Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімінің 2015 жылғы 12 қарашадағы № 25 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімінің 2022 жылғы 13 қыркүйектегі № 9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 қыркүйекте № 29579 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімінің 2015 жылғы 12 қарашадағы № 25 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5225 болып тіркелген) келесі өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қармақшы ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі А. Ерсултанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қармақшы аудандық
сайлау комиссиясымен
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 13 қыркүйектегі
№ 9 шешіміне қосымша
Қызылорда облысы
Қармақшы ауданы әкімінің
2015 жылғы 12 қарашадағы
№ 25 шешіміне қосымша
Қармақшы ауданы бойынша сайлау учаскелері
Сайлау учаскесi
Орналасқан жерi
Сайлау учаскелерiнiң шекаралары
1
№94
Жосалы кентi, Ә.Өмiров көшесi, ғимарат 27В, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "Шоқан Уәлиханов атындағы №26 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ә.Өміров көшесі №1-ден №78-ге дейінгі үйлер;
Ақмаржан көшесі №1-ден №30-ға дейінгі үйлер;
Нұрадин Байзақов көшесі №1,2,4,6,8,10,12 үйлер;
Т.Көмекбаев көшесі тақ жағындағы №1-ден №55-ке дейінгі үйлер, жұп жағындағы №2-ден №20-ға дейінгі үйлер;
Ерділда Крекесов көшесі №1-ден №38-ге дейінгі үйлер;
Құдабаев Мәденбай көшесі №1-ден №53-ге дейінгі үйлер;
Сәбит Жаңабаев көшесі тақ жағындағы №1-ден 17-ге дейінгі үйлер, жұп жағындағы №2-ден №8-ге дейінгі үйлер;
Абай Құнанбаев көшесі №38-ден №110-ға дейінгі үйлер;
Көшеней Рүстембеков көшесі №1-ден №94-ге дейінгі үйлер;
Н.Сералиев көшесі №1-ден №42-ге дейінгі үйлер;
Т.Сегізов көшесі №1-ден №62-ге дейінгі үйлер;
Теміржол көшесі №1-ден №88-ге дейінгі үйлер;
Тоғанас батыр көшесі тақ жағындағы №1-ден №25-ке дейінгі үйлер, жұп жағындағы №2-ден №6-ға дейінгі үйлер;
Төребай би көшесі №1-ден №38-ге дейінгі үйлер;
Тұрмағамбет Ізтілеуов көшесі №1-ден №6-ге дейінгі, №8-ден №117-ге дейінгі үйлер;
Ібаш жырау көшесі №1-ден №35-ке дейінгі үйлер;
Диірментөбе стансасы;
Қорқыт стансасы;
Ордазы разъезі;
Сарытоғай разъезі.
2
№95
Жосалы кенті, Аманкелді Иманов көшесі, ғимарат 2А, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "С.Есқараев атындағы № 27 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

О внесении изменения в решение акима Кармакшинского района Кызылординской области от 12 ноября 2015 года № 25 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Кармакшинского района Кызылординской области от 13 сентября 2022 года № 9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 сентября 2022 года № 29579
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Кармакшинского района Кызылординской области от 12 ноября 2015 года № 25 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5225) следующее изменение:
приложение к указанному решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Кармакшинского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района А. Ерсултанов
"СОГЛАСОВАНО"
Кармакшинской районной
избирательной комиссией
Приложение к решению
акимата Кармакшинского района
от 13 сентября 2022 года № 9
Приложение к решению
акима Кармакшинского района
Кызылординской области
от 12 ноября 2015 года № 25
Избирательные участки по Кармакшинскому району
Избирательный участок
Место расположения
Границы избирательных участков
1
№94
поселок Жосалы, улица А.Омиров, здание 27В, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №26 имени Шокана Уалиханова" отдела образования по Кармакшинскому району Управления образования Кызылординской области"
улица А.Омиров дома с №1 по №78;
улица Акмаржан дома с №1 по №30;
улица Нурадин Байзаков дома №1,2,4,6,8,10,12;
улица Т.Комекбаев дома с №1 по №55 на нечетной стороне, дома с №2 по №20 на четной стороне;
улица Ердильда Крекесов дома с №1 по №38;
улица Қудабаев Маденбай дома с №1 по №53;
улица Сәбит Жаңабаев дома с №1 по №17 на нечетной стороне, дома с №2 по №8 на четной стороне;
улица Абай Кунанбаев дома с №38 по №110;
улица Кошеней Рустембеков дома с №1 по №94;
улица Н.Сералиев дома с №1 по №42;
улица Т.Сегизов дома с №1 по №62;
улица Теміржол дома с №1 по №88;
улица Тоганас батыр дома с №1 по №25 на нечетной стороне, с №2 по №6 на четной стороне;
улица Торебай Би дома с №1 по №38;
улица Турмагамбет Изтилеуов дома с №1 по №6, с №8 по №117;
улица Ибаш Жырау дома с №1 по №35;
Станция Диирментобе;
Станция Коркыт;
Разъезд Ордазы;
Разъезд Сарытогай.
2
№95
поселок Жосалы, улица Амангельди Иманов, здание 2А, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 27 имени С.Ескараева" отдела образования по Кармакшинскому району Управления образования Кызылординской области"

Береке көшесі №1-ден №29-ға дейінгі үйлер;
Абдулла Сырғабаев көшесі №1-ден №13-ге дейінгі үйлер;
Аманкелді Иманов көшесі тақ жағындағы №1-ден №37-ге дейінгі үйлер, жұп жағындағы №2-ден №26-ға дейінгі үйлер;
Қорқыт Ата көшесі тақ жағындағы №3-ден №33-ке дейінгі үйлер, жұп жағындағы №6-дан №40-қа дейінгі үйлер;
Әлқуат Қайнарбаев көшесі №1-ден №37-ге дейінгі үйлер;
Абай Құнанбаев көшесі тақ жағындағы №1-ден №63-ге дейінгі үйлер, жұп жағындағы №2-ден №36-ға дейінгі үйлер;
Ардақ Қазиев көшесі №1-ден №10-ға дейінгі үйлер;
Нұртай Жайсанов көшесі №1-ден №56-ға дейінгі үйлер;
Ораз ахун көшесі тақ жағындағы №1-ден №51-ге дейінгі үйлер, жұп жағындағы №2-ден №66-ға дейінгі үйлер;
Тұрар Рысқұлов көшесі тақ жағындағы №1-ден №35-ке дейінгі үйлер, жұп жағындағы №2-ден №60-ға дейінгі үйлер;
Ерназар Сексенбаев көшесі №1-ден №47-ге дейінгі үйлер;
Султан Сүлейменов көшесі жұп жағындағы №2-ден №30-ға дейінгі үйлер;
Сортөбе көшесі №1-ден №7-ге дейінгі үйлер;
Сейхун көшесі №1-ден №10-ға дейінгі үйлер;
Тоқмамбетов Бектібай көшесі тақ жағындағы №1-ден №25-ке дейінгі үйлер, жұп жағындағы №2-ден №32-ге дейінгі үйлер;
Жақсан Шуленов көшесі №1-ден №4-ке дейінгі үйлер;
Тұрмағамбет Ізтілеуов көшесі №7 үй.
3
№96
Жосалы кентi, Ғани Мұратбаев көшесi, ғимарат 2, "Қызылорда облысының білім басқармасының "Қармақшы аграрлы-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Ыбырай Алтынсарин көшесі №1-ден №88-ге дейінгі үйлер;
Ақмешіт көшесі №1-ден №18-ге дейінгі үйлер;
Жумагүл Әділова көшесі №1-ден №15-ке дейінгі үйлер;
Аяған Боханов көшесі №1-ден №14-ке дейінгі үйлер;
Нұрадин Байзақов көшесі тақ жағындағы №3-ден №15-ке дейінгі үйлер, жұп жағындағы №14-ден №32-ге дейінгі үйлер;
Батыс көшесі №1-ден №12-ге дейінгі үйлер;
Ж.Есетұлы көшесі №1-ден №20-ға дейінгі үйлер;
Әбілахат Жанәділов көшесі №1-ден №17-ге дейінгі үйлер;
Жетіасар көшесі №1-ден №10-ға дейінгі үйлер;
Қуаңдық Жолдыбаев көшесі №1-ден №6-ға үйлер;
Қармақшы көшесі тақ жағындағы №19-дан №31-ге дейінгі үйлер, жұп жағындағы №26-дан №30-ға дейінгі үйлер;
Тәки Құлмұратов көшесі тақ жағындағы №11-ден №13-ке дейінгі үйлер, жұп жағындағы №12-ден №20-ға дейінгі үйлер;
Кеңесбай Тәуекелов көшесі №1-ден №8-ге дейінгі үйлер;
Т.Көмекбаев көшесі тақ жағындағы №57-ден №73-ке дейінгі үйлер, жұп жағындағы №24-тен №82-ге дейінгі үйлер;
Елеу Көшербаев көшесі тақ жағындағы №41-ден №125-ке дейінгі үйлер, жұп жағындағы №40-тан №82-ге дейінгі үйлер;
Сахи Кшенов көшесі №1-ден №10-ға дейінгі үйлер;
Абай Құнанбаев көшесі тақ жағындағы № 65-тен №113-ке дейінгі үйлер;
Меңей батыр көшесі №1-ден №32-ге дейінгі үйлер;

