Сырдария аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 182 "Сырдария аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың Әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 қазандағы № 169 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 26 қазанда № 30317 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сырдария аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 182 "Сырдария аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың Әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6227 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешiм алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сырдария аудандық мәслихат хатшысы Е. Әжікенов

О признании утратившим силу решения Сырдарьинского районного маслихата от 16 марта 2018 года № 182 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Сырдарьинского районного маслихата"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 20 октября 2022 года № 169. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 октября 2022 года № 30317
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение Сырдарьинского районного маслихата от 16 марта 2018 года № 182 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Сырдарьинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6227).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Секретарь Сырдарьинского районного маслихата Е. Әжікенов