Қарағанды қаласы әкімінің 2018 жылғы 19 желтоқсандағы "Сайлау учаскелерін құру туралы" № 12/01 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қаласының әкімінің 2022 жылғы 19 қыркүйектегі № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 қыркүйекте № 29671 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Қарағанды қаласы әкімінің 2018 жылғы 19 желтоқсандағы "Сайлау учаскелерін құру туралы" № 12/01 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5081 тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Қарағанды қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме басшысы С.С. Асылбековаға, Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы аудан әкімі Э.С. Дюсетаевқа, Қарағанды қаласының Әліхан Бөкейхан ауданының әкімі С.Қ. Шайминға жүктелсін.
3. Осы шешім оны алғаш ресми жариялаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды қаласының әкімі Е. Булекпаев
"КЕЛІСІЛДІ"
-----------------------------
аумақтық
сайлау комиссиясының
төрағасы
Қарағанды қаласы
әкімінің
2022 жылғы 19
қыркүйектегі
№ 3
Шешіміне 1 қосымша
Қарағанды қаласы әкімінің
2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 12/01
шешіміне 1 қосымша
Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы аудан бойынша сайлау учаскелері
№1 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№1 Гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі. Костенко көшесі 13.
Шекаралары:
Алалыкин көшесі – 1, 2, 3, 3а, 4, 6;
Ерубаев көшесі – 10, 12, 16;
Жамбыл көшесі – 1, 3, 7, 19, 19/1, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39а, 41, 43;
Костенко көшесі – 1, 3, 4, 11, 12, 14;
Абай көшесі – 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Панфилов көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Тиішбек Аханов көшесі – 39.
№2 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Қарағанды жоғары гуманитарлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 22.
Шекаралары:
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 14, 18, 20, 24, 26, 30, 32, 34, 36;
Алалыкин көшесі – 11;
Гоголь көшесі – 15, 17, 19, 21, 23, 25;
Ерубаев көшесі – 20/2, 24;
Абай көшесі – 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
Тиішбек Аханов көшесі – 49, 51, 51/2, 53, 54, 55, 58;
Чижевский көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29.
№3 сайлау учаскесі

О внесении изменений в решение акима города Караганды от 19 декабря 2018 года № 12/01 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима города Караганды от 19 сентября 2022 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 сентября 2022 года № 29671
РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение акима города Караганды от 19 декабря 2018 года № 12/01 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5081):
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима города Караганды" Асылбекову С.С., акима района имени Казыбек би города Караганды Дюсетаева Э.С. и акима района Әлихан Бөкейхан города Караганды Шаймина С.К.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Караганды Е. Булекпаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель ---------------------------------
территориальной
избирательной комиссии
Приложение 1 к
решению
акима города Караганды
от 19 сентября 2022 года
№ 3
Приложение 1
к решению акима города Караганды
от 19 декабря 2018 года
№ 12/01
Избирательные участки по району имени Казыбек би города Караганды
Избирательный участок №1
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №1" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области. улица Костенко, 13.
Границы:
улица Алалыкина – 1, 2, 3, 3а, 4, 6;
улица Ерубаева – 10, 12, 16;
улица Жамбыла – 1, 3, 7, 19, 19/1, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39а, 41, 43;
улица Костенко – 1, 3, 4, 11, 12, 14;
улица Абая – 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
улица Панфилова – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Тишбека Аханова – 39.
Избирательный участок №2
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Карагандинский высший гуманитарный колледж" управления образования Карагандинской области, проспект Нұрсұлтан Назарбаев, 22.
Границы:
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 14, 18, 20, 24, 26, 30, 32, 34, 36;
улица Алалыкина – 11;
улица Гоголя – 15, 17, 19, 21, 23, 25;
улица Ерубаева – 20/2, 24;
улица Абая – 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
улица Тишбека Аханова – 49, 51, 51/2, 53, 54, 55, 58;
улица Чижевского – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29.
Избирательный участок №3

Орталығы: "№2 балалар музыка мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Жамбыл көшесі, 17.
Шекаралары:
Алмазный тұйық көшесі– 1, 2, 4, 8, 9, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Волжский тұйық көшесі– 1, 1а, 2, 4, 6, 8, 10, 18, 20, 22;
Литовский тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17;
Мраморный тұйық көшесі– 1, 5, 7, 9, 15, 17, 18, 21, 23;
Балқантау көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71;
Волгодонская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Гоголь көшесі – 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 3а;
Громовая көшесі – 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17;
Доскей көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Ерубаев көшесі – 1а, 2, 3, 4, 6, 6а, 7;
Жанғозин көшесі – 6, 11;
Жамбыл көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 18, 20, 20а, 24, 26, 28а, 30, 30/2, 32, 36, 38, 38а, 38б, 40, 40а, 42а, 44, 45, 46, 48, 48а, 49, 49а, 50, 52, 53;
Кузнецов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Абай көшесі– 36, 38, 40, 42, 44;
Нестеров көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13;
Панфилов көшесі – 8/1, 25, 26, 26/2, 26/3, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
Сәрсеков көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
Сәтпаев көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 27-2, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/3, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 56а, 58;
Тиішбек Аханов көшесі– 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 29, 31, 33, 34, 38, 40;
Тюленин көшесі– 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
Телевизионная көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 9, 45, 46, 48, 50, 50а;
Хрустальная көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
Кронштадская көшесі - 10,16;
Физкультурная көшесі - 5.
№4 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№2 Лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Абай көшесі, 60 үй.
Шекаралары:
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48а, 52, 54;
Цветочный тұйық көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13;
Аюпов көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45;

Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская музыкальная школа № 2", улица Жамбыла, 17.
Границы:
переулок Алмазный – 1, 2, 4, 8, 9, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
переулок Волжский – 1, 1а, 2, 4, 6, 8, 10, 18, 20, 22;
переулок Литовский – 1, 2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17;
переулок Мраморный – 1, 5, 7, 9, 15, 17, 18, 21, 23;
улица Балкантау – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71;
улица Волгодонская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Гоголя – 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 3а;
улица Громовой – 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17;
улица Доскея – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Ерубаева – 1а, 2, 3, 4, 6, 6а, 7;
улица Жангозина – 6, 11;
улица Жамбыла – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 18, 20, 20а, 24, 26, 28а, 30, 30/2, 32, 36, 38, 38а, 38б, 40, 40а, 42а, 44, 45, 46, 48, 48а, 49, 49а, 50, 52, 53;
улица Кузнецова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Абая – 36, 38, 40, 42, 44;
улица Нестерова – 1, 2, 2а, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13;
улица Панфилова – 8/1, 25, 26, 26/2, 26/3, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
улица Сарсекова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
улица Сатпаева – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 27-2, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/3, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 56а, 58;
улица Тишбека Аханова – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 29, 31, 33, 34, 38, 40;
улица Тюленина – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
улица Телевизионная – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 9, 45, 46, 48, 50, 50а;
улица Хрустальная – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Кронштадская - 10, 16;
улица Физкультурная - 5.
Избирательный участок №4
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Лицей №2" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Абая, дом 60.
Границы:
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48а, 52, 54;
переулок Цветочный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13;
улица Аюпова – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45;

Гоголь көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 26, 28, 30;
Жамбыл көшесі – 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95, 95/2;
Абай көшесі – 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55/1, 56, 57, 58, 59, 59/1, 59а, 61, 61/2, 62, 63, 64;
Поспелов көшесі – 3, 5, 7, 9, 11, 19, 25;
Сәтпаев көшесі – 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;
Шәкіров көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 31, 32, 34, 36, 38;
Чижевский көшесі – 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40;
Цикличный тұйық көшесі – 2, 3, 7, 13, 14, 18, 35, 40, 45, 50.
№5 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№88 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мұстафин көшесі, 28 үй.
Шекаралары:
Бийский тұйық көшесі – 11, 13, 13а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
Модельный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Утренний тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Утренний өтпе жолы– 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10/5, 11, 11а, 12, 13, 13а, 15, 16, 17, 18, 19, 29, 31, 32, 33, 38, 40, 41, 43, 44, 45;
20-шы партсъезд көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Айвазовский көшесі - 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
Балқантау көшесі – 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 197;
Арқалық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
Вишневский көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 16, 18;

улица Гоголя – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 26, 28, 30;
улица Жамбыла – 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95, 95/2;
улица Абая – 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55/1, 56, 57, 58, 59, 59/1, 59а, 61, 61/2, 62, 63, 64;
улица Поспелова – 3, 5, 7, 9, 11, 19, 25;
улица Сатпаева – 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;
улица Шакирова – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 31, 32, 34, 36, 38;
улица Чижевского – 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40;
переулок Цикличный – 2, 3, 7, 13, 14, 18, 35, 40, 45, 50.
Избирательный участок №5
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №88" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Мустафина, дом 28.
Границы:
переулок Бийский – 11, 13, 13а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
переулок Модельный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
переулок Утренний – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
проезд Утренний – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10/5, 11, 11а, 12, 13, 13а, 15, 16, 17, 18, 19, 29, 31, 32, 33, 38, 40, 41, 43, 44, 45;
улица 20-го партсъезда – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Айвазовского - 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Балкантау – 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 197;
улица Аркалыкская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
улица Вишневского – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 16, 18;

Волгодонская көшесі – 14, 15, 16, 17, 17/3, 18, 18/6, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 93, 94, 96;
Гоголь көшесі – 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11;
Дегтярев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
Ермолов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 30;
Жамбыл көшесі – 88, 90, 92, 94, 96, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 105а, 106, 107, 107а, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115а, 117, 117а;
Космодемьянская көшесі – 1, 1а, 3, 5, 7;
Кронштадская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53;
Кузнецов көшесі – 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
Куприн көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Абай көшесі – 66, 68, 68а, 70, 72, 74, 74а, 76, 76а;
Перов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Писарев көшесі – 40, 42, 44, 46, 46а;
Поспелов көшесі – 18, 20;
Сәтпаев көшесі – 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 202-1, 206;
Сеченов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Столетов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Федченко көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Художественная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Шевцова көшесі – 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Шекспир көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а.
№6 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№88 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мұстафин көшесі, 28 үй.
Шекаралары:
Мұстафин көшесі – 12, 14, 16, 16/2, 18, 18/2, 20, 22, 26, 30, 32, 32а;

улица Волгодонская – 14, 15, 16, 17, 17/3, 18, 18/6, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 93, 94, 96;
улица Гоголя – 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11;
улица Дегтярева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
улица Ермолова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 30;
улица Жамбыла – 88, 90, 92, 94, 96, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 105а, 106, 107, 107а, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115а, 117, 117а;
улица Космодемьянской – 1, 1а, 3, 5, 7;
улица Кронштадская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53;
улица Кузнецова – 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Куприна – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Абая – 66, 68, 68а, 70, 72, 74, 74а, 76, 76а;
улица Перова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Писарева – 40, 42, 44, 46, 46а;
улица Поспелова – 18, 20;
улица Сатпаева – 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 115,116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 202-1, 206;
улица Сеченова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Столетова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Федченко – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Художественная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Шевцовой – 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Шекспира – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а.
Избирательный участок №6
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №88" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Мустафина, дом 28.
Границы:
улица Мустафина – 12, 14, 16, 16/2, 18, 18/2, 20, 22, 26, 30, 32, 32а;

Жамбыл көшесі – 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123а, 124, 125, 125а, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 134/2, 135/2, 136, 138, 140, 142, 143, 144, 145, 146, 150, 150/1, 151, 152, 152/1, 152/2, 153, 155, 156, 157;
Гастелло көшесі – 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14а, 16, 16/4, 18, 20, 20а, 22, 24, 25, 27;
Пригородная көшесі – 2, 4, 6, 8, 8-1, 10, 10а, 12, 14, 16, 18, 18/1, 20, 22, 22а, 22б, 23, 24, 24а, 26, 26а, 26б, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
Разин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39-1, 39а, 39в, 39/2, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
Хмельницкий көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
Космодемьянская көшесі – 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 39а, 39в, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57;
Терешкова көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32;
Писарев көшесі – 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 69а, 69б, 69/2, 69в, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79;
Утренний тұйық көшесі – 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
Гастелло көшесі – тұрғын алабы 23.
№7 сайлау учаскесі
Орталығы: "Абылқас Сағынов атындағы Қарағанды техникалық университеті" Коммерциялық емес акционерлік қоғамы, Терешкова көшесі, 40 үй.
Шекаралары
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 62, 74, 76, 78, 80;
Терешкова көшесі – 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41;
Мұстафин көшесі – 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 5, 5/1, 6, 6/2, 6/3, 7, 8, 11, 13;
Гастелло көшесі– 28, 32, 34.
№8 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Ішкі әскерінің 6505 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі, Сәтпаев көшесі, 93 үй.
Шекаралары:
Сәтпаев көшесі, 93 үй.
№9 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Мұрагер" мамандандырылған мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гоголь көшесі, 46а үй.
Шекаралары:
Гоголь көшесі – 50/1, 50/2, 51/3, 52, 52/1, 52/2, 54, 56/1, 56/2, 56/3, 56/4, 58, 58/2, 62, 64, 66, 68;
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы - 63, 65, 65/1, 59, 61, 57, 55.
№10 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "А.Байтұрсынов атындағы мектеп гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Әбдіров даңғылы, 37/1 үй.
Шекаралары:

улица Жамбыла – 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123а, 124, 125, 125а, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 134/2, 135/2, 136, 138, 140, 142, 143, 144, 145, 146, 150, 150/1, 151, 152, 152/1, 152/2, 153, 155, 156, 157;
улица Гастелло – 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14а, 16, 16/4, 18, 20, 20а, 22, 24, 25, 27;
улица Пригородная – 2, 4, 6, 8, 8-1, 10, 10а, 12, 14, 16, 18, 18/1, 20, 22, 22а, 22б, 23, 24, 24а, 26, 26а, 26б, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
улица Разина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39-1, 39а, 39в, 39/2, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
улица Хмельницкого – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица Космодемьянской – 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 39а, 39в, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57;
улица Терешковой – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32;
улица Писарева – 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 69а, 69б, 69/2, 69в, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79;
переулок Утренний – 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
улица Гастелло - жилой массив 23.
Избирательный участок №7
Центр: Некоммерческое Акционерное Общество "Карагандинский технический университет имени Абылкаса Сагинова", улица Терешковой, дом 40.
Границы:
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 62, 74, 76, 78, 80;
улица Терешковой – 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41;
улица Мустафина – 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 5, 5/1, 6, 6/2, 6/3, 7, 8, 11, 13;
улица Гастелло – 28, 32, 34.
Избирательный участок №8
Центр: Республиканское государственное учреждение "Воинская часть 6505 Внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан", улица Сатпаева, дом 93.
Границы:
улица Сатпаева-93.
Избирательный участок №9
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-интернат "Мурагер" управления образования Карагандинской области, улица Гоголя, дом 46а.
Границы:
улица Гоголя – 50/1, 50/2, 51/3, 52, 52/1, 52/2, 54, 56/1, 56/2, 56/3, 56/4, 58, 58/2, 62, 64, 66, 68;
проспект Нұрсұлтан Назарбаев - 63, 65, 65/1, 59, 61, 57, 55.
Избирательный участок №10
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа Гимназия имени А. Байтурсынулы" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, проспект Абдирова, дом 37/1.
Границы:

Бакинская көшесі – 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188;
Новоселов көшесі – 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109/2, 111, 113, 115, 115а, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 135, 137, 139, 141, 143, 145;
Пичугин көшесі – 71, 72, 72/1, 73, 74, 75, 75В, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 185А, 186.
Әбдіров даңғылы – 31, 33, 35, 35а, 37/2, 39, 41, 43/2, 44, 44/1, 44/2, 45, 46/1, 46/2, 46/3, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 48/6, 50/1, 50/2;
Алданская көшесі – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
№11 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Қаныш Сәтпаев атындағы Гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Әбдіров даңғылы, 30А үй.
Шекаралары:
Гоголь көшесі – 51/3, 53, 55, 57, 57/2;
Әбдіров даңғылы – 30/3, 32, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 36/1, 36/2, 36/4, 38.
№12 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қарағанды медицина университеті" Коммерциялық емес акционерлік қоғамы, Гоголь көшесі, 40 үй.
Шекаралары:
Гоголь көшесі – 40, 47, 49, 51, 51/1, 51/2, 53/1;
Әлиханов көшесі – 12/2, 30/2, 32, 34, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 36, 36/2, 36/3, 36/4, 36общ, 38, 38/1, 38/2, 38/3, 40.
№13 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Академик Е.А. Бөкетов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гоголь көшесі, 38/2 үй.
Шекаралары:
Әлиханов көшесі – 35, 37, 37/2, 37/3, 37/4, 39, 39/2, 39/3, 46;
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы - 33, 33/1, 35, 41, 41/2, 43, 53/1, 53/2, 53/3, 53, 51, 51/1, 49, 47, 49/1, 45; 55/2, 56/2, 57/2, 59/2
Гоголь көшесі – 36, 36а, 36/2, 36/3, 40/2, 44, 46, 46/1, 46/2, 46/3, 48.
№14 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қарағанды медицина университеті" Коммерциялық емес акционерлік қоғамы, Мұстафин көшесі, 15 үй.
Шекаралары:
Мұстафин көшесі, 15 үй.
№15 сайлау учаскесі

улица Бакинская – 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188;
улица Новоселов – 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109/2, 111, 113, 115, 115а, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 135, 137, 139, 141, 143, 145;
улица Пичугина – 71, 72, 72/1, 73, 74, 75, 75В, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 185А, 186.
проспект Абдирова – 31, 33, 35, 35а, 37/2, 39, 41, 43/2, 44, 44/1, 44/2, 45, 46/1, 46/2, 46/3, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 48/6, 50/1, 50/2;
улица Алданская – 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Избирательный участок №11
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия имени Каныша Сатпаева" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, проспект Абдирова, дом 30а.
Границы:
улица Гоголя – 51/3, 53, 55, 57, 57/2;
проспект Абдирова – 30/3, 32, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 36/1, 36/2, 36/4, 38.
Избирательный участок №12
Центр: Некоммерческое Акционерное Общество "Медицинский университет Караганды", улица Гоголя, дом 40.
Границы:
улица Гоголя – 40, 47, 49, 51, 51/1, 51/2, 53/1;
улица Алиханова – 12/2, 30/2, 32, 34, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 36, 36/2, 36/3, 36/4, 36общ, 38, 38/1, 38/2, 38/3, 40.
Избирательный участок №13
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени академика Е.А.Букетова" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Гоголя, дом 38/2.
Границы:
улица Алиханова – 35, 37, 37/2, 37/3, 37/4, 39, 39/2, 39/3, 46;
проспект Нұрсұлтан Назарбаев - 33, 33/1, 35, 41, 41/2, 43, 53/1, 53/2, 53/3, 53, 51, 51/1, 49, 47, 49/1, 45; 55/2, 56/2, 57/2, 59/2
улица Гоголя – 36, 36а, 36/2, 36/3, 40/2, 44, 46, 46/1, 46/2, 46/3, 48.
Избирательный участок №14
Центр: Некоммерческое Акционерное Общество "Медицинский университет Караганды", улица Мустафина, дом 15.
Границы:
улица Мустафина дом15.
Избирательный участок №15

Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№3 Гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 25 үй.
Шекаралары:
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 19, 19а, 21, 21/2, 23, 23а, 25, 27, 27а, 29, 31;
Лобода көшесі – 34, 36, 38/1, 38/2, 40, 42, 46, 48, 50, 56;
Гоголь көшесі – 27, 29, 33, 33/1, 33/2, 35, 37, 37/1, 37/2.
№16 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№63 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Лобода көшесі, 26 үй.
Шекаралары:
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы– 11, 15, 17, 17а, 17/2;
Ерубаев көшесі – 32, 32а;
Лобода көшесі – 16, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 27, 27/а, 27/3, 28, 29, 29/3, 30, 30/2, 31, 31/1, 31/2, 32, 33, 37, 41, 43;
Гоголь көшесі – 39, 41, 41/4.
№17 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы әкімдігі Қарағанды облысы мәдениет басқармасының "Кеншілер мәдениет сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Бұқар жырау даңғылы, 32 үй.
Шекаралары:
Бұқар жырау даңғылы – 26, 28, 28а, 30, 32, 34, 36, 38, 38а;
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 3, 3а, 5, 7, 7а, 9;
Ерубаев көшесі– 23, 27, 31, 33, 33а, 35;
Лобода көшесі – 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7а, 9, 10, 12, 13, 13/2, 14.
№18 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Шәкәрім атындағы Гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Әлиханов көшесі, 24 үй.
Шекаралары:
Ерубаев көшесі – 48/1, 50/2, 50/3, 52/2;
Әбдіров даңғылы – 15, 24, 24/1, 24/2, 24/4, 26, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30, 30/1, 30/2, 31/1,36.
№19 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Су ресурстары комитетінің "Қазсушар" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Қаныш Сәтпаев атындағы канал" филиалы, Әлиханов көшесі, 11а үй.
Шекаралары:
Бұқар жырау даңғылы – 42, 44, 46, 48, 48а, 49а, 50;
Әбдіров даңғылы – 20, 22, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4;
Әлиханов көшесі – 8, 8а, 10, 10а;
Ерубаев көшесі – 50, 52, 54.
№20 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Балалар мен жасөспірімдер сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Ерубаев көшесі, 44 үй.
Шекаралары:
Әлиханов көшесі – 12а, 18, 20, 20/1, 22, 22/1, 22/2, 22/3, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/6, 26/1, 26/2, 28, 28/1, 28/2, 28/3, 28а, 30, 30/1;
Ерубаев көшесі – 44/2, 44д, 46, 48, 48/2;
Лободы көшесі – 25/3, 27/2, 29/2.
№21 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Сәкен Сейфуллин атындағы Гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ерубаев көшесі, 43А үй.
Шекаралары:

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №3" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, проспект Нұрсұлтан Назарбаев, дом 25.
Границы:
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 19, 19а, 21, 21/2, 23, 23а, 25, 27, 27а, 29, 31;
улица Лободы – 34, 36, 38/1, 38/2, 40, 42, 46, 48, 50, 56;
улица Гоголя – 27, 29, 33, 33/1, 33/2, 35, 37, 37/1, 37/2.
Избирательный участок №16
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №63" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Лободы, дом 26.
Границы:
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 11, 15, 17, 17а, 17/2;
улица Ерубаева – 32, 32а;
улица Лободы – 16, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 27, 27/а, 27/3, 28, 29, 29/3, 30, 30/2, 31, 31/1, 31/2, 32, 33, 37, 41, 43;
улица Гоголя – 39, 41, 41/4.
Избирательный участок №17
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Дворец культуры горняков" акимата Карагандинской области управления культуры Карагандинской области, проспект Бухар жырау, дом 32.
Границы:
проспект Бухар жырау – 26, 28, 28а, 30, 32, 34, 36, 38, 38а;
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 3, 3а, 5, 7, 7а, 9;
улица Ерубаева – 23, 27, 31, 33, 33а, 35;
улица Лободы – 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7а, 9, 10, 12, 13, 13/2, 14.
Избирательный участок №18
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия имени Шакарима" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Алиханова, дом 24.
Границы:
улица Ерубаева – 48/1, 50/2, 50/3, 52/2;
проспект Абдирова – 15, 24, 24/1, 24/2, 24/4, 26, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30, 30/1, 30/2, 31/1,36.
Избирательный участок №19
Центр: Филиал "Канал имени Каныша Сатпаева" Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Казводхоз" Комитета по водным ресурсам Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан, улица Алиханова, дом 11а.
Границы:
проспект Бухар жырау – 42, 44, 46, 48, 48а, 49а, 50;
проспект Абдирова – 20, 22, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4;
улица Алиханова – 8, 8а, 10, 10а;
улица Ерубаева – 50, 52, 54.
Избирательный участок №20
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Дворец детей и юношества" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Ерубаева, дом 44.
Границы:
улица Алиханова – 12а, 18, 20, 20/1, 22, 22/1, 22/2, 22/3, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/6, 26/1, 26/2, 28, 28/1, 28/2, 28/3, 28а, 30, 30/1;
улица Ерубаева – 44/2, 44д, 46, 48, 48/2;
улица Лободы – 25/3, 27/2, 29/2.
Избирательный участок №21
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия имени Сакена Сейфуллина" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Ерубаева, дом 43а.
Границы:

Бұқар жырау даңғылы – 52, 52а, 54, 54а, 56, 56/2, 58, 58а, 60, 60/2;
Әбдіров даңғылы – 4, 6, 8, 8/2, 10, 12, 12/2, 14, 16, 16/2;
Ерубаев көшесі – 45, 47, 47а, 49, 50/5, 50/6.
№22 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Нұркен Әбдіров атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ермеков көшесі, 9 үй.
Шекаралары:
Әбдіров даңғылы – 17, 19, 23, 25;
Бакинская көшесі – 190, 190а, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234;
Ермеков көшесі – 1, 2, 2/3, 2/4, 3, 3/1, 3/3, 3/4, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 8/2, 9, 9а, 9б, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/6;
Комиссаров көшесі – 1, 2, 2/3, 2/4, 3, 4, 4а, 4б, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
Новоселов көшесі – 133, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191;
Пичугин көшесі – 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236.
№23 сайлау учаскесі
Орталығы: "Орталық - Қазақстан Академиясы" жеке меншік мекемесі, Пичугин көшесі, 259 үй.
Шекаралары:
731 км көшесі;
Ермеков көшесі – 10, 10а, 10/2, 12, 14, 14/2, 16, 16а, 18, 20, 22, 24, 26, 26/2, 28, 30, 30/2, 32, 32/3, 33, 34, 34/1, 34/2, 36, 36/2, 38, 38/2, 40, 42, 44;
Ерубаев көшесі – 51/2, 66, 67б, 69, 72, 74, 76;
Пичугин көшесі – 233/2, 235/1, 235/2, 237, 238, 239, 239/1, 239/2, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 245/1, 245/2, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 251/1, 251/2, 252, 253, 253/1, 253/2, 254, 255, 255/2, 255а, 256, 257, 258, 259.
№24 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№45 Гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бұқар жырау даңғылы, 72А үй.
Шекаралары:
Ермеков көшесі – 46/2, 48, 50, 52;
Бұқар жырау даңғылы – 68, 70, 72, 74, 74/6, 76;
Пассажирская көшесі – 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14/2, 16.
№25 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Қарағанды кәсіптік- техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ермеков көшесі, 15 үй.
Шекаралары:
Ермеков көшесі – 15/3, 17, 19, 21, 21/1, 23, 23/2, 25/2;
Әбдіров даңғылы – 7, 9;
Ерубаев көшесі – 51, 51/1, 57, 58, 59, 61, 63, 64, 65, 67;
Комиссаров көшесі – 2/1, 2/5, 10/3, 14, 16, 18, 20, 20/2, 20/4, 20/5, 22, 23, 26, 28, 28а, 29, 31, 33, 82.

проспект Бухар жырау – 52, 52а, 54, 54а, 56, 56/2, 58, 58а, 60, 60/2;
проспект Абдирова – 4, 6, 8, 8/2, 10, 12, 12/2, 14, 16, 16/2;
улица Ерубаева – 45, 47, 47а, 49, 50/5, 50/6.
Избирательный участок №22
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Нуркена Абдирова" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Ермекова, дом 9.
Границы:
проспект Абдирова – 17, 19, 23, 25;
улица Бакинская – 190, 190а, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234;
улица Ермекова – 1, 2, 2/3, 2/4, 3, 3/1, 3/3, 3/4, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 8/2, 9, 9а, 9б, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/6;
улица Комиссарова – 1, 2, 2/3, 2/4, 3, 4, 4а, 4б, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
улица Новоселов – 133, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191;
улица Пичугина – 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236.
Избирательный участок №23
Центр: Частное учреждение "Центрально - Казахстанская Академия", улица Пичугина, дом 259.
Границы:
улица 731 км;
улица Ермекова – 10, 10а, 10/2, 12, 14, 14/2, 16, 16а, 18, 20, 22, 24, 26, 26/2, 28, 30, 30/2, 32, 32/3, 33, 34, 34/1, 34/2, 36, 36/2, 38, 38/2, 40, 42, 44;
улица Ерубаева – 51/2, 66, 67б, 69, 72, 74, 76;
улица Пичугина – 233/2, 235/1, 235/2, 237, 238, 239, 239/1, 239/2, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 245/1, 245/2, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 251/1, 251/2, 252, 253, 253/1, 253/2, 254, 255, 255/2, 255а, 256, 257, 258, 259.
Избирательный участок №24
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №45" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, проспект Бухар жырау, дом 72а.
Границы:
улица Ермекова – 46/2, 48, 50, 52;
проспект Бухар жырау – 68, 70, 72, 74, 74/6, 76;
улица Пассажирская – 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14/2, 16.
Избирательный участок №25
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Карагандинский профессионально-технический колледж" управления образования Карагандинской области, улица Ермекова, дом 15.
Границы:
улица Ермекова – 15/3, 17, 19, 21, 21/1, 23, 23/2, 25/2;
проспект Абдирова – 7, 9;
улица Ерубаева – 51, 51/1, 57, 58, 59, 61, 63, 64, 65, 67;
улица Комиссарова – 2/1, 2/5, 10/3, 14, 16, 18, 20, 20/2, 20/4, 20/5, 22, 23, 26, 28, 28а, 29, 31, 33, 82.

Можайский көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15.
Тимирязев көшесі – 2, 3, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11.
№26 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық клиникалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 10.
Шекаралары:
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 10.
№27 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№91 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гудермесская көшесі, 129 үй.
Шекаралары:
Космонавттар көшесі – 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 289/1, 289/2, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 298, 299, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 342;
Гудермесская көшесі – 102, 102/1, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 144а, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168;
Авиаторлар көшесі – 1, 2, 2а, 3, 3а, 5, 5а, 6, 8, 9, 9а, 11, 11а, 13;
Авиаторлар тұйық көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 11б, 12, 13;
Аэрологическая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Саяхат көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;
Самал көшесі – 1, 1а, 1б, 1в, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 14, 14а, 15, 15а, 15б, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 21б, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 29, 29/2, 30, 30а, 31, 32;
Панорамная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а;
Панорамный тұйық көшесі – 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22а, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 31а, 33, 33-1, 33-2, 35;
Районная көшесі– 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61;

улица Можайского – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15.
улица Тимирязева – 2, 3, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11.
Избирательный участок № 26
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Областная клиническая больница" управления здравоохранения Карагандинской области, проспект Нұрсұлтан Назарбаев, 10.
Избирательный участок №27
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №91" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Гудермесская, дом 129.
Границы:
улица Космонавтов – 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 289/1, 289/2, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 298, 299, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 342;
улица Гудермесская – 102, 102/1, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 144а, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168;
улица Авиаторов – 1, 2, 2а, 3, 3а, 5, 5а, 6, 8, 9, 9а, 11, 11а, 13;
переулок Авиаторов – 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 11б, 12, 13;
улица Аэрологическая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Саяхат – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;
улица Самал – 1, 1а, 1б, 1в, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 14, 14а, 15, 15а, 15б, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 21б, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 29, 29/2, 30, 30а, 31, 32;
улица Панорамная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а;
переулок Панорамный – 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22а, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 31а, 33, 33-1, 33-2, 35;
улица Районная – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61;

Костюшко көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68;
Бензинная көшесі – 2, 2-1, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68;
Штурманская көшесі – 1, l/l, l/2, l/6, 1/16, 1в, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Камская көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81;
Камский тұйық көшесі – 1, 1а, 2, 2а-1, 2а-2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 19, 21;
Орская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 27б, 28, 29, 29б, 30, 31, 31а, 31б, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
Нефтебаза көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Добровольный тұйық көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Стартовый тұйық көшесі– 1, 2, 2а, 3, 3/1, 4, 5, 6, 6/1, 7, 7/1, 8, 61;
Изыскательский тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Товарищеский тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Общественный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Очередной тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Құрманғазы көшесі – 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156;
Алтын Арка шағын ауданы – 4, 6, 8, 10, 11.
№28 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№79 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Құрманғазы көшесі, 1 үй.
Шекаралары:
Гоголь көшесі – 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 132, 134, 136, 140, 219.

улица Костюшко – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68;
улица Бензинная – 2, 2-1, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68;
улица Штурманская – 1, l/l, l/2, l/6, 1/16, 1в, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Камская – 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81;
переулок Камский – 1, 1а, 2, 2а-1, 2а-2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 19, 21;
улица Орская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 27б, 28, 29, 29б, 30, 31, 31а, 31б, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
улица Нефтебаза – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
переулок Добровольный – 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
переулок Стартовый – 1, 2, 2а, 3, 3/1, 4, 5, 6, 6/1, 7, 7/1, 8, 61;
переулок Изыскательский – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
переулок Товарищеский – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
переулок Общественный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
переулок Очередной – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Курмангазы – 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156;
микрорайон Алтын Арка – 4, 6, 8, 10, 11.
Избирательный участок №28
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №79" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Курмангазы, дом 1.
Границы:
улица Гоголя – 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 132, 134, 136, 140, 219.

Гудермесская көшесі – 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 15, 15а, 15б, 16, 16а, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 21/2, 22, 22а, 23, 23а, 24, 25, 25а, 26, 27, 27/1, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/9, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 63/2, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 78а, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 105А, 107, 109, 109а, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123;
Құрманғазы көшесі – 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 10в, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
Космонавттар көшесі – 111, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 145/1, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151а, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 157/2, 158, 159, 160, 161, 161а, 162, 162а, 163, 163а, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 239/3, 240, 241, 242;
Пищевая көшесі – 2, 4, 4а, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79;
Рейдовая көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 23б, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 43/1, 43а, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123;
Памирская көшесі – 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 97, 97а, 98, 99, 99а, 100, 101, 101а, 102, 103, 103а;

улица Гудермесская – 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 15, 15а, 15б, 16, 16а, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 21/2, 22, 22а, 23, 23а, 24, 25, 25а, 26, 27, 27/1, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/9, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 63/2, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 78а, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 105А, 107, 109, 109а, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123;
улица Курмангазы – 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 10в, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
улица Космонавтов – 111, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 145/1, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151а, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 157/2, 158, 159, 160, 161, 161а, 162, 162а, 163, 163а, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 239/3, 240, 241, 242;
улица Пищевая – 2, 4, 4а, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79;
улица Рейдовая – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 23б, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 43/1, 43а, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123;
улица Памирская – 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 97, 97а, 98, 99, 99а, 100, 101, 101а, 102, 103, 103а;

Резник көшесі – 3, 5, 7, 7/1, 8, 9, 9а, 11, 13, 15, 18, 18а, 19, 19а, 21, 25, 25а, 27, 27б, 29, 29б, 31а, 31б, 33, 33а, 33б, 35, 35а, 37;
Коперник тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а.
Конторский тұйық көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а;
Батумский тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 20, 22, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 35, 37, 38/1, 39;
Штурманская көшесі – 1/3, 1/5, 1/7, 1/13;
Алтын арка шағын ауданы - 12, 17, 19, 21.
№29 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Ақпараттық технологиялар" мамандандырылған мектеп-лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Колодезная көшесі, 9.
Шекаралары:
Гоголь көшесі – 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 103а, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123.
Керамическая көшесі – 78, 82/2, 85, 85/1, 86, 86а, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 91/1, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97/1, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 144, 144-1, 144-2, 146, 148, 150, 152а;
Вавилов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100;
Космонавттар көшесі – 1, 1/2, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/2, 37/3, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 116, 118;
Джалил көшесі – 2а, 4а, 4б, 5б, 5в, 20/1, 22/2, 23/1, 28, 30 , 43/2, 43а, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77;
Высоковольтная көшесі – 1, 1а, 1б, 1в, 2, 2а, 3, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 31/2, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/2, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 51/1, 52, 53, 53/1, 53/2, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84-1, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 91, 91-2, 92, 93, 94, 96, 96а, 98, 100, 100а, 102, 104, 106, 108, 108а, 110, 110а, 110-1, 112, 112а, 114, 116, 118, 118а, 120, 122, 124, 126, 128;

улица Резника – 3, 5, 7, 7/1, 8, 9, 9а, 11, 13, 15, 18, 18а, 19, 19а, 21, 25, 25а, 27, 27б, 29, 29б, 31а, 31б, 33, 33а, 33б, 35, 35а, 37;
переулок Коперника – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а.
переулок Конторский – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а;
переулок Батумский – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 20, 22, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 35, 37, 38/1, 39;
улица Штурманская – 1/3, 1/5, 1/7, 1/13;
микрорайон Алтын арка - 12, 17, 19, 21.
Избирательный участок №29
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-лицей-интернат "Информационных технологий" управления образования Карагандинской области, улица Колодезная, 9.
Границы:
улица Гоголя – 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 103а, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123.
улица Керамическая – 78, 82/2, 85, 85/1, 86, 86а, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 91/1, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97/1, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 144, 144-1, 144-2, 146, 148, 150, 152а;
улица Вавилова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100;
улица Космонавтов – 1, 1/2, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/2, 37/3, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 116, 118;
улица Джалиля – 2а, 4а, 4б, 5б, 5в, 20/1, 22/2, 23/1, 28, 30 , 43/2, 43а, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77;
улица Высоковольтная – 1, 1а, 1б, 1в, 2, 2а, 3, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 31/2, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/2, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 51/1, 52, 53, 53/1, 53/2, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84-1, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 91, 91-2, 92, 93, 94, 96, 96а, 98, 100, 100а, 102, 104, 106, 108, 108а, 110, 110а, 110-1, 112, 112а, 114, 116, 118, 118а, 120, 122, 124, 126, 128;

Нерчинская көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7/2, 7а, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 19/2, 20, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56/1, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115;
Черкасская көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 19б, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 38а, 39, 39а, 40, 40а, 40б, 41, 42, 42а, 42б, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84/1, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96/2, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111/1, 111/2, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122;
Ярославская көшесі – 1, 1а, 1б, 1/3, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/1, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 72а;
Кустанайская көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21-1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
Кустанайский тұйық көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
Рыбная көшесі – 92, 94, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 124/1;
Белорусская көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 8/2, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16-2, 17, 18, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 47, 47а, 47-2, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 60а, 60б, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 67-2, 69, 71, 71/2, 71а, 73;

улица Нерчинская – 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7/2, 7а, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 19/2, 20, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56/1, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115;
улица Черкасская – 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 19б, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 38а, 39, 39а, 40, 40а, 40б, 41, 42, 42а, 42б, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84/1, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96/2, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111/1, 111/2, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122;
улица Ярославская – 1, 1а, 1б, 1/3, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/1, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 72а;
улица Кустанайская – 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21-1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
переулок Кустанайский – 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
улица Рыбная – 92, 94, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 124/1;
улица Белорусская – 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 8/2, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16-2, 17, 18, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 47, 47а, 47-2, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 60а, 60б, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 67-2, 69, 71, 71/2, 71а, 73;

Гарибальди көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 2/1, 2/2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 12/4, 12/1, 12/2, 12а, 12б, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 24б, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 37а, 38, 38а, 39, 40, 40/1, 40а, 41, 42, 42/1, 42а, 43, 44, 44а, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 50/1, 51, 52, 52а, 52б, 53, 54, 54а, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а;
Мельничная көшесі – 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/3, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37/2, 57;
Александр Затаевич көшесі – 81/4.
Колодезная көшесі – 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 12б, 13, 15, 17, 19, 45.
№30 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Ақпараттық технологиялар" мамандандырылған мектеп-лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Колодезная көшесі, 9.
Шекаралары:
Балхашская көшесі – 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 74а, 76, 77, 78, 78/2, 79, 80, 80/2, 81, 82, 82/1, 83, 84, 85, 85/1, 85/2, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 106/1, 106a, 106б, 107, 108, 108a, 108б, 109, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 123/2, 125, 125а, 127, 129, 131, 131а, 133, 133а, 133б, 133/2, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149;
Александр Затаевич көшесі – 85, 87, 87/2, 89, 91, 93, 95;
Тургенев көшесі – 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84а, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 101, 103, 105;
Чехов көшесі – 14а, 16, 16а, 18, 20, 21, 22, 22а, 23, 23а, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 81;
Гончарная көшесі – 51, 53, 55, 55а, 57, 59, 59а, 59б, 61, 61а, 63, 63а, 65, 67, 69, 71, 73, 74а, 76, 76а, 78, 80, 81, 82, 82/1, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90/1, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112;
Кирпичная көшесі – 8а, 9а, 11/1, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 59б, 60, 61, 61б, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 68/1, 69, 70, 71, 72, 73, 74 74а, 75, 76, 76а, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 81а, 83, 85, 85а, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
Четская көшесі – 63, 63а, 65, 65а, 65б, 65в, 67, 67а, 67б, 69, 69/1, 71, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105а, 105б, 106, 106а, 107, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120а, 121, 121/2,122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128а, 129, 130, 130а, 130б, 131, 132, 132/2, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138а, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158а, 158б, 159, 160, 160/2, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 171;