улица Береке дома с №1 по №29;
улица Абдулла Сыргабаев дома с №1 по №13;
улица Амангельди Иманов дома с №1 по №37 на нечетной стороне, дома с №2 по №26 на четной стороне;
улица Коркыт Ата дома с №3 по №33 на нечетной стороне, дома с №6 по №40 на четной стороне;
улица Алкуат Кайнарбаев дома с №1 по №37;
улица Абай Кунанбаев дома с №1 по №63 на нечетной стороне, дома с №2 по №36 на четной стороне;
улица Ардак Казиев дома с №1 по №10;
улица Нуртай Жайсанов дома с №1 по №56;
улица Ораз ахун дома с №1 по №51 на нечетной стороне, дома с №2 по №66 на четной стороне;
улица Турар Рыскулов дома с №1 по №35 на нечетной стороне, дома с №2 по №60 на четной стороне;
улица Ерназар Сексенбаев дома с №1 по №47;
улица Султан Сулейменов дома с №2 по №30 на четной стороне;
улица Сортобе дома с №1 по №7;
улица Сейхун дома с №1 по №10;
улица Токмамбетов Бектибай дома с №1 по №25 на нечетной стороне, дома с №2 по №32 на четной стороне;
улица Жаксан Шуленов дома с №1 по №4;
улица Турмагамбет Изтилеуов дом №7.
3
№96
поселок Жосалы, улица Гани Муратбаев, здание 2, коммунальное государственное казенное предприятие "Кармакшинский аграрно-технический колледж" Управления образования Кызылординской области"
улица Ибрай Алтынсарин дома с №1 по №88;
улица Акмешит дома с №1 по №18;
улица Жумагуль Адилова дома с №1 по №15;
улица Аяган Боханов дома с №1 по №14;
улица Нурадин Байзаков дома с №3 по №15 на нечетной стороне, дома с №14 по №32 на четной стороне;
улица Батыс дома с №1 по №12;
улица Ж.Есетулы дома с №1 по №20;
улица Абилахат Жанадилов дома с №1 по №17;
улица Жетиасар дома с №1 по №10;
улица Куандык Жолдыбаев дома с №1 по 6;
улица Кармакши дома с №19 по 31 на нечетной стороне, дома с №26 по №30 на четной стороне;
улица Таки Кулмуратов дома с №11 по №13 на нечетной стороне, дома с №12 по №20 на четной стороне;
улица Кенесбай Тауекелов дома с №1 по №8;
улица Т.Комекбаев дома с №57 по 73 на нечетной стороне, дома с №24 по №82 на четной стороне;
улица Елеу Кошербаев дома с №41 по №125 на нечетной стороне, дома с №40 по №82 на четной стороне;
улица Сахи Кшенов дома с №1 по №10;
улица Абай Кунанбаев дома с № 65 по №113 на нечетной стороне;
улица Меней батыр дома с №1 по №32;

Ғани Мұратбаев көшесі №1-ден №51-ге дейінгі үйлер;
Бауыржан Момышұлы көшесі тақ жағындағы №39-дан №137-ге дейінгі үйлер, жұп жағындағы №32-ден №136-ға дейінгі үйлер;
Әбен Ниетбай көшесі №1-ден №25-ке дейінгі үйлер;
Ораз ахун көшесі тақ жағындағы №53-тен №103-ке дейінгі үйлер, №68-ден №104-ке дейінгі жұп жағындағы үйлер;
Ораз ахун тұйығы №1-ден №12-ге дейінгі үйлер;
Сырлытам көшесі №1-ден №33-ке дейінгі үйлер;
Қаныш Сәтбаев көшесі №1-ден №39-ға дейінгі үйлер;
Сырдария көшесі №1-ден №24-ке дейінгі үйлер;
Ж.Тырнақбаев көшесі №1-ден №36-ға дейінгі үйлер;
Тоғанас батыр көшесі тақ жағындағы №27-ден №45-ке дейінгі үйлер, жұп жағындағы №8-ден №40-қа дейінгі үйлер;
Тоқмамбетов Бектібай көшесі тақ жағындағы №27-ден №37-ге дейінгі үйлер, жұп жағындағы №34,36 үйлер.
4
№97
Жосалы кенті, Қорқыт Ата көшесі, ғимарат 62А, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің №121 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Самалбек Ахметұлы көшесі №1-ден №47-ге дейінгі үйлер;
Ә.Егізбаев көшесі №1-ден №32-ге дейінгі үйлер;
Аманкелді Иманов көшесі №28,30,32,34,36,
№38-ден №84-ке дейінгі үйлер.
Елеу Көшербаев көшесі №1-ден №37-ге дейінгі үйлер;
Әлқуат Қайнарбаев көшесі №38-ден №81-ге дейінгі үйлер;
Қорқыт Ата көшесі тақ жағындағы №35-тен №41-ге дейінгі үйлер, жұп жағындағы №42-ден №86-ға дейінгі үйлер;
Қармақшы көшесі тақ жағындағы №1-ден №17-ге дейінгі үйлер, жұп жағындағы №2-ден №24-ке дейінгі үйлер;
Тәки Құлмұратов көшесі тақ жағындағы №1-ден №9-ға дейінгі үйлер, жұп жағындағы №2-ден №10-ға дейінгі үйлер;
Дәмегүл Мырзағалиева көшесі №1-ден №86-ға дейінгі үйлер;
Бауыржан Момышұлы көшесі тақ жағындағы №1-ден №37-ге дейінгі үйлер, жұп жағындағы №2-ден №30-ға дейінгі үйлер;
Боқанбай Медешов көшесі №1-ден №37-ге дейінгі үйлер;
Тұрар Рысқұлов көшесі тақ жағындағы №37-ден №97-ге дейінгі үйлер, жұп жағындағы №62-ден №96-ға дейінгі үйлер;
Султан Сүлейменов көшесі тақ жағындағы №1-ден №39-ға дейінгі үйлер;
Т.Тоқтаров көшесі №1-ден №36-ға дейінгі үйлер;
Кеңесбай Тәуекелов көшесі №1-ден №27-ге дейінгі үйлер;
Жақсан Шуленов көшесі №5-ден №10-ға дейінгі үйлер.
5
№98
Жосалы кенті, Хамза Жомартов көшесі, ғимарат 5, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "А.Жанпейісов атындағы №105 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Н.Айсауытов көшесі №1-ден №52-ге дейінгі үйлер;
Әлімбай Әлиасқаров көшесі №3,4,7 үйлер;
Әлібай ахун көшесі №1-ден 38-ге дейінгі үйлер;
Мұхтар Әуезов көшесі №1-ден №63-ке дейінгі үйлер;
Қабибулла Асанов көшесі №1-ден №27-ге дейінгі үйлер;

улица Гани Муратбаев дома с №1 по №51;
улица Бауыржан Момышулы дома с №39 по №137 на нечетной стороне, дома с №32 по №136 на четной стороне;
улица Абен Ниетбай дома с №1 по №25;
улица Ораз ахун дома с №53 по №103 на нечетной стороне, дома с №68 по №104 на четной стороне;
переулок Ораз ахун дома с №1 по №12;
улица Сырлытам дома с №1 по №33;
улица Каныш Сатбаев дома с №1 по №39;
улица Сырдария дома с №1 по №24;
улица Ж.Тырнакбаев дома с №1 по №36;
улица Тоганас батыр дома с №27 по №45 на нечетной стороне, дома с №8 по №40 на четной стороне;
улица Токмамбетов Бектибай дома с №27 по №37 на нечетной стороне, дома №34,36 на четной стороне.
4
№97
поселок Жосалы, улица Коркыт Ата, здание 62А, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №121 отдела образования по Кармакшинскому району" Управления образования Кызылординской области"
улица Самалбек Ахметулы дома с №1 по №47;
улица А.Егизбаев дома с №1 по №32;
улица Амангельди Иманов дома №28,30,32,34,36, с №38 по №84;
улица Елеу Кошербаев дома с №1 по №37;
улица Алкуат Кайнарбаев дома с №38 по №81;
улица Коркыт Ата дома с №35 по №41 на нечетной стороне, дома с №42 по №86 на четной стороне;
улица Кармакши дома с №1 по №17 на нечетной стороне, дома с №2 по №24 на четной стороне;
улица Таки Кулмуратов дома с №1 по 9 на нечетной стороне, дома с №2 по 10 на четной стороне;
улица Дамегуль Мырзагалиева дома с №1 по №86;
улица Бауыржан Момышулы дома с №1 по №37 на нечетной стороне, дома с №2 по №30 на четной стороне;
улица Боканбай Медешов дома с №1 по №37;
улица Турар Рыскулов дома с №37 по №97 на нечетной стороне, дома с №62 по №96 на четной стороне;
улица Султан Сулейменов дома с №1 по №39 на нечетной стороне;
улица Т.Токтаров дома с №1 по №36;
улица Кенесбай Тауекелов дома с №1 по №27;
улица Жаксан Шуленов дома с №5 по №10.
5
№98
поселок Жосалы, улица Хамза Жомартов, здание 5, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №105 имени А.Жанпейсова" отдела образования по Кармакшинскому району Управления образования Кызылординской области"
улица Н.Айсаутов дома с №1 по №52;
улица Алимбай Алиаскаров дома №3,4,7;
улица Алибай ахун дома с №1 по №38;
улица Мухтар Ауезов дома с №1 по №63;
улица Қабибулла Асанов дома с №1 по №27;

