Қазалы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 21 қаңтардағы "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" № 9 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 14 қыркүйектегі № 131 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 16 қыркүйекте № 29635 болып тіркелді
Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазалы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 21 қаңтардағы "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" № 9 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8135 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазалы ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазалы ауданының әкімі М. Уразбаев
Қазалы ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 14 қыркүйектегі
№ 131 қаулысына қосымша
Қазалы ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 21 қаңтардағы
№ 9 қаулысына қосымша
Қазалы ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері
Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйдің мекен жайы
Айына бір шаршы метр үшін төлемақы мөлшері
1
Әйтеке би кенті, Ерімбет Көлдейбекұлы көшесі, 192 үй, "1А"
75 теңге 94 тиын
2
Әйтеке би кенті, Ерімбет Көлдейбекұлы көшесі, 192 үй, "1Б"
75 теңге 94 тиын
3
Әйтеке би кенті, Ерімбет Көлдейбекұлы көшесі, 192 үй, "1В"
75 теңге 94 тиын
4
Әйтеке би кенті, Ерімбет Көлдейбекұлы көшесі, 192 үй, "1Г"
75 теңге 94 тиын
5
Әйтеке би кенті, Ерімбет Көлдейбекұлы көшесі, 192 үй, "1Д"
75 теңге 94 тиын
6
Әйтеке би кенті, Ерімбет Көлдейбекұлы көшесі, 192 үй, "1Е"
75 теңге 94 тиын
7
Әйтеке би кенті, Төлеген Айбергенов көшесі, 11 үй

О внесении изменения в постановление акимата Казалинского района от 21 января 2021 года № 9 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда"
Постановление Казалинского районного акимата Кызылординской области от 14 сентября 2022 года № 131. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 сентября 2022 года № 29635
Акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Казалинского района от 21 января 2021 года № 9 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8135) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Казалинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Казалинского района М. Уразбаев
Приложение к постановлению
акимата Казалинского района
от 14 сентября 2022 года № 131
Приложение к постановлению
акимата Казалинского района
№ 9 от 21 января 2021 года
Размер оплаты за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Казалинского района
Адрес жилища из государственного жилищного фонда
Размер платы за один квадратный метр в месяц
1
поселок Айтеке би, улица Еримбет Колдейбекулы, дом 192 "1А"
75 тенге 94 тиын
2
поселок Айтеке би, улица Еримбет Колдейбекулы, дом 192 "1Б"
75 тенге 94 тиын
3
поселок Айтеке би, улица Еримбет Колдейбекулы, дом 192 "1В"
75 тенге 94 тиын
4
поселок Айтеке би, улица Еримбет Колдейбекулы, дом 192 "1Г"
75 тенге 94 тиын
5
поселок Айтеке би, улица Еримбет Колдейбекулы, дом 192 "1Д"
75 тенге 94 тиын
6
поселок Айтеке би, улица Еримбет Колдейбекулы, дом 192 "1Е"
75 тенге 94 тиын
7
поселок Айтеке би, улица Толеген Айбергенова, дом 11