улица Гарибальди – 1, 1а, 1б, 2, 2/1, 2/2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 12/4, 12/1, 12/2, 12а, 12б, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 24б, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 37а, 38, 38а, 39, 40, 40/1, 40а, 41, 42, 42/1, 42а, 43, 44, 44а, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 50/1, 51, 52, 52а, 52б, 53, 54, 54а, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а;
улица Мельничная – 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/3, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37/2, 57;
улица Александра Затаевича– 81/4.
улица Колодезная – 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 12б, 13, 15, 17, 19, 45.
Избирательный участок №30
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-лицей-интернат "Информационных технологий" управления образования Карагандинской области, улица Колодезная, 9.
Границы:
улица Балхашская – 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 74а, 76, 77, 78, 78/2, 79, 80, 80/2, 81, 82, 82/1, 83, 84, 85, 85/1, 85/2, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 106/1, 106a, 106б, 107, 108, 108a, 108б, 109, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 123/2, 125, 125а, 127, 129, 131, 131а, 133, 133а, 133б, 133/2, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149;
улица Александра Затаевича – 85, 87, 87/2, 89, 91, 93, 95;
улица Тургенева – 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84а, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 101, 103, 105;
улица Чехова – 14а, 16, 16а, 18, 20, 21, 22, 22а, 23, 23а, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 81;
улица Гончарная – 51, 53, 55, 55а, 57, 59, 59а, 59б, 61, 61а, 63, 63а, 65, 67, 69, 71, 73, 74а, 76, 76а, 78, 80, 81, 82, 82/1, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90/1, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112;
улица Кирпичная – 8а, 9а, 11/1, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 59б, 60, 61, 61б, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 68/1, 69, 70, 71, 72, 73, 74 74а, 75, 76, 76а, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 81а, 83, 85, 85а, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
улица Четская – 63, 63а, 65, 65а, 65б, 65в, 67, 67а, 67б, 69, 69/1, 71, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105а, 105б, 106, 106а, 107, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120а, 121, 121/2, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128а, 129, 130, 130а, 130б, 131, 132, 132/2, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138а, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158а, 158б, 159, 160, 160/2, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 171;

Сабыр Рахимов көшесі – 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98а, 100, 102, 104, 106, 106а, 108, 108а, 110, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 138а, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 156/1, 158, 160, 162, 164, 164а, 166, 166а, 168, 168а, 170;
Волгоградская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 23/1, 23б, 24, 25, 66, 106.
Смоленская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Оршанский тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Хвойный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 3а, 3г, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37;
Камали Дүйсембеков көшесі – 32, 34, 36, 36а, 38, 40, 44/2;
Бұқар жырау даңғылы – 90, 92 , 102а, 102б, 108, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 148.
Самаркандская көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
Джалил көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 5г, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 24/2, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59;
Қазыбек Нұржанов көшесі – 1, 1/1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5-2, 6, 6/2, 7, 8, 9, 9а, 10, 10/1, 11, 11а, 12, 12/1, 12а, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 21б, 22, 22-1, 23, 23а, 24, 24-1, 24/2, 25, 25-2, 26, 27, 28, 28-1, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 33а, 34, 34а, 35, 35а, 35б, 36, 36а, 37, 38, 38а, 39, 39а, 40, 40а, 41, 42, 42а, 42а/3, 42б, 43, 44, 44а, 45, 46, 46а, 46а/2, 47, 47а, 48, 48а, 48б, 49, 49а, 50, 50а, 51, 52, 52/2, 52а, 52б, 53, 53а, 54, 54а, 55, 55а, 56, 56а, 56/1, 56/5, 56а-1, 56б, 56б-1, 57, 58, 58а, 58а/1, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 168а;
Кондитерская көшесі – 75, 75а, 77, 78, 78а, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106а, 107, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122.
улица Колодезная –18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44.
№31 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М.Жұмабаев атындағы №39 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Степной-4 шағын ауданы, 33/2 үй.
Шекаралары:
Степной- шағын ауданы – 5, 6, 6/2, 7, 8, 9, 9/2;

улица Сабыра Рахимова – 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98а, 100, 102, 104, 106, 106а, 108, 108а, 110, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 138а, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 156/1, 158, 160, 162, 164, 164а, 166, 166а, 168, 168а, 170;
улица Волгоградская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 23/1, 23б, 24, 25, 66, 106.
улица Смоленская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
переулок Оршанский – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
переулок Хвойный – 1, 2, 3, 3а, 3г, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37;
улица Камали Дюсембекова – 32, 34, 36, 36а, 38, 40, 44/2;
проспект Бухар жырау – 90, 92 , 102а, 102б, 108, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 148.
улица Самаркандская – 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
улица Джалиля – 1, 2, 3, 4, 5, 5г, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 24/2, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59;
улица Казыбек Нуржанова – 1, 1/1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5-2, 6, 6/2, 7, 8, 9, 9а, 10, 10/1, 11, 11а, 12, 12/1, 12а, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 21б, 22, 22-1, 23, 23а, 24, 24-1, 24/2, 25, 25-2, 26, 27, 28, 28-1, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 33а, 34, 34а, 35, 35а, 35б, 36, 36а, 37, 38, 38а, 39, 39а, 40, 40а, 41, 42, 42а, 42а/3, 42б, 43, 44, 44а, 45, 46, 46а, 46а/2, 47, 47а, 48, 48а, 48б, 49, 49а, 50, 50а, 51, 52, 52/2, 52а, 52б, 53, 53а, 54, 54а, 55, 55а, 56, 56а, 56/1, 56/5, 56а-1, 56б, 56б-1, 57, 58, 58а, 58а/1, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 168а;
улица Кондитерская – 75, 75а, 77, 78, 78а, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106а, 107, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122.
улица Колодезная –18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44.
Избирательный участок №31
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия имени Магжана Жумабаева" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Степной-4, дом 33/2.
Границы:
микрорайон Степной-2 – 5, 6, 6/2, 7, 8, 9, 9/2;

Степной-3 шағын ауданы – 1/4, 2/3, 3;
Степной-4 шағын ауданы – 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 44.
№32 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Мағжан Жұмабаев атындағы Гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Степной-4 шағын ауданы, 33/2.
Шекаралары:
Степной-4 шағын ауданы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2,9, 13, 14, 15, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23.
№33 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№5 қосымша білім беру мектеп-орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Степной-1 шағын ауданы.
Шекаралары:
Степной-1 шағын ауданы – 7/45, 7/46, 7/47;
Степной-2 шағын ауданы – 1, 1/1,1/4, 1/5, 2/2, 2/4,6, 6/1, 6/2, 6/7, 6/9, 7, 8, 10,11,12, 13, 14/5, 25, 26;
Степной-4 шағын ауданы – 10, 11, 12, 13, 15/2.
№34 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№5 қосымша білім беру мектеп-орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Степной-1 шағын ауданы.
Шекаралары:
Степной-2 шағын ауданы – 1/3, 1/8, 2, 3, 3/2, 3/5, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5, 14/1,14/15.
№35 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№101 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гүлдер-1 шағын ауданы, 1/2 үй.
Шекаралары:
Тәттімбет көшесі – 2, 2У, 3, 3У, 3/7, 3/8, 3/11, 3/14, 4, 5, 5а, 5б, 5/2, 5/5, 6, 7, 8, 8/1.
№36 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№101 мектеп - лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гүлдер-1 шағынауданы, 1/2 үй.
Шекаралары:
Гульдер-1шағын ауданы-1-12,29;
Гульдер-2 шағын ауданы-1, 3, 12, 15, 22;
Тәттімбет көшесі – 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15/1 блок-А, 16, 16/1,17/4, 34, 34у, 36/4, 56, 59У, 78;
Бөкетов көшесі –50/2 блок-1, 50/2 блок-2.
№37 сайлау учаскесі
Орталығы: "Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды университеті" Коммерциялық емес акционерлік қоғамы, Мұқанов көшесі, 41 үй.
Шекаралары:
Мұқанов көшесі тұрғын алабы 43 учаске-1, 3,6;
Мұқанов көшесі-2/2, 43,43Б, 43/8, 43/9, 43/11, 43/12, 43/18, 43/21,45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 45/5, 45/6, 45/7, 45/8, 45/9, 45/10, 45/11, 45/12, 45/13, 45/14, 45/15, 45/16, 45/17, 45/19, 45/20, 45/21, 45/22, 45/23, 45/25, 45/27, 45/28, 45/30, 45/32, 45/35,45/36, 45/37, 45/38, 45/38, 45/40, 45/42, 45/43, 45/44, 45/45, 45/46, 45/48, 45/49, 45/50,45/51, 45/52, 45/53, 45/54, 45/55, 45/56, 45/57, 45/58, 45/59, 45/60, 45/61, 45/62, 45/63, 45/64, 45/67, 45/87,48/18, 49/10, 49/11, 49/12, 49/13,51/8, 53,53/1, 53/8, 59 тұрғын алабы 13,13/1,23, 59а, 59б, 63, 65/1, 67/1, 80,82,84,86, 2 тұрғын алабы 2;
есептік квартал-3, 5, 6, 7, 25, 42, 52;

микрорайон Степной-3 – 1/4, 2/3, 3;
микрорайон Степной-4 – 24, 25,26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33,44.
Избирательный участок № 32
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия имени Магжана Жумабаева" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Степной-4, 33/2.
Границы:
микрорайон Степной-4 – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8,8/1, 9, 14, 15, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23.
Избирательный участок №33
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-центр дополнительного образования №5" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Степной-1.
Границы:
микрорайон Степной-1 – 7/45, 7/46, 7/47;
микрорайон Степной-2 – 1, 1/1,1/4, 1/5, 2/2, 2/4,6, 6/1, 6/2, 6/7, 6/9, 7, 8, 10,11,12, 13, 14/5, 25, 26;
микрорайон Степной-4 – 10, 11, 12, 13, 15/2.
Избирательный участок №34
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-центр дополнительного образования №5" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Степной-1.
Границы:
микрорайон Степной-2 – 1/3, 1/8, 2, 3, 3/2, 3/5, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5, 14/1, 14/15.
Избирательный участок №35
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа - лицей №101" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Гульдер-1, дом 1/2.
Границы:
улица Таттимбета – 2, 2У, 3, 3У, 3/7,3/8, 3/11, 3/14, 4, 5, 5а, 5б, 5/2, 5/5, 6, 7, 8, 8/1.
Избирательный участок №36
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа - лицей №101" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Гульдер-1, дом 1/2.
Границы:
микрорайон Гульдер-1-12,29;
микрорайон Гульдер-2-1, 3, 12, 15, 22;
улица Таттимбета – 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15/1 блок-А, 16, 16/1,17/4, 34, 34у, 36/4, 56, 59У, 78;
улица Букетова – 50/2 блок-1, 50/2 блок-2.
Избирательный участок №37
Центр: Некоммерческое Акционерное Общество "Карагандинский университет имени Е.А. Букетова", улица Муканова, дом 41.
Границы:
улица Муканова жилой массив 43 участок- 1, 3,6;
улица Муканова -2/2, 43,43Б, 43/8, 43/9, 43/11, 43/12, 43/18, 43/21,45, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 45/5, 45/6, 45/7, 45/8, 45/9, 45/10, 45/11, 45/12, 45/13, 45/14, 45/15, 45/16, 45/17, 45/19, 45/20, 45/21, 45/22, 45/23, 45/25, 45/27, 45/28, 45/30, 45/32, 45/35, 45/36,45/37, 45/38, 45/38, 45/40, 45/42, 45/43, 45/44, 45/45, 45/46, 45/48, 45/49, 45/50, 45/51, 45/52, 45/53, 45/54, 45/55, 45/56, 45/57, 45/58, 45/59, 45/60, 45/61, 45/62, 45/63, 45/64, 45/67,45/87, 48/18, 49/10, 49/11, 49/12, 49/13,51/8, 53, 53/1, 53/8, жилой массив 59 дом 13, 13/1, 23, 59а, 59б, 63, 65/1, 67/1, 80,82,84,86, жилой массив 2 дом 2;
учетный квартал-3,5,6,7,25,42,50;

163 есептік квартал - 395 құрылыс, 45 құрылыс, 389 құрылыс, 2 құрылыс;
197 есептік квартал-890;
200 есептік квартал - 25 құрылыс;
218 есептік квартал – 3,25, 26,50, 88 құрылыс;
143 есептік квартал - 231, 232, 235, 286, 287, 445;
134 есептік квартал - 490;
219 есептік квартал - 21;
220 есептік квартал - 1, 4;
Бөкетов көшесі - 7, 11, 13, 19, 30/2;
Тәттімбет көшесі - 17, 18, 19.
№38 сайлау учаскесі
Орталығы: "Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды университеті" Коммерциялық емес акционерлік қоғамы, Мұқанов көшесі, 41 үй.
Шекаралары:
Степной-1 шағын ауданы – 1, 1А, 1/5, 2, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 2/17, 3, 3/18, 3/19, 3/20, 3/21, 3/22, 3/23, 3/24, 3/25, 3/26, 3/27, 3/28, 4, 4/2, 4/29, 4/30, 4/31, 4/32, 4/33, 4/34, 4/35, 4/36, 4/37, 4/38, 5, 5/5, 5/48, 5/49, 6, 6/4, 6/9, 6/40, 6/41, 6/42, 6/43, 6/44, 16.
№39 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№23 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Степной-3 шағын ауданы
Шекаралары:
Степной-1 шағын ауданы – 9, 23;
Степной-3 шағын ауданы – 1/4, 1/4А, 1/10, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/7,3/6, 3/8, 3/9, 3/10, 3/16, 4, 5, 7, 8.
№40 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№23 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Степной-3 шағын ауданы.
Шекаралары:
Гүлдер-1 шағын ауданы – 1, 1/4, 2, 3, 3/4, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 18.
№ 41 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Әл-Фараби атындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шахтерлер даңғылы, 66 үй.
Шекаралары:
Степной-3 шағын ауданы – 1, 1/1, 2, 6, 6/1, 6/2, 6/3;
Сарыарқа көшесі – 19, 21, 31, 19, 21, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9,31Б/С-1,31Б/С-2, 31Б/С-3,31Б/С-4, 31Б/С-5, 31Б/С-6, 31Б/С-7, 31Б/С-8, 31Б/С-9.
№42 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Әл-Фараби атындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шахтерлер даңғылы, 66 үй.
Шекаралары:
Таугүл шағын ауданы-1,3,4,6А,20,38А,59У;
Таугүл шағын ауданы 1-ші көшесі-11А, 13, 26/1, 27, 38, 59;
Таугүл шағын ауданы 2-ші көшесі - 1А, 1Б, 8, 8/2, 9/1, 12, 14А, 15А, 16А, 17, 18/1,21А, 24Б, 35А, 36/2, 37,48А, 48Б;
Таугүл шағын ауданы 3-ші көшесі - 1, 2, 2/3, 4, 5, 6А, 9А, 10А,16А, 20,22, 24А, 30А, 32, 36А, 48А;
Таугүл шағын ауданы Жантөре Абишева көшесі - 1, 1Б, 4, 5, 8А, 9, 11А, 12А, 13, 14А, 16, 20, 20А, 21,26, 27, 30, 30А, 34, 36, 37, 38, 38А, 41А, 44, 44/3, 45, 47, 53А, 57Б, 59.

учетный квартал 163 - строение 395, строение 45, строение 389, строение 2;
учетный квартал 197- строение 890;
учетный квартал 200 - строение 25;
учетный квартал 218 - строение 25, 26,50, 88;
учетный квартал 143- строение 231, 232, 235, 286, 287, 445;
учетный квартал 134 - строение 490;
учетный квартал 219 - строение 21;
учетный квартал 220 - строение 1, 4;
улица Букетова - 7, 11, 13, 19, 30/2;
улица Таттимбета - 17, 18, 19.
Избирательный участок №38
Центр: Некоммерческое Акционерное Общество "Карагандинский университет имени Е.А. Букетова", улица Муканова, дом 41.
Границы:
микрорайон Степной-1 – 1, 1А, 1/5, 2, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 2/17, 3, 3/18, 3/19, 3/20, 3/21, 3/22, 3/23, 3/24, 3/25, 3/26, 3/27, 3/28, 4, 4/2, 4/29, 4/30, 4/31, 4/32, 4/33, 4/34, 4/35, 4/36, 4/37, 4/38, 5, 5/5, 5/48, 5/49, 6, 6/4, 6/9, 6/40, 6/41, 6/42, 6/43, 6/44, 16.
Избирательный участок №39
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №23" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Степной-3.
Границы:
микрорайон Степной-1 – 9, 23;
микрорайон Степной-3 – 1/4, 1/4А,1/10,3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/7,3/6, 3/8, 3/9, 3/10, 3/16, 4, 5, 7, 8.
Избирательный участок №40
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №23" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Степной-3.
Границы:
микрорайон Гульдер-1 – 1, 1/4, 2, 3, 3/4, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 18.
Избирательный участок № 41
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия имени Әл-Фараби" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, проспект Шахтеров, дом 66.
Границы:
микрорайон Степной-3 – 1, 1/1, 2, 6, 6/1, 6/2, 6/3;
улица Сарыарка - 19, 21, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9,31Б/С-1,31Б/С-2, 31Б/С-3,31Б/С-4, 31Б/С-5, 31Б/С-6, 31Б/С-7, 31Б/С-8, 31Б/С-9.
Избирательный участок №42
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия имени Әл-Фараби" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, проспект Шахтеров, дом 66.
Границы:
микрорайон Гульдер-1 – 12, 29;
проспект Шахтеров – 70, 74;
микрорайон Таугуль-1,3,4,6А,20,38А,59У;
микрорайон Таугуль улица 1-ая-11А, 13, 26/1, 27, 38, 59;
микрорайон Таугуль улица 2-ая- 1А, 1Б, 8, 8/2, 9/1, 12, 14А, 15А, 16А, 17, 18/1,21А, 24Б, 35А, 36/2, 37,48А, 48Б;
микрорайон Таугуль улица 3-ая- 1, 2, 2/3, 4, 5, 6А, 9А, 10А,16А, 20,22, 24А, 30А, 32, 36А, 48А;
микрорайон Таугуль улица Жанторе Абишева- 1, 1Б, 4, 5, 8А, 9, 11А, 12А, 13, 14А, 16, 20, 20А, 21,26, 27, 30, 30А, 34, 36, 37, 38, 38А, 41А, 44, 44/3, 45, 47, 53А, 57Б, 59,89;

Таугүл шағын ауданы 4-ші алаң-3.
№43 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық психикалық денсаулық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығына коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Мұқанов көшесі, 35 үй.
Шекаралары:
Мұқанов көшесі, 35 үй.
№44 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Қарағанды жоғары политехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Бұқар жырау даңғылы, 9 үй.
Шекаралары:
Кислородный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
Сборный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20;
Сельский тұйық көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 56;
Химический тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Бұқар жырау даңғылы– 1/1, 1/2, 1/4, 1/5, 1/7, 1/8, 1/9, 1/9а, 1/10, 1/11, 5, 7, 11, 11б, 13, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39;
Болотников көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
Жауынгер-Интернационалистер көшесі – 2, 4, 14, 18, 20, 22, 22а, 24;
Инженерная көшесі – 2, 4, 6, 8, 8/2, 10;
Ипподромная көшесі – 1, 1/1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а;
Казахстанская көшесі – 9, 15, 16, 18, 18а;
Коммунальная көшесі – 1, 1а, 1б, 3;
Механическая көшесі – 2, 4, 6, 8, 8а, 10;
Московская көшесі – 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Моторная көшесі – 1, 2, 3/1, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14а;
Научная көшесі –13, 17, 19;
Нарманбет Төлепов көшесі – 7, 8, 12, 12-1, 16;
Рейсовая көшесі – 1, 1/6;
Чкалов көшесі – 2, 4, 5, 6;
Сопыжан Ашляев көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а;
Заводская көшесі – 1, 1а, 3, 3а, 5а, 5а-4;
Металлургтер көшесі – 1.
№45 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№78 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Баженов көшесі, 160 үй.
Шекаралары:
Смелый тұйық көшесі – 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
Баженов көшесі – 140, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149а, 150, 151, 151а, 152, 152а, 153, 153а, 153б, 154, 155, 156, 157, 158, 158а, 159, 159а, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 178а, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 209;
Ветеринарная көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16;

микрорайон Таугуль площадка 4-3.
Избирательный участок №43
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие на право хозяйственного ведения "Областной центр психического здоровья" Управление Здравоохранения Карагандинской области, улица Муканова, дом 35.
Избирательный участок №44
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Карагандинский высший политехнический колледж" управления образования Карагандинской области, проспект Бухар жырау, дом 9.
Границы:
переулок Кислородный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
переулок Сборный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20;
переулок Сельский – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 56;
переулок Химический – 1, 2, 3, 4, 5, 6;
проспект Бухар жырау – 1/1, 1/2, 1/4, 1/5, 1/7, 1/8, 1/9, 1/9а, 1/10, 1/11, 5, 7, 11, 11б, 13, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39;
улица Болотникова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
улица Воинов Интернационалистов – 2, 4, 14, 18, 20, 22, 22а, 24;
улица Инженерная – 2, 4, 6, 8, 8/2, 10;
улица Ипподромная – 1, 1/1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а;
улица Казахстанская – 9, 15, 16, 18, 18а;
улица Коммунальная – 1, 1а, 1б, 3;
улица Механическая – 2, 4, 6, 8, 8а, 10;
улица Московская – 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Моторная – 1, 2, 3/1, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14а;
улица Научная –13, 17, 19;
улица Нарманбет Тулепова – 7, 8, 12, 12-1, 16;
улица Рейсовая – 1, 1/6;
улица Чкалова – 2, 4, 5, 6;
улица Сопыжана Ашляева – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а;
улица Заводская – 1, 1а, 3, 3а, 5а, 5а-4;
улица Металлургов – 1.
Избирательный участок №45
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №78" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Баженова, дом 160.
Границы:
переулок Смелый – 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица Баженова – 140, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149а, 150, 151, 151а, 152, 152а, 153, 153а, 153б, 154, 155, 156, 157, 158, 158а, 159, 159а, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 178а, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 209;
улица Ветеринарная – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16;

Доватор көшесі – 1, 2, 3, 3/2, 3/3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31;
Западная көшесі – 83, 85, 87, 87а, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130;
3ащитная көшесі – 2-1, 2-2, 18-1, 18-2, 30-2, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 64а, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72-1, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 103а, 103б, 103в, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115/2, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126;
Кременский көшесі – 1, 1а, 2, 2a, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8a, 9, 10, 10a, 11, 11а, 12, 12a, 13, 14, 15, 16, 16a, 17, 18, 18a, 18б, 19, 20, 20а, 21;
Коцюбинский көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 45;
Омская көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 2/2, 3, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а;
Планетная көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36а, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 40а, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 44а, 45, 45а, 46, 46а, 46б;
Степная көшесі – 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138а, 139, 141, 143, 144, 145, 146, 147;
Нұрмақов көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29.
№46 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Қарағанды облысының Қарағанды жоғары мейіргер колледжі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Чкалов көшесі, 9 үй.
Шекаралары:
Қасым Аманжолов көшесі – 1, 3, 5/2, 7, 7/2, 9, 13;
Крылов көшесі – 1, 2у, 4, 4а, 4/1, 6;
Коммунальная көшесі – 6, 8, 8а, 10, 12а, 13, 14а, 16, 16а, 20, 22, 26;
Казахстанская көшесі – 13, 19, 21, 23, 24/1, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 38;
Челябинская көшесі – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 15/1, 16, 16а, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28;

улица Доватора – 1, 2, 3, 3/2, 3/3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31;
улица Западная – 83, 85, 87, 87а, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130;
улица 3ащитная – 2-1, 2-2, 18-1, 18-2, 30-2, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 64а, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72-1, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 103а, 103б, 103в, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115/2, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126;
улица Кременского – 1, 1а, 2, 2a, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8a, 9, 10, 10a, 11, 11а, 12, 12a, 13, 14, 15, 16, 16a, 17, 18, 18a, 18б, 19, 20, 20а, 21;
улица Коцюбинского – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 45;
улица Омская – 1, 1а, 2, 2а, 2/2, 3, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а;
улица Планетная – 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36а, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 40а, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 44а, 45, 45а, 46, 46а, 46б;
улица Степная – 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138а, 139, 141, 143, 144, 145, 146, 147;
улица Нурмакова – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29.
Избирательный участок №46
Центр: Коммунальное государственное предприятие "Карагандинский областной высший сестринский колледж" Карагандинской области" управления здравоохранения Карагандинской области, улица Чкалова, дом 9.
Границы:
улица Касым Аманжолова – 1, 3, 5/2, 7, 7/2, 9, 13;
улица Крылова – 1, 2у, 4, 4а, 4/1, 6;
улица Коммунальная – 6, 8, 8а, 10, 12а, 13, 14а, 16, 16а, 20, 22, 26;
улица Казахстанская – 13, 19, 21, 23, 24/1, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 38;
улица Челябинская – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 15/1, 16, 16а, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28;

Моторная көшесі – 18, 20, 22, 22а, 24, 24а, 26, 26а, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
Армейская көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 31, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 64, 65, 67;
Заводская көшесі – 4, 6, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 119, 121, 125, 134;
Бажов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Ленинградская көшесі – 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27а, 28, 28а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 79;
Горноспасательная көшесі – 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 50, 67, 117а;
Нарманбет Төлепов көшесі – 11, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
Ровенская көшесі – 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65;
Рыночная көшесі – 13, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31;
Жилстроевская көшесі – 32, 34, 36;
Календарный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Ремесленный тұйық көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30;
Невский тұйық көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18;
Жилстроевская көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 22б, 23, 24, 24а, 24б, 25, 25а, 26а, 27, 27а, 28, 30, 29, 29а, 31, 31а, 33, 33а, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66;
Давыдов көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 51, 54, 56, 58, 60;
Мусин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54.
№47 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№6 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Крылов көшесі, 8 үй.
Шекаралары:
Музейный тұйық көшесі – 5, 6;

улица Моторная – 18, 20, 22, 22а, 24, 24а, 26, 26а, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
улица Армейская – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 31, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 64, 65, 67;
улица Заводская – 4, 6, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 119, 121, 125, 134;
улица Бажова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Ленинградская – 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27а, 28, 28а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 79;
улица Горноспасательная – 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 50, 67, 117а;
улица Нарманбет Тулепов – 11, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
улица Ровенская – 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65;
улица Рыночная – 13, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31;
улица Жилстроевская – 32, 34, 36;
переулок Календарный – 1, 2, 3, 4, 5, 6;
переулок Ремесленный – 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30;
переулок Невский – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18;
улица Жилстроевская – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 22б, 23, 24, 24а, 24б, 25, 25а, 26а, 27, 27а, 28, 30, 29, 29а, 31, 31а, 33, 33а, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66;
улица Давыдова – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 51, 54, 56, 58, 60;
улица Мусина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54.
Избирательный участок №47
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №6" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Крылова, дом 8.
Границы:
переулок Музейный – 5, 6;

Қасым Аманжолов көшесі – 6, 8, 8у, 8/1, 10, 12/1, 12/2, 15, 15/2, 15/3, 15/4, 16ж, 17, 17/2, 17/4, 19, 21, 23, 30, 42;
Крылов көшесі – 3, 3/1, 5, 5/1, 5/2, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11/1, 12, 14, 16, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 19, 20, 20б, 21, 21а, 21б, 21з, 21е, 22, 24, 24а, 25, 25/2, 26;
Мичурин көшесі– 1, 3, 5, 7, 7/1, 7-2, 9, 15, 21, 23, 24/3, 27/2, 29, 29/1, 29/2, 31, 60/2, 70/2, 71/2, 72/2;
Сәкен Сейфуллин даңғылы–1, 3, 7, 7а, 7б, 7г, 13, 21.
№49 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Денсаулық сақтау басқармасының Профессор Х.ж. Мақажанов атындағы аурухананың шаруашылық жүргізу құқығына арналған коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Сәкен Сейфуллин даңғылы, 13 үй.
Шекаралары:
Сейфуллин даңғылы, 13 үй.
№50 сайлау учаскесі
Орталығы: "Луч" нейрооңалту орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Ермеков көшесі, 102/8.
Шекаралары:
Ермеков көшесі, 102/8.
№52 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№21 Негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазақстан көшесі, 40 үй.
Шекаралары:
Сәкен Сейфуллин даңғылы - 43, 45, 47, 49, 51, 53, 63, 69, 71, 73, 75, 99/1, 99/2, 99/3, 99/4, 99/5, 99/6, 99/13, 99/16, 99/17;
Путейская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 19;
Бадин көшесі –1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 13, 14, 16, 17, 17б, 17в, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67;
Посадочная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 17, 19, 21, 23;
Арбатская көшесі – 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 13б, 14, 14а, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33/2, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 45, 49, 51, 53, 55;
Нахимов көшесі – 2, 3, 3a, 4, 5, 5a, 6, 7, 7a, 8, 9, 9a, 10, 11, 11а, 12, 13, 13a, 15, 15a, 17, 17a, 19, 19a, 21, 21а, 23, 23а, 24, 25, 25а, 26, 27а, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 38, 44, 46;
Дальняя көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 24, 25а, 26, 26а, 27, 27а, 28а, 29, 29а, 33, 39;
Баженов көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
Москвин көшесі – 1, 1а, 1/3, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 11б, 12, 12а, 14, 14а, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29, 30, 31, 35, 37;

улица Касым Аманжолова – 6, 8, 8у, 8/1, 10, 12/1, 12/2, 15, 15/2, 15/3, 15/4, 16ж, 17, 17/2, 17/4, 19, 21, 23, 30, 42;
улица Крылова – 3, 3/1, 5, 5/1, 5/2, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11/1, 12, 14, 16, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 19, 20, 20б, 21, 21а, 21б, 21з, 21е, 22, 24, 24а, 25, 25/2, 26;
улица Мичурина – 1, 3, 5, 7, 7/1, 7-2, 9, 15, 21, 23, 24/3, 27/2, 29, 29/1, 29/2, 31, 60/2, 70/2, 71/2, 72/2;
проспект Сакена Сейфуллина –1, 3, 7, 7а, 7б, 7г, 13, 21.
Избирательный участок № 49
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие на право хозяйственного ведения больница имени профессора Х.Ж.Макажанова, управления здравоохранения Карагандинской области, проспект Сакена Сейфуллина, дом 13.
Границы:
Проспект Сакена Сейфуллина-13.
Избирательный участок №50
Центр: Товарищество с ограниченной ответственностью "Нейрореабилитационный центр "Луч", улица Ермекова 102/8.
Границы:
улица Ермекова-102/8.
Избирательный участок №52
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №21" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Казахстанская, дом 40.
Границы:
проспект Сакена Сейфуллина - 43, 45, 47, 49, 51, 53, 63, 69, 71, 73, 75, 99/1, 99/2, 99/3, 99/4, 99/5, 99/6, 99/13, 99/16, 99/17;
улица Путейская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 19;
улица Бадина –1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 13, 14, 16, 17, 17б, 17в, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67;
улица Посадочная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 17, 19, 21, 23;
улица Арбатская – 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 13б, 14, 14а, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33/2, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 45, 49, 51, 53, 55;
улица Нахимова – 2, 3, 3a, 4, 5, 5a, 6, 7, 7a, 8, 9, 9a, 10, 11, 11а, 12, 13, 13a, 15, 15a, 17, 17a, 19, 19a, 21, 21а, 23, 23а, 24, 25, 25а, 26, 27а, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 38, 44, 46;
улица Дальняя – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 24, 25а, 26, 26а, 27, 27а, 28а, 29, 29а, 33, 39;
улица Баженова – 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
улица Москвина – 1, 1а, 1/3, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 11б, 12, 12а, 14, 14а, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29, 30, 31, 35, 37;

Степная көшесі – 1, 1а, 1б, 3, 5;
Охотская көшесі– 2, 3, 3а, 5, 9, 11, 15, 17, 21а, 22, 24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 31а, 32, 32а, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 37а, 38а, 39;
Потемкин көшесі– 10, 12, 14, 16, 18, 24, 28а, 32, 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 40, 41, 41а, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 48, 50, 50-1, 52, 54;
Радио тұйық көшесі – 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Казахстанская көшесі– 35, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79/2, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 122, 124, 125, 126, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 143, 145;
Горноспасательная көшесі– 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 75а, 76, 77, 77а, 78, 79, 79а, 80, 81, 81а, 82, 83, 83а, 84, 85, 85а, 86, 87, 87а, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155;
Заводская көшесі– 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 108/1, 110, 112, 114, 118, 120, 122, 123, 124, 126, 128, 130, 132, 134а, 134б, 138, 140, 142, 144;
Гладков көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/2, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 72, 74, 76;
Балакирев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Ангелина көшесі– 1, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19;
Проточный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Руднев тұйық көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Лесков көшесі– 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 27а, 28, 28а, 29, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
Ровенская көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18а, 20, 20а, 22, 24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64, 66;

улица Степная – 1, 1а, 1б, 3, 5;
улица Охотская – 2, 3, 3а, 5, 9, 11, 15, 17, 21а, 22, 24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 31а, 32, 32а, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 37а, 38а, 39;
улица Потемкина – 10, 12, 14, 16, 18, 24, 28а, 32, 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 40, 41, 41а, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 48, 50, 50-1, 52, 54;
переулок Радио – 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Казахстанская – 35, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79/2, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 122, 124, 125, 126, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 143, 145;
улица Горноспасательная – 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 75а, 76, 77, 77а, 78, 79, 79а, 80, 81, 81а, 82, 83, 83а, 84, 85, 85а, 86, 87, 87а, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155;
улица Заводская – 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 108/1, 110, 112, 114, 118, 120, 122, 123, 124, 126, 128, 130, 132, 134а, 134б, 138, 140, 142, 144;
улица Гладкова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/2, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 72, 74, 76;
улица Балакирева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Ангелиной – 1, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19;
переулок Проточный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
переулок Руднева – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Лескова – 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 27а, 28, 28а, 29, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
улица Ровенская – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18а, 20, 20а, 22, 24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64, 66;

Сквозной тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Яблочный тұйық көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 23;
Нарманбет Төлепов көшесі – 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78/2, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 107, 109;
Механическая көшесі – 73, 75, 77, 81, 83, 85, 85/1, 87, 87а, 89, 89а, 91, 91а;
Саран тас жолы – 10, 64, 98, 103, 110, 112, 117, 118, 120;
Проектный тұйық көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/2, 7, 7а, 8, 8б, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а;
Янка Купала көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Хаби - Халиулин көшесі– 1, 10, 10а, 17, 20, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
Рыночная көшесі– 32, 33, 33а, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 68, 69;
Выборный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Алтайская көшесі– 1, 2, 3, 4, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27а, 28а, 29, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42;
Алтайский тұйық көшесі– 118, 120, 122;
Дорожный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
№53 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Ғабиден Мұстафин атындағы №83 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәкен Сейфуллин даңғылы, 8 үй.
Шекаралары:
Крылов көшесі– 40/2, 42, 42/3, 42/4, 44, 46, 48, 50, 63/3, 71/2, 79, 83а, 93а, 94а;
Қасым Аманжолов көшесі - 59, 65/3, 65/4, 65/5, 67, 67/3, 69, 71а, 71, 76/1, 76/2, 78;
Мичурин көшесі – 21/1, 21/2, 21/3, 28, 62/2, 62/3, 64/2.
№54 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Ғабиден Мұстафин атындағы №83 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәкен Сейфуллин даңғылы, 8 үй.
Шекаралары:
Қасым Аманжолов көшесі - 1а, 1у, 2а, 2у, 3а, 3у, 4а, 4у, 7у, 9у, 31, 33, 33/1, 34, 35/1, 37, 39, 40/4, 41, 41/2, 43, 43/2, 43/3, 43/4, 45, 49, 51, 55, 55/2, 55а, 57, 61, 63, 78/5, 80, 82, 82/3, 82/4, 83/2, 84, 84/2, 84/3, 86, 86/2, 86/3, 88, 88/2, 88/3, 90/1, 90/2, 90/3, 90/4, 92/1, 92/2, 92/3, 92/4, 92/5, 92у, 94/1, 94/2, 94/3, 94/4, 94/7, 94у, 96у, 96/2, 98/7, 102, 102/1, 148а-1, 148а-2, 160;
Мичурин көшесі - 21а, 23А, 23Б;

переулок Сквозной – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
переулок Яблочный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 23;
улица Нарманбет Тулепов – 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78/2, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 107, 109;
улица Механическая – 73, 75, 77, 81, 83, 85, 85/1, 87, 87а, 89, 89а, 91, 91а;
шоссе Саранское – 10, 64, 98, 103, 110, 112, 117, 118, 120;
переулок Проектный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/2, 7, 7а, 8, 8б, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а;
улица Янки Купалы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Хаби - Халиулина – 1, 10, 10а, 17, 20, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
улица Рыночная – 32, 33, 33а, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 68, 69;
переулок Выборный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Алтайская – 1, 2, 3, 4, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27а, 28а, 29, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42;
переулок Алтайский – 118, 120, 122;
переулок Дорожный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
Избирательный участок №53
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №83 имени Габидена Мустафина" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, проспект Сакена Сейфуллина, дом 8.
Границы:
улица Крылова – 40/2, 42, 42/3, 42/4, 44, 46, 48, 50, 63/3, 71/2, 79, 83а, 93а, 94а;
улица Касым Аманжолова - 59, 65/3, 65/4, 65/5, 67, 67/3, 69, 71а, 71, 76/1, 76/2, 78;
улица Мичурина – 21/1, 21/2, 21/3, 28, 62/2, 62/3, 64/2.
Избирательный участок №54
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №83 имени Габидена Мустафина" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, проспект Сакена Сейфуллина, дом 8.
Границы:
улица Касым Аманжолова - 1а, 1у, 2а, 2у, 3а, 3у, 4а, 4у, 7у, 9у, 31, 33, 33/1, 34, 35/1, 37, 39, 40/4, 41, 41/2, 43, 43/2, 43/3, 43/4, 45, 49, 51, 55, 55/2, 55а, 57, 61, 63, 78/5, 80, 82, 82/3, 82/4, 83/2, 84, 84/2, 84/3, 86, 86/2, 86/3, 88, 88/2, 88/3, 90/1, 90/2, 90/3, 90/4, 92/1, 92/2, 92/3, 92/4, 92/5, 92у, 94/1, 94/2, 94/3, 94/4, 94/7, 94у, 96у, 96/2, 98/7, 102, 102/1, 148а-1, 148а-2, 160;
улица Мичурина - 21а, 23А, 23Б;

Крылов көшесі - 32, 34, 36, 38, 43, 49.
№55 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№100 кешкі мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Седов көшесі, 6 үй.
Шекаралары:
Крылов көшесі– 51, 51/2, 52, 53, 53/2, 53/4, 53/5, 53/6, 54, 55, 55/1, 55/2, 56, 57/2, 58, 58/2, 59, 59/2, 59/3, 59/5, 60, 60/2, 61, 62, 64, 66, 67, 75, 75б, 75д, 77, 77а, 79а, 79б, 79/2, 85/2, 87б, 90, 91, 92у, 93, 94, 95, 98, 100;
Бадин көшесі– 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151а, 151б, 153, 157, 159, 159а, 161, 163, 163а, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183;
Дальняя көшесі – 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91/1, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 111, 110, 113, 115, 116, 119, 121, 124, 125, 126, 132, 138, 141;
Нуринская көшесі– 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 28а, 32, 33, 35, 35а, 38, 38а, 39а, 40, 41, 42а, 44, 45, 45а, 47, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 58/1, 60, 62, 64, 66;
Дубовская көшесі – 3, 5, 7, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 21б, 22, 23, 24, 25, 26, 27/1, 28, 28а, 29, 31, 33, 34, 35, 36а, 36б, 37, 37а, 39, 41, 43, 45, 47, 47/1, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69/8;
Западная көшесі – 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 79, 81;
Москвин көшесі - 80, 82, 84, 85а, 86, 88, 88а, 90, 92, 94, 109, 117;
Баженов көшесі – 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 108, 114, 138а;
Строительная көшесі – 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143а, 144, 145, 145а;
Григорий Потанин көшесі – 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 48;
Жәнібеков көшесі – 44, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 59а, 59/3, 60, 62, 61, 61/2, 64, 66 66/10, 67/1, 67/2, 68, 68/2, 75, 75а, 75б, 75в, 77, 82, 83, 84, 86/2, 90/1, 90/2, 90/3, 92/2, 92/3, 94/5, 94/6, 94/7, 96/1, 96/3, 96/4, 98, 98/1, 98/3, 98/6, 99, 100/2, 100/3, 100/6, 105а, 106, 106а, 106б, 107а, 108, 113, 115, 117, 118, 119, 119/1, 120, 121, 122, 124, 125, 126, 130, 132, 132/2, 134, 134/1, 136, 140/3, 143, 144;
Гурьевский тұйық көшесі– 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;

улица Крылова - 32, 34, 36, 38, 43, 49.
Избирательный участок №55
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Вечерняя школа №100" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Седова, дом 6.
Границы:
улица Крылова – 51, 51/2, 52, 53, 53/2, 53/4, 53/5, 53/6, 54, 55, 55/1, 55/2, 56, 57/2, 58, 58/2, 59, 59/2, 59/3, 59/5, 60, 60/2, 61, 62, 64, 66, 67, 75, 75б, 75д, 77, 77а, 79а, 79б, 79/2, 85/2, 87б, 90, 91, 92у, 93, 94, 95, 98, 100;
улица Бадина – 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151а, 151б, 153, 157, 159, 159а, 161, 163, 163а, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183;
улица Дальняя – 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91/1, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 111, 110, 113, 115, 116, 119, 121, 124, 125, 126, 132, 138, 141;
улица Нуринская – 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 28а, 32, 33, 35, 35а, 38, 38а, 39а, 40, 41, 42а, 44, 45, 45а, 47, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 58/1, 60, 62, 64, 66;
улица Дубовская – 3, 5, 7, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 21б, 22, 23, 24, 25, 26, 27/1, 28, 28а, 29, 31, 33, 34, 35, 36а, 36б, 37, 37а, 39, 41, 43, 45, 47, 47/1, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69/8;
улица Западная – 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 79, 81;
улица Москвина - 80, 82, 84, 85а, 86, 88, 88а, 90, 92, 94, 109, 117;
улица Баженова – 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 108, 114, 138а;
улица Строительная – 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143а, 144, 145, 145а;
улица Григорий Потанина – 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 48;
улица Жанибекова – 44, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 59а, 59/3, 60, 62, 61, 61/2, 64, 66 66/10, 67/1, 67/2, 68, 68/2, 75, 75а, 75б, 75в, 77, 82, 83, 84, 86/2, 90/1, 90/2, 90/3, 92/2, 92/3, 94/5, 94/6, 94/7, 96/1, 96/3, 96/4, 98, 98/1, 98/3, 98/6, 99, 100/2, 100/3, 100/6, 105а, 106, 106а, 106б, 107а, 108, 113, 115, 117, 118, 119, 119/1, 120, 121, 122, 124, 125, 126, 130, 132, 132/2, 134, 134/1, 136, 140/3, 143, 144;
переулок Гурьевский – 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;