Балқы Базар көшесі №21-ден №75-ке дейінгі үйлер;
Жастар көшесі №1-ден №64-ке дейінгі үйлер;
Хамза Жомартов көшесі №1-ден №38-ге дейінгі үйлер;
Жанкент көшесі №2-ден №10-ға дейінгі үйлер;
Кәрім Көбеев көшесі №1-ден №28-ге дейінгі үйлер;
Көмекбай Қаракөзов көшесі №1-ден №71-ге дейінгі үйлер;
Қалқай Ишан көшесі №1-ден №107-ге дейінгі үйлер;
Ерімбет Қойшыбаев көшесі №1-ден №149-ға дейінгі үйлер;
Әбдуали Спанов көшесі №1-ден №12-ге дейінгі үйлер;
Қызылқұм көшесі №1-ден №17-ге дейінгі үйлер;
Басқынбай Қайырбеков көшесі тақ жағындағы №47-ден 63-ге дейінгі үйлер, жұп жағындағы 48-ден 60-ға дейінгі үйлер;
Әлия Молдағұлова көшесі №1-ден №28-ге дейінгі үйлер;
Мәдірайым Ишан көшесі №1-ден №68-ге дейінгі үйлер;
Ізтілеу Мүсірбаев көшесі жұп жағындағы № 2-ден №106-ға дейінгі үйлер;
Нұржігіт Нақыпов көшесі №1-ден 84-ке дейінгі үйлер;
Наурыз көшесі №1-ден №39-ға дейінгі үйлер;
Айтмағамбет Ойнарбаев көшесі тақ жағындағы №3-тен №17-ге дейінгі үйлер, жұп жағындағы №2-ден №6-ға дейінгі үйлер;
Сәрке батыр көшесі №1-ден №38-ге дейінгі үйлер;
Сейтжан Ақын көшесі №1-ден №80-ге дейінгі үйлер;
Сәкен Сейфуллин көшесі №1-ден №45-ке дейінгі үйлер;
Тайшық Би көшесі №1-ден №111-ге дейінгі үйлер;
Ү.Томанов көшес тақ жағындағы №63-ден 73-ге дейінгі үйлер, жұп жағындағы 74-ден 96-ға дейінгі үйлер;
Ідіріс Тұрмағамбетов көшесі №1-ден №100-ге дейінгі үйлер;
Шаймерден Шегебаев көшесі №1-ден №8-ге дейінгі үйлер;
Мұқамбетқали Шыңғысов көшесі №1-ден №75-ке дейінгі үйлер;
Марал Ишан көшесі №37, №39 үйлер;
Қ.Наметшаев көшесі тақ жағындағы №41-ден №49-ға дейінгі үйлер,жұп жағындағы №34-ден №42-ге дейінгі үйлер.
6
№99
Жосалы кентi, Балқы Базар көшесi, ғимарат 19А, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің Тәйімбет Көмекбаев атындағы №250 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Алтынасар көшесі №1-ден №52-ге дейінгі үйлер;
Тілеген Әбдікешов көшесі №1-ден №49-ға дейінгі үйлер;
Балқы Базар көшесі №1-ден №19-ға дейінгі үйлер;
Бестам көшесі №1,2 үйлер;
Әбдуәли Жаназаров көшесі №1-ден №63-ке дейінгі үйлер;
Иманәлі көшесі №1-ден №18-ге дейінгі үйлер;
Қонысбек Қазантаев көшесі №1-ден №95-ке дейінгі үйлер;
Қараөзек көшесі №1-ден №37-ге дейінгі үйлер;
Қоскөл көшесі №1,2,3,7 үйлер;
Қоңырбай Мүсіркегенов көшесі №1-ден №43-ке дейінгі үйлер;
Басқынбай Қайырбеков көшесі тақ жағындағы №1-ден №45-ге дейінгі үйлер,жұп жағындағы №2-ден №46-ға дейінгі үйлер;
Марал Ишан көшесі тақ жағындағы №1-ден №35-ге дейінгі үйлер, жұп жағындағы №2-ден №46-ға дейінгі үйлер;
Қ.Наметшаев көшесі тақ жағындағы №1-ден №39-ға дейінгі үйлер, жұп жағындағы №2-ден №32-ге дейінгі үйлер;

улица Балкы Базар дома с №21 по №75;
улица Жастар дома с №1 по №64;
улица Хамза Жомартов дома с №1 по №38;
улица Жанкент дома с №2 по №10;
улица Карим Кобеев дома с №1 по №28;
улица Комекбай Каракозов дома с №1 по №71;
улица Калкай Ишан дома с №1 по №107;
улица Еримбет Койшыбаев дома с №1 по №149;
улица Әбдуали Спанов дома с №1 по №12;
улица Кызылкум дома с №1 по №17;
улица Баскынбай Кайырбеков дома с №47 по №63 на нечетной стороне, дома с №48 по №60 на четной стороне;
улица Алия Молдагулова дома с №1 по №28;
улица Мадираим Ишан дома с №1 по №68;
улица Изтилеу Мусирбаев дома с № 2 по №106 на четной стороне;
улица Нуржигит Накипов дома с №1 по №84;
улица Наурыз дома с №1 по №39;
улица Айтмағамбет Ойнарбаев дома с №3 по №17 на нечетной стороне, дома с №2 по №6 на четной стороне;
улица Сарке батыр дома с №1 по №38;
улица Сейтжан Акын дома с №1 по №80;
улица Сакен Сейфуллин дома с №1 по №45;
улица Тайшык би дома с №1 по №111;
улица У.Томанов дома с №63 по №73 на нечетной стороне, дома с №74 по №96 на четной стороне;
улица Идирис Турмагамбетов дома с №1 по 100;
улица Шаймерден Шегебаев дома с №1 по №8;
улица Мукамбеткали Шынгысов дома с №1 по №75;
улица Марал Ишан дома №37, №39;
улица К.Наметшаев дома с №41 по№ 49 на нечетной стороне, дома с №34 по №42 на четной стороне.
6
№99
поселок Жосалы, улица Балкы Базар, здание 19А, коммунальное государственное учреждение "школа-лицей №250 имени Таимбета Комекбаева отдела образования по Кармакшинскому району управления образования Кызылординской области"
улица Алтынасар дома с №1 по №52;
улица Тилеген Абдикешов дома с №1 по №49;
улица Балкы Базар дома с №1 по №19;
улица Бестам дома №1,2;
улица Абдуали Жаназаров дома с №1 по 63;
улица Иманали дома с №1 по 18;
улица Конысбек Казантаев дома с №1 по №95;
улица Караозек дома с №1 по №37;
улица Косколь дома №1,2,3,7;
улица Конырбай Мусиркегенов дома с №1 по №43;
улица Баскынбай Кайырбеков дома с №1 по №45 на нечетной стороне, дома с №2 по №46 на четной стороне;
улица Марал Ишан дома с №1 по №35 на нечетной стороне, дома №2 по 46 на четной стороне;
улица К.Наметшаев дома с №1 по 39 на нечетной стороне, дома с №2 по 32 на четной стороне;

