Абай ауданы әкімінің 2019 жылғы 29 тамыздағы № 19 "Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Абай ауданы әкімінің 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 12 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 желтоқсанда № 31506 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Абай ауданы әкімінің 2019 жылғы 29 тамыздағы № 19"Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6137 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) шешімнің атауы "Абай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" деп өзгертілсін.
2) Көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Абай облысы Абай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім ресми түрде жарияланған соң Абай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау Абай ауданы әкімінің аппарат басшысы Д.Маратұлына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Н. Абдыкаримов
"КЕЛІСІЛДІ"
Абай облысы Абай аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
Абай ауданы әкімінің
2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 12 шешіміне қосымша
Сайлау учаскелерінің шекаралары
№ 162 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: "Абай аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты. Қарауыл ауылдық округі, Қарауыл ауылы, Мамай көшесі № 40.
Сайлау учаскесінің шекарасы:
Абай көшесі №1, 1Б, №2, №2А, №2Б, №2В, №3-4, №6-25, №28-30, №33-34, №34А, №36-38, №38А, №39, №44-46, №50-52, №56-58, № 58А, №58В, №59-61, №63, №66, №67, №69, №69А, № 70, №71, №73, №73А, №75, №76, №78-82, №84, № 84А, №86, №88, №90, №92 үйлері;
Ералы көшесі №13-15, №17, №22, №22А, №28, №30 үйлері;
Ж.Молдағалиев көшесі № 1,№2, №3, №3А, № 4-5, №5А, №5Б, №6-9, №9А, №10, №12, №12А, №15-18, № 22, № 24-26, №28-32, №36-42, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №56А, №56Б, №58, №60, №62, №64, №70 үйлері;
Мамай көшесі №2, №4-5, №5А, №5Б, №7-9, №11, №15, №16А, №17-20, №22, №23А, №24, №26-28, №30-36, №38-40, № 42, №43, №46, №48, №50, №52, №56, №58-60, №62, №64-67, №69, №70, №72, №74-76 үйлері;

О внесении изменений в решение акима Абайского района от 29 августа 2019 года № 19 "Об образовании избирательных участков по Абайскому району Восточно-Казахстанской области"
Решение акима Абайского района области Абай от 30 декабря 2022 года № 12. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2022 года № 31506
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Абайского района от 29 августа 2019 года № 19 "Об образовании избирательных участков по Абайскому району Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6137) следующие изменения:
1) наименование решения изменить "Об образовании избирательных участков по Абайскому району".
2) Приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Абайского района области Абай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Абайского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Абайского района Д.Маратулы.
4. Настоящее решения вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Н. Абдыкаримов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Абайской районной
территориальной избирательной комиссии
области Абай
Приложение к решению
акима Абайского района
от 30 декабря 2022 года № 12
Границы избирательных участков
№ 162 избирательный участок
Центр избирательного участка: здание коммунального государственного казенного предприятия "Абайский районный дом культуры". Караульский сельский округ, село Караул, улица Мамая № 40.
Границы избирательного участка:
улица Абая №1, 1Б, №2, №2А, №2Б, №2В, №3-4, №6-25, №28-30, №33-34, №34А, №36-38, №38А, №39, №44-46, №50-52, №56-58, № 58А, №58В, №59-61, №63, №66, №67, №69, №69А, № 70, №71, №73, №73А, №75, №76, №78-82, №84, № 84А, №86, №88, №90, №92 дома;
улица Ералы №13-15, №17, №22, №22А, №28, №30 дома;
улица Ж.Молдагалиева № 1,№2, №3, №3А, № 4-5, №5А, №5Б, №6-9, №9А, №10, №12, №12А, №15-18, № 22, № 24-26, №28-32, №36-42, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №56А, №56Б, №58, №60, №62, №64, №70 дома;
улица Мамая №2, №4-5, №5А, №5Б, №7-9, №11, №15, №16А, №17-20, №22, №23А, №24, №26-28, №30-36, №38-40, № 42, №43, №46, №48, №50, №52, №56, №58-60, №62, №64-67, №69, №70, №72, №74-76 дома;

Құнанбай көшесі №1, №1Б, №2 , №5, №7, №9, №11, №13, №22, №24, №43 үйлері;
Ұлжан көшесі №1, №3-5, №5А, №5Б, №6-8, №8А, №8Б, №12, №12А, №13 №13Б, №14-15, №15А, №16-17, №18Б, № 20, №20А, №21-22, №22А, №22Б, №24А, №28, №28А, №30-33, №37-38, №38А, №39, №39А, №44, №46, №48, №50,№59, №61 ,№63, №65,№67, №69, №71, №73,№75, №77, №79, №79А, №85А, №86-87, №87А, №91,№ 91А, №93-99, №101, №101А, №103-107, №109, №111, №112, №112А, №112Б, №113, №114Б, №117, №117А, №118 үйлері.
