Қарағанды облысы Шахтинск қаласы Новодолинский кентінің көшелерін қайта атау туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласы Новодолинский кентінің әкімінің 2022 жылғы 16 мамырдағы № 4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 17 мамырда № 28075 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Новодолинский кенті тұрғындарының пікірін ескере отырып, Қарағанды облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Қарағанды облысы Шахтинск қаласы Новодолинский кентінің келесі көшелері:
1) Кутузов көшесін Әлия Молдағұлова көшесіне;
2) Суворов көшесін Мәншүк Мәметова көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Новодолинский кентінің әкімі Е. Исатаев

О переименовании улиц поселка Новодолинский города Шахтинска Карагандинской области
Решение акима поселка Новодолинский города Шахтинска Карагандинской области от 16 мая 2022 года № 4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 мая 2022 года № 28075
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения жителей поселка Новодолинский, на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Карагандинской области от 29 декабря 2021 года РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы поселка Новодолинский города Шахтинска Карагандинской области:
1) улицу Кутузова - на улицу Әлия Молдағұлова;
2) улицу Суворова - на улицу Мәншүк Мәметова.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Новодолинский Е. Исатаев