Қарағанды облыстық мәслихатының 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 122 "2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2022 жылғы 15 сәуірдегі № 179 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 26 сәуірде № 27758 болып тіркелді
Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 122 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25867 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 533649379 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 96740576 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8233788 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 155000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 428520015 мың теңге;
2) шығындар – 529586231 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -3540883 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 7743178 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11284061 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 12302588 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 12302588 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4698557 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4698557 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 5743178 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11124670 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10080049 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2022 жылға арналған облыстық бюджетке, аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) Корпоративтік табыс салығы бойынша:
Қарағанды қаласына - 50 пайыз, Абай, Ақтоғай, Бұқар-Жырау, Жана-Арқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаровка, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;
2) жеке табыс салығы бойынша:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын:
Жезқазған, Қарағанды, Теміртау қалаларына – 50 пайыздан, Қарқаралы ауданына – 65 пайыз, Ақтоғай, Бұқар-Жырау, Жана-Арқа, Нұра, Осакаровка, Ұлытау, Шет аудандарына, Қаражал, Приозерск, Саран, Шахтинск қалаларына - 80 пайыздан; Балқаш қаласына - 87 пайыз, Сәтбаев қаласына - 95 пайыз, Абай ауданына – 98 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар-Жырау, Жана-Арқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаровка, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар-Жырау, Жана-Арқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаровка, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;

О внесении изменений в решение Карагандинского областного маслихата от 9 декабря 2021 года № 122 "Об областном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Карагандинского областного маслихата от 15 апреля 2022 года № 179. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 апреля 2022 года № 27758
Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карагандинского областного маслихата "Об областном бюджете на 2022-2024 годы" от 9 декабря 2021 года №122 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 25867) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 533649379 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 96740576 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8233788 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 155 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 428520015 тысячи тенге;
2) затраты – 529586231 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 3540883 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 7743178 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –11284061 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 12302588 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 12302588 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4698557 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4698557 тысяч тенге:
поступление займов – 5743178 тысяч тенге;
погашение займов – 11124670 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10080049 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Установить на 2022 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в бюджеты районов (городов областного значения) в следующих размерах:
1) Корпоративный подоходный налог:
города Караганды - 50 процентов, Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;
2) индивидуальному подоходному налогу:
с доходов, облагаемых у источника выплаты:
городов Жезказган, Караганды, Темиртау – по 50 процентов, Каркаралинского района – 65 процентов, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Каражал, Приозерск, Сарань, Шахтинск – по 80 процентов; города Балхаш – 87 процентов, города Сатпаев – 95 процентов, Абайского района – 98 процентов;
с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;
с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;

3) әлеуметтік салық бойынша:
Теміртау қаласына – 36 пайыз, Қарағанды қаласына – 48 пайыз, Балқаш, Жезқазған қалаларына – 50 пайыздан, Нұра ауданына – 74 пайыз, Ұлытау ауданына – 75 пайыз, Жана-Арқа, Қарқаралы, Осакаровка аудандарына - 76 пайыздан, Ақтоғай ауданына – 77 пайыз, Бұқар-Жырау, Шет аудандарына - 78 пайыздан, Приозерск қаласына – 79 пайыз, Қаражал, Саран, Шахтинск қалаларына – 80 пайыздан; Абай ауданына -93 пайыз, Сәтбаев қаласына – 95 пайыз;

3) по социальному налогу:
города Темиртау – 36 процента, города Караганды – 48 процентов, городов Балхаш, Жезказган – по 50 процентов, Нуринского района – 74 процента, Улытауского района – 75 процентов, Жанааркинского, Каркаралинского, Осакаровского районов – по 76 процентов, Актогайского района – 77 процентов, Бухар-Жырауского, Шетского районов – по 78 процентов, города Приозерск – 79 процентов, городов Каражал, Сарань, Шахтинск - по 80 процентов, Абайского района – 93 процента, города Сатпаев – 95 процентов;

3 133 303
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
1 736
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
551 404
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 172 994
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 172 994
3
Мамандандырылған медициналық көмек
2 417 122
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 417 122
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 417 122
4
Емханалар
69 603
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
69 603
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
69 603
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
93 976
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
93 976
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
93 976
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
6 384 967
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 384 967
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
396 309
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
272 908
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
8 200
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
103 781
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
5 603 769
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
19 638 392
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
10 688 141
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
7 538 794
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 463 112
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
4 355 856
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
437 717

