2022 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литр, килограмм) арналған субсидиялар нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемдерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2022 жылғы 30 мамырдағы № 79 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 4 маусымда № 28365 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің "Өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығының 63-тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) сәйкес Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 2022 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литр, килограмм) арналған субсидиялар нормалары;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2022 жылға арналған тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемдері бекітілсін.
2. "Маңғыстау облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Н. Ногаев
Маңғыстау облысының әкімдігінің
2022 жылғы 30 мамырдағы
№ 79
қаулысына 1-қосымша
2022 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литр, килограмм) арналған субсидиялар нормалары
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштардың құрамындағы әсер етуші заттар, %
Өлшем бірлігі (тонна, литр,
килограмм)
Субсидия нормалары, (теңге)
Азотты тыңайтқыштар
1
Аммиак селитрасы
N-34,4
тонна
89 250,0
Б маркалы аммиак селитрасы
N-34,4
2
33,5 % азот құрамды аммиак-нитратты тыңайтқыш
N-33,5
тонна
76 050,0
3
Б маркалы сұйық аммоний нитраты
NH4NO3-52
тонна
249 500,0
4
Аммоний сульфаты
N-21, S-24
тонна
51 500,0
Түйіршіктелген аммоний сульфаты
N-21, S-24
В маркалы түйіршіктелген аммоний сульфаты минералды тыңайтқышы
N-21, S-24
SiB маркалы аммоний сульфаты (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-21, S-24
Аммоний сульфаты+BMZ

Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, а также объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2022 год
Постановление акимата Мангистауской области от 30 мая 2022 года № 79. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 июня 2022 года № 28365
В соответствии с пунктом 63 приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20209) акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2022 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2022 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Мангистауской области" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан и размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауского области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Н. Ногаев
Приложение 1 к постановлению
акимата Мангистауской области
от 30 мая 2022 года
№ 79
Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2022 год
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, %
Единица измерения тонна, литр, килограмм
Нормы субсидий,
тенге
Азотные удобрения
1
Селитра аммиачная
N-34,4
тонна
89 250,0
Селитра аммиачная марки Б
N-34,4
2
Удобрение аммиачно-нитратное с содержанием азота 33,5 %
N-33,5
тонна
76 050,0
3
Нитрат аммония жидкий, марка Б
NH4NO3-52
тонна
249 500,0
4
Сульфат аммония
N-21, S-24
тонна
51 500,0
Сульфат аммония гранулированный
N-21, S-24
Минеральное удобрение сульфат аммония гранулированный марки В
N-21, S-24
Сульфат аммония, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-21, S-24
Сульфат аммония+BMZ

Haifa UP, мочевина фосфаты (17.5-44-0)
N-17,5, P2О5-44
килограмм
321,5
18-44-0 (UP) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
N - 18%, P2О5-44%
12
Аммофос
N10, P 46
тонна
92 812,5
N12, P 52
Аммофос 12-52 маркалы
N12, P 52
Аммофос 12-52 маркалы
SiB маркалы 12:52 аммофоc, (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
Аммофос 12:52+Zn
N-12, P-52, Zn-0,21
10:46:0 маркалы қоспатыңайтқышы
N-10, P-46
13
Аммофос, 12:39 маркалы
N 12, P 39
тонна
91 500,0
Аммофос, 11:42 маркалы
N-11, P-42
Аммофос, 10:39 маркалы
N-10, P-39
Аммофос, 10:36 маркалы
N-10, P-36
Аммофос, 10:33 маркалы
N-10, P-33
Калийлі тыңайтқыштар
14
Хлорлы калий
K-60
тонна
84 000,0
Хлорлы калий
K2О-60
SiB маркалы
хлорлы калий (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2О-43
Хлорлы калий
K2О-45
Solumop маркалы калий хлориді
K2О-60, KCl-95,8
0-0-61 (KCl) маркалы Growfert
кешенді тыңайтқышы
K2О-61%
15
Калий сульфаты (күкірт-қышқылды калий)
K2O-52%, SO4-53%
тонна
160 000,0
SiB маркалы күкірт қышқылды калий (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2О -50
Тазартылған күкірт қышқылды калий (калий сульфаты)
K2О-53, SO3- 45
Калий сульфаты агрохимикаты
K-53, S-18
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2О-52, SO3- 45
Калий сульфаты (Yara Tera Krista SOP)
K2О-52, SO3- 45
Калий сульфаты
K2О-51, SO3- 45
Күкірт қышқылды тазартылған калий минералды тыңайтқышы (калий сульфаты)
K2О-53, S-18
Калий сульфаты
K2О-53, S-18
Калий сульфаты
K2О-51
Еритін калий сульфаты
K2O-51,5, SO4-56
Күкірт қышқылды тазартылған калий (калий сульфаты) (I сорт, II сорт)
K2О-53, S-18
0-0-51 (SOP) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
K2О-51%, SO3-47%
Күрделі тыңайтқыштар
16
Фосфорлы-калийлі тыңайтқыштар
Р-26%, К-5%
тонна
25 750,0
Р-27%, К-4%
Р-22%, К-4%
Р-17%, К-4%
17
С 12 маркалы күкіртпен карбамид агрохимикаты
N-33, S-12
тонна
108 325,0
С 7,5 маркалы күкіртпен карбамид агрохимикаты
N-35, S-7
С 4 маркалы күкіртпен карбамид агрохимикаты
N-40, S-4
18
11-37 маркалы сұйық кешенді тыңайтқыштар (СКТ)
N-11, Р-37
тонна
98 036,0
10-34 маркалы сұйық кешенді тыңайтқыштар (СКТ)
N-10, Р-34
19
15:15:15 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15
тонна
84 375,0
15:15:15 маркалы нитроаммофоска
N-15, P-15, K-15
NPK 15-15-15 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-15, P-15, K-15
15-15-15 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлі -нитроаммофоска (азофоска) тыңайтқышы, NPK-тыңайтқышы
N 15 P 15 K 15
15:15:15 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі (диаммофоска) тыңайтқыш
N 15 P 15 K 15
SiB маркалы 15:15:15 нитроаммофоска (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N 15 P 15 K 15
Азотты-фосфорлы-калийлі нитроаммофоска азофоска тыңайтқышы
N 16 P 16 K 16
16:16:16 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N 16 P 16 K 16
NPK 16:16:16 маркалы нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16
NPK 16-16-16 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
SiB маркалы 16:16:16 нитроаммофоска (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N- 16, P-16, K-16
17:17:17 маркалы нитроаммофоска
N- 17, P-17, K-17
16:16:16 маркалы гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска
N- 16, P-16, K-16
7:7:7 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N- 7, P-7, K-7
8:24:24 маркалы гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска
N- 8, P-24, K-24
NPK-плюс 9-20-20 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N- 9, P-20, K-20
9-25-25 диаммофоска маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N- 9, P-25, K-25
10:20:20 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N- 10, P-20, K-20
17:0,1:28 маркалы гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска
N- 17, P-0,1, K-28
21:0,1:21 маркалы гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска
N- 21, P-0,1, K-21
15:24:16 маркалы гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска
N- 15, P-24, K-16
NPK 16-16-8 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-8
10-26-26 диаммофоска маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N 10 P 26 K 26
NPK-1 маркалы (диаммофоска) азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N 10 P 26 K 26
NPK-1 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N 10 P 26 K 26
10-26-26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N 10 P 26 K 26
10:26:26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N 10 P 26 K 26
10:26:26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі(диаммофоска) тыңайтқышы
N 10 P 26 K 26
10:26:26 маркалы нитроаммофоска
N 10 P 26 K 26
10:20:20 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N 10 P 20 K 20
12:32:12 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-12 P-32 K-12
13:19:19 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-13, P-19, K-19
8-20-30 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-8, P-20, K-30
8:20:30 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
8:19:29 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-8, P-19, K-29
NPK 13-13-24 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-13, P-13, K-24
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23
19:4:19 маркалы нитроаммофоска
N-19, P-4, K-19
NPK 20-10-10 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N 20 P 10 K 10
21:1:21 маркалы нитроаммофоска
N-21, P-1, K-21
NPK 24-6-12 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-24, P-6, K-12
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8
20
NPK 16:16:16+В маркалы нитроаммофоска

