, 3/2, 4/2, 6, 6/2, 6/3, 6/4, 8/1, 8/3, 9, 9а, 9/2, 10, 10/4, 12, 12/2, 12/3, 12/4, 13/4, 15а, 15б, 15/4, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, проезд К.Маркса № 1, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 19, 20, 21, 22, проезд Меркурия № 1/20, 2/8, 2/10, 2/12,2/14, 2/16, 2/18, 2/20, 2/22, 2/24, улица Молда Мусы Байзакулы № 3, 4, 5, 7, 10, 16, улица Д.Сарыкулова № 1/3, 1/5, 2/4, 2/6, 2/8, 2/10, 2/10-1, 11, 15, 18, 20/2, 21, 22, 24, 25/4, 26, 29/3, 34, 36, 38, 40, 44/2,улица Т.Тажибаева № 1/1, 1/3, 1/4,1/5, 1/5-2, 1/5-4, 1/6-2, 1/7-1, 1/7-2, 1/9, 1/9-3, 1/9-4, 1/11-1, 1/11-2, 1/13, 1/15, 1/17, 1/17-1, 1/17-2, 1/19а, 1/19-1, 1/19-2, 1/19-3, 1/21, 1/23, 1/25, 1/31,2, 2/2, 2/4, 2/4-1, 2/4-3, 2/10, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 31, проезд Химиков № 5, 6, 8, улица Ж.Шаймерденова № 130, 132, 134, 136, 138, 144, 146, 150, 152, 154, 155, 156, 160, 162, 164, 166, 168, 170-227, 255.
Избирательный участок № 87
Месторасположение: улица Г.Орманова, № 13а, здание коммунального государственного учреждения "Специализированная школа-интернат № 1 с обучением на трех языках" управления образования города Шымкент.
Граница: проезд Аманжолова № 1-28, улица С.Асанова № 4-6, улица В.Верещагина № 1-82,73а улица, проезд Жаз № 1-11, улица С.Жандосова № 1-66а, улица Т.Тажибаева № 1-133
Избирательный участок № 88

Орналасқан жері: Ж.Адырбеков көшесі, № 135, Шымкент қаласы білім басқармасының "Білім-инновация" ер балаларға арналған № 1 лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ж.Адырбеков көшесі № 125, 133, 135, 137, 141, 145, 147, 149, 153, 155, 155а, 159, 165, С.Асанов көшесі № 7-84, С.Әзім көшесінің тақ жағы № 39-85, жұп жағы № 42-118. В.Верещагин көшесінің жұп жағы № 44-82, А.Диваев көшесі № 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 134, С.Жандосов көшесі № 66, 66а, Известия көшесі № 1-46, Т.Орынбаев көшесі № 158, Т.Рысқұлов көшесі № 1, 2, 3, 4, 6, Ж.Ташенов көшесі № 123-146, Т.Тәжібаев көшесінің тақ жағы № 57-151, жұп жағы № 64-144, Ш.Уәлиханов көшесінің тақ жағы № 59-133 жеке үйлер, М.Шолохов көшесі № 41, 43, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83а, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 116, 116а, 118, 120, 122, 124, 128.
№ 89 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ж.Адырбеков көшесі, № 139, "Қазақстан Республикасының Ұлттық Ұланының № 6506 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: № 6506 әскери бөлімі.
№ 90 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мәделі қожа көшесі, № 1, Шымкент қаласының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Қажымұқан атындағы орталық стадионы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ғимараты.
Шекарасы: "Спорт" шағын ауданы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, Мәделі қожа көшесінің тақ жағы № 3-33, Қ.Рысқұлбеков көшесінің жұп жағы № 40-46 жеке үйлер және нөмірсіз үйлер.
