Абай облысы бойынша әлеуметтік мәні бар қатынастар тізбесін айқындау туралы
Абай облысы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/80-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 6 қаңтарда № 31614 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 14-бабының 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес, Абай облысы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысы бойынша әлеуметтік мәні бар қатынастардың тізбесі осы шешімнің қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы мәслихатының хатшысы К. Сулейменов
2022 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 12/80-VII Шешіміне
қосымша
Абай облысы бойынша әлеуметтік мәні бар хабарламалардың тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Абай облысы мәслихатының 13.12.2023 № 11/83-VIIІ шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ р/с
Қала және аудан атауы
Әлеуметтік мәні бар қатынастардың атауы
1
Семей қаласы
1) № 1 бағыт "Ет комбинаты" – "Солтүстік" сауда логистикалық орталығы
2) № 2 бағыт "Бақылау кордоны" – "Шығыс кенті"
3) № 3 бағыт "Ет комбинаты" – "Былғары зауыты"
4) № 4 бағыт "Қарағайлы шағын ауданы" – "Авиаторлар қалашығы"
5) № 5 бағыт "Солтүстік" сауда логистикалық орталығы – "Темір жол бекеті"
6) № 6 бағыт "Степной кенті" – "Суық бұлақ кенті"
7) № 8 бағыт "Өрлеу" балабақшасы" – "Айлақ"
8) № 9 бағыт "Мұрат саяжайлары" – "Туберкулез диспансері"
9) № 12 бағыт "Туберкулез диспансері" – "Авиаторлар қалашығы"
10) № 13 бағыт "Теміржол бекеті" – "Суық бұлақ кенті"
11) № 14 бағыт "Степной кенті" – "Құс фабрикасы кенті"
12) № 15 бағыт "Авиаторлар қалашығы" – "Бобровка кенті"
13) № 16 бағыт "Цемент зауыты" – "Құрылысшы" сауықтыру орталығы
14) № 17 бағыт "12 саяжай" – "Солтүстік" сауда логистикалық орталығы"
15) № 18 бағыт "Жансая" базары – "Бобровка кенті"
16) № 20 бағыт "ЖҚУ" – "Жаңа" дүкені
17) № 21 бағыт "11 Колония" – "Өрлеу" балабақшасы
18) № 22 бағыт "Химия комбинаты" – "Жөндеу-құрылыс учаскесі"
19) № 24 бағыт "Фабрика қиылысы" – "Боровая көшесі"
20) № 25 бағыт "Авиаторлар қалашығы" – "Теміржол бекеті"
21) № 26 бағыт "Авиаторлар қалашығы" – "Әскери қалашық"
22) № 27 бағыт "Мұрат кенті ("Солнечная долина" массиві)" – "Ет комбинаты"
23) № 28 бағыт "Гастелло көшесі" – "Ет комбинаты"
24) № 29 бағыт "12 саяжай" – "Гражданская көшесі"
25) № 30 бағыт "14 шағын ауданы" – "Қарағай" шипажайы
26) № 31 "3 саяжай" – "Химия комбинаты"

Об определении перечня социально значимых сообщений по области Абай
Решение маслихата области Абай от 28 декабря 2022 года № 12/80-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 января 2023 года № 31614.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", маслихат области Абай РЕШИЛ:
1. Определить перечень социально значимых сообщений по области Абай согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Секретарь маслихата области Абай К. Сулейменов
Приложение к решению
от 28 декабря 2022 года
№ 12/80-VII
Перечень социально значимых сообщений по области Абай
Сноска. Приложение в редакции решения маслихата области Абай от 13.12.2023 № 11/83-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого опубликования).
