Жаңаарқа ауданы Жаңаарқа кентінің құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы Жаңаарқа кентінің 2022 жылғы 18 мамырдағы № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 мамырда № 28127 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жаңаарқа кенті тұрғындарының пікірін ескере отырып және Қарағанды облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 20 мамырдағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Жаңаарқа ауданы Жаңаарқа кентінің құрамдас бөліктері:
№ 1 шағын ауданы Күшікбай батыр шағын ауданына;
№ 2 шағын ауданы Ыдырыс Жұмабеков шағын ауданына;
№ 3 шағын ауданы Қанат Байшолақов шағын ауданына;
№ 5 шағын ауданы Нұрбай батыр шағын ауданына қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кент әкімі М. Куанышбеков

О переименований составных частей поселка Жанаарка Жанааркинского района
Решение акима поселка Жанаарка Жанааркинского района Карагандинской области от 18 мая 2022 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 мая 2022 года № 28127
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения поселка Жанаарка и на основании заключения Областной ономастической комиссии при акимате Карагандинской области от 20 мая 2021 года РЕШИЛ:
1. Переименовать составные части поселка Жанаарка Жанааркинского района:
микрорайон № 1 на микрорайон Күшікбай батыр;
микрорайон № 2 на микрорайон Ыдырыс Жұмабеков;
микрорайон № 3 на микрорайон Қанат Байшолақов;
микрорайон № 5 на микрорайон Нұрбай батыр.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка М. Куанышбеков