Ү.Томанов көшесі тақ жағындағы №1-ден №61-ге дейінгі үйлер, жұп жағындағы №2-ден №72-ге дейінгі үйлер;
Жосалы көшесі №1-ден №4-ке дейінгі үйлер;
Мұстафа Шоқай көшесі №1-ден №64-ке дейінгі үйлер;
Әбдіразақ Шегебайұлы көшесі №1,2,3,4 үйлер.
7
№100
Жосалы кенті, Мәншүк Мәметова көшесі, ғимарат 25, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "О.Шораяқұлы атындағы №30 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сәдібек Айекенов көшесі №1-ден №236-ға дейінгі үйлер;
Болашақ көшесі №1-ден №24-ке дейінгі үйлер;
Әлихан Бәйтереков көшесі №1-ден №24-ке дейінгі үйлер;
Ғарыш көшесі №1,3,4,6,7,8,10 үйлер;
Достық көшесі №1-ден №48-ге дейінгі үйлер;
Сулеймен Есқараев көшесі №1-ден №67-ге дейінгі үйлер;
Ә.Жангелдин көшесі №1-ден №41-ге дейінгі үйлер;
Жамбыл Жабаев көшесі №1-ден №58-ге дейінгі үйлер;
Келмембет батыр көшесі №1-ден №117-ге дейінгі үйлер;
Қабылан батыр көшесі №1-ден №97-ге дейінгі үйлер;
Шірік Рабат көшесі №1-ден №38-ге дейінгі үйлер;
Ыбрагім Қасымов көшесі №1-ден №108-ге дейінгі үйлер;
Мәншүк Мәметова көшесі №1-ден №63-ке дейінгі үйлер;
Молдахмет Дабылұлы көшесі №1-ден №36-ға дейінгі үйлер;
Ізтілеу Мүсірбаев көшесі тақ жағындағы №1-ден №99-ға дейінгі үйлер;
Сәрке батыр көшесі №33-тен №64-ке дейінгі үйлер;
Текей батыр көшесі №1-ден №120-ға дейінгі үйлер;
Тәуелсіздік көшесі №1-ден №48-ге дейінгі үйлер;
Ынтымақ көшесі №1-ден №49-ға дейінгі үйлер;
Смағұл Ысқақов көшесі №1-ден №148-ге дейінгі үйлер;
Ф.Энгельс көшесі №1-ден №10-ға дейінгі үйлер;
Әбен Тоғызбаев көшесі №1-ден №15-ке дейінгі үйлер;
Жұмабек Тәшенов көшесі №1-ден №143-ке дейінгі үйлер;
Рабиға Шалабаева көшесі №1 үй;
Желтоқсан көшесі №1-ден №159-ға дейінгі үйлер;
Сұлтан Сармолдин көшесі №1-ден №77-ге дейінгі үйлер;
Әділбек Қайруллаев көшесі №1-ден №26-ға дейінгі үйлер.
8
№101
Қармақшы ауылдық округi, Қармақшы ауылы, Ешмұрат Жаналиев көшесi, ғимарат 2, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№113 Қаракөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Абай көшесі №6-дан №35/2-ге дейінгі үйлер;
Жамбыл көшесі №4-тен №19-ға дейінгі үйлер;
Омар Қошманов көшесі №1,2 үйлер;
Әлібек көшесі №3,5 үйлер;
Сәкен Сейфуллин көшесі №1/1-ден №18-ге дейінгі үйлер;
Қожбанхан көшесі №2-ден №17-ге дейінгі үйлер;
Ешмұрат Жаналиев көшесі №3-ден №26-ға дейінгі үйлер;
Тобжан Би көшесі №3-тен №21-ге дейінгі үйлер;
Жеңіс көшесі №1-ден №33-ге дейінгі үйлер;
Шамшат Баекеев көшесі №1-ден №27-ге дейінгі үйлер;
Әлмағанбет Ысқақов көшесі №1-ден №26-ға дейінгі үйлер;
Иіркөл көшесі №1, 5, 8 үйлер;
Анакөл көшесі №2/1-ден 2/5-ке дейінгі үйлер.
9
№102

улица У.Томанов дома с №1 по 61 на нечетной стороне, дома с №2 по №72 на четной стороне;
улица Жосалы дома с №1 по №4;
улица Мустафа Шокай дома с №1 по №64;
улица Абдиразак Шегебайулы дома №1,2,3,4.
7
№100
поселок Жосалы, улица Маншук Маметова, здание 25, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №30 имени О.Шораякулы отдела образования по Кармакшинскому району Управления образования Кызылординской области"
улица Садибек Айекенов дома с №1 по №236;
улица Болашак дома с №1 по №24;
улица Алихан Байтереков дома с №1 по №24;
улица Гарыш дома №1,3,4,6,7,8,10;
улица Достык дома с №1 по №48;
улица Сулеймен Ескараев дома с №1 по №67;
улица А.Жангельдин дома с №1 по № 41;
улица Жамбыл Жабаев дома с №1 по №58;
улица Келмембет батыр дома с №1 по №117;
улица Кабылан Батыр дома с №1 по №97;
улица Ширик Рабат дома с №1 по №38;
улица Ибрагим Касымов дома с №1 по №108;
улица Маншук Маметова дома с №1 по №63;
улица Молдахмет Дабылулы дома с №1 по №36;
улица Изтилеу Мусирбаев дома с №1 по №99 на нечетной стороне;
улица Сарке батыр дома с №33 по №64;
улица Текей батыр дома с №1 по №120;
улица Тауелсиздик дома с №1 по №48;
улица Ынтымак дома с №1 по №49;
улица Смагул Искаков дома с №1 по №148;
улица Ф.Энгельс дома с №1 по №10;
улица Абен Тогызбаев дома с №1 по №15;
улица Жұмабек Ташенов дома с №1 по №143;
улица Рабига Шалабаева дом №1;
улица Желтоксан дома с №1 по №159;
улица Сұлтан Сармолдин дома с №1 по №77;
улица Адилбек Кайруллаев дома с №1 по №26.
8
№101
сельский округ Кармакшы, село Кармакшы, улица Ешмурат Жаналиев, здание 2, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Қаракөл №113" отдела образования по Кармакшинскому району Управления образования Кызылординской области"
Улица Абай дома с №6 по №35/2;
Улица Жамбыл дома с №4 по №19;
Улица Омар Кошманов дома с №1,2;
Улица Алибек дома №3,5;
Улица Сакен Сейфуллин дома с №1/1 по №18;
Улица Кожбанхан дома с №2 по №17;
Улица Ешмурат Жаналиев дома с №3 по №26;
Улица Тобжан Би дома с №3 по №21;
Улица Женис дома с №1 по №33;
Улица Шамшат Баекеев дома с №1 по №27;
Улица Алмаганбет Искаков дома с №1 по №26;
Улица Иирколь дома №1, 5, 8;
Улица Анаколь дома с №2/1 по 2/5.
9
№102

Қармақшы ауылдық округi, Қызылтам стансасы, Сарыжылуан көшесi, ғимарат 1, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№79 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ескіжылуан көшесі №1-ден №50-ге дейінгі үйлер;
Сарыжылуан көшесі №2-ден №46-ға дейінгі үйлер.
10
№103
Жосалы ауылдық округi, Төребай би ауылы, Орныққан Қазиев көшесi 27 ст-е, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№199 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жеңіс көшесі №1-ден №27-ге дейінгі үйлер;
Орныққан Қазиев көшесі №2-ден №23-ке дейінгі үйлер;
Қорқыт Ата көшесі №2-ден №34-ке дейінгі үйлер;
Пахреддин Байшораұлы көшесі №1-ден №38-ге дейінгі үйлер.
11
№104
Иiркөл ауылдық округi, Иiркөл ауылы, Қорқыт-Ата көшесi, ғимарат 6, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№106 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Рахымжан Доспанов көшесі №1-ден №51-ге дейінгі үйлер;
Есенбек Құрманбаев көшесі №1-ден №27-ге дейінгі үйлер;
Жаңатұрмыс көшесі №3-тен №25-ке дейінгі үйлер;
Қорқыт-Ата көшесі №1-ден №20-ға дейінгі үйлер;
Қазақстан көшесі №1-ден №20-ға дейінгі үйлер;
Ынтымақ көшесі №1-ден №8-ге дейінгі үйлер;
Тәуелсіздік көшесі №2-ден №10-ға дейінгі үйлер;
Достық көшесі №1-ден №21-ге дейінгі үйлер.
12
№105
Жаңажол ауылдық округi, Дүр Оңғар ауылы, Қ.Бексебаев көшесi, 43 ғим, "Жаңажол ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Жаңажол ауылдық округінің клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Шегебаева Оразкүл көшесі №1-ден №61-ге дейінгі үйлер;
Е.Жаманқұлов көшесі №1-ден №94-ге дейінгі үйлер;
Қ.Бексебаев көшесі №1-ден №90-ға дейінгі үйлер;
Дүр Оңғар көшесі №1-ден №100-ге дейінгі үйлер;
Мыханов Игенбай көшесі №1-ден №92-ге дейінгі үйлер;
Мәжібаев Әбсаттар көшесі №1-ден №7-ге дейінгі үйлер;
Нұрлыбаев Қыржықбай көшесі №1, 1а,2,3,5 үйлер;
Нұрпейсов Кәрбоз көшесі №1-ден №15-ке дейінгі үйлер;
Қошқаров Кенжәлі көшесі №1-ден №10-ға дейінгі үйлер.
13
№106
III-Интернационал ауылдық округi, III-Интернационал ауылы, Астана көшесi, 3А үй, "ІІІ Интернационал ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "ІІІ Интернационал ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Қорқыт Ата көшесі №1-ден №58-ге дейінгі үйлер;
Астана көшесі №1-ден №47-ге дейінгі үйлер;
Цай Ден Хак көшесі №1-ден №67-ге дейінгі үйлер;
Аманкелді Иманов көшесі №1-ден №43-ке дейінгі үйлер;
Наурыз көшесі №1/1-ден №42-ге дейінгі үйлер;
Сахи Жарылқасынов көшесі №1-ден №44-ке дейінгі үйлер;