№ п/п
Наименование города и района
Наименование социально значимых сообщений
1
город Семей
1) Маршрут № 1 "Мясокомбинат" – Торгово-логистический центр "Северный"
2) Маршрут № 2 "Контрольный кордон" – "поселок Восточный"
3) Маршрут № 3 "Мясокомбинат" – "Кожзавод"
4) Маршрут № 4 "микрорайон Карагайлы – "городок Авиаторов"
5) Маршрут № 5 Торгово-логистический центр "Северный" – "Железнодорожный вокзал"
6) Маршрут № 6 "поселок Степной" – "поселок Холодный ключ"
7) Маршрут № 8 Детский сад "Өрлеу" – "Пристань"
8) Маршрут № 9 "дачи Мурат" – "Туберкулезный диспансер"
9) Маршрут № 12 "Туберкулезный диспансер" – "городок Авиаторов"
10) Маршрут № 13 "Железнодорожный вокзал" – "поселок Холодный ключ"
11) Маршрут № 14 "поселок Степной" – "поселок Птицефабрика"
12) Маршрут № 15 "городок Авиаторов" – "поселок Бобровка"
13) Маршрут № 16 "Цементный завод" – профилакторий "Строитель"
14) Маршрут № 17 "12 дачи" – "Торгово-логистический центр "Северный"
15) Маршрут № 18 Рынок "Жансая" – "поселок Бобровка"
16) Маршрут № 20 "РСУ" – магазин "Жана"
17) Маршрут № 21 "11 колония" – Детский сад "Өрлеу"
18) Маршрут № 22 "Химический комбинат" – "Ремонтно- строительный участок"
19) Маршрут № 24 "переулок Фабричный" – "улица Боровая"
20) Маршрут № 25 "городок Авиаторов" – "Железнодорожный вокзал"
21) Маршрут № 26 "городок Авиаторов" – "Военный городок"
22) Маршрут № 27 "Поселок Мурат (массив "Солнечная долина")" – "Мясокомбинат"
23) Маршрут № 28 "улица Гастелло" – "Мясокомбинат"
24) Маршрут № 29 "12 дачи" – "улица Гражданская"
25) Маршрут № 30 "14 микрорайон" – сонаторий "Сосна"
26) Маршрут № 31 "3 дачи" – "Химкомбинат"

27) № 33 бағыт "49 мектеп" – "Темір жол бекеті"
28) № 34 бағыт "Қарағайлы шағын ауданы" – "Шығыс кенті"
29) № 35 бағыт "Туберкулез диспансері" – "Таймас"
30) № 36 бағыт "Қарағайлы шағын ауданы" – "905 құрылыс"
31) № 39 бағыт "Туберкулез диспансері" – "Бобровка кенті"
32) № 41 бағыт "Қарағайлы шағын ауданы" – "Ет комбинаты"
33) № 43 бағыт "Бейбітшілік аралы" – "Жансая" базары
34) № 44 бағыт "Семей арнайы жабдықтау" ЖШС – "Силикат зауыты"
35) № 45 бағыт "Темір жол бекеті" – "Қарағайлы шағын ауданы"
36) № 48 бағыт "Авиаторлар қалашығы" – "Мұрат саяжайлары"
37) № 49 бағыт "ОрлҰнок" – "Жансая" базары
38) № 52 бағыт "Жөндеу-құрылыс учаскесі" – "Солтүстік" сауда логистикалық орталығы
39) № 54 бағыт "Жаңа құрылыс" – "18-ші қосалқы станция"
40) № 55 бағыт "Цемент зауыты" – "Ұн комбинаты"
41) № 56 бағыт "№ 17 Отбасылық дәрігерлік амбулатория" – "Авиаторлар қалашығы"
42) № 57 бағыт "Жарқын" кенті – "Жансая" базары
43) "Семей" – "Приречное" бағыты
44) "Семей" – "Талица" бағыты
2
Аягөз ауданы
1) "Аягөз" – "Баршатас" бағыты
2) "Аягөз" – "Ақшәулі" бағыты
3) "Аягөз" – "Тарбағатай" бағыты
4) "Аягөз" – "Дөненбай" бағыты
