Сырдария ауданының ауылдық елді мекен жерлерін аймақтарға бөлу жобаларын (схемаларын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 шілдедегі № 153 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 тамызда № 28999 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8, 11-баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сырдария ауданының ауылдық елді мекен жерлерін аймақтарға бөлу жобалары (схемалары) осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Сырдария ауданының ауылдық елді мекендерінде бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 14 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сырдария аудандық мәслихат хатшысы Е. Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихатының
2022 жылғы 25 шілдедегі
№ 153 шешіміне 1 -қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының
2022 жылғы 25 шілдедегі
№ 153 шешіміне 2 -қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының
2022 жылғы 25 шілдедегі
№ 153 шешіміне 3 -қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының
2022 жылғы 25 шілдедегі
№ 153 шешіміне 4 -қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының
2022 жылғы 25 шілдедегі
№ 153 шешіміне 5 -қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының
2022 жылғы 25 шілдедегі
№ 153 шешіміне 6-қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының
2022 жылғы 25 шілдедегі
№ 153 шешіміне 7-қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының
2022 жылғы 25 шілдедегі
№ 153 шешіміне 8-қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының
2022 жылғы 25 шілдедегі
№ 153 шешіміне 9-қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының
2022 жылғы 25 шілдедегі
№ 153 шешіміне 10 -қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының
2022 жылғы 25 шілдедегі
№ 153 шешіміне 11-қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының
2022 жылғы 25 шілдедегі
№ 153 шешіміне 12-қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының
2022 жылғы 25 шілдедегі
№ 153 шешіміне 13-қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының
2022 жылғы 25 шілдедегі
№ 153 шешіміне 14-қосымша
Сырдария ауданының ауылдық елді мекендерінде бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Бағалау аймақтарының шекаралары (елді мекендер)
Аймақ нөмірі
Түзету коэффициенттері
1
Айдарлы ауылдық округінің Айдарлы елді мекенінің шекарасының шегінде
I
1,5
2
Ақжарма ауылдық округінің Ақжарма елді мекенінің шекарасының шегінде
I
1,0
3
Аманкелді ауылдық округінің Аманкелді елді мекенінің шекарасының шегінде
I
1,5
4
Бесарық ауылдық округінің Бесарық елді мекенінің шекарасының шегінде
I
1,6
5
Жетікөл ауылдық округінің Жетікөл елді мекенінің шекарасының шегінде
I
1,5
6
Н.Ілиясова ауылдық округінің Н.Ілиясова елді мекенінің шекарасының шегінде
I
1,6
7
Іңкәрдария ауылдық округінің Іңкәрдария елді мекенінің шекарасының шегінде
I
1,6
8
Қалжан ахун ауылдық округінің Қалжан ахун елді мекенінің шекарасының шегінде
I
1,6
9
Қоғалыкөл ауылдық округінің Қоғалыкөл елді мекенінің шекарасының шегінде
I
1,5
10
С.Сейфуллина ауылдық округінің С.Сейфуллина елді мекенінің шекарасының шегінде
I
1,6
11
А.Тоқмағанбетов ауылдық округінің А.Тоқмағанбетов елді мекенінің шекарасының шегінде
I
1,6
12
Шаған ауылдық округінің Шаған елді мекенінің шекарасының шегінде
I
1,0
13
Шіркейлі ауылдық округінің Шіркейлі елді мекенінің шекарасының шегінде
I
1,0

Об утверждении проектов (схем) зонирования земель, границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов Сырдарьинского района
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 25 июля 2022 года № 153. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 августа 2022 года № 28999
В соответствии со статьями 8, 11 Земельного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проекты (схемы) зонирования земель сельских населенных пунктов Сырдарьинского района согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в сельских населенных пунктах Сырдарьинского района, согласно приложению 14 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Сырдарьинского районного маслихата Е. Әжікенов
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 25 июля 2022 года № 153
Приложение 2 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 25 июля 2022 года № 153
Приложение 3 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 25 июля 2022 года № 153
Приложение 4 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 25 июля 2022 года № 153
Приложение 5 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 25 июля 2022 года № 153
Приложение 6 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 25 июля 2022 года № 153
Приложение 7 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 25 июля 2022 года № 153
Приложение 8 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 25 июля 2022 года № 153
Приложение 9 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 25 июля 2022 года № 153
Приложение 10 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 25 июля 2022 года № 153
Приложение 11 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 25 июля 2022 года № 153
Приложение 12 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 25 июля 2022 года № 153
Приложение 13 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 25 июля 2022 года № 153
Приложение 14 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 25 июля 2022 года № 153
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в сельских населенных пунктах Сырдарьинского района
Границы оценочных зон (населенные пункты)
Номер зоны
Поправочные коэффициенты
1
В черте границ населенного пункта Айдарлы сельского округа Айдарлы Сырдарьинского района
I
1,5
2
В черте границ населенного пункта Акжарма сельского округа Акжарма
I
1,0
3
В черте границ населенного пункта Амангельды сельского округа Амангелди Сырдарьинского района
I
1,5
4
В черте границ населенного пункта Бесарык сельского округа Бесарык Сырдарьинского района
I
1,6
5
В черте границ населенного пункта Жетикол сельского округа Жетикол Сырдарьинского района
I
1,5
6
В черте границ населенного пункта Н. Илиясов сельского округа Н. Илиясов Сырдарьинского района
I
1,6
7
В черте границ населенного пункта Инкардария сельского округа Инкардария Сырдарьинского района
I
1,6
8
В черте границ населенного пункта Калжан Ахун сельского округа Калжан Ахун Сырдарьинского района
I
1,6
9
В черте границ населенного пункта Когалыкол сельского округа Когалыкол Сырдарьинского района
I
1,5
10
В черте границ населенного пункта С. Сейфуллин сельского округа С. Сейфуллин Сырдарьинского района
I
1,6
11
В черте границ населенного пункта А. Токмаганбетов сельского округа А. Токмаганбетов Сырдарьинского района
I
1,6
12
В черте границ населенного пункта Шаган сельского округа Шаган Сырдарьинского района
I
1,0
13
В черте границ населенного пункта Ширкейли сельского округа Ширкейли Сырдарьинского района
I
1,0