2022-2023 оқу жылына жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2022 жылғы 5 тамыздағы № 178 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 6 тамызда № 29035 болып тіркелді
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-тармағының 8) тармақшасына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2022 - 2023 оқу жылына жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 1, 2 - қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2022-2023 учебный год
Постановление акимата Жамбылской области от 5 августа 2022 года № 178. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 августа 2022 года № 29035
В соответствии с подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2022-2023 учебный год согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление образования акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының
әкімі Н. Нуржигитов
Жамбыл облысы әкімдігінің
2022 жылғы 5 тамыздағы № 178
қаулысына 1 - қосымша
2022-2023 оқу жылына жоғары бiлiмі бар (бакалавриат) кадрларды даярлауға арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы (жергілікті бюджет есебінен)
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы әкімдігінің 06.12.2022 № 262 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Даярлау бағыттарының коды және сыныпталуы
Білім беру бағдарламасы тобының коды және атауы

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылской области Н. Нуржигитов
Приложение 1 к постановлению
акимата Жамбылской области
от 5 августа 2022 года № 178
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим образованием (бакалавриат) на 2022-2023 учебный год (за счет местного бюджета)
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Жамбылской области от 06.12.2022 № 262 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Код и наименование группы образовательных программ

2022-2023 оқу жылына мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемі (орын саны)
Оқу жылында 1 студентті оқытуға жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге) күндізгі оқу
ерекше мәртебесі бар жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
басқа жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
1
6В01 Педагогикалық ғылымдар
6В015 Жаратылыстану пәндері бойынша мұғалімдер даярлау
В009 Математика мұғалімдерін даярлау
10

Объем государственного образовательного заказа на 2022-2023 учебный год (количество мест)
Средняя стоимость расходов на обучение 1 студента за учебный год (тенге) очное обучение
организации высшего и (или) послевузовского образования с особым статусом
другие организации высшего и (или) послевузовского образования
1
6B01 Педагогические науки
6В015 Подготовка учителей по естественнонаучным предметам
В009 Подготовка учителей математики
10