Путевой тұйық көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
Астраханская көшесі – 1а, 1б, 2, 4, 5, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 23а, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45;
Бульварный тұйық көшесі – 63, 80;
Радио тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8\1, 9, 10, 11, 11а, 12;
Ломоносов көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 1З, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 43а.
№56 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қарағанды қаласының № 3 көпсалалы ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Қасым Аманжолов көшесі, 189 үй.
Шекаралары:
Қасым Аманжолов көшесі, 189 үй.
№57 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарағанды қаласының № 2 көпсалалы ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Крылов көшесі, 23 үй.
Шекаралары:
Крылов көшесі, 23 үй.
№58 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Қарағанды тамақтандыру және сервис колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Баженов көшесі, 164 үй.
Шекаралары:
Буровая көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85/1, 85/2, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94;
Новонижняя көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 31, 33, 35, 35a, 36, 37, 37a, 38, 39, 39a, 41, 41a, 42, 42a, 43, 44, 45, 45a, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
Радищев көшесі – 1а, 2, 2a, 3, 9, 10, 11, 11а, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20a, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27a, 28, 28a, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35a, 36, 37, 37a, 38, 39, 39a, 40, 41, 41a, 42, 42a, 43, 44;
Речная көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 14б, 15, 16, 16а, 16б, 17, 17а, 18, 18/5, 18а, 18б, 20, 20а, 20б, 22a, 23, 24, 24a, 24б, 26, 26a, 27a, 28, 28a, 29, 30, 30a, 31, 31/2, 33, 34, 34/1, 34а, 34б, 35, 35a, 36, 36a, 37, 37a, 38б, 38в, 39, 39a, 40/3, 40a, 41, 41a, 42a, 43, 44, 44a, 45, 45a, 47, 48a, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 54a, 54б, 55, 56, 56a, 57, 58, 59, 59/1, 60, 61, 62, 62a, 64, 64а, 64б, 64в, 66, 67, 68, 69, 69а, 69б, 69в, 69г, 69д, 70, 71, 71а, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 103;

переулок Путевой – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Астраханская – 1а, 1б, 2, 4, 5, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 23а, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45;
переулок Бульварный – 63, 80;
переулок Радио – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8\1, 9, 10, 11, 11а, 12;
улица Ломоносова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 1З, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 43а.
Избирательный участок №56
Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная больница №3", управления здравоохранения Карагандинской области, улица Касым Аманжолова, дом 189.
Границы:
улица Касым Аманжолова-189.
Избирательный участок №57
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Многопрофильная больница № 2" управления здравоохранения Карагандинской области", улица Крылова, дом 23.
Границы:
улица Крылова-23.
Избирательный участок №58
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Карагандинский колледж питания и сервиса" управления образования Карагандинской области, улица Баженова, дом 164.
Границы:
улица Буровая – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85/1, 85/2, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94;
улица Новонижняя – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 31, 33, 35, 35a, 36, 37, 37a, 38, 39, 39a, 41, 41a, 42, 42a, 43, 44, 45, 45a, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
улица Радищева – 1а, 2, 2a, 3, 9, 10, 11, 11а, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20a, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27a, 28, 28a, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35a, 36, 37, 37a, 38, 39, 39a, 40, 41, 41a, 42, 42a, 43, 44;
улица Речная – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 14б, 15, 16, 16а, 16б, 17, 17а, 18, 18/5, 18а, 18б, 20, 20а, 20б, 22a, 23, 24, 24a, 24б, 26, 26a, 27a, 28, 28a, 29, 30, 30a, 31, 31/2, 33, 34, 34/1, 34а, 34б, 35, 35a, 36, 36a, 37, 37a, 38б, 38в, 39, 39a, 40/3, 40a, 41, 41a, 42a, 43, 44, 44a, 45, 45a, 47, 48a, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 54a, 54б, 55, 56, 56a, 57, 58, 59, 59/1, 60, 61, 62, 62a, 64, 64а, 64б, 64в, 66, 67, 68, 69, 69а, 69б, 69в, 69г, 69д, 70, 71, 71а, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 103;

Кольцевой тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27a, 28, 28a, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44;
Грибоедов көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8а, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22a, 23, 24, 24a, 25, 26, 26a, 27, 27a, 28, 28a, 29, 30, 30a, 31, 32, 33, 34, 35, 35a, 36, 36a, 37, 37a, 38, 39, 39a, 40, 40a, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 44а, 45, 45а, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 54б, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61;
Колумб көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22;
Рылеев тұйық көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 22, 22а, 24, 24а, 26, 26а, 27а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 34, 35а, 36, 36а, 37а, 38, 39а, 40, 40а, 41а, 42;
Рядовой тұйық көшесі – 1а, 2а, 3, 4, 5, 6, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 20;
Бадин көшесі – 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 153, 153/1, 154, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 211/2, 211/3, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 237, 238, 239, 240, 241, 241/1, 241а, 242, 243, 243/1, 243а, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 255а, 257, 291, 312;
Прогресс көшесі – 1, 1/3, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 26/1, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 36а, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 40а, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 44а, 45, 45а, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 54б, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 64б, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 69в, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88.
№59 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№37 Негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Брюллов көшесі, 7 үй.
Шекаралары:
Мицкевич көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5а, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 33/2, 34, 35, 35а, 35/2, 35/3;

переулок Кольцевой – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27a, 28, 28a, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44;
улица Грибоедова – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8а, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22a, 23, 24, 24a, 25, 26, 26a, 27, 27a, 28, 28a, 29, 30, 30a, 31, 32, 33, 34, 35, 35a, 36, 36a, 37, 37a, 38, 39, 39a, 40, 40a, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 44а, 45, 45а, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 54б, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61;
улица Колумба – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22;
переулок Рылеева – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 22, 22а, 24, 24а, 26, 26а, 27а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 34, 35а, 36, 36а, 37а, 38, 39а, 40, 40а, 41а, 42;
переулок Рядовой – 1а, 2а, 3, 4, 5, 6, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 20;
улица Бадина – 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 153, 153/1, 154, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 211/2, 211/3, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 237, 238, 239, 240, 241, 241/1, 241а, 242, 243, 243/1, 243а, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 255а, 257, 291, 312;
улица Прогресса – 1, 1/3, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 26/1, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 36а, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 40а, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 44а, 45, 45а, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 54б, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 64б, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 69в, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88.
Избирательный участок №59
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №37" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Брюллова, дом 7.
Границы:
улица Мицкевича – 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5а, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 33/2, 34, 35, 35а, 35/2, 35/3;

Осевая көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39;
Кошубаев көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 18б, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 25а, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 29а, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 35б, 36, 36а, 36/2, 38;
Петровский көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 9а-1, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а;
Брюллов көшесі – 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
Колос көшесі – 1, 1а, 2а, 3, 7, 8а, 10, 10а, 10/4, 11а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 16/2, 18, 18а, 18б, 20, 20а, 22, 22а, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
Муромская көшесі – 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37;
Аварийная көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а.
№60 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы дене тәрбиесі және спорт басқармасының "Облыстық кешенді мамандандырылған балалар мен жасөспірімдердің спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Бұқар жырау даңғылы, 53 үй.
Шекаралары:
Бұқар жырау даңғылы – 15, 41, 41/1, 41/2, 43, 45, 45/2, 51, 57, 59, 61, 61а, 63, 63/2, 63/3, 63/4, 65, 67, 69;
Комиссаров көшесі – 32, 32а, 34;
Жауынгер Интернационалистер көшесі – 24, 26, 28;
Ержанов көшесі – 3.
№61 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№48 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ержанов көшесі, 13 үй.
Шекаралары:
Бұқар жырау даңғылы – 73/2, 75/2, 77/2;
Ержанов көшесі – 4, 4у, 10, 10а, 12, 12а, 12/2, 14, 16, 17, 18/6, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/2, 34, 34/1, 34/2, 34/3, 36, 38, 40, 42, 46.
№62 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№97 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ержанов көшесі, 15 үй.
Шекаралары:
Ержанов көшесі – 2а, 21, 23, 23/2, 25, 35, 37, 39, 39а, 41, 41/2, 43, 45, 47, 47/2, 49, 51, 53, 53/2, 53/3б, 53/4, 53/5, 53/9, 55, 56/6, 57, 59, 61, 63.
№63 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Қарағанды машина жасау колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ермеков көшесі, 27 үй.
Шекаралары:

улица Осевая – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39;
улица Кошубаева – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 18б, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 25а, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 29а, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 35б, 36, 36а, 36/2, 38;
улица Петровского – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 9а-1, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а;
улица Брюллова – 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
улица Колоса – 1, 1а, 2а, 3, 7, 8а, 10, 10а, 10/4, 11а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 16/2, 18, 18а, 18б, 20, 20а, 22, 22а, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
улица Муромская – 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37;
улица Аварийная – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а.
Избирательный участок №60
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Областная комплексная специализированная детско-юношеская спортивная школа" управления физической культуры и спорта Карагандинской области, проспект Бухар жырау, дом 53.
Границы:
проспект Бухар жырау – 15, 41, 41/1, 41/2, 43, 45, 45/2, 51, 57, 59, 61, 61а, 63, 63/2, 63/3, 63/4, 65, 67, 69;
улица Комиссарова – 32, 32а, 34;
улица Воинов Интернационалистов – 24, 26, 28;
улица Ержанова – 3.
Избирательный участок №61
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №48" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Ержанова, дом 13.
Границы:
проспект Бухар жырау – 73/2, 75/2, 77/2;
улица Ержанова – 4, 4у, 10, 10а, 12, 12а, 12/2, 14, 16, 17, 18/6, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/2, 34, 34/1, 34/2, 34/3, 36, 38, 40, 42, 46.
Избирательный участок №62
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №97" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Ержанова, дом 15.
Границы:
улица Ержанова – 2а, 21, 23, 23/2, 25, 35, 37, 39, 39а, 41, 41/2, 43, 45, 47, 47/2, 49, 51, 53, 53/2, 53/3б, 53/4, 53/5, 53/9, 55, 56/6, 57, 59, 61, 63.
Избирательный участок №63
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Карагандинский машиностроительный колледж" управления образования Карагандинской области, улица Ермекова, дом 27.
Границы:

Бұқар жырау даңғылы – 75, 77, 79, 79/2;
6 шағын ауданы – 1, 2, 3, 4, 5, 9а;
Ермеков көшесі – 29/2, 29/3, 31, 54, 56, 58, 60, 62.
№64 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№97 Гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ержанов көшесі, 15 үй.
Шекаралары:
Ермеков көшесі – 35, 35/2, 35/3, 35/4, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 64, 64/2, 66, 66/2, 68, 68/2, 70, 70/2, 72, 74, 76, 76/2, 78, 78/2, 78/3, 80, 80/2, 82, 82/2, 84, 84/2, 86, 86/2, 88, 88/2, 90, 90/2, 92, 92/2;
Новоселов көшесі – 329, 331, 333, 335, 337, 339, 340, 341, 342, 343, 343/2, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 354, 356, 357, 358, 360, 362, 363, 363/1, 363/2, 374;
Полетаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15;
Газалиев көшесі – 1, 2, 3, 5, 7, 7а, 9, 14, 15, 27/1.
№65 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№10 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ермеков көшесі, 102 үй.
Шекаралары:
Ермеков көшесі – 63/2, 65/1, 65/2, 67, 73/2, 73/3, 77, 77/2, 77/3, 80/2, 81, 83, 83/2, 83/3, 85, 91/1, 91/2, 91/4, 91/5, 91/6, 91/7,98/3, 106/1, 106/2, 106/3, 106/4, 106/5, 106/6, 109 1-3 учаске, 100 тұрғын алабы 15, 22 үй, 106А;
Садоводов көшесі – 1, 2, 2а, 3, 3-1, 3а, 4, 4/1, 4/2, 5, 5-2, 6, 7, 7б -1, 7б-2, 8, 9, 10, 10-1, 10-2, 11, 12, 13, 13/2, 20-1;
Ботаническая көшесі – 4 тұрғын алабы 1 учаске; 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 5/2, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/8, 12/9, 12/12, 12/13, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 23/3, 23/4, 24, 24/4, 30, 30а, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 44б, 50, 50/2;
Ержанов көшесі – 4у, 5у, 52, 53/2, 53/4.
№66 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазтұтынуодағы Қарағанды университеті" жеке мекемесі, Академическая көшесі, 9 үй.
Шекаралары:
Ермеков көшесі – 93/2, 98/3, 108/1, 108/2, 108/4, 108/5, 114, 114/1, 114/4;
83 квартал – 2, 5, 9, 10, 10а, 25, 27;
Витебская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 44, 49;
Нарвская көшесі – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13-1;
Анжерская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 31, 33, 35, 39, 44, 47/2, 47/3, 47/4;
Рационализаторов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Крамский көшесі – 1, 2, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 43, 44/1, 44/2, 44/3, 44/4;

проспект Бухар жырау – 75, 77, 79, 79/2;
6 микрорайон – 1, 2, 3, 4, 5, 9а;
улица Ермекова – 29/2, 29/3, 31, 54, 56, 58, 60, 62.
Избирательный участок №64
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №97" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Ержанова, дом 15.
Границы:
улица Ермекова – 35, 35/2, 35/3, 35/4, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 64, 64/2, 66, 66/2, 68, 68/2, 70, 70/2, 72, 74, 76, 76/2, 78, 78/2, 78/3, 80, 80/2, 82, 82/2, 84, 84/2, 86, 86/2, 88, 88/2, 90, 90/2, 92, 92/2;
улица Новоселов – 329, 331, 333, 335, 337, 339, 340, 341, 342, 343, 343/2, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 354, 356, 357, 358, 360, 362, 363, 363/1, 363/2, 374;
улица Полетаева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15;
улица Газалиева – 1, 2, 3, 5, 7, 7а, 9, 14, 15, 27/1.
Избирательный участок №65
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №10" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Ермекова, дом 102.
Границы:
улица Ермекова – 63/2, 65/1, 65/2, 67, 73/2, 73/3, 77, 77/2, 77/3, 80/2, 81, 83, 83/2, 83/3, 85, 91/1, 91/2, 91/4, 91/5, 91/6, 91/7, 98/3,106/1, 106/2, 106/3, 106/4, 106/5, 106/6, 109 участок 1-3, жилой массив 100 дом 15, 22; 106А;
улица Садоводов – 1, 2, 2а, 3, 3-1, 3а, 4, 4/1, 4/2, 5, 5-2, 6, 7, 7б -1, 7б-2, 8, 9, 10, 10-1, 10-2, 11, 12, 13, 13/2, 20-1;
улица Ботаническая – жилой массив 4 участок 1; 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 5/2, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/8, 12/9, 12/12, 12/13, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 23/3, 23/4, 24, 24/4, 30, 30а, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 44б, 50, 50/2;
улица Ержанова – 4у, 5у, 52, 53/2, 53/4.
Избирательный участок №66
Центр: Частное учреждение "Карагандинский университет Казпотребсоюза", улица Академическая, дом 9.
Границы:
улица Ермекова – 93/2, 98/3, 108/1, 108/2, 108/4, 108/5, 114, 114/1, 114/4;
83 квартал – 2, 5, 9, 10, 10а, 25, 27;
улица Витебская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 44, 49;
улица Нарвская – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13-1;
улица Анжерская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 31, 33, 35, 39, 44, 47/2, 47/3, 47/4;
улица Рационализаторов – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Крамского – 1, 2, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 43, 44/1, 44/2, 44/3, 44/4;

Липецкая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57;
Липецкий тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Академическая көшесі – 5, 7, 9/1, 9/2, 9/3, 9/6, 9/8, 13;
Энтузиастер көшесі – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 32;
Энтузиастер тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 12, 15, 26;
Бобруйская көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 49, 71Б, 98;
Ботаникалық бақ көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 2/1, 2-1, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22, 22/1, 23, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 24, 26, 27, 28, 30а, 32, 38, 44, 45, 49, 54, 62, 77, 77а.
№67 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Бәрімбек Бейсенов атындағы Қарағанды академиясы" республикалық мемлекеттік мекемесі, Ермеков көшесі, 124 үй.
Шекаралары:
Ермеков көшесі, 124 үй.
№ 68 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№44 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Учебная көшесі, 7 үй.
Шекаралары:
Литейная көшесі –1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 18/1, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 49, 51, 68;
Береке көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 11, 12, 12а, 13, 13/2, 15, 16, 17 , 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133а, 135;
Учебная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
Карабасская көшесі – 35, 35а, 35б, 35/1, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 58а, 58б, 59, 60, 60а, 61, 62, 62а, 63, 63а, 64, 65, 65/3, 66, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88,88/2, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 95, 96, 96/10, 96а, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110;

улица Липецкая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57;
переулок Липецкий – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Академическая – 5, 7, 9/1, 9/2, 9/3, 9/6, 9/8, 13;
улица Энтузиастов – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 32;
переулок Энтузиастов – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 12, 15, 26;
улица Бобруйская – 1, 1а, 2, 2а, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 49, 71Б, 98;
улица Ботанический сад – 1, 1а, 2, 2а, 2/1, 2-1, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22, 22/1, 23, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 24, 26, 27, 28, 30а, 32, 38, 44, 45, 49, 54, 62, 77, 77а.
Избирательный участок №67
Центр: Республиканское государственное учреждение "Карагандинская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан имени Баримбека Бейсенова", улица Ермекова, дом 124.
Избирательный участок № 68
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №44" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Учебная, дом 7.
Границы:
улица Литейная –1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 18/1, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 49, 51, 68;
улица Береке – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 11, 12, 12а, 13, 13/2, 15, 16, 17 , 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133а, 135;
улица Учебная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
улица Карабасская – 35, 35а, 35б, 35/1, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 58а, 58б, 59, 60, 60а, 61, 62, 62а, 63, 63а, 64, 65, 65/3, 66, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88,88/2, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 95, 96, 96/10, 96а, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110;

Карабасский тұйық көшесі - 8/3, 12/2, 21/1, 42;
Талды көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 17а, 17б, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
Монтажная көшесі – 1, 2а, 1б, 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
Мостовая көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73;
Углесборочная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а;
Заречная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Полевая көшесі – 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
Тропическая көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 23, 25;
Заводской шағын ауданы – 1, 2;
Кузнечный тұйық көшесі – 1, 1/2, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 49/2;
Плотничный тұйық көшесі – 1, 1/1, 2, 2а, 3, 3/1, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/45, 22, 23, 24, 25, 25б, 26;
Цеховая көшесі – 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 45а;
Снежная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
Хозяйственная көшесі – 3, 4, 4a, 5, 6, 6a, 7, 8, 9, 10, l1, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26;
Минеральная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41;
Ученический тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1;
Береговой тұйық көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 39;

переулок Карабасский - 8/3, 12/2, 21/1, 42;
улица Талды – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 17а, 17б, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
улица Монтажная – 1, 2а, 1б, 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
улица Мостовая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73;
улица Углесборочная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а;
улица Заречная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Полевая – 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица Тропическая – 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 23, 25;
микрорайон Заводской – 1, 2;
переулок Кузнечный – 1, 1/2, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 49/2;
переулок Плотничный – 1, 1/1, 2, 2а, 3, 3/1, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/45, 22, 23, 24, 25, 25б, 26;
улица Цеховая – 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 45а;
улица Снежная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
улица Хозяйственная – 3, 4, 4a, 5, 6, 6a, 7, 8, 9, 10, l1, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26;
улица Минеральная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41;
переулок Ученический – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1;
переулок Береговой – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 39;

Вагонная көшесі – 12, 13, 14, 15, 7, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 23/1, 24, 26а, 27, 29, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 212, 213;
Перонная көшесі –14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38;
Товарная көшесі – 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
Грузовая көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Кондукторская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
Овражная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
737 километр көшесі.
№69 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№64 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Вагонная көшесі, 1А үй.
Шекаралары:
Цеховая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Вагонная көшесі – 1, 2, 2а, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/2, 11, 25, 26, 28;
Орлов көшесі – 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32,33,34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/2, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98/3, 99, 100;
Молоков көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
Новолитейная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Карабасская көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/2, 18, 19, 19/2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 29б, 30, 30а, 30б, 31, 32, 32а, 32/1, 33, 34, 36, 38, 38а, 40, 40а, 40б, 42, 44, 46, 46а, 46б, 48, 48а, 50, 52, 54;
Карабасский тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
Столярная көшесі – 1, 1а, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 33б, 34, 35, 36, 37, 37а, 37б, 38, 38а, 39, 40, 41, 41а, 41б, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 49а, 49/1, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
Перонная көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 10-1, 11, 12, 13;
Товарная көшесі – 1, 1/3, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33/4, 35, 37, 39, 41, 43 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
Долинская көшесі – 1, 1а, 1в, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 84, 89, 90;

улица Вагонная – 12, 13, 14, 15, 7, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 23/1, 24, 26а, 27, 29, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 212, 213;
улица Перонная –14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38;
улица Товарная – 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
улица Грузовая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Кондукторская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица Овражная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица 737 километр.
Избирательный участок №69
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №64" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Вагонная, дом 1а.
Границы:
Границы:
улица Цеховая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Вагонная – 1, 2, 2а, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/2, 11, 25, 26, 28;
улица Орлова – 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32,33,34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/2, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98/3, 99, 100;
улица Молокова – 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
улица Новолитейная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Карабасская – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/2, 18, 19, 19/2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 29б, 30, 30а, 30б, 31, 32, 32а, 32/1, 33, 34, 36, 38, 38а, 40, 40а, 40б, 42, 44, 46, 46а, 46б, 48, 48а, 50, 52, 54;
переулок Карабасский - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
улица Столярная – 1, 1а, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 33б, 34, 35, 36, 37, 37а, 37б, 38, 38а, 39, 40, 41, 41а, 41б, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 49а, 49/1, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
улица Перонная – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 10-1, 11, 12, 13;
улица Товарная – 1, 1/3, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33/4, 35, 37, 39, 41, 43 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
улица Долинская – 1, 1а, 1в, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 84, 89, 90;

Юбилейная көшесі – 1, 3, 5, 7;
Спасская көшесі – 15, 15/1, 17;
Водопьянов көшесі – 2а, 3, 3а, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42.
№70 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№4 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Орлов көшесі, 101 үй.
Шекаралары:
Орлов көшесі – 101, 103, 105, 105/1, 105/2, 107, 109, 111, 113;
Молоков көшесі – 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79/2, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 88/2, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 97, 99, 99а, 101, 103, 105, 109, 111, 113;
Юбилейная көшесі – 2, 4, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 21а, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/2, 37/8, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90/1, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 107, 106, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116;
Разрезовская көшесі – 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 85, 85/2, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93/1, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102;
Якутская көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
Рыбалко көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 53, 54, 55;
Депутатская көшесі – 3, 4, 4-1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
Асфальтная көшесі – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16;
Бытовая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Тұмар көшесі – 1, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/2, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46.
№71 сайлау учаскесі

улица Юбилейная – 1, 3, 5, 7;
улица Спасская – 15, 15/1, 17;
улица Водопьянова – 2а, 3, 3а, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42.
Избирательный участок №70
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №4" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Орлова, дом 101.
Границы:
улица Орлова – 101, 103, 105, 105/1, 105/2, 107, 109, 111, 113;
улица Молокова – 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79/2, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 88/2, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 97, 99, 99а, 101, 103, 105, 109, 111, 113;
улица Юбилейная – 2, 4, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 21а, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/2, 37/8, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90/1, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 107, 106, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116;
улица Разрезовская – 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 85, 85/2, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93/1, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102;
улица Якутская – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
улица Рыбалко – 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 53, 54, 55;
улица Депутатская – 3, 4, 4-1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
улица Асфальтная – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16;
улица Бытовая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Тұмар – 1, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/2, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46.
Избирательный участок №71

Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№87 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Керамическая көшесі, 76 үй.
Шекаралары:
Александр Затаевич көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17а, 17б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 71а, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 77/1, 78, 80, 82, 82а;
Рыбная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
Кондитерская көшесі – 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41б, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59;
Ключевая көшесі – 1, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 6а-1, 7, 8, 8а, 8б, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 14а-2, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 69;
Хоровой тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Кирпичная көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 8а, 8/2, 9, 9/2, 10, 12, 14,16, 18, 19, 20а, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35,
Кирпичный тұйық көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 55;
Керамическая көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 13а, 13б, 13в, 13г, 14, 14а, 15, 15а, 15б, 15в, 16, 16а, 17, 17а, 17б, 18, 18а, 18б, 19, 19а, 20, 20а, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 25а, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78/2, 78а, 80, 82, 82/а;
Гончарная көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17а, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21а, 22, 22а, 24а, 38, 52а;
Альпинистер көшесі – 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 8, 10, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 17б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 23б, 23в, 24, 25, 25а, 25б, 25г, 26, 27, 27а, 27б, 27г, 27д, 28, 29, 29а, 29б, 29в, 29г, 29д, 30, 31, 31а, 31б, 32, 33, 33а, 33б, 33в, 33г;
Балхашская көшесі – 1, 1а, 1/4, 2, 2/3, 2/5, 2а-2, 3, 3а, 4, 4а, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9/3, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/3, 17, 17а, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 28а, 29, 29а, 31, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 46, 46а, 48, 48а, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54а, 55, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75;

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №87" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Керамическая, дом 76.
Границы:
улица Александр Затаевича – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17а, 17б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 71а, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 77/1, 78, 80, 82, 82а;
улица Рыбная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Кондитерская – 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41б, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59;
улица Ключевая – 1, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 6а-1, 7, 8, 8а, 8б, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 14а-2, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 69;
переулок Хоровой – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Кирпичная – 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 8а, 8/2, 9, 9/2, 10, 12, 14,16, 18, 19, 20а, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
переулок Кирпичный – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 55;
улица Керамическая – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 13а, 13б, 13в, 13г, 14, 14а, 15, 15а, 15б, 15в, 16, 16а, 17, 17а, 17б, 18, 18а, 18б, 19, 19а, 20, 20а, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 25а, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78/2, 78а, 80, 82, 82/а;
улица Гончарная – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17а, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21а, 22, 22а, 24а, 38, 52а;
улица Альпинистов – 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 8, 10, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 17б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 23б, 23в, 24, 25, 25а, 25б, 25г, 26, 27, 27а, 27б, 27г, 27д, 28, 29, 29а, 29б, 29в, 29г, 29д, 30, 31, 31а, 31б, 32, 33, 33а, 33б, 33в, 33г;
улица Балхашская – 1, 1а, 1/4, 2, 2/3, 2/5, 2а-2, 3, 3а, 4, 4а, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9/3, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/3, 17, 17а, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 28а, 29, 29а, 31, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 46, 46а, 48, 48а, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54а, 55, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75;

Четская көшесі – 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 17а, 18, 18а, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 22б, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32а, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 49б, 49в, 50, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 54а, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 60а, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72а, 74;
Камали Дүйсембеков көшесі – 5, 6, 6у, 7, 7у, 8, 8а, 8/1, 8у, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27;
Сабыр Рахимов көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30;
Стекольная көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 14а, 15;
Спасская көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 9а, 9/2, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 16, 23;
Природная көшесі – 9, 10, 11, 13, 15, 16, 22, 23, 25, 28;
Штакетный тұйық көшесі – 3, 5, 7,9, 11, 13, 15, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Бұқар жырау даңғылы – 89, 111, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141.
№72 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№87 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Керамическая көшесі, 76 үй.
Шекаралары:
Керамическая көшесі – 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79/1, 81, 83;
Тургенев көшесі – 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а;
Чехов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19;
Гончарная көшесі – 17, 21, 23, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42,43, 44, 45, 46, 47, 48,49, 50, 52, 56а, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74;
Кирпичная көшесі –11, 11а, 13, 13/1, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 21 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 40а, 42, 44, 46;
Бұқар жырау даңғылы – 91, 92,93, 94,95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 102а, 102б, 103, 104, 105, 106, 107,110, 112, 113, 120;
Ключевая көшесі –27, 35;
Квартальный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Александр Затаевич көшесі - 79, 81, 83;
Балхашская көшесі – 30, 31/1, 30/2, 32, 32/1, 32а, 32б, 33, 34, 36, 38, 42, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59;

улица Четская – 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 17а, 18, 18а, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 22б, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32а, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 49б, 49в, 50, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 54а, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 60а, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72а, 74;
улица Камали Дюсембекова – 5, 6, 6у, 7, 7у, 8, 8а, 8/1, 8у, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27;
улица Сабыра Рахимова – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30;
улица Стекольная – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 14а, 15;
улица Спасская – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 9а, 9/2, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 16, 23;
улица Природная – 9, 10, 11, 13, 15, 16, 22, 23, 25, 28;
переулок Штакетный – 3, 5, 7,9, 11, 13, 15, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
проспект Бухар жырау – 89, 111, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141.
Избирательный участок №72
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №87" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Керамическая, дом 76.
Границы:
улица Керамическая – 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79/1, 81, 83;
улица Тургенева – 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а;
улица Чехова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19;
улица Гончарная – 17, 21, 23, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42,43, 44, 45, 46, 47, 48,49, 50, 52, 56а, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74;
улица Кирпичная –11, 11а, 13, 13/1, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 21 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 40а, 42, 44, 46;
проспект Бухар жырау – 91, 92,93, 94,95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 102а, 102б, 103, 104, 105, 106, 107,110, 112, 113, 120;
улица Ключевая –27, 35;
переулок Квартальный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Александра Затаевича - 79, 81, 83;
улица Балхашская – 30, 31/1, 30/2, 32, 32/1, 32а, 32б, 33, 34, 36, 38, 42, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59;

Штакетный тұйық көшесі – 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а.
№73 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№59 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Камали Дүйсембеков көшесі, 46 үй.
Шекаралары:
Сарыарқа көшесі – 6;
Камали Дүйсембеков көшесі – 34, 35, 37, 37/2, 39, 41, 43, 44/1, 45, 47, 47/2, 49, 51, 53, 55, 57, 57/1, 57/2, 59, 61, 63, 65, 67,83/1,83/2;
Рижская көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 14б, 15, 15а, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33а, 34, 34а;
Жағалау көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 39.
№74 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№86 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Орбита-1 шағын ауданы, 15 үй.
Шекаралары:
Орбита-1 шағын ауданы – 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/3;
Оазис шағын ауданы - 7,8, 11, 19, 20, 30, 31, 60, 63, 78, 82, 83;
Оазис шағын ауданы 3-ші көшесі- 5,9,11;
Оазис шағын ауданы 4-ші көшесі - 2,4;
Кенжин көшесі – 2/1, 2/2,12,16/1,30;
Камали Дүйсембеков көшесі – 2, 3, 4.
№75 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№86 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Орбита-1 шағынауданы, 15 үй.
Шекаралары:
Орбита - 1 шағын ауданы – 12, 13, 14, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 17, 17/2;
Орбита - 2 шағын ауданы – 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
Республика даңғылы – 40, 42.
№76 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№16 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Язев көшесі, 13а үй.
Шекаралары:
Язев көшесі – 11,13, 15, 17, 19, 21, 21/1, 21/2, 31;
Құрылысшылар даңғылы– 16, 18, 20, 22;
Карбышев көшесі – 4, 20, 22;
Шахтерлер даңғылы – 9, 11, 13.
№77 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№16 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Язев көшесі, 13а үй.
Шекаралары:
Университетская көшесі – 25, 27;
Язев көшесі– 1, 3, 5, 7, 9, 10;
Карбышев көшесі– 6, 8, 10/2;

переулок Штакетный – 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а.
Избирательный участок №73
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №59" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Камали Дюсембекова, дом 46.
Границы:
улица Сарыарка – 6;
улица Камали Дюсембекова – 34, 35, 35/2, 37, 37/2, 39, 41, 43, 44/1, 45, 47, 47/2, 49, 51, 53, 55, 57, 57/1, 57/2, 59, 61, 63, 65, 67, 83/1, 83/2;
улица Рижская – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 14б, 15, 15а, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33а, 34, 34а;
улица Жағалау – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 39.
Избирательный участок №74
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №86" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Орбита-1, дом 15.
Границы:
микрорайон Орбита – 1 – 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/3;
микрорайон Оазис- 7,8, 11, 19, 20, 30, 31, 60, 63, 78, 82, 83;
микрорайон Оазис улица 3-ая- 5,9,11;
микрорайон Оазис улица 4-ая - 2,4;
улица Кенжина – 2/1, 2/2,12,16/1,30;
улица Камали Дюсембекова– 2, 3, 4.
Избирательный участок №75
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №86" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Орбита-1, дом 15.
Границы:
микрорайон Орбита – 1 – 12, 13, 14, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 17, 17/2;
микрорайон Орбита – 2 – 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
проспект Республики – 40, 42.
Избирательный участок №76
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №16" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Язева, дом 13а.
Границы:
улица Язева – 11,13, 15, 17, 19, 21, 21/1, 21/2, 31;
проспект Строителей – 16, 18, 20, 22;
улица Карбышева – 4, 20, 22;
проспект Шахтеров – 9, 11, 13.
Избирательный участок №77
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №16" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Язева, дом 13а.
Границы:
улица Университетская – 25, 27;
улица Язева – 1, 3, 5, 7, 9, 10;
улица Карбышева – 6, 8, 10/2;

Шахтерлер даңғылы– 3, 5, 5/1, 5/2, 7.
№78 сайлау учаскесі
Орталығы: "Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды университеті" Коммерциялық емес акционерлік қоғамы, Карбышев көшесі, 7 үй.
Шекаралары:
Карбышев көшесі – 1, 2, 3, 5, 5/1, 5/6, 5/9, 9/2, 9/3, 9/4, 9/6, 9/7, 9/8, 10, 12, 14, 14/2;
Университетская көшесі –17/3,19, 21, 23.
№ 79 сайлау учаскесі
Орталығы: "Академик Е. А. Бөкетов атындағы Қарағанды университеті" Коммерциялық емес акционерлік қоғамы, Университетская көшесі, 28 үй.
Шекаралары:
Университетская көшесі – 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 28/7, 28/19, 29, 34, 34/1, 36/3, 78/11, 78/19, 78/15;
Университетская көшесі тұрғын ауданы 1-1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Язев көшесі – 2, 2а, 2/1, 4, 6, 8, 8а, 8/2;
Шахтерлер даңғылы – 1, 1/2, 2/2;
Панель-Центр шағын ауданы- 2, 3,8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 45.
№ 80 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№66 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Карбышев көшесі, 17 үй.
Шекаралары:
Карбышев көшесі – 15, 15/2;
Мұқанов көшесі – 10, 10/2, 10/3, 12, 12/2, 14, 14/2, 14/3, 16, 16/2, 18, 18а, 18/2, 18/3.
№ 81 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№66 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Карбышев көшесі, 17 үй.
Шекаралары:
Мұқанов көшесі – 22, 24, 26, 28;
Құрылысшылар даңғылы – 1, 1Б, 1Г, 4, 5, 6, 7, 8, 11/1;
Сатыбалдин көшесі – 1, 2, 4, 7/2, 7/3;
Карбышев көшесі – 9, 9/1, 10/3.
№ 82 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№81 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гапеев көшесі, 1б үй.
Шекаралары:
Мұқанов көшесі – 3, 9/3, 34, 11, 13, 15, 17;
Гапеев көшесі – 5, 35;
Рысқұлов көшесі– 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27.
№83 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№81 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гапеев көшесі, 1б үй.
Шекаралары:
Республика даңғылы– 1/8, 2, 3,4, 4/2, 5;
Гапеев көшесі– 2,3/3,4,5, 6, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10, 14, 16, 31, 33.
№ 84 сайлау учаскесі
Орталығы: "Дарын" мамандандырылған мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гапеев көшесі, 29/2 үй.
Шекаралары:
Гапеев көшесі – 1, 1/8, 3/2, 7.
Гапеев тұрғын алабы 1-2, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 16.
№85 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Қарағанды көлік-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Мұқанов көшесі, 21/2 үй.
Шекаралары:

проспект Шахтеров – 3, 5, 5/1, 5/2, 7.
Избирательный участок №78
Центр: Некоммерческое акционерное общество "Карагандинский университет имени академика Е.А. Букетова", улица Карбышева, дом 7.
Границы:
улица Карбышева – 1, 2, 3, 5, 5/1, 5/6, 5/9, 9/2, 9/3, 9/4, 9/6, 9/7, 9/8, 10, 12, 14, 14/2;
улица Университетская – 17/3,19, 21, 23.
Избирательный участок № 79
Центр: Некоммерческое акционерное общество "Карагандинский университет имени академика Е.А. Букетова", улица Университетская, дом 28.
Границы:
улица Университетская – 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 28/7, 28/19, 29, 34, 34/1, 36/3, 78/11, 78/19, 78/15;
Жилой район ул. Университетская 1-1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Язева – 2, 2а, 2/1, 4, 6, 8, 8а, 8/2;
проспект Шахтеров – 1, 1/2, 2/2;
микрорайон Панель-центр-2, 3,8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 45.
Избирательный участок № 80
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №66" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Карбышева, дом 17.
Границы:
улица Карбышева – 15, 15/2;
улица Муканова – 10, 10/2, 10/3, 12, 12/2, 14, 14/2, 14/3, 16, 16/2, 18, 18а, 18/2, 18/3.
Избирательный участок № 81
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №66" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Карбышева, дом 17.
Границы:
улица Муканова – 22, 24, 26, 28;
проспект Строителей – 1,1Б, 1Г, 4, 5, 6, 7, 8, 11/1;
улица Сатыбалдина – 1, 2, 4, 7/2, 7/3;
улица Карбышева – 9, 9/1, 10/3.
Избирательный участок № 82
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №81" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Гапеева, дом 1б.
Границы:
улица Муканова – 3, 9/3, 34, 11, 13, 15, 17;
улица Гапеева – 5, 35;
улица Рыскулова – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27.
Избирательный участок №83
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №81" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Гапеева, дом 1б.
Границы:
проспект Республики – 1/8,2, 3,4, 4/2, 5;
улица Гапеева – 2,3/3,4,5,6, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10, 14, 16, 31, 33.
Избирательный участок № 84
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-интернат "Дарын", улица Гапеева, дом 29/2.
Границы:
Улица Гапеева-1, 1/8, 3/2, 7.
улица Гапеева жилой массив 1- 2, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 16.
Избирательный участок №85
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Карагандинский транспортно-технический колледж" управления образования Карагандинской области, улица Муканова, дом 21/2.
Границы:

Гапеев көшесі - 9, 11, 12, 13, 15, 15/2, 17, 17/3, 17/4, 19, 19/4, 23, 25, 27, 29.
№86 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық балалар клиникалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Ержанов көшесі, 8 үй.
Шекаралары:
Ержанов көшесі, 8 үй.
№87 сайлау учаскесі
Орталығы: "Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды университеті" Коммерциялық емес акционерлік қоғамы, Мұқанов көшесі, 1 үй.
Шекаралары:
Университетская көшесі – 11, 15, 17, 17/2;
Мұқанов көшесі – 1, 1б, 1/2, 1/3, 1/6,1/9 блок-1,1/9 блок-2, тұрғын үй алабы 2 үй 2, 4, 4/1, 6, 6/2, 6/3, 8.
№88 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Сләмия Саттаров атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сатыбалдин көшесі, 15 үй.
Шекаралары:
Сатыбалдин көшесі – 8, 10, 13;
Құрылысшылар даңғылы – 9, 11, 13, 15, 17, 19;
Мұқанов көшесі - 30/2.
№89 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Сләмия Саттаров атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сатыбалдин көшесі, 15 үй.
Шекаралары:
Мұқанов көшесі – 32;
Сатыбалдин көшесі – 7, 9, 11, 11/2;
Республика даңғылы – 6, 8, 10, 14, 16, 16/2.
№90 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№27 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сатыбалдин көшесі, 24 үй.
Шекаралары:
Құрылысшылар даңғылы – 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33/4.
№91 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласы білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№27 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сатыбалдин көшесі, 24 үй.
Шекаралары:
Шахтерлер даңғылы – 31, 31а, 31б, 31/4, 36/2;
Сатыбалдин көшесі – 16, 18, 27/2, 28,28/4, 30.
№92 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№15 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сатыбалдин көшесі, 19 үй.
Шекаралары:
Шахтерлер даңғылы – 20/2, 23, 23/7, 25;
Республика даңғылы– 30, 30/2, 32, 34, 36, 38, 39;
Құрылысшылар даңғылы – 33/1;
Республика даңғылы – 22, 24.
№93 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№15 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сатыбалдин көшесі, 19 үй.
Шекаралары:
Сатыбалдин көшесі - 15/1, 17, 23, 25, 27, 29;
Республика даңғылы – 18, 18/2, 20, 28.
№94 сайлау учаскесі

улица Гапеева - 9, 11, 12, 13, 15, 15/2, 17, 17/3,17/4, 19, 19/4, 23, 25, 27, 29.
Избирательный участок № 86
Центр: Коммунальное государственное предприятие "Областная детская клиническая больница" управления здравоохранения Карагандинской области, улица Ержанова, дом 8.
Границы:
улица Ержанова-8.
Избирательный участок №87
Центр: Некоммерческое акционерное общество "Карагандинский университет имени академика Е.А. Букетова", улица Муканова, дом 1.
Границы:
улица Университетская – 11, 15, 17, 17/2;
улица Муканова – 1, 1б, 1/2, 1/3, 1/6, 1/9 блок-1, 1/9 блок-2, жилой массив 2 дом 2, 4, 4/1, 6, 6/2, 6/3, 8.
Избирательный участок № 88
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей имени Сламии Саттарова" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Сатыбалдина, дом 15.
Границы:
улица Сатыбалдина – 8, 10, 13;
проспект Строителей – 9, 11, 13, 15, 17, 19;
улица Муканова - 30/2.
Избирательный участок № 89
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей имени Сламии Саттарова" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Сатыбалдина, дом 15.
Границы:
улица Муканова – 32;
улица Сатыбалдина – 7, 9, 11, 11/2;
проспект Республики – 6, 8, 10, 14, 16, 16/2.
Избирательный участок №90
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №27" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Сатыбалдина, дом 24.
Границы:
проспект Строителей – 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33/4.
Избирательный участок №91
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №27" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Сатыбалдина, дом 24.
Границы:
проспект Шахтеров – 31, 31а, 31б, 31/4, 36/2;
улица Сатыбалдина – 16, 18, 27/2, 28, 28/4,30.
Избирательный участок №92
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №15" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Сатыбалдина, дом 19.
Границы:
проспект Шахтеров – 20/2, 23, 23/7, 25;
проспект Республики – 30, 30/2, 32, 34, 36, 38, 39;
проспект Строителей – 33/1;
проспект Республики – 22, 24.
Избирательный участок №93
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №15" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Сатыбалдина, дом 19.
Границы:
улица Сатыбалдина - 15/1, 17, 23, 25, 27, 29;
проспект Республики – 18, 18/2, 20, 28.
Избирательный участок № 94

Орталығы: Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің "АК-159/1 мекемесі" республикалық мемлекеттік мекемесі, Асфальтная көшесі, 16 үй.
Шекаралары:
Асфальтная көшесі, 16 үй.
№95 сайлау учаскесі
Орталығы: "Гиппократ" медициналық фирмасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Қасым Аманжолов көшесі, 10 үй.
Шекаралары:
Қасым Аманжолов көшесі, 10 үй.
№96 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№62 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Солнечная көшесі, 2а үй.
Шекаралары:
Бакинская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70;
Гастелло көшесі – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 26;
Жамбыл көшесі – 162, 164, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 175, 177, 178, 179, 186;
Космодемьянская көшесі – 52, 54, 57а, 58, 59, 60, 61, 61/1, 61/2, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80;
Пичугин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
Әбдіров даңғылы – 47, 47/1, 47/2, 49, 51, 52, 53, 54, 55;
Привокзальная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 5/2, 6, 7, 8, 8/4, 9, 10, 11, 12, 13;
Пригородная көшесі – 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
Пугачев көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
Солнечная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33б, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45.
№ 789 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Әлімхан Ермеков атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бауыржан Момышұлы көшесі, 30 құрылыс.
Шекаралары:
Республика даңғылы – 1/2, 1/3, 1/4;
Бауыржан Момышұлы көшесі – 24, 26,26/2,26/3,28;
Байкен Ашимов көшесі – 20, 21А,21В,21С,22,24,26, 28;
Хайрулла Қабжанов көшесі – 2,13,17,23,24,26,34,35,37,40,41,42,63,74;
Ғабдолла Құлқыбаев көшесі – – 6, 9, 18, 24/1, 26, 31, 37, 40, 45, 49, 53, 54, 57, 65/1, 68, 72, 76, 81, 83;

Центр: Республиканское государственное учреждение "Учреждение АК – 159/1" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан, улица Асфальтная, дом 16.
Границы:
Улица Асфальтная-16.
Избирательный участок № 95
Центр: Товарищество ограниченной ответственности Медицинская Фирма "Гиппократ", улица Касым Аманжолова, дом 10.
Границы:
улица Касым Аманжолова -10.
Избирательный участок №96
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №62" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области улица Солнечная, дом 2а.
Границы:
улица Бакинская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70;
улица Гастелло – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 26;
улица Жамбыла – 162, 164, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 175, 177, 178, 179, 186;
улица Космодемьянской – 52, 54, 57а, 58, 59, 60, 61, 61/1, 61/2, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80;
улица Пичугина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
проспект Абдирова – 47, 47/1, 47/2, 49, 51, 52, 53, 54, 55;
улица Привокзальная – 1, 2, 3, 4, 5, 5/2, 6, 7, 8, 8/4, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Пригородная – 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
улица Пугачева – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица Солнечная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33б, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45.
Избирательный участок № 789
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей имени Алимхана Ермекова" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Бауыржана Момышулы, строение 30.
Границы:
проспект Республики – 1/2, 1/3, 1/4;
улица Бауыржана Момышулы - 24, 26, 26/2, 26/3, 28;
улица Байкена Ашимова – 20,21/А, 21/В, 21/С, 22, 24, 26, 28;
улина Хайруллы Кабжанова –2,13,17,23,24,26,34,35,37,40,41,42,63,74;
улица Габдуллы Кулкыбаева – 6, 9, 18, 24/1, 26, 31, 37, 40, 45, 49, 53, 54, 57, 65/1, 68, 72, 76, 81, 83;

Жұмаш Аубакиров көшесі – 3, 6/1, 7, 10, 34А, 38/2, 42/1, 46, 79;
Кәрібоз Шектыбаев көшесі - 6, 15, 27, 35, 37, 39, 41, 60, 79;
Қалалық Әуежай шағын ауданы-5, 7, 7/1, 12, 21, 31, 37, 40/1, 42, 68, 70, 71, 78, 97, 97/1, 99, 100, 101, 107, 110, 112, 115, 118, 119, 125, 128, 129, 137, 146, 150, 156, 157, 161, 172, 182/1, 188, 191, 191А, 198, 208, 212, 215, 216, 217, 219, 238, 239, 240, 245, 248, 249, 262/1, 262/2;
Қалалық Әуежай шағын ауданы 5-ші көшесі – 4, 8, 17/1, 20, 21/1, 192;
Шапағат шағын ауданы - 5, 6, 7, 8, 9, 10;
137-есептік квартал - 7, 42/5, 42/6, 42/7, 90, 105, 349, 350, 445, 573, 992, 993;
138-есептік квартал-2275.
№ 792 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы ішкі саясат басқармасының "Қоғамдық Келісім" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шахтерлер көшесі, 64.
Шекаралары:
Гүлдер - 1 шағын ауданы – 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 21а, 22, 66;
Мұқанов көшесі тұрғын алабы 55- 7, 9, 10, 13, 15, 16, 57, 57а, 57б, 57/2, 59/1 үй;
Тәттімбет көшесі-10/14, 19/14, 20, 21, 22;
Тәттімбет көшесі тұрғын алабы-1-1-2,3,9,38;
Тәттімбет көшесі тұрғын алабы-2-4,5,9,12.
№ 793 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№100 кешкі мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Седов көшесі, 6 үй.
Шекаралары:
Сәкен Сейфуллин даңғылы–10, 10а, 18, 20, 22, 24, 25, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 48, 62, 64, 66, 99;
Седов көшесі – 1, 2, 4, 8, 11, 11a, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27a, 28, 28a, 30, 32, 33, 34, 35а, 36, 37а, 38, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 44, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
Краснодарский тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17;
Бадин көшесі–48, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106а, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 112а, 113, 114, 114а, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131;
Арбатская көшесі – 46, 48, 50, 52, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65/2, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 83, 87, 87а, 89, 89а, 91, 93;
Степная көшесі– 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 62/2, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 71а, 73, 74а, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88/1, 88/2, 88/4, 88/5, 88/7, 90, 92, 96, 98, 100, 102, 104, 106;

улица Жумаша Аубакирова –3, 6/1, 7, 10, 34А, 38/2, 42/1, 46, 79;
улица Карибоза Шектыбаева – 6, 15, 27, 35, 37, 39, 41, 60, 79;
микрорайон Аэропорт городской-5, 7, 7/1, 12, 21, 31, 37, 40/1, 42, 68, 70, 71, 78, 97, 97/1, 99, 100, 101, 107, 110, 112, 115, 118, 119, 125, 128, 129, 137, 146, 150, 156, 157, 161, 172, 182/1, 188, 191, 191А, 198, 208, 212, 215, 216, 217, 219, 238, 239, 240, 245, 248, 249, 262/1, 262/2;
микрорайон городской Аэропорт улица 5-ая–4, 8, 17/1, 20, 21/1, 192;
микрорайон Шапагат – 5, 6, 7, 8, 9, 10;
137 квартал – 7, 42/5, 42/6, 42/7, 90, 105, 349, 350, 445, 573, 992, 993;
138 квартал-2275.
Избирательный участок № 792
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Қоғамдық Келісім" управления внутренней политики Карагандинской области, проспект Шахтеров, строение 64.
Границы:
микрорайон Гульдер - 1 – 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 21а, 22,66;
улица Муканова жилой массив 55, дом 7, 9,10, 13, 15, 16, 57, 57а, 57б, 57/2, 59/1;
улица Таттимбета-10/14, 19/14, 20, 21,22;
улица Таттимбета жилой массив 1-2,3,9,38;
улица Таттимбета жилой массив 2-4,5,9,12.
Избирательный участок № 793
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Вечерняя школа №100" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Седова, дом 6.
Границы:
проспект Сакена Сейфуллина – 10, 10а, 18, 20, 22, 24, 25, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 48, 62, 64, 66, 99;
улица Седова – 1, 2, 4, 8, 11, 11a, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27a, 28, 28a, 30, 32, 33, 34, 35а, 36, 37а, 38, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 44, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
переулок Краснодарский – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17;
улица Бадина – 48, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106а, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 112а, 113, 114, 114а, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131;
улица Арбатская – 46, 48, 50, 52, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65/2, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 83, 87, 87а, 89, 89а, 91, 93;
улица Степная – 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 62/2, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 71а, 73, 74а, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88/1, 88/2, 88/4, 88/5, 88/7, 90, 92, 96, 98, 100, 102, 104, 106;

Республика даңғылы-23, 23/1;
Шахтерлер даңғылы – 46/1, 52, 52А, 52Б, 60;
Сарыарқа көшесі-19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 19/7, 19/8, 19/9, 19А, 19Б/С-1, 19Б/С-2, 19Б/С-3, 19Б/С-4, 19Б/С-5, 19Б/С-6, 19Б/С-7, 19Б/С-8, 19Б/С-9, 19Б/С-31, 20/7, 21/6, 21Б/С, 21Б/С-6.
№ 795 сайлау учаскесі
Орталығы: Спорт Академиясы, Мұхамедхан Сейітқұлов көшесі,16а.
Шекаралары:
Кунгей шағын ауданы-1, 2, 2/2, 3, 4, 4А ,5 , 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 27/5, 28, 29, 30, 31, 31/4, 31А, 32, 33, 33Б, 34, 34А,36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 55, 56, 57, 58, 59, 63, 64, 66, 68, 69, 70,71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 100, 101, 104, 105, 107, 108, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 124, 125, 127, 130, 135, 139, 140, 150, 155, 160, 161, 162, 184, 201, 202, 203, 210, 212, 213, 214, 216, 219, 221, 230, 234, 238, 244, 245, 247, 248, 249, 252, 253, 255, 258, 259, 267, 270, 271, 272, 274, 278, 279, 287, 299, 316, 317, 324, 326, 329, 339, 344, 355, 363, 364, 373, 374, 376, 409, 411, 412, 415, 416, 425, 426, 427, 429, 430, 435, 437, 444, 446, 449, 451, 452, 454, 457, 458, 469, 473, 474, 477, 480, 499, 502, 505, 506, 512, 513, 514, 516, 525, 526, 540, 551, 556, 557, 559, 560, 561, 566, 571, 576, 577, 578, 583, 584, 594, 600, 602, 604, 606, 607, 641, 648, 649, 657, 659, 660, 665, 671, 695, 696, 699, 709, 711, 713, 714, 716, 721, 728, 731, 740, 761, 767, 781, 783, 795, 800, 801, 803 ,828, 829, 835, 840, 842, 846, 851, 858, 872, 872А, 880, 902, 909, 921, 926, 935, 951, 958, 961, 973, 981, 987, 1001, 1002, 1076, 1218, 27А, 896 есептік, 3есептік, 13 есептік;
Кунгей шағын ауданы 1-ші көшесі- 2, 3,4/1,10, 21, 26, 27, 29, 31, 40, 41/1, 47, 57, 61, 73, 75, 87, 89, 91, 93, 97, 101, 105,113,139, 99 есептік;
Кунгей шағын ауданы 1-ші кезек- 27А, 896 есептік;
Кунгей шағын ауданы 2-ші көшесі -1, 2, 3, 4, 6, 9, 19, 20, 21, 23, 23/3, 26, 29, 31,32, 34/2, 34/3, 36, 37, 37А, 38, 43А, 44, 45А, 50, 59, 60, 61, 63, 64, 65,65/1, 66, 68, 73, 76, 80/1,81,84, 89, 89/1, 101, 102/1, 108, 116, 124;
Кунгей шағын ауданы 3-ші көшесі - 9А, 10А, 19;
Кунгей шағын ауданы 5-ші көшесі - 14, 16, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27А, 31, 33, 35, 37, 38, 40, 41, 41/1, 43, 48, 52, 53, 58, 63, 68, 70, 75, 76, 89, 91, 114;
Кунгей шағын ауданы 7-ші көшесі -85;
Кунгей шағын ауданы 9-шы көшесі -31;
Кунгей шағын ауданы 10-шы көшесі -29А, 69, 108, 184;
Кунгей шағын ауданы 4-ші алаң -8 есептік;
Кунгей шағын ауданы 14-шы көшесі -43;
Кунгей шағын ауданы 15-ші көшесі -43/1, 604;

проспект Республики-23, 23/1;
проспект Шахтеров – 46/1, 52, 52А, 52Б, 60;
улица Сарыарка-19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 19/7, 19/8, 19/9, 19А, 19Б/С-1, 19Б/С-2, 19Б/С-3, 19Б/С-4, 19Б/С-5, 19Б/С-6, 19Б/С-7, 19Б/С-8, 19Б/С-9, 19Б/С-31, 20/7, 21/6, 21Б/С, 21Б/С-6.
Избирательный участок № 795
Центр: Академия спорта, улица Мухамедхана Сейткулова, 16а.
Границы:
микрорайон Кунгей-1, 2, 2/2, 3, 4, 4А ,5 , 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 27/5, 28, 29, 30, 31, 31/4, 31А, 32, 33, 33Б, 34, 34А,36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 55, 56, 57, 58, 59, 63, 64, 66, 68, 69, 70,71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 100, 101, 104, 105, 107, 108, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 124, 125, 127, 130, 135, 139, 140, 150, 155, 160, 161, 162, 184, 201, 202, 203, 210, 212, 213, 214, 216, 219, 221, 230, 234, 238, 244, 245, 247, 248, 249, 252, 253, 255, 258, 259, 267, 270, 271, 272, 274, 278, 279, 287, 299, 316, 317, 324, 326, 329, 339, 344, 355, 363, 364, 373, 374, 376, 409, 411, 412, 415, 416, 425, 426, 427, 429, 430, 435, 437, 444, 446, 449, 451, 452, 454, 457, 458, 469, 473, 474, 477, 480, 499, 502, 505, 506, 512, 513, 514, 516, 525, 526, 540, 551, 556, 557, 559, 560, 561, 566, 571, 576, 577, 578, 583, 584, 594, 600, 602, 604, 606, 607, 641, 648, 649, 657, 659, 660, 665, 671, 695, 696, 699, 709, 711, 713, 714, 716, 721, 728, 731, 740, 761, 767, 781, 783, 795, 800, 801, 803 ,828, 829, 835, 840, 842, 846, 851, 858, 872, 872А, 880, 902, 909, 921, 926, 935, 951, 958, 961, 973, 981, 987, 1001, 1002, 1076, 1218, 27А, 896 учетный, 3учетный, 13 учетный;
микрорайон Кунгей улица 1-ая- 2, 3,4/1,10, 21, 26, 27, 29, 31, 40, 41/1, 47, 57, 61, 73, 75, 87, 89, 91, 93, 97, 101, 105,113,139, учетный 99;
микрорайон Кунгей 1 очередь- 27А, 896 учетный.
микрорайон Кунгей улица 2-ая-1, 2, 3, 4, 6, 9, 19, 20, 21, 23, 23/3, 26, 29, 31,32, 34/2, 34/3, 36, 37, 37А, 38, 43А, 44, 45А, 50, 59, 60, 61, 63, 64, 65,65/1, 66, 68, 73, 76, 80/1,81,84, 89, 89/1, 101, 102/1, 108, 116, 124;
микрорайон Кунгей улица 3-ая- 9А, 10А, 19;
микрорайон Кунгей улица 5-ая- 14, 16, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27А, 31, 33, 35, 37, 38, 40, 41, 41/1, 43, 48, 52, 53, 58, 63, 68, 70, 75, 76, 89, 91, 114;
микрорайон Кунгей улица 7-ая-85;
микрорайон Кунгей улица 9-ая-31;
микрорайон Кунгей улица 10-ая-29А, 69, 108, 184;
микрорайон Кунгей площадка 4-8 учетный;
микрорайон Кунгей улица 14-ая-43;
микрорайон Кунгей улица 15-ая-43/1, 604;

Кунгей шағын ауданы 19-шы алаң-134 есептік;
Кунгей шағын ауданы 21-ші көшесі -8, 20, 31, 56, 120, 142/1, 145, 161;
Кунгей шағын ауданы 22-ші көшесі -149А, 160;
Кунгей шағын ауданы 32-шы көшесі -34, 80;
Кунгей шағын ауданы 33-шы көшесі -26, 30, 142/1;
Кунгей шағын ауданы 34-шы көшесі -57, 70;
Кунгей шағын ауданы 36-шы көшесі -55;
Кунгей шағын ауданы Зада Кажыбеков көшесі -2, 5, 6, 8, 11А, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 29А, 29Б, 30, 31, 31А, 32, 35, 36, 37, 38/1, 44, 45, 49А, 50, 53, 55, 57, 61, 62, 65, 80, 82, 89/1, 105;
Кунгей шағын ауданы Батыр Баян көшесі-2, 6, 7, 9, 11, 13А, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25/1, 26, 28, 29, 31, 35, 38, 38/1, 39, 40, 41, 42, 45, 47, 48, 53, 55А, 57, 61, 67, 68, 72, 73, 74, 75А, 78, 104, 106;
Кунгей шағын ауданы Елебеков көшесі-1, 2, 2/1, 3, 4/1, 10А, 14, 20, 21, 23, 23А, 25, 29, 31, 35 ,36, 39, 43/1, 45/1, 47, 56, 63, 65, 65А, 66, 66А, 69, 72/1, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81/1, 88, 90, 97, 98,124, 179;
Кунгей шағын ауданы Жакан Смаков көшесі-1В, 3, 5А, 7, 10/1, 11/1, 14, 18, 19/1, 21/1, 24/1, 26, 28, 32, 37, 41, 46, 49, 50, 50А, 53, 55, 56, 62, 67, 68, 76, 78, 86, 96, 109, 114, 147А, 259;
Кунгей шағын ауданы Жанабаев көшесі-9;
Кунгей шағын ауданы Жусупбек көшесі-1Б, 2/2, 9/1, 11, 12, 13, 15, 17, 17/1, 19, 22/1, 30, 31, 66, 81Б, 83, 117, 120, 169;
Кунгей шағын ауданы Иглик би көшесі-1, 1/1, 1А, 2, 6А, 9, 13, 16, 18, 20, 23, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 36, 40/1, 41, 42, 45/1, 47,49, 51, 53, 53/2, 55, 56, 58, 61, 66, 67, 74/1, 89, 97,103;
Кунгей шағын ауданы Нил Мазитов көшесі-1В, 2, 11, 12, 17, 19, 20, 21, 21А, 22А, 27, 28, 31, 32, 33А, 33Б, 38, 39, 41, 43А,44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 61, 63, 72, 79, 80, 81/1, 86, 89, 97, 107, 121, 122, 129А,534, 570;
Кунгей шағын ауданы Фазыл Карибжанов көшесі-2А, 6, 7, 10, 12, 15/1, 19, 20, 26А, 28, 29, 32, 34, 37, 38, 38/1, 38/2, 40, 43,46, 48, 49А, 50, 51, 52, 53, 57, 58, 60, 63, 64, 64/1, 65, 66, 67, 71А, 71Б, 72, 73А, 74А, 76, 77, 78, 80, 84, 86, 89, 90, 93А, 104А, 108, 114, 115, 115/1, 128,137, 141/1, 142, 142/1, 142/6, 149,191;
Кунгей шағын ауданы Назир Турекулов көшесі-1, 1Б, 13, 16/1, 26, 27, 28, 37, 37/1, 39, 40, 41/1, 47, 49, 50, 53, 54/1, 58, 60А, 62, 62/2, 63, 68, 76, 80, 88, 103, 104;
Кунгей шағын ауданы Карим Мынбаев көшесі –1, 1/4, 1/5, 2, 2/1, 2/2, 6/1, 8, 10, 11, 11А, 12, 19, 22, 26,27, 29, 29А, 31, 32, 40, 41, 42, 43, 51/1, 54, 55, 56, 57, 60, 62, 63, 72, 74, 75А, 79, 82, 86, 87, 88, 89, 91, 101, 104, 106, 108, 110, 123, 135, 137, 153, 165, 170, 172 ,182 ,204;
Кунгей шағын ауданы Куанышбаев көшесі-1, 2, 2А, 5/1, 7, 8/1, 11, 16, 20, 21, 22, 25, 29А, 32, 34, 37/1, 39, 40, 41, 45, 46А, 47, 47Б, 49/1, 50/1, 51, 58, 61, 62, 64, 67, 70, 71, 71/1, 73, 85, 90А, 93, 102/1, 106А, 110, 117, 119, 146/1;

микрорайон Кунгей площадка 19-134 учетный;
микрорайон Кунгей улица 21-ая-8, 20, 31, 56, 120, 142/1, 145, 161;
микрорайон Кунгей улица 22-ая-149А, 160;
микрорайон Кунгей улица 32-ая-34, 80;
микрорайон Кунгей улица 33-ая-26, 30, 142/1;
микрорайон Кунгей улица 34-ая-57, 70;
микрорайон Кунгей улица 36-ая-55;
микрорайон Кунгей улица Зада Кажыбекова-2, 5, 6, 8, 11А, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 29А, 29Б, 30, 31, 31А, 32, 35, 36, 37, 38/1, 44, 45, 49А, 50, 53, 55, 57, 61, 62, 65, 80, 82, 89/1, 105;
микрорайон Кунгей улица Батыр Баяна-2, 6, 7, 9, 11, 13А, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25/1, 26, 28, 29, 31, 35, 38, 38/1, 39, 40, 41, 42, 45, 47, 48, 53, 55А, 57, 61, 67, 68, 72, 73, 74, 75А, 78, 104, 106;
микрорайон Кунгей улица Елебекова-1, 2, 2/1, 3, 4/1, 10А, 14, 20, 21, 23, 23А, 25, 29, 31, 35 ,36, 39, 43/1, 45/1, 47, 56, 63, 65, 65А, 66, 66А, 69, 72/1, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81/1, 88, 90, 97, 98,124, 179;
микрорайон Кунгей улица Жакана Смакова-1В, 3, 5А, 7, 10/1, 11/1, 14, 18, 19/1, 21/1, 24/1, 26, 28, 32, 37, 41, 46, 49, 50, 50А, 53, 55, 56, 62, 67, 68, 76, 78, 86, 96, 109, 114, 147А, 259;
микрорайон Кунгей улица Жанабаева-9;
микрорайон Кунгей улица Жусупбека-1Б, 2/2, 9/1, 11, 12, 13, 15, 17, 17/1, 19, 22/1, 30, 31, 66, 81Б, 83, 117, 120, 169;
микрорайон Кунгей улица Иглика бия-1, 1/1, 1А, 2, 6А, 9, 13, 16, 18, 20, 23, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 36, 40/1, 41, 42, 45/1, 47,49, 51, 53, 53/2, 55, 56, 58, 61, 66, 67, 74/1, 89, 97,103;
микрорайон Кунгей улица Нила Мазитов-1В, 2, 11, 12, 17, 19, 20, 21, 21А, 22А, 27, 28, 31, 32, 33А, 33Б, 38, 39, 41, 43А,44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 61, 63, 72, 79, 80, 81/1, 86, 89, 97, 107, 121, 122, 129А,534, 570;
микрорайон Кунгей улица Фазыла Карибжанова-2А, 6, 7, 10, 12, 15/1, 19, 20, 26А, 28, 29, 32, 34, 37, 38, 38/1, 38/2, 40, 43,46, 48, 49А, 50, 51, 52, 53, 57, 58, 60, 63, 64, 64/1, 65, 66, 67, 71А, 71Б, 72, 73А, 74А, 76, 77, 78, 80, 84, 86, 89, 90, 93А, 104А, 108, 114, 115, 115/1, 128,137, 141/1, 142, 142/1, 142/6, 149,191;
микрорайон Кунгей улица Назира Турекулова-1, 1Б, 13, 16/1, 26, 27, 28, 37, 37/1, 39, 40, 41/1, 47, 49, 50, 53, 54/1, 58, 60А, 62, 62/2, 63, 68, 76, 80, 88, 103, 104;
микрорайон Кунгей улица Карима Мынбаева –1, 1/4, 1/5, 2, 2/1, 2/2, 6/1, 8, 10, 11, 11А, 12, 19, 22, 26,27, 29, 29А, 31, 32, 40, 41, 42, 43, 51/1, 54, 55, 56, 57, 60, 62, 63, 72, 74, 75А, 79, 82, 86, 87, 88, 89, 91, 101, 104, 106, 108, 110, 123, 135, 137, 153, 165, 170, 172 ,182 ,204;
микрорайон Кунгей улица Куанышбаева-1, 2, 2А, 5/1, 7, 8/1, 11, 16, 20, 21, 22, 25, 29А, 32, 34, 37/1, 39, 40, 41, 45, 46А, 47, 47Б, 49/1, 50/1, 51, 58, 61, 62, 64, 67, 70, 71, 71/1, 73, 85, 90А, 93, 102/1, 106А, 110, 117, 119, 146/1;

Кунгей шағын ауданы Мухамедхан Сейткулов көшесі-9, 11, 13, 16А, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 29, 29/1, 30, 31, 31А, 31Б, 32, 37, 38, 39, 40, 41, 46, 47, 49, 49А, 49Б, 51, 54, 64, 65, 68, 70, 84, 86, 89, 89/1, 91, 101, 105, 107, 117, 126;
Кунгей шағын ауданы Нуртас Ондасынов көшесі-1/1, 1/11, 1А, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 11/1, 12, 14, 18 ,18/1 ,19, 20А, 21, 21А, 23 ,25, 26, 27, 29, 30, 31, 31А, 33, 34, 36, 36/1, 37 ,40, 41, 43, 45, 46, 50, 52, 54, 55/1, 55Б, 57, 58, 59, 63, 65, 71, 73, 81, 83, 97, 99, 101, 115, 140, 148, 167, 171;
Кунгей шағын ауданы Шолпан Жандарбеков көшесі -1, 1/1, 1/2, 3, 4/1, 5, 5/5, 6, 7, 9,11, 15, 16А, 17, 24, 25, 26, 27/1, 28/1, 29А, 30, 32, 34, 35/1, 38, 42, 43, 48, 50, 51,51Б, 55, 56, 60, 65, 68, 69, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79 , 80, 82, 83, 86 ,88, 92 ,94 ,95, 96 ,99 ,100, 101 ,105 ,115 ,116, 133,158,170,176, 195, 200, 468, 1218;
Кунгей шағын ауданы Жумаш Аубакиров көшесі-56;
Кунгей шағын ауданы Акселеу Сейдимбек көшесі-6, 13, 15, 20А, 50, 53, 54, 57, 59, 61, 63/1, 108;
ДЭУ көшесі-50 – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/3,12, 13.
Қарағанды қаласы
әкімінің
2022 жылғы 19
қыркүйектегі
№ 3
шешіміне 2 қосымша
Қарағанды қаласы әкімінің
2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 12/01
шешіміне 2 қосымша
Қарағанды қаласының Әлихан Бөкейхан ауданы бойынша сайлау учаскелері
№48 сайлау учаскесі
Орталығы: Медицина университетінің клиникасы "Қарағанды медицина университеті" Коммерциялық емес акционерлік қоғамы Ардақ көшесі, 1, құрылыс 3.
№97 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қарағанды облысы Полиция департаментінің Қарағанды қаласының полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесінің әкімшілік қамауға алынғандар үшін арнайы қабылдау, Методическая көшесі, 33/3.
№98 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 137 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мәметова көшесі, 97 үй.
Шекаралары:
Рахымжан Қошқарбаев көшесі– 28 корпус 1, 28 корпус 2, 30, 30 корпус 1, 30 корпус 2, 31 корпус 2, 32 корпус 2, 33, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 38 корпус 1, 38 корпус 2, 39, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 39 корпус 3, 40 корпус 1, 40 корпус 2, 41 корпус 1, 41 корпус 2, 41 корпус 3, 42 корпус 1, 42 корпус 2, 43 корпус 1, 45 корпус 1, 45 корпус 2, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107;

микрорайон Кунгей улица Мухамедхана Сейткулова-9, 11, 13, 16А, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 29, 29/1, 30, 31, 31А, 31Б, 32, 37, 38, 39, 40, 41, 46, 47, 49, 49А, 49Б, 51, 54, 64, 65, 68, 70, 84, 86, 89, 89/1, 91, 101, 105, 107, 117, 126;
микрорайон Кунгей улица Нуртаса Ондасынова-1/1, 1/11, 1А, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 11/1, 12, 14, 18 ,18/1 ,19, 20А, 21, 21А, 23 ,25, 26, 27, 29, 30, 31, 31А, 33, 34, 36, 36/1, 37 ,40, 41, 43, 45, 46, 50, 52, 54, 55/1, 55Б, 57, 58, 59, 63, 65, 71, 73, 81, 83, 97, 99, 101, 115, 140, 148, 167, 171;
микрорайон Кунгей улица Шолпан Жандарбекова-1, 1/1, 1/2, 3, 4/1, 5, 5/5, 6, 7, 9,11, 15, 16А, 17, 24, 25, 26, 27/1, 28/1, 29А, 30, 32, 34, 35/1, 38, 42, 43, 48, 50, 51,51Б, 55, 56, 60, 65, 68, 69, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79 , 80, 82, 83, 86 ,88, 92 ,94 ,95, 96 ,99 ,100, 101 ,105 ,115 ,116, 133,158,170,176, 195, 200, 468, 1218;
микрорайон Кунгей улица Жумаш Аубакирова-56;
микрорайон Кунгей улица Акселеу Сейдимбека-6, 13, 15, 20А, 50, 53, 54, 57, 59, 61, 63/1, 108;
улица ДЭУ-50 – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/3,12, 13.
Приложение 2 к
решению
акима города Караганды
от 19 сентября 2022 года
№ 3
Приложение 2
к решению акима
города Караганды
от 19 декабря 2018 года
№ 12/01
Избирательные участки по району Әлихан Бөкейхан города Караганды
Избирательный участок № 48
Центр: Клиника Медицинского Университета Некоммерческое акционерное общество "Медицинский университет Караганды", улица Ардак, 1, строение 3.
Избирательный участок № 97
Центр: Специальный приемник для административно арестованных государственного учреждения "Управление полиции города Караганды Департамента полиции Карагандинской области", улица Методическая, 33/3.
Избирательный участок №98
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 137" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Маметовой, дом 97.
Границы:
улица Рахимжана Кошкарбаева – 28 корпус 1, 28 корпус 2, 30, 30 корпус 1, 30 корпус 2, 31 корпус 2, 32 корпус 2, 33, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 38 корпус 1, 38 корпус 2, 39, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 39 корпус 3, 40 корпус 1, 40 корпус 2, 41 корпус 1, 41 корпус 2, 41 корпус 3, 42 корпус 1, 42 корпус 2, 43 корпус 1, 45 корпус 1, 45 корпус 2, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107;

Дружба көшесі – 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 24, 24 корпус 1 , 24 корпус 2, 26, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 27, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 29, 30, 30 корпус 1, 30 корпус 2, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 32, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 34, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 35, 35 корпус 2, 36, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 3, 38, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 40, 41, 41 корпус 2, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 58 корпус 1, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75А, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85 корпус 2, 86, 87, 88, 89, 89 корпус 2, 89А корпус 1, 90, 91, 92, 93, 94, 94 корпус 1, 94 корпус 2, 96, 98, 102, 104 корпус 1, 104 корпус 2, 104 корпус 3, 104 корпус 4,106, 106 корпус 1, 106 корпус 2, 106 корпус 3, 106 корпус 4, 108 корпус 1,108 корпус 2, 108 корпус 3, 108 корпус 4, 110 корпус 1, 110 корпус 2, 110 корпус 3, 110 корпус 4, 112, 112 корпус 1, 112 корпус 2, 112 корпус 3, 112 корпус 4;
Жекібаев көшесі – 32 корпус 1, 32 корпус 2, 34, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 36, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 38 корпус 1, 38 корпус 2, 39, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 40, 40 корпус 1, 41 корпус 1, 41 корпус 2, 42, 42 корпус 1, 42 корпус 2, 43, 43 корпус 1, 43 корпус 2, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 45, 45 корпус 1, 45 корпус 2, 46, 46 корпус 1, 46 корпус 2, 47 корпус 1, 47 корпус 2, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59 корпус 1, 59 корпус 2, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82;
Локомотивная көшесі – 1 корпус 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 3, 4, 4 корпус 2, 9, 14, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 41 корпус 1, 43 корпус 1, 43 корпус 2, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 45 корпус 1, 45, 45 корпус 2, 46, 47, 47 корпус 1, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76;
Молдағұлова көшесі – 1, 1 корпус 1, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 4 корпус 3, 5/1, 5/1корпус 1, 5/2, 5/2 корпус 2, 6, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 6 корпус 3, 6 корпус 4, 6 корпус 8, 7 корпус 1, 7 корпус 2, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 11, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 13/1, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 18, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 19, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21, 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 23, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 96, 97, 97/2, 98, 99, 101, 102, 105, 105/1, 105/2, 107, 109, 111, 111а, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127;

улица Дружбы – 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 24, 24 корпус 1 , 24 корпус 2, 26, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 27, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 29, 30, 30 корпус 1, 30 корпус 2, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 32, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 34, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 35, 35 корпус 2, 36, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 3, 38, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 40, 41, 41 корпус 2, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 58 корпус 1, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75А, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85 корпус 2, 86, 87, 88, 89, 89 корпус 2, 89А корпус 1, 90, 91, 92, 93, 94, 94 корпус 1, 94 корпус 2, 96, 98, 102, 104 корпус 1, 104 корпус 2, 104 корпус 3, 104 корпус 4,106, 106 корпус 1, 106 корпус 2, 106 корпус 3, 106 корпус 4, 108 корпус 1,108 корпус 2, 108 корпус 3, 108 корпус 4, 110 корпус 1, 110 корпус 2, 110 корпус 3, 110 корпус 4, 112, 112 корпус 1, 112 корпус 2, 112 корпус 3, 112 корпус 4;
улица Жекибаева – 32 корпус 1, 32 корпус 2, 34, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 36, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 38 корпус 1, 38 корпус 2, 39, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 40, 40 корпус 1, 41 корпус 1, 41 корпус 2, 42, 42 корпус 1, 42 корпус 2, 43, 43 корпус 1, 43 корпус 2, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 45, 45 корпус 1, 45 корпус 2, 46, 46 корпус 1, 46 корпус 2, 47 корпус 1, 47 корпус 2, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59 корпус 1, 59 корпус 2, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82;
улица Локомотивная – 1 корпус 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 3, 4, 4 корпус 2, 9, 14, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 41 корпус 1, 43 корпус 1, 43 корпус 2, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 45 корпус 1, 45, 45 корпус 2, 46, 47, 47 корпус 1, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76;
улица Молдагуловой – 1, 1 корпус 1, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 4 корпус 3, 5/1, 5/1корпус 1, 5/2, 5/2 корпус 2, 6, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 6 корпус 3, 6 корпус 4, 6 корпус 8, 7 корпус 1, 7 корпус 2, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 11, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 13/1, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 18, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 19, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21, 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 23, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 96, 97, 97/2, 98, 99, 101, 102, 105, 105/1, 105/2, 107, 109, 111, 111а, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127;

Победа көшесі – 69, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83 корпус 1, 83 корпус 2, 84, 85, 85 корпус 1, 85 корпус 2, 85А, 86, 87, 88, 88 корпус 1, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 99, 101, 103;
Серов көшесі– 48, 50, 51, 51 корпус 1, 53, 60, 62, 64, 73, 75;
Сочинская көшесі – 1, 1 корпус 1, 1 корпус 2, 2 корпус 1, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 4, 5, 5 корпус 1, 5 корпус 2, 6, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7, 7 корпус 1, 7 корпус 2, 8, 8 корпус 1, 9, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 12 корпус 1, 13, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24 корпус 2, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65;
көшесі Успенского – 11, 19, 21, 25, 26, 27, 29, 31, 52, 53 корпус 1, 54, 55, 56, 58, 58/1, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72 корпус 1, 72 корпус 2, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 111;
Юная көшесі – 1 корпус 1, 1 корпус 2, 2, 2 корпус 2, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5 корпус 1, 5 корпус 2, 6 корпус 2, 7, 7 корпус 1, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 26, 32, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 36, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 38 корпус 1, 38 корпус 2, 39, 40, 40 корпус 1, 40 корпус 2, 41, 42, 43, 44, 44 корпус 1, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70,72, 74, 76, 78, 80.
№99 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 137 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мәметова көшесі, 97 үй.
Шекаралары:
Бородин көшесі – 1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 6, 7, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48;
Железнодорожная көшесі – 2, 5, 6, 13, 14, 15, 18, 18А, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 28, 29, 29А, 30, 30а;
көшесі Герцена – 23, 24а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 32А, 35, 36, 38, 38А, 39, 40, 40А, 42, 43, 44, 44А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 54, 54А, 55, 56, 58, 60, 60а, 61, 62, 62а, 66, 97;
Мәметова көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 36, 36 А, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 38, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 39 ,40, 41, 41 корпус 1, 41 корпус 2, 42, 43, 43 корпус 1, 43 корпус 2, 44, 47 корпус 1, 47 корпус 2, 48, 49 корпус 1, 49 корпус 2, 51, 51 корпус 1, 51 корпус 2, 52, 53, 53 корпус 1, 53 корпус 2, 54, 55, 55 корпус 2, 55 корпус 4, 57, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 59А, 59а корпус 1, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87;

улица Победы – 69, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83 корпус 1, 83 корпус 2, 84, 85, 85 корпус 1, 85 корпус 2, 85А, 86, 87, 88, 88 корпус 1, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 99, 101, 103;
улица Серова – 48, 50, 51, 51 корпус 1, 53, 60, 62, 64, 73, 75;
улица Сочинская – 1, 1 корпус 1, 1 корпус 2, 2 корпус 1, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 4, 5, 5 корпус 1, 5 корпус 2, 6, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7, 7 корпус 1, 7 корпус 2, 8, 8 корпус 1, 9, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 12 корпус 1, 13, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24 корпус 2, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65;
улица Успенского – 11, 19, 21, 25, 26, 27, 29, 31, 52, 53 корпус 1, 54, 55, 56, 58, 58/1, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72 корпус 1, 72 корпус 2, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 111;
улица Юная – 1 корпус 1, 1 корпус 2, 2, 2 корпус 2, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5 корпус 1, 5 корпус 2, 6 корпус 2, 7, 7 корпус 1, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 26, 32, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 36, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 38 корпус 1, 38 корпус 2, 39, 40, 40 корпус 1, 40 корпус 2, 41, 42, 43, 44, 44 корпус 1, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70,72, 74, 76, 78, 80.
Избирательный участок №99
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 137" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Маметовой, дом 97.
Границы:
улица Бородина – 1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 6, 7, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48;
улица Железнодорожная – 2, 5, 6, 13, 14, 15, 18, 18А, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 28, 29, 29А, 30, 30а;
улица Герцена – 23, 24а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 32А, 35, 36, 38, 38А, 39, 40, 40А, 42, 43, 44, 44А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 54, 54А, 55, 56, 58, 60, 60а, 61, 62, 62а, 66, 97;
улица Маметовой – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 36, 36 А, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 38, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 39 ,40, 41, 41 корпус 1, 41 корпус 2, 42, 43, 43 корпус 1, 43 корпус 2, 44, 47 корпус 1, 47 корпус 2, 48, 49 корпус 1, 49 корпус 2, 51, 51 корпус 1, 51 корпус 2, 52, 53, 53 корпус 1, 53 корпус 2, 54, 55, 55 корпус 2, 55 корпус 4, 57, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 59А, 59а корпус 1, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87;

Менделеев көшесі – 4, 5, 9, 17, 20, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 31/2, 31/3, 32, 33/2, 34, 34/2, 35, 35/1, 36, 37/1, 39, 39/1, 41, 43, 47;
Морозов көшесі – 2, 3, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14, 15, 15 корпус 1, 15 корпус 2,16, 17, 17А,19, 19А, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 30, 30 корпус 2, 31, 32, 33, 34, 34 корпус 2, 35, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37, 38 корпус 1, 39, 40, 40 корпус 1, 40 корпус 2, 41, 42, 42 корпус 1, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76;
Карпатская көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 29, 31, 31А, 33, 33/2, 33а, 38, 39;
Набережная көшесі – 8, 11, 14, 18, 43/2, 44, 44/2, 45;
Полярная көшесі – 1, 1А, 3, 5, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12;
Больничная көшесі– 15, 15а, 16, 16А, 17, 18, 19, 19А, 19 корпус 1, 20, 20А, 20Б, 21, 21А, 22, 23, 23А, 23Б, 24, 25, 25А, 25Б, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 33, 39, 41, 43, 47, 49/1;
Победа көшесі – 16 корпус 1, 16 корпус 2, 18, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 23, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 24, 24 корпус 2, 25, 26, 27, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29, 30, 30 корпус 2, 30 корпус 1, 31, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 32, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 33, 33 корпус 2, 34, 34 а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 47, 47 корпус 1, 47 корпус 2, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56 корпус 1, 56 корпус 2, 57, 57 корпус 1, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 66 корпус 2, 67, 68, 70, 70а, 72, 74, 76, 76А;
Почтовая көшесі – 1, 1А, 2, 3, 3А, 5, 11, 11а, 13, 15, 15Б, 17, 19, 19А, 21, 21А, 22, 23, 23А, 25, 25а, 25/1, 27, 33, 35, 38, 40, 41, 41А, 42, 43, 45;
Театральная көшесі– 1, 1А, 2, 4, 12, 14, 24, 28, 30, 32, 34, 40, 58, 83, 102, 104, 104/2, 106;
Артельная көшесі – 1А, 2, 3, 5, 7, 9, 18, 18А, 19, 20, 20А;
Интернациональная көшесі – 7, 14, 17, 20, 20Б, 21, 23;
Заовражная көшесі – 3;
Таймырская көшесі – 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/2, 15, 17;
Златоуская көшесі– 1, 5, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11;
Цементная көшесі – 1, 3, 5, 7, 10, 12, 13, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 35, 37;
Жаңа-Ауыл көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 29/2, 30, 31, 32, 33;
Зеленый лог көшесі – 1, 2, 3 корпус 5, 4 корпус 3, 5 корпус 1, 5 корпус 3, 5 корпус 6, 5 корпус 8, 6, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7 корпус 5, 8;
Зеленый лог 3 көшесі– 4;
улица Зеленый лог 5 – 1;
улица Зеленый лог 6 – 2, 2/1, 6;
Шағын Садовая көшесі– 2, 4, 6, 8, 10, 16, 16/1, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
713 км көшесі;
710 км көшесі;
711 км көшесі.
№100 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласының әкімдігі Қарағанды қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Теміржолшылар" Мәдениет Сарайы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Мәметова көшесі, 111 үй.

