"Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Жаңақорған ауданы әкімінің 2022 жылғы 4 мамырдағы № 12 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімінің 2022 жылғы 4 шілдедегі № 14 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 7 шілдеде № 28738 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Жаңақорған ауданы әкімінің 2022 жылғы 4 мамырдағы № 12 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28021 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жаңақорған ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі М. Тлеумбетов

О признании утратившим силу решения акима Жанакорганского района от 4 мая 2022 года № 12 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима Жанакорганского района Кызылординской области от 4 июля 2022 года № 14. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июля 2022 года № 28738
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Жанакорганского района от 4 мая 2022 года № 12 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28021).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима Жанакорганского района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района М. Тлеумбетов