Қордай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 мамырдағы №32-3 "Қордай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын және тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 33-9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 6 қаңтарда № 31612 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Қордай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қордай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 мамырдағы №32-3 "Қордай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын және тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3874 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қордай аудандық
мәслихатының хатшысы Н. Садыков

О признании утратившим силу решения Кордайского районного маслихата от 29 мая 2018 года №32-3 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов и тарифов на сбор, вывоз, захоронение твердых бытовых отходов по Кордайскому району"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 26 декабря 2022 года № 33-9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 января 2023 года № 31612
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кордайского районного маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов и тарифов на сбор, вывоз, захоронение твердых бытовых отходов по Кордайскому району" от 29 мая 2018 года №32-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3874).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Кордайского
районного маслихата Н. Садыков