"Мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2022 жылғы 17 наурыздағы № 16/01 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2022 жылғы 17 тамыздағы № 53/01 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 тамызда № 29176 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2025 жылғы 21 ақпандағы № 11/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 21.02.2025 № 11/01 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізілсін).
Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2022 жылғы 17 наурыздағы № 16/01 "Мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27262 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1, 2 қосымшалары осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
Қарағанды облысы
әкімдігінің

О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 17 марта 2022 года № 16/01 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы"
Постановление акимата Карагандинской области от 17 августа 2022 года № 53/01. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 августа 2022 года № 29176. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 21 февраля 2025 года № 11/01
Сноска. Утратило cилу постановлением акимата Карагандинской области от 21.02.2025 № 11/01 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 17 марта 2022 года № 16/01 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 27262) следующие изменения:
приложения 1, 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
Приложение 1
к постановлению
акимата Карагандинской
области

2022 жылғы 17
тамыздағы
№ 53/01
қаулысына 1-қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің
2022 жылғы
17 наурыздағы № 16/01
қаулысына 1-қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Елді мекен
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының түрлері
Тәрбиеленушілер саны
Айына бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
10,5 сағаттық болу режимі бар топтар, оның ішінде шағын орталықтар
9 сағаттық болу режимі бар топтар, оның ішінде шағын орталықтар
Жарты күн болатын шағын орталықтар
10,5 сағаттық болу режимі бар түзету топтары
10,5 сағаттық болу режимі бар туберкулез интоксикациясы бар балалар тобы
Ауыл

от 17 августа 2022 года
№ 53/01
Приложение 1
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 17 марта 2022 года
№ 16/01
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Населенный пункт
Виды дошкольных организаций образования
Количество воспитанников
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Группы с 10,5 часовым режимом пребывания, в том числе мини-центры
Группы с 9 часовым режимом пребывания, в том числе мини-центры
Мини- центры с неполным днем пребывания
Коррекционные группы с 10,5 часовым режимом пребывания
Группы детей с туберкулезной интоксикацией с 10,5 часовым режимом пребывания
Село