"Басым дақылдар тiзбесі және субсидия нормаларын, сондай-ақ, өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған бюджет қаражатының көлемін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2021 жылғы 17 қарашадағы №254 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 маусымдағы № 136 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 маусымда № 28656 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2023 жылғы 10 қазандағы № 192 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 10.10.2023 № 192 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Басым дақылдар тiзбесі және субсидия нормаларын, сондай-ақ, өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған бюджет қаражатының көлемін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2021 жылғы 17 қарашадағы №254 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №25340 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1 қосымшасы осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының 2 қосымшасы осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жамбыл облысы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының әкімі Н. Нуржигитов
Жамбыл облысы әкімдігінің
2022 жылғы 28 маусымдағы
№ 136 қаулысына 1-қосымша
Жамбыл облысы әкімдігінің
2021 жылғы 17 қарашадағы
№254 қаулысына 1-қосымша
Басым дақылдар тізбесі мен субсидиялар нормалары
Басым ауыл шаруашылығы дақылдардың атауы
1 тоннаға арналған субсидия нормасы, теңге
1
Қант қызылшасы

О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 17 ноября 2021 года №254 "Об утверждении перечня приоритетных культур и норм субсидий, а также объемов бюджетных средств на повышение урожайности и качества продукции растениеводства"
Постановление акимата Жамбылской области от 28 июня 2022 года № 136. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 июня 2022 года № 28656. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 10 октября 2023 года № 192
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 10.10.2023 № 192 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 17 ноября 2021 года №254 "Об утверждении перечня приоритетных культур и норм субсидий, а также объемов бюджетных средств на повышение урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №25340) следующие изменения:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жамбылской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылской области Н. Нуржигитов
Приложение 1 к постановлению
акимата Жамбылской области
от 28 июня 2022 года № 136
Приложение 1 к постановлению
акимата Жамбылской области
от 17 ноября 2021 года №254
Перечень приоритетных культур и нормы субсидий
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Норма субсидий на 1 тонну, тенге
1
Сахарная свекла