сельский округ Кармакшы, станция Кызылтам, улица Сарыжылуан, здание 1, коммунальное государственное учреждение "Основная школа №79" отдела образования по Кармакшинскому району Управления образования Кызылординской области"
Улица Ескижылуан дома с №1 по №50;
Улица Сарыжылуан дома с №2 по №46.
10
№103
сельский округ Торебай би, село Торебай би, улица Орныккан Казиев ст-е, 27, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №199" отдела образования по Кармакшинскому району Управления образования Кызылординской области"
Улица Женис дома с №1 по №27;
Улица Орныккан Казиев дома с №2 по №23;
Улица Коркыт Ата дома с №2 по №34;
Улица Пахреддин Байшораулы дома с №1 по №38.
11
№104
сельский округ Иркол, село Иркол, улица Коркыт ата, здание 6, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №106" отдела образования по Кармакшинскому району Управления образования Кызылординской области"
Улица Рахимжан Доспанов дома с №1 по №51;
Улица Есенбек Курманбаев дома с №1 по №27;
Улица Жанатурмыс дома с №3 по №25;
Улица Коркыт Ата дома с №1 по №20;
Улица Казахстан дома с №1 по №20;
Улица Ынтымак дома с №1 по №8;
Улица Тауелсиздик дома с №2 по №10;
Улица Достык дома с №1 по №21.
12
№105
сельский округ Жанажол, село Дур Онгар, улица К.Бексебаев, зд.43, коммунальное государственное казенное предприятие "Клуб сельского округа Жанажол" коммунального государственного учреждения "Аппарата акима сельского округа Жанажол"
Улица Шегебаева Оразкуль дома с №1 по №61;
Улица Е.Жаманкулов дома с №1 по №94;
Улица К.Бексебаев дома с №1 по №90;
Улица Дур Онгар дома с №1 по №100;
Улица Мыханов Игенбай дома с №1 по №92;
Улица Мажибаев Абсаттар дома с №1 по №7;
Улица Нурлыбаев Кыржыкбай дома №1, 1а,2,3,5;
Улица Нурпейсов Карбоз дома с №1 по №15;
Улица Кошкаров Кенжали дома с №1 по №10.
13
№106
сельский округ III Интернационал, село III Интернационал, улица Астана, дом 3А, государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры аула ІІІ Интернационал" государственного учреждения "Аппарат акима аульного округа ІІІ Интернационал"
Улица Коркыт Ата дома с №1 по №58;
Улица Астана дома с №1 по №47;
Улица Цай Ден Хак дома с №1 по №67;
Улица Амангельди Иманов дома с №1 по №43;
Улица Наурыз дома с №1/1 по №42;
Улица Сахи Жарылкасынов дома с №1 по №44;

Қашқансу көшесі №1-ден №64-ке дейінгі үйлер;
Қазақ көшесі №1-ден №51-ге дейінгі үйлер;
Пак Чен Ир көшесі №1-ден №9-ға дейінгі үйлер
Тәуелсіздік көшесі №1-ден №14-ке дейінгі үйлер;
Бәйтерек көшесі №1-ден №15-ке дейінгі үйлер;
1 көшесі №1 үй.
14
№107
Ақтөбе ауылдық округi, Ақтөбе ауылы, Кеңсе көшесi, 15 үй, "Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақтөбе ауылдық округінің клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Ыбырай .Сейтенов көшесі №2-ден №24-ке дейінгі үйлер;
І.Мүсірбаев көшесі №1-ден №55-ке дейінгі үйлер;
Нәсіредин Сералиев көшесі №1-ден №53-ке дейінгі үйлер;
Аманкелді Иманов көшесі №1-ден №50-ге дейінгі үйлер;
Кеңсе көшесі №1-ден №48-ге дейінгі үйлер;
Ыбырай Алтынсарин көшесі №1-ден №60-ға дейінгі үйлер;
Тұрымбет Салқынбайұлы көшесі №1-ден №73-ке дейінгі үйлер;
Бисенбай Қасқырбаев көшесі №1-ден №25-ке дейінгі үйлер.
15
№108
Ақжар ауылдық округi, Ақжар ауылы, Қ.Iзтiлеуов көшесi, 45 ғим, "Ақжар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Сәрсенбай Бөртебайұлы атындағы клуб үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Қ.Ізтілеуов көшесі № 1-ден №68-ге дейінгі үйлер;
Ыбырай Алтынсарин көшесі №1-ден №28-ге дейінгі үйлер;
Жамбыл Жабаев көшесі №1-ден №18/2-ге дейінгі үйлер;
Абай Құнанбаев көшесі №2-ден №48/2-ге дейінгі үйлер;
Ақсай көшесі №1-ден №9-ға дейінгі үйлер;
Мтс көшесі №1-ден №17-ге дейінгі үйлер;
Ораз ахун көшесі №2/1-ден №57-ге дейінгі үйлер;
Мәншүк Мәметова көшесі №1/1-ден №31-ге дейінгі үйлер;
Әлия Молдағұлова көшесі №1-ден №33-ке дейінгі үйлер;
Жаңақоныс көшесі №1-ден №11-ге дейінгі үйлер;
Аманкелді Иманов көшесі №1-ден №8-ге дейінгі үйлер;
Көшеней Рүстембеков көшесі №1-ден №17-ге дейінгі үйлер;
Шоқан Уәлиханов көшесі №1/1-ден №45-ке дейінгі үйлер;
Рүстембек Жиенбайұлы көшесі №1-ден №15-ке дейінгі үйлер;
Тиішбай Ешмұратов көшесі №1-ден №13-ке дейінгі үйлер;
Ә.Бөлегенов №1-ден №12-ге дейінгі үйлер;
Ілияс Жансүгіров көшесі №1-ден №10-ға дейінгі үйлер;
Сәкен Сейфуллин көшесі №1-ден №12-ге дейінгі үйлер;
Бейімбет Майлин көшесі № 1 үй;
1 көшесі №1-ден №11-ге дейінгі үйлер, №15 үй.
16
№109
Дауылкөл ауылдық округi, Тұрмағамбет ауылы, Тұрмағамбет Iзтiлеуов көшесi, 26, "Дауылкөл ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Қуандық Бүрлібаев атындағы ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Ешнияз сал Жөнелдікұлы көшесі №1-ден №69-ға дейінгі үйлер;
Тұрмағамбет Ізтілеуов көшесі №1-ден №62-ге дейінгі үйлер;
Қара Қисық көшесі №2-ден №50-ге дейінгі үйлер;
Есетбай батыр Айбасұлы көшесі №1-ден №50-ге дейінгі үйлер;

Улица Кашкансу дома с №1 по №64;
Улица Казах дома с №1 по №51;
Улица Пак Чен Ир дома с №1 по №9;
Улица Тауелсиздик дома с №1 по №14;
Улица Байтерек дома с №1 по №15;
Улица 1 дом №1.
14
№107
сельский округ Актобе, село Актобе, улица Кенсе, дом 15, коммунальное государственное казенное предприятие "Клуб сельского округа Актобе" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Актобе"
Улица Ы.Сейтенов дома с №2 по №24;
Улица И.Мусирбаев дома с №1 по №55;
Улица Насредин Сералиев дома с №1 по №53;
Улица Амангельди Иманов дома с №1 по №50;
Улица Кенсе дома с №1 по №48;
Улица Ибрай Алтынсарин дома с №1 по №60;
Улица Турымбет Салкынбайулы дома с №1 по №73;
Улица Бисенбай Каскырбаев дома с №1 по №25.
15
№108
сельский округ Акжар, село Акжар, улица К. Изтилеуов, зд.45, коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб имени Сарсенбая Бортебайулы" коммунального государственного учреждения "Аппарата акима сельского округа Акжар"
Улица К.Изтилеуов дома с № 1 по №68;
Улица Ибрай Алтынсарин дома с №1 по №28;
Улица Жамбыл Жабаев дома с №1 по №18/2;
Улица Абай Кунанбаев дома с №2 по №48/2;
Улица Аксай дома с №1 по №9;
Улица Мтс дома с №1 по №17;
Улица Ораз ахун дома с №2/1 по №57;
Улица Маншук Маметова дома с №1/1 по №31;
Улица Алия Молдагулова дома с №1 по №33;
Улица Жаңаконыс дома с №1 по №11;
Улица Амангельди Иманов дома с №1 по №8;
Улица Кошеней Рустембеков дома с №1 по №17;
Улица Шокан Уалиханов дома с №1/1 по №45;
Улица Рустембек Жиенбайулы дома с №1 по №15;
Улица Тишбай Ешмуратов дома с №1 по №13;
Улица А.Болегенов дома с №1 по №12;
Улица Ильяс Жансугиров дома с №1 по №10;
Улица Сакен Сейфуллин дома с №1 по №12;
Улица Беимбет Майлин дом № 1 үй; Улица 1 дома с №1 по №11.
16
№109
сельский округ Даулыколь, село Турмагамбет, улица Турмагамбет Изтилеуова, 26, коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб имени Куандыка Бурлибаева" государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Дауылкол"
Улица Ешнияз сал Жонелдикулы дома с №1 по №69 ;
Улица Турмагамбет Изтилеуов дома с №1 по №62;
Улица Кара Кисык дома с №2 по №50;
Улица Есетбай батыр Айбасулы дома с №1 по №50;