улица Менделеева – 4, 5, 9, 17, 20, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 31/2, 31/3, 32, 33/2, 34, 34/2, 35, 35/1, 36, 37/1, 39, 39/1, 41, 43, 47;
улица Морозова – 2, 3, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14, 15, 15 корпус 1, 15 корпус 2,16, 17, 17А,19, 19А, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 30, 30 корпус 2, 31, 32, 33, 34, 34 корпус 2, 35, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37, 38 корпус 1, 39, 40, 40 корпус 1, 40 корпус 2, 41, 42, 42 корпус 1, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76;
улица Карпатская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 29, 31, 31А, 33, 33/2, 33а, 38, 39;
улица Набережная – 8, 11, 14, 18, 43/2, 44, 44/2, 45;
улица Полярная – 1, 1А, 3, 5, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Больничная – 15, 15а, 16, 16А, 17, 18, 19, 19А, 19 корпус 1, 20, 20А, 20Б, 21, 21А, 22, 23, 23А, 23Б, 24, 25, 25А, 25Б, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 33, 39, 41, 43, 47, 49/1;
улица Победы – 16 корпус 1, 16 корпус 2, 18, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 23, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 24, 24 корпус 2, 25, 26, 27, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29, 30, 30 корпус 2, 30 корпус 1, 31, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 32, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 33, 33 корпус 2, 34, 34 а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 47, 47 корпус 1, 47 корпус 2, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56 корпус 1, 56 корпус 2, 57, 57 корпус 1, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 66 корпус 2, 67, 68, 70, 70а, 72, 74, 76, 76А;
улица Почтовая – 1, 1А, 2, 3, 3А, 5, 11, 11а, 13, 15, 15Б, 17, 19, 19А, 21, 21А, 22, 23, 23А, 25, 25а, 25/1, 27, 33, 35, 38, 40, 41, 41А, 42, 43, 45;
улица Театральная – 1, 1А, 2, 4, 12, 14, 24, 28, 30, 32, 34, 40, 58, 83, 102, 104, 104/2, 106;
улица Артельная – 1А, 2, 3, 5, 7, 9, 18, 18А, 19, 20, 20А;
улица Интернациональная – 7, 14, 17, 20, 20Б, 21, 23;
улица Заовражная – 3;
улица Таймырская – 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/2, 15, 17;
улица Златоуская – 1, 5, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11;
улица Цементная – 1, 3, 5, 7, 10, 12, 13, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 35, 37;
улица Жана-Аульская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 29/2, 30, 31, 32, 33;
улица Зеленый лог – 1, 2, 3 корпус 5, 4 корпус 3, 5 корпус 1, 5 корпус 3, 5 корпус 6, 5 корпус 8, 6, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7 корпус 5, 8;
улица Зеленый лог 3 – 4;
улица Зеленый лог 5 – 1;
улица Зеленый лог 6 – 2, 2/1, 6;
улица малая Садовая – 2, 4, 6, 8, 10, 16, 16/1, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
улица 713 км;
улица 710 км;
улица 711 км.
Избирательный участок №100
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие Дворец культуры "Железнодорожников" акимата города Караганды отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Караганды, улица Маметовой, дом 111.
Границы:

Дружба көшесі – 78, 95, 95А, 97 корпус 1, 97 корпус 2, 99, 100, 101, 103 корпус 1, 103 корпус 2, 104, 114, 114 корпус 1, 114 корпус 2, 114 корпус 3, 114 корпус 4, 116, 116 корпус 1, 116 корпус 2, 116 корпус 3, 116 корпус 4, 117, 117А, 118, 118А, 120, 122, 122А, 124;
Жекібаев көшесі – 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96 корпус 1, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 118А, 120, 122, 124, 134;
Локомотивная көшесі– 77, 78, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 112А, 113, 113А, 114, 115, 116, 117, 117 корпус 1, 117А, 120, 131;
Серов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 58, 70, 72, 85, 87;
Юная көшесі – 82, 84, 86, 88, 90, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132;
Мәметова көшесі – 60, 62, 76, 78, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 101А, 103, 113, 119, 119А, 121;
Мануильский көшесі – 12;
Победа көшесі – 90, 98, 98 корпус 2, 98А, 98А корпус 1, 98А корпус 2, 98А корпус 3, 98А корпус 4, 100, 100 корпус 1, 100 корпус 2,102, 102А, 102Б, 104, 104А, 106, 106 корпус 1, 107, 108, 109, 111, 111А,112, 113, 114, 115, 115А, 116, 117, 119;
Рахымжан Қошқарбаев көшесі– 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125;
Гайдар көшесі – 3, 4, 5, 10.
№101 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 46 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Дружба көшесі, 119 үй.
Шекаралары:
Дружба көшесі – 121, 123, 127;
Локомотивная көшесі – 133, 135, 137, 139, 139А, 139/1, 141, 141 корпус 1, 141 корпус 2, 143, 144, 145, 147, 147а, 147/2, 149, 151, 153;
Жекібаев көшесі –136, 138, 140, 148;
Мануильский көшесі –16, 19, 20, 21, 22.
№102 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 85 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Дружба көшесі, 128 үй.
Шекаралары:
Серов көшесі – 80, 82, 82А, 84, 86, 91, 93, 95, 97, 97А, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109/2, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 126, 127, 129, 131, 133, 137, 137А, 139, 141, 141/2, 143, 144, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177;

улица Дружбы – 78, 95, 95А, 97 корпус 1, 97 корпус 2, 99, 100, 101, 103 корпус 1, 103 корпус 2, 104, 114, 114 корпус 1, 114 корпус 2, 114 корпус 3, 114 корпус 4, 116, 116 корпус 1, 116 корпус 2, 116 корпус 3, 116 корпус 4, 117, 117А, 118, 118А, 120, 122, 122А, 124;
улица Жекибаева – 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96 корпус 1, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 118А, 120, 122, 124, 134;
улица Локомотивная – 77, 78, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 112А, 113, 113А, 114, 115, 116, 117, 117 корпус 1, 117А, 120, 131;
улица Серова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 58, 70, 72, 85, 87;
улица Юная – 82, 84, 86, 88, 90, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132;
улица Маметовой – 60, 62, 76, 78, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 101А, 103, 113, 119, 119А, 121;
улица Мануильского – 12;
улица Победы – 90, 98, 98 корпус 2, 98А, 98А корпус 1, 98А корпус 2, 98А корпус 3, 98А корпус 4, 100, 100 корпус 1, 100 корпус 2,102, 102А, 102Б, 104, 104А, 106, 106 корпус 1, 107, 108, 109, 111, 111А,112, 113, 114, 115, 115А, 116, 117, 119;
улица Рахимжана Кошкарбаева – 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125;
улица Гайдара – 3, 4, 5, 10.
Избирательный участок №101
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 46" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Дружбы, дом 119.
Границы:
улица Дружбы – 121, 123, 127;
улица Локомотивная – 133, 135, 137, 139, 139А, 139/1, 141, 141 корпус 1, 141 корпус 2, 143, 144, 145, 147, 147а, 147/2, 149, 151, 153;
улица Жекибаева –136, 138, 140, 148;
улица Мануильского –16, 19, 20, 21, 22.
Избирательный участок №102
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 85" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Дружбы, дом 128.
Границы:
улица Серова – 80, 82, 82А, 84, 86, 91, 93, 95, 97, 97А, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109/2, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 126, 127, 129, 131, 133, 137, 137А, 139, 141, 141/2, 143, 144, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177;

Мәметова көшесі – 96, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 118, 122, 123, 124, 126, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 133А, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207;
Победа көшесі – 116, 118/3 (жатақхана), 120, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 139 корпус 2, 140, 141, 142, 142 корпус 1, 142 корпус 2, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 159, 159 корпус 2, 163, 163а, 165, 165 корпус 1, 165А, 167, 169, 171, 171 корпус 1;
Дружба көшесі – 126, 126а, 129;
Мануильский көшесі – 15, 17;
Локомотивная көшесі – 155, 155 корпус 2, 157, 159;
Тобольская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 47, 49, 51.
№103 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 12 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жекібаев көшесі, 125а.
Шекаралары:
Жаңа-Ауыл поселкесі– 1, 3, 5, 28;
Жекібаев көшесі – 125, 127, 129, 131/1, 131/2, 133, 133/1, 133/2, 135, 137, 139, 141, 142, 143,144, 145,146, 147, 149.
№ 104 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 56 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Днепровская көшесі, 14 үй.
Шекаралары:
Макаренко көшесі – 1, 1/2, 1а, 1а корпус 2, 1б, 1в, 1в корпус 1, 1в корпус 3, 1г, 1д, 1д корпус 2, 1е, 1е/1, 2, 4, 5, 6, 10/1, 11, 16/2, 19, 19 корпус 1, 20, 20/1, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 40, 41, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 54, 61, 62, 79, 83, 86, 88, 89, 90, 99, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115а, 116, 117, 118, 119, 119а, 121, 122, 136;
Лермонтов көшесі– 4, 5, 5а, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14/1, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68А, 69а, 70А, 70Б, 71, 71а, 72, 72А, 73, 75, 77, 79а, 81, 84, 89, 91, 92, 96, 96а, 97, 98, 99, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 120А, 120Б, 122, 122а, 124, 125, 126, 129, 137, 138, 139, 140, 140а, 143, 143а, 144, 145, 146, 148, 149, 151, 155, 156, 160, 165, 177, 179, 181, 182, 186, 187, 188, 189, 193, 195, 197, 198, 199, 201, 202, 204, 205, 206, 207, 209, 210, 212, 214, 216, 216А, 220, 220А, 221, 222, 222а, 223, 224, 225, 225А, 226, 227, 228, 228А, 228д, 231, 248а;

улица Маметовой – 96, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 118, 122, 123, 124, 126, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 133А, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207;
улица Победы – 116, 118/3 (общежитие), 120, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 139 корпус 2, 140, 141, 142, 142 корпус 1, 142 корпус 2, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 159, 159 корпус 2, 163, 163а, 165, 165 корпус 1, 165А, 167, 169, 171, 171 корпус 1;
улица Дружбы – 126, 126а, 129;
улица Мануильского – 15, 17;
улица Локомотивная – 155, 155 корпус 2, 157, 159;
улица Тобольская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 47, 49, 51.
Избирательный участок №103
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 12" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Жекибаева, 125а.
Границы:
поселок Жана-Аул – 1, 3, 5, 28;
улица Жекибаева – 125, 127, 129, 131/1, 131/2, 133, 133/1, 133/2, 135, 137, 139, 141, 142, 143,144, 145,146, 147, 149.
Избирательный участок № 104
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 56" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Днепровская, дом 14.
Границы:
улица Макаренко – 1, 1/2, 1а, 1а корпус 2, 1б, 1в, 1в корпус 1, 1в корпус 3, 1г, 1д, 1д корпус 2, 1е, 1е/1, 2, 4, 5, 6, 10/1, 11, 16/2, 19, 19 корпус 1, 20, 20/1, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 40, 41, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 54, 61, 62, 79, 83, 86, 88, 89, 90, 99, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115а, 116, 117, 118, 119, 119а, 121, 122, 136;
улица Лермонтова – 4, 5, 5а, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14/1, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68А, 69а, 70А, 70Б, 71, 71а, 72, 72А, 73, 75, 77, 79а, 81, 84, 89, 91, 92, 96, 96а, 97, 98, 99, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 120А, 120Б, 122, 122а, 124, 125, 126, 129, 137, 138, 139, 140, 140а, 143, 143а, 144, 145, 146, 148, 149, 151, 155, 156, 160, 165, 177, 179, 181, 182, 186, 187, 188, 189, 193, 195, 197, 198, 199, 201, 202, 204, 205, 206, 207, 209, 210, 212, 214, 216, 216А, 220, 220А, 221, 222, 222а, 223, 224, 225, 225А, 226, 227, 228, 228А, 228д, 231, 248а;

Рабочая көшесі – 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 1е, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 2д, 2ж, 2к, 3, 3а, 4, 4А, 5, 6, 7, 9, 10, 17, 18, 20, 22, 26, 26В, 27б, 28, 30, 30а, 37, 37/2, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 49, 51, 53, 54, 54а, 54/2, 55, 56, 66, 69, 70, 72, 73, 75, 82, 83, 84, 85, 89, 91, 91А, 92, 92а, 93, 93а, 94, 96, 96А, 98, 100, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 109а, 111, 113, 115, 117, 119, 122, 124, 125, 126, 127, 127а, 128, 129, 129а, 130, 131, 132, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 145а, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 160, 161, 162, 163, 165, 168, 170, 171, 173, 174, 177, 178, 180, 184, 185, 185а, 186, 189, 192, 192а, 194, 196, 197, 199, 200, 201, 207, 208, 209, 210, 211а, 212, 213, 216, 217, 218, 220, 222, 223, 224, 225, 226, 226а, 228, 230, 231, 232, 232а, 235, 236, 237, 238, 239а, 242, 244, 245, 246, 248, 249, 250а, 251, 252, 253, 256, 264, 266, 274, 276, 278, 280, 281, 290;
Деповская көшесі – 1, 2, 6, 9, 13Б, 17, 25, 28, 29, 32, 33, 36, 36а, 36б, 37, 41, 45, 52, 54, 55, 57, 58, 61, 63, 66, 67, 74, 75, 89, 91, 92, 93, 97, 97А, 98, 98а, 98б, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111а, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 118а, 119, 120, 121,121а, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 129а, 130, 130/2, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 137а, 138, 139, 140 корпус 1, 140 корпус 2, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 174, 180, 182, 184;
Саялы көшесі – 5, 7, 11, 12, 14, 15, 21, 22, 27, 28, 29, 32, 34, 36, 38, 39А, 40, 45, 46, 46/1, 46а, 48, 48а, 48/1, 52, 64, 65, 68, 69, 70, 71 ,72, 74, 76, 77, 77а, 78, 79, 81, 83, 83А, 85, 86, 88, 91, 105, 107, 108, 112, 113, 113а, 114, 115, 116, 117, 118, 118А, 119, 119а, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 138А, 139а, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 150А, 152;
Достоевский көшесі– 9, 13, 15, 17, 23, 27, 30, 32, 36, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 57, 59, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 74, 76, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 127, 129;
Днепровская көшесі – 13, 15, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 44А, 45, 46, 46А, 47, 47 корпус 1, 48, 48А, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74;
Огарев көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31;
Молдавская көшесі – 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55;
Мозаичная көшесі – 53, 55, 57, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89;

улица Рабочая – 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 1е, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 2д, 2ж, 2к, 3, 3а, 4, 4А, 5, 6, 7, 9, 10, 17, 18, 20, 22, 26, 26В, 27б, 28, 30, 30а, 37, 37/2, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 49, 51, 53, 54, 54а, 54/2, 55, 56, 66, 69, 70, 72, 73, 75, 82, 83, 84, 85, 89, 91, 91А, 92, 92а, 93, 93а, 94, 96, 96А, 98, 100, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 109а, 111, 113, 115, 117, 119, 122, 124, 125, 126, 127, 127а, 128, 129, 129а, 130, 131, 132, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 145а, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 160, 161, 162, 163, 165, 168, 170, 171, 173, 174, 177, 178, 180, 184, 185, 185а, 186, 189, 192, 192а, 194, 196, 197, 199, 200, 201, 207, 208, 209, 210, 211а, 212, 213, 216, 217, 218, 220, 222, 223, 224, 225, 226, 226а, 228, 230, 231, 232, 232а, 235, 236, 237, 238, 239а, 242, 244, 245, 246, 248, 249, 250а, 251, 252, 253, 256, 264, 266, 274, 276, 278, 280, 281, 290;
улица Деповская – 1, 2, 6, 9, 13Б, 17, 25, 28, 29, 32, 33, 36, 36а, 36б, 37, 41, 45, 52, 54, 55, 57, 58, 61, 63, 66, 67, 74, 75, 89, 91, 92, 93, 97, 97А, 98, 98а, 98б, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111а, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 118а, 119, 120, 121,121а, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 129а, 130, 130/2, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 137а, 138, 139, 140 корпус 1, 140 корпус 2, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 174, 180, 182, 184;
улица Саялы – 5, 7, 11, 12, 14, 15, 21, 22, 27, 28, 29, 32, 34, 36, 38, 39А, 40, 45, 46, 46/1, 46а, 48, 48а, 48/1, 52, 64, 65, 68, 69, 70, 71 ,72, 74, 76, 77, 77а, 78, 79, 81, 83, 83А, 85, 86, 88, 91, 105, 107, 108, 112, 113, 113а, 114, 115, 116, 117, 118, 118А, 119, 119а, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 138А, 139а, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 150А, 152;
улица Достоевского – 9, 13, 15, 17, 23, 27, 30, 32, 36, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 57, 59, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 74, 76, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 127, 129;
улица Днепровская – 13, 15, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 44А, 45, 46, 46А, 47, 47 корпус 1, 48, 48А, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74;
улица Огарева – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31;
улица Молдавская – 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55;
улица Мозаичная – 53, 55, 57, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89;

Булавин көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 33;
Урановый тұйық көшесі – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Лесной тұйық көшесі– 1, 1А, 2, 3, 4;
Вагонное депо тұйық көшесі– 2, 2А, 3, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32;
Вишневский тұйық көшесі – 1, 2, 5, 7, 9;
Пролетарский тұйық көшесі – 2, 4;
Первомайский тұйық көшесі– 1.
№105 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 134 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Солоничка станциясы, Темиртауская көшесі, 8 үй.
Шекаралары:
Теміртау көшесі – 2, 6, 9, 11, 13, 19, 21, 23, 25, 28, 31, 34, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 53;
Центральная көшесі – 1, 7, 9, 11, 13, 14, 16, 17а, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 33, 34, 35, 37, 39, 48, 49, 51;
Магистральная көшесі – 7, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 26А, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 41, 45, 49, 51;
Байкальская көшесі – 2/3;
1 Байкальская көшесі – 2/1, 2/2, 2/3, 3, 3/2, 4, 10;
2 Байкальская көшесі – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13;
3 Байкальская көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14.
№106 сайлау учаскесі
Орталығы: "Апаттар медицинасының темір жол госпитальдары" акционерлік қоғамының - "Қарағанды теміржол ауруханасы" филиалы, Мәметова көшесі, 99 үй.
Шекаралары:
"Қарағанды теміржол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Мәметова көшесі, 99.
№107 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 60 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Павленко көшесі, 9А құрылыс.
Шекаралары:
Глинка көшесі– 5, 12, 38, 53, 56, 65, 67, 69, 75, 125;
Пограничная көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 65;
Фурманов көшесі – 9, 12, 19, 23;
Сакко және Ванцетти көшесі– 8а, 10А, 14а, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15;
Бокин көшесі – 1А, 3, 3А, 4, 5, 6, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9 корпус 1, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11, 11 корпус 2, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 25а, 29, 30, 30 корпус 2, 31 корпус 2, 36, 47;
Попов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
Павленко көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 35А, 36, 36А, 37, 37А, 38, 38А, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 61/1, 61/5, 61А, 61Б, 61В, 61г, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 106;

улица Булавина – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 33;
переулок Урановый – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
переулок Лесной – 1, 1А, 2, 3, 4;
переулок Вагонное депо – 2, 2А, 3, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32;
переулок Вишневский – 1, 2, 5, 7, 9;
переулок Пролетарский – 2, 4;
переулок Первомайский – 1.
Избирательный участок №105
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 134" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, станция Кокпекты, улица Темиртауская, дом 8.
Границы:
улица Темиртауская – 2, 6, 9, 11, 13, 19, 21, 23, 25, 28, 31, 34, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 53;
улица Центральная – 1, 7, 9, 11, 13, 14, 16, 17а, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 33, 34, 35, 37, 39, 48, 49, 51;
улица Магистральная – 7, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 26А, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 41, 45, 49, 51;
улица Байкальская – 2/3;
улица 1 Байкальская – 2/1, 2/2, 2/3, 3, 3/2, 4, 10;
улица 2 Байкальская – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13;
улица 3 Байкальская – 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14.
Избирательный участок №106
Центр: Филиал Акционерного общества "Железнодорожные госпитали медицины катастроф" - "Карагандинская железнодорожная больница", улица Маметовой, дом 99.
Границы:
Товарищество с ограниченной ответственностью "Карагандинская железнодорожная больница", улица Маметовой, 99.
Избирательный участок №107
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 60" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Павленко, строение 9А.
Границы:
улица Глинки – 5, 12, 38, 53, 56, 65, 67, 69, 75, 125;
улица Пограничная – 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 65;
улица Фурманова – 9, 12, 19, 23;
улица Сакко и Ванцетти – 8а, 10А, 14а, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15;
улица Бокина – 1А, 3, 3А, 4, 5, 6, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9 корпус 1, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11, 11 корпус 2, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 25а, 29, 30, 30 корпус 2, 31 корпус 2, 36, 47;
улица Попова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
улица Павленко – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 35А, 36, 36А, 37, 37А, 38, 38А, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 61/1, 61/5, 61А, 61Б, 61В, 61г, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 106;

Шаумян көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68А, 68Б, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 95, 97, 101, 103;
Серпін көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 109;
Новосибирская көшесі– 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
Железнодорожная көшесі – 1,7, 9, 11, 11а, 12, 29, 31, 37;
Тернопольская көшесі – 1/4, 12, 14, 18, 20, 22, 22/2, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 52/1, 54, 56, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 80/1, 82, 82/1, 84, 84/1, 86, 86/1, 88, 94, 96, 98, 100, 100/2, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112/2, 114;
Заславский көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 28/5;
Войнов көшесі – 1, 1/1, 1/2, 3, 3/1, 3/2, 5, 5/1, 5/2, 7, 7/2, 7/5, 9, 9/1, 9/2, 11, 11/1, 11/2, 13, 13/1, 13/2, 15, 15/1, 15/2, 17, 17/1, 17/2, 19, 19/1, 19/2;
Инертная көшесі – 2, 2/2, 6, 6/2, 8, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 12, 12/1, 12/2, 14, 14/1, 14/2, 16, 16/1, 16/2, 18, 18/1, 18/2, 18/3;
Матросская көшесі – 10, 14, 16, 31, 35, 39, 40, 40 корпус 1, 40 корпус 2, 40 корпус 4, 41, 42, 42 корпус 1, 44, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 46, 46 корпус 1, 46 корпус 2, 48, 48 корпус 1, 48 корпус 2, 49, 50, 50 корпус 1, 50 корпус 2, 52, 54;
Короленко көшесі – 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 корпус 2, 12, 13, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 57;
Украинская көшесі – 2, 4, 6, 12, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 16, 18, 22;
Красюков көшесі – 1а, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/3, 11/4, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 19;
Ушаков көшесі – 8, 33а, 41, 41 корпус 1, 43;
Пржевальский көшесі – 1, 4, 6, 7, 7 корпус 1, 7 корпус 2, 9, 11, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14, 15, 15 корпус 1, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 18, 18 корпус 1;
Старогорняцкая көшесі – 2, 3, 3 корпус 2, 4, 5, 6 корпус 1, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 8 корпус 4, 9А, 9 корпус 3, 10, 10 корпус 1,10 корпус 2, 12А, 12, 27а, 32, 36, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 37 корпус 3, 41, 42, 44, 51, 51 корпус 2, 51 корпус 3, 51 корпус 5, 51 корпус 6, 51 корпус 8, 55, 59, 61;

улица Шаумяна – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68А, 68Б, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 95, 97, 101, 103;
улица Серпін – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 109;
улица Новосибирская – 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
улица Железнодорожная – 1,7, 9, 11, 11а, 12, 29, 31, 37;
улица Тернопольская – 1/4, 12, 14, 18, 20, 22, 22/2, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 52/1, 54, 56, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 80/1, 82, 82/1, 84, 84/1, 86, 86/1, 88, 94, 96, 98, 100, 100/2, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112/2, 114;
улица Заславского – 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 28/5;
улица Войнова – 1, 1/1, 1/2, 3, 3/1, 3/2, 5, 5/1, 5/2, 7, 7/2, 7/5, 9, 9/1, 9/2, 11, 11/1, 11/2, 13, 13/1, 13/2, 15, 15/1, 15/2, 17, 17/1, 17/2, 19, 19/1, 19/2;
улица Инертная – 2, 2/2, 6, 6/2, 8, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 12, 12/1, 12/2, 14, 14/1, 14/2, 16, 16/1, 16/2, 18, 18/1, 18/2, 18/3;
улица Матросская – 10, 14, 16, 31, 35, 39, 40, 40 корпус 1, 40 корпус 2, 40 корпус 4, 41, 42, 42 корпус 1, 44, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 46, 46 корпус 1, 46 корпус 2, 48, 48 корпус 1, 48 корпус 2, 49, 50, 50 корпус 1, 50 корпус 2, 52, 54;
улица Короленко – 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 корпус 2, 12, 13, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 57;
улица Украинская – 2, 4, 6, 12, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 16, 18, 22;
улица Красюкова – 1а, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/3, 11/4, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 19;
улица Ушакова – 8, 33а, 41, 41 корпус 1, 43;
улица Пржевальского – 1, 4, 6, 7, 7 корпус 1, 7 корпус 2, 9, 11, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14, 15, 15 корпус 1, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 18, 18 корпус 1;
улица Старогорняцкая – 2, 3, 3 корпус 2, 4, 5, 6 корпус 1, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 8 корпус 4, 9А, 9 корпус 3, 10, 10 корпус 1,10 корпус 2, 12А, 12, 27а, 32, 36, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 37 корпус 3, 41, 42, 44, 51, 51 корпус 2, 51 корпус 3, 51 корпус 5, 51 корпус 6, 51 корпус 8, 55, 59, 61;

Багрицкий көшесі – 1, 1а, 2, 3, 3 корпус 1, 3 корпус 3, 3/4, 3 корпус 6, 4, 4/1, 5, 4 корпус 6, 6, 6 корпус 2, 6 корпус 3, 6 корпус 4, 6 корпус 5, 6 корпус 6, 8, 8 корпус 1,8 корпус 2, 8 корпус 3, 8 корпус 4, 9, 9А, 9/5, 9 корпус 6, 10, 10А, 10А/1, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 14, 16, 20;
Верещагин көшесі – 1, 2А, 3А, 4, 4А, 7, 19, 21А, 23а, 25, 27А, 28;
Толбухин көшесі – 9, 31, 34, 34а, 37, 45, 55, 57, 73, 77;
Мир труда көшесі– 1, 5, 15, 19, 20, 21, 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 22, 23, 24, 25, 25а, 35, 36 корпус 1, 38, 39, 41 корпус 2;
Декабристов көшесі – 7, 8, 9, 10, 11, 12а, 13а, 14, 15, 23;
Третьяков көшесі – 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40;
Узбекская көшесі – 3, 34, 36;
Хорошинская көшесі – 4, 7, 9.
№108 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 18 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Байсейітова көшесі, 2а құрылыс.
Шекаралары:
Шота Руставели көшесі – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 13, 13/1, 15, 17, 19;
Сухопутная көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Байсейітова көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Кисловодская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Пирогов көшесі – 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28;
Арай көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Расчетная көшесі – 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Курильская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Ардақ көшесі – 29, 31, 31А, 33, 35, 35а, 37, 37а;
Сводная көшесі– 1, 2, 3, 7, 17, 19, 21, 24/2;
Зелинский көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 13, 16, 18, 20, 22 корпус 1, 24 корпус 1, 24 корпус 3, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 30;
Металлистер көшесі – (көп қабатты құрылыс) 43А, 45А, 47А, 49А, 50;
Фрунзе көшесі - 43А, 45А, 47А, 49А, 51.
№109 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің Қарағанды қаласы мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Теміржолшылар" мәдениет сарайы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының "Молодежный" мәдениет үйі, Металлисттер көшесі, 24/2 құрылыс.
Шекаралары:
Широкая көшесі– 1, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 34, 36, 38, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
Бүкілодақтық Ленин Коммунистік Жастар Одағына 40 жыл көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
Ульяновская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 21, 23, 25, 27, 27/2;

улица Багрицкого – 1, 1а, 2, 3, 3 корпус 1, 3 корпус 3, 3/4, 3 корпус 6, 4, 4/1, 5, 4 корпус 6, 6, 6 корпус 2, 6 корпус 3, 6 корпус 4, 6 корпус 5, 6 корпус 6, 8, 8 корпус 1,8 корпус 2, 8 корпус 3, 8 корпус 4, 9, 9А, 9/5, 9 корпус 6, 10, 10А, 10А/1, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 14, 16, 20;
улица Верещагина – 1, 2А, 3А, 4, 4А, 7, 19, 21А, 23а, 25, 27А, 28;
улица Толбухина – 9, 31, 34, 34а, 37, 45, 55, 57, 73, 77;
улица Мир труда – 1, 5, 15, 19, 20, 21, 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 22, 23, 24, 25, 25а, 35, 36 корпус 1, 38, 39, 41 корпус 2;
улица Декабристов – 7, 8, 9, 10, 11, 12а, 13а, 14, 15, 23;
улица Третьякова – 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Узбекская – 3, 34, 36;
улица Хорошинская – 4, 7, 9.
Избирательный участок №108
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 18" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Байсеитовой, строение 2а.
Границы:
улица Шота Руставели – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 13, 13/1, 15, 17, 19;
улица Сухопутная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Байсеитовой – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Кисловодская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Пирогова – 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28;
улица Арай – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Расчетная – 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Курильская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Ардақ – 29, 31, 31А, 33, 35, 35а, 37, 37а;
улица Сводная – 1, 2, 3, 7, 17, 19, 21, 24/2;
улица Зелинского – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 13, 16, 18, 20, 22 корпус 1, 24 корпус 1, 24 корпус 3, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 30;
улица Металлистов – (многоэтажная застройка) 43А, 45А, 47А, 49А, 50;
улица Фрунзе - 43А, 45А, 47А, 49А, 51.
Избирательный участок №109
Центр: Дом культуры "Молодежный" Коммунального государственного казенного предприятия Дворец культуры "Железнодорожников" акимата города Караганды отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Караганды, улица Металлистов, строение 24/2.
Границы:
улица Широкая – 1, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 34, 36, 38, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
улица 40 лет ВЛКСМ – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
улица Ульяновская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 21, 23, 25, 27, 27/2;

Восточная көшесі– 4, 6, 8, 12, 14, 18, 22, 24;
Зелинский көшесі – 15, 17, 19, 21, 24а, 24 корпус 2.
Читинская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15;
Циалковский көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/2, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
Пирогов көшесі – 2, 4, 6, 7, 8;
Металлистер көшесі– (көп қабатты құрылыс) 26, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 26 корпус 3, 26 корпус 4, 28, 30, 34, 36, 38, 40 (жеке құрылыс), 49.
№110 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 32 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 22 шағынаудан, 7/1 құрылыс.
Шекаралары:
22 ықшамауданы – 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 25;
Металлистер көшесі - (жеке құрылыс) 18А, 19А, 20А, 21А, 22А, 23А, 24А, 25А, 26А, 27А, 28А, 29А, 30А, 31А, 32А, 33А, 34А, 42, 44, 48;
Фрунзе көшесі – 21, 21А, 23А, 25А, 27А, 29А, 31А, 33 А, 35 А, 37 А, 39А.
№111 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 32 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 22 шағынаудан, 7/1 құрылыс.
Шекаралары:
22 ықшамауданы – 1, 1а, 4, 5, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27 корпус 61;
Зелинский көшесі – 30 корпус 1, 30 корпус 2, 32, 34, 34 корпус 1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60 А, 61;
Тверской тұйық көшесі – 1, 1а, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9А, 10, 10А, 11, 11А, 12, 13, 13а, 14, 15, 15/1, 15/2, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33/1, 33/2, 58а, 60А.
№112 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Қарағанды агротехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Арман көшесі, 3 үй.
Шекаралары:
Арман көшесі – 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24А, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36/1, 38, 44, 46, 48, 50, 51, 51А, 52, 53, 53А, 54, 55, 55А, 56, 57, 57А, 58, 59, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100А, 102;
Суворов көшесі – 9А, 11а, 13а, 13б, 15, 15а, 15б;
Сиқымбаев көшесі– 2 корпус 1, 2 корпус 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52/2, 54, 56, 58, 60, 64;
Куйбышев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/2, 30, 31, 32, 32/1, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41, 43, 45, 47, 49, 49а, 50 корпус 1, 51, 55;

улица Восточная – 4, 6, 8, 12, 14, 18, 22, 24;
улица Зелинского – 15, 17, 19, 21, 24а, 24 корпус 2.
улица Читинская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15;
улица Циалковского – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/2, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица Пирогова – 2, 4, 6, 7, 8;
улица Металлистов – (многоэтажная застройка) 26, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 26 корпус 3, 26 корпус 4, 28, 30, 34, 36, 38, 40 (индивидуальная застройка), 49.
Избирательный участок №110
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 32" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 22 микрорайон, строение 7/1.
Границы:
22 микрорайон – 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 25;
улица Металлистов - (индивидуальная застройка) 18А, 19А, 20А, 21А, 22А, 23А, 24А, 25А, 26А, 27А, 28А, 29А, 30А, 31А, 32А, 33А, 34А, 42, 44, 48;
улица Фрунзе – 21, 21А, 23А, 25А, 27А, 29А, 31А, 33 А, 35 А, 37 А, 39А.
Избирательный участок №111
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 32" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 22 микрорайон, строение 7/1.
Границы:
22 микрорайон – 1, 1а, 4, 5, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27 корпус 61;
улица Зелинского – 30 корпус 1, 30 корпус 2, 32, 34, 34 корпус 1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60 А, 61;
переулок Тверской – 1, 1а, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9А, 10, 10А, 11, 11А, 12, 13, 13а, 14, 15, 15/1, 15/2, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33/1, 33/2, 58а, 60А.
Избирательный участок №112
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Карагандинский агротехнический колледж" управления образования Карагандинской области, улица Арман, дом 3.
Границы:
улица Арман – 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24А, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36/1, 38, 44, 46, 48, 50, 51, 51А, 52, 53, 53А, 54, 55, 55А, 56, 57, 57А, 58, 59, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100А, 102;
улица Суворова – 9А, 11а, 13а, 13б, 15, 15а, 15б;
улица Сикымбаева – 2 корпус 1, 2 корпус 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52/2, 54, 56, 58, 60, 64;
улица Куйбышева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/2, 30, 31, 32, 32/1, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41, 43, 45, 47, 49, 49а, 50 корпус 1, 51, 55;

Кубанская көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 23Б, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
2-я Пятилетка көшесі – 1, 1А, 2, 3, 3/1, 4, 5/2, 5/3, 6, 7, 8, 9, 9а, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 13 корпус 1, 14, 15, 16, 17, 17а, 17б, 18, 19, 19а, 19в, 20, 21, 21а, 21б, 21в, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 23, 23а, 23б, 23г, 24, 25, 25а, 25б, 25в, 25г, 25д, 26, 28, 30, 30 корпус 1, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 36, 38, 40, 42, 46, 46 корпус 3, 47, 50;
Спартак көшесі – 3, 4, 13;
Заслонов көшесі – 2А, 2, 2 корпус 1, 3, 5, 7, 9;
Уланский тұйық көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 19;
Донская көшесі – 2А, 2Б, 4, 4А, 4б, 4В, 6, 8А, 10, 10А, 10Б, 12а, 12Б, 12В, 14, 14А, 14В, 14Б, 16, 16А, 16Б, 16Г, 16Д, 18, 18А, 18Б, 18В, 18/4, 20, 20Б, 20В, 27А, 27Б, 29, 32;
Донской тұйық көшесі – 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 22, 23, 23/2, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 48, 50, 52, 54;
Есильский тұйық көшесі – 2, 2г, 2/2, 2/3, 3, 5, 7, 9, 11, 11А, 13, 15, 15а, 15/1, 15/2, 19, 25, 25А, 29;
Братский тұйық көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11,12, 13,14;
22 ықшамаудан – 2, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36.
№113 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 42 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Д. Бедный көшесі, 65 құрылыс.
Шекаралары:
Бедный көшесі – 2А, 2А корпус 1, 2А корпус 2, 3, 4а, 6, 7, 8, 9, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1,14/2, 15, 16, 16а, 17, 17 корпус 1, 17а, 18, 18 корпус 1, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31 корпус 1, 33, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 41, 42, 46, 48, 48А, 49, 49А, 49Б, 49/1, 52, 52А, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62А, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 73 корпус 1, 73 корпус 2, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87А, 88, 88А, 89, 90, 90а, 91, 92, 93, 95, 95А, 95б, 97, 98, 99, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106а, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 120А, 122, 124, 124А, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 160а, 162, 164, 164/2, 164А, 168, 170, 172;
Суриков көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 62Б, 62В, 63, 64, 64А, 65, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 70А, 70 корпус 1, 71, 72,72 корпус 1, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 77 корпус 1, 78 а, 79, 79А, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 88Б, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 104А, 105, 106, 107, 109, 111, 111А, 115, 117, 117А,119А, 119 корпус 1, 125,127, 129, 131, 133, 133а, 134, 135, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 157, 159, 161, 163, 165;

улица Кубанская – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 23Б, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
улица 2-я Пятилетка – 1, 1А, 2, 3, 3/1, 4, 5/2, 5/3, 6, 7, 8, 9, 9а, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 13 корпус 1, 14, 15, 16, 17, 17а, 17б, 18, 19, 19а, 19в, 20, 21, 21а, 21б, 21в, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 23, 23а, 23б, 23г, 24, 25, 25а, 25б, 25в, 25г, 25д, 26, 28, 30, 30 корпус 1, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 36, 38, 40, 42, 46, 46 корпус 3, 47, 50;
улица Спартака – 3, 4, 13;
улица Заслонова – 2А, 2, 2 корпус 1, 3, 5, 7, 9;
переулок Уланский – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Донская – 2А, 2Б, 4, 4А, 4б, 4В, 6, 8А, 10, 10А, 10Б, 12а, 12Б, 12В, 14, 14А, 14В, 14Б, 16, 16А, 16Б, 16Г, 16Д, 18, 18А, 18Б, 18В, 18/4, 20, 20Б, 20В, 27А, 27Б, 29, 32;
переулок Донской – 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 22, 23, 23/2, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 48, 50, 52, 54;
переулок Есильский – 2, 2г, 2/2, 2/3, 3, 5, 7, 9, 11, 11А, 13, 15, 15а, 15/1, 15/2, 19, 25, 25А, 29;
переулок Братский – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14;
22 микрорайон – 2, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36.
Избирательный участок №113
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 42" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Д. Бедного, строение 65.
Границы:
улица Бедного – 2А, 2А корпус 1, 2А корпус 2, 3, 4а, 6, 7, 8, 9, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1,14/2, 15, 16, 16а, 17, 17 корпус 1, 17а, 18, 18 корпус 1, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31 корпус 1, 33, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 41, 42, 46, 48, 48А, 49, 49А, 49Б, 49/1, 52, 52А, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62А, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 73 корпус 1, 73 корпус 2, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87А, 88, 88А, 89, 90, 90а, 91, 92, 93, 95, 95А, 95б, 97, 98, 99, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106а, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 120А, 122, 124, 124А, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 160а, 162, 164, 164/2, 164А, 168, 170, 172;
улица Сурикова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 62Б, 62В, 63, 64, 64А, 65, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 70А, 70 корпус 1, 71, 72,72 корпус 1, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 77 корпус 1, 78 а, 79, 79А, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 88Б, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 104А, 105, 106, 107, 109, 111, 111А, 115, 117, 117А,119А, 119 корпус 1, 125,127, 129, 131, 133, 133а, 134, 135, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 157, 159, 161, 163, 165;