Haifa UP, фосфат мочевины (17.5-44-0)
N-17,5, P2О5-44
килограмм
321,5
Комплексное удобрение Growfert марки: 18-44-0 (UP)
N - 18%, P2О5-44%
12
Аммофос
N10, P 46
тонна
92 812,5
N12, P 52
Аммофос марка 12-52
N12, P 52
Аммофос марки 12-52
Аммофоc 12:52, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
Аммофос 12:52+Zn
N-12, P-52, Zn-0,21
Тукосмесь марки: 10:46:0
N-10, P-46
13
Аммофос, марки 12:39
N 12, P 39
тонна
91 500,0
Аммофос, марки 11:42
N-11, P-42
Аммофос, марки 10:39
N-10, P-39
Аммофос марки 10:36
N-10, P-36
Аммофос марки 10:33
N-10, P-33
Калийные удобрения
14
Калий хлористый
K-60
тонна
84 000,0
Калий хлористый
K2О-60
Хлористый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2О-43
Калий хлористый
K2О-45
Хлорид калия марки Solumop
K2О-60, KCl-95,8
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-61 (KCl)
K2О-61%
15
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-52%, SO4-53%
тонна
160 000,0
Сернокислый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2О -50
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2О-53, SO3- 45
Агрохимикат Сульфат калия
K-53, S-18
Сульфат калия (Krista SOP)
K2О-52, SO3- 45
Сульфат калия (Yara Tera Krista SOP)
K2О-52, SO3- 45
Сульфат калия
K2О-51, SO3- 45
Минеральное удобрение калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2О-53, S-18
Сульфат калия
K2О-53, S-18
Сульфат калия
K2О-51
Сульфат калия растворимый
K2O-51,5, SO4-56
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный (I сорт, II сорт)
K2О-53, S-18
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-51 (SOP)
K2О-51%, SO3-47%
Сложные удобрения
16
Фосфорно-калийные удобрения
Р-26%, К-5%
тонна
25 750,0
Р-27%, К-4%
Р-22%, К-4%
Р-17%, К-4%
17
Агрохимикат карбамид с серой марки С 12
N-33, S-12
тонна
108 325,0
Агрохимикат карбамид с серой марки С 7,5
N-35, S-7
Агрохимикат карбамид с серой марки С 4
N-40, S-4
18
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ) марки 11-37
N-11, Р-37
тонна
98 036,0
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ) марки 10-34
N-10, Р-34
19
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
тонна
84 375,0
Нитроаммофоска марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N 15 P 15 K 15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 15:15:15
N 15 P 15 K 15
Нитроаммофоска 15:15:15, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
Удобрение азотно-фосфорно-калийное нитроаммофоска азофоска
N 15 P 15 K 15
N 16 P 16 K 16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 16:16:16
N 16 P 16 K 16
Нитроаммофоска марки NPK 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска марки 17:17:17
N- 17, P-17, K-17
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N- 16, P-16, K-16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 7:7:7
N- 7, P-7, K-7
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N- 8, P-24, K-24
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-плюс 9-20-20
N- 9, P-20, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска 9-25-25
N- 9, P-25, K-25
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N- 10, P-20, K-20
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического
состава марки 17:0,1:28
N- 17, P-0,1, K-28
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 21:0,1:21
N- 21, P-0,1, K-21
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N- 15, P-24, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-8
N-16, P-16, K-8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1 (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10-26-26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Нитроаммофоска марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N 10 P 20 K 20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 12:32:12
N-12 P-32 K-12
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 8-20-30
N-8, P-20, K-30
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:20:30
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:19:29
N-8, P-19, K-29
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 13-13-24
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23
Нитроаммофоска марки: 19:4:19
N-19, P-4, K-19
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 20-10-10
N 20 P 10 K 10
Нитроаммофоска марки: 21:1:21
N-21, P-1, K-21
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 24-6-12
N-24, P-6, K-12
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8
20
Нитроаммофоска NPK, марки 16:16:16+В

