"Ақтоғай аудандық мәслихаты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 18 сәуірдегі № 200 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 маусымдағы № 154 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 12 шілдеде № 28782 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Ақтоғай аудандық мәслихаты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 18 сәуірдегі № 200 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4726 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Абеуов

О признании утратившим силу решения Актогайского районного маслихата от 18 апреля 2018 года № 200 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Актогайский районный маслихат"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 29 июня 2022 года № 154. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 июля 2022 года № 28782
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Актогайского районного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Актогайский районный маслихат" от 18 апреля 2018 года № 200 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4726).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата Р. Абеуов