№ 94 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: М.Мәметова көшесі, № 95, Шымкент қаласы білім басқармасының "Қосалқы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ж.Адырбеков көшесі № 115, 117, С.Асанов көшесі № 1, 2, 3, А.Әлімбетов көшесінің жұп жағы № 36-74, тақ жағы № 71-95, А.Диваев көшесінің тақ жағы № 41-105, жұп жағы № 96-110, М.Дулати көшесінің жұп жағы № 64-134, Жас гвардияшылар көшесі № 30-105, Қызыл арық өткелі № 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, С.Лазо өткелі № 1, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, М.Мәметова көшесі № 29-136, Мәделі қожа көшесінің тақ жағы № 65–151, жұп жағы № 50-74, Мусорский өткелі № 3, 3а, 4, 5, 7, 9, 11, Т.Орынбаев көшесі № 95, 99, 103, 107, 109, 111, 124, 128, 129, В.Перов көшесі № 23–93, М.Сапарбаев көшесі № 48-60, Ж.Ташенов көшесі № 108-112, Т.Тәжібаев көшесі № 26-62, Н.Төреқұлов көшесі № 35-43, 49-59, Үркер өткелі № 1, 2, 3, 4, 7, Ш.Уәлиханов көшесінің тақ жағы № 23-57, жұп жағы № 28-100, К.Циолковский көшесі № 44–63, Т.Шевченко өткелі № 1-15, М.Шолохов көшесі № 11-46.
№ 280 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Үсенов көшесі, № 49а, "Кәусар-Асу" бала бақшасы" жауапкершлігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.

Месторасположение: улица Ж.Адырбекова, № 135, здание коммунального государственного учреждения "Лицей-интернат "Білім-инновация" № 1 для мальчиков" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Ж.Адырбекова № 125, 133, 135, 137, 141, 145, 147, 149, 153, 155, 155а, 159, 165, улица С.Асанова № 7-84, улица С.Азима нечетная сторона № 39-85, четная сторона № 4,2-118, улица В.Верещагина четная сторона № 44-82, улица А.Диваева № 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 134, улица С.Жандосова № 66, 66а, улица Известия № 1-46, улица Т.Орынбаева № 158, улица Рыскулова № 1, 2, 3, 4, 6, улица Ж.Ташенова № 123-146, улица Т.Тажибаева нечетная сторона № 57-151, четная сторона № 64-144, улица Ш.Уалиханова частные дома нечетная сторона № 59-133, улица М.Шолохова№ 41, 43, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83а, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 116, 116а, 118, 120, 122, 124, 128.
Избирательный участок № 89
Месторасположение: улица Ж.Адырбекова № 139, здание республиканского государственного учреждения "Воинская часть № 6506 Национальной гвардии Республики Казахстан"
Граница: Воинская часть № 6506
Избирательный участок № 90
Месторасположение: улица Мадели кожа, № 1, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центральный стадион имени Кажымукана" управления физической культуры и спорта города Шымкент
Граница: Микрорайон "Спортивный" № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, улица Мадели кожа нечетная сторона № 3-33, улица К.Рыскулбекова четная сторона частные дома № 40-46 и дома без номеров.
Избирательный участок № 94
Месторасположение: улица М.Маметовой, № 95, Здание коммунального государственного учреждения "Вспомогательная школа-интернат" управления образования города Шымкент
Граница: улица Ж.Адырбекова № 4,113-165 не чет стор, улица С.Асанова № 7, 82, улица А.Алимбетова четная сторона № 36-74, нечетная сторона № 71-95, улица А.Диваева нечетная сторона № 83/1, №, 93-125 улица М.Дулати четная сторона № 103-225/6, улица Жас гвардияшылар № 1–103, проезд Кызыл арык № 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, проезд С.Лазо № 1, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, улица М.Маметовой № 29–136, улица Мадели кожа нечетная сторона № 1,1г/1, 1/23 № 65–151,улица Т.Орынбаева № 103-156,улица М.Сапарбаева № 48-60, улица Ж.Ташенова№ 108-112, улица Т.Тажибаева № 26-62, улица Н.Турекулова № 35-43, 49-59, проезд Уркер № 1, 2, 3, 4, 7, улица Ш.Уалиханова нечетная сторона № 23-57, четная сторона № 28-100, улица К.Циолковского № 44–63, проезд Т.Шевченко № 1-15, улица М.Шолохова № 11-46.
Избирательный участок № 280
Месторасположение: улица Усенова, № 49а, здание Товарищества с ограниченной ответственностью "Детский сад "Каусар-Асу"

Шекарасы: М.Дулатов көшесі № 1-60, Т.Айменов көшесі № 1-60, Алтын сақа көшесі № 1-60, Үсенов көшесі № 1-54, К.Тастанбеков көшесі № 1-25, Кенесары көшесі № 1-31, Домалақ ана көшесі № 1-40, Аяз би көшесі № 1-50, Ибрагим ата көшесі № 1-60, Қорқыт ата көшесі № 1-50, Асылбеков көшесі № 1-51, Ә.Бүркітбаев көшесі № 1-51, Мелдеходжаев көшесі № 1-53, Ә.Қастеев № 1-57, Н.Табынбаев көшесі № 1-53.
№ 281 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Т.Рысқұлов көшесі, № 58/5 "Гүл-сезім" қонақ үйінің ғимараты.
Шекарасы: Б.Қаратаев, З.Ескендіров, Жас ел, С.Серікбаев, Р.Әбсейітов, Х.Досмұхамедов, А.Розыбакиев, М.Тынышбаев, Айқын, Б.Адиходжаев, Т.Өтегенов, Қ.Қазиев, Т.Рысқұлов көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 282 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: С.Жандосов көшесі, № 1579, "Арайлым" бала бақшасы" жауапкершіліг шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: Айнабұлақ көшесі № 1-250, П.Тәжібаев өткелі № 1-25, Алға көшесі № 1-89, Шынар көшесі № 1-108, П.Тәжібаев көшесі № 68-120, Сарыағаш көшесі № 1-80, Р.Ахметов көшесі № 1-71, Т.Жұманов көшесі № 1-55, Аққараған көшесі № 1-35, Юннатов көшесі № 1-30, Народовольцевтер көшесі № 45-87, Қ.Қазиев көшесінің тақ жағы № 51-101.
№ 291 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Жаңаталап" тұрғын алабы, Қырықбай ата көшесі, № 1/5, Шымкент қаласы мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасының "Шымкент қалалық Жаңаталап мәдениет үйі" концерттік ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ғимараты.
Шекарасы: Ж.Қойбағар көшесі № 1-60, П.Тұрдалы көшесі № 1-40, Айбар көшесі № 1-86, Үшжұрт көшесі № 1-80, Д.Құрбанов көшесі № 1-60, А.Құнанбаев көшесі № 1-48 және атауы жоқ 7 көшенің нөмірсіз үйлері.
№ 294 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қазығұрт" шағын ауданы, Қ.Мәмешов көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 49 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қосымша ғимараты.
Шекарасы: "Қазығұрт" шағын ауданы Әулие ата көшесі № 1-170, Нұрлы көшесі № 1-129, Мақталы көшесі № 1-140, Сәулетші көшесі № 1-140, Бұхар жырау көшесі № 1-142, Жұлдыз көшесі № 33-120, А.Жұбанов көшесі № 67-168, Талдыкөл көшесі № 67-166, О.Мауленов көшесі № 1-60 және нөмірсіз үйлері.
№ 295 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қазығұрт" шағын ауданы, Н.Оңдасынов көшесі, № 88, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 59 "Айша" бөбекжай балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ғимараты.
Шекарасы: Жұлдыз көшесі № 1-32, А.Жұбанов көшесі № 1-66, Талдыкөл көшесі № 1-66, Арыстанбаб көшесі № 1-60, Қосмекен көшесі № 1-58, Жібек жолы көшесі № 1-56, Қ.Жандарбеков көшесі № 142-190, Ордабасы көшесі жұп жағы № 2-50, тақ жағы № 1-37, Ақан сері көшесі № 1-41, С.Торайғыров көшесі № 1-42, Жастар көшесі № 1-36, Н.Оңдасынов көшесі № 89-120, Түркістан көшесі № 1-85, Отырар көшесі № 1-46. Қаратас көшесі № 1-27, Ш.Айманов көшесі № 1-22, Біржан сал көшесі № 1-21, Бөгенбай батыр № 1-14, Орал көшесі № 1-8, Ғ.Мүсірепов көшесі № 1-12.