Текей батыр Қарпықұлы көшесі №1-ден №51-ге дейінгі үйлер;
Әнтай Құланбаев көшесі №1/1-ден №4/2-ге дейінгі үйлер;
Жанаев Нұрмағамбет көшесі №2-ден №25-ке дейінгі үйлер;
Бегімби Сарбасұлы көшесі №3-тен №45-ке дейінгі үйлер;
Бәйменов Уатай Бұлақбайұлы көшесі-№1-ден №20-ға дейінгі үйлер.
17
№110
Алдашбай ахун ауылдық округi, Алдашбай ахун ауылы, Майлыөзек көшесi, ғимарат 7, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "111 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Майлыөзек көшесі №4-тен №19-ға дейінгі үйлер;
Әбзәли Егізбаев көшесі №1-ден №37-ге дейінгі үйлер;
Омар Шораяқұлы көшесі №1/1-ден №27-ге дейінгі үйлер;
Ынтымақ көшесі №1-ден №13-ке дейінгі үйлер;
Түпбөгет көшесі №1-ден №15-ке дейінгі үйлер;
Шәймерден Шегебаев көшесі №1-ден №20-ға дейінгі үйлер;
Тәуелсіздік көшесі №1-ден №23-ке дейінгі үйлер;
Достық көшесі №1-ден №9-ға дейінгі үйлер.
18
№111
Қуаңдария ауылдық округi, Қуандария ауылы, Бәйтерек көшесi, ғимарат 1, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№186 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бәйтерек көшесі №2-ден №21-ге дейінгі үйлер;
Бейбітшілік көшесі №1-ден №22-ге дейінгі үйлер;
І.Мырзақұлов көшесі №1-ден №24-ке дейінгі үйлер;
Ерімбет көшесі №1-ден №15-ке дейінгі үйлер;
Жастар көшесі №1-ден №19-ға дейінгі үйлер;
Т.Жұбандықов көшесі №1а-дан №11-ге дейінгі үйлер;
Болашақ көшесі №1/1-ден №9/2-ге дейінгі үйлер;
Гагарин көшесі №1/1-ден №7-ге дейінгі үйлер;
Әбілда Төртбаев көшесі №1-ден №16-ға дейінгі үйлер;
Қуаңдария көшесі №1-ден №39-ға дейінгі үйлер;
Е.Шөкеев көшесі №1-ден №14-ке дейінгі үйлер;
Жеңістің 40 жылдығы көшесі №1-ден №17-ге дейінгі үйлер;
Шалғасқат көшесі №1/1-ден №27-ге дейінгі үйлер.
19
№112
Т.Көмекбаев ауылдық округi, Т.Көмекбаев ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, құрылыс 38, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№185 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Абай Құнанбаев көшесі №1-ден №37-ге үйлер;
Ү.Аяпов көшесі №1-ден №23-ке дейінгі үйлер;
Аша көшесі №1-ден №17-ге дейінгі үйлер;
Ә.Хайруллаев көшесі №1-ден №10-ға дейінгі үйлер;
С.Жұмабаев көшесі №1-ден №7-ге дейінгі үйлер;
Қызылқұм көшесі №1-ден №13-ке дейінгі үйлер;
Жаңақала көшесі №1-ден №18/1-ге дейінгі үйлер;
Балқы Базар көшесі №1-ден №14-ке дейінгі үйлер;
Қаратай Қуанбаев көшесі №1-ден №21-ге дейінгі үйлер;
С.Есқараев көшесі №1-ден №8/1-ге дейінгі үйлер;
Тәуелсіздіктің 20 жылдығы көшесі №1/1-ден №27/2-ге дейінгі үйлер;
Т.Көмекбаев ауылдық округтің аумағындағы Кекірелі, Шобанқазған елді мекендердегі үйлер.

Улица Текей батыр Карпыкулы дома с №1 по №51;
Улица Антай Куланбаев дома с №1/1 по №4/2;
Улица Жанаев Нурмагамбет дома с №2 по №25;
Улица Бегимби Сарбасулы дома с №3 по №45;
Улица Байменов Уатай Булакбайулы дома с №1 по №20.
17
№110
сельский округ Алдашбай ахун, село Алдашбай ахун, улица Майлыозек, здание 7, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №111" отдела образования по Кармакшинскому району управления образования Кызылординской области"
Улица Майлыозек дома с №4 по №19;
Улица Абзали Егизбаев дома с №1 по №37;
Улица Омар Шораякулы дома с №1/1 по №27;
Улица Ынтымак дома с №1 по №13;
Улица Тупбогет дома с №1 по №15;
Улица Шаймерден Шегебаев дома с №1 по №20;
Улица Тауелсиздик дома с №1 по №23;
Улица Достык дома с №1 по №9.
18
№111
сельский округ Куандария, село Куандария, улица Байтерек, здание 1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №186" отдела образования по Кармакшинскому району управления образования Кызылординской области"
Улица Байтерек дома с №2 по №21;
Улица Бейбитшилик дома с №1 по №22;
Улица И.Мырзакулов дома с №1 по №24;
Улица Еримбет дома с №1 по №15;
Улица Жастар дома с №1 по №19;
Улица Т.Жубандыков дома с №1а по №11;
Улица Болашак дома с №1/1 по №9/2;
Улица Гагарин дома с №1/1 по №7;
Улица Абильда Тортбаев дома с №1 по №16;
Улица Куандария дома с №1 по №39;
Улица Е.Шокеев дома с №1 по №14;
Улица Женистин 40 жылдыгы дома с №1 по №17;
Улица Шалгасқат дома с №1/1 по №27.
19
№112
сельский округ Т.Комекбаев, село Т.Комекбаев, улица Абай Кунанбаева, строение, 38, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №185" отдела образования по Кармакшинскому району управления образования Кызылординской области"
Улица Абай Кунанбаев дома с №1 по №37;
Улица У.Аяпов дома с №1 по №23;
Улица Аша дома с №1 по №17;
Улица А.Хайруллаев дома с №1 по №10;
Улица С.Жумабаев дома с №1 по №7;
Улица Кызылкум дома с №1 по №13;
Улица Жанакала дома с №1 по №18/1;
Улица Балкы Базар дома с №1 по №14;
Улица Каратай Куанбаев дома с №1 по №21;
Улица С.Ескараев дома с №1 по №8/1;
Улица Тауелсиздиктин 20 жылдыгы дома с №1/1 по №27/2.
Жилые дома населенных пунктов Шобанказган, Кекрели на территории сельского округа Т.Комекбаев.

Қыстаулар: Карамадин, Қосжеген, Қантай, Сулықасқа, Жабықбай, Мырзалы 1, Мырзалы 2, Мұнаралы, Ыстық бұлақ, Үш бұлақ.
20
№113
Төретам кентi, Ыбырай Жахаев көшесi, ғимарат 25А, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "Темірбек Жүргенов атындағы №80 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Омаров көшесі №1-ден №95-ге дейінгі үйлер;
Түктібаев көшесі №1-ден №77-ге дейінгі үйлер;
Әлия Молдағұлова көшесі №1-ден №35-ге дейінгі үйлер;
Сәбит Мұқанов көшесі №1-ден №55-ге дейінгі үйлер;
Гагарин көшесі №1-ден 20-ге дейінгі үйлер;
Жамбыл Жабаев №1-ден 19-ге дейінгі үйлер;
Ыбырай Жахаев көшесі №1-ден №63-ге дейінгі үйлер;
Мәншүк Маметова көшесі №1-ден №57-ге дейінгі үйлер;
Зейнолла Шүкіров көшесі №1-ден №28-ге дейінгі үйлер;
Күләш Бәйсейітова көшесі №1-ден №105-ге дейінгі үйлер;
Жанакұрылыс көшесі №1-ден №127-ге дейінгі үйлер;
Нартай Бекежанов көшесі №1-ден №22-ге дейінгі үйлер.
21
№114
Төретам кентi, Ғани Мұратбаев көшесі, ғимарат 1, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№85 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ыбырай Алтынсарин көшесі №1-ден №84-ге дейінгі үйлер;
Жанқожа батыр көшесі №12/2-ден №41/8-ге дейінгі үйлер;
Абай Құнанбаев көшесі №1-ден №98-ге дейінгі үйлер;
Құлқашев көшесі №1-ден №152-ге дейінгі үйлер;
Бауыржан Момышұлы көшесі № 1-ден №141-ге дейінгі үйлер;
Ғани Мұратбаев көшесі №26-дан №94-ге дейінгі үйлер;
Амангелді көшесі тұйығымен қоса №1-ден №49-ге дейінгі үйлер;
Қайрат Рысқұлбеков көшесі №1а-ден №16-ге дейінгі үйлер;
Ғани Мұратбаев тұйығы №2-ден №10-ге дейінгі үйлер;
Ынтымақ көшесі №1-ден №19-ге дейінгі үйлер.
22
№115
Төретам кенті, Жанқожа Батыр көшесі, 43А, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№4 "Күн нұры" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Кұлтасов көшесі №1-ден №142-ге дейінгі үйлер;
Күләш Байсейітова көшесі №50-ден №105-ге дейінгі үйлер;
Нұртуған жырау көшесі №2-ден №35-ге дейінгі үйлер;
Т.Әубәкіров көшесі №1-ден №49-ге дейінгі үйлер;
Т.Мұсабаев көшесі №2-ден 49-ге дейінгі үйлер;
Жанқожа батыр көшесі мен тұйығы №1-ден №60-ге дейінгі үйлер;
С.Үйреков көшесі №1-ден №19Б-ға дейінгі үйлер;
Бірлік көшесі №1-ден №39-ге дейінгі үйлер;
Байқоңыр көшесі №1-ден №16-ге дейінгі үйлер;
Ғани Мұратбаев көшесі №1-ден №25-ке дейінгі үйлер;
Бауыржан Момышұлы көшесі №1-ден дейінгі 25-ге дейінгі үйлер;
1 Мамыр көшесі №3-ден №29-ге дейінгі үйлер;
Қорқыт ата көшесі №1-ден №28-ге дейінгі үйлер;
Қорқыт ата тұйығы №1-ден №16-ге дейінгі үйлер.
23
№116

