Қарағанды облысы Абай ауданының Мичурин ауылдық округі елді мекендерінің шекараларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2022 жылғы 29 сәуірдегі № 22/01 бірлескен қаулысы және Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 сәуірдегі № 23/220 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 мамырда № 28031 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына және 14-бабының 3) тармақшасына сәйкес Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 525,4087 гектар, Абай ауданы Мичурин ауылдық округі Агрогородок ауылының шекарасы белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 168,3853 гектар, Абай ауданы Мичурин ауылдық округі Садовое ауылының шекарасы белгіленсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 28,8660 гектар, Абай ауданы Мичурин ауылдық округі Ягодное ауылының шекарасы белгіленсін.
4. Осы бірлескен қаулысы мен мәслихат шешімінің орындалуын бақылау жетекшілік ететін Абай ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
5. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі Б. Асанов
Абай аудандық мәслихатының хатшысы Д. Сакенов
Абай ауданының
әкімдігінің 2022 жылғы 29
сәуірдегі
№ 22/01 мен
Абай аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 29
сәуірдегі
№ 23/220
бірлескен қаулы және
шешіміне 1-қосымша
Абай ауданының Мичурин ауылдық округі Агрогородок ауылының шекарасы
Шартты белгілер:
Абай ауданының
әкімдігінің
2022 жылғы 29
сәуірдегі
№ 22/01 мен
Абай аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 29
сәуірдегі
№ 23/220
бірлескен қаулы және
шешіміне 2-қосымша
Абай ауданының Мичурин ауылдық округі Садовое ауылының шекарасы
Шартты белгілер:
Абай ауданының
әкімдігінің
2022 жылғы 29
сәуірдегі
№ 22/01 мен
Абай аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 29
сәуірдегі
№ 23/220
бірлескен қаулы және
шешіміне 3-қосымша
Абай ауданының Мичурин ауылдық округі Ягодное ауылының шекарасы
Шартты белгілер:

Об установлении границ населенных пунктов Мичуринского сельского округа Абайского района Карагандинской области
Совместные постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 29 апреля 2022 года № 22/01 и решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 29 апреля 2022 года № 23/220. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 мая 2022 года № 28031
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 и подпунктом 3) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы села Агрогородок Мичуринского сельского округа Абайского района общей площадью 525,4087 гектар согласно приложению 1 к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Установить границы села Садовое Мичуринского сельского округа Абайского района общей площадью 168,3853 гектар согласно приложению 2 к настоящему совместному постановлению и решению.
3. Установить границы села Ягодное Мичуринского сельского округа Абайского района общей площадью 28,8660 гектар согласно приложению 3 к настоящему совместному постановлению и решению.
4. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения маслихата возложить на курирующего заместителя акима Абайского района.
5. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского района Б. Асанов
Секретарь Абайского районного маслихата Д. Сакенов
Приложение 1 к
совместному постановлению
и решению
акимата Абайского района
от 29 апреля 2022 года
№ 22/01 и
Абайского районного
маслихата
от 29 апреля 2022 года № 23/220
Граница села Агрогородок Мичуринского сельского округа Абайского района
Условные обозначения:
Приложение 2 к
совместному постановлению
и решению
акимата Абайского района
от 29 апреля 2022 года
№ 22/01 и
Абайского районного
маслихата
от 29 апреля 2022 года № 23/220
Граница села Садовое Мичуринского сельского округа Абайского района
Условные обозначения:
Приложение 3 к совместному
постановлению и решению
акимата Абайского района
от 29 апреля 2022 года
№ 22/01 и
Абайского районного
маслихата
от 29 апреля 2022 года
№ 23/220
Граница села Ягодное Мичуринского сельского округа Абайского района
Условные обозначения: