Қарағанды облысының Шет ауданы Ақадыр кентіндегі көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Шет ауданы Ақадыр кентінің әкімінің 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 15 сәуірде № 27602 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес халықтың пікірін ескере отырып және Қарағанды облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 21 қаңтардағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Қарағанды облысының Шет ауданы Ақадыр кентіндегі көшелері:
Иван Бедров көшесі – Медет Аманжолов көшесіне;
Баритовая көшесі – Таңыбай батыр көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақадыр кентінің әкімі А. Абильдин

О переименовании улиц поселка Агадырь Шетского района Карагандинской области
Решение акима поселка Агадырь Шетского района Карагандинской области от 8 апреля 2022 года № 1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 апреля 2022 года № 27602
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Карагандинской области от 21 января 2021 года РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы поселка Агадырь Шетского района Карагандинской области:
улицу Иван Бедров - на улицу Медет Аманжолов;
улицу Баритовая - на улицу Таңыбай батыр.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Агадырь А. Абильдин