Қарағанды облысы әкімдігінің 2022 жылғы 15 наурыздағы № 15/01 "2022 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша бюджеттік субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2022 жылғы 23 тамыздағы № 54/02 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 31 тамызда № 29328 болып тіркелді
Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2022 жылғы 15 наурыздағы № 15/01 "2022 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша бюджеттік субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27227 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
"2022 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін, сондай-ақ ауыл шаруашылығы жануарларының аналық басының азығына жұмсалған шығындар құнын арзандатуға субсидиялар нормативтерін, субсидиялар алушыларға қойылатын өлшемшарттарды және өтінім беру мерзімдерін бекіту туралы";
көрсетілген қаулының 1- тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2022 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген қаулы 1-1 және 1-2- тармақтармен толықтырылсын:
"1-1. Ауыл шаруашылығы жануарларының аналық басының азығына жұмсалған шығындар құнын арзандатуға субсидиялар нормативтері осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
1-2. Субсидиялар алушыларға қойылатын өлшемшарттар және өтінім беру мерзімдері осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес бекітілсін";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулы 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, 2 және 3-қосымшаларымен толықтырылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Қарағанды облысы
әкімдігінің

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Карагандинской области от 15 марта 2022 года № 15/01 "Об утверждении объемов бюджетных субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2022 год"
Постановление акимата Карагандинской области от 23 августа 2022 года № 54/02. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 августа 2022 года № 29328
Акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 15 марта 2022 года № 15/01 "Об утверждении объемов бюджетных субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2022 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 27227) следующие изменения и дополнения:
заголовок указанного постановления изложить в следующей редакции
"Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства, а также нормативов субсидий, критериев к получателям субсидий и сроков подачи заявки на получение субсидий на удешевление стоимости затрат на корма маточному поголовью сельскохозяйственных животных на 2022 год";
пункт 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить объемы субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2022 год, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.";
дополнить указанное постановление пунктами 1-1 и 1-2 следующего содержания:
"1-1. Утвердить нормативы субсидий на удешевление стоимости затрат на корма маточному поголовью сельскохозяйственных животных, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
1-2. Утвердить критерии к получателям субсидий и сроки подачи заявки, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
дополнить указанное постановление приложениями 2 и 3, согласно приложениям 2 и 3 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению
акимата Карагандинской
области

50 000
500 000
Барлық сома
500 000
Барлығы
8 491 666
Қарағанды облысы
әкімдігінің
2022 жылғы 23 тамыздағы
№ 54/02
қаулысына 2-қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің
2022 жылғы 15 наурыздағы
№ 15/01 қаулысына
2-қосымша
Ауыл шаруашылығы жануарларының аналық басының азығына жұмсалған шығындар құнын арзандатуға субсидиялар нормативтері
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
1
Ауыл шаруашылығы жануарларының, ірі қара малдың аналық басының азығына жұмсалған шығындар құнын арзандату
бас
10 000
Қарағанды облысы
әкімдігінің
2022 жылғы 23 тамыздағы
№ 54/02
қаулысына 3-қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің
2022 жылғы 15 наурыздағы
№ 15/01 қаулысына
3-қосымша
Субсидиялар алушыларға қойылатын өлшемшарттар және өтінім беру мерзімдері
Субсидиялау бағыты
Өлшемшарттар
Субсидиялаудың ақпараттық жүйесінде субсидиялау шарттарына сәйкестігін тексеру әдісі
Өтінімді беру мерзімі
1.
Ауылшаруашылығы жануарларының азығына жұмсалған шығындар құнын арзандату
Өтінімді берген сәтте селекциялық және асыл тұқымдық жұмыстың ақпараттық қорында және ауылшаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі дерекқор ақпаратында аналық мал басының деректерге сәйкес және тіркеуде болуы
селекциялық және асыл тұқымдық жұмыстың ақпараттық қорымен және ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі дерекқорымен интеграцияланған өзара іс-қимыл
2022 жылдың тамыз- желтоқсан айлары
1.1
Ірі қара малдың аналық басы
1.Өтінім берген сәтте 20 бастан кем емес және 150 бастан аспайтын меншікті аналық малдың болуы;
2. аналық мал басының жасы 18 айдан бастап, бірақ 120 айдан аспауы;
3. 1000 гектардан аспайтын егіс алқаптарында жем-шөп дақылдарын егудің болуы;

50 000
500 000
Всего сумма
500 000
Всего
8 491 666
Приложение 2
к постановлению
акимата Карагандинской
области
от 23 августа 2022 года
№ 54/02
Приложение 2
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 15 марта 2022 года
№ 15/01
Нормативы субсидий на удешевление стоимости затрат на корма маточному поголовью сельскохозяйственных животных
Направление субсидирования
Единица измерения
Нормативы субсидий на 1 единицу, тенге
1
Удешевление стоимости затрат на корма сельскохозяйственным животным, маточное поголовье крупного рогатого скота
голова
10 000
Приложение 3
к постановлению
акимата Карагандинской
области
от 23 августа 2022 года
№ 54/02
Приложение 3
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 15 марта 2022 года
№ 15/01
Критерии к получателям субсидий и сроки подачи заявки
Направление субсидирования
Критерии
Метод проверки в информационной системе субсидирования на соответствие условиям субсидирования
Срок для подачи заявки
1.
Удешевление стоимости затрат на корма сельскохозяйственным животным
Наличие регистрации и соответствия данных маточного поголовья в информационной базе селекционной и племенной работы и идентификации селькохозяйственных животных на момент подачи заявки
Интеграционное взаимодействие с информационной базой селекционной и племенной работы и идентификации селькохозяйственных животных
август- декабрь месяц 2022 года
1.1
Маточное поголовье крупного рогатого скота
1. наличие собственного маточного поголовья не менее 20 голов ине более 150 голов на момент подачи заявки;
2. возраст маточного поголовья от 18 месяцев, но не старше 120 месяцев;
3. отсутствие посева зернофуражных культур или их наличие посевных площадейне более 1000 гектаров;