Осакаров ауданы әкімінің 2022 жылғы 5 сәуірдегі № 01 "Осакаров ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімінің 2022 жылғы 22 тамыздағы № 03 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 26 тамызда № 29290 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Осакаров ауданы әкімінің 2022 жылғы 5 сәуірдегі № 01 "Осакаров ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27460 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Осакаров ауданының әкімі Н. Кобжанов

О признании утратившим силу решения акима Осакаровского района от 5 апреля 2022 года № 01 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Осакаровского района"
Решение акима Осакаровского района Карагандинской области от 22 августа 2022 года № 03. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 августа 2022 года № 29290
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Осакаровского района от 5 апреля 2022 года № 01 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Осакаровского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 27460).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Осакаровского района Н. Кобжанов