Балқаш қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 19/143 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 26 желтоқсанда № 31271 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 11/92 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 28.12.2023 № 11/92 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Балқаш қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Балқаш қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Балқаш қалалық мәслихатының "Балқаш қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №16/130 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4547 болып тіркелген);
2) Балқаш қалалық мәслихатының "Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №16/130 "Балқаш қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №35/284 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5659 болып тіркелген).
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат хатшысы А. Муслымов
Балқаш қалалық
мәслихатының

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Балхаш
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 21 декабря 2022 года № 19/143. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 декабря 2022 года № 31271. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 28 декабря 2023 года № 11/92
Сноска. Утратило cилу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 28.12.2023 № 11/92 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Балхаш согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу следующие решения:
1) Балхашского городского маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Балхаш" от 21 декабря 2017 года № 16/130 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4547);
2) Балхашского городского маслихата "О внесении изменения в решение городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 16/130 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Балхаш"" от 25 декабря 2019 года № 35/284 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5659).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь городского маслихата А. Муслымов
Приложение к
решению
Балхашского городского
маслихата

2022 жылғы 21
желтоқсандағы
№ 19/143
шешіміне қосымша
Балқаш қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 03.11.2023 № 8/72 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Коммуналдыққалдықтаржинақталатынобъектілерініңтүрлері
Есептікбірлік
Коммуналдыққалдықтардыңжиналғанжылдықшамасы, м3
1
Жайлыжәне
жайлыемесүйлер
1 тұрғын

от 21 декабря 2022 года
№ 19/143
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Балхаш
Сноска. Приложение – в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 03.11.2023 № 8/72 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Виды объектов накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1
Домовладения благоустроенные и
неблагоустроенные
1 житель