N- 16, P-16, K-16, B-0,03
тонна
100 000,0
NPK 16:16:16+Zn маркалы нитроаммофоска
N- 16, P-16, K-16, Zn-0,21
NPK 16:16:16+BCMZ маркалы нитроаммофоска
N- 16, P-16, K-16, B-0,02,
Cu-0,03, Mn-0,030,
Zn-0,060
NPK 20:10:10+S+Zn маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N 20, P 10, K 10, Zn-0,21
NPK(S) 8-20-30(2) маркалы азотты-фосфорлы-калийлі күкірт құрамды тыңайтқышы
N-8, P-20, K-30, S-2
NPKS-8 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-8, P-20, K-30, S-2
NPK 20-10-10+S маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P-10, K-10, S-4
NPК(S) 15-15-15(10) маркалы азотты-фосфорлы-калийлі күкірт құрамды тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15, S-10
NPK 27-6-6+S маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P-6, K-6, S-2,6
NPК(S)13-17-17(6) маркалы азотты-фосфорлы-калийлі күкірт құрамды тыңайтқышы
N-13, P-17, K-17, S-6
NPК(S) 13-17-17(6) +0,15В+0,6 Zn маркалы азотты-фосфорлы-калийлі күкірт құрамды тыңайтқышы
N-13, P-17, K-17, S-6,
В-0,15, Zn-0,6
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23, S-1,7,
Ca-0,5, Mg-0,9
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8, S-1,
Ca-0,5, Mg-0,4
10:26:26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі (диаммофоска) тыңайтқыш
N-10, P-26, K-26, S-1,
Ca-0,8, Mg-0,8
10:26:26 маркалы нитроаммофоска
NPK 10:26:26+B диаммофоска маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-2,
B-0,03
NPK 10:26:26+Zn диаммофоска маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-2,
Zn-0,21
NPK 10:26:26+BMZ диаммофоска маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-2,
B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
NPK 10:26:26+BCMZ диаммофоска маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-2,
B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
NPK 20:10:10+S+B маркалы нитроаммофоска
(азофоска)
N 20, P 10, K 10, S-4,
B-0,03
NPK 20:10:10+S+BMZ маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P-10, K-10, S-4,
B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2,
Ca-1, Mg-0,6
16:16:16 маркалы гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска
Нитроаммофоска. 16:16:16 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі кешенді тыңайтқыш
N-16, P-16, K-16, S-2,
Ca-1, Mg-0,6
8:24:24 маркалы гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска
N-8, P-24, K-24, S-2,
Ca-1, Mg-0,6
17:0,1:28 маркалы гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5,
Ca-0,5, Mg-0,5
21:0,1:21 маркалы гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска
N-21, P-0,1, K-21, S-2,
Ca-1, Mg-0,6
15:24:16 маркалы гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска
N-15, P-24, K-16, S-2,
Ca-1, Mg-0,6
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23, S-1,7,
Ca-0,5, Mg-0,9
21
NP+S=20:20+14 маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқышы
N-20, P-20, S-14
тонна

N- 16, P-16, K-16, B-0,03
тонна
100 000,0
Нитроаммофоска NPK, марки 16:16:16+Zn
N- 16, P-16, K-16, Zn-0,21
Нитроаммофоска NPK марки 16:16:16+BCMZ
N- 16, P-16, K-16, B-0,02,
Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+Zn
N 20, P 10, K 10, Zn-0,21
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 8-20-30(2)
N-8, P-20, K-30, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPKS-8
N-8, P-20, K-30, S-2
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 20-10-10+S
N-20, P-10, K-10, S-4
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S) 15-15-15(10)
N-15, P-15, K-15, S-10
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 27-6-6+S
N-27, P-6, K-6, S-2,6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S) 13-17-17(6)
N-13, P-17, K-17, S-6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S) 13-17-17(6) +0,15В+0,6 Zn
N-13, P-17, K-17, S-6,
В-0,15, Zn-0,6
Нитроаммофоска марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1,
Ca-0,5, Mg-0,4
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Нитроаммофоска, марки 10:26:26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+B
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+Zn
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+B
N 20, P 10, K 10, S-4, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BMZ
N-20, P-10, K-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
Нитроаммофоска комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 21:0,1:21
N-21, P-0,1, K-21, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
21
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
тонна

100 446,0
NP+S=20:20+14 маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқышы
N-20, P-20, S-14
20:20 маркалы күрделі азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқышы
N-20, P-20, S-14
20:20 маркалы күрделі азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш
N-20, P-20, S-8-14
NPS (N-20, P-20 +S-14) маркалы ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқыштар
N-20, P-20, S-14
NP+S=16:20+12 маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқышы
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос агрохимикаты
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқышы
N-16, P-20, S-12
22
20:20+В маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқышы
N-20, P-20, S-14, B-0,03
тонна
150 000,0
20:20+ВMZ маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқышы
N-20, P-20, S-14, B-0,018,
Mn-0,030, Zn-0,060
20:20+Zn маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқышы
N-20, P-20, S-14, Zn-0,21
20:20+BCMZ маркалы азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқышы
N-20, P-20, S-14, B-0,02,
Cu-0,03, Mn-0,030,
Zn-0,060
23
Г маркалы азот-фосфор-калий-күкірт құрамды тыңайтқышы (NPКS-тыңайтқыш)
NH4-4,8; Р2О5- 9,6,
К2О-8,0, SO3- 14,0,
СаО- 11,2,
MgO- 0,6
тонна

100 446,0
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-8-14
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-20, P-20 +S-14)
N-20, P-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Агрохимикат сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее
N-16, P-20, S-12
22
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+В
N-20, P-20, S-14, B-0,03
тонна
150 000,0
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+ВMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+Zn
N-20, P-20, S-14, Zn-0,21
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+BCMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
23
Азот-фосфор-калий-сера содержащее удобрение (NPКS-удобрение), марка Г
NH4-4,8; Р2О5- 9,6,
К2О-8,0, SO3- 14,0,
СаО- 11,2, MgO- 0,6
тонна

Р2О5-16,5, K2O-10,0,
CaO-15,5, MgO-0,54
тонна
65 963,5
28
А маркалы арнайы суда еритін моноаммонийфосфат
N-12, P2О5-61
тонна
219 000,0
Арнайы суда еритін моноаммонийфосфат
А маркалы суда еритін кристалды моноаммонийфосфат
N 12 P 61
А, Б маркалы арнайы суда еритін кристалды тазартылған моноаммонийфосфат
N 12 P 61
Б маркалы суда еритін кристалды моноаммонийфосфат
N 12 P 60
Моноаммонийфосфат
P2О5-61, N 12
Тазартылған моноаммонийфосфат
N-12%, P2О5-61%
12-61-0 (MAP) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
N - 12%, P2О5-61%
29
Калий монофосфаты агрохимикаты
P 52 K 34
тонна
464 285,5
Монокалийфосфат агрохимикаты
P-52, K-34
Монокалийфосфат
P2О5-52, K20-34
Монокалийфосфат (МКР)
P2О5-52, K20-34,4
0-52-34 (MKP) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
P2О5-52%, K2O – 34%
30
ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқышы
N - 8,5%, P - 13,8%,
S - 9,7%, Ca - 25,8%
тонна
44 642,9
31
NPS (N-9, P-14 + S-10) маркалы ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқышы
N-9, P-14, S-10
тонна
75 000,0
Микротыңайтқыштар
32
Микроэлементтермен күрделі-аралас "Биобарс-М" биотыңайтқышы
N – 2-5 %; P2О5 – 0,66–1,6 %; К2О – 2–5 %;
S – 0,66–1,6 %; B - 0,10; Fe2O3 - 0,15;
Co - 0,02; Mn - 0,15;
Cu - 0,10; Mo - 0,01;
Zn - 0,10
литр
2 232,1
33
YaraLiva Calcinit (кальций нитраты) тыңайтқышы
N- 15,5, NH4-1,1,
NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
167 500,0
YaraLivaТМ CALCINIT кальций нитраты
Қойылтылған кальций нитраты (Haifa-Cal Prime)
N-17, N-NО3-16,7,
CaO-33; Ca-23,5
Сұйық кальций нитраты
Са(NО3)2-51
Haifa Кальций селитрасы
N-15,5, NH4-1,1,
NO3-14,4, CaO-26,5
15-0-0 + 27 CaO (CN) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
N-15%, CaO-27%
Abocol CN кальций селитрасы
N-15,5, N-NO3-14,4,
CaO-26,5
34
Kristalon Special
18-18-18 минералды тыңайтқышы
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9,
N карбамидті- 9,8,
P2О5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5,
B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025,
Mo-0,004
тонна
576 000,0
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9,
N карбамидті- 9,8,
P2О5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04,
Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36 минералды тыңайтқышы
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2О5-12, K2O-36, MgO-1,
SO3-27,5, B-0,025,
Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04,
Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2О5-12, K2O-36, MgO-1,
SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01,
Fe-0,07, Mn-0,04,
Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow
13-40-13 минералды тыңайтқышы
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4,
P2О5-40, K2O-13, SO3-27,5,
B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025,
Mo-0,004
Kristalon Yellow
13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4,
P2О5-40, K2O-13, B-0,025,
Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04,