№ 163 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: "Абай колледж" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты. Қарауыл ауылдық округі, Қарауыл ауылы, Бекбосынов көшесі № 40.
Сайлау учаскесінің шекарасы:
Ақылбай көшесі №1-4, №4А, №5-6, №6А, №7-9, №9А, №9Б, №10, №11, №11А, №120 №12А, №13, №13Б, №15А, №15Б, №16А, №16Б, №16В, №18А, №18Б, №22А, №22Б, №26 №26А, №27, №27А, №28, №28А, №32, №32А, №38, №40, №42, № 42А, №44, №46, №48, №50, №52, №52А, №52Б үйлері;
Айгерім көшесі №2, №2А, №2Б, №2В, №3-5, №5А, №5Б, №6-13, №13А, №14-17, №17А, №18-21, №21А, №22-24, №24А, №24Б, №25-26, №27-38, №38А, №39, №39А, №40, №40А, №42, 42А, № 44, №46, №46А, №47, №47А, №47Б, №48, №48А, №48Б, №48В, №49, №49А, №49Б, №53, №53А, №53Б, №55, №55А, №57, №59, №61, №63, №65, №65А, №67 үйлері;
М.Әуезов көшесі №1, №1А, №1В, №2А, №3-15, №16-20, №20А, 20Б, №21-32, №32А, №33-39, №39А, №40-45, №45А, №52, №53, №54-60, №60А, №62, №64 үйлері;
С.Бекбосынов көшесі №7, №7А, №8-21, №21А, №21Б, №22, №22А, №23-25, №25А, №25Б, №25В, №26, №26А, №27, №27А, №27Б, №28-30, №30А, №31-32, №32А, №33-35, №35А, №35Б, № 36, №36А, №37, №37А, №37Б, №38, №39, №39А, №40, №40Б, №41-42, №42А, №42В, №48, №48А, №48Б, №48В, №48Г, №49, №49А, №49Б, №49В, №50, №50А, №51, №52, №52А, №52Б, №53-54, №54А, №54Б, №54В, №59, №59А, №60, №60А, №61, №66, №68, №70, №77 үйлері;
Баян көшесі №1, №1А, №2-4, №4А, №5, №5А, №6-7, №7А, №7Б, №8, №8Б, №9, №9А, №13-24, №24А, №25, №25Б, №26, №26А, №27, №27А, №27Б, №28, №30, №31, №31А, №31Б, №32-40, №40А, №42, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64, №66, №68, №70, №74, №76, №80, №80А, №-82, №84-86, №88, №90, №92, №96, №96А, №96Б, №98 үйлері;
Тоқтамыс көшесі №1, №1А, №3-7, №7А, №8, №8А, №8В, №8/1, №8Г, №9-10, №10А, №11-14, №14А, №15-20, №21, №25А, №29, №31, №31А, №32, №32А №33, №41, №43-47, №49, №49/1, №50-60, №65-71, №96, №98, №100, №102, №104 үйлері;
Қарауыл ауылдық округінің барлық қыстақтары мен шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 164 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Абай ауданының "Жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Қарауыл ауылдық округі, Қарауыл ауылы, Молдағалиев көшесі № 34.
Сайлау учаскесінің шекарасы:

улица Кунанбая №1, №1Б, №2 , №5, №7, №9, №11, №13, №22, №24, №43 дома;
улица Улжана №1, №3-5, №5А, №5Б, №6-8, №8А, №8Б, №12, №12А, №13 №13Б, №14-15, №15А, №16-17, №18Б, № 20, №20А, №21-22, №22А, №22Б, №24А, №28, №28А, №30-33, №37-38, №38А, №39, №39А, №44, №46, №48, №50,№59, №61 ,№63, №65,№67, №69, №71, №73,№75, №77, №79, №79А, №85А, №86-87, №87А, №91,№ 91А, №93-99, №101, №101А, №103-107, №109, №111, №112, №112А, №112Б, №113, №114Б, №117, №117А, №118 дома.
