Теміртау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 20 тамыздағы № 28/7 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге салынатын базалық жер салығының мөлшерлемелерін көтеру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 27 қаңтардағы № 17/4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 ақпанда № 26707 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" заңының 27 бабының 1 тармағына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге салынатын базалық жер салығының мөлшерлемелерін көтеру туралы" 2018 жылғы 20 тамыздағы № 28/7 шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4921 болып тіркелген).
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат хатшысы А. Ломакин

О признании утратившим силу решения Темиртауского городского маслихата от 20 августа 2018 года № 28/7 "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 27 января 2022 года № 17/4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 февраля 2022 года № 26707
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Темиртауского городского маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" от 20 августа 2018 года № 28/7 "зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4921).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь городского маслихата А. Ломакин