Сырдария аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 маусымдағы "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" № 212 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 шілдедегі № 152 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 25 шілдеде № 28887 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сырдария аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 маусымдағы "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" № 212 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6354 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сырдария аудандық мәслихат хатшысы Е. Әжікенов

О признании утратившим силу решение Сырдарьинского районного маслихата от 15 июня 2018 года № 212 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 25 июля 2022 года № 152. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 июля 2022 года № 28887
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сырдарьинского районного маслихата от 15 июня 2018 года № 212 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6354).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Сырдарьинского районного маслихата Е. Әжікенов