Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Жосалы кентінің келесі бөліктерін қайта атау туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімінің 2022 жылғы 11 қаңтардағы № 1459 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 қаңтарда № 26547 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес және Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 28 сәуірдегі № 1 қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Жосалы кентінің келесі бөліктері:
1) М. Әуезов тұйығын Қабибулла Асанов көшесіне;
2) Овражная көшесін Абдулла Сырғабаев көшесіне;
3) Е. Қойшыбаев № 4 көшесін Әбдуали Спанов көшесіне;
4) Наурыз № 2 көшесін Айтмағамбет Ойнарбаев көшесіне;
5) М. Құдабаев № 2 көшесін Сәбит Жаңабаев көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жосалы кентінің әкімі Ш. Сыдықов

О переименовании следующих частей поселка Жосалы Кармакшинский район Кызылординской области
Решение акима Кармакшинского района Кызылординской области от 11 января 2022 года № 1459. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 января 2022 года № 26547
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения Кызылординской областной ономастической комиссии от 28 апреля 2021 года №1 РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие части поселка Жосалы:
1) переулок М.Әуезов на улицу Қабибулла Асанов;
2) улицу Овражная на улицу Абдулла Сырғабаев;
3) улицу Е. Қойшыбаев № 4 на улицу Абдуали Спанов;
4) улицу Наурыз № 2 на улицу Айтмағамбет Ойнарбаев;
5) улицу М. Құдабаев № 2 на улицу Сәбит Жаңабаев.
2.Настоящее решение вводятся в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Жосалы Ш. Сыдықов