5) "Аягөз" – "Сарыарқа" бағыты
6) "Аягөз" – "Қорық" бағыты
7) "Аягөз" – "Емелтау" бағыты
8) "Аягөз" – "Майлин" бағыты
9) "Аягөз" – "Бақанас" бағыты
3
Абай ауданы
1) "Абай Құнанбаев саябағы" – "Шәкәрім көшесі" бағыты
4
Бескарағай ауданы
1) "Стеклянка" – "Глуховка" – "Бірлік" – "Белокаменка" – "Қара Мырза" – "Канонерка" – "Бесқарағай" бағыты
2)"Кривинка" – "Жетіжар" – "Қарабас" – "Малая Владимировка" – "Бесқарағай" бағыты
3)"Қоянбай" – "Ерназар" – "Морозов орман шаруашылығы" – "Башкөл" – "Қарағайлы ауылы" – "Малая Владимировка" "Бесқарағай" бағыты
5
Жарма ауданы
1) "Жарық" – "Қалбатау" бағыты
2) "Жаңғызтөбе" – "Қалбатау" бағыты
3) "Қызылағаш" – "Қалбатау" бағыты
4) "Шар" – "Қалбатау" бағыты
5) "Қалбатау ауылының ішінде" бағыты
6) "Жаңғызтөбе кентінің ішінде" бағыты
7) "Шар қаласы бойынша" бағыты
8) "Ақжал" – "Жаңаөзен" – "Қалбатау" бағыты
6
Ақсуат ауданы
1) "Қызыл" – "Кесік – Ақсуат" бағыты
2) "Ойшілік" – "Кұмкөл" – "Ақсуат" бағыты
3) "Көкжыра" – "Аққала" – "Екпін" – "Ақсуат" бағыты
4) "Кіндікті" – "Ақсуат" бағыты
5) "Аққала" – "Екпін" – "Ақсуат" бағыты
6) "Көктүбек" – "Сатпаев" – "Ақсуат" бағыты
7) "Жантекей" – "Ақсуат" бағыты
8) "Үштөбе" – "Ақсуат" бағыты
7
Үржар ауданы
1) "Хлебоприемный пункті" – "Крупская атындағы орта мектеп" бағыты
2) "Автоколонна" – "Ақжар ауылы" бағыты
3) "Тұшпара станциясы" – "Абай атындағы орта мектеп" бағыты
4) "Әуежай" – "Аурухана" бағыты

27) Маршрут № 33 "49 Школа" – "Железнодорожный вокзал"
28) Маршрут № 34 "микрорайон Карагайлы" – "поселок Восточный"
29) Маршрут № 35 "Туберкулезный диспансер" – "Таймас"
30) Маршрут № 36 "микрорайон Карагайлы" – "905 стройка"
31) Маршрут № 39 "Туберкулезный диспансер" – "поселок Бобровка"
32) Маршрут № 41 "микрорайон Карагайлы" – "Мясокомбинат"
33) Маршрут № 43 "остров Бейбітшілік" – рынок "Жансая"
34) Маршрут № 44 "ТОО "СемейСпецНаб" – "Силикатный завод"
35) Маршрут № 45 "Железнодорожный вокзал – "микрорайон Карагайлы"
36) Маршрут № 48 "городок Авиаторов" – "дачи Мурат"
37) Маршрут № 49 "ОрлҰнок" – рынок "Жансая"
38) Маршрут № 52 "Ремонтно-строительный участок" – Торгово-логистический центр "Северный"
39) Маршрут № 54 "Новостройка" – "18 подстанция"
40) Маршрут № 55 "Цементный завод" – "Мелькомбинат"
41) Маршрут № 56 "Семейская врачебная амбулатория № 17" – "городок Авиаторов"
42) Маршрут № 57 поселок "Жаркын" – рынок "Жансая"
43) Маршрут "Семей" – "Приречное"
44) Маршрут "Семей" – "Талица"
2
Аягозский район
1) Маршрут "Аягоз" – "Баршатас"
2) Маршрут "Аягоз" – "Акшаули"
3) Маршрут "Аягоз" – "Тарбагатай"
4) Маршрут "Аягоз" – "Доненбай"
5) Маршрут "Аягоз" – "Сарыарка"
6) Маршрут "Аягоз" – "Корык"
7) Маршрут "Аягоз" – "Емелтау"
8) Маршрут "Аягоз" – "Майлин"
9) Маршрут "Аягоз" – "Баканас"
3
Абайский район
