Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 40-13 "Жамбыл облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу және мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 23-9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 желтоқсанда № 31215 болып тіркелді
Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жамбыл облыстық мәслихатының "Жамбыл облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 40-13 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2808 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес, мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облыстық
мәслихатының хатшысы М. Сарыбеков
Жамбыл облыстық
мәслихатының 2022 жылғы 14
желтоқсандағы № 23-9
шешіміне 1 қосымша
Жамбыл облыстық
мәслихатының 2015 жылғы 22
қыркүйектегі №40-13 шешіміне
қосымша
Жамбыл облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі
Р/н
Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың атауы
Қатынастар түрлері (ауданаралық, ауданішілік, қалаішілік )
Ауданаралық қатынастар
1.
Тараз-Шығанақ
ауданаралық
2.
Шу-Мойынқұм-Ақбақай
ауданаралық
3.
Тараз-Жаңатас (Тамды арқылы)
ауданаралық
4.
Досбол-Тоғызкент-Үшарал-Тараз
ауданаралық
5.
Жайылма-Саудакент-Тараз
ауданаралық
6.
Жаңатас-Тараз
ауданаралық
Сарысу ауданы
7.
Жаңатас-Жайлаукөл
ауданішілік
8.
Орталық базар аялдамасы-Шоқай Датқа
ауданішілік
9.
5-шағын аудан-"Ертегі әлемі" дүкені аялдамасы-Әулие ата көшесі
қалаішілік
10.
Жаңатас-Игілік-Саудакент
қалаішілік
11.
Жаңатас-Жайылма-Саудакент
ауданішілік
12.
Жаңатас-Тоғызкент-Әбілдә
ауданішілік
13.
Жаңатас-Ә.Бүркітбаев-Үшбас-Арыстанды
ауданішілік
14.
Жаңатас-Ұ.Сыздықбаев-Ақтоғай
ауданішілік
Шу ауданы
15.
Төле би-Қант зауыты
ауданішілік
16.
Автобекет-Тоғай
ауданішілік
Талас ауданы
17.
Темір жол вокзалы–Мақұлбек ауылы
ауданішілік
18.
Орталық аурухана-Достық гүлзары
ауданішілік
19.
Аққұм-Бостандық-Талапты-Ақкөл-Қаратау
ауданішілік
20.
С.Шакиров-Тұрымқұл-Тамабек-Ойық-Ақкөл-Қаратау
ауданішілік
21.
Б.Шешен-К.Батыр-Үшарал-Ақкөл-Қаратау
ауданішілік
Меркі ауданы
22.
Меркі-Талдыбұлақ
ауданішілік
23.
Меркі-Гранитогорск
ауданішілік
24.
Меркі-Қарасу ауылы
ауданішілік
25.
Меркі-Т.Рысқұлов
ауданішілік
26.
Меркі-Ақжол
ауданішілік
27.
Меркі-Ақермен
ауданішілік
28.
Меркі-Ойтал учаскесі
ауданішілік
Жамбыл облыстық

О внесении изменения в решение Жамбылского областного маслихата от 25 сентября 2015 года № 40-13 "Об определении перечня социально значимых сообщений Жамбылской области" и признании утратившими силу некоторых решений маслихата
Решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2022 года № 23-9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2022 года № 31215
Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата "Об определении перечня социально значимых сообщений Жамбылской области" от 25 сентября 2015 года № 40-13 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2808) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата, согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Секретарь Жамбылского
областного маслихата М. Сарыбеков
Приложение 1 к решению
Жамбылского областного
маслихата от 14 декабря 2022
года № 23-9
Приложение к решению
Жамбылского областного
маслихата от 25 сентября 2015
года № 40-13
Перечень социально значимых сообщений Жамбылской области
п/н
Наименования социально значимых сообщения
Виды сообщений (межрайонный, внутрирайонный, внутригородской)
Межрайонные сообщения
1.
Тараз-Шыганак
межрайонный
2.
Шу-Мойынкум-Акбакай
межрайонный
3.
Тараз-Жанатас (через Тамды)
межрайонный
4.
Досбол-Тогызкент-Ушарал-Тараз
межрайонный
5.
Жайылма-Саудакент-Тараз
межрайонный
6.
Жанатас-Тараз
межрайонный
Сарысуский район
7.
Жанатас-Жайлаукол
внутрирайонный
8.
Центральный рынок-Шокай Датка
внутрирайонный
9.
5-микрорайон-остановка магазин "Сказочная страна"-улица Аулие ата
внутригородской
10.
Жанатас-Игилик-Саудакент
внутригородской
11.
Жанатас-Жайылма-Саудакент
внутрирайонный
12.
Жанатас-Тогызкент-Абильда
внутрирайонный
13.
Жанатас-А.Буркитбаев-Ушбас-Арыстанды
внутрирайонный
14.
Жанатас-У.Сыздыкбаев-Актогай
внутрирайонный
Шуский район
15.
Толе би-Сахарный завод
внутрирайонный
16.
Автостанция-Тогай
внутрирайонный
Таласский район
17.
Железнодорожный вокзал-село Макулбек
внутрирайонный
18.
Центральная больница-сквер Дружбы
внутрирайонный
19.
Аккум-Бостандык-Талапты-Акколь-Каратау
внутрирайонный
20.
С.Шакиров–Турымкул-Тамабек-Ойык-Акколь-Каратау
внутрирайонный
21.
Б.Шешен-К.Батыр-Ушарал-Акколь-Каратау
внутрирайонный
Меркенский район
22.
Мерке-Талдыбулак
внутрирайонный
23.
Мерке-Гранитогорск
внутрирайонный
24.
Мерке-село Карасу
внутрирайонный
25.
Мерке-Т.Рыскулов
внутрирайонный
26.
Мерке-Акжол
внутрирайонный
27.
Мерке-Акермен
внутрирайонный
28.
Мерке-участок Ойтал
внутрирайонный
Приложение 2 к решению
Жамбылского областного

мәслихатының 2022 жылғы 14
желтоқсандағы № 23-9
шешіміне 2 қосымша
Жамбыл облыстық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Мәслихаттың "Сарысу ауданы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" 2018 жылғы 25 қаңтардағы № 20-6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3696 болып тіркелген).
2. Мәслихаттың "Шу ауданы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" 2018 жылғы 6 сәуірдегі № 22-7 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3786 болып тіркелген).
3. Мәслихаттың "Талас ауданы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғ 19 наурыздағы № 32-6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4165 болып тіркелген).
4. Мәслихаттың "Меркі ауданы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" 2020 жылғы 27 ақпандағы № 43-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4517 болып тіркелген).

маслихата от 14 декабря 2022
года № 23-9
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений Жамбылского областного маслихата
1. Решение маслихата "Об определении перечня социально значимых сообщений по Сарысускому району" от 25 января 2018 года № 20-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3696).
2. Решение маслихата "Об определении перечня социально значимых сообщений по Шускому району" от 6 апреля 2018 года № 22-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3786).
3. Решение маслихата "Об определении перечня социально значимых сообщений по Таласскому району" от 19 марта 2019 года № 32-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4165).
4. Решение маслихата "Об определении перечня социально значимых сообщений по Меркенскому району" от 27 февраля 2020 года № 43-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4517).