№ 163 избирательный участок
Центр избирательного участка: здание коммунального государственного предприятия "Абайский колледж". Караульский сельский округ, село Караул, улица Бекбосынова №40.
Границы избирательного участка:
улица Акылбая №1-4, №4А, №5-6, №6А, №7-9, №9А, №9Б, №10, №11, №11А, №120 №12А, №13, №13Б, №15А, №15Б, №16А, №16Б, №16В, №18А, №18Б, №22А, №22Б, №26 №26А, №27, №27А, №28, №28А, №32, №32А, №38, №40, №42, № 42А, №44, №46, №48, №50, №52, №52А, №52Б дома;
улица Айгерима №2, №2А, №2Б, №2В, №3-5, №5А, №5Б, №6-13, №13А, №14-17, №17А, №18-21, №21А, №22-24, №24А, №24Б, №25-26, №27-38, №38А, №39, №39А, №40, №40А, №42, 42А, № 44, №46, №46А, №47, №47А, №47Б, №48, №48А, №48Б, №48В, №49, №49А, №49Б, №53, №53А, №53Б, №55, №55А, №57, №59, №61, №63, №65, №65А, №67 дома;
улица М.Ауезова №1, №1А, №1В, №2А, №3-15, №16-20, №20А, 20Б, №21-32, №32А, №33-39, №39А, №40-45, №45А, №52, №53, №54-60, №60А, №62, №64 дома;
улица С.Бекбосынова №7, №7А, №8-21, №21А, №21Б, №22, №22А, №23-25, №25А, №25Б, №25В, №26, №26А, №27, №27А, №27Б, №28-30, №30А, №31-32, №32А, №33-35, №35А, №35Б, № 36, №36А, №37, №37А, №37Б, №38, №39, №39А, №40, №40Б, №41-42, №42А, №42В, №48, №48А, №48Б, №48В, №48Г, №49, №49А, №49Б, №49В, №50, №50А, №51, №52, №52А, №52Б, №53-54, №54А, №54Б, №54В, №59, №59А, №60, №60А, №61, №66, №68, №70, №77 дома;
улица Баяна №1, №1А, №2-4, №4А, №5, №5А, №6-7, №7А, №7Б, №8, №8Б, №9, №9А, №13-24, №24А, №25, №25Б, №26, №26А, №27, №27А, №27Б, №28, №30, №31, №31А, №31Б, №32-40, №40А, №42, №44, №46, №48, №50, №52, №54, №56, №58, №60, №62, №64, №66, №68, №70, №74, №76, №80, №80А, №-82, №84-86, №88, №90, №92, №96, №96А, №96Б, №98 дома;
улица Токтамыса №1, №1А, №3-7, №7А, №8, №8А, №8В, №8/1, №8Г, №9-10, №10А, №11-14, №14А, №15-20, №21, №25А, №29, №31, №31А, №32, №32А №33, №41, №43-47, №49, №49/1, №50-60, №65-71, №96, №98, №100, №102, №104 дома;
Все зимовки и участки отгонного животноводства Караульского сельского округа.
№164 избирательный участок
Центр избирательного участка: здание коммунального государственного учреждения "Молодежный ресурсный центр" Абайского района. Карульский сельский округ, село Караул, улица Молдагалиева № 34.
Границы избирательного участка:

Зере көшесі №1, №2, №2А, №-3-6, №6А, №7-25 үйлері;
Көкбай көшесі №1-3, №3А, №4-5, №5А, №6-7, №7А, №8-21, №22, №23, №24 үйлері;
О.Кұтжанов көшесі №2-9, №10-25, №26, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №42 үйлері;
Қ.Мұхаметханов көшесі №1, №1А, №1Б, №2, 2А, 2Б, №3, №3А, №3Б, №4-6, №8-11 №11А, №12-15, №15/1, №19, №19А, №21, №21А, №21В, №24, №28, №29, №29А, №31, №34, №36, №41-45, №47, №52-56, №58-62, №64-66, №68-70, №70А, №83, №83А, №83Б, №85, №87, №87А, №89, №91,№93 үйлері;
Сүндетбай көшесі № 1, №2-20, №22-27, №29, №33, №35, №37, №39, №41, №43, №45, №47, №49, №51 үйлері;
Шәкәрім көшесі №2, №3, №3А, №3Б, №4, №5-9, №9А, №10-20, №21, №23, №24-30, №30А, №31, №33, №34, №36 үйлері.