Р2О5-16,5, K2O-10,0,
CaO-15,5,MgO-0,54
тонна
65 963,5
28
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый, марки А
N-12, P2О5-61
тонна
219 000,0
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки А
N 12 P 61
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый кристаллический очищенный марки: А, Б
N 12 P 61
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки Б
N 12 P 60
Моноаммонийфосфат
P2О5-61, N 12
Моноаммонийфосфат очищенный
N-12%, P2О5-61%
Комплексное удобрение Growfert марки: 12-61-0 (MAP)
N - 12%, P2О5-61%
29
Агрохимикат монофосфат калия
P 52 K 34
тонна
464 285,5
Агрохимикат монокалийфосфат
P-52, K-34
Монокалийфосфат
P2О5-52, K20-34
Монокалийфосфат (МКР)
P2О5-52, K20-34,4
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-52-34 (MKP)
P2О5-52%, K2O – 34%
30
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ)
N - 8,5%, P - 13,8%,
S - 9,7%, Ca - 25,8%
тонна
44 642,9
31
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-9, P-14 + S-10)
N-9, P-14, S-10
тонна
75 000,0
Микроудобрения
32
Биоудобрение "Биобарс-М" с микроэлементами сложно-смешанное
N – 2-5 %; P2О5 – 0,66–1,6 %; К2О – 2–5 %;
S – 0,66–1,6 %;
B - 0,10; Fe2O3 - 0,15;
Co - 0,02; Mn - 0,15;
Cu - 0,10; Mo - 0,01;
Zn - 0,10
литр
2 232,1
33
Удобрение YaraLiva Calcinit (нитрат кальция)
N- 15,5, NH4-1,1,
NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
167 500,0
Нитрат кальция YaraLivaТМ CALCINIT
Нитрат кальция концентрированный (Haifa-Cal Prime)
N-17, N-NО3-16,7,
CaO-33;
Ca-23,5
Нитрат кальция жидкий
Са(NО3)2-51
Haifa Кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1,
NO3-14,4, CaO-26,5
Комплексное удобрение Growfert марки: 15-0-0 + 27 CaO (CN)
N-15%, CaO-27%
Кальциевая селитра Abocol CN
N-15,5, N-NO3-14,4, CaO-26,5
34
Минеральное удобрение Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9,
N карбамидная- 9,8, P2О5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5,
B-0,025, Cu-0,01,
Fe- 0,07,
Mn-0,04, Zn-0,025,
Mo-0,004
тонна
576 000,0
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9,
N карбамидная- 9,8, P2О5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5,
B-0,025, Cu-0,01,
Fe- 0,07,
Mn-0,04, Zn-0,025,
Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1,
P2О5-12, K2O-36, MgO-1,
SO3-27,5, B-0,025,
Cu-0,01,
Fe-0,07, Mn-0,04,
Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1,
P2О5-12, K2O-36, MgO-1,
SO3-2,5, B-0,025,
Cu-0,01,
Fe-0,07, Mn-0,04,
Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4,
P2О5-40, K2O-13,
SO3-27,5,
B-0,025, Cu-0,01,
Fe-0,07,
Mn-0,04, Zn-0,025,
Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4,
P2О5-40, K2O-13, B-0,025,
Cu-0,01, Fe-0,07,
Mn-0,04,

Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Cucumber
14-11-31 минералды тыңайтқышы
N-14, NO3-7,
N карбамидті-7,
P2О5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01,
Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01,
Mo-0,002
Kristalon Cucumber
14-11-31
N-14, NO3-7,
N карбамидті-7,
P2О5-11, K2O-31,
MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Kristalon Brown
3-11-38
микроэлементтері бар суда еритін NPK кешенді тыңайтқышы
N-3, N-NO3-3, P2О5-11,
K2O-38, MgO-4, SO3-27,5,
B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07,

Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7,
N карбамидная-7,
P2О5-11, K2O-31,
MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01,
Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01,
Mo-0,002
Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7,
N карбамидная-7,
P2О5-11, K2O-31,
MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01,
Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01,
Mo-0,002
Комплексное водорастворимое NPK удобрение с микроэлементами Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2О5-11,
K2O-38, MgO-4,
SO3-27,5,
B-0,025, CuO-0,1,
Fe-0,07,