Әуезов көшесі – 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 2А, 2б, 2В, 3, 4, 4/1, 4А, 4Б, 4В, 4Г, 4Д, 4Е, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10 корпус 2, 11, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 12А, 12Б, 12В, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 25А, 26, 27, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 75А, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81 корпус 2, 82, 83, 85, 86,87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 109;
Вильямс көшесі – 1, 2, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 корпус 1, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 10 корпус 1, 12, 12 корпус 1.
№114 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 20 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Крымская көшесі, 20 үй.
Шекаралары:
Солоничная көшесі – 1, 5, 11, 13, 14, 16, 22;
Охранная көшесі – 2, 3, 12;
Сторожевая көшесі – 3, 17;
Бірлік көшесі – 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 15, 19, 20, 21, 23/1,24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 31, 32, 34, 36, 40, 40А, 41, 42, 42А, 44, 44А, 46, 46А, 48, 48А, 49, 49А, 51, 51А, 54, 55, 55А, 59, 59А, 63А;
Курганская көшесі – 1, 2а, 2Б, 2В, 3, 3/2, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29;
Лазо көшесі – 1, 49, 54, 56, 58;
Ново-Сортировочная көшесі – 1,10, 11, 12А, 14, 15, 16;
Пожарная көшесі – 6, 8, 12, 14, 16;
Чекалин көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23;
Пришахтинская көшесі – 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 4, 4А, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 7А, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 10А, 10Б, 11А, 12, 12А, 12 "а", 13А, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18, 18А, 19а, 20А, 21, 21А, 22, 22А, 23, 24, 24А, 25, 26, 26А, 27, 27а, 28, 28а, 29, 29А, 30, 30А, 30Б, 31А, 32А, 35, 39;
Распорядительная көшесі – 1, 1а, 3, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22А, 23, 26, 27, 28, 29, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52;
Огородная көшесі – 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 12А, 13, 14, 16, 20, 22, 23, 24, 24А, 25, 29, 32, 35, 37, 39;
Машинисттер көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 27А, 30, 32;
Толстой көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27А;
Маршак көшесі – 1, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 30;
Маршак тұйық көшесі – 14а, 16а, 18А, 20а, 22а, 24а, 26а, 28а, 30а, 32а;
Крымская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28А;

улица Ауэзова – 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 2А, 2б, 2В, 3, 4, 4/1, 4А, 4Б, 4В, 4Г, 4Д, 4Е, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10 корпус 2, 11, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 12А, 12Б, 12В, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 25А, 26, 27, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 75А, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81 корпус 2, 82, 83, 85, 86,87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 109;
улица Вильямса – 1, 2, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 корпус 1, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 10 корпус 1, 12, 12 корпус 1.
Избирательный участок №114
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 20" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Крымская, дом 20.
Границы:
улица Солоничная – 1, 5, 11, 13, 14, 16, 22;
улица Охранная – 2, 3, 12;
улица Сторожевая – 3, 17;
улица Бірлік – 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 15, 19, 20, 21, 23/1,24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 31, 32, 34, 36, 40, 40А, 41, 42, 42А, 44, 44А, 46, 46А, 48, 48А, 49, 49А, 51, 51А, 54, 55, 55А, 59, 59А, 63А;
улица Курганская – 1, 2а, 2Б, 2В, 3, 3/2, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29;
улица Лазо – 1, 49, 54, 56, 58;
улица Ново-Сортировочная – 1,10, 11, 12А, 14, 15, 16;
улица Пожарная – 6, 8, 12, 14, 16;
улица Чекалина – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23;
улица Пришахтинская – 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 4, 4А, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 7А, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 10А, 10Б, 11А, 12, 12А, 12 "а", 13А, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18, 18А, 19а, 20А, 21, 21А, 22, 22А, 23, 24, 24А, 25, 26, 26А, 27, 27а, 28, 28а, 29, 29А, 30, 30А, 30Б, 31А, 32А, 35, 39;
улица Распорядительная – 1, 1а, 3, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22А, 23, 26, 27, 28, 29, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52;
улица Огородная – 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 12А, 13, 14, 16, 20, 22, 23, 24, 24А, 25, 29, 32, 35, 37, 39;
улица Машинистов – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 27А, 30, 32;
улица Толстого – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27А;
улица Маршака – 1, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 30;
переулок Маршака – 14а, 16а, 18А, 20а, 22а, 24а, 26а, 28а, 30а, 32а;
улица Крымская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28А;

Итеэровская көшесі - 14, 16, 23, 28, 32, 34;
Рудничная көшесі – 2, 2А, 4, 6А, 8, 9, 9А, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 12а, 16, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 19/1, 19А, 20, 20А, 22, 22а;
Искра көшесі – 2, 2А, 5, 5А, 6, 6А, 8, 12, 12А, 12Б, 17, 19, 19А, 24, 25, 26, 26/1, 28;
Металлисттер көшесі – 2А, 3А, 4А, 5А, 6А, 7А, 8А, 9А, 10А;
Фрунзе көшесі – 1/2А, 1А, 2А, 3А, 4А, 5А, 6А, 7А, 8А, 9А, 10А, 11, 11А, 12А, 13А, 14А, 15А, 16А, 17А, 18А;
Галантерейная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 22/1, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62;
Аққайың көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 27Б, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48.
№115 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 30 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 21 шағын аудан, 9/2 құрылыс.
Шекаралары:
21 ықшамауданы –19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27корпус 28, 29, 30.
Фрунзе көшесі – 51А, 53А, 55А, 57А, 59А, 61А, 63А, 65А, 67А, 69А, 71А, 71Б.
Зелинский көшесі – 24 корпус 4, 24 корпус 5, 28/4, 28 корпус 3, 28 корпус 5.
Суворов көшесі – 36, 51, 51а, 52а, 53, 53а, 54а, 55, 55а, 56а, 57, 57а, 58а, 59, 60а, 61, 62а, 64а, 65, 65а, 66а, 67, 68, 68а, 69, 70а, 71а, 72а, 73, 74;
Суворов тұйық көшесі – 52, 53, 54, 56, 58, 59а, 60, 61А, 62, 63, 63А, 64, 66, 70, 71, 72, 74а.
№ 116 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 30 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 21 шағынаудан, 9/2 құрылыс.
Шекаралары:
21 шағын аудан – 1, 2 корпус 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18.
№117 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№4 көп балалы және аз қамтылған отбасылардан шыққан балаларға арналған мектеп-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 2-бесжылдық, 27а құрылыс.
Шекаралары:
23 шағын аудан –12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/2, 21, 21а, 22, 23, 24, 25.
№118 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 25 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 23 шағынаудан, 5/3 құрылыс.
Шекаралары:
23 шағын аудан – 1, 2, 3, 4, 5, 6а, 6, 7, 8, 9, 10/10а ,11, 36, 37, 38, 39а, 40.
№119 сайлау учаскесі

улица Итеэровская – 14, 16, 23, 28, 32, 34;
улица Рудничная – 2, 2А, 4, 6А, 8, 9, 9А, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 12а, 16, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 19/1, 19А, 20, 20А, 22, 22а;
улица Искры – 2, 2А, 5, 5А, 6, 6А, 8, 12, 12А, 12Б, 17, 19, 19А, 24, 25, 26, 26/1, 28;
улица Металлистов – 2А, 3А, 4А, 5А, 6А, 7А, 8А, 9А, 10А;
улица Фрунзе – 1/2А, 1А, 2А, 3А, 4А, 5А, 6А, 7А, 8А, 9А, 10А, 11, 11А, 12А, 13А, 14А, 15А, 16А, 17А, 18А;
улица Галантерейная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 22/1, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62;
улица Аққайың– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 27Б, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48.
Избирательный участок №115
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 30" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 21 микрорайон, строение 9/2.
Границы:
21 микрорайон –19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 корпус 28, 29, 30;
улица Фрунзе – 51А, 53А, 55А, 57А, 59А, 61А, 63А, 65А, 67А, 69А, 71А, 71Б;
улица Зелинского – 24 корпус 4, 24 корпус 5, 28/4, 28 корпус 3, 28 корпус 5;
улица Суворова – 36, 51, 51а, 52а, 53, 53а, 54а, 55, 55а, 56а, 57, 57а, 58а, 59, 60а, 61, 62а, 64а, 65, 65а, 66а, 67, 68, 68а, 69, 70а, 71а, 72а, 73, 74;
переулок Суворова – 52, 53, 54, 56, 58, 59а, 60, 61А, 62, 63, 63А, 64, 66, 70, 71, 71в, 72, 74а.
Избирательный участок № 116
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 30" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 21 микрорайон, строение 9/2.
Границы:
21 микрорайон – 1, 2 корпус 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; 16, 17, 18.
Избирательный участок №117
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-интернат для детей из многодетных и малообеспеченных семей №4" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 2-ая Пятилетка, строение 27а.
Границы:
23 микрорайон – 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/2, 21, 21а, 22, 23, 24, 25.
Избирательный участок №118
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 25" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 23 микрорайон, строение 5/3.
Границы:
23 микрорайон – 1, 2, 3, 4, 5, 6а, 6, 7, 8, 9, 10/10а ,11, 36, 37, 38, 39а, 40.
Избирательный участок №119

Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 25 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 23 шағын аудан, 5/3 құрылыс.
Шекаралары:
23 шағын аудан – 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 39, 46.
№120 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 51 қосымша білім беру мектеп – орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Заслонов көшесі, 35а үй.
Шекаралары:
Коммуна көшесі – 2, 3, 3А, 4, 5, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 10/1, 10А, 11/1, 12, 21А, 22/1, 22, 22/2, 29, 30, 31, 32, 31А, 31Б, 32, 32а, 33а, 33б, 34, 35, 35А, 35 Б, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49б, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 72, 74, 75, 76, 77;
Луначарский көшесі – 18, 20, 29А, 31, 31А, 31Б, 31В, 37, 37/1, 43 корпус 2, 38А, 39А, 39Б, 40А, 41, 43, 44А, 44Б, 44В, 44, 46, 46А, 46Б;
Обухов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 46;
Щербаков көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 20, 20А, 21, 22, 22а, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 27а, 28, 43, 43/2, 45, 58, 66, 68, 70, 74, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99/1, 100, 101а, 102, 103, 103А;
Павлов көшесі – 1, 1А, 1Б, 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 14, 15/1, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 26, 27, 29, 29А, 35, 40, 45, 47, 49, 51, 56;
Василевская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 42, 43, 48, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 60, 69, 71;
Жуковский көшесі – 1, 2, 3В, 4, 4А, 4Б, 4В, 5, 5Б, 5В, 6А, 6Б, 6В, 7, 7Б, 7В, 8, 8А, 8Б, 8в, 9Б, 9В, 10, 10А, 10Б, 10В, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 25А, 26, 27А, 27Б, 28, 28А, 33, 33Б, 35, 35А, 36, 36А, 36Б, 36В, 37, 38, 38А, 39, 40, 40А, 40Б, 41, 42, 43, 44, 44А, 44Б, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 58, 61, 66, 68, 86, 89, 122;
Иманжанов көшесі – 4, 27, 29, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 57;
Ушинский көшесі – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 29, 30, 32, 34, 35, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58;
Онежский тұйық көшесі – 1, 2, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 27А, 28;
Рыльский тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 15, 19, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 45, 47;
Ряжский тұйық көшесі – 1, 3, 4, 7, 7А, 8, 9, 9А, 11, 12, 15, 17, 21, 23, 24, 26, 28;
Методическая көшесі – 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24;

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 25" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 23 микрорайон, строение 5/3.
Границы:
23 микрорайон – 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 39, 46.
Избирательный участок №120
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа - центр дополнительного образования № 51" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Заслонова, дом 35а.
Границы:
улица Коммуны – 2, 3, 3А, 4, 5, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 10/1, 10А, 11/1, 12, 21А, 22/1, 22, 22/2, 29, 30, 31, 32, 31А, 31Б, 32, 32а, 33а, 33б, 34, 35, 35А, 35 Б, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49б, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 72, 74, 75, 76, 77;
улица Луначарского – 18, 20, 29А, 31, 31А, 31Б, 31В, 37, 37/1, 43 корпус 2, 38А, 39А, 39Б, 40А, 41, 43, 44А, 44Б, 44В, 44, 46, 46А, 46Б;
улица Обухова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 46;
улица Щербакова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 20, 20А, 21, 22, 22а, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 27а, 28, 43, 43/2, 45, 58, 66, 68, 70, 74, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99/1, 100, 101а, 102, 103, 103А;
улица Павлова – 1, 1А, 1Б, 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 14, 15/1, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 26, 27, 29, 29А, 35, 40, 45, 47, 49, 51, 56;
улица Василевской – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 42, 43, 48, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 60, 69, 71;
улица Жуковского – 1, 2, 3В, 4, 4А, 4Б, 4В, 5, 5Б, 5В, 6А, 6Б, 6В, 7, 7Б, 7В, 8, 8А, 8Б, 8в, 9Б, 9В, 10, 10А, 10Б, 10В, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 25А, 26, 27А, 27Б, 28, 28А, 33, 33Б, 35, 35А, 36, 36А, 36Б, 36В, 37, 38, 38А, 39, 40, 40А, 40Б, 41, 42, 43, 44, 44А, 44Б, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 58, 61, 66, 68, 86, 89, 122;
улица Иманжанова – 4, 27, 29, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 57;
улица Ушинского – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 29, 30, 32, 34, 35, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58;
переулок Онежский – 1, 2, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 27А, 28;
переулок Рыльский – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 15, 19, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 45, 47;
переулок Ряжский – 1, 3, 4, 7, 7А, 8, 9, 9А, 11, 12, 15, 17, 21, 23, 24, 26, 28;
улица Методическая – 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24;

Неверов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 17, 17А, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/2, 26, 26/2, 99, 101, 101А;
Заслонов көшесі – 4А, 10, 12, 18, 34, 34/1, 44, 46, 46/1, 50, 50/2, 75;
Лебедев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 38, 40;
Донская көшесі – 47, 47/1, 49, 52, 52А, 52Б, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67 корпус 2, 69, 71;
2-я Пятилетка көшесі – 60, 60/1, 60/2, 62, 82;
Мелитопольская көшесі – 3, 4, 4А, 4Б, 4В, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 12/1, 12А, 12Б, 13, 13/1, 14, 14А, 14Б, 15, 46;
Луначарский тұйық көшесі – 18, 20, 44;
Норильский тұйық көшесі – 1, 2, 2А, 4, 8, 9, 9А, 10А, 11, 12, 12А, 13, 14, 16, 16А, 17, 18А, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 26А, 30;
Ковалевская көшесі – 5, 7, 16, 19, 21, 22, 30, 31, 34, 35, 36, 36а;
Черемховская көшесі – 4, 6, 7, 8/1, 10, 10А, 10а корпус 1, 10а корпус 2, 10б, 10г, 11а, 15, 16, 17а, 19а, 19б, 21, 23, 24, 26, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 35, 37, 38, 44, 46, 50, 51, 52, 54, 56, 64;
Жангелдин көшесі – 1, 1а, 2, 2А, 2Б, 3, 3а, 4, 4А, 5а, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 30а, 31, 32, 33, 36, 37, 41, 45, 47, 49, 51, 59, 59А, 89, 93, 101, 103, 107, 109, 113, 119, 120, 123, 125;
Мясников көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 корпус 1, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 73, 75, 80, 83, 84, 87, 91, 94, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 123, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132;
Каменный карьер көшесі – 1, 11/2, 12, 14, 15, 39, 43а.
№121 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 33 мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Кемеровская көшесі, 36/2 үй.
Шекаралары:
Кемеровская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14У, 15, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 24/1, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/6, 42, 45, 46, 47, 48, 49, 49/6, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 61/7, 62, 63, 64, 65, 67, 67/3, 69, 94, 95, 97, 99, 113, 114;
Каракумская көшесі – 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 41, 42, 43, 43А, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 79, 79 корпус 1, 79 корпус 2, 80, 81, 81 корпус 1, 81 корпус 2, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 103/12, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 138, 155, 236;

улица Неверова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 17, 17А, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/2, 26, 26/2, 99, 101, 101А;
улица Заслонова – 4А, 10, 12, 18, 34, 34/1, 44, 46, 46/1, 50, 50/2, 75;
улица Лебедева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 38, 40;
улица Донская – 47, 47/1, 49, 52, 52А, 52Б, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67 корпус 2, 69, 71;
улица 2-я Пятилетка – 60, 60/1, 60/2, 62, 82;
улица Мелитопольская – 3, 4, 4А, 4Б, 4В, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 12/1, 12А, 12Б, 13, 13/1, 14, 14А, 14Б, 15, 46;
переулок Луначарского – 18, 20, 44;
переулок Норильский – 1, 2, 2А, 4, 8, 9, 9А, 10А, 11, 12, 12А, 13, 14, 16, 16А, 17, 18А, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 26А, 30;
улица Ковалевской – 5, 7, 16, 19, 21, 22, 30, 31, 34, 35, 36, 36а;
улица Черемховская – 4, 6, 7, 8/1, 10, 10А, 10а корпус 1, 10а корпус 2, 10б, 10г, 11а, 15, 16, 17а, 19а, 19б, 21, 23, 24, 26, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 35, 37, 38, 44, 46, 50, 51, 52, 54, 56, 64;
улица Джангильдина – 1, 1а, 2, 2А, 2Б, 3, 3а, 4, 4А, 5а, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 30а, 31, 32, 33, 36, 37, 41, 45, 47, 49, 51, 59, 59А, 89, 93, 101, 103, 107, 109, 113, 119, 120, 123, 125;
улица Мясникова – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 корпус 1, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 73, 75, 80, 83, 84, 87, 91, 94, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 123, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132;
улица Каменный карьер – 1, 11/2, 12, 14, 15, 39, 43а.
Избирательный участок №121
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Комплекс школа-ясли сад № 33" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Кемеровская, дом 36/2.
Границы:
улица Кемеровская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14У, 15, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 24/1, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/6, 42, 45, 46, 47, 48, 49, 49/6, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 61/7, 62, 63, 64, 65, 67, 67/3, 69, 94, 95, 97, 99, 113, 114;
улица Каракумская – 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 41, 42, 43, 43А, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 79, 79 корпус 1, 79 корпус 2, 80, 81, 81 корпус 1, 81 корпус 2, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 103/12, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 138, 155, 236;

Методическая көшесі– 35, 41, 43;
Шаханская көшесі – 4, 4/1, 6, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33 корпус 1, 35, 37, 38/1, 43/1, 69, 69 корпус 1, 95, 96, 96 корпус 1, 96 корпус 10;
Шұбаркөл көшесі – 12, 71, 73, 76, 77, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 103, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113;
Экибастузская көшесі – 1, 6, 7, 8, 10, 10/1, 11, 12, 15, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27А, 28, 32/1, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 41/1, 43, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 59А, 59Б, 61, 62, 64, 65/1, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 98/2, 100, 100/1, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109/1, 109/27, 115, 117, 117/4, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 137, 139, 141, 143, 143/3, 144, 145, 147, 149, 151, 153, 153/1, 155, 157;
Зеленый - 1 тұйық көшесі– 1, 5;
Зеленый - 2 тұйық көшесі– 5, 6, 10;
Зеленый - 3 тұйық көшесі– 4, 6, 7 ,8;
Зеленый - 4 тұйық көшесі– 1, 4, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11;
Зеленый - 5 тұйық көшесі– 3, 4, 5;
Зеленый - 6 тұйық көшесі– 3, 4, 6, 7, 8;
Зеленый - 7 тұйық көшесі– 4, 5, 6, 7, 8;
Зеленый - 8 тұйық көшесі– 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Зеленый - 9 тұйық көшесі– 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Зеленый - 10 тұйық көшесі– 4, 6, 8;
Рубцовский тұйық көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
№122 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 33 мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Кемеровская көшесі, 36/2 үй.
Шекаралары:
Арктическая көшесі – 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
Ачинский тұйық көшесі – 3, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25;
Бадаев тұйық көшесі – 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 5, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
Веснин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36;
Донецкая көшесі – 16, 17, 22, 24, 26, 30, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/1, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 79, 81, 81/1, 81/2, 82, 83, 84, 84А, 85, 84Б, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101;
Зуев-Ордынца тұйық көшесі– 8А, 11, 12, 16, 18, 19, 20;
Индустрия көшесі – 1, 2, 3, 3а, 6, 8, 12, 13, 13а, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 17Б, 17В, 18, 19А, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 29А, 30,30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 38, 39, 39а, 40, 41, 41А, 42, 44, 45, 45/2, 46, 47, 50, 52, 53, 54, 58, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 118, 119, 124, 126, 128;

улица Методическая – 35, 41, 43;
улица Шаханская – 4, 4/1, 6, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33 корпус 1, 35, 37, 38/1, 43/1, 69, 69 корпус 1, 95, 96, 96 корпус 1, 96 корпус 10;
улица Шубаркульская – 12, 71, 73, 76, 77, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 103, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113;
улица Экибастузская – 1, 6, 7, 8, 10, 10/1, 11, 12, 15, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27А, 28, 32/1, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 41/1, 43, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 59А, 59Б, 61, 62, 64, 65/1, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 98/2, 100, 100/1, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109/1, 109/27, 115, 117, 117/4, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 137, 139, 141, 143, 143/3, 144, 145, 147, 149, 151, 153, 153/1, 155, 157;
переулок Зеленый - 1 – 1, 5;
переулок Зеленый - 2 – 5, 6, 10;
переулок Зеленый - 3 – 4, 6, 7 ,8;
переулок Зеленый - 4 – 1, 4, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11;
переулок Зеленый - 5 – 3, 4, 5;
переулок Зеленый - 6 – 3, 4, 6, 7, 8;
переулок Зеленый - 7 – 4, 5, 6, 7, 8;
переулок Зеленый - 8 – 3, 4, 5, 6, 7, 8;
переулок Зеленый - 9 – 3, 4, 5, 6, 7, 8;
переулок Зеленый - 10 – 4, 6, 8;
переулок Рубцовский – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Избирательный участок №122
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Комплекс школа-ясли сад № 33" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Кемеровская, дом 36/2.
Границы:
улица Арктическая – 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
переулок Ачинский – 3, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25;
переулок Бадаева – 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 5, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
улица Веснина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36;
улица Донецкая – 16, 17, 22, 24, 26, 30, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/1, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 79, 81, 81/1, 81/2, 82, 83, 84, 84А, 85, 84Б, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101;
переулок Зуева-Ордынца – 8А, 11, 12, 16, 18, 19, 20;
улица Индустрии – 1, 2, 3, 3а, 6, 8, 12, 13, 13а, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 17Б, 17В, 18, 19А, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 29А, 30,30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 38, 39, 39а, 40, 41, 41А, 42, 44, 45, 45/2, 46, 47, 50, 52, 53, 54, 58, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 118, 119, 124, 126, 128;

Игарский тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26;
Кооперативный тұйық көшесі– 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 18, 19, 20;
Кольский тұйық көшесі – 3, 3А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14;
Кооперация көшесі – 1, 1А, 1Б, 2, 2а, 3, 3А, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7А, 8а, 10А, 12, 13, 15А, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 22А, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37А, 37, 39, 39А, 40, 41, 47, 48, 49, 55, 56, 56А, 58, 59, 61, 61а, 62, 64, 67, 67А, 69, 70, 71, 71А, 73, 73а, 74а, 75, 76, 76а, 78, 78А, 80А, 81, 84, 86, 86А, 88, 88А, 89, 90А, 92А, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 109, 111, 113, 115, 121, 125;
Луганская көшесі – 3, 6, 9, 20, 22, 24, 26, 27, 29, 30, 30А, 31, 32, 32А, 33, 34, 34А, 34 Б, 35, 36, 36А, 37, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 54, 57, 70, 72, 75, 82, 87, 89, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 105, 106, 109, 110, 111, 112, 113, 113А, 114А, 116а, 117, 118, 119, 120, 122, 124, 126;
Оренбургская көшесі – 6, 8, 10, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Осакаровская көшесі – 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11;
Павлодарская көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 18 корпус 1, 20, 21, 23, 24, 25, 25 корпус 1, 27, 28, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 52, 55, 59, 60, 62, 63, 68, 70, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 87, 89, 93, 95, 97, 101, 103, 105, 106, 107, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 120, 121, 122, 125, 126, 127, 128, 130, 132;
Сидорков көшесі – 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72;
Серікбаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 71, 73, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 103, 105, 105а, 106, 107, 108, 109, 112, 113, 114, 117, 118, 119, 121, 122, 122а, 122Б, 123, 124, 125, 126, 127, 128;
Топарский тұйық көшесі – 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14;
Ударная көшесі – 1, 1А, 2Б, 3, 4Б, 5, 5а, 6, 6а, 7, 9, 15, 17, 19, 20, 20А, 20б, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 29/2, 30, 31, 33А, 36, 37, 38, 39А, 40, 40А, 42, 42А, 42Б, 44, 44А, 46, 46а, 47, 48, 48А, 49, 49/2, 50, 50а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 92, 93, 95, 96, 97, 98А, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 106, 114, 122, 124, 126, 128;

переулок Игарский – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26;
переулок Кооперативный – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 18, 19, 20;
переулок Кольский – 3, 3А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14;
улица Кооперации – 1, 1А, 1Б, 2, 2а, 3, 3А, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7А, 8а, 10А, 12, 13, 15А, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 22А, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37А, 37, 39, 39А, 40, 41, 47, 48, 49, 55, 56, 56А, 58, 59, 61, 61а, 62, 64, 67, 67А, 69, 70, 71, 71А, 73, 73а, 74а, 75, 76, 76а, 78, 78А, 80А, 81, 84, 86, 86А, 88, 88А, 89, 90А, 92А, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 109, 111, 113, 115, 121, 125;
улица Луганская – 3, 6, 9, 20, 22, 24, 26, 27, 29, 30, 30А, 31, 32, 32А, 33, 34, 34А, 34 Б, 35, 36, 36А, 37, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 54, 57, 70, 72, 75, 82, 87, 89, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 105, 106, 109, 110, 111, 112, 113, 113А, 114А, 116а, 117, 118, 119, 120, 122, 124, 126;
улица Оренбургская – 6, 8, 10, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Осакаровская – 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11;
улица Павлодарская – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 18 корпус 1, 20, 21, 23, 24, 25, 25 корпус 1, 27, 28, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 52, 55, 59, 60, 62, 63, 68, 70, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 87, 89, 93, 95, 97, 101, 103, 105, 106, 107, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 120, 121, 122, 125, 126, 127, 128, 130, 132;
улица Сидоркова – 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72;
улица Серикбаева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 71, 73, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 103, 105, 105а, 106, 107, 108, 109, 112, 113, 114, 117, 118, 119, 121, 122, 122а, 122Б, 123, 124, 125, 126, 127, 128;
переулок Топарский – 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14;
улица Ударная – 1, 1А, 2Б, 3, 4Б, 5, 5а, 6, 6а, 7, 9, 15, 17, 19, 20, 20А, 20б, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 29/2, 30, 31, 33А, 36, 37, 38, 39А, 40, 40А, 42, 42А, 42Б, 44, 44А, 46, 46а, 47, 48, 48А, 49, 49/2, 50, 50а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 92, 93, 95, 96, 97, 98А, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 106, 114, 122, 124, 126, 128;

Шушенский тұйық көшесі – 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Чусовская тұйық көшесі – 3, 4, 5, 6, 8;
Барбюс көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 10б, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 25 А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107,108, 109, 110, 111, 111А, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 129,131, 135, 137;
Есенин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Горняцкая көшесі – 4, 8, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 28, 30;
Лесная көшесі – 1, 1Б, 2, 3, 3/1, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
Каракумская көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 31а, 32.
№123 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 50 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Санаторная көшесі, 22а үй.
Шекаралары:
Санаторная көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 20;
Медицинская көшесі – 1, 1А, 1б, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7а, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 8а, 9а, 10, 10а, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 25, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29, 30, 31, 32, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 33, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 35, 36, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37, 38, 38 корпус 1, 38 корпус 2, 39, 41, 42, 42 корпус 1, 42 корпус 2, 43, 44, 46, 50, 52, 54, 56;
Библиотечная көшесі– 1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 23, 23А, 24, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 25а, 26, 26а, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 27, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 30 корпус 1, 30 корпус 2, 31, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 31а, 32, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 36, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 2;
Чичерин көшесі – 3, 3/1, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5, 5/1, 5а, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7, 7/1, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
Полюсная көшесі - 1, 1А, 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 3, 3А, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5, 6, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 15 корпус 1, 15 корпус 2, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 17 корпус 1, 17 корпус 2, 18, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 19, 19 корпус 1, 19 корпус 2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21, 21 корпус 1, 21 корпус 2;

переулок Шушенский – 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
переулок Чусовской – 3, 4, 5, 6, 8;
улица Барбюса – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 10б, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 25 А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107,108, 109, 110, 111, 111А, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 129,131, 135, 137;
улица Есенина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Горняцкая – 4, 8, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 28, 30;
улица Лесная – 1, 1Б, 2, 3, 3/1, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
улица Каракумская – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 31а, 32.
Избирательный участок №123
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 50" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Санаторная, дом 22а.
Границы:
улица Санаторная – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 20;
улица Медицинская – 1, 1А, 1б, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7а, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 8а, 9а, 10, 10а, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 25, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29, 30, 31, 32, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 33, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 35, 36, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37, 38, 38 корпус 1, 38 корпус 2, 39, 41, 42, 42 корпус 1, 42 корпус 2, 43, 44, 46, 50, 52, 54, 56;
улица Библиотечная – 1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 23, 23А, 24, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 25а, 26, 26а, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 27, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 30 корпус 1, 30 корпус 2, 31, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 31а, 32, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 36, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 2;
улица Чичерина – 3, 3/1, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5, 5/1, 5а, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7, 7/1, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
улица Полюсная - 1, 1А, 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 3, 3А, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5, 6, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 15 корпус 1, 15 корпус 2, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 17 корпус 1, 17 корпус 2, 18, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 19, 19 корпус 1, 19 корпус 2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21, 21 корпус 1, 21 корпус 2;

Минин көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 10, 10А, 11, 12, 12а, 13, 14, 14А, 15, 15А, 16, 16а, 17, 17А, 18, 18/1, 18Б, 18В, 19 корпус 1, 19 корпус 2, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21, 21 корпус 1, 21 корпус 2, 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 22а, 23, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 24, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 24А, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 26, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 28, 29, 30, 30 корпус 1, 30 корпус 2, 31, 32, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 33, 34, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 35, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 36, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 38, 40, 44, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 48, 48 корпус 1, 48 корпус 2, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70;
Стахановская көшесі – 5, 7, 15, 16, 17, 17 корпус 1, 17 корпус 2, 18, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 19, 19 корпус 1, 19 корпус 2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21, 21 корпус 1, 21 корпус 2, 22, 22 корпус 1, 22корпус 2, 23, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 24;
Аптечная көшесі – 1, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 6, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 8 корпус 1,8 корпус 2, 10, 10 корпус 1,10 корпус 2, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2;
Крымская көшесі– 1, 3, 5, 7, 9, 17, 20;
Янтарная көшесі – 1, 4, 5, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17;
Мирная көшесі– 4, 6, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 14, 14А, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 15 корпус 1, 15 корпус 2, 16, 16А, 18, 18а, 20, 22/2;
Боткин көшесі– 1а, 3а, 3, 3/3, 3/7, 3/18, 5, 7, 9, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25а, 27, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 29, 31, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 35, 37, 47;
Говоров көшесі – 5, 5/1, 7/1, 10, 11, 13, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
Саранская көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 37, 37а, 38, 39, 40;
Профсоюзная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65.
№124 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 11 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ишимская көшесі, 76 А үй.
Шекаралары:
Ленская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 13, 14, 15, 15/2, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;

улица Минина – 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 10, 10А, 11, 12, 12а, 13, 14, 14А, 15, 15А, 16, 16а, 17, 17А, 18, 18/1, 18Б, 18В, 19 корпус 1, 19 корпус 2, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21, 21 корпус 1, 21 корпус 2, 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 22а, 23, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 24, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 24А, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 26, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 28, 29, 30, 30 корпус 1, 30 корпус 2, 31, 32, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 33, 34, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 35, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 36, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 38, 40, 44, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 48, 48 корпус 1, 48 корпус 2, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70;
улица Стахановская – 5, 7, 15, 16, 17, 17 корпус 1, 17 корпус 2, 18, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 19, 19 корпус 1, 19 корпус 2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21, 21 корпус 1, 21 корпус 2, 22, 22 корпус 1, 22корпус 2, 23, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 24;
улица Аптечная – 1, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 6, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 8 корпус 1,8 корпус 2, 10, 10 корпус 1,10 корпус 2, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2;
улица Крымская – 1, 3, 5, 7, 9, 17, 20;
улица Янтарная – 1, 4, 5, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17;
улица Мирная – 4, 6, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 14, 14А, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 15 корпус 1, 15 корпус 2, 16, 16А, 18, 18а, 20, 22/2;
улица Боткина – 1а, 3а, 3, 3/3, 3/7, 3/18, 5, 7, 9, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25а, 27, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 29, 31, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 35, 37, 47;
улица Говорова – 5, 5/1, 7/1, 10, 11, 13, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
улица Саранская – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 37, 37а, 38, 39, 40;
улица Профсоюзная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65.
Избирательный участок №124
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 11" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Ишимская, дом 76А.
Границы:
улица Ленская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 13, 14, 15, 15/2, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;

Ильич көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/2, 16, 16/1 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 24/1, 27, 31, 33, 35, 37, 37а, 37б, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 80, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 93а, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147;
Парковая көшесі – 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 21, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 51, 54, 55, 58, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 67А, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 91, 92А, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100а, 101, 102, 104, 106, 107, 108, 111, 112, 115, 117, 120, 122, 124, 124/1, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 135, 135/1, 136, 137, 140, 141, 141/1, 141/2, 145, 145а, 146, 147, 148, 149, 149/2, 150, 152, 153, 156, 158, 159, 160, 162, 164, 166, 168, 168А, 170, 172, 173, 174, 175, 176, 178, 180, 182, 182А, 183, 184, 185, 186, 187, 189, 190, 191, 194, 194/1, 195, 196, 198, 200, 201, 202, 204, 205, 207, 209, 211, 212, 216, 218, 226, 230, 232, 234, 236, 238, 238 А, 238 корпус 2, 240, 244, 246, 250, 252, 256, 258, 260, 283;
Шахтинская көшесі – 3, 4, 5, 6, 6а, 8, 10, 11, 22а, 23, 24, 26, 26 корпус 2, 30, 31, 32, 33, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 34, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 35, 39, 43, 44, 47, 49, 57, 58, 60, 63, 68, 75;
Южная көшесі – 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2;
Учительская көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17/2,18, 20, 21, 24, 27, 33, 33/2, 35;
Дунаевский көшесі – 1, 1А, 4, 5, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10А, 11, 12, 20;
Стадионная көшесі – 2, 2а, 3, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 29, 31, 32, 33, 36, 36а, 37, 43, 43/2, 43а, 44, 45, 46, 47, 47а, 49, 50, 50/1, 50/2, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 65/1, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 83/1, 84, 86, 90, 92, 96, 98, 100;
Ишимская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 22, 23, 23А, 24, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82;
Хабаровская көшесі – 1, 1А, 2, 2а, 3, 3Б, 4, 4Б, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 9А, 11, 13, 13а, 14, 14/1, 15, 17, 19, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 27/1, 28, 30, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 76;
Расковая көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 43, 44, 44а, 47, 48, 49, 50, 53, 53А, 54, 56/1, 56, 56а, 57, 59, 61, 62, 64, 66, 68, 70;

улица Ильича – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/2, 16, 16/1 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 24/1, 27, 31, 33, 35, 37, 37а, 37б, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 80, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 93а, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147;
улица Парковая – 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 21, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 51, 54, 55, 58, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 67А, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 91, 92А, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100а, 101, 102, 104, 106, 107, 108, 111, 112, 115, 117, 120, 122, 124, 124/1, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 135, 135/1, 136, 137, 140, 141, 141/1, 141/2, 145, 145а, 146, 147, 148, 149, 149/2, 150, 152, 153, 156, 158, 159, 160, 162, 164, 166, 168, 168А, 170, 172, 173, 174, 175, 176, 178, 180, 182, 182А, 183, 184, 185, 186, 187, 189, 190, 191, 194, 194/1, 195, 196, 198, 200, 201, 202, 204, 205, 207, 209, 211, 212, 216, 218, 226, 230, 232, 234, 236, 238, 238 А, 238 корпус 2, 240, 244, 246, 250, 252, 256, 258, 260, 283;
улица Шахтинская – 3, 4, 5, 6, 6а, 8, 10, 11, 22а, 23, 24, 26, 26 корпус 2, 30, 31, 32, 33, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 34, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 35, 39, 43, 44, 47, 49, 57, 58, 60, 63, 68, 75;
улица Южная – 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2;
улица Учительская – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17/2,18, 20, 21, 24, 27, 33, 33/2, 35;
улица Дунаевского – 1, 1А, 4, 5, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10А, 11, 12, 20;
улица Стадионная – 2, 2а, 3, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 29, 31, 32, 33, 36, 36а, 37, 43, 43/2, 43а, 44, 45, 46, 47, 47а, 49, 50, 50/1, 50/2, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 65/1, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 83/1, 84, 86, 90, 92, 96, 98, 100;
улица Ишимская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 22, 23, 23А, 24, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82;
улица Хабаровская – 1, 1А, 2, 2а, 3, 3Б, 4, 4Б, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 9А, 11, 13, 13а, 14, 14/1, 15, 17, 19, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 27/1, 28, 30, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 76;
улица Расковой – 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 43, 44, 44а, 47, 48, 49, 50, 53, 53А, 54, 56/1, 56, 56а, 57, 59, 61, 62, 64, 66, 68, 70;

1 Мая көшесі– 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 16, 17, 18А, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41;
Разведочная көшесі – 1, 1 корпус 2, 1А, 1Б, 1В, 1В корпус 1, 1В корпус 2, 1Г, 2, 2 корпус 1, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5, 6, 7, 8, 8 корпус 1, 9, 10, 10 корпус 1, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 25, 26, 27, 27 корпус 2, 28, 29, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 31, 32, 33, 34 корпус 1, 35, 36, 37, 38, 39А, 40, 41, 41 корпус 1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
Курчатов көшесі – 2, 4, 4/1, 6, 6/1, 8, 8/1, 9, 10, 10А, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 30А, 32, 32а, 34, 36, 38, 38 корпус 1, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54 корпус 1, 56 корпус 1, 58, 58 корпус 1, 60, 112.
№125 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 11 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ишимская көшесі, 76 А үй.
Шекаралары:
Мастеров көшесі – 1, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 13а, 16, 16 корпус 1, 22, 22А, 23, 27, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 46, 49, 53, 54, 54 корпус 1, 54 корпус 2, 54А, 58, 60, 62, 64;
Коммунаров көшесі – 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16А;
Енисейская көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 12А, 14А, 17, 18, 20, 21, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 39;
Харьковская көшесі – 2, 3, 4, 4А, 4Б, 4 корпус 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 26;
Нұржанов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 12/1, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Центральный тұйық көшесі – 2, 4, 5, 5 корпус 1, 5 корпус 2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Алатауская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 11/2;
Автомобильная көшесі – 1, 3, 4, 4А, 5, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13А, 14, 15, 15А, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 71;
Саранская көшесі – 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 50, 50/2, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61А, 62, 63, 63А, 64, 64А, 65, 66, 66 корпус 2, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 89, 89А, 90, 90А, 91, 92, 92А, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 103/2, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117;
Молодежная көшесі – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10, 10 корпус 2, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 20, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 28 корпус 3, 28 корпус 4, 29, 30, 31, 32, 33а, 34, 36, 38, 40;

