Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 қазандағы "Ақтоғай ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" № 245 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 маусымдағы № 153 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 шілдеде № 28785 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 қазандағы "Ақтоғай ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" № 245 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2815 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Абеуов

О признании утратившим силу решения Актогайского районного маслихата от 22 октября 2014 года № 245 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Актогайского района"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 29 июня 2022 года № 153. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 июля 2022 года № 28785
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Актогайского районного маслихата от 22 октября 2014 года № 245 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Актогайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2815).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата Р. Абеуов