№ 296 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қазығұрт" шағын ауданы, Құрылыс көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 48 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қосымша ғимараты.

Граница: улица М.Дулатова № 1-60, улица Т.Айменова № 1-60, улица Алтын сака № 1-60, улица Усенова № 1-54, улица К.Тастанбекова № 1-25, улица Кенесары № 1-31, улица Домалақ ана № 1-40, улица Аяз би № 1-50, улица Ибрагим ата № 1-60, улица Коркыт ата № 1-50, улица Асылбекова № 1-51, улица А.Буркитбаева № 1-51, улица Мелдеходжаева № 1-53 улица А.Кастеева № 1-57, улица Н.Табынбаева № 1-53.
Избирательный участок № 281
Месторасположение: улица Т.Рыскулова № 58/5, здание гостиницы "Гул-сезим".
Граница: дома без номеров улиц Б.Каратаева, З.Ескендирова, Жас ел, С.Серикбаев, Р.Абсейитова, Х.Досмухамедова, А.Розыбакиева, М.Тынышбаева, Айкын, Б.Адиходжаева, Т.Утегенова, К.Казиева, Т.Рысқулова.
Избирательный участок № 282
Месторасположение: улица С.Жандосова, № 1579, здание Товарищества с ограниченной ответственностью "Детский сад Арайлым".
Граница: улица Айнабулак № 1-250, проезд П.Тажибаева № 1-25, улица Алга № 1-89, улица Шынар № 1-108, улица П.Тажибаева № 68-120, улица Сарыагашская № 1-80, улица Р.Ахметова № 1-71, улица Т.Жуманова № 1-55, улица Аккараган № 1-35, улица Юннатова № 1-30, улица Народовольцев № 45-87, улица К.Казиева нечетная сторона № 51-101.
Избирательный участок № 291
Месторасположение: жилой массив "Жанаталап", улица Кырыкбай ата, № 1/5, здание государственного коммунального казенного предприятия концертная организация "Шымкентский городской Дом культуры Жанаталап" управления культуры, развития языков и архивов города Шымкент.
Улица Ж.Койбагар № 1-60, улица П.Турдалы № 1-40, улица Айбар № 1-86, улица Ушжурт № 1-80, улица Д.Қурбанова № 1-60, улица А.Кунанбаева № 1-48 и дома без номеров 7 улиц без наименования.
Избирательный участок № 294
Месторасположение: микрорайон "Казыгурт", улица К.Мамешова, без номера, дополнительное здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 49" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Аулие ата № 1-170, улица Нурлы № 1-129, улица Макталы № 1-140, улица Саулетши № 1-140, улица Бухар жырау № 1-142, улица Жулдыз № 33-120, улица А.Жубанова № 67-168, улица Талдыкол № 67-166, улица О.Мауленова № 1-60 и дома без номеров микрорайона "Казыгурт".
Избирательный участок № 295
Месторасположение: микрорайон "Казыгурт", улица Н.Ондасынова, № 88, здание государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад № 59 "Айша" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Жулдыз № 1-32, улица А.Жубанова № 1-66, улица Талдыкол № 1-66, улица Арыстанбаб № 1-60, улица Космекен № 1-58, улица Жибек жолы № 1-56, улица К.Жандарбекова № 142-190, улица Ордабасы четная сторона № 2-50, нечетная сторона № 1-37, улица Акан сери № 1-41, улица С.Торайгырова № 1-42, улица Жастар № 1-36, улица Н.Ондасынова № 89-120, улица Туркестан № 1-85, улица Отырар № 1-46, улица Каратас № 1-27, улица Ш.Айманова № 1-22, улица Биржан сал № 1-21, улица Богенбай батыр № 1-14, улица Урал № 1-8, улица Г.Мусирепова № 1-12.
Избирательный участок № 296
Месторасположение: микрорайон "Казыгурт", улица Курылыс, без номера, дополнительное здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 48" управления образования города Шымкент

Шекарасы: Бозарық көшесі № 1-15, Гүлисман көшесі № 1-34, Мерке көшесі № 1-8, Үлгілі көшесі № 1-9, Құрылыс көшесі № 1-55, Кірпіш көшесі № 1-13.
№ 297 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қазығұрт" шағын ауданы, Н.Оңдасынов көшесі, № 86, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 66 Қазығұрт жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Б" ғимараты.
Шекарасы: "Қазығұрт" шағын ауданы Ақжар көшесі № 1-66, Баян ауыл көшесі № 1-89, М.Ғабдуллин көшесі № 1-90, М.Төлебаев көшесі № 1-88, Қызылқұм көшесі № 1-85, Бақытты көшесі № 1-68, С.Мұқанов көшесі № 1-83, Ғ.Мүсірепов көшесі № 13-81, Орал көшесі, № 9-80, Бөгенбай батыр көшесі № 15-81.
№ 302 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Түркістан" шағын ауданы 138а, "Әсем" бала-бақшасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: Кеңшілік көшесі № 102б, 103а, 103б, 104, 105, 106, 107, Жұлдыз көшесі № 93, 94, 95, 97, 98, 99, 207, Ынталы көшесі № 5, 51, 52, 53, 54, 71, 72, 85, 87, 88, 89, Заман көшесі № 49, Мақатаев көшесі № 50, 57/2, 75/2, 76, 78/1, 78/2, 79, 80, 81, 82, Беткей көшесі № 15, 16, 23, 25, 27, 29, 351/2, 60а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, Жәнібеков көшесі № 3, 16, 22, 22/1, Шыңбұлақ көшесі № 10а, 11а, 12, 13, 14, 22/2, Адырбеков көшесі № 3, Байтереков көшесі № 7, 163, 165, 166, Іргелес көшесі № 142, 143, 144, 145, 146, 157, 158, 159, 160, 161, Ақбура көшесі № 89, 107, 137, 141, 271, 275, 277, Керуен көшесі № 43, 44, 45, 46, 58/1, 58/2, 59/1, 59/2, 60, 90 және төменгі "Отырар" шағын ауданы, № 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/1а, 14, 15, 15/1.
№ 303 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Т.Рысқұлов көшесі, № 139А, Шымкент қаласының білім басқармасының "М.Мәметова атындағы № 35 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Диваев көшесі № 107-129, Орманов көшесі № 12,14 ,15, 18, 20, 20а, 23, 45. Қазыбек би көшесі № 116, 118, 120, 124/1, 126, 138, 144, 146 , 148, 150, 150/1, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 178, 180,196, 198/2, 200.
№ 331 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Құрсай" шағын ауданы А.Бекболатов көшесі, № 1505/3, "Әл-Фараби" мектебі жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: "Құрсай" шағын ауданы: Ә.Бекболатов көшесінің тақ жағы № 87-135 А, Жылысай көшесі № 79-142, Аққыстау көшесі № 51-78, Саудакент көшесі № 1-14, Қожатоғай көшесі № 1-22, Қостерек көшесі № 1-82, Бабақорған көшесі № 1-61, Шорнақ көшесі № 1-65, Ақтүйесай көшесі № 1-72, Белбұлақ көшесі № 1-54, Сарғау көшесі № 1-40, Ханшатыр көшесі № 1-31, Ақалтын көшесі № 1-67, Тұрбат көшесі, № 1-40, Өзкент көшесі № 1-22, Тастыкөл көшесі № 1-30, Жарқайың көшесі № 1-19, Жетіжар көшесі № 1-100, Таңатар көшесі № 1-31, Таңатар 1-тұйығы № 1-9, Таңатар 2-тұйығы № 1-21, Таңатар 3-тұйығы № 1-16, Таңатар 4-тұйығы № 1-20, Таңатар 5-тұйығы № 1-10.
