Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 наурыздағы № 19/165-VI ""Жарма аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 қыркүйектегі № 21/319-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 қазанда № 30030 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабынының 8-тармағына сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жарма аудандық мәслихатының ""Жарма аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 14 наурыздағы № 19/165-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5600 болып тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы М. Оспанбаев

О признании утратившим силу решения Жарминского районного маслихата от 14 марта 2018 года № 19/165-VI "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Жарминского районного маслихата""
Решение Жарминского районного маслихата области Абай от 30 сентября 2022 года № 21/319-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 октября 2022 года № 30030
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 8 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жарминского районного маслихата "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Жарминского районного маслихата"" от 14 марта 2018 года № 19/165-VI (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5600).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата М. Оспанбаев