2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Ұлытау облыстық мәслихатының 2022 жылғы 20 шiлдедегi № 5/26 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 шiлдеде № 28860 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Ұлытау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 97 905 680 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 663 442 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 773 574 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 73 468 664 мың теңге;
2) шығындар – 95 848 070 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 35 161 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 807 203 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 842 364 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 2 092 771 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 2 092 771 мың теңге:
қарыздар түсімі – 807 203 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 842 364 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – - 2 057 610 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ұлытау облыстық мәслихатының 23.11.2022 № 10/67 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енеді).
2. 2022 жылға арналған облыстық бюджетке, аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) Корпоративтік табыс салығы бойынша:
Жезқазған, Қаражал, Сәтбаев қалаларына және Жана-Арқа, Ұлытау аудандарына – 100 пайыздан;
2) жеке табыс салығы бойынша:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын:
Жезқазған қаласына – 43 пайыздан, Қаражал қаласына, Жана-Арқа, Ұлытау аудандарына - 80 пайыздан, Сәтбаев қаласына - 95 пайыздан;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын:
Жезқазған, Қаражал, Сәтбаев қалаларына, Жана-Арқа, Ұлытау аудандарына – 100 пайыздан;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын:
Жезқазған, Қаражал, Сәтбаев қалаларына, Жана-Арқа, Ұлытау аудандарына – 100 пайыздан;
3) әлеуметтік салық бойынша:
Жезқазған қаласына – 43 пайыз, Ұлытау ауданына – 75 пайыз, Жана-Арқа ауданына - 76 пайыз, Қаражал қаласына – 80 пайыз, Сәтбаев қаласына – 95 пайыз;

Об областном бюджете на 2022-2024 годы
Решение маслихата области Ұлытау от 20 июля 2022 года № 5/26. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 июля 2022 года № 28860.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат области Ұлытау РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 97 905 680 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 663 442 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1 773 574 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 73 468 664 тысячи тенге;
2) затраты – 95 848 070 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 35 161 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 807 203 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 842 364 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 2 092 771 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 2 092 771 тысяча тенге:
поступление займов – 807 203 тысячи тенге;
погашение займов – 842 364 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – - 2 057 610 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата области Ұлытау от 23.11.2022 № 10/67 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Установить на 2022 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в бюджеты районов (городов областного значения) в следующих размерах:
1) Корпоративный подоходный налог:
городов Жезказган, Каражал, Сатпаев и Жанааркинского, Улытауского районов – по 100 процентов;
2) индивидуальному подоходному налогу:
с доходов, облагаемых у источника выплаты:
города Жезказган – 43 процента, города Каражал, Жанааркинского, Улытауского районов - по 80 процентов, города Сатпаев – 95 процентов;
с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
городов Жезказган, Каражал, Сатпаев, Жанааркинского и Улытауского районов – по 100 процентов;
с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
городов Жезказган, Каражал, Сатпаев, Жанааркинского, Улытауского районов – по 100 процентов;
3) по социальному налогу:
города Жезказган – 43 процента, Улытауского района - 75 процентов, Жанааркинского района – 76 процентов, города Каражал – 80 процентов, города Сатпаев – 95 процентов.

4) өңірдің әлеуметтік-экономикалық дамуы мен оның инфрақұрылымын дамытуға жер қойнауын пайдаланушылардың аударымдары бойынша облыстық бюджетке -100 пайыз.
3. 2022 жылға арналған облыстық бюджет кірістерінің құрамында республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттердің көрсетiлген сомаларын бөлу облыс әкiмдiгiнің қаулысымен анықталады.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ұлытау облыстық мәслихатының 23.11.2022 № 10/67 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енеді).
4. 2022 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 5 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер қарастырылғаны ескерілсін.
Нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттердің көрсетiлген сомаларын бөлу облыс әкiмдiгiнің қаулысымен анықталады.

4) по исчеслениям недропользователей на социально-экономическое развитие региона и развитие его инфраструктуры в областной бюджет – 100 процентов.
3. Учесть в составе поступлений областного бюджета на 2022 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов и бюджетных кредитов определяется постановлением акимата области.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата области Ұлытау от 23.11.2022 № 10/67 (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2022 год предусмотрены целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов и бюджетных кредитов определяется постановлением акимата области.