1) Маршрут "Парк Абая Кунанбаева" – "улица Шакарим"
4
Бескарагайский район
1) Маршрут "Стеклянка" – "Глуховка" – "Бирлик" – "Белокаменка" – "Кара Мурза" – "Канонерка" – "Бескарагай"
2) Маршрут "Кривинка" – "Жетижар" – "Карабас" – "Малая Владимировка" – "Бескарагай"
3) Маршрут "Коянбай" – "Ерназар" – "Морозовский" лесное хозяйство" – "Башкуль" – "село Карагайлы" – "Малая Владимировка" – "Бескарагай"
5
Жарминский район
1) Маршрут "Жарык" – "Калбатау"
2) Маршрут "Жангизтобе" – "Калбатау"
3) Маршрут "Кызылагаш" – "Калбатау"
4) Маршрут "Шар" – "Калбатау"
5) Маршрут "внутри села Калбатау"
6) Маршрут "внутри поселок Жангизтобе"
7) Маршрут "по городу Шар"
8) Маршрут "Акжал" – "Жанаозен" – "Калбатау"
6
Район Ақсуат
1) Маршрут "Қызыл" – "Кесик" – "Аксуат"
2) Маршрут "Ойшилик" – "Кумкол" – "Аксуат"
3) Маршрут "Кокжыра" – "Аккала" – "Екпин" – "Аксуат"
4) Маршрут "Киндикти" – "Аксуат"
5) Маршрут "Аккала" – "Екпин" – "Аксуат"
6) Маршрут "Коктубек" – "Сатпаев" – "Аксуат"
7) Маршрут "Жантикей" – "Аксуат"
8) Маршрут "Уштобе" – "Аксуат"
7
Урджарский район
1) Маршрут "Хлебоприемный пункт" – "средняя школа имени Крупской"
2) Маршрут "Автоколонна" – "село Акжар"
3) Маршрут "Пельменная станция" – "средняя школа имени Абая"
4) Маршрут "Аэропорт" – "Больница"

5) "2086 Әскери бөлім" – "Бекет" бағыты
6) "Үржар" – "Көлденең" – "Қаратұма" бағыты
7)"Үржар" – "Алтыншоқы" – "Айтбай" – "Таскескен" – "Шолпан" – "Қаракөл" бағыты
8) "Үржар" – "Барқытбел" – "Қарабұйрат" бағыты
8
Ауданаралық (қаларалық облысішілік)
1) "Семей" – "Ақсуат" бағыты
2) "Семей" – "Қарауыл" бағыты
3) "Семей" – "Әуезов" бағыты
4) "Семей" – "Шар" бағыты
5) "Семей" – "Старая крепость" бағыты
6) "Семей" – "Курчатов" бағыты
7) "Семей" – "Бесқарағай" – "Қоянбай" бағыты
8) "Семей" – "Көкпекті" бағыты
9) "Семей" – "Жезкент" бағыты
10) "Семей" – "Жерновка" бағыты
11) "Семей" – "Жаңа Шүлбі" – "Песчанка" бағыты
12) "Семей" – "Қалбатау" – "Жаңғызтөбе" бағыты
13) "Семей" – "Қарағайлы ауылы" бағыты
14) "Семей" – "Шүлбі" бағыты

5) Маршрут "Воинская часть 2086" – "Бекет"
6) Маршрут "Урджар" – "Колденен" – "Каратума"
7) Маршрут "Урджар" – "Алтыншокы" – "Айтбай" – "Таскескен" – "Шолпан" – "Каракол"
8) Маршрут "Урджар" – "Баркытбел" – "Карабуйрат"
8
Межрайонный (междугородный внутриобластной)
1) Маршрут "Семей" – "Аксуат"
2) Маршрут "Семей" – "Карауыл"
3) Маршрут "Семей" – "Ауэзова"
4) Маршрут "Семей" – "Шар"
5) Маршрут "Семей" – "Старая Крепость"
6) Маршрут "Семей" – "Курчатов"
7) Маршрут "Семей" – "Бескарагай" – "Коянбай"
8) Маршрут "Семей" – "Кокпекты"
9) Маршрут "Семей" – "Жезкент"
10) Маршрут "Семей" – "Жерновка"
11) Маршрут "Семей" – "Новая Шульба" – "Песчанка"
12) Маршрут "Семей" – "Калбатау" – "Жангизтобе"
13) Маршрут "Семей" – "село Карагайлы"
14) Маршрут "Семей" – "Шульбинск"