Нұра аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 232 "Нұра аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 мамырдағы № 131 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 24 мамырда № 28187 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Нұра аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Нұра ауданың мәслихатының "Нұра аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 30 наурыздағы № 232 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4708 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұра аудандық мәслихатының хатшысы Т. Оспанов

О признании утратившим силу решения Нуринского райнного маслихата от 30 марта 2018 года № 232 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Нуринского районного маслихата"
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 13 мая 2022 года № 131. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 мая 2022 года № 28187
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Нуринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Нуринского районного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Нуринского районного маслихата" от 30 марта 2018 года № 232 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4708).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Нуринского районного маслихата Т. Оспанов