Шет ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 наурыздағы № 11/140 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 31 наурызда № 27327 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экологиялық Кодексінің 365 бабы 3 тармағының 2 тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15 тармақшасына сәйкес Шет аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Шетскому району
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 29 марта 2022 года № 11/140. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 марта 2022 года № 27327
В соответствии с подпунктами 2 пункта 3 статьи 365 Экологического Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шетский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Шет ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Тулеукулов
Шет аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 29 наурыздағы
№ 11/140
Шешіміне қосымша
Шет ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жиналған жылдық шамасы, м3
1.
Жайлы және
жайлы емес үйлер
1 тұрғын

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Шетскому району согласно приложению настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата Б. Тулеукулов
Приложение к решению
Шетского районного маслихата
от 29 марта 2022 года
№ 11/140
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Шетскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1.
Домовладения благоустроенные и
неблагоустроенные
1 житель