Қарағанды облысы Теміртау қаласы Ақтау кентінің шекарасын (шегін) белгілеу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 95/4 бірлескен қаулысы және Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 38/6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 31 желтоқсанда № 31528 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 108-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12-бабы 3) тармақшасына, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Теміртау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы бірлескен қаулының және шешімнің қосымшасына сәйкес, Қарағанды облысы Теміртау қаласы Ақтау кентінің, жалпы ауданы 3393 гектар, шекарасы (шегі) белгіленсін.
2. Осы бірлескен әкімдігінің қаулысы мен мәслихат шешімінің орындалуын бақылау Теміртау қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен Теміртау қаласы әкімдігінің қаулысы және маслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Теміртау қаласының әкімі О. Таурбеков
Қалалық мәслихат хатшысы А. Ломакин
Теміртау қаласы
әкімдігінің
2022 жылғы 22
желтоқсандағы
№ 95/4 мен
Теміртау қалалық
мәслихатының
2022 жылғы 22
желтоқсандағы
№ 38/6
Теміртау қаласы
әкімдігінің бірлескен
қаулысы мен мәслихат
шешіміне қосымша
Қарағанды облысы Теміртау қаласы Ақтау кентінің шекарасы (шегі)

Об установлении границы (черты) поселка Актау города Темиртау Карагандинской области
Совместные постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 22 декабря 2022 года № 95/4 и решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2022 года № 38/6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2022 года № 31528
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ и Темиртауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границу (черту) поселка Актау города Темиртау Карагандинской области, общей площадью 3393 гектар, согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата и решения маслихата возложить на курирующего заместителя акима города Темиртау.
3. Настоящее совместное постановление акимата города Темиртау и решение маcлихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Темиртау О. Таурбеков
Секретарь городского маслихата А. Ломакин
Приложение к совместному
постановлению акимата
и решению маслихата
города Темиртау
Акимата города Темиртау
от 22 декабря 2022 года
№ 95/4 и
Темиртауского городского
маслихата
от 22 декабря 2022 года
№ 38/6
Границы (черта) поселка Актау города Темиртау Карагандинской области