Сонымен қатар, "Айкөл" тұрғын алабы толығымен кіреді.

Граница: улица Бозарык № 1-15, улица Гулисман № 1-34, улица Мерке № 1-8, улица Улгили № 1-9, улица Курылыс № 1-55, улица Кирпиш № 1-13.
Избирательный участок № 297
Месторасположение: микрорайон "Казыгурт", улица Н.Ондасынова, № 88, корпус "Б" коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа "Казыгурт № 66" управления образования города Шымкент.
Граница: микрорайон "Казгурт": улица Акжар № 1-66, улица Баян ауыл № 1-89, улица М.Габдуллина № 1-90, улица М.Толебаева № 1-88, улица Кызылкум № 1-85, улица Бакытты № 1-68, улица С.Муканова № 1-83, улица Г.Мусирепова № 13-81, улица Уал № 9-80, улица Богенбай батыр № 15-81.
Избирательный участок № 302
Месторасположение: микрорайон Туркестан № 138а, здание Товарищества с ограниченной ответственностью "Детский сад "Асем".
Граница: улица Кеншилик № 102б, 103а, 103б, 104, 105, 106, 107, улица Жулдыз № 93, 94, 95, 97, 98, 99, 207, улица Ынталыталы № 5, 51, 52, 53, 54, 71, 72, 85, 87, 88, 89. улица Заман № 49, улица Макатаева№ 50, 57/2, 75/2, 76, 78/1, 78/2, 79, 80, 81, 82, улица Беткей № 15, 16, 23, 25, 27, 29, 351/2, 60а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, улица Жанибекова № 3, 16, 22, 22/1, улица Шынбулак № 10а, 11а, 12, 13, 14, 22/2, улица Адырбекова № 3, улица Байтерекова № 7, 163, 165, 166, улица Иргелес № 142, 143, 144, 145, 146, 157, 158, 159, 160, 161, улица Акбура № 89, 107, 137, 141, 271, 275, 277, улица Керуен № 43, 44, 45, 46, 58/1, 58/2, 59/1, 59/2, 60, 90, микрорайон "Нижний Отрар" многоэтажные дома, № 9, 10, 11, 12, 12/7, 13, 14, 15, 15/1.
Избирательный участок № 303
Месторасположение: улица Т.Рыскулова, № 139, здание государственного коммунального учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 35 имени М.Маметовой" управления образования города Шымкент.
Граница: улица Диваева № 107-129, улица Орманова № 12, 14, 15, 18, 20,20а, 23, 45, улица Казыбек би № 116, 118, 120, 124/1, 126, 138, 144, 146, 148, 150, 150/1, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 178, 180, 196, 198/2, 200.
Избирательный участок № 331
Месторасположение: микрорайон "Курсай" улица, А.Бекболатова, № 1505/3, здание Товарищества с ограниченной ответственностью "Школа Аль-Фараби".
Граница: улица А.Бекболатова не четная сторона № 87-135 А, улица Жылысай № 79-142, улица Аккыстау № 51-78, улица Саудакент № 1-14, улица Кожатогай № 1-22, улица Костерек № 1-82, улица Бабакорган № 1-61, улица Шорнак № 1-65, улица Актуйесай № 1-72, улица Белбулак № 1-54, улица Саргау № 1-40, улица Ханшатыр № 1-31, улица Акалтын № 1-67, улица Турбат № 1-40, улица Озкент № 1-22, улица Тастыкол № 1-30, улица Жаркайын № 1-19, улица Жетижар № 1-100, улица Танатар № 1-31, 1-тупик Танатар № 1-9, 2-тупик Танатар № 1-21, 3-тупик Танатар № 1-16, 4-тупик Танатар № 1-20, 5-тупик Танатар № 1-10 микрорайона "Курсай".
А также в участок входит жилой массив "Айкол" полностью.