Зимовья: Карамадин, Косжеген, Кантай, Сулыкаска, Жабыкбай, Мырзалы 1, Мырзалы 2, Мунаралы, Ыстык булак, Уш булак.
20
№113
поселок Торетам, улица Ибрай Жахаев, здание 25А, коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №80 имени Темирбека Жургенова" отдела образования по Кармакшинскому району управления образования Кызылординской области"
улица Омаров дома с №1 по №95;
улица Туктибаев дома с № 1 по №77;
улица Алия Молдагулова дома с №1 по №35;
улица Сабит Муканов дома с №1 по №55;
улица Гагарин дома с №1 по №20;
улица Жамбыл Жабаев дома с №1 по №19;
улица Ибрай Жахаев дома с №1 по №63;
улица Маншук Маметова дома с №1 по №57 ;
улица Зейнолла Шукиров дома с №1 по 28;
улица Куляш Байсеитова дома с №1 по №105;
улица Жанакурылыс дома с №1 по №127;
улица Нартай Бекежанов дома с №1 по №22;
21
№114
поселок Торетам, улица Гани Муратбаев, здание 1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №85" отдела образования по Кармакшинскому району Управления образования Кызылординской области"
улица Ибрай Алтынсарин дома с №1 по 84;
улица Жанкожа батыр дома с №12/2 по 41/8;
улица Абай Кунанбаев дома с №1 по 98;
улица Кулкашев дома с №1 по 152;
улица Бауыржан Момышулы дома с №1 по 141;
улица Гани Муратбаев дома с №26 по 94;
улица и переулок Амангельди дома с №1 по 49;
улица К.Рыскулбеков дома с №1а по 16;
переулок Г.Муратбаев дома с №2 по 10;
улица Ынтымак - дома с №1 по 19.
22
№115
поселок Торетам, улица Жанкожа батыр, 43А, коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад №4 "Күн нұры" отдела образования по Кармакшинскому району Управления образования Кызылординской области"
улица Култасов дома с №1 по №142;
улица Куляш Байсеитова дома с №50 по №105;
улица Нуртуган Жырау дома с №2 по 35;
улица Т.Аубакиров дома с №1 по №49 ;
улица Т.Мусабаев дома с №2 по №49;
улица и переулок Жанкожа батыр дома с №1 по 60;
улица С.Уйреков дома с №1 по №19Б;
улица Бирлик дома с №1 по №39 ;
улица Байконыр дома с №1 по №16;
улица Гани Муратбаев дома с №1 по №25;
улица Бауыржан Момышулы дома с №1 по №25;
улица 1 Мамыр дома с №3 по №29 ;
улица Коркыт Ата дома с №1 по 28;
переулок Коркыт ата дома с №1 по 16;
23
№116

Ақай ауылдық округi, Ақай ауылы, Абай көшесi, ғимарат 25, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 99 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Абай көшесі №2-ден №68-ге дейінгі үйлер;
М.Әуезов көшесі №1-ден №67-ге дейінгі үйлер;
Д.Қонаев көшесі №2-ден №78-ге дейінгі үйлер;
Ғарышкерлер көшесі №2-ден №16-ге дейінгі үйлер;
Қ.Сәтбаев көшесі №1-ден №20-ге дейінгі үйлер;
Қазыбек Би көшесі №1-ден №24-ге дейінгі үйлер;
Төле Би көшесі №1-ден №25-ге дейінгі үйлер;
Әйтеке би көшесі №1-ден №11/3-ге дейінгі үйлер;
Ш.Құдайбергенов көшесі №1А-ден №23-ге дейінгі үйлер;
Қорқыт Ата көшесі №1-ден №34-ге дейінгі үйлер;
Қорқыт Ата тұйығы №5, 5А, 7, 11, 15, 17, 19 үйлер;
Баймақанов Емберген көшесі №1/1-ден №29/2-ге дейінгі үйлер;
Айдарбай Наурызбайұлы Балғынбаев көшесі №1/1-ден №19-ге дейінгі үйлер;
Балғынбаев тұйығы №4-ден №33-ге дейінгі үйлер;
Жаңқожа батыр көшесі №1А-ден №19/2-ге дейінгі үйлер;
Көптілеу Күншығарұлы көшесі №1/1-ден №14-ге дейінгі үйлер;
Тоқтар Әлиұлы көшесі №1/1-ден №13-ге дейінгі үйлер;
Тұрмағамбет Ізтілеуов көшесі №1/1-ден №13-ге дейінгі үйлер.
24
№117
Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы, Шубников көшесi, ғимарат 11, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 272 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8 Март көшесі № 5, 7, 9, 10 үйлер;
Абай даңғылы №6, 8, 10, 19, 21, 23, 25 үйлер;
Королев даңғылы №14, 14а, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32 үйлер;
А.Максимов көшесі №15, 17, 19, 20, 21, 22, 23 үйлер;
Ниточкин көшесі №1, 1а, 2, 3, 4, 5 үйлер;
Шубников көшесі № 9 үй.
25
№118
Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы, Мир көшесi, ғимарат 6, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№274 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Мир көшесі №5а, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер;
Янгель көшесі № 12, 14, 15, 15а, 18, 18а, 18б, 19, 21, 21а, 21б, 22б үйлер.
26
№119
Қызылорда облысы, Байқоныр қаласы, шағын ауданы 5, ғимарат 11А, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№275 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5 шағын ауданы №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер;
5А шағын ауданы №9/1, 9/3, 9/4, 11, 12, 13, 14, 17, 18 үйлер.
27
№120
Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы, шағын ауданы 7, 22А "Тұрғын үй шаруашылығы" мемлекеттік унитарлық кәсіпорнының №5 тұрғын үй пайдалану учаскесі
7 шағын ауданы №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 21б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 102, 103, 104 үйлер;

сельский округ Акай, село Акай, улица Абай, здание 25, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №99" отдела образования по Кармакшинскому району Управления образования Кызылординской области"
улица Абай дома с №2 по №68;
улица М.Ауезов дома с №1 по №67;
улица Д.Конаев дома с №2 по №78;
улица Гарышкерлер дома с №2 по №16;
улица К.Сатбаев дома с №1 по №20;
улица Казыбек Би дома с №1 по №24;
улица Толе би дома с №1 по №25;
улица Айтеке Би дома с №1 по №11/3;
улица Ш.Кудайбергенов дома с №1А по №23;
улица Коркыт Ата дома с №1 по №34;
переулок Коркыт Ата дома с № 5,5А,7,11,15,17,19;
улица Баймаканов Емберген дома с № 1/1 по №29/2;
улица Айдарбай Наурызбайулы Балгынбаев дома с № 1/1 по №19;
переулок Балгынбаев дома с №4 по №33;
улица Жанкожа батыр дома с №1А по №19/2;
улица Коптилеу Куншыгарова дома с № 1/1 по №14;
улица Токтар Алиулы дома с №1/1, по №13;
улица Турмагамбет Изтилеуов дома с № 1/1 по №13.
24
№117
Кызылординская область, город Байконыр, улица Шубникова, здание 11, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 272" отдела образования по Кармакшинскому району Управления образования Кызылординской области"
улица 8 Марта дома №5, 7, 9, 10;
проспект Абая дома №6, 8, 10, 19, 21, 23, 25;
проспект Королева дома №14, 14а, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32;
улица А.Максимова дома №15, 17, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Ниточкина дома №1, 1а, 2, 3, 4, 5;
улица Шубникова дом № 9.
25
№118
Кызылординская область, город Байконыр, улица Мира, здание 6, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №274" отдела образования по Кармакшинскому району Управления образования Кызылординской области"
улица Мира дома №5а, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Янгеля дома №12, 14, 15, 15а, 18, 18а, 18б, 19, 21, 21а, 21б, 22б.
26
№119
Кызылординская область, город Байконыр, микрорайон 5, здание 11А, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №275" отдела образования по Кармакшинскому району Управления образования Кызылординской области"
микрорайон 5 дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
микрорайон 5а дома №9/1, 9/3, 9/4, 11, 12, 13, 14, 17, 18.
27
№120
Кызылординская область, город Байконыр, микрорайон 7, 22А, жилищно-эксплуатационный участок №5 Государственного унитарного предприятия "Жилищное хозяйство"
микрорайон 7 дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 21б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 102, 103, 104;