№ 165 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: "Абай ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Қарауыл ауылдық округі, Қарауыл ауылы, Молдағалиев көшесі № 13, жабық учаскесі.
№ 166 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: "Шәкерім атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Кеңгірбай би ауылдық округі, Кеңгірбай би ауылы, Сүндетбай көшесі № 13.
Сайлау учаскесінің шекарасы:
Абай көшесі № 1-15, №15 А үйлері;
Айпара көшесі № 2-20 үйлері;
Базаралы көшесі № 1-6 №6А №6Б үйлері;
Ербол көшесі № 1-11 үйлері;
Зере көшесі № 2-10 үйлері;
Олжабай көшесі № 3-37 үйлері;
Сүндетбаев көшесі № 2-37, №37А үйлері.
Кеңгірбай би ауылдық округінің барлық қыстақтары мен шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 167 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: "Көкбай атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Көкбай ауылы, Көкбай көшесі № 15.
Сайлау учаскесінің шекарасы:
Шәкәрім көшесі № 25, №28-29, №31,№33, №35-38, №41-43/2, №45/1-45/2, №47-49/2, №52, №54-67, № 69/1-69/2, №70/1-70/2, №72/1-78, № 81-82, №85/1-85/2, №86-90, №92/1-95, №98, №100, №102/1-102/2 үйлері;
Көкбай көшесі №2-5, №7-10, №12, №14, №16, №20, №22, №31-33/2, №35, №49, №51/1-51/2, №53/1-53/2, №55 үйлері;
Оразғали батыр көшесі №1-7, №9-11, №14-20, №27, №31-35, №40-42, №46, №49/1-50, №54/2-55, №65, №79-81, №83, №89, №91, №93, №95, №97, №101-104,№106-108, №114-115/2, №117-118, №120 үйлері;
Мырза батыр көшесі №1-41, №43-47 үйлері;
Үкіжан көшесі №1-5, №7, №9-22, №24, №26, №28, №30, №32, №34/1-34/2, №36, №38, №40 үйлері;
Сұлташ батыр көшесі №1-20, №22-35, №38-48, №50 үйлері;
Бақанас көшесі № 1-3 үйлері;
Баянкар көшесі №1-4 үйлері.
Көкбай ауылдық округінің барлық қыстақтары мен шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 168 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: "Шәкір Әбенов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Құндызды ауылдық округі, Құндызды ауылы, Ш.Әбенов көшесі № 2.
Сайлау учаскесінің шекарасы:

улица Зере №1, №2, №2А, №-3-6, №6А, №7-25 дома;
улица Кокбая №1-3, №3А, №4-5, №5А, №6-7, №7А, №8-21, №22, №23, №24 дома;
улица О.Кутжанова №2-9, №10-25, №26, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №42 дома;
улица К.Мухаметханова №1, №1А, №1Б, №2, 2А, 2Б, №3, №3А, №3Б, №4-6, №8-11 №11А, №12-15, №15/1, №19, №19А, №21, №21А, №21В, №24, №28, №29, №29А, №31, №34, №36, №41-45, №47, №52-56, №58-62, №64-66, №68-70, №70А, №83, №83А, №83Б, №85, №87, №87А, №89, №91,№93 дома;
улица Сундетбая № 1, №2-20, №22-27, №29, №33, №35, №37, №39, №41, №43, №45, №47, №49, №51 дома;
улица Шакарима №2, №3, №3А, №3Б, №4, №5-9, №9А, №10-20, №21, №23, №24-30, №30А, №31, №33, №34, №36 дома.
№165 избирательный участок
Центр избирательного участка: здание государственного учреждения "Отдел полиций Абайского района". Караульский сельский округ, село Караул, улица Молдагалиева № 13, закрытый участок.
№166 избирательный участок
Центр избирательного участка: здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Шакарима". Кенгирбайбийский сельский округ, село Кенгирбай би, улица Сундетбая № 13.
Границы избирательного участка:
улица Абая № 1-15, №15 А дома;
улица Айпары № 2-20 дома;
улица Базаралы № 1-6 №6А №6Б дома;
улица Ербола № 1-11 дома;
улица Зере № 2-10 дома;
улица Олжабая № 3-37 дома;
улица Сүндетбаева №2-37, №37А дома.
Все зимовки и участки отгонного животноводства Кенгирбайбийского сельского округа.
