Қарағанды облысы әкімдігінің 2021 жылғы 18 ақпандағы № 12/02 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізімін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2022 жылғы 13 сәуірдегі № 22/01 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 20 сәуірде № 27691 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2024 жылғы 23 сәуірдегі № 26/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 23.04.2024 № 26/01 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2021 жылғы 18 ақпандағы № 12/02 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізімін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiнде № 6205 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды облысы әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
Қарағанды облысы
әкімдігінің
2022 жылғы 13
сәуірдегі
№ 22/01
қаулысына қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің

О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 18 февраля 2021 года № 12/02 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения"
Постановление акимата Карагандинской области от 13 апреля 2022 года № 22/01. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 апреля 2022 года № 27691. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 23 апреля 2024 года № 26/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 23.04.2024 № 26/01 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 18 февраля 2021 года № 12/02 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6205) следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Карагандинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
Приложение к постановлению
акимата Карагандинской
области
от 13 апреля 2022 года
№ 22/01
Приложение 1 к постановлению
акимата Карагандинской