Теміртау қалалық мәслихатының "Ақтау кентінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 19 қазандағы № 45/5 және "Теміртау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 19 қазандағы 45 сессиясының № 45/5 "Ақтау кентінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 10/6 шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 19 мамырдағы № 25/5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 31 мамырда № 28294 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" заңының 27 бабының 1 тармағына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихаттың келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Ақтау кентінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 19 қазандағы № 45/5 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3514 болып тіркелген);
2) "Теміртау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 19 қазандағы 45 сессиясының № 45/5 "Ақтау кентінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 10/6 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4111 болып тіркелген).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат хатшысы А. Ломакин

О признании утратившим силу решений Темиртауского городского маслихата от 19 октября 2015 года № 45/5 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества поселка Актау" и от 26 декабря 2016 года № 10/6 "О внесении изменения в решение 45 сессии Темиртауского городского маслихата от 19 октября 2015 года № 45/5 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества поселка Актау"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 19 мая 2022 года № 25/5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 мая 2022 года № 28294
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу следующие решения Темиртауского городского маслихата:
1) "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества поселка Актау" от 19 октября 2015 года № 45/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3514);
2) "О внесении изменения в решение 45 сессии Темиртауского городского маслихата от 19 октября 2015 года № 45/5 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества поселка Актау" от 26 декабря 2016 года № 10/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4111).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь городского маслихата А. Ломакин