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ұлытау облыстық мәслихатының 23.11.2022 № 10/67 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енеді).
5. Ұлытау облысы әкімдігінің 2022 жылға арналған резерві 360 463 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ұлытау облыстық мәслихатының 23.11.2022 № 10/67 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енеді).
6. 2022 жылға арналған облыстық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын облыстық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 4 – в редакции решения маслихата области Ұлытау от 23.11.2022 № 10/67 (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Утвердить резерв акимата области Ұлытау на 2022 год в сумме 360 463 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата области Ұлытау от 23.11.2022 № 10/67 (вводится в действие с 01.01.2022).
6. Утвердить перечень областных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения областного бюджета на 2022 год, согласно приложению 6.

Ескерту. Шешім 6-тармақпен толықтырылды - Ұлытау облыстық мәслихатының 23.11.2022 № 10/67 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енеді).
7. Осы шешiм 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ескерту. Шешім 7-тармақпен толықтырылды - Ұлытау облыстық мәслихатының 23.11.2022 № 10/67 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енеді).
Ұлытау облыстық мәслихатының хатшысы Б. Шингисов
Ұлытау облыстық мәслихатының

Сноска. Решение дополнено пунктом 6 в соответствии с решением маслихата области Ұлытау от 23.11.2022 № 10/67 (вводится в действие с 01.01.2022).
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7 в соответствии с решением маслихата области Ұлытау от 23.11.2022 № 10/67 (вводится в действие с 01.01.2022).
Секретарь Маслихата области Ұлытау Б. Шингисов
Приложение 1
к решению маслихата
области Ұлытау

196 558
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
85 104
261
Облыстың білім басқармасы
3 111 342
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
3 111 342
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
356 638
120
Облыс әкімінің аппараты
1 072
019
Сайлау процесіне қатысушыларды оқыту
1 072
261
Облыстың білім басқармасы
355 566
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
355 566
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
2 817 459
261
Облыстың білім басқармасы
2 817 459
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
275 647
005
Мемлекеттік білім беру ұйымдар үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
5 052
007
Облыстық, аудандық (қалалық) ауқымдардағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
72 544
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
173 243
029
Білім беру жүйесін әдістемелік және қаржылық сүйемелдеу
375 036
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 306 291
086
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
717
087
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
91 368
123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
517 561
05
Денсаулық сақтау
2 084 251
2
Халықтың денсаулығын қорғау
208 922
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
208 822
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
208 822
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
100
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
100
4
Емханалар
7 019
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы

196 558
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
85 104
261
Управление образования области
3 111 342
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
3 111 342
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
356 638
120
Аппарат акима области
1 072
019
Обучение участников избирательного процесса
1 072
261
Управление образования области
355 566
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
355 566
9
Прочие услуги в области образования
2 817 459
261
Управление образования области
2 817 459
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
275 647
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов государственных организациях образования
5 052
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного, районного (городского) масштабов
72 544
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
173 243
029
Методическое и финансовое сопровождение системы образования
375 036
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 306 291
086
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
717
087
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
91 368
123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
517 561
05
Здравоохранение
2 084 251
2
Охрана здоровья населения
208 922
253
Управление здравоохранения области
208 822
006
Услуги по охране материнства и детства
208 822
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
100
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
100
4
Поликлиники
7 019
253
Управление здравоохранения области

7 019
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
7 019
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
1 868 310
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 868 310
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 458
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
14 732
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
100
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 627 149
123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
163 871
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 810 991
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
774 030
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
464 833
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
464 833
261
Облыстың білім басқармасы
309 197
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
255 899
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
53 298
2
Әлеуметтiк көмек
43 508
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 162
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
3 162
261
Облыстың білім басқармасы
40 346
084
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
40 346
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 993 453
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 960 951
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

7 019
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
7 019
9
Прочие услуги в области здравоохранения
1 868 310
253
Управление здравоохранения области
1 868 310
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
62 458
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
14 732
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
100
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 627 149
123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
163 871
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 810 991
1
Социальное обеспечение
774 030
256
Управление координации занятости и социальных программ области
464 833
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
464 833
261
Управление образования области
309 197
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
255 899
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
53 298
2
Социальная помощь
43 508
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 162
003
Социальная поддержка инвалидов
3 162
261
Управление образования области
40 346
084
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
40 346
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 993 453
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 960 951
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