№167 избирательный участок
Центр избирательного участка: здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Кокбая". Кокбайский сельский округ, Село Кокбай, улица Кокбай № 15.
Границы избирательного участка:
улица Шакарима № 25, №28-29, №31,№33, №35-38, №41-43/2, №45/1-45/2, №47-49/2, №52, №54-67, № 69/1-69/2, №70/1-70/2, №72/1-78, № 81-82, №85/1-85/2, №86-90, №92/1-95, №98, №100, №102/1-102/2 дома;
улица Кокбая №2-5, №7-10, №12, №14, №16, №20, №22, №31-33/2, №35, №49, №51/1-51/2, №53/1-53/2, №55 дома;
улица Оразгали батыра №1-7, №9-11, №14-20, №27, №31-35, №40-42, №46, №49/1-50, №54/2-55, №65, №79-81, №83, №89, №91, №93, №95, №97, №101-104,№106-108, №114-115/2, №117-118, №120 дома;
улица Мырза батыра №1-41, №43-47 дома;
улица Укижана №1-5, №7, №9-22, №24, №26, №28, №30, №32, №34/1-34/2, №36, №38, №40 дома;
улица Султаш батыра №1-20, №22-35, №38-48, №50 дома;
улица Баканаса № 1-3 дома;
улица Баянкара №1-4 дома.
Все зимовки и участки отгонного животноводства Кокбайского сельского округа.
№168 избирательный участок
Центр избирательного участка: здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Шакира Абенова". Кундыздинский сельский округ, село Кундызды, улица Ш.Абенова № 2.
Границы избирательного участка:

Ақтамберді көшесі № 1-59 үйлері;
Бөгенбай көшесі № 1-39 үйлері;
Жаукен Садырбаев көшесі № 1-25 үйлері;
Квартал № 1- 17 үйлері;
Күлан Мұқышқызы көшесі № 1-24 үйлері;
Мұса Байсемізов көшесі № 1-30 үйлері;
Өмірхан Итеміров көшесі № 1-24 үйлері;
Шәкәрім көшесі № 1-66 үйлері;
Шәкір Әбенов көшесі № 1-65 үйлері.
Құндызды ауылдық округінің барлық қыстақтары мен шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 169 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: "С.Бекбосынов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Архат ауылдық округі, Архат ауылы, Мамай көшесі № 30.
Сайлау учаскесінің шекарасы:
Болат Бағдатов көшесі № 1-42 үйлері;
Баян Байғожина көшесі № 1-33 үйлері;
Закария Белібаев көшесі № 1-24 үйлері;
Мамай көшесі 1-24 үйлері;
Өртқали Қасымжанов көшесі № 1-39 үйлері.
Архат ауылдық округінің барлық қыстақтары мен шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 170 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: "Мамай атындағы негізі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Архат ауылдық округі, Орда ауылы, Карашаш Мырзабекова көшесі № 44.
Сайлау учаскесінің шекарасы:
Қарашаш Мырзабекова көшесі № 1-54 үйлері.
Архат ауылдық округі, Орда ауылының барлық қыстақтары мен шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 171 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: "Мұхтар Әуезов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Қасқабұлақ ауылдық округі, Қасқабұлақ ауылы, Абай көшесі № 30.
Сайлау учаскесінің шекарасы:
Абай көшесі № 1-37 үйлері;
Әуез көшесі № 1-14 үйлері;
Бейбітшілік көшесі № 1-19 үйлері;
Достық көшесі № 1 үй 1 п.-21 үйлері;
Ералы көшесі № 1-18, 18/2 үйлері;
Құнанбай көшесі № 1-17 үйлері;
Мұхтар Әуезов көшесі № 1-35 үйлері;
Шәкәрім көшесі № 1-14 үйлері.
Қасқабұлақ ауылдық округінің Бөрлі ауылы, Қасқабұлақ ауылдық округінің барлық қыстақтары мен шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 172 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: "Ш.Тоқжігітов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Саржал ауылдық округі, Саржал ауылы, Ж.Жакин көшесі № 48.
