Қарағанды облысы әкімдігінің "2022 жылға арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) тізбесі мен субсидиялар нормаларын, сондай-ақ пестицидтерді, биоагенттерді (энтомофагтарды) субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемін бекіту туралы" 2022 жылғы 20 маусымдағы № 39/01 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 85/01 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 желтоқсанда № 31251 болып тіркелді
Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің "2022 жылға арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) тізбесі мен субсидиялар нормаларын, сондай-ақ пестицидтерді, биоагенттерді (энтомофагтарды) субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемін бекіту туралы" 2022 жылғы 20 маусымдағы № 39/01 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28537 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қарағанды облысы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Булекпаев
Қарағанды облысы әкімдігінің
2022 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 85/01
қаулысына қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің
2022 жылғы 20 маусымдағы

О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 20 июня 2022 года № 39/01 "Об утверждении перечня и норм субсидий на пестициды, биоагенты (энтомофаги), а также объема бюджетных средств на субсидирование пестицидов, биоагентов (энтомофагов) на 2022 год"
Постановление акимата Карагандинской области от 22 декабря 2022 года № 85/01. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 декабря 2022 года № 31251
Акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области "Об утверждении перечня и норм субсидий на пестициды, биоагенты (энтомофаги), а также объема бюджетных средств на субсидирование пестицидов, биоагентов (энтомофагов) на 2022 год" от 20 июня 2022 года № 39/01 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28537) следующее изменение:
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Карагандинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев
Приложение
к постановлению
Акимата Карагандинской области
от 22 декабря 2022 года
№ 85/01
Приложение 2
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 20 июня 2022 года