Қызылорда облысы Арал ауданы Аманөткел ауылдық округінің Аманөткел ауылының атаусыз көшесіне атау беру туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы Аманөткел ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 27-ш шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 4 қаңтарда № 31554 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Аманөткел ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және Қызылорда облыстық ономастикалық комиссиясының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы қорытындысына сәйкес ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Арал ауданы Аманөткел ауылдық округі Аманөткел ауылының атауы жоқ көшесіне Мыңғышпан Көздібаев атауы берілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аманөткел ауылдық округінің әкімі К. АБДРАМАНОВ

О присвоении наименования безымянной улице села Аманоткель Аманоткельского сельского округа Аральского района Кызылординской области
Решение акима Аманоткельского сельского округа Аральского района Кызылординской области от 29 декабря 2022 года № 27-ш. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 января 2023 года № 31554
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Аманоткель и на основании заключения областной ономастической комиссииот 31 декабря 2020 года, РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование безымянной улице села Аманоткель Аманоткельского сельского округа Аральского района Кызылординской области улица Мыңғышпан Көздібаев.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Аманоткель К. АБДРАМАНОВ