Сайлау учаскесінің шекарасы:
Жиенбай Екібаев көшесі № 1-17, №17А, №18-26, №26А, №27-39, №39А, №40-41А, №42-47, №47А, №48-51, №51А, №52,52А, №53-58, №58А, №59-60, №60А, №61, №61А, № 62, №62А, №62Б, №63, №63А, №63Б, №64-65, №65А,№66-68, №68А,68Б үйлері;
Жұмағайша Жакина көшесі № 1-58 үйлері;
Кәбер Қайырханов көшесі № 1-19 үйлері;
Қабден Есенғарин көшесі №1-5, №5А, № 6-8, №8А, №9-12, №12А, №13-20, №20А, №21А, №22, №22Б, №23, №23А, №24, №24А, №25, №25А, №26-33, №33А, №34-36, №36А, №37-38, №38А, №39-55, №55А, №56-74 үйлері;

улица Актамберди № 1-59 дома;
улица Богенбая № 1-39 дома;
улица Жаукен Садырбаева № 1-25 дома;
улица Квартала № 1- 17 дома;
улица Кулан Мукышқызы № 1-24 дома;
улица Муса Байсемизова № 1-30 дома;
улица Омирхана Итемирова № 1-24 дома;
улица Шакарима № 1-66 дома;
улица Шакира Абенова № 1-65 дома.
Все зимовки и участки отгонного животноводства Кундыздинского сельского округа.
№169 избирательный участок
Центр избирательного участка: здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени С.Бекбосынова". Архатский сельский округ, село Архат, улица Мамая № 30.
Границы избирательного участка:
улица Болата Багдатова № 1-42 дома;
улица Баян Байгожиной № 1-33 дома;
улица Закария Белибаева № 1-24 дома;
улица Мамая 1-24 дома;
улица Орткали Касымжанова № 1-39 дома.
Все зимовки и участки отгонного животноводства Архатского сельского округа.
№ 170 избирательный участок
Центр избирательного участка: здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Мамая". Архатский сельский округ, село Орда, улица Мырзабекова № 44.
Границы избирательного участка:
улица Қарашаш Мырзабековой № 1-54 дома.
Все зимовки и участки отгонного животноводства села Орда Архатского сельского округа.
№ 171 избирательный участок
Центр избирательного участка: здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Мухтара Ауэзова". Каскабулакский сельский округ, село Каскабулак, улица Абая № 30.
Границы избирательного участка:
улица Абая № 1-37 дома;
улица Ауеза № 1-14 дома;
улица Бейбитшилик № 1-19 дома;
улица Достык № 1 үй 1 п.-21 дома;
улица Ералы № 1-18, 18/2 дома;
улица Кунанбая № 1-17 дома;
улица Мухтара Ауезова № 1-35 дома;
улица Шакарима № 1-14 дома.
Село Борли и все зимовки и участки отгонного животноводства Каскабулакского сельского округа.
№ 172 избирательный участок
Центр избирательного участка:здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Ш.Токжигитова". Саржальский сельский округ, село Саржал, улица Ж.Жакина № 48.
Границы избирательного участка:
улица Жиенбай Екибаева №1-17, №17А, №18-26, №26А, №27-39, №39А, №40-41А, №42-47, №47А, №48-51, №51А, №52,52А, №53-58, №58А, №59-60, №60А, №61, №61А, № 62, №62А, №62Б, №63, №63А, №63Б, №64-65, №65А,№66-68, №68А,68Б дома;
улица Жумагайшы Жакиной № 1-58 дома;
улица Кабера Кайырханова № 1-19 дома;
улица Кабдена Есенгарина №1-5, №5А, № 6-8, №8А, №9-12, №12А, №13-20, №20А, №21А, №22, №22Б, №23, №23А, №24, №24А, №25, №25А, №26-33, №33А, №34-36, №36А, №37-38, №38А, №39-55, №55А, №56-74 дома;

Мотыш баба көшесі № 1, №1А, №2-9, №9А, №10-13, №13А, №14-16, №16А, №17-18, 18А, №18Б, №19-22, №22А, №22Б, №23-26, №26А, №26Б, №27-28, №28А, №29-118, №118А үйлері;
Үмбетайұлы Көкенай батыр көшесі № 1-9, №9А, №9Б, №10-15, №15А, №15Б, №16, №16А, №17-18, №18А, №19-21, №21А, №21Б, №22-25, №25А, №26-27, №27А, №28-84 үйлері;
Ыбырай Матайұлы көшесі №1-9, №9А, №10-11, №11А, №12-14, №14А, №14Б, №15-17, №17А, №18-21, №21А, №22-25, 25А, №26-56 үйлері.
Саржал ауылдық округінің барлық қыстақтары мен шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 173 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: "Ж.Молдағалиев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тоқтамыс ауылдық округі, Тоқтамыс ауылы, Ш.Әзімбаев көшесі № 30.
