"Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" Арал ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 42-қ қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 13 қазандағы № 112-қ қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 қазанда № 30328 болып тіркелді
Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" Арал ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 42-қ қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4886 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Арал ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Арал ауданының әкімі С. Сермагамбетов
"КЕЛIСIЛДI"
Арал ауданының аумақтық
сайлау комиссиясы
Арал ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 13 қазандағы
№ 112-қ қаулысына қосымша
Арал ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "23" ақпандағы
№ 42-қ қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Орналасқан жері
1
Арал қаласы
Бақтыбай батыр көшесі № 35 мекен-жайында орналасқан Арал қаласы әкімінің аппаратының "З. Шүкіров атындағы қалалық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
2
Арал қаласы
Бақтыбай батыр көшесі № 27 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының "Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "Арал ауданының өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
3
Арал қаласы
Бақтыбай батыр көшесі нөмірсіз мекен-жайында орналасқан "Аян" автобөлшек дүкеніне қарама-қарсы
4
Арал қаласы
Тәуелсіздік алаңы көшесінің бойындағы "Тәуелсіздік" алаңының оң жағында
5
Арал қаласы
Әбілхайырхан көшесі № 2 мекен-жайында орналасқан "Арал ауданаралық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорына қарасты аудандық емхана ғимаратына қарама-қарсы
6
Арал қаласы
Ж. Әлімбетов көшесі № 1 мекен-жайында орналасқан "Барсакелмес мемлекеттік табиғи қорығы" республикалық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
7
Арал қаласы

О внесении изменения в постановление акимата Аральского района от 23 февраля 2015 года № 42-қ "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 13 октября 2022 года № 112-қ. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 октября 2022 года № 30328
Акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Аральского района от 23 февраля 2015 года № 42-қ "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4886) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Аральского района".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Аральского района С. Сермагамбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия Аральского района
Приложение к постановлению
акимата Аральского района
от 13 октября 2022 года № 112-қ
Приложение к постановлению
акимата Аральского района
от 23 февраля 2015 года № 42-қ
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование населенного пункта
Место расположения
1
Город Аральск
Напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Городской дом культуры имени З. Шукурова" аппарата акима города Аральск, расположенного по адресу: улица Бактыбай батыра № 35
2
Город Аральск
Напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Школа искусств Аральского района" отдела образования по Аральскому району" управления образования Кызылординской области", расположенного по адресу: улица Бактыбай батыра № 27
3
Город Аральск
Напротив магазина автозапчастей "Аян", расположенного по адресу: улица Бактыбай батыра без номера
4
Город Аральск
С правой стороны площади "Тәуелсіздік" по улице Тауелсиздик аланы
5
Город Аральск
Напротив здания районной поликлиники коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Аральская межрайонная больница", расположенного по адресу: улица Абилхайырхана № 2
6
Город Аральск
Напротив здания республиканского государственного учреждения "Барсакельмесский государственный природный заповедник", расположенного по адресу: улица Ж. Алимбетова № 1
7
Город Аральск

40 жылдық Қазақстан көшесі № 5 "б" мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "Сартай" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
8
Сексеуіл кенті
Привокзальная көшесі № 7 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының "Арал ауданы бойынша білім бөлімінің № 87 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
9
Жақсықылыш кенті
Жақсықылыш көшесі № 76 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының "Арал ауданы бойынша білім бөлімінің № 19 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
10
Жақсықылыш кенті
Д. Менделеев көшесі № 1 "в" мекен-жайында орналасқан, "Аралтұз" акционерлік қоғамының клубына қарама-қарсы
11
Мергенсай ауылдық округінің Жалаңаш ауылы
Жалаңаш көшесі № 119 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының "Арал ауданы бойынша білім бөлімінің № 58 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
12
Беларан ауылдық округінің Құланды ауылы
Құланды көшесі № 61 мекен-жайында орналасқан Беларан ауылдық округі әкімі аппаратының "Құланды ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
13
Құланды ауылдық округінің Ақбасты ауылы
Ақбасты көшесі № 87 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының "Арал ауданы бойынша білім бөлімінің № 22 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
14
Қаратерең ауылдық округінің Жаңақоныс ауылы
Жаңақоныс көшесі № 135 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының "Арал ауданы бойынша білім бөлімінің № 82 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
15
Сазды ауылдық округінің Сазды ауылы
Сазды көшесі № 48 мекен-жайында орналасқан Сазды ауылдық округі әкімі аппаратының "Сазды ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
1616
Жетес би ауылдық округінің Райым ауылы
Райым көшесі № 30 мекен-жайында орналасқан Жетес би ауылдық округі әкімі аппаратының "Райым ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
17
Қосжар ауылдық округінің Қосжар ауылы
Қосжар көшесі № 23 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының "Арал ауданы бойынша білім бөлімінің № 67 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
18
Сапақ ауылдық округінің Сапақ ауылы

Напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад "Сартай" отдела образования по Аральскому району" управления образования Кызылординской области", расположенного по адресу: улица 40 летие Казахстана № 5 "б"
8
Поселок Саксаульск
Напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 87" отдела образования по Аральскому району" управления образования Кызылординской области", расположенного по адресу: улица Привокзальная № 7
9
Поселок Жаксыкылыш
Напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 19" отдела образования по Аральскому району" управления образования Кызылординской области", расположенного по адресу: улица Жаксыкылыш № 76
10
Поселок Жаксыкылыш
Напротив здания клуба акционерного общества "Аралтуз", расположенного по адресу: улица Д. Менделеева № 1 "в"
11
Село Жаланаш сельского округа Мергенсай
Напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 58" отдела образования по Аральскому району" управления образования Кызылординской области", расположенного по адресу: улица Жаланаш № 119
12
Село Куланды сельского округа Беларан
Напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Клуб села Куланды" аппарата акима сельского округа Беларан, расположенного по адресу: улица Куланды № 61
13
Село Акбасты сельского округа Куланды
Напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 22" отдела образования по Аральскому району" управления образования Кызылординской области", расположенного по адресу: улица Акбасты № 87
14
Село Жанаконыс сельского округа Каратерен
Напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 82" отдела образования по Аральскому району" управления образования Кызылординской области", расположенного по адресу: улица Жанаконыс № 135
15
Село Сазды сельского округа Сазды
Напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Клуб села Сазды" аппарата акима сельского округа Сазды, расположенного по адресу: улица Сазды № 48
16
Село Райым сельского округа Жетес би
Напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Клуб села Райым" аппарата акима сельского округа Жетес би, расположенного по адресу: улица Райым № 30
17
Село Косжар сельского округа Косжар
Напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 67" отдела образования по Аральскому району управления образования Кызылординской области", расположенного по адресу: улица Косжар № 23
18
Село Сапак сельского округа Сапак

Сапақ көшесі № 88 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының "Арал ауданы бойынша білім бөлімінің № 69 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
19
Сапақ ауылдық округінің Көктем ауылы
Көктем көшесі № 43 мекен-жайында орналасқан "Арал ауданаралық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорына қарасты медициналық бекетінің ғимаратына қарама-қарсы
20
Атанши ауылдық округінің Жіңішкеқұм ауылы
Жіңішкеқұм көшесі № 99 мекен-жайында орналасқан Атанши ауылдық округі әкімі аппаратының "Жіңішкеқұм ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
21
Бекбауыл ауылдық округінің Бекбауыл ауылы
Бекбауыл көшесі № 165 мекен-жайында орналасқан Бекбауыл ауылдық округі әкімі аппаратының "Бекбауыл ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
22
Бекбауыл ауылдық округінің Құмбазар ауылы
Құмбазар көшесі № 80 мекен-жайында орналасқан Бекбауыл ауылдық округі әкімі аппаратының "Құмбазар ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
23
Бекбауыл ауылдық округінің Үкілісай ауылы
Үкілісай көшесі № 44 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының "Арал ауданы бойынша білім бөлімінің № 265 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
24
Аққұм ауылдық округінің Шижаға ауылы
Шижаға көшесі № 381 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының "Арал ауданы бойынша білім бөлімінің № 57 Е. Көшербаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
25
Аманөткел ауылдық округінің Аманөткел ауылы
Аманөткел көшесі № 134 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының "Арал ауданы бойынша білім бөлімінің № 73 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
26
Аманөткел ауылдық округінің Ақшатау ауылы
Ақшатау көшесі № 4 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының "Арал ауданы бойынша білім бөлімінің Ақшатау бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
27
Аманөткел ауылдық округінің Аққұлақ ауылы
Аққұлақ көшесі № 47 мекен-жайында орналасқан Аманөткел ауылдық округі әкімі аппаратының "Аққұлақ ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
28
Бөген ауылдық округінің Бөген ауылы
Бөген көшесі № 195 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының "Арал ауданы бойынша білім бөлімінің Зейнулла Шүкіров атындағы № 20 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
29
Бөген ауылдық округінің Қарашалаң ауылы

Напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 69" отдела образования по Аральскому району управления образования Кызылординской области", расположенного по адресу улица Сапак № 88
19
Село Коктем сельского округа Сапак
Напротив здания медицинского пункта коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Аральская межрайонная больница", расположенного по адресу: улица Коктем № 43
20
Село Жинишкекум сельского округа Атанши
Напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Клуб села Жинишкекум" аппарата акима сельского округа Атанши, расположенного по адресу: улица Жинишкекум № 99
21
Село Бекбауыл сельского округа Бекбауыл
Напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Клуб села Бекбауыл" аппарата акима сельского округа Бекбауыл, расположенного по адресу: улица Бекбауыл № 165
22
Село Кумбазар сельского округа Бекбауыл
Напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Клуб села Кумбазар" аппарата акима сельского округа Бекбауыл, расположенного по адресу: улица Кумбазар № 80
23
Село Укилисай сельского округа Бекбауыл
Напротив здания коммунального государственного учреждения "Основная школа № 265" отдела образования по Аральскому району" управления образования Кызылординской области", расположенного по адресу: улица Укилисай № 44
24
Село Шижага сельского округа Аккум
Напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 57 имени Е. Кошербаева" отдела образования по Аральскому району" управления образования Кызылординской области", расположенного по адресу: улица Шижага № 381
25
Село Аманоткель сельского округа Аманоткель
Напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 73" отдела образования по Аральскому району" управления образования Кызылординской области", расположенного по адресу: улица Аманоткель № 134
26
Село Акшатау сельского округа Аманоткель
Напротив здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа Акшатау" отдела образования по Аральскому району" управления образования Кызылординской области", расположенного по адресу: улица Акшатау № 4
27
Село Аккулак сельского округа Аманоткель
Напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Клуб села Аккулак" аппарата акима сельского округа Аманоткель, расположенного по адресу: улица Аккулак № 47
28
Село Боген сельского округа Боген
Напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 20 имени З. Шукирова" отдела образования по Аральскому району" управления образования Кызылординской области", расположенного по адресу: улица Боген № 195
29
Село Карашалан сельского округа Боген

Қарашалаң көшесі № 107 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының "Арал ауданы бойынша білім бөлімінің № 75 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
30
Райым ауылдық округінің Қызылжар ауылы
Қызылжар көшесі № 12 мекен-жайында орналасқан "Райым ауылдық округі әкімі аппаратының "Қызылжар мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
31
Райым ауылдық округінің Шөмішкөл ауылы
Шөмішкөл көшесі № 104 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының "Арал ауданы бойынша білім бөлімінің № 66 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
32
Қамыстыбас ауылдық округінің Қамыстыбас ауылы
Қамыстыбас көшесі № 367 мекен-жайында орналасқан Қамыстыбас ауылдық округі әкімі аппаратының "Қамыстыбас ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
33
Қамыстыбас ауылдық округінің Қамыстыбас ауылы
Қамыстыбас көшесі № 74 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының "Арал ауданы бойынша білім бөлімінің № 21 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
34
Қосаман ауылдық округінің Қосаман ауылы
Қосаман көшесі № 61 мекен-жайында орналасқан Қосаман ауылдық округі әкімі аппаратының "Қосаман ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
35
Қосаман ауылдық округінің Ақеспе ауылы
Ақеспе көшесі № 31 мекен-жайында орналасқан Қосаман ауылдық округі әкімі аппаратының "Ақеспе ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
36
Қарақұм ауылдық округінің Абай ауылы
Абай көшесі № 355 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының "Арал ауданы бойынша білім бөлімінің № 59 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
37
Қарақұм ауылдық округінің Ерімбетжаға ауылы
Ерімбетжаға көшесі № 61 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының "Арал ауданы бойынша білім бөлімінің № 18 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
38
Аралқұм ауылдық округінің Аралқұм ауылы
Аралқұм көшесі № 228 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының "Арал ауданы бойынша білім бөлімінің № 61 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
39
Аралқұм ауылдық округінің Шөміш ауылы
Шөміш көшесі № 1 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының "Арал ауданы бойынша білім бөлімінің № 263 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
40
Аралқұм ауылдық округінің Мойнақ ауылы
Мойнақ көшесі № 1 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының "Арал ауданы бойынша білім бөлімінің Мойнақ бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
41
Жаңақұрылыс ауылдық округінің Жаңақұрылыс ауылы
Жаңақұрылыс көшесі № 154 мекен-жайында орналасқан Жаңақұрылыс ауылдық округі әкімі аппаратының "Жаңақұрылыс ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
42
Ақирек ауылдық округінің Ақбай ауылы
Ақбай көшесі № 151 мекен-жайында орналасқан Ақирек ауылдық округі әкімі аппаратының "Ақбай ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
43
Жіңішкеқұм ауылдық округінің Тоқабай ауылы
Қ. Бердімағамбетов көшесі № 133 мекен-жайында орналасқан Жіңішкеқұм ауылдық округі әкімі аппаратының "Тоқабай ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы

Напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 75" отдела образования по Аральскому району" управления образования Кызылординской области", расположенного по адресу: улица Карашалан № 107
30
Село Кызылжар сельского округа Райым
Напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры Кызылжар" аппарата акима сельского округа Райым", расположенного по адресу: улица Кызылжар № 12
31
Село Шомишколь сельского округа Райым
Напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 66" отдела образования по Аральскому району" управления образования Кызылординской области", расположенного по адресу: улица Шомишколь № 104
32
Село Камыстыбас сельского округа Камыстыбас
Напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Клуб села Камыстыбас" аппарата акима сельского округа Камыстыбас", расположенного по адресу: улица Камыстыбас № 367
33
Село Камыстыбас сельского округа Камыстыбас
Напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 21" отдела образования по Аральскому району" управления образования Кызылординской области", расположенного по адресу: улица Камыстыбас № 74
34
Село Косаман сельского округа Косаман
Напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Клуб села Косаман" аппарата акима сельского округа Косаман, расположенного по адресу: улица Косаман № 61
35
Село Акеспе сельского округа Косаман
Напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Клуб села Акеспе" аппарата акима сельского округа Косаман", расположенного по адресу: улица Акеспе № 31
36
Село Абай сельского округа Каракум
Напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 59" отдела образования по Аральскому району" управления образования Кызылординской области", расположенного по адресу: улица Абай № 355
37
Село Еримбетжага сельского округа Каракум
Напротив здания коммунального государственного учреждения "Основная школа № 18" отдела образования по Аральскому району" управления образования Кызылординской области", расположенного по адресу: улица Еримбетжага № 61
38
Село Аралкум сельского округа Аралкум
Напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 61" отдела образования по Аральскому району" управления образования Кызылординской области", расположенного по адресу: улица Аралкум № 228
39
Село Шомиш сельского округа Аралкум
Напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 263" отдела образования по Аральскому району" управления образования Кызылординской области", расположенного по адресу: улица Шомиш № 1
40
Село Мойнак сельского округа Аралкум
Напротив здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа Мойнак" отдела образования по Аральскому району" управления образования Кызылординской области", расположенного по адресу: улица Мойнак № 1
41
Село Жанакурылыс сельского округа Жанакурылыс
Напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Клуб села Жанакурылыс" аппарата акима сельского округа Жанакурылыс, расположенного по адресу: улица Жанакурылыс № 154
42
Село Акбай сельского округа Акирек
Напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Клуб села Акбай" аппарата акима сельского округа Акирек, расположенного по адресу: улица Акбай № 151
43
Село Токабай сельского округа Жинишкекум
Напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Клуб села Токабай" аппарата акима сельского округа Жинишкекум, расположенного по адресу: улица К. Бердимагамбетова № 133