Қарағанды қалалық мәслихатының 2018 жылғы 11 сәуірдегі № 277 "Қарағанды қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінде "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2022 жылғы 26 мамырдағы № 160 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 31 мамырда № 28287 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының "Қарағанды қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінде "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 11 сәуірдегі № 277 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4715 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихатының хатшысы К. Бексултанов

О признании утратившим силу решения Карагандинского городского маслихата от 11 апреля 2018 года № 277 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" в государственном учреждении "Аппарат Карагандинского городского маслихата"
Решение Карагандинского городского маслихата от 26 мая 2022 года № 160. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 мая 2022 года № 28287
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Карагандинского городского маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" в государственном учреждении "Аппарат Карагандинского городского маслихата" от 11 апреля 2018 года № 277 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4715).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата К. Бексултанов