Сайлау учаскесінің шекарасы:
Абай көшесі № 1-3, №12-17 үйлері;
Жанғазы Молдағалиев көшесі № 1-13 үйлері;
Мұхтар көшесі №1-13 үйлері;
Қ.Өтемурзин көшесі № 1-21 үйлері;
М.Нұрғалиев көшесі № 1-19 үйлері;
Тоғжан көшесі № 1-11 үйлері;
Тоқтамыс көшесі № 1-15 үйлері;
Шәкәрім көшесі № 1-14 үйлері;
Ш.Әзімбаев көшесі № 1-29 үйлері.
Тоқтамыс ауылдық округінің барлық қыстақтары мен шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 174 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: "Медеу орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Медеу ауылдық округі, Медеу ауылы, Тұрағұл Абайұлы көшесі № 13.
Сайлау учаскесінің шекарасы:
Есенғали Әділбаев көшесі № 1, №1/2, №2-6, №6/2, №7-10, №10/2, №11, №11/2, №13, №14, №14/2, №15-18 үйлері;
Оразбай Аққұлұлы көшесі № 1, №1/2, №2-6, №6/2, №7-9, №9/2, №10-13 үйлері;
Нысан Абыз көшесі № 1-3, №3/2, №4, №4/2, №5, №5/2, №6, №6/2, №7, №7/2, №8, №8/2, №9, №9/2, № 10-12 үйлері;
Тұрағұл Абайұлы көшесі № 1, №2, №2/2, №3, №3/2, №4, №4/2, №5, №6, №6/2, №7, №7/2, №8, №8/2, №9-12, №12/2, №13, №13/2, №14-21, №21/2 үйлері.
Медеу ауылдық округінің барлық қыстақтары мен шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.

улица Мотыш бабы № 1, №1А, №2-9, №9А, №10-13, №13А, №14-16, №16А, №17-18, 18А, №18Б, №19-22, №22А, №22Б, №23-26, №26А, №26Б, №27-28, №28А, №29-118, №118А дома;
улица УмбетайУлы Кокенай батыра № 1-9, №9А, №9Б, №10-15, №15А, №15Б, №16, №16А, №17-18, №18А, №19-21, №21А, №21Б, №22-25, №25А, №26-27, №27А, №28-84 дома;
улица Ыбырая Матайулы №1-9, №9А, №10-11, №11А, №12-14, №14А, №14Б, №15-17, №17А, №18-21, №21А, №22-25, 25А, №26-56 дома.
Все зимовки и участки отгонного животноводства Саржальского сельского округа.
№ 173 избирательный участок
Центр избирательного участка: здание коммунальногогосударственного учреждения "Средняя школа имени Ж.Молдагалиева". Токтамысский сельский округ, село Токтамыс, улица Ш.Азимбаева № 30.
Границы избирательного участка:
улица Абая № 1-3, №12-17 дома;
улица Жангазы Молдағалиева № 1-13 дома;
улица Мухтара №1-13 дома;
улица К.Отемурзина № 1-21 дома;
улица М.Нургалиева № 1-19 дома;
улица Тогжана № 1-11 дома;
улица Токтамыса № 1-15 дома;
улица Шакарима № 1-14 дома;
улица Ш.Азимбаева № 1-29 дома.
Все зимовки и участки отгонного животноводства Токтамысского сельского округа.
№174 избирательный участок
Центр избирательного участка:здание коммунального государственного учреждения "Медеуская средняя школа". Медеуский сельский округ, село Медеу, улица Турагул Абайулы № 13.
Границы избирательного участка:
улица Есенгали Адилбаева № 1, №1/2, №2-6, №6/2, №7-10, №10/2, №11, №11/2, №13, №14, №14/2, №15-18 дома;
улица Оразбай Аккулулы № 1, №1/2, №2-6, №6/2, №7-9, №9/2, №10-13 дома;
улица Нысан Абыза № 1-3, №3/2, №4, №4/2, №5, №5/2, №6, №6/2, №7, №7/2, №8, №8/2, №9, №9/2, № 10-12 дома;
улица Турагул Абайулы № 1, №2, №2/2, №3, №3/2, №4, №4/2, №5, №6, №6/2, №7, №7/2, №8, №8/2, №9-12, №12/2, №13, №13/2, №14-21, №21/2 дома.
Все зимовки и участки отгонного животноводства Медеуского сельского округа.