Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 10 ақпандағы № 352 "Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2022 жылғы 13 желтоқсандағы № 162 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 желтоқсанда № 31191 болып тіркелді
Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 10 ақпандағы № 352 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5402 тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение от 10 февраля 2016 года № 352 Кызылординского областного маслихата "Об определении перечня социально значимых сообщений"
Решение Кызылординского областного маслихата от 13 декабря 2022 года № 162. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 декабря 2022 года № 31191
Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 10 февраля 2016 года № 352 "Об определении перечня социально значимых сообщений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5402) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.