Нұра аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 жетоқсандағы № 348 "Нұра ауданының Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 шілдедегі № 150 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 тамызда № 29010 болып тіркелді
"Құқытық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Занына сәйкес Нұра аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Нұра ауданының Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №348 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде №2937 болып тіркелген) шешімін күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұра аудандық мәслихатының хатшысы Т. Оспанов

О признании утратившим силу решение Нуринского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 348 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества Нуринского района"
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 29 июля 2022 года № 150. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 августа 2022 года № 29010
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Нуринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Нуринского районного маслихата "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества Нуринского района" от 24 декабря 2014 года №348 (зарегестрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №2937).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Нуринского районного маслихата Т. Оспанов