Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 4 мамырдағы № 12 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 мамырда № 28021 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімінің 2022 жылғы 4 шілдедегі № 14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімінің 04.07.2022 № 14 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Қызылорда облысы Жаңақорған ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Жаңақорған ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасары тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі М. Тлеумбетов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 4 мая 2022 года № 12. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 мая 2022 года № 28021. Утратило силу решением акима Жанакорганского района Кызылординской области от 4 июля 2022 года № 14
Сноска. Утратило силу решением акима Жанакорганского района Кызылординской области от 04.07.2022 № 14 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Жанакорганского района Кызылординской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера назначить курирующего заместителя акима Жанакорганского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района М. Тлеумбетов