38193
006
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
10317
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
65092
1
Отын және энергетика
65092
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
65092
050
Жылыту маусымын іркіліссіз өткізу үшін энергия өндіруші ұйымдардың отын сатып алуға шығындарын субсидиялау
65092
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
2196208
1
Ауыл шаруашылығы
2073086
719
Облыстың ветеринария басқармасы
537086
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44556
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
13574
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
20988
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
11699
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
4673
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
37582
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
390788
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
246
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
12980
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
1536000
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
4301
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
5000
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
3039
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
660
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
5000
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау

38193
006
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
10317
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
65092
1
Топливо и энергетика
65092
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
65092
050
Субсидирование затрат энергопроизводящих организаций на приобретение топлива для бесперебойного проведения отопительного сезона
65092
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
2196208
1
Сельское хозяйство
2073086
719
Управление ветеринарии области
537086
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
44556
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
13574
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
20988
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
11699
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
4673
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
37582
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
390788
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
246
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
12980
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
1536000
002
Субсидирование развития семеноводства
4301
005
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
5000
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
3039
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
600
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
5000
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства

35 537
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, Spina bifida диагнозы бар мүгедек балаларды бір рет пайдаланылатын катетерлермен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту
58 299
Шипажайлық-курорттық ем
84 110
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
961 140
республикалық бюджет қаражаты есебінен
293 789
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан кепілдендірілген трансферт арқылы
667 351
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
496 846
республикалық бюджет қаражаты есебінен
240 172
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан кепілдендірілген трансферт арқылы
256 674
Азаматтық қызметшiлердiң жекелеген санаттарының, мемлекеттiк бюджет қаражаты есебiнен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерiнiң, қазыналық кәсiпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 751 644
республикалық бюджет қаражаты есебінен
714 763
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан кепілдендірілген трансферт арқылы
1 036 881
мектепке дейінгі білім беру ұйымдары мұғалімдерінің еңбекақысын арттыру
1 101 353
мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының дене шынықтыру мұғалімдеріне сыныптан тыс жұмыстарға қосымша ақы төлеу үшін
6 870
мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының мұғалімдерінің біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
309 584
үш жастан алты жасқа дейінгі балаларды мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтуды қамтамасыз етсін
52 404
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының медицина қызметкерлерінің еңбекақысын арттыру
123 159
орта білім берудің мемлекеттік ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды жүзеге асыру үшін
596 801
ересектерге арналған қосымша білім беру ұйымдарын қоспағанда, мемлекеттік білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын арттыру
7 502 890
ересектерге арналған қосымша білім беру ұйымдарын қоспағанда, мемлекеттік білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақыға
2 189 571
мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының дене шынықтыру мұғалімдеріне мектептен тыс жұмыстарға қосымша ақы төлеу үшін
90 467
мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының әдістемелік орталықтарының (кабинеттерінің) әдіскерлеріне магистр дәрежесіне қосымша ақы төлеу үшін
410
ересектерге арналған қосымша білім беру ұйымдарын қоспағанда, мемлекеттік білім беру ұйымдарының медицина қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуді арттыру
13 307
техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға берілетін мемлекеттік стипендияның мөлшерін арттыру

35 537
увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами, обеспечение катетерами одноразового использования детей инвалидов с диагнозом Spina bifida
58 299
санаторно-курортное лечение
84 110
На развитие продуктивной занятости
961 140
за счет средств республиканского бюджета
293 789
за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
667 351
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
496 846
за счет средств республиканского бюджета
240 172
за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
256 674
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 751 644
за счет средств республиканского бюджета
714 763
за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 036 881
На увеличение оплаты труда педагогов организаций дошкольного образования
1 101 353
На доплату за проведение внеурочных мероприятий педагогам физической культуры государственных организаций дошкольного образования
6 870
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
309 584
На обеспечение охвата дошкольным воспитанием и обучением детей от трех до шести лет
52 404
На увеличение оплаты труда медицинских работников организаций дошкольного образования
123 159
На реализацию подушевого финансирования в государственных организациях среднего образования
596 801
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций образования, за исключением организаций дополнительного образования для взрослых
7 502 890
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций образования, за исключением организаций дополнительного образования для взрослых
2 189 571
На доплату за проведение внеурочных мероприятий педагогам физической культуры государственных организаций среднего образования
90 467
На доплату за степень магистра методистам методических центров (кабинетов) государственных организаций среднего образования
410
На увеличение оплаты труда медицинских работников государственных организаций образования, за исключением организаций дополнительного образования для взрослых
13 307
На увеличение размера государственной стипендии обучающихся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования

60 576
денсаулық сақтауда
7 356
білім беру саласында
53 220
техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының дене шынықтыру мұғалімдеріне мектептен тыс жұмыстар үшін қосымша ақы төлеуге
2 962
жастарды сұранысқа ие мамандықтар бойынша тегін техникалық және кәсіптік біліммен қамтамасыз ету
66 333
техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім берудің мемлекеттік ұйымдары мұғалімдерінің еңбекақысын арттыру
388 921
техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін мемлекеттік ұйымдардың педагог қызметкерлеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеу үшін
115 963
мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарындағы медицина қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуді арттыру
9 641
ЖҚТБ-ның алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды жүзеге асырғаны үшін
14 732
жергiлiктi атқарушы органдардың денсаулық сақтау саласындағы ұйымдары қызметкерлерiнiң еңбекақысын арттыруға
53 819
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
259 355
дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік ұйымдардың медицина қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуді арттыру
19 364
дене шынықтыру және спорт саласындағы орта және қосымша бiлiм беру мемлекеттiк ұйымдарының педагог қызметкерлерінің еңбекақысын арттыру
190 574
"Бизнестің жол картасы – 2025" кәсіпкерлікті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы аясында жас кәсіпкерлерге жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін мемлекеттік гранттар беруге
27 000
мәслихаттар депутаттарының жұмысының тиімділігін арттыру
15 307
көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыру
1 199 286
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан кепілдендірілген трансферт арқылы
1 199 286
аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдерінің сайлауын қамтамасыз ету және өткізу
22 000
Ішкі істер органдарының қосымша штат санын ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыру
44 644
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің нормативтік оқу жүктемесінің төмендеуіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеу
266 701
Нысаналы даму трансферттері:
13 719 872
оның ішінде:
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 074 560
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
1 225 377
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға

60 576
в сфере здравоохранения
7 356
в сфере образования
53 220
На доплату за проведение внеурочных мероприятий педагогам физической культуры государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
2 962
На обеспечение молодежи бесплатным техническим и профессиональным образованием по востребованным специальностям
66 333
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
388 921
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
115 963
На увеличение оплаты труда медицинских работников в государственных организациях технического и профессионального, послесреднего образования
9 641
На реализацию мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД
14 732
На повышение заработной платы работников организаций в области здравоохранения местных исполнительных органов
53 819
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
259 355
На увеличение оплаты труда медицинских работников государственных организаций в сфере физической культуры и спорта
19 364
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта
190 574
На предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса – 2025"
27 000
На повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
15 307
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1 199 286
за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 199 286
На обеспечение и проведение выборов акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов
22 000
На содержание и материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности органов внутренних дел
44 644
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи со снижением нормативной учебной нагрузки педагогов государственных организаций среднего образования
266 701
Целевые трансферты на развитие:
13 719 872
в том числе:
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 074 560
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 225 377
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда

214 968
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
634 215
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
2 775 857
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
2 775 857
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 869 455
Қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
4 384 017
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
585 438
Шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
900 000
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
3 000 000
Бюджеттік кредиттер:
807 203
оның ішінде:
Облыстың экономика басқармасы
233 549
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
233 549
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
573 654
Ауылдық елді мекендер мен шағын қалаларда микрокредиттер беру үшін облыстық бюджеттерге кредит беру
573 654
Ұлытау облыстық мәслихатының
2022 жылғы 20 шілдедегі
№ 5/26 шешіміне
5 қосымша
2022 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Ескерту. Шешім 5-қосымшамен толықтырылды - Ұлытау облыстық мәслихатының 15.09.2022 № 7/37 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енеді); жаңа редакцияда - Ұлытау облыстық мәслихатының 23.11.2022 № 10/67 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енеді).
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
31 620 245
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
19 684 002
Нысаналы даму трансферттері
11 702 694
Бюджеттік кредиттер
233 549
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
19 684 002
оның ішінде:
Облыс мәслихатының аппараты
12 683
мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыруға
12 683
Облыс әкімінің аппараты
2 479
бейнебақылау қызметтеріне
2 479
Облыстың қаржы басқармасы
444 168
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
444 168
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 891 826
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
232 978
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
281 839
нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
995 517
мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
381 492
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
31 044
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
31 044
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
18 560
Спорт ұйымдарын ұстауға
18 560
Облыстың мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы

