Мәслихаттың 2017 жылғы 13 қазандағы № 16-5 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күшін жою деп тану туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 ақпандағы № 15-3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 наурызда № 27006 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес Мойынқұм аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 13 қазандағы № 16-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3565 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мойынқұм аудандық
маслихатының хатшысы Б. Калымбетов

О признании утратившим силу решения маслихата от 13 октября 2017 года №16-5 "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 14 февраля 2022 года № 15-3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 марта 2022 года № 27006
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Мойынкумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 13 октября 2017 года № 16-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3565).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата
Мойынкумского района Б. Калымбетов