16-27-7 тыңайтқышы
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
тонна
204 000,0
Yara Mila NPK
12-24-12 тыңайтқышы
N-12, P2O5-24, K2O-12,
MgO-2, SO3-5, Fe-0,2,
Zn-0,007
Yara Mila NPK
9-12-25 тыңайтқышы
N-9, P2O5-12, K2O-25,
MgO-2, SO3-6,5, В-0,02
55
YaraRega 9-5-26 тыңайтқышы
N-9, P2O5-5, K2O-26
тонна
500 000,0
YaraRega 9-0-36 тыңайтқышы
N-9, K2O-26
56
Yara vita TM Seedlift тыңайтқышы
N-8,6, P2O5-15, Zn-15,8,
Ca-9,7, жалпы органикалық көміртек
литр
3 794,5
57
"Старт" маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
амин қышқылдары – 5,5, полисахаридтер – 7,0,
N – 4,5, Р2О5 – 5,0,
К2О – 2,5, MgO - 1,0,
Fe – 0,2, Mn – 0,2,
Zn – 0,2, Cu -0,1, B – 0,1,
Mo – 0,01
литр
3 450,0
58
"Универсал" маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
амин қышқылдары – 10,0,
N – 6,0, К2О – 3,0%,
SO3 – 5,0%
литр
3 375,0
59
"Өсу" маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
амин қышқылдары – 4,0,
N – 4,0, Р2О5 – 10,0,
SO3 – 1,0, MgO - 2,0,
Fe – 0,4, Mn – 0,2,
Zn – 0,2, Cu – 0,1
литр
3 375,0
60
"Астық" маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
амин қышқылдары – 7,0,
N – 5,5, Р2О5 – 4,5,
К2О – 4,0, SO3 – 2,0,
MgO - 2,0, Fe – 0,3,
Mn – 0,7, Zn – 0,6, Cu -0,4,
B – 0,2, Mo – 0,02,
Co – 0,02
литр
3 375,0
61
"Майлы" маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
амин қышқылдары – 6,0,
N – 1,2, SO3 – 8,0,
MgO - 3,0, Fe – 0,2,
Mn – 1,0, Zn – 0,2,
Cu – 0,1, B – 0,7,
Mo – 0,04, Co – 0,02
литр
3 375,0
62
"Қызылша" маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
амин қышқылдары-6,0,
N-3,5, SO3-2,0, MgO-2,5, Fe-0,03, Mn-1,2, Zn-0,5, Cu-0,03, B-0,5, Mo-0,02
литр
3 375,0
63
"Жүгері" маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
амин қышқылдары-6,0,
N-6, SO3-6,0, MgO-2,0, Fe-0,3, Mn-0,2, Zn-0,9,
Cu-0,3, B-0,3, Mo-0,02, Cо-0,2
литр
3 375,0
64
"Жүгері үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-4,2%,
MgO-2,0%, Fe-0,7%,
Mn-0,7%, Zn-1,1%,
Cu-0,6%, B-0,4%,
Mo-0,003%, Ti-0,02%
литр
3 150,0
65
"Майлы дақылдар үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-2,5%,
MgO-2,5%, Fe-0,5%,
Mn-0,5%, Zn-0,5%,
Cu-0,1%, B-0,5%,
Mo-0,005%, Ti-0,03%
литр
3 150,0
66
"Астық үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-4,5%,
MgO-2,0%, Fe-0,8%,
Mn-1,1%, Zn-1,0%,
Cu-0,9%, Mo-0,005%,
Ti-0,02%
литр
3 150,0
67
"Бұршақтар үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-1,0%,
MgO-2,0%, Fe-0,3%,
Cо-0,002%,
Mn-0,4%, Zn-0,5%,
Cu-0,2%, B-0,5%,
Mo-0,036%, Ti-0,02%
литр
3 150,0
68
"Картоп үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-2,5%,
MgO-2,5%, Fe-0,3%,
Cо-0,002%,
Mn-0,6%, Zn-0,65%,
Cu-0,2%, B-0,4%,
Mo-0,005%, Ti-0,03%
литр
3 150,0
69
"Қызылша үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-1,8%,
MgO-2,0%, Fe-0,2%,
Mn-0,65%, Zn-0,5%,
Cu-0,2%, B-0,5%,
Mo-0,005%, Ti-0,02%, Na2O-3,0%
литр

Удобрение Yara Mila NPK 16-27-7
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
тонна
204 000,0
Удобрение Yara Mila NPK 12-24-12
N-12, P2O5-24, K2O-12,
MgO-2, SO3-5,
Fe-0,2, Zn-0,007
Удобрение Yara Mila NPK 9-12-25
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, В-0,02
55
Удобрение YaraRega 9-5-26
N-9, P2O5-5, K2O-26
тонна
500 000,0
Удобрение YaraRega 9-0-36
N-9, K2O-26
56
Удобрение Yara vita TM Seedlift
N-8,6, P2O5-15,
Zn-15,8, Ca-9,7,
общий органический углерод
литр
3 794,5
57
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Старт"
аминокислоты – 5,5, полисахариды – 7,0,
N – 4,5, Р2О5 – 5,0,
К2О – 2,5, MgO - 1,0,
Fe – 0,2, Mn – 0,2,
Zn – 0,2, Cu -0,1, B – 0,1,
Mo – 0,01
литр
3 450,0
58
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Универсал"
аминокислоты – 10,0,
N – 6,0, К2О – 3,0%,
SO3 – 5,0%
литр
3 375,0
59
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Рост"
аминокислоты – 4,0,
N – 4,0, Р2О5 – 10,0,
SO3 – 1,0, MgO - 2,0,
Fe – 0,4, Mn – 0,2,
Zn – 0,2, Cu – 0,1
литр
3 375,0
60
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Зерновой"
аминокислоты – 7,0,
N – 5,5, Р2О5 – 4,5,
К2О – 4,0, SO3 – 2,0, MgO - 2,0, Fe – 0,3,
Mn – 0,7, Zn – 0,6,
Cu -0,4,
B – 0,2, Mo – 0,02,
Co – 0,02
литр
3 375,0
61
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Масличный"
аминокислоты – 6,0,
N – 1,2, SO3 – 8,0,
MgO - 3,0, Fe – 0,2,
Mn – 1,0, Zn – 0,2,
Cu – 0,1, B – 0,7,
Mo – 0,04, Co – 0,02
литр
3 375,0
62
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Свекла"
аминокислоты-6,0, N-3,5,
SO3-2,0, MgO-2,5,
Fe-0,03,
Mn-1,2, Zn-0,5, Cu-0,03, B-0,5, Mo-0,02
литр
3 375,0
63
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Кукуруза"
аминокислоты-6,0,
N-6, SO3-6,0, MgO-2,0,
Fe-0,3, Mn-0,2, Zn-0,9, Cu-0,3, B-0,3, Mo-0,02, Cо-0,2
литр
3 375,0
64
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для кукурузы"
N-15%, SO3-4,2%,
MgO-2,0%, Fe-0,7%,
Mn-0,7%, Zn-1,1%,
Cu-0,6%, B-0,4%,
Mo-0,003%, Ti-0,02%
литр
3 150,0
65
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для масличных"
N-15%, SO3-2,5%,
MgO-2,5%, Fe-0,5%,
Mn-0,5%, Zn-0,5%,
Cu-0,1%, B-0,5%,
Mo-0,005%, Ti-0,03%
литр
3 150,0
66
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для зерновых"
N-15%, SO3-4,5%,
MgO-2,0%, Fe-0,8%,
Mn-1,1%, Zn-1,0%,
Cu-0,9%, Mo-0,005%,
Ti-0,02%
литр
3 150,0
67
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для бобовых"
N-15%, SO3-1,0%,
MgO-2,0%, Fe-0,3%,
Cо-0,002%, Mn-0,4%,
Zn-0,5%, Cu-0,2%,
B-0,5%, Mo-0,036%,
Ti-0,02%
литр
3 150,0
68
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для картофеля"
N-15%, SO3-2,5%,
MgO-2,5%, Fe-0,3%,
Cо-0,002%, Mn-0,6%,
Zn-0,65%, Cu-0,2%,
B-0,4%, Mo-0,005%,
Ti-0,03%
литр
3 150,0
69
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для свеклы"
N-15%, SO3-1,8%,
MgO-2,0%, Fe-0,2%,
Mn-0,65%, Zn-0,5%,
Cu-0,2%, B-0,5%,
Mo-0,005%, Ti-0,02%,
Na2O-3,0%
литр