улица 1 Мая – 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 16, 17, 18А, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41;
улица Разведочная – 1, 1 корпус 2, 1А, 1Б, 1В, 1В корпус 1, 1В корпус 2, 1Г, 2, 2 корпус 1, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5, 6, 7, 8, 8 корпус 1, 9, 10, 10 корпус 1, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 25, 26, 27, 27 корпус 2, 28, 29, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 31, 32, 33, 34 корпус 1, 35, 36, 37, 38, 39А, 40, 41, 41 корпус 1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
улица Курчатова – 2, 4, 4/1, 6, 6/1, 8, 8/1, 9, 10, 10А, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 30А, 32, 32а, 34, 36, 38, 38 корпус 1, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54 корпус 1, 56 корпус 1, 58, 58 корпус 1, 60, 112.
Избирательный участок №125
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 11" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Ишимская, дом 76А.
Границы:
улица Мастеров – 1, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 13а, 16, 16 корпус 1, 22, 22А, 23, 27, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 46, 49, 53, 54, 54 корпус 1, 54 корпус 2, 54А, 58, 60, 62, 64;
улица Коммунаров – 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16А;
улица Енисейская – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 12А, 14А, 17, 18, 20, 21, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 39;
улица Харьковская – 2, 3, 4, 4А, 4Б, 4 корпус 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 26;
улица Нуржанова – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 12/1, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
переулок Центральный – 2, 4, 5, 5 корпус 1, 5 корпус 2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Алатауская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 11/2;
улица Автомобильная – 1, 3, 4, 4А, 5, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13А, 14, 15, 15А, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 71;
улица Саранская – 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 50, 50/2, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61А, 62, 63, 63А, 64, 64А, 65, 66, 66 корпус 2, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 89, 89А, 90, 90А, 91, 92, 92А, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 103/2, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117;
улица Молодежная – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10, 10 корпус 2, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 20, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 28 корпус 3, 28 корпус 4, 29, 30, 31, 32, 33а, 34, 36, 38, 40;

Некрасов көшесі – 1, 1 корпус 1, 1 корпус 3, 1 корпус 4, 1 корпус 5, 1 корпус 6, 1 корпус 7, 1 корпус 8, 1 корпус 9, 1 корпус 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31б, 32, 33, 33а, 34, 39, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63;
Семашко көшесі – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 36, 37;
Фадеев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Пожарский көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13 корпус 1, 14, 15, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 25а, 26, 27, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 27а, 28, 29, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 29А, 30, 31, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 31А, 32, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 33А, 34, 35, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 35а, 36, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 37А, 38, 39, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 39А, 40, 41, 41 корпус 1, 41 корпус 2, 41А, 42, 43, 43 корпус 1, 43 корпус 2, 43А, 44, 45, 45 корпус 1, 45 корпус 2, 45А, 46, 47 корпус 1, 47 корпус 2, 47а, 48, 49 корпус 1, 49 корпус 2, 49А, 50, 51, 51 корпус 1, 51 корпус 2, 51 корпус 3, 51 корпус 5, 51а, 52, 53 корпус 1, 53 корпус 2, 53 корпус 3, 53, 54, 55, 55 корпус 1, 55 корпус 2, 55а, 55б, 56, 57, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 57а, 57б, 58, 59, 59 корпус 1, 59 корпус 2, 59а, 60, 61, 61 корпус 1, 61 корпус 2, 61а, 62, 63, 63 корпус 1, 63 корпус 2, 63а, 64, 65, 65 корпус 1, 65 корпус 2, 65а, 66, 67, 67 корпус 1, 67 корпус 2, 67а, 69, 70, 71, 71 корпус 1, 71 корпус 2, 71а;
Плеханов көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 2 корпус 1, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 23, 24, 129;
Челюскин көшесі – 1, 1а, 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 6, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7 корпус 2, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 15 корпус 1, 15 корпус 2, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 17 корпус 1, 17 корпус 2, 18, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 18 корпус 4, 19, 19 корпус 1, 19 корпус 2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21, 21 корпус 1, 21 корпус 2, 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 23, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 24, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 26, 26 корпус 1, 26 корпус 2;

улица Некрасова – 1, 1 корпус 1, 1 корпус 3, 1 корпус 4, 1 корпус 5, 1 корпус 6, 1 корпус 7, 1 корпус 8, 1 корпус 9, 1 корпус 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31б, 32, 33, 33а, 34, 39, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63;
улица Семашко – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 36, 37;
улица Фадеева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Пожарского – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13 корпус 1, 14, 15, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 25а, 26, 27, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 27а, 28, 29, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 29А, 30, 31, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 31А, 32, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 33А, 34, 35, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 35а, 36, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 37А, 38, 39, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 39А, 40, 41, 41 корпус 1, 41 корпус 2, 41А, 42, 43, 43 корпус 1, 43 корпус 2, 43А, 44, 45, 45 корпус 1, 45 корпус 2, 45А, 46, 47 корпус 1, 47 корпус 2, 47а, 48, 49 корпус 1, 49 корпус 2, 49А, 50, 51, 51 корпус 1, 51 корпус 2, 51 корпус 3, 51 корпус 5, 51а, 52, 53 корпус 1, 53 корпус 2, 53 корпус 3, 53, 54, 55, 55 корпус 1, 55 корпус 2, 55а, 55б, 56, 57, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 57а, 57б, 58, 59, 59 корпус 1, 59 корпус 2, 59а, 60, 61, 61 корпус 1, 61 корпус 2, 61а, 62, 63, 63 корпус 1, 63 корпус 2, 63а, 64, 65, 65 корпус 1, 65 корпус 2, 65а, 66, 67, 67 корпус 1, 67 корпус 2, 67а, 69, 70, 71, 71 корпус 1, 71 корпус 2, 71а;
улица Плеханова – 1, 1а, 1б, 2, 2 корпус 1, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 23, 24, 129;
улица Челюскина – 1, 1а, 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 6, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7 корпус 2, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 15 корпус 1, 15 корпус 2, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 17 корпус 1, 17 корпус 2, 18, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 18 корпус 4, 19, 19 корпус 1, 19 корпус 2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21, 21 корпус 1, 21 корпус 2, 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 23, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 24, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 26, 26 корпус 1, 26 корпус 2;

Бауман көшесі– 2, 2 корпус 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 15;
Медицинская көшесі - 60, 60А, 62, 62/5, 64, 66, 66а, 68, 68А, 70, 76;
Семафорная көшесі – 1, 1а, 1б, 1в, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10 корпус 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16б, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43/1, 43/2, 45, 45 корпус 1, 45 корпус 2, 47, 47а, 49, 49а, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63;
Львовский тұйық көшесі – 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20;
Владимирская көшесі – 4, 15, 15 корпус 1, 15 корпус 2, 16 корпус 2, 17 корпус 1, 17 корпус 2, 22, 25;
Чайкина көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 27, 27/1, 27 корпус 2, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 58, 59, 59 корпус 1, 59 корпус 2, 60, 61, 61 корпус 1, 61 корпус 2, 61а, 62, 62/1, 63, 63 корпус 1, 63 корпус 2, 64, 65, 65 корпус 1, 65 корпус 2, 66, 67, 67 корпус 1, 67 корпус 2, 68, 68 корпус 1, 68 корпус 2, 69, 69 корпус 1, 69 корпус 2, 70, 70 корпус 1, 70 корпус 2, 71, 71 корпус 1, 71 корпус 2, 72, 72 корпус 2, 72а, 73, 73 корпус 1, 73 корпус 2, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 156, 158, 160, 162, 164.
№126 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Санаторная көшесі, 22 үй.
Шекаралары:
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Санаторная көшесі, 22.
№127 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "Қарағанды облысы Қарағанды қаласының №1 Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, кооперация көшесі, 44 үй.
Шекаралары:
Қарағанды облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "Қарағанды облысы Қарағанды қаласының №1 арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Кооперациялар көшесі, 44.
№128 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 52859 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі, Зелинский көшесі, 34/2 үй.
Шекаралары:
"Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 52859 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі, Зелинский көшесі, 34/2.
№129 сайлау учаскесі

улица Баумана – 2, 2 корпус 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 15;
улица Медицинская - 60, 60А, 62, 62/5, 64, 66, 66а, 68, 68А, 70, 76;
улица Семафорная – 1, 1а, 1б, 1в, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10 корпус 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16б, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43/1, 43/2, 45, 45 корпус 1, 45 корпус 2, 47, 47а, 49, 49а, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63;
переулок Львовский – 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20;
улица Владимирская – 4, 15, 15 корпус 1, 15 корпус 2, 16 корпус 2, 17 корпус 1, 17 корпус 2, 22, 25;
улица Чайкиной – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 27, 27/1, 27 корпус 2, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 58, 59, 59 корпус 1, 59 корпус 2, 60, 61, 61 корпус 1, 61 корпус 2, 61а, 62, 62/1, 63, 63 корпус 1, 63 корпус 2, 64, 65, 65 корпус 1, 65 корпус 2, 66, 67, 67 корпус 1, 67 корпус 2, 68, 68 корпус 1, 68 корпус 2, 69, 69 корпус 1, 69 корпус 2, 70, 70 корпус 1, 70 корпус 2, 71, 71 корпус 1, 71 корпус 2, 72, 72 корпус 2, 72а, 73, 73 корпус 1, 73 корпус 2, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 156, 158, 160, 162, 164.
Избирательный участок №126
Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной Центр Фтизиопульмонологии" управления здровоохранения Карагандинской области, улица Санаторная, дом 22.
Границы:
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной Центр Фтизиопульмонологии" управления здровоохранения Карагандинской области, улица Санаторная, 22.
Избирательный участок №127
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг №1 г.Караганды Карагандинской области" управления координации занятости и социальных программ Карагандинской области, улица Кооперации, дом 44.
Границы:
Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг №1 г. Караганды Карагандинской области" управления координации занятости и социальных программ Карагандинской области, улица Кооперации, 44.
Избирательный участок №128
Центр: Республиканское государственное учреждение "Воинская часть 52859 Национальной гвардии Республики Казахстан", улица Зелинского, дом 34/2.
Границы:
Республиканское государственное учреждение "Воинская часть 52859 Национальной гвардии Республики Казахстан", улица Зелинского, 34/2.
Избирательный участок №129

Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Жақып Ақбаев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 12 шағын аудан, 26 үй.
Шекаралары:
12 шағын аудан – 2, 4, 6, 8, 10, 12 ,14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 34, 38.
№ 130 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Жақып Ақбаев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 12 шағын аудан, 26 үй.
Шекаралары:
12 шағын аудан –36, 40, 42, 44, 46, 46/1, 48, 57а, 63а, 67а;
13 шағын аудан –32, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42.
№131 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 54 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 13 шағын аудан, 35а үй.
Шекаралары:
13 шағын аудан – 1а, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 36.
№132 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 54 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 13 шағын аудан, 35а үй.
Шекаралары:
13 шағын аудан – 11,12, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31.
№133 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Қазыбек Нұржанов атындағы гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 12 шағын аудан, 27 үй.
Шекаралары:
12 шағын аудан – 19, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51.
№134 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 65 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 14 шағын аудан, 4Б үй.
Шекаралары:
14 шағын аудан – 1, 3, 5, 5/3, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25;
Сталелитейная көшесі – 1/1а, 2/2а, 3/3а.
№135 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 65 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 14 шағын аудан, 4Б үй.
Шекаралары:
14 шағын аудан – 16, 24, 27, 29, 31, 31/1, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 49/2.
№136 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 61 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 15 шағын аудан 12/1 үй.
Шекаралары:
15 шағын аудан – 1 корпус 2, 2корпус 2, 2 корпус 3, 2 корпус 4, 1, 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 24.
№137 сайлау учаскесі

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Жакыпа Акбаева" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 12 микрорайон, дом 26.
Границы:
12 микрорайон – 2, 4, 6, 8, 10, 12 ,14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 34, 38.
Избирательный участок № 130
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Жакыпа Акбаева" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 12 микрорайон, дом 26.
Границы:
12 микрорайон –36, 40, 42, 44, 46, 46/1, 48, 57а, 63а, 67а;
13 микрорайон –32, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42.
Избирательный участок №131
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 54" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 13 микрорайон, дом 35А.
Границы:
13 микрорайон – 1а, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 36.
Избирательный участок №132
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 54" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 13 микрорайон, дом 35А.
Границы:
13 микрорайон – 11,12, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31.
Избирательный участок №133
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия имени Казыбека Нуржанова" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 12 микрорайон, дом 27.
Границы:
12 микрорайон – 19, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51.
Избирательный участок №134
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 65" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 14 микрорайон, дом 4Б.
Границы:
14 микрорайон – 1, 3, 5, 5/3, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25;
улица Сталелитейная – 1/1а, 2/2а, 3/3а.
Избирательный участок №135
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 65" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 14 микрорайон, дом 4Б.
Границы:
14 микрорайон – 16, 24, 27, 29, 31, 31/1, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 49/2.
Избирательный участок №136
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 61" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 15 микрорайон, дом 12/1.
Границы:
15 микрорайон – 1 корпус 2, 2корпус 2, 2 корпус 3, 2 корпус 4, 1, 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 24.
Избирательный участок №137

Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 61 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 15 шағын аудан 12/1 үй.
Шекаралары:
15 шағын аудан – 12, 14, 16, 18, 20, 20/3, 22, 26, 26 корпус 2, 26 корпус 3, 28, 30.
№ 138 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 61 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 15 шағын аудан 12/1 үй.
Шекаралары:
15 шағын аудан - 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37.
№139 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Жамбыл атындағы мамандандырылған мектеп-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 12 шағын аудан, 3 үй.
Шекарасы:
11 а шағын аудан – 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 19, 20, 21, 22, 23, 27.
№ 140 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Жамбыл атындағы мамандандырылған мектеп-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 12 шағын аудан, 3 үй
Шекарасы:
12 шағын аудан – 1, 5, 7, 9, 11а, 13, 15, 17, 21;
11а шағын аудан – 14, 15, 18, 26.
№141 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Әлихан Бөкейхан атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 16 шағын аудан, 16/1.
Шекаралары:
Пристанционная көшесі – 1, 1а, 2, 2А, 3, 4, 5, 7, 7 корпус 1, 7 корпус 2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 24 корпус 3, 24 корпус 4, 24 корпус 5, 26, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 26 корпус 3, 26 корпус 4, 26 корпус 5, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 28 корпус 3, 28 корпус 4, 30, 30 корпус 1, 30 корпус 2, 31, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 46 корпус 1, 46 корпус 2, 48, 48 корпус 1, 48 корпус 2, 48 корпус 3, 48 корпус 4, 48 корпус 5, 48 корпус 6, 48 корпус 7, 48 корпус 8, 50, 50 корпус 1, 50 корпус 2, 50 корпус 3, 50 корпус 4,50 корпус 5, 50 корпус 6, 50 корпус 7, 50 корпус 8, 51, 52, 52 корпус 1, 52 корпус 2, 52 корпус 3, 52 корпус 4, 52 корпус 5, 52 корпус 6, 52 корпус 7, 52 корпус 8, 54, 54 корпус 1, 54 корпус 2;
16 шағын аудан – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 9, 12, 14, 16, 17, 18, 20.
№142 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Әлихан Бөкейхан атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 16 шағын аудан, 16/1.
Шекаралары:
16 шағын аудан – 11а, 15, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 25 корпус 2, 26, 27, 28, 30, 32, 41, 49.
№143 сайлау учаскесі

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 61" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 15 микрорайон, дом 12/1.
Границы:
15 микрорайон –12, 14, 16, 18, 20, 20/3, 22, 26, 26 корпус 2, 26 корпус 3, 28, 30.
Избирательный участок № 138
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 61" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 15 микрорайон, дом 12/1.
Границы:
15 микрорайон - 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37.
Избирательный участок №139
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-интернат имени Жамбыла" управления образования Карагандинской области, 12 микрорайон, дом 3.
Границы:
11 а микрорайон – 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 19, 20, 21, 22, 23, 27.
Избирательный участок № 140
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-интернат имени Жамбыла" управления образования Карагандинской области, 12 микрорайон, дом 3.
Границы:
12 микрорайон – 1, 5, 7, 9, 11а, 13, 15, 17, 21;
11а микрорайон – 14, 15, 18, 26.
Избирательный участок №141
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Алихана Бокейхана" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 16 микрорайон, 16/1.
Границы:
улица Пристанционная – 1, 1а, 2, 2А, 3, 4, 5, 7, 7 корпус 1, 7 корпус 2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 24 корпус 3, 24 корпус 4, 24 корпус 5, 26, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 26 корпус 3, 26 корпус 4, 26 корпус 5, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 28 корпус 3, 28 корпус 4, 30, 30 корпус 1, 30 корпус 2, 31, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 46 корпус 1, 46 корпус 2, 48, 48 корпус 1, 48 корпус 2, 48 корпус 3, 48 корпус 4, 48 корпус 5, 48 корпус 6, 48 корпус 7, 48 корпус 8, 50, 50 корпус 1, 50 корпус 2, 50 корпус 3, 50 корпус 4,50 корпус 5, 50 корпус 6, 50 корпус 7, 50 корпус 8, 51, 52, 52 корпус 1, 52 корпус 2, 52 корпус 3, 52 корпус 4, 52 корпус 5, 52 корпус 6, 52 корпус 7, 52 корпус 8, 54, 54 корпус 1, 54 корпус 2;
16 микрорайон – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 9, 12, 14, 16, 17, 18, 20.
Избирательный участок №142
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Алихана Бокейхана" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 16 микрорайон, 16/1.
Границы:
16 микрорайон – 11а, 15, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 25 корпус 2, 26, 27, 28, 30, 32, 41, 49.
Избирательный участок №143

Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№53 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Күзембаев көшесі, 32 үй.
Шекаралары:
17 шағын аудан – 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57.
№144 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№53 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Күзембаев көшесі, 32 үй.
Шекаралары:
17 шағын аудан – 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 57 корпус 2;
16 шағын аудан - 31, 33, 35, 37, 39, 43,47.
№145 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 95 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Магнитогорская көшесі, 43 үй.
Шекаралары:
Магнитогорская көшесі – 39, 41;
Күзембаев көшесі – 40, 42, 46, 52, 56, 58, 72, 82, 82/2, 84;
Бирюзов көшесі – 51;
14 ықшамаудан – 40, 42.
№ 146 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 95 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Магнитогорская көшесі, 43 үй.
Шекаралары:
Бирюзов көшесі – 1, 5, 7, 9, 11, 13, 23Б, 37, 41, 58;
Магнитогорская көшесі – 45, 47;
17 шағын аудан – 46, 47.
№147 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 14 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бирюзов көшесі, 22 А құрылыс.
Шекаралары:
11 а шағын аудан – 9, 10, 17, 24, 25;
14 шағын аудан – 2, 4, 4а, 6, 8, 10, 10 корпус 2, 20а, 22.
№148 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің Қарағанды қаласы мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Теміржолшылар" мәдениет сарайы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының "Жаңа Майқұдық" мәдениет үйі, Магнитогорская көшесі, 19 үй.
Шекаралары:
Щорс көшесі –55, 59, 65, 67, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92;
Магнитогорская көшесі – 21, 23, 23а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31 корпус 1, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 44, 46;
Белинский көшесі – 17а, 17б, 17в, 17г, 18, 19, 21, 22, 23, 24/3, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 29/1, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 45, 46, 46б, 47, 48, 49, 51, 55;
Күзембаев көшесі – 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
Соревнований көшесі– 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8-1, 8-2, 8А, 9, 10, 10А, 10-1, 10-2, 11, 12, 12А, 12-1, 12-2, 13, 13А, 14, 15, 15А, 15-1, 15-2, 16, 16А, 16-1, 16-2, 17, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 22, 22а, 23, 23а, 24, 25;
Крупская көшесі – 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 34-1, 34/2, 34а, 40, 42, 44, 46, 48;

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №53" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Кузембаева, дом 32.
Границы:
17 микрорайон – 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57.
Избирательный участок №144
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №53" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Кузембаева, дом 32.
Границы:
17 микрорайон – 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 57 корпус 2;
16 микрорайон - 31, 33, 35, 37, 39, 43, 47.
Избирательный участок №145
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 95" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области", улица Магнитогорская, дом 43.
Границы:
улица Магнитогорская – 39, 41;
улица Кузембаева – 40, 42, 46, 52, 56, 58, 72, 82, 82/2, 84;
улица Бирюзова – 51;
14 микрорайон – 40, 42.
Избирательный участок № 146
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 95" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Магнитогорская, дом 43.
Границы:
улица Бирюзова – 1, 5, 7, 9, 11, 13, 23Б, 37, 41, 58;
улица Магнитогорская – 45, 47;
17 микрорайон – 46, 47.
Избирательный участок №147
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 14" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Бирюзова, строение 22А.
Границы:
11 а микрорайон – 9, 10, 17, 24, 25;
14 микрорайон – 2, 4, 4а, 6, 8, 10, 10 корпус 2, 20а, 22.
Избирательный участок №148
Центр: Дом культуры Нового Майкудука Коммунального государственного казенного предприятия Дворец культуры "Железнодорожников" акимата города Караганды отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Караганды, улица Магнитогорская, дом 19.
Границы:
улица Щорса –55, 59, 65, 67, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92;
улица Магнитогорская – 21, 23, 23а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31 корпус 1, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 44, 46;
улица Белинского – 17а, 17б, 17в, 17г, 18, 19, 21, 22, 23, 24/3, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 29/1, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 45, 46, 46б, 47, 48, 49, 51, 55;
улица Кузембаева – 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
улица Соревнований – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8-1, 8-2, 8А, 9, 10, 10А, 10-1, 10-2, 11, 12, 12А, 12-1, 12-2, 13, 13А, 14, 15, 15А, 15-1, 15-2, 16, 16А, 16-1, 16-2, 17, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 22, 22а, 23, 23а, 24, 25;
улица Крупской – 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 34-1, 34/2, 34а, 40, 42, 44, 46, 48;

Технологическая көшесі – 2, 2а, 3, 3А, 3-1, 3-2, 4, 4а, 5, 7, 8, 8а, 9, 9А, 9-1, 9-2, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16А, 17, 18, 18а, 19, 19А, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24А, 24-1, 24-2, 25, 25а, 26, 26В, 27, 27-1, 29, 29А, 29/1, 29/2, 31, 31А, 31/1, 31/2, 32, 33, 35, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 39.
№ 149 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің Қарағанды қаласы мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Теміржолшылар" мәдениет сарайы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының "Жаңа Майқұдық" мәдениет үйі, Магнитогорская көшесі, 19 үй.
Шекаралары:
Архитектурная көшесі – 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 15, 16, 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 24, 26, 26А, 34, 44, 46;
Открытая көшесі - 34;
19 шағын аудан – 43, 44, 71, 72, 75;
Белинский көшесі – 2, 3, 3а, 4/1, 4/2, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 16/2, 17.
№150 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Қарағанды индустриалды-технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Столичная көшесі, 2а үй.
Шекаралары:
Гвардейская көшесі – 3, 5, 11, 13, 13/1, 14, 14/4, 15, 17, 20, 21, 21а, 23, 25, 25а, 27а, 27б, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 33/1, 34, 34а, 35, 36, 36а, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50;
Щорс көшесі – 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/7, 11, 12, 14, 14А, 16, 18, 20, 24, 26, 30, 31, 32, 33, 33/4, 34, 35, 36, 37, 39, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 58а, 60а, 60, 62, 70;
Күзембаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8А, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 41А, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67А, 67Б, 69, 69А, 71, 73, 75, 75А, 75Б, 77, 77А, 77В, 79;
Майлин көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 27, 28, 30, 32, 33, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 46, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60Д, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
Пестель көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11А, 12, 12А, 14, 16;
Өркен көшесі – 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 16, 18, 19, 21, 22, 22б, 23, 23А, 25, 26, 26А, 26Б, 26В, 28, 29, 33, 35, 37, 41;
Цеткин көшесі – 1А, 2А, 2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10А, 11, 11А, 12, 12А, 13, 13а, 14А, 15, 16, 16а, 17, 18, 20, 20А, 22, 24, 25, 25А, 26, 26В, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 57А, 57Б;
Поселковая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 24, 28, 30, 34А;

улица Технологическая – 2, 2а, 3, 3А, 3-1, 3-2, 4, 4а, 5, 7, 8, 8а, 9, 9А, 9-1, 9-2, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16А, 17, 18, 18а, 19, 19А, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24А, 24-1, 24-2, 25, 25а, 26, 26В, 27, 27-1, 29, 29А, 29/1, 29/2, 31, 31А, 31/1, 31/2, 32, 33, 35, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 39.
Избирательный участок № 149
Центр: Дом культуры Нового Майкудука Коммунального государственного казенного предприятия Дворец культуры "Железнодорожников" акимата города Караганды отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Караганды, улица Магнитогорская, дом 19.
Границы:
улица Архитектурная – 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 15, 16, 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 24, 26, 26А, 34, 44, 46;
улица Открытая - 34;
19 микрорайон – 43, 44, 71, 72, 75;
улица Белинского – 2, 3, 3а, 4/1, 4/2, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 16/2, 17.
Избирательный участок №150
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Карагандинский индустриально-технологический колледж" управления образования Карагандинской области, улица Столичная, дом 2а.
Границы:
улица Гвардейская – 3, 5, 11, 13, 13/1, 14, 14/4, 15, 17, 20, 21, 21а, 23, 25, 25а, 27а, 27б, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 33/1, 34, 34а, 35, 36, 36а, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50;
улица Щорса – 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/7, 11, 12, 14, 14А, 16, 18, 20, 24, 26, 30, 31, 32, 33, 33/4, 34, 35, 36, 37, 39, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 58а, 60а, 60, 62, 70;
улица Кузембаева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8А, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 41А, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67А, 67Б, 69, 69А, 71, 73, 75, 75А, 75Б, 77, 77А, 77В, 79;
улица Майлина – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 27, 28, 30, 32, 33, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 46, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60Д, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
улица Пестеля – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11А, 12, 12А, 14, 16;
улица Өркен – 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 16, 18, 19, 21, 22, 22б, 23, 23А, 25, 26, 26А, 26Б, 26В, 28, 29, 33, 35, 37, 41;
улица Цеткин – 1А, 2А, 2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10А, 11, 11А, 12, 12А, 13, 13а, 14А, 15, 16, 16а, 17, 18, 20, 20А, 22, 24, 25, 25А, 26, 26В, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 57А, 57Б;
улица Поселковая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 24, 28, 30, 34А;

Рахманинов көшесі – 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 15А, 17, 17А, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
Станиславский көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А;
Столичная көшесі – 6, 6/2, 7, 8, 9, 9/1, 10, 12, 13, 14, 14/1, 14А, 14Б, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 21/1, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/2, 32;
Стрелочная көшесі – 1, 2а, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 22/2, 24, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 36/1, 40, 43, 45, 47;
Уральская көшесі – 1, 1А, 1Б, 1В, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 22/2, 24, 24/1, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/2, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
Энгельс көшесі – 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 23, 23А, 24, 26, 26А, 27, 30, 32, 33, 34, 34А, 35, 35А, 36, 37, 38;
Лихачев көшесі – 4, 6, 8, 12, 12 корпус 11, 14, 16, 18, 20, 21 корпус 1, 21 корпус 2, 22, 22А, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 24, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 26, 27, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 32, 33, 34, 35, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 36, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 38, 39, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 57А.
№151 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 73 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Узловая көшесі, 29 үй.
Шекаралары:
Магнитогорская көшесі – 2, 3, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18;
Архитектурная өтпе жолы – 2, 4, 6, 8, 10, 12;
Конструкторская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Линейный өтпе жолы– 1, 3, 5, 7, 7/1, 9, 11;
Лихачев көшесі – 1, 2, 3, 5, 7, 7 корпус 1, 7 корпус 2, 9, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 11, 15, 17;
Мусоргский көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13 корпус 2, 14, 14А, 15, 16, 17, 18;
Узловая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
Открытая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 17а, 18, 20, 22, 24, 24/1;
18 шағын аудан – 4;
11 квартал – 7, 7а, 8, 10, 13, 14, 15.
№152 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 13 қосымша білім беру мектеп – орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бабушкин көшесі, 108 үй.
Шекаралары:

улица Рахманинова – 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 15А, 17, 17А, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица Станиславского – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А;
улица Столичная – 6, 6/2, 7, 8, 9, 9/1, 10, 12, 13, 14, 14/1, 14А, 14Б, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 21/1, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/2, 32;
улица Стрелочная – 1, 2а, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 22/2, 24, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 36/1, 40, 43, 45, 47;
улица Уральская – 1, 1А, 1Б, 1В, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 22/2, 24, 24/1, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/2, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
улица Энгельса – 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 23, 23А, 24, 26, 26А, 27, 30, 32, 33, 34, 34А, 35, 35А, 36, 37, 38;
улица Лихачева – 4, 6, 8, 12, 12 корпус 11, 14, 16, 18, 20, 21 корпус 1, 21 корпус 2, 22, 22А, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 24, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 26, 27, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 32, 33, 34, 35, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 36, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 38, 39, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 57А.
Избирательный участок №151
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 73" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Узловая, дом 29.
Границы:
улица Магнитогорская – 2, 3, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18;
Архитектурный проезд – 2, 4, 6, 8, 10, 12;
улица Конструкторская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Линейный проезд – 1, 3, 5, 7, 7/1, 9, 11;
улица Лихачева – 1, 2, 3, 5, 7, 7 корпус 1, 7 корпус 2, 9, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 11, 15, 17;
улица Мусоргского – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13 корпус 2, 14, 14А, 15, 16, 17, 18;
улица Узловая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
улица Открытая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 17а, 18, 20, 22, 24, 24/1;
18 микрорайон – 4;
11 квартал – 7, 7а, 8, 10, 13, 14, 15.
Избирательный участок №152
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа - центр дополнительного образования № 13" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Бабушкина, дом 108.
Границы:

Каретная көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 31, 31/1, 31 корпус 2, 32, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 33, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 34, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 35, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 36, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37, 37 корпус 1;
Винницкая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10 корпус 1, 11, 12, 13, 15, 16;
Коммунистическая көшесі – 27, 29, 31, 31А, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 45, 46, 46А, 46/1, 46/2, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 54А, 55, 56, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 58, 59, 60А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87А, 88, 89, 89А, 91, 93, 96, 98, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 106/1, 106/2, 107, 108, 108/2, 109, 110, 110 корпус 1, 110 корпус 2, 112, 112 корпус 1, 112 корпус 2, 114, 114 корпус 1, 114/2, 116, 116 А, 116 корпус 1, 116/2, 118, 118/1;
Моховая көшесі– 3, 5, 6/1, 7, 9, 23, 27А;
Ужгородская көшесі – 15, 17, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67 корпус 1, 67 корпус 2, 68, 71, 72, 73, 73 корпус 1, 73 корпус 2, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88/1, 88/2, 88А, 89, 90, 91, 92, 93;
1 квартал – 2, 6, 8, 10, 14.
№ 153 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 13 қосымша білім беру мектеп – орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бабушкин көшесі, 108 үй.
Шекаралары:
Бабушкин көшесі – 25, 26, 27 корпус 94, 27, 29, 29А, 31, 33, 34, 35, 35/2, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53,55, 60, 61, 63, 63А, 65, 67, 69, 71, 73, 73А, 73Б, 75, 75А, 83, 85,118, 118А, 118Б, 120, 122, 124, 126, 128;
Линейная көшесі – 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 46, 49, 50, 54/1, 54/2;
Литвин көшесі– 52, 56, 66, 68, 68а, 70, 70А, 71/1, 72, 72/1, 78, 80/5, 82, 88/3, 92;
1 квартал – 16;
2 квартал – 18, 24, 22, 26, 30, 32.
Лужниковская көшесі – 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18, 18А, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 38, 39, 39а, 39б, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 60, 62, 64, 66, 70, 72.
№154 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 82 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 19 шағын аудан, 50/2 үй.
Шекаралары:
Винницкая көшесі – 19, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 28А, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 40, 41, 47, 47 корпус 1, 47 корпус 2, 49, 49 корпус 1, 49 корпус 2, 51, 51 корпус 1, 51 корпус 2, 52, 53, 53 корпус 1, 53 корпус 2, 55, 55 корпус 1, 55 корпус 2, 57, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 59, 59 корпус 1, 59 корпус 2, 61, 61 корпус 1, 61 корпус 2, 63, 63 корпус 1, 63 корпус 2, 65, 65 корпус 1, 65/2, 94А, 94Б, 96А;

улица Каретная – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 31, 31/1, 31 корпус 2, 32, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 33, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 34, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 35, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 36, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37, 37 корпус 1;
улица Винницкая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10 корпус 1, 11, 12, 13, 15, 16;
улица Коммунистическая – 27, 29, 31, 31А, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 45, 46, 46А, 46/1, 46/2, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 54А, 55, 56, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 58, 59, 60А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87А, 88, 89, 89А, 91, 93, 96, 98, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 106/1, 106/2, 107, 108, 108/2, 109, 110, 110 корпус 1, 110 корпус 2, 112, 112 корпус 1, 112 корпус 2, 114, 114 корпус 1, 114/2, 116, 116 А, 116 корпус 1, 116/2, 118, 118/1;
улица Моховая – 3, 5, 6/1, 7, 9, 23, 27А;
улица Ужгородская – 15, 17, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67 корпус 1, 67 корпус 2, 68, 71, 72, 73, 73 корпус 1, 73 корпус 2, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88/1, 88/2, 88А, 89, 90, 91, 92, 93;
1 квартал – 2, 6, 8, 10, 14.
Избирательный участок № 153
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа - центр дополнительного образования № 13" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Бабушкина, дом 108.
Границы:
улица Бабушкина – 25, 26, 27 корпус 94, 27, 29, 29А, 31, 33, 34, 35, 35/2, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53,55, 60, 61, 63, 63А, 65, 67, 69, 71, 73, 73А, 73Б, 75, 75А, 83, 85,118, 118А, 118Б, 120, 122, 124, 126, 128;
улица Линейная – 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 46, 49, 50, 54/1, 54/2;
улица Литвина – 52, 56, 66, 68, 68а, 70, 70А, 71/1, 72, 72/1, 78, 80/5, 82, 88/3, 92;
1 квартал – 16;
2 квартал – 18, 24, 22, 26, 30, 32.
улица Лужниковская – 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18, 18А, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 38, 39, 39а, 39б, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 60, 62, 64, 66, 70, 72.
Избирательный участок №154
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 82" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 19 микрорайон, дом 50/2.
Границы:
улица Винницкая – 19, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 28А, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 40, 41, 47, 47 корпус 1, 47 корпус 2, 49, 49 корпус 1, 49 корпус 2, 51, 51 корпус 1, 51 корпус 2, 52, 53, 53 корпус 1, 53 корпус 2, 55, 55 корпус 1, 55 корпус 2, 57, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 59, 59 корпус 1, 59 корпус 2, 61, 61 корпус 1, 61 корпус 2, 63, 63 корпус 1, 63 корпус 2, 65, 65 корпус 1, 65/2, 94А, 94Б, 96А;

Либкнехт көшесі – 84, 84А, 86, 88, 88А, 88Б, 89, 90, 90А, 90Б, 92, 92Б,94, 96, 98, 98а, 98в, 100, 100А, 101, 102, 102а, 104, 104А, 104в, 104 корпус 2, 105, 106, 106А, 108, 108/2, 108А, 108 корпус 3, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120Б, 121, 122, 122А, 124, 126, 127, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136А, 137, 138, 140, 140А, 140Б, 141, 142, 143, 144, 146, 151, 154;
Маркс көшесі– 10, 12, 14, 16, 18, 18/1, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 44, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 50, 50А, 50 корпус 2, 51Б, 51/5,51/6, 52, 54, 56А, 58, 58А, 73, 78А, 86Б;
Ынтымақ көшесі – 40Б, 40В, 41, 41А, 42, 42/1, 42/2, 42 О, 42Б, 42В, 42Д, 43, 43А, 44, 44А, 45, 45А, 45Б, 45В, 46, 47, 47А, 47Б, 47в, 48, 49, 50, 51, 52, 52Б, 52В, 53, 54, 54А, 55, 56, 56А, 57, 58, 58А, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 72б, 73, 74, 75, 75 корпус 1, 75/2, 76, 76А, 77, 78, 78А, 78Б, 78В, 79, 81, 81а, 81б.
Манежная көшесі –47, 49, 51, 51 корпус 1, 51 корпус 2, 53, 55, 57, 59, 61, 61Г, 63, 63Д, 65, 67, 69, 71, 71А, 73, 75, 77, 79, 123, 142;
Мурманская көшесі – 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88а, 88б, 89, 90, 90а, 90б, 90д, 90е, 91, 91а, 92, 92а, 92г, 93, 94, 94а, 94б, 95, 95а, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 103/1, 103/2, 104, 105, 106, 106а, 107, 107В, 108, 108а, 109, 109а, 109Б, 109в, 109г, 110, 111, 111а, 111б, 111в, 112, 112А, 113, 113А, 113Б, 114, 114А, 115, 115А, 116, 116а, 116Б, 117, 118, 118А, 118Б, 119, 119А, 119/4, 120, 120А, 120 корпус 1, 121, 121А, 122, 122А, 123, 123А, 124, 125Б, 125Е, 125Д, 125 корпус 1, 125 корпус 2, 125Ж, 125, 125 корпус 3, 125А, 125В, 125 Г, 126, 127, 127/1, 127А, 127Б, 127В, 128, 128/2, 128/7, 128А, 128Б, 128В, 128Г, 128Д, 128Е, 129, 129 корпус 1, 129Б, 129В,132
Октябрьская көшесі – 51А, 51В, 51Г, 51В/1, 51В/2, 51Г/2, 52, 53, 53А, 53А /1, 53Б, 53В, 54, 55, 55А, 55В, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90А, 91, 91А, 93, 95, 95А, 95 корпус 1, 95 корпус 2, 97, 99, 101, 103, 105, 105А, 107.
Петрозаводская көшесі – 73, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 83А, 83Б, 83 корпус 1, 84, 85, 85А, 85 корпус 1А, 86, 87, 88, 89, 89А, 90, 91, 91А, 91Б, 92, 93, 94, 95, 95А, 95 корпус 1, 95 корпус 2, 96, 97, 97А, 98, 99, 100, 100А, 100Б, 101, 101А, 101Б, 102, 102А, 102Б, 102В, 102Е, 102Д, 102Ж, 103, 103А, 104, 104А, 104Б, 105, 106, 107, 107А, 108, 108А, 109, 109А, 110, 111, 112, 112А, 112Б, 112Г, 113, 113А, 114, 114А, 115, 115А, 116, 117, 117А, 118, 118А, 119, 119А, 119В, 120, 121, 121А, 121Б, 121Е, 121Ж, 121д, 121 корпус 2, 122, 122/1, 122 корпус 3, 122А, 122Б корпус 2, 122Б корпус 4, 122Б, 122В, 122Г, 122Е, 122Ж, 123, 124, 124А, 125, 126, 126А, 127, 128, 130, 131, 131 корпус 2, 131 корпус 3, 131 корпус 4, 131 корпус 8, 131 корпус 10, 131 корпус 11.

улица Либкнехта – 84, 84А, 86, 88, 88А, 88Б, 89, 90, 90А, 90Б, 92, 92Б,94, 96, 98, 98а, 98в, 100, 100А, 101, 102, 102а, 104, 104А, 104в, 104 корпус 2, 105, 106, 106А, 108, 108/2, 108А, 108 корпус 3, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120Б, 121, 122, 122А, 124, 126, 127, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136А, 137, 138, 140, 140А, 140Б, 141, 142, 143, 144, 146, 151, 154;
улица Маркса – 10, 12, 14, 16, 18, 18/1, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 44, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 50, 50А, 50 корпус 2, 51Б, 51/5,51/6, 52, 54, 56А, 58, 58А, 73, 78А, 86Б;
улица Ынтымақ – 40Б, 40В, 41, 41А, 42, 42/1, 42/2, 42 О, 42Б, 42В, 42Д, 43, 43А, 44, 44А, 45, 45А, 45Б, 45В, 46, 47, 47А, 47Б, 47в, 48, 49, 50, 51, 52, 52Б, 52В, 53, 54, 54А, 55, 56, 56А, 57, 58, 58А, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 72б, 73, 74, 75, 75 корпус 1, 75/2, 76, 76А, 77, 78, 78А, 78Б, 78В, 79, 81, 81а, 81б.
улица Манежная –47, 49, 51, 51 корпус 1, 51 корпус 2, 53, 55, 57, 59, 61, 61Г, 63, 63Д, 65, 67, 69, 71, 71А, 73, 75, 77, 79, 123, 142;
улица Мурманская – 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88а, 88б, 89, 90, 90а, 90б, 90д, 90е, 91, 91а, 92, 92а, 92г, 93, 94, 94а, 94б, 95, 95а, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 103/1, 103/2, 104, 105, 106, 106а, 107, 107В, 108, 108а, 109, 109а, 109Б, 109в, 109г, 110, 111, 111а, 111б, 111в, 112, 112А, 113, 113А, 113Б, 114, 114А, 115, 115А, 116, 116а, 116Б, 117, 118, 118А, 118Б, 119, 119А, 119/4, 120, 120А, 120 корпус 1, 121, 121А, 122, 122А, 123, 123А, 124, 125Б, 125Е, 125Д, 125 корпус 1, 125 корпус 2, 125Ж, 125, 125 корпус 3, 125А, 125В, 125 Г, 126, 127, 127/1, 127А, 127Б, 127В, 128, 128/2, 128/7, 128А, 128Б, 128В, 128Г, 128Д, 128Е, 129, 129 корпус 1, 129Б, 129В,132
улица Октябрьская – 51А, 51В, 51Г, 51В/1, 51В/2, 51Г/2, 52, 53, 53А, 53А /1, 53Б, 53В, 54, 55, 55А, 55В, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90А, 91, 91А, 93, 95, 95А, 95 корпус 1, 95 корпус 2, 97, 99, 101, 103, 105, 105А, 107.
улица Петрозаводская – 73, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 83А, 83Б, 83 корпус 1, 84, 85, 85А, 85 корпус 1А, 86, 87, 88, 89, 89А, 90, 91, 91А, 91Б, 92, 93, 94, 95, 95А, 95 корпус 1, 95 корпус 2, 96, 97, 97А, 98, 99, 100, 100А, 100Б, 101, 101А, 101Б, 102, 102А, 102Б, 102В, 102Е, 102Д, 102Ж, 103, 103А, 104, 104А, 104Б, 105, 106, 107, 107А, 108, 108А, 109, 109А, 110, 111, 112, 112А, 112Б, 112Г, 113, 113А, 114, 114А, 115, 115А, 116, 117, 117А, 118, 118А, 119, 119А, 119В, 120, 121, 121А, 121Б, 121Е, 121Ж, 121д, 121 корпус 2, 122, 122/1, 122 корпус 3, 122А, 122Б корпус 2, 122Б корпус 4, 122Б, 122В, 122Г, 122Е, 122Ж, 123, 124, 124А, 125, 126, 126А, 127, 128, 130, 131, 131 корпус 2, 131 корпус 3, 131 корпус 4, 131 корпус 8, 131 корпус 10, 131 корпус 11.

