Жаңақорған аудандық мәслихаты шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 17 қарашадағы № 292 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 қарашада № 30660 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңақорған ауданының мәслихатының "Жаңақорған аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 12 наурыздағы № 05-16/209 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6221 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған аудандық мәслихатының хатшысы Г. Сопбеков

О признании утратившим силу решения Жанакорганского районного маслихата
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 17 ноября 2022 года № 292. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 ноября 2022 года № 30660
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Жанакорганского района "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата Жанакорганского района" от 12 марта 2018 года № 05-16/209 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6221).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г. Сопбеков