Шет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 сәуірдегі № 29/261 "Шет ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 қазандағы № 15/178 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 11 қазанда № 30097 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Шет аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шет аудандық мәслихатының "Шет ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 21 сәуірдегі № 29/261 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3216 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысының м.а. Г. Тусупова

О признании утратившим силу решения Шетского районного маслихата от 21 апреля 2015 года № 29/261 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Шетского района"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 6 октября 2022 года № 15/178. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 октября 2022 года № 30097
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Шетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шетского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Шетского района" от 21 апреля 2015 года № 29/261 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3216).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Секретаря районного маслихата Г. Тусупова