Чапаев көшесі – 52, 52А, 52Б, 54, 54А, 54Б, 56, 56А, 58, 60, 62, 64, 64 корпус 1, 64/2, 66, 66А, 68, 70, 70а, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 98А, 98 корпус 1, 98 корпус 2, 99, 101, 103, 105, 105А, 105 корпус 1, 107, 107А, 109, 109А, 111, 111А, 111Б, 111г, 113, 113А, 113б, 113 корпус 6, 115, 117, 119, 121, 121А, 123, 123А, 127, 129, 129А, 131, 132, 133, 135, 137, 139, 140, 141, 141А, 141 корпус 1, 142/2, 143, 145, 147, 147 корпус 2, 151, 153, 155, 157, 157А, 159, 159А, 159В, 161, 161А, 163, 163А, 167, 169, 171, 173, 175, 175А, 193 корпус 1;
Мирный тұйық көшесі– 1, 1/1, 1 корпус 1, 1/4, 1/5, 2, 3, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 5, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 14а, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 18, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2.
Авангардный тұйық көшесі– 1, 1 корпус 1, 1 корпус 2, 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 7, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 17, 25, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 30, 30 корпус 1, 30 корпус 2, 40, 40 корпус 1, 40 корпус 2, 41, 41/1, 42, 42 корпус 1, 42 корпус 2, 44, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 46, 46 корпус 1, 46 корпус 2, 48, 48 корпус 1, 48 корпус 2, 62, 66;
Аврора тұйық көшесі – 1, 1 корпус 1, 1 корпус 2, 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 3, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5, 5 корпус 1, 5 корпус 2, 6, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 15 корпус 1, 15 корпус 2, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 18, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 19, 19 корпус 1, 19 корпус 2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21, 21 корпус 1, 21 корпус 2, 23, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 27, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 29, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 31, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 33, 33 корпус 1, 34, 35, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 39, 41, 50;
Акмолинский тұйық көшесі – 1, 1А, 1 корпус 1, 1 корпус 2, 1А корпус 1, 1А корпус 2, 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 3, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5, 5/2, 5 корпус 1, 6, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7, 7 корпус 1, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 11/11, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2;

улица Чапаева – 52, 52А, 52Б, 54, 54А, 54Б, 56, 56А, 58, 60, 62, 64, 64 корпус 1, 64/2, 66, 66А, 68, 70, 70а, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 98А, 98 корпус 1, 98 корпус 2, 99, 101, 103, 105, 105А, 105 корпус 1, 107, 107А, 109, 109А, 111, 111А, 111Б, 111г, 113, 113А, 113б, 113 корпус 6, 115, 117, 119, 121, 121А, 123, 123А, 127, 129, 129А, 131, 132, 133, 135, 137, 139, 140, 141, 141А, 141 корпус 1, 142/2, 143, 145, 147, 147 корпус 2, 151, 153, 155, 157, 157А, 159, 159А, 159В, 161, 161А, 163, 163А, 167, 169, 171, 173, 175, 175А, 193 корпус 1;
переулок Мирный – 1, 1/1, 1 корпус 1, 1/4, 1/5, 2, 3, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 5, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 14а, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 18, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2.
переулок Авангардный – 1, 1 корпус 1, 1 корпус 2, 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 7, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 17, 25, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 30, 30 корпус 1, 30 корпус 2, 40, 40 корпус 1, 40 корпус 2, 41, 41/1, 42, 42 корпус 1, 42 корпус 2, 44, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 46, 46 корпус 1, 46 корпус 2, 48, 48 корпус 1, 48 корпус 2, 62, 66;
переулок Авроры – 1, 1 корпус 1, 1 корпус 2, 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 3, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5, 5 корпус 1, 5 корпус 2, 6, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 15 корпус 1, 15 корпус 2, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 18, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 19, 19 корпус 1, 19 корпус 2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21, 21 корпус 1, 21 корпус 2, 23, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 27, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 29, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 31, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 33, 33 корпус 1, 34, 35, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 39, 41, 50;
переулок Акмолинский – 1, 1А, 1 корпус 1, 1 корпус 2, 1А корпус 1, 1А корпус 2, 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 3, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5, 5/2, 5 корпус 1, 6, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7, 7 корпус 1, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 11/11, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2;

Аксайский тұйық көшесі – 2, 3, 3А, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 3А корпус 1, 3А корпус 2, 4, 4А, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5, 5А, 5 корпус 1, 5А корпус 1, 5А корпус 2, 5 корпус 2, 6 корпус 1, 6, 6А, 6 А корпус 1, 6 корпус 2, 6А корпус 2, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10/1, 11, 11а, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 17, 17А, 19А, 19А корпус 1, 19А корпус 2, 20, 22;
Жемчужный тұйық көшесі – 4, 4 корпус 1, 5, 5/1, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17 корпус 1, 17 корпус 2, 19, 20, 21, 21 корпус 1, 21 корпус 2, 22, 27, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 87А,127;
Капчагайский тұйық көшесі – 1, 2, 3, 3 корпус 3, 3а, 4, 4А, 4 корпус 2, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 20, 22, 24, 25;
Лазаревый тұйық көшесі – 3, 3/1, 4, 7, 8, 9, 18.
Люксембург көшесі – 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95А, 96, 97, 97А, 98, 99, 99А, 100, 101, 101А, 102, 103, 103А, 103Б, 104, 105А, 105Б, 106, 107, 107А, 108, 108А, 109, 109А, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115А, 116, 117, 119, 120, 120а, 120Б, 121, 122, 122а, 122б, 122В, 123, 123А, 123/1, 124, 124А, 125, 125а, 126, 127, 127А, 127Б, 128, 128а, 128Б, 129, 129 А, 129 корпус 1, 130, 130а, 131, 132, 132а, 133, 133а, 133в, 133б, 136, 137, 138, 138а, 139, 140, 141, 141 корпус 1, 142, 142а, 143, 143 корпус 1, 143 корпус 2, 144, 144/1, 144/2, 144б, 146, 146а, 148, 150, 150/1, 150а, 150б, 152, 153 корпус 2, 154, 156, 158, 160, 160/2, 162, 162а,164, 166, 170.
№155 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 82 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 19 шағын аудан, 50/2 үй.
Шекаралары:
Люксембург көшесі – 143А, 145А, 145Б, 147, 149, 151, 153, 153а, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 172, 172 б, 172А, 172В, 174, 174А, 176, 178, 180, 180А,180Б, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 215;
19 ықшамауданы – 40, 42, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 55, 73, 74;
Мурманская көшесі –130, 130А, 130Б, 130В, 130Г, 130Д, 131, 131А, 131Б, 131В, 132, 132А, 133, 134, 134А, 135, 135А, 135Д, 136, 137А, 137, 137Б, 138,139, 140, 141, 141Г, 142, 144, 146, 151, 160А;
Петрозаводская көшесі–132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149Б, 149, 149А, 150, 151, 151А, 153, 153А, 155, 155А, 157, 802;
Чапаев көшесі– 100, 100А, 102,104, 106, 108, 110, 112, 114, 177, 179, 179А, 181, 181А, 183, 183А, 185, 187, 187А, 191, 191А, 191Б, 191В, 191Г, 193;
Маркс көшесі– 41А, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57;
Ынтымақ көшесі – 80, 80А, 82, 83, 83а, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 93, 93А, 94, 94А;

переулок Аксайский – 2, 3, 3А, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 3А корпус 1, 3А корпус 2, 4, 4А, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5, 5А, 5 корпус 1, 5А корпус 1, 5А корпус 2, 5 корпус 2, 6 корпус 1, 6, 6А, 6 А корпус 1, 6 корпус 2, 6А корпус 2, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10/1, 11, 11а, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 17, 17А, 19А, 19А корпус 1, 19А корпус 2, 20, 22;
переулок Жемчужный – 4, 4 корпус 1, 5, 5/1, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17 корпус 1, 17 корпус 2, 19, 20, 21, 21 корпус 1, 21 корпус 2, 22, 27, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 87А,127;
переулок Капчагайский – 1, 2, 3, 3 корпус 3, 3а, 4, 4А, 4 корпус 2, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 20, 22, 24, 25;
переулок Лазаревый – 3, 3/1, 4, 7, 8, 9, 18.
улица Люксембург – 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95А, 96, 97, 97А, 98, 99, 99А, 100, 101, 101А, 102, 103, 103А, 103Б, 104, 105А, 105Б, 106, 107, 107А, 108, 108А, 109, 109А, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115А, 116, 117, 119, 120, 120а, 120Б, 121, 122, 122а, 122б, 122В, 123, 123А, 123/1, 124, 124А, 125, 125а, 126, 127, 127А, 127Б, 128, 128а, 128Б, 129, 129 А, 129 корпус 1, 130, 130а, 131, 132, 132а, 133, 133а, 133в, 133б, 136, 137, 138, 138а, 139, 140, 141, 141 корпус 1, 142, 142а, 143, 143 корпус 1, 143 корпус 2, 144, 144/1, 144/2, 144б, 146, 146а, 148, 150, 150/1, 150а, 150б, 152, 153 корпус 2, 154, 156, 158, 160, 160/2, 162, 162а,164, 166, 170.
Избирательный участок №155
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 82" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 19 микрорайон, дом 50/2.
Границы:
улица Люксембург – 143А, 145А, 145Б, 147, 149, 151, 153, 153а, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 172, 172 б, 172А, 172В, 174, 174А, 176, 178, 180, 180А,180Б, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 215;
19 микрорайон – 40, 42, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 55, 73, 74;
улица Мурманская –130, 130А, 130Б, 130В, 130Г, 130Д, 131, 131А, 131Б, 131В, 132, 132А, 133, 134, 134А, 135, 135А, 135Д, 136, 137А, 137, 137Б, 138,139, 140, 141, 141Г, 142, 144, 146, 151, 160А;
улица Петрозаводская –132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149Б, 149, 149А, 150, 151, 151А, 153, 153А, 155, 155А, 157, 802;
улица Чапаева – 100, 100А, 102,104, 106, 108, 110, 112, 114, 177, 179, 179А, 181, 181А, 183, 183А, 185, 187, 187А, 191, 191А, 191Б, 191В, 191Г, 193;
улица Маркса – 41А, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57;
улица Ынтымақ – 80, 80А, 82, 83, 83а, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 93, 93А, 94, 94А;

Манежная көшесі – 20, 20а, 22, 24, 24а, 26, 30, 30а, 81а, 83, 85, 87, 87А, 89, 91, 93;
Октябрьская көшесі - 54, 92, 94, 96, 96А, 98, 100, 102, 104, 106, 106А, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123.
№156 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 74 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бабушкин көшесі, 110А үй.
Шекаралары:
18 шағын аудан – 1, 2, 3, 5, 6, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29;
Каретная көшесі – 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 46А, 46 Б, 47, 48, 49,50, 50А, 51, 52;
Коммунистическая көшесі – 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 136А, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152;
Ужгородская көшесі – 1, 2, 2А, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Бабушкин көшесі – 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 70А, 72, 74, 76, 76А, 77, 80, 82, 84, 86, 88, 88А, 88Б, 90, 91, 92, 94, 96, 98А, 98, 100, 102.
№157 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 74 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бабушкин көшесі, 110А үй.
Шекаралары:
18 шағын аудан – 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 корпус 1, 18,21;
Бабушкин көшесі – 2;
Лужниковская көшесі – 1Б, 1В, 2А, 3А, 4А, 6А, 7А, 8А, 9А, 10А.
№158 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Ю.Н. Павлов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Октябрьская көшесі, 32 үй.
Шекаралары:
Актюбинская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 9/1, 10, 11, 11/1, 12, 12А, 12Б, 13, 13/1, 14, 14А, 15, 15/1, 15/2, 16, 16А, 17/1, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 40, 42, 42А, 44, 44А, 46, 48, 50, 52, 54, 54А, 56, 56А, 58, 58А, 60А;
Железноводская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17а, 17б, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 65А, 67, 69;
Мурманская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11Б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 34А, 34Б, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 44А/2, 44Б, 44В, 44Г, 44б/1, 45, 45А, 46, 47, 47А, 47А/2, 47А/1, 47Б, 47В, 47Г,47Г/1, 47Г/2, 47Д, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 76/1, 76А, 76А/1, 76Б, 76Д, 76Д/1, 76Д/2, 76Г, 77, 77а, 77б, 79а;

улица Манежная – 20, 20а, 22, 24, 24а, 26, 30, 30а, 81а, 83, 85, 87, 87А, 89, 91, 93;
улица Октябрьская - 54, 92, 94, 96, 96А, 98, 100, 102, 104, 106, 106А, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123.
Избирательный участок №156
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 74" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Бабушкина, дом 110а.
Границы:
18 микрорайон – 1, 2, 3, 5, 6, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29;
улица Каретная – 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 46А, 46 Б, 47, 48, 49,50, 50А, 51, 52;
улица Коммунистическая – 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 136А, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152;
улица Ужгородская – 1, 2, 2А, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Бабушкина – 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 70А, 72, 74, 76, 76А, 77, 80, 82, 84, 86, 88, 88А, 88Б, 90, 91, 92, 94, 96, 98А, 98, 100, 102.
Избирательный участок №157
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 74" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Бабушкина, дом 110а.
Границы:
18 микрорайон – 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 корпус 1, 18, 21;
улица Бабушкина – 2;
улица Лужниковская – 1Б, 1В, 2А, 3А, 4А, 6А, 7А, 8А, 9А, 10А.
Избирательный участок №158
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Ю.Н. Павлова" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Октябрьская, дом 32.
Границы:
улица Актюбинская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 9/1, 10, 11, 11/1, 12, 12А, 12Б, 13, 13/1, 14, 14А, 15, 15/1, 15/2, 16, 16А, 17/1, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 40, 42, 42А, 44, 44А, 46, 48, 50, 52, 54, 54А, 56, 56А, 58, 58А, 60А;
улица Железноводская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17а, 17б, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 65А, 67, 69;
улица Мурманская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11Б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 34А, 34Б, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 44А/2, 44Б, 44В, 44Г, 44б/1, 45, 45А, 46, 47, 47А, 47А/2, 47А/1, 47Б, 47В, 47Г,47Г/1, 47Г/2, 47Д, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 76/1, 76А, 76А/1, 76Б, 76Д, 76Д/1, 76Д/2, 76Г, 77, 77а, 77б, 79а;

Чапаев көшесі – 18, 20, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 30Б, 31, 31/2, 31Г, 32А, 33, 34, 34/2г, 34А, 34Б, 34Г, 34/1, 34/2, 35, 36, 36А, 36Б, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 42А, 42Б, 43, 44, 44А, 45, 46, 46А, 46Б, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 53/1, 53А, 53Б, 53В, 53Г, 53Д, 55, 55А, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 69А, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 87А;
Ынтымақ көшесі - 19, 21, 21А, 23, 23А, 25, 25А, 25Б, 25В, 25Г, 27, 27А, 29, 29Б, 29А, 30Г, 30Д, 31, 31а, 31А/2, 31Б, 32, 32А, 32Б, 32В, 33, 33А, 33В, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 39А, 39Б, 39В, 39Г, 39Д, 39Е, 40, 40А;
Люксембург көшесі – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 50А/1, 50Б, 50Б/1, 50Б/2, 51, 52, 52А, 52Б, 52В, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77А, 77Б, 77В, 77Г, 78, 79, 79/1, 79/2, 80, 82, 84, 84А, 84Б, 84В, 84Д/2;
Либкнехт көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 41А, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 67А, 67Б, 68, 69, 70, 70А, 71, 72, 72А, 73, 74, 74А, 75, 76, 78, 78А, 80А, 80Б, 82, 82А, 84А, 84Б, 86Б;
Петрозаводская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 69Б, 70, 71, 71А, 71В, 71Г, 71Д, 71Е, 71Ж, 71З, 72, 74, 76, 78, 80, 80А, 80Б, 80В, 80Г, 80Д.
№ 159 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Ю.Н. Павлов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Октябрьская көшесі, 32 үй.
Шекаралары:
Октябрьская көшесі – 1, 2, 2А, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 24, 24А, 26, 26А, 26В, 28, 28А, 28Б, 29, 33, 33А, 34, 34А, 35, 35А, 36, 37, 37А, 38, 39, 39А, 40, 41, 41/1, 41А, 41Б, 42, 42а, 43, 44, 45, 45А, 46, 47А, 47, 49, 51, 51А/1;
Манежная көшесі – 2, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 11, 13, 14, 15,16, 17, 19, 19А, 21;23, 23А, 25, 27, 27А, 27Б, 27 Г, 27В, 27В/1, 29, 29А, 29Б, 29В, 31, 33, 33А, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45А;

улица Чапаева – 18, 20, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 30Б, 31, 31/2, 31Г, 32А, 33, 34, 34/2г, 34А, 34Б, 34Г, 34/1, 34/2, 35, 36, 36А, 36Б, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 42А, 42Б, 43, 44, 44А, 45, 46, 46А, 46Б, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 53/1, 53А, 53Б, 53В, 53Г, 53Д, 55, 55А, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 69А, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 87А;
улица Ынтымақ - 19, 21, 21А, 23, 23А, 25, 25А, 25Б, 25В, 25Г, 27, 27А, 29, 29Б, 29А, 30Г, 30Д, 31, 31а, 31А/2, 31Б, 32, 32А, 32Б, 32В, 33, 33А, 33В, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 39А, 39Б, 39В, 39Г, 39Д, 39Е, 40, 40А;
улица Люксембург – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 50А/1, 50Б, 50Б/1, 50Б/2, 51, 52, 52А, 52Б, 52В, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77А, 77Б, 77В, 77Г, 78, 79, 79/1, 79/2, 80, 82, 84, 84А, 84Б, 84В, 84Д/2;
улица Либкнехта – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 41А, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 67А, 67Б, 68, 69, 70, 70А, 71, 72, 72А, 73, 74, 74А, 75, 76, 78, 78А, 80А, 80Б, 82, 82А, 84А, 84Б, 86Б;
улица Петрозаводская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 69Б, 70, 71, 71А, 71В, 71Г, 71Д, 71Е, 71Ж, 71З, 72, 74, 76, 78, 80, 80А, 80Б, 80В, 80Г, 80Д.
Избирательный участок № 159
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Ю.Н. Павлова" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Октябрьская, дом 32.
Границы:
улица Октябрьская – 1, 2, 2А, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 24, 24А, 26, 26А, 26В, 28, 28А, 28Б, 29, 33, 33А, 34, 34А, 35, 35А, 36, 37, 37А, 38, 39, 39А, 40, 41, 41/1, 41А, 41Б, 42, 42а, 43, 44, 45, 45А, 46, 47А, 47, 49, 51, 51А/1;
улица Манежная – 2, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 11, 13, 14, 15,16, 17, 19, 19А, 21;23, 23А, 25, 27, 27А, 27Б, 27 Г, 27В, 27В/1, 29, 29А, 29Б, 29В, 31, 33, 33А, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45А;

Маркс көшесі – 3, 5, 7.
Чапаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15,16,17, 19, 21;
Ынтымак көшесі - 1, 1/1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20.
№160 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 36 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Восток - 1 шағынауданы, 10 А құрылыс.
Шекаралары:
Восток-1 шағын аудан – 10, 12, 13, 14, 15, 16.
№ 161 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 36 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Восток - 1 шағынауданы, 10 А құрылыс.
Шекаралары:
Восток-1 шағын ауданы - 2, 3, 4, 5, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7.
№162 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 17 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Восток-2 шағын ауданы, 10/2 үй.
Шекаралары:
Восток-2 шағын ауданы – 9, 10, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18.
№163 сайлау участкесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 17 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Восток-2 шағын ауданы, 10/2 үй.
Шекарасы:
Восток -1 шағын аудан - 11;
Восток – 2 шағын аудан – 5, 6, 6/1, 7, 8, 11, 12.
№164 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 8 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Восток-3 шағын ауданы.
Шекаралары:
Восток-3 шағын аудан – 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21;
Тельман көшесі – 1, 1/2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9, 10, 10а, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 16, 16/2, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 20а, 21, 21А, 22, 22А, 23, 24, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 25, 25а, 25Б, 25в, 26, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 27, 27/2, 28, 29, 29 корпус 1, 29 корпус 2;
Линейная көшесі – 1, 1В, 2, 4, 4А, 5, 5/1, 5/2, 5/4, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10 корпус 1, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 22, 22 корпус 1, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 27А, 31, 31А, 35, 39 корпус 1, 45, 51, 52;
Литвин көшесі – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 13А, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 15А, 15 корпус 1,15 корпус 2, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 17 а, 17 корпус 1, 18, 18 корпус 1, 18корпус 2, 19, 19А, 19 корпус 1, 19 корпус 2, 20, 20А, 20 корпус 1, 21, 21/2, 21/4, 21 корпус 1, 21А, 21 корпус 3, 23, 23А, 23 корпус 1, 24, 25, 25 корпус 3, 26, 26а, 27, 27/1, 27 корпус 2, 28,28А, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 30А, 32, 32А, 34, 36, 36/1, 36/2, 36А, 38, 38/1, 38А;
724 км көшесі;
721 км көшесі.
№165 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 8 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Восток-3 шағына уданы.
Шекаралары:

улица Маркса – 3, 5, 7;
улица Чапаева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15,16,17, 19, 21;
улица Ынтымак - 1, 1/1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20.
Избирательный участок №160
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 36" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Восток - 1, строение 10 А.
Границы:
микрорайон Восток - 1 – 10, 12, 13, 14, 15, 16.
Избирательный участок № 161
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 36" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Восток - 1, строение 10 А.
Границы:
микрорайон Восток - 1 – 2, 3, 4, 5, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7.
Избирательный участок №162
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 17" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Восток-2, дом 10/2.
Границы:
микрорайон Восток – 2 - 9, 10, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18.
Избирательный участок № 163
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 17" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Восток-2, дом 10/2.
Границы:
микрорайон Восток -1 - 11;
микрорайон Восток - 2– 5, 6, 6/1, 7, 8, 11, 12.
Избирательный участок №164
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 8" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Восток-3, дом 3.
Границы:
микрорайон Восток-3 – 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21;
улица Тельмана – 1, 1/2, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9, 10, 10а, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 16, 16/2, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 20а, 21, 21А, 22, 22А, 23, 24, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 25, 25а, 25Б, 25в, 26, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 27, 27/2, 28, 29, 29 корпус 1, 29 корпус 2;
улица Линейная – 1, 1В, 2, 4, 4А, 5, 5/1, 5/2, 5/4, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10 корпус 1, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 22, 22 корпус 1, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 27А, 31, 31А, 35, 39 корпус 1, 45, 51, 52;
улица Литвина – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 13А, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 15А, 15 корпус 1,15 корпус 2, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 17 а, 17 корпус 1, 18, 18 корпус 1, 18корпус 2, 19, 19А, 19 корпус 1, 19 корпус 2, 20, 20А, 20 корпус 1, 21, 21/2, 21/4, 21 корпус 1, 21А, 21 корпус 3, 23, 23А, 23 корпус 1, 24, 25, 25 корпус 3, 26, 26а, 27, 27/1, 27 корпус 2, 28,28А, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 30А, 32, 32А, 34, 36, 36/1, 36/2, 36А, 38, 38/1, 38А;
улица 724 км;
улица 721 км.
Избирательный участок №165
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 8" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Восток-3, дом 3.
Границы:

Восток - 3 шағын аудан – 8, 9, 11, 13, 14;
Коммунистическая көшесі – 1з, 1/2, 1/3, 2, 2/3, 2А, 2/4, 2/5, 3/1, 3у, 4, 5, 5у, 5/3, 6, 7, 7В, 8, 8б, 8в, 9, 9Б, 9у, 10, 10з, 10у, 12, 12А, 14, 14А, 14Б, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 16 корпус 4, 16/5, 16В, 16А, 16А корпус 1, 16Б, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19 корпус 5, 27 корпус 1, 27 корпус 2.
№166 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Мартбек Мамыраев атындағы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мамраев шағын ауданы, 17 үй.
Шекаралары:
Мамраев шағын аудан – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/2, 8, 11, 12, 13, 14;Шахтерский шағын аудан – 14, 114, 115, 120 (көп қабатты құрылыстар);
Шахтерский шағын аудан (жеке меншік секторы):
1 квартал - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 18, 19, 20, 21, 22, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 45, участок 45/1, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 62, 63, 64, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82;
2 квартал -1, 2, 4, 10, 11, 13, 14, 15, 32, 41, 45, 50, 57, 59;
3 квартал - 1, 2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 38/1, 38/2, 39, 39/1, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 72;
4 квартал - 1, 4, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 59;
5 квартал - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18;
6 квартал - 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 32/1;
7 квартал - 1, 1/1 ,3, 4, 5, 6, 10, 13, 14, 16, 18, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 37, 42, 44, 46, 47, 52, 70;
8 квартал - 3, 6, 7, 9, 14, 28;
9 квартал - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 27, 28, 30, 32, 42, 44, 45;
10 квартал - 1, 2, 3, 6, 12 14, 15, 16, 18, 23, 25, 27, 29, 29/1, 32/3, 35, 45, 46, 48;
11 квартал - 1, 2, 19, 25, 27, 32, 41;
12 квартал - 2, 7, 15, 19, 20, 23, 27А;
24 квартал - 1, 2, 3;
25 квартал - 1, 1А;
25А квартал - 1, 2;
29 квартал - 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10,17,18, 25, 26, 27, 29;
30 квартал - 1, 2, 3, 4, 5, 9, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26;
31 квартал - 1, 2, 4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20;
32 квартал - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12;
33 квартал - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12;
34 квартал - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11,12;
35 квартал - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20;
37 квартал – 4, 5, 7, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 25, 27;
38 квартал - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 21, 23, 24, 25;
39 квартал – 1, 5, 21;
40 квартал – 3, 7, 10, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;

микрорайон Восток - 3 – 8, 9, 11, 13, 14;
улица Коммунистическая – 1з, 1/2, 1/3, 2, 2/3, 2А, 2/4, 2/5, 3/1, 3у, 4, 5, 5у, 5/3, 6, 7, 7В, 8, 8б, 8в, 9, 9Б, 9у, 10, 10з, 10у, 12, 12А, 14, 14А, 14Б, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 16 корпус 4, 16/5, 16В, 16А, 16А корпус 1, 16Б, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19 корпус 5, 27 корпус 1, 27 корпус 2.
Избирательный участок №166
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-интернат имени Мартбека Мамыраева" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Мамраева, дом 17.
Границы:
микрорайон Мамраева – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/2, 8, 11, 12, 13, 14;
микрорайон Шахтерский – 14, 114, 115, 120 (многоэтажные застройки);
микрорайон Шахтерский (частный сектор):
1 квартал - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 18, 19, 20, 21, 22, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 45, участок 45/1, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 62, 63, 64, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82;
2 квартал -1, 2, 4, 10, 11, 13, 14, 15, 32, 41, 45, 50, 57, 59;
3 квартал - 1, 2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 38/1, 38/2, 39, 39/1, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 72;
4 квартал - 1, 4, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 59;
5 квартал - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18;
6 квартал - 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 32/1;
7 квартал - 1, 1/1 ,3, 4, 5, 6, 10, 13, 14, 16, 18, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 37, 42, 44, 46, 47, 52, 70;
8 квартал - 3, 6, 7, 9, 14, 28;
9 квартал - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 27, 28, 30, 32, 42, 44, 45;
10 квартал - 1, 2, 3, 6, 12 14, 15, 16, 18, 23, 25, 27, 29, 29/1, 32/3, 35, 45, 46, 48;
11 квартал - 1, 2, 19, 25, 27, 32, 41;
12 квартал - 2, 7, 15, 19, 20, 23, 27А;
24 квартал - 1, 2, 3;
25 квартал - 1, 1А;
25А квартал - 1, 2;
29 квартал - 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10,17,18, 25, 26, 27, 29;
30 квартал - 1, 2, 3, 4, 5, 9, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26;
31 квартал - 1, 2, 4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20;
32 квартал - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12;
33 квартал - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12;
34 квартал - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11,12;
35 квартал - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20;
37 квартал – 4, 5, 7, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 25, 27;
38 квартал - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 21, 23, 24, 25;
39 квартал – 1, 5, 21;
40 квартал – 3, 7, 10, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;

42 квартал – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8;
51 квартал - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
52 квартал – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
53 квартал - 1, 2, 7;
55 квартал - 1, 10, 12, 14, 15;
56 квартал - 1, 3, 5, 7, 8, 10, 12, 16;
59 квартал - 1, 5, 6, 7, 8, 11;
61 квартал - 7;
66 квартал - 1, 8, 32/1, 41;
73 квартал - 11;
74 квартал - 5;
Д-квартал- 2, 7,13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 114, 115, 120;
Абдрасулов көшесі - 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 7, 7/7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 30, 43;
Абдрахманов көшесі - 1, 3/1, 5, 5/1, 6, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23;
Айткулов көшесі - 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26;
Байконурская көшесі - 4, 11, 18, 22/1, 112;
Кишкентаев көшесі - 3, 3/1, 5, 6, 6/1, 8, 9;
Ерментауская көшесі– 33;
Мүсрепов көшесі - 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 12, 13, 14, 25, 29;
Майкудукская көшесі - 32;
Нұрмағамбетов көшесі - 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 25/1, 27, 28, 29, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46;
Обухов көшесі - 1, 1/1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 30, 35;
Отрарская көшесі - 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 18, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 70;
Семиреченская көшесі - 57, 129;
Темиртауская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 д, 9;;
Шаманов көшесі - 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16.
№167 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Мартбек Мамыраев атындағы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мамраев шағын ауданы, 17 үй.
Шекаралары:
Мамыраев ықшамауданы – 15, 16, 20, 21, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41.
№168 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Бауыржан Момышұлы атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Көгілдір тоғандар шағын ауданы, 3 құрылыс.
Шекаралары:
Көгілдір тоғандар шағын аудан – 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14.
№169 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Бауыржан Момышұлы атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Көгілдір тоғандар шағын ауданы, 3 құрылыс.
Шекаралары:
Көгілдір тоғандар шағын аудан – 4, 4/2, 4/6, 4А, 4Б, 5, 5/1, 5/2, 5/4, 5/5, 6.
№ 170 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Бауыржан Момышұлы атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Көгілдір тоғандар шағын ауданы, 3 құрылыс.
Шекаралары:

42 квартал – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8;
51 квартал - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
52 квартал – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
53 квартал - 1, 2, 7;
55 квартал - 1, 10, 12, 14, 15;
56 квартал - 1, 3, 5, 7, 8, 10, 12, 16;
59 квартал - 1, 5, 6, 7, 8, 11;
61 квартал - 7;
66 квартал - 1, 8, 32/1, 41;
73 квартал - 11;
74 квартал - 5;
Д-квартал- 2, 7,13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 114, 115, 120;
улица Абдрасулова - 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 7, 7/7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 30, 43;
улица Абдрахманова - 1, 3/1, 5, 5/1, 6, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23;
улица Айткулова - 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26;
улица Байконурская - 4, 11, 18, 22/1, 112;
улица Кишкентаева - 3, 3/1, 5, 6, 6/1, 8, 9;
улица Ерментауская – 33;
улица Мусрепова- 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 12, 13, 14, 25, 29;
улица Майкудукская - 32;
улица Нурмагамбетова - 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 25/1, 27, 28, 29, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46;
улица Обухова - 1, 1/1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 30, 35;
улица Отрарская- 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 18, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 70;
улица Семиреченская- 57, 129;
улица Темиртауская- 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 д, 9;
улица Шаманова- 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16.
Избирательный участок №167
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-интернат имени Мартбека Мамыраева" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Мамраева, дом 17.
Границы:
микрорайон Мамраева – 15, 16, 20, 21, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41.
Избирательный участок №168
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Бауыржана Момышулы" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Голубые Пруды, строение 3.
Границы:
микрорайон Голубые Пруды – 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14.
Избирательный участок №169
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Бауыржана Момышулы" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Голубые Пруды, строение 3.
Границы:
микрорайон Голубые Пруды – 4, 4/2, 4/6, 4А, 4Б, 5, 5/1, 5/2, 5/4, 5/5, 6.
Избирательный участок № 170
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Бауыржана Момышулы" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Голубые Пруды, строение 3.
Границы:

Көгілдір тоғандар шағын аудан – 7, 8, 9, 10, 10/1, 15, 16, 17, 18.
№171 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№40 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Байкал көшесі, 7 үй.
Шекаралары:
Севастопольская көшесі– 3, 3 корпус 2, 3/1, 4, 14, 16;
Средняя көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 30/2, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
Большой өтпе жолы – 1, 1/1, 2А, 3, 4, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 59;
Байжанов көшесі – 1, 1 корпус 1, 1 корпус 2, 3, 3/2, 5 корпус 2, 7, 9, 9 корпус 2, 11, 13, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14, 15, 18, 18/1, 18/2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 23, 23/1, 25/1, 25/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33, 33 корпус 1, 39, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 41, 41 корпус 1, 41 корпус 2, 43, 45 корпус 1, 45 корпус 2, 49, 51, 51/2, 51 корпус 1, 53, 53 корпус 1, 53 корпус 2, 55 корпус 1, 55 корпус 2, 57, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 59/1, 59 корпус 2, 61 корпус 1, 61 корпус 2;
Малый өтпе жолы – 17, 19А, 21А, 21Б, 23, 23А, 25А, 27, 29, 29а, 31, 31А, 34А, 34Б, 36, 38, 38А, 39;
Береговая көшесі – 3, 6, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 21;
Воронежская көшесі – 17, 19, 19 корпус 2, 20, 22, 22/2, 23, 23/2, 24, 24/5, 25, 30, 33, 41, 42, 43;
Ташкентская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 11корпус 1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 27, 28, 35, 35А, 37, 39, 39а, 40, 43, 43А, 46, 50, 53, 55, 55А, 58;
Свердлов көшесі – 5, 14, 20, 30, 32;
Байкальская көшесі –1, 1А, 3, 3/2, 4, 4/1, 5, 6, 9;
Қайнар көшесі – 1, 2, 6, 6А, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 19/2, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 33, 35, 43, 43/1, 43/2, 45, 45/1, 45/2, 47, 47/2, 49, 51, 51/1, 51/2, 53, 53/1, 53/2, 55;
Пятигорская көшесі – 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 31;
Коллективная көшесі – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 5 корпус 1, 5 корпус 2, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 10/1, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 17, 17 корпус 1;
Летняя көшесі – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17/2, 17 корпус 1, 18, 19, 20, 20 корпус 1, 20/2, 21/2, 21, 21 корпус 1, 22, 23, 24, 26, 27/1, 27/2, 28, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 47, 51;
Грейдерная көшесі – 19, 20, 20а, 32А, 34;
Транзитная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6А, 7, 8, 9, 10, 10а, 12, 13, 14, 15, 15а, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 23 корпус 2, 25, 26, 26А, 26Б, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 44;

микрорайон Голубые Пруды – 7, 8, 9, 10, 10/1, 15, 16, 17, 18.
Избирательный участок №171
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №40" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Байкальская, дом 7.
Границы:
улица Севастопольская – 3, 3 корпус 2, 3/1, 4, 14, 16;
улица Средняя – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 30/2, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
Большой проезд – 1, 1/1, 2А, 3, 4, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 59;
улица Байжанова – 1, 1 корпус 1, 1 корпус 2, 3, 3/2, 5 корпус 2, 7, 9, 9 корпус 2, 11, 13, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14, 15, 18, 18/1, 18/2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 23, 23/1, 25/1, 25/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33, 33 корпус 1, 39, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 41, 41 корпус 1, 41 корпус 2, 43, 45 корпус 1, 45 корпус 2, 49, 51, 51/2, 51 корпус 1, 53, 53 корпус 1, 53 корпус 2, 55 корпус 1, 55 корпус 2, 57, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 59/1, 59 корпус 2, 61 корпус 1, 61 корпус 2;
Малый проезд – 17, 19А, 21А, 21Б, 23, 23А, 25А, 27, 29, 29а, 31, 31А, 34А, 34Б, 36, 38, 38А, 39;
улица Береговая – 3, 6, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 21;
улица Воронежская – 17, 19, 19 корпус 2, 20, 22, 22/2, 23, 23/2, 24, 24/5, 25, 30, 33, 41, 42, 43;
улица Ташкентская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 11корпус 1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 27, 28, 35, 35А, 37, 39, 39а, 40, 43, 43А, 46, 50, 53, 55, 55А, 58;
улица Свердлова – 5, 14, 20, 30, 32;
улица Байкальская –1, 1А, 3, 3/2, 4, 4/1, 5, 6, 9;
улица Қайнар – 1, 2, 6, 6А, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 19/2, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 33, 35, 43, 43/1, 43/2, 45, 45/1, 45/2, 47, 47/2, 49, 51, 51/1, 51/2, 53, 53/1, 53/2, 55;
улица Пятигорская – 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 31;
улица Коллективная – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 5 корпус 1, 5 корпус 2, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 10/1, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 17, 17 корпус 1;
улица Летняя – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17/2, 17 корпус 1, 18, 19, 20, 20 корпус 1, 20/2, 21/2, 21, 21 корпус 1, 22, 23, 24, 26, 27/1, 27/2, 28, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 47, 51;
улица Грейдерная – 19, 20, 20а, 32А, 34;
улица Транзитная – 1, 2, 3, 4, 5, 6А, 7, 8, 9, 10, 10а, 12, 13, 14, 15, 15а, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 23 корпус 2, 25, 26, 26А, 26Б, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 44;

Трудовая көшесі – 1, 1/1, 1 корпус 2, 2, 2 корпус 1, 3, 3 корпус 1, 4, 4/1, 5, 5 корпус 1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15 корпус 1, 15/2, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 36 корпус 2, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
Проточная көшесі – 5, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4.
№172 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысының денсаулық сақтау басқармасы "Қарағанды қаласының № 1 көпсалалы ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Бирюзов көшесі, 22 үй.
Шекаралары:
Қарағанды облысының денсаулық сақтау басқармасы "Қарағанды қаласының № 1 көпсалалы ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Бирюзов көшесі, 22.
№173 сайлау учаскесі
Орталығы: "Аймақтық акушер-гинекологиялық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Щорс көшесі, 53 үй.
Шекаралары:
"Аймақтық акушер-гинекологиялық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Щорса көшесі, 53.
№174 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақстан Республикасы Ұлттық гвардиясының 5451 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі, Солтүстік өнеркәсіптік аймақ, есептік орам, 8 үй.
Шекаралары:
"Қазақстан Республикасы Ұлттық гвардиясының 5451 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі, Солтүстік өнеркәсіптік аймақ, есептік орам, 8.
№ 790 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысының денсаулық сақтау басқармасы "Қарағанды қаласының балалар ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Карл Либкнехт көшесі, 106в.
Шекаралары:
Қарағанды облысының денсаулық сақтау басқармасы "Қарағанды қаласының балалар ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Карл Либкнехт көшесі, 106в.
№ 791 сайлау учаскесі
Орталығы: "31775 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі, Винницкая көшесі, 50 үй.
Шекаралары:
"31775 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі, Винницкая көшесі, 50.

улица Трудовая – 1, 1/1, 1 корпус 2, 2, 2 корпус 1, 3, 3 корпус 1, 4, 4/1, 5, 5 корпус 1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15 корпус 1, 15/2, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 36 корпус 2, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
улица Проточная – 5, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4.
Избирательный участок №172
Центр: Коммунальное государственное предприятие "Многопрофильная больница №1 города Караганды" управления здравоохранения Карагандинской области, улица Бирюзова, дом 22.
Границы:
Коммунальное государственное предприятие "Многопрофильная больница №1 города Караганды" управления здравоохранения Карагандинской области, улица Бирюзова, 22.
Избирательный участок №173
Центр: Товарищество с ограниченной ответственностью "Региональный акушерско-гинекологический центр", улица Щорса, дом 53.
Границы:
Товарищество с ограниченной ответственностью "Региональный акушерско-гинекологический центр", улица Щорса, 53.
Избирательный участок №174
Центр: Республиканское государственное учреждение "Воинская часть 5451 Национальной гвардии Республики Казахстан", Северная промзона 042 учетный квартал дом 8.
Границы:
Республиканское государственное учреждение "Воинская часть 5451 Национальной гвардии Республики Казахстан", Северная промзона 042 учетный квартал 8.
Избирательный участок № 790
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская больница города Караганды" управления здравоохранения Карагандинской области, улица Карла Либкнехта, 106в.
Границы:
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская больница города Караганды" управления здравоохранения Карагандинской области, улица Карла Либкнехта, 106в.
Избирательный участок № 791
Центр: Республиканское Государственное Учреждение "Воинская часть 31775", улица Винницкая, дом 50.
Границы:
Республиканское Государственное Учреждение "Воинская часть 31775", улица Винницкая, 50.