3 133 303
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
1 736
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
551 404
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 172 994
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 172 994
3
Специализированная медицинская помощь
2 417 122
253
Управление здравоохранения области
2 417 122
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 417 122
4
Поликлиники
69 603
253
Управление здравоохранения области
69 603
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
69 603
5
Другие виды медицинской помощи
93 976
253
Управление здравоохранения области
93 976
029
Областные базы специального медицинского снабжения
93 976
9
Прочие услуги в области здравоохранения
6 384 967
253
Управление здравоохранения области
6 384 967
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
396 309
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
272 908
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
8 200
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
103 781
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
5 603 769
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
19 638 392
1
Социальное обеспечение
10 688 141
256
Управление координации занятости и социальных программ области
7 538 794
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 463 112
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
4 355 856
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
437 717

3 083 331
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
107 100
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
6 086 670
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
65 774
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 816 288
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
138 608
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
225 948
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
225 948
719
Облыстың ветеринария басқармасы
2 581 972
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
224 773
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 709
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
53 758
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
69 591
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
129 272
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
20 904
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
198 171
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
1 654 561
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 696
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
43 312
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
182 225
2
Су шаруашылығы
1 289 030
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 289 030
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

3 083 331
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
107 100
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
6 086 670
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
65 774
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 816 288
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
138 608
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
225 948
020
Развитие объектов сельского хозяйства
225 948
719
Управление ветеринарии области
2 581 972
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
224 773
003
Капитальные расходы государственного органа
1 709
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
53 758
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
69 591
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
129 272
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
20 904
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
198 171
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
1 654 561
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 696
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
43 312
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
182 225
2
Водное хозяйство
1 289 030
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 289 030
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности

6 212
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
910 038
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
724 286
Мәдениет объектілерін ұстауға
55 000
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
130 752
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 625 488
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
1 625 488
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
8 542 921
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекен көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге
4 762 797
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
1 658 013
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
822 111
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
1 300 000
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
510 050
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыруға
510 050
Облыс әкімінің аппараты
12 688
Объектілерді күзету функцияларын бәсекелес ортаға беруге
12 688
Облыстың ақпараттандыру, мемлекеттік қызметтер көрсету және архивтер басқармасы
3 000
Бейнебақылау қызметтеріне
3 000
Облыстың қаржы басқармасы
2 169 752
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2 169 752
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
587 000
Әкімшілік ғимаратты жөндеуге
587 000
Нысаналы даму трансферттері:
43 388 125
оның ішінде:
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
8 739 058
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
4 852 598
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
2 676 080
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
691 097
Спорт объектілерін дамытуға
509 283
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын дамытуға
10 000
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
575 839
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
66 033
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту

6 212
Управление культуры, архивов и документации области
910 038
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
724 286
На содержание объектов культуры
55 000
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
130 752
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 625 488
На жилищно-коммунальное хозяйство
1 625 488
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
8 542 921
На капитальный, средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
4 762 797
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 658 013
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
822 111
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
1 300 000
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
510 050
На организацию сохранения государственного жилищного фонда
510 050
Аппарат акима области
12 688
На передачу функций охраны объектов в конкурентную среду
12 688
Управление информатизации, оказания государственных услуг и архивов области
3 000
На услуги видеонаблюдения
3 000
Управление финансов области
2 169 752
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 169 752
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
587 000
На ремонт административного здания
587 000
Целевые трансферты на развитие:
43 388 125
в том числе:
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
8 739 058
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 852 598
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 676 080
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
691 097
На развитие объектов спорта
509 283
На развитие специализированных центров обслуживания населения
10 000
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
575 839
На развитие транспортной инфраструктуры
66 033
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

509 806
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
34 073 228
Қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
8 883 624
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
5 330 330
Шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
2 855 960
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
9 114 419
Жылумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
6 545 540
Индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
1 343 355
Бюджеттік кредиттер:
7 552 941
оның ішінде:
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 000 000
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін
4 000 000
Тұрғын үй қарыздарын беру үшін "Қазақстанның Тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" АҚ-ны кредиттеуге
1 000 000
Облыстың экономика басқармасы
1 552 941
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
1 552 941
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы
1 000 000
Тұрғын үй қарыздарын беру үшін "Қазақстанның Тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" АҚ-ны кредиттеуге
1 000 000

509 806
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
34 073 228
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах
8 883 624
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
5 330 330
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
2 855 960
На развитие газотранспортной системы
9 114 419
На развитие систем теплоснабжения
6 545 540
На развитие индустриальной инфраструктуры
1 343 355
Бюджетные кредиты:
7 552 941
в том числе:
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 000 000
На реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
4 000 000
На кредитование АО "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана" для предоставления жилищных займов
1 000 000
Управление экономики области
1 552 941
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
1 552 941
Управление по вопросам молодежной политики области
1 000 000
На кредитование АО "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана" для предоставления жилищных займов
1 000 000