3 150,0
70
6:14:35+2MgO+MЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-6, P-14, K-35, MgO-2,
В-0,02, Cu-0,005,
Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
360 000,0
12:8:31+2MgO+MЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-12, P-8, K-31, MgO-2,
В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05,
Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
13:40:13+MЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-13, P-40, K-13, В-0,02,
Cu-0,005, Mn-0,05,
Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
15:15:30+1,5MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-15, P-15, K-30,
MgO-1,5, В-0,02,
Cu-0,005, Mn-0,05,
Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
18:18:18+3MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-18, P-18, K-18, MgO-3,
В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05,
Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004

3 150,0
70
Водорастворимое NPK удобрение, марки 6:14:35+2MgO+MЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2,
В-0,02, Cu-0,005,
Mn-0,05,
Zn-0,01, Fe-0,07,
Mo-0,004
тонна
360 000,0
Водорастворимое NPK удобрение, марки 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2,
В-0,02, Cu-0,005,
Mn-0,05,
Zn-0,01, Fe-0,07,
Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 13:40:13+MЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02,
Cu-0,005, Mn-0,05,
Zn-0,01,
Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 15:15:30+1,5MgO+МЭ
N-15, P-15, K-30,
MgO-1,5,
В-0,02, Cu-0,005,
Mn-0,05,
Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004

20:20:20+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-20, P-20, K-20, В-0,02,
Cu-0,005, Mn-0,05,
Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
71
CoRoN 25-0-0 Plus 0,5% B
тыңайтқышы
N-25, B-0,5
литр
946,0
72
PLANSTAR 10/40/0+11 SO3 + 1,7ZN+0,5B
N-10%, P-40%, S-11%,
B-0,5%, Zn-1,7%
тонна
660 000,0
73
АктиВейв (ActiWave) тыңайтқышы
N-3%; К2O-8%, B-0,02%,
C-12%, Fe-0,5% (EDDHSA), Zn-0,08% (EDTA), кайгидрин, бетаин, альгин қышқылы
литр
3 240,0
74
Вива (Viva) тыңайтқышы

Водорастворимое NPK удобрение, марки 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02,
Cu-0,005, Mn-0,05,
Zn-0,01,
Fe-0,07, Mo-0,004
71
Удобрение CoRoN 25-0-0 Plus 0,5% B
N-25, B-0,5
литр
946,0
72
PLANSTAR 10/40/0+11 SO3 + 1,7ZN+0,5B
N-10%, P-40%, S-11%,
B-0,5%, Zn-1,7%
тонна
660 000,0
73
Удобрение АктиВейв (ActiWave)
N-3%; К2O-8%, B-0,02%,
C-12%, Fe-0,5% (EDDHSA), Zn-0,08% (EDTA), кайгидрин, бетаин, альгиновая кислота
литр
3 240,0
74
Удобрение Вива (Viva)

Fe (ЭДТА) - 0,12,
Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04,
Zn (ЭДТА) - 0,05,
Cu (ЭДТА) -0,03,
Mo-0,02
Мастер (MASTER) 15:5:30+2 тыңайтқышы
N-15%; Р205-5%;
К2O-30%, MgO - 2%,
B-0,02%,
Cu-0,005% (EDTA),
Fe-0,07% (EDTA),
Mn-0,03% (EDTA),
Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 15-5-30+2
(AgroMaster
15-5-30+2)
N-15, N-NO3-8,4, N-NH4-3,6, N-NH2-3, P2O5-5, K2O-30, MgO - 2, SO3-11,
Fe (ЭДТА) - 0,12,
Mn (ЭДТА) - 0,08,
B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05,
Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,06
Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+T) тыңайтқышы
N-18%; Р205-18%;
К2O-18%, MgO - 3%, SO3- 6%, B-0,02%,
Cu-0,005% (EDTA),
Fe-0,07% (EDTA),
Mn-0,03% (EDTA),
Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер
18-18-18+3 (AgroMaster
18-18-18+3)
N-18, N-NO3-5,1,
N-NH4-3,5, N-NH2-9,4, P2O5-18, K2O-18,
MgO - 3, SO3-6,
Fe (ЭДТА) - 0,12,
Mn (ЭДТА) - 0,08,
B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05,
Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,03
Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р205-20%;
К2O-20%, B-0,02%,
Cu-0,005% (EDTA),
Fe-0,07% (EDTA),
Mn-0,03% (EDTA),
Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 20-20-20 (AgroMaster 20-20-20)
N-20, N-NO3-5,6,
N-NH4-4,
N-NH2-10,4, P2O5-20,
K2O-20, Fe (ЭДТА) - 0,12,
Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04,
Zn (ЭДТА) - 0,05,
Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,04
Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4) тыңайтқышы
N-3%; Р205-11%;
К2O-38%, MgO-4%,
SO3-25,
B-0,02, Cu 0,005 (EDTA),
Fe-0,07% (EDTA),
Mn-0,03% (EDTA),
Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 3-11-38+4 (AgroMaster
3-11-38+4)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11,
K2O-38, MgO - 4, SO3-27,
Fe (ЭДТА) - 0,12,
Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04,
Zn (ЭДТА) - 0,05,
Cu (ЭДТА) -0,03,
Mo-0,05
Мастер 3:37:37
(Master 3:37:37) тыңайтқышы
N-3%; Р205-37%;
К2O-37%,
B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 10-18-32 (AgroMaster 10-18-32)
N-10, N-NO3-6,5,
N-NH4-3,5, P2O5-18, K2O-32, SO3-8,
Fe (ЭДТА) - 0,12,
Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04,
Zn (ЭДТА) - 0,05,
Cu (ЭДТА) -0,03,
Mo-0,01
АгроМастер 17-6-18 (AgroMaster 17-6-18)
N-17, N-NO3-5,
N-NH4-12, P2O5-6,
K2O-18,
SO3-29,
Fe (ЭДТА) - 0,12,
Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05,
Cu (ЭДТА) -0,03,
Mo-0,07
85
Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10) тыңайтқышы
N-10%; Р205-54%;
К2O-10%, B-0,02%,
Cu-0,05% (EDTA),
Fe-0,1% (EDTA),
Mn-0,05% (EDTA),
Zn-0,05% (EDTA)
килограмм
859,4
Плантафид 10-54-10 (Plantafeed 10-54-10)
N-10, P2O5-54, K2O-10,
Fe (ЭДТА) - 0,16,
Mn (ЭДТА) - 0,11,
Zn (ЭДТА) - 0,08,
Cu (ЭДТА) -0,04, B-0,06,
Mo-0,02
Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р205-20%;
К2O-20%, B-0,02%,
Cu-0,05% (EDTA),
Fe-0,1% (EDTA),
Mn-0,05% (EDTA),
Zn-0,05% (EDTA)
Плантафид 20-20-20 (Plantafeed 20-20-20)
N-20, P2O5-20, K2O-20,
Fe (ЭДТА) - 0,16,
Mn (ЭДТА) - 0,11,
Zn (ЭДТА) - 0,08,
Cu (ЭДТА) -0,04, B-0,06,
Mo-0,02