7А шағын ауданы № 4, 5 үйлер.
28
№121
Қызылорда облысы, Байқоныр қаласы, Горького көшесi, ғимарат 23, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 273 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Глушко көшесі №5, 5а, 6, 7 үйлер;
Горького көшесі №36, 40, 42 үйлер;
Королев даңғылы №23, 25, 27 үйлер;
Мир көшесі №1, 3, 5 үйлер;
Неделин көшесі №5а, 5б, 5в, 7, 9, 9а үйлер;
Янгель көшесі №6, 7, 8, 9 үйлер.
29
№122
Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы, шағын ауданы 6А, ғимарат 19, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№277 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6 шағын ауданы №21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 37, 37а, 76 үйлер;
6А шағын ауданы № 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 79, 80 үйлер;
7а ықшам ауданы №1, 2, 3 үйлер.
30
№123
Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы, шағын ауданы 5, 22А, №15 бастауыш мектеп мемлекеттiк қазыналық жалпы білім беру мекемесi
5 шағын ауданы №22, 23, 30 үйлер;
6 шағын ауданы №5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер;
7 шағын ауданы № 9, 10, 11 үйлер.
31
№124
Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы, Янгель көшесi, 23А, "Тұрғын үй шаруашылығы" мемлекеттік унитарлық кәсіпорнының №3 тұрғын үй пайдалану учаскесі
Сейфуллин көшесі №2, 2а, 4, 4а, 4б, 8, 8а, 8б, 10, 10а, 10б үйлер;
Янгель көшесі №21в, 21г, 21д, 22, 22в, 23, 24, 25 үйлер.
32
№125
Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы, Абай даңғылы, 11, "М.И.Неделин атындағы Байқоңыр электрорадиотехникалық техникум" мемлекеттік бюджеттік кәсіби білім беру мекемесі
8 Март көшесі №1, 3 үйлер;
Абай даңғылы №2, 3, 4, 5, 7, 13, 13а,15 үйлер;
Глушко көшесі №4, 4а, 4б үйлер;
Горького көшесі №16а, 22, 24, 26, 26а, 26б, 26в, 28, 30 үйлер;
Королев даңғылы №11, 13, 15, 17, 19, 21 үйлер;
Неделин көшесі №1, 2, 3, 4, 5 үйлер;
Янгель көшесі №2, 3, 4 үйлер.
33
№126
Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы, Титов көшесі, 2, Г.М.Шубников атындағы №1 орта мектеп мемлекеттік бюджеттік жалпы білім беру мекемесі
8 Март көшесі №2, 4, 6, 8 үйлер;
Горького көшесі №2, 4, 6, 10, 12 үйлер;
Королев даңғылы № 2, 3, 3а, 4, 6, 9 үйлер;
А.Максимов көшесі № 5 үй;
Шубников көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 14, 16, 18 үйлер;
тұрғын үйлер Авиационная, Комаров, Ленина, Набережная, Носов, Октябрь, Осташев, Первомайская, Пионерская, Титов, Школьная көшелері бойынша;
Лесная, Новая тұйықтары бойынша.
34
№127
Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы, Мир көшесi, 13А, Қазақстан Республикасы цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі Министрлігі аэроғарыш комитетінің "Инфракос" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны

микрорайон 7а дома № 4, 5.
28
№121
Кызылординская область, город Байконыр, улица Горького, здание 23, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №273" отдела образования по Кармакшинскому району Управления образования Кызылординской области"
улица Глушко дома №5, 5а, 6, 7;
улица Горького дома №36, 40, 42;
проспект Королева дома №23, 25, 27;
улица Мира дома №1, 3, 5;
улица Неделина дома №5а, 5б, 5в, 7, 9, 9а;
улица Янгеля дома №6, 7, 8, 9.
29
№122
Кызылординская область, город Байконыр, микрорайон 6А, здание 19, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №277" отдела образования по Кармакшинскому району Управления образования Кызылординской области"
микрорайон 6 дома №21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 37, 37а, 76;
микрорайон 6а дома №20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 79, 80;
микрорайон 7а дома №1, 2, 3.
30
№123
Кызылординская область, город Байконыр, микрорайон 5, 22А, государственное казенное общеобразовательное учреждение начальная школа № 15
микрорайон 5 дома №22, 23, 30;
микрорайон 6 дома № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
микрорайон 7 дома №9, 10, 11.
31
№124
Кызылординская область, город Байконыр, улица Янгеля, 23А,жилищно-эксплуатационный участок № 3 Государственного унитарного предприятия "Жилищное хозяйство"
улица Сейфуллина дома №2, 2а, 4, 4а, 4б, 8, 8а, 8б, 10, 10а, 10б;
улица Янгеля дома №21в, 21г, 21д, 22, 22в, 23, 24, 25.
32
№125
Кызылординская область, город Байконыр, проспект Абая, 11, государственное бюджетное профессиональное образовательное учреждение "Байконурский электрорадиотехнический техникум имени М.И. Неделина"
улица 8 Марта дома №1, 3;
проспект Абая дома №2, 3, 4, 5, 7, 13, 13а,15;
улица Глушко дома №4, 4а, 4б;
улица Горького дома №16а, 22, 24, 26, 26а, 26б, 26в, 28, 30;
проспект Королева дома №11, 13, 15, 17, 19, 21;
улица Неделина дома №1, 2, 3, 4, 5;
улица Янгеля дома №2, 3, 4.
33
№126
Кызылординская область, город Байконыр, улица Титова, 2, государственное бюджетное общеобразовательное учреждение средняя школа № 1 имени Г.М. Шубникова
улица 8 Марта дома №2, 4, 6, 8;
улица Горького дома №2, 4, 6, 10, 12;
проспект Королева дома №2, 3, 3а, 4, 6, 9;
улица А.Максимова дом №5;
улица Шубникова дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 14, 16, 18;
жилые дома по улицам Авиационная, Комарова, Ленина, Набережная, Носова, Октябрьская, Осташева, Первомайская, Пионерская, Титова, Школьная;
переулкам Лесной, Новый.
34
№127
Кызылординская область, город Байконыр, улица Мира, 13А, республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Инфракос" аэрокосмического комитета Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан

Королев даңғылы №37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 43а үйлер;
Мир көшесі №12, 12а, 12б, 12в, 13, 14 үйлер;
Сейфуллин көшесі №12, 12а, 14 үйлер.
35
№350
Ақай ауылдық округi, Ақай ауылы, Астана көшесi, ғимарат 38, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "Елеу Көшербаев атындағы №279 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
А.Байтұрсынов көшесі №1-ден №68-ге дейінгі үйлер;
Абай көшесі №68 үй;
Астана көшесі №3, 3А, 5,9 үйлер;
Бейімбет Майлин көшесі №1-ден 44-ге дейінгі үйлер;
Байқоңыр көшесі №21,29,43,44/2,49,77 үйлер;
Айдарбай Наурызбайұлы Балғынбаев көшесі № 13 үй;
Бейбітшілік көшесі №1-ден 64А-ге дейінгі үйлер;
Бәйтерек көшесі №5, 11, 13, 14, 17, 19, 20, 20А, 21, 26 үйлер;
Д.Қонаев көшесі №12, 58, 72 үйлер;
Достық көшесі №8, 9, 12, 13,17, 18 үйлер;
Дүр Оңғар көшесі № 6 үй;
Жаңқожа батыр көшесі №7/1,15/4 үйлер;
Жеңіс көшесі №1-ден №63-ге дейінгі үйлер;
І.Жансүгіров көшесі №1-ден №56-ге дейінгі үйлер;
Қармақшы көшесі №5,10,28,29,31,40,50 үйлер;
Конысов Сақыпжан көшесі №1-ден №81-ге дейінгі үйлер;
Кызылорда көшесі № 1, 2, 3, 20, 24, 32, 35, 37, 38, 42 үйлер;
М.Әуезов көшесі №1А, 4 үйлер;
М.Жұмабаев көшесі №2, 3, 4, 6, 8, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Рүстембек Жырау көшесі-№2У, 3, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 17, 18, 27 үйлер;
С.Сейфуллин көшесі №1-ден №42-ге дейінгі үйлер;
Сырдария көшесі №1У,№52 үйлер;
Шамшат Жырау көшесі №1-ден №47-ге дейінгі үйлер.

проспект Королева дома №37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 43а;
улица Мира дома №12, 12а, 12б, 12в, 13, 14;
улица Сейфуллина дома №12, 12а, 14.
35
№350
сельский округ Акай, село Акай, улица Астана, здание 38, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №279 имени Елеу Кушербаева" отдела образования по Кармакшинскому району Управления образования Кызылординской области"
улица А.Байтурсынов дома с №1 по №68;
улица Абай дом №68;
улица Астана дома №3, 3А, 5,9;
улица Б.Майлин дома с №1 по №44;
улица Байконыр дома №21, 29, 43, 44/2, 49, 77;
улица Айдарбай Наурызбайулы Балгынбаев дом №13;
улица Бейбитшилик дома с №1 по №64А;
улица Байтерек дома №5, 11, 13, 14, 17, 19, 20, 20А, 21, 26;
улица Д.Конаев дома №12, 58, 72;
улица Достык дома № 8, 9, 12, 13,17, 18;
улица Дур Онгар дом № 6;
улица Жанкожа батыр дома №7/1, 15/4;
улица Женис дома №1 по №63;
улица И.Жансугиров дома №1 по №56;
улица Кармакшы дома №5,10, 28, 29, 31, 40, 50;
улица Конысов Сакыпжан дома с №1 по №81;
улица Кызылорда дома №1, 2, 3, 20, 24, 32, 35, 37, 38, 42;
улица М.Ауезов дома №1А, 4;
улица М.Жумабаев дома №2, 3, 4, 6, 8, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Рустембек Жырау дома №2У, 3, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 17, 18, 27;
улица С.Сейфуллин дома с №1 по 42;
улица Сырдария дома № 1У,52;
улица Шамшат Жырау дома с №1 по 47.