214 968
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
634 215
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 775 857
На развитие транспортной инфраструктуры
2 775 857
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
8 869 455
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах
4 384 017
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
585 438
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
900 000
На развитие газотранспортной системы
3 000 000
Бюджетные кредиты:
807 203
в том числе:
Управление экономики области
233 549
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
233 549
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
573 654
Для микрокредитования в сельских населенных пунктах и малых городах
573 654
Приложение 5
к решению маслихата
области Ұлытау
от 20 июля 2022 года
№ 5/26
Целевые трансферты и бюджетные кредиты бюджетам районов (городов областного значения) на 2022 год
Сноска. Решение дополнено приложением 5 в соответствии с решением маслихата области Ұлытау от 15.09.2022 № 7/37 (вводится в действие с 01.01.2022); в редакции решения маслихата области Ұлытау от 23.11.2022 № 10/67 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
31 620 245
в том числе:
Целевые текущие трансферты
19 684 002
Целевые трансферты на развитие
11 702 694
Бюджетные кредиты
233 549
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
19 684 002
в том числе:
Аппарат маслихата области
12 683
на повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
12 683
Аппарат акима области
2 479
на услуги видеонаблюдения
2 479
Управление финансов области
444 168
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
444 168
Управление координации занятости и социальных программ области
1 891 826
на выплату государственной адресной социальной помощи
232 978
на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
281 839
на развитие продуктивной занятости
995 517
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
381 492
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
31 044
на жилищно-коммунальное хозяйство
31 044
Управление физической культуры и спорта области
18 560
На содержание организаций спорта
18 560
Управление культуры, развития языков и архивного дела области

230 783
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
175 783
мәдениет объектілерін ұстауға
55 000
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
251 270
халықтың әлеуметтік осал топтары және (немесе) аз қамтылған көп балалы отбасылар үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға
251 270
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 406 229
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа жөндеуге
1 406 229
Облыстың қаржы басқармасы
15 394 960
әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
15 394 960
Нысаналы даму трансферттері:
11 702 694
оның ішінде:
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
9 668 535
қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
5 236 115
ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
632 420
жылумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
800 000
газ тасымалдау жүйесін дамытуға
3 000 000
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 034 159
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
634 171
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
214 968
кредиттік тұрғын үйді салуға және (немесе) реконструкциялауға
296 055
қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
591 206
спорт объектілерін дамытуға
297 759
Бюджеттік кредиттер:
233 549
оның ішінде:
Облыстың экономика басқармасы
233 549
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
233 549
Ұлытау облыстық мәслихатының
2022 жылғы 20 шілдедегі
№ 5/26 шешіміне
5 қосымша
2022 жылға арналған облыстық бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын облыстық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Ескерту. Шешім 5-қосымшамен толықтырылды - Ұлытау облыстық мәслихатының 23.11.2022 № 10/67 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енеді).
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
04
Бiлiм беру
261
Облыстың білім басқармасы
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
05
Денсаулық сақтау
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы

230 783
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
175 783
на содержание объектов культуры
55 000
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
251 270
на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
251 270
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 406 229
на проведение капитального, среднего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
1 406 229
Управление финансов области
15 394 960
на расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения
15 394 960
Целевые трансферты на развитие:
11 702 694
в том числе:
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
9 668 535
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах
5 236 115
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
632 420
На развитие систем теплоснабжения
800 000
На развитие газотранспортной системы
3 000 000
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 034 159
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
634 171
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
214 968
На строительство и (или) реконструкцию кредитного жилья
296 055
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах
591 206
На развитие объектов спорта
297 759
Бюджетные кредиты:
233 549
в том числе:
Управление экономики области
233 549
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
233 549
Приложение 6
к решению маслихата
области Ұлытау
от 20 июля 2022 года
№ 5/26
Перечень областных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения областного бюджета на 2022 год
Сноска. Решение дополнено приложением 6 в соответствии с решением маслихата области Ұлытау от 23.11.2022 № 10/67 (вводится в действие с 01.01.2022).
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
04
Образование
261
Управление образования области
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
05
Здравоохранение
253
Управление здравоохранения области