Осакаровка кентінің көшелерін қайта атау туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы Осакаровка кентінің әкімінің 2022 жылғы 18 ақпандағы № 01 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 ақпанда № 26952 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Осакаровка кенті тұрғындарының пікірін ескере отырып және Облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 20 мамырдағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Қарағанды облысы Осакаров ауданы Осакаровка кентінің көшелері:
Победа көшесін Жеңіс көшесіне;
Спортивная көшесін Шәмші Қалдаяқов көшесіне;
Интернациональная көшесін Сарыарқа көшесіне;
Первомайская көшесін Алаш көшесіне;
Пионерская көшесін Жамбыл көшесіне;
Театральная көшесін Шәкәрім көшесіне;
Шахматная көшесін Ыбырай Алтынсарин көшесіне;
Садовая көшесін Бақшалы көшесіне;
Урожайный тұйық көшесін Астық тұйық көшесіне;
Целинная "А" көшесін Николай Воронин көшесіне;
Колхозная көшесін Геннадий Карапиди көшесіне;
Кузнечная көшесін Беслан Аушев көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Осакаровка кенті әкімінің орынбасары Б.О. Жетписбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Осакаровка кентінің әкімі С. Акижанов

О переименовании улиц поселка Осакаровка
Решение акима поселка Осакаровка Осакаровского района Карагандинской области от 18 февраля 2022 года № 01. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 февраля 2022 года № 26952
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения поселка Осакаровка и на основании заключения Областной ономастической комиссии от 20 мая 2021 года РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы поселка Осакаровка Осакаровского района Карагандинской области:
улицу Победа на улицу Жеңіс;
улицу Спортивная на улицу Шәмші Қалдаяқов;
улицу Интернациональная на улицу Сарыарқа;
улицу Первомайская на улицу Алаш;
улицу Пионерская на улицу Жамбыл;
улицу Театральная на улицу Шәкәрім;
улицу Шахматная на улицу Ыбырай Алтынсарин;
улицу Садовая на улицу Бақшалы;
переулок Урожайный на переулок Астық;
улицу Целинная "А" на улицу Николай Воронин;
улицу Колхозная на улицу Геннадий Карапиди;
улицу Кузнечная на улицу Беслан Аушев.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка Осакаровка Жетписбаева Б.О.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Осакаровка С. Акижанов