Ақтоғай ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2022 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 тамыздағы № 115/24 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 тамызда № 29190 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 6-бабының 2-10-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда туристерді орналастыру орындарындағы шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері – болу құнының 0 (нөл) пайызы бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Ақтоғай аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Ташенев

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2022 год по Актогайскому району
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 12 августа 2022 года № 115/24. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 августа 2022 года № 29190
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года №787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов с 1 января по 31 декабря 2022 года включительно – 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима Актогайского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти дней календарных дней после дня его первого официального публикования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2022 года.
Секретарь Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев