Панфилов ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Жетісу облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 27 қазандағы № 388 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 1 қарашада № 30368 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 21 шілдедегі № 312 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 21.07.2023 № 312 қаулысымен (2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі).

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Панфиловского района
Постановление акимата Панфиловского района области Жетісу от 27 октября 2022 года № 388. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 ноября 2022 года № 30368. Утратило силу постановлением акимата Панфиловского района области Жетісу от 21 июля 2023 года № 312
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Панфиловского района области Жетісу от 21.07.2023 № 312 (вводится в действие с 1 января 2024 года).

Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 4-тармағымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Қазақстан Республикасы Кодексінің 529-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, Панфилов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Панфилов ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.

Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Панфиловского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Панфиловского района, согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Панфилов ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 3 қарашадағы № 680 "Панфилов ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық ақтілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25105 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Панфилов ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Панфиловского района от 3 ноября 2021 года № 680 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Панфиловского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 25105).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Панфиловского района.

4. Осы қаулы 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов ауданының әкімі М. Сағымбек
Панфилов ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 27 қазандағы № 388 қаулысына қосымша
Панфилов ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Салық салу объектісінің орналасуы
Аймаққа бөлу коэффициенті
Жаркент қаласы
1
004 (Иванов көшесінен оңтүстікке қарай), 006, 007 (Набережная көшесінен шығысқа қарай, Пушкин көшесінен оңтүстікке қарай), 005 (Иванов көшесінен оңтүстікке қарай), 014 (Илахунов көшесінен батысқа қарай), 015 (Илахунов көшесінен батысқа қарай, Ходжамьяров көшесінен солтүстікке қарай) кадастрлық кварталдары
2,5
2

4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2023 года.
Аким Панфиловского района М. Сағымбек
Приложение к постановлению акимата Панфиловского района от 27 октября 2022 года № 388
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Панфиловского района
Месторасположение объекта налогообложения
Коэффициент зонирования
Город Жаркент
1
Кадастровые кварталы 004 (южнее улицы Иванова), 006, 007 (восточнее улицы Набережная, южнее улицы Пушкина), 005 (южнее улицы Иванова), 014 (западнее улицы Илахунова), 015 (западнее улицы Илахунова, севернее улицы Ходжамьярова)
2,5
2