Жамбыл облысы Қордай ауданы Қарасу ауылдық округінің Өтеген батыр ауылындағы атауы жоқ тұйық көшеге атау беру туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 21 қарашадағы № 70 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 қарашада № 30664 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, халық пікірін ескере отырып және Жамбыл облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 12 мамырдағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Жамбыл облысы Қордай ауданы Қарасу ауылдық округінің Өтеген батыр ауылындағы атауы жоқ тұйық көшеге Өмірқұл Құлшықов атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қордай ауданының
әкімі М. Мусаев

О присвоении наименования безымянному переулку в селе Өтеген батыра Карасуского сельского округа Кордайского района Жамбылской области
Решение акима Карасуского сельского округа Кордайского района Жамбылской области от 21 ноября 2022 года № 70. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 ноября 2022 года № 30664
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно -территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Жамбылской областной ономастической комиссии от 12 мая 2022 года, РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянному переулку в селе Өтеген батыра Карасуского сельского округа Кордайского района Жамбылской области наименования Өмірқұл Құлшықов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кордайского
района М. Мусаев