Fe (ЭДТА) - 0,12,
Mn (ЭДТА) - 0,08,
B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05,
Cu (ЭДТА) -0,03,
Mo-0,02
Удобрение Мастер (MASTER) 15:5:30+2
N-15%; Р205-5%;
К2O-30%, MgO - 2%,
B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер
15-5-30+2 (AgroMaster
15-5-30+2)
N-15, N-NO3-8,4,
N-NH4-3,6, N-NH2-3, P2O5-5, K2O-30,
MgO - 2, SO3-11,
Fe (ЭДТА) - 0,12,
Mn (ЭДТА) - 0,08,
B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05,
Cu (ЭДТА) -0,03,
Mo-0,06
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO
+S+TE
(Master 18:18:18+3MgO
+S+TE)
N-18%; Р205-18%;
К2O-18%,
MgO - 3%, SO3- 6%,
B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер
18-18-18+3 (AgroMaster
18-18-18+3)
N-18, N-NO3-5,1,
N-NH4-3,5, N-NH2-9,4,
P2O5-18, K2O-18,
MgO - 3, SO3-6,
Fe (ЭДТА) - 0,12,
Mn (ЭДТА) - 0,08,
B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05,
Cu (ЭДТА) -0,03,
Mo-0,03
Удобрение Мастер 20:20:20
(Master 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;
К2O-20%,
B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 20-20-20 (AgroMaster 20-20-20)
N-20, N-NO3-5,6,
N-NH4-4, N-NH2-10,4,
P2O5-20, K2O-20,
Fe (ЭДТА) - 0,12,
Mn (ЭДТА) - 0,08,
B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05,
Cu (ЭДТА) -0,03,
Mo-0,04
Удобрение Мастер 3:11:38+4
(Master 3:11:38+4)
N-3%; Р205-11%;
К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02,
Cu 0,005 (EDTA),
Fe-0,07% (EDTA),
Mn-0,03% (EDTA),
Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер
3-11-38+4 (AgroMaster
3-11-38+4)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11,
K2O-38, MgO - 4,
SO3-27,
Fe (ЭДТА) - 0,12,
Mn (ЭДТА) - 0,08,
B-0,04,
Zn (ЭДТА) - 0,05,
Cu (ЭДТА) -0,03,
Mo-0,05
Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3%; Р205-37%;
К2O-37%, B-0,02%,
Cu-0,005% (EDTA),
Fe-0,07% (EDTA),
Mn-0,03% (EDTA),
Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 10-18-32 (AgroMaster 10-18-32)
N-10, N-NO3-6,5,
N-NH4-3,5, P2O5-18, K2O-32, SO3-8,
Fe (ЭДТА) - 0,12,
Mn (ЭДТА) - 0,08,
B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05,
Cu (ЭДТА) -0,03,
Mo-0,01
АгроМастер 17-6-18 (AgroMaster 17-6-18)
N-17, N-NO3-5,
N-NH4-12, P2O5-6,
K2O-18, SO3-29,
Fe (ЭДТА) - 0,12,
Mn (ЭДТА) - 0,08,
B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05,
Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,07
85
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10%; Р205-54%;
К2O-10%, B-0,02%,
Cu-0,05% (EDTA),
Fe-0,1% (EDTA),
Mn-0,05% (EDTA),
Zn-0,05% (EDTA)
килограмм
859,4
Плантафид 10-54-10 (Plantafeed 10-54-10)
N-10, P2O5-54, K2O-10,
Fe (ЭДТА) - 0,16,
Mn (ЭДТА) - 0,11,
Zn (ЭДТА) - 0,08,
Cu (ЭДТА) -0,04, B-0,06,
Mo-0,02
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;
К2O-20%, B-0,02%,
Cu-0,05% (EDTA),
Fe-0,1% (EDTA),
Mn-0,05% (EDTA),
Zn-0,05% (EDTA)
Плантафид 20-20-20 (Plantafeed 20-20-20)
N-20, P2O5-20, K2O-20,
Fe (ЭДТА) - 0,16,
Mn (ЭДТА) - 0,11,
Zn (ЭДТА) - 0,08,
Cu (ЭДТА) -0,04, B-0,06,
Mo-0,02

N - 13%, P2O5 -6%,
K2O – 26%, CaO- 8%,
B – 0,01%, Cu – 0,01%,
Fe – 0,02%, Mn – 0,01%,
Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
15-5-30+2MgO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 15%, P2O5 -5%,
K2O – 30%, MgO - 2%,
B – 0,01%, Cu – 0,01%,
Fe – 0,02%, Mn – 0,01%,
Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
15-30-15 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 15%, P2O5 -30%,
K2O – 15%, B – 0,01%,
Cu – 0,01%, Fe – 0,02%,
Mn – 0,01%, Mo – 0,005%,
Zn - 0,01%
16-8-24+2MgO; маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 16%, P2O5 -8%,
K2O – 24%, MgO - 2%,
B – 0,01%, Cu – 0,01%,
Fe – 0,02%, Mn – 0,01%,
Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
18-18-18+1MgO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 18%, P2O5 -18%,
K2O – 18%, MgO - 1%,
B – 0,01%, Cu – 0,01%,
Fe – 0,02%, Mn – 0,01%,
Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
20-10-20 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 20%, P2O5 -10%,
K2O – 20%, B – 0,01%,
Cu – 0,01%, Fe – 0,02%,
Mn – 0,01%, Mo – 0,005%,
Zn - 0,01%
20-20-20 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 20%, P2O5 -20%,
K2O – 20%, B – 0,01%,
Cu – 0,01%, Fe – 0,02%,
Mn – 0,01%, Mo – 0,005%,
Zn - 0,01%
8-20-30 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 8%, P2O5 -20%,
K2O – 30%, B – 0,01%,
Cu – 0,01%, Fe – 0,02%,
Mn – 0,01%, Mo – 0,005%,
Zn - 0,01%
3-5-55 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 3%, P2O5 -5%,
K2O – 55%, B – 0,01%,
Cu – 0,01%, Fe – 0,02%,
Mn – 0,01%, Mo – 0,005%,
Zn - 0,01%
3-8-42 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы

N - 13%, P2O5 -6%,
K2O – 26%, CaO- 8%,
B – 0,01%, Cu – 0,01%,
Fe – 0,02%, Mn – 0,01%,
Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-5-30+2MgO
N - 15%, P2O5 -5%,
K2O – 30%, MgO - 2%,
B – 0,01%, Cu – 0,01%,
Fe – 0,02%, Mn – 0,01%,
Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-30-15
N - 15%, P2O5 -30%,
K2O – 15%, B – 0,01%,
Cu – 0,01%, Fe – 0,02%,
Mn – 0,01%,
Mo – 0,005%,
Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки:
16-8-24+2MgO;
N - 16%, P2O5 -8%,
K2O – 24%, MgO - 2%,
B – 0,01%, Cu – 0,01%,
Fe – 0,02%, Mn – 0,01%,
Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки:
18-18-18+1MgO
N - 18%, P2O5 -18%,
K2O – 18%, MgO - 1%,
B – 0,01%, Cu – 0,01%,
Fe – 0,02%, Mn – 0,01%,
Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-10-20
N - 20%, P2O5 -10%,
K2O – 20%, B – 0,01%,
Cu – 0,01%, Fe – 0,02%,
Mn – 0,01%,
Mo – 0,005%,
Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-20-20
N - 20%, P2O5 -20%,
K2O – 20%, B – 0,01%,
Cu – 0,01%, Fe – 0,02%,
Mn – 0,01%,
Mo – 0,005%,
Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 8-20-30
N - 8%, P2O5 -20%,
K2O – 30%, B – 0,01%,
Cu – 0,01%, Fe – 0,02%,
Mn – 0,01%,
Mo – 0,005%,
Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-5-55
N - 3%, P2O5 -5%,
K2O – 55%, B – 0,01%, Cu – 0,01%,
Fe – 0,02%, Mn – 0,01%,
Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-8-42

Ni:0,008-0,015,
Li:0,044-0,129,
V:0,034-0,158, N:0,3-4,4, P2О5:0,2-0,6,
K2О:0,84-5,9, SО3:1,0-5,0, MgО:0,34-2,08
литр
1 363,8
169
"Микроэл" маркалы "Волски Микрокомплекс" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu:0,6, Zn:1,3, В:0,15,
Mn:0,31, Fe:0,3, Mo:0,2,
Со: 0,08, Se:0,009, Cr:0,001, Ni:0,006, Li:0,04, N:0,4,
K2О:0,03, SО3:5,7, MgО:1,32
литр
1 383,9
170
"Экомак" маркалы "Волски Микрокомплекс" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы

Ni:0,008-0,015,
Li:0,044-0,129,
V:0,034-0,158, N:0,3-4,4, P2О5:0,2-0,6,
K2О:0,84-5,9,
SО3:1,0-5,0,
MgО:0,34-2,08
литр
1 363,8
169
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микроэл"
Cu:0,6, Zn:1,3, В:0,15,
Mn:0,31, Fe:0,3, Mo:0,2,
Со:0,08, Se:0,009, Cr:0,001, Ni:0,006, Li:0,04, N:0,4,
K2О:0,03, SО3:5,7, MgО:1,32
литр
1 383,9
170
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Экомак"

Fe – 0,21 %; Mn - 0,11 %;
Zn – 0,02%; амин қышқылдары – 0,78 %; органикалық қышқылдар – 0,10 %; полисахаридтер – 0,00347 %; фитогормондар – 0,0004 %
литр
912,5
188
Нановит Фосфорлы
N – 4,53 %,
Р2О5 – 30,00 %;
В – 0,51 %; Zn – 0,51 %;
SO3 – 0,25 %; амин қышқылдары – 0,08 %; органикалық қышқылдар – 4,5 %; полисахаридтер – 0,00365 %; фитогормондар – 0,00042 %
литр
1 362,5
189
Нановит Молибденді
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %;
В – 0,50 %; Мо – 3,00 %;
Zn – 0,50 %; амин қышқылдары – 4,26 %; органикалық қышқылдар – 16,5 %; полисахаридтер – 0,00417 %; фитогормондар – 0,00048 %
литр
1 262,5
190
НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7 %, MgO – 0,1 %;
SO3 – 0,08 %; Cu-0,015 %;
В – 0,01 %; Fe – 0,01%;
Mn- 0,02 %; Мо – 0,006 %;
Zn – 0,02 %; Р2 О5 –1,0 %; К2О–1,1 %, Si-0,004 %;
Co – 0,004 %; амин қышқылдары – 35,0 %; моносахаридтер – 0,1 %; фитогормондар – 0,012 %
литр
2 062,5
191
3:18:18 маркалы НАНОВИТ ТЕРРА
N – 3,0 %, Р2 О5 – 18,0 %; К2О –18,0 %; MgO–0,015 %; SO3 – 0,015 %;
В – 0,022 %; Cu – 0,038 %; Fe – 0,07 %;
Mn – 0,030 %;
Мо – 0,015 %;
Zn – 0,015 %,
Si–0,015 %;
Co – 0,0015 %
литр
837,5
5:20:5 маркалы НАНОВИТ ТЕРРА
N – 5,0 %, Р2 О5 – 20,0 %; К2О –5,0 %;
MgO–0,010 %;
SO3 – 0,010 %;
В – 0,020 %; Cu – 0,040 %;
Fe – 0,070 %; Mn – 0,035 %; Мо – 0,010 %;
Zn – 0,010 %, Si–0,010 %;
Co – 0,001 %
9:18:9 маркалы НАНОВИТ ТЕРРА
N – 9,0 %, Р2 О5 – 18,0 %; К2О –9,0 %;
MgO–0,012 %;
SO3 – 0,012 %;
В – 0,018 %; Cu – 0,04 %; Fe – 0,065 %;
Mn – 0,028 %;
Мо–0,012 %;
Zn – 0,012 %;
Si–0,012 %;
Co – 0,0012 %
192
"SunnyMix бидай" тыңайтқышы
N-4% P2O5-40%
K2O-5,48% B-4,5%
Zn-14,6% Mo-0,5%
MgO-6,56% Mn-21,1%
Fe-14% S-7,95 Cu-7,6%, органикалық қышқылдар-25 грамм/литр, амин қышқылдары –
25 грамм/литр, өсімдіктердің өсімі мен иммунитетіне стимуляторлар – 10 грамм/литр
литр

Fe – 0,21 %; Mn - 0,11 %;
Zn – 0,02%;
аминокислоты – 0,78 %; органические кислоты–0,10 %; полисахариды – 0,00347 %; фитогормоны – 0,0004 %
литр
912,5
188
Нановит Фосфорный
N – 4,53 %,
Р2О5 – 30,00 %;
В – 0,51 %; Zn – 0,51 %;
SO3 – 0,25 %; аминокислоты – 0,08 %; органические кислоты – 4,5 %; полисахариды – 0,00365 %; фитогормоны – 0,00042 %
литр
1 362,5
189
Нановит Молибденовый
N – 3,34 %,
SO3 – 0,25 %;
В – 0,50 %; Мо – 3,00 %;
Zn – 0,50 %; аминокислоты –4,26 %; органические кислоты – 16,5 %; полисахариды – 0,00417 %; фитогормоны – 0,00048 %
литр
1 262,5
190
НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7 %, MgO – 0,1 %;
SO3 – 0,08 %;
Cu-0,015 %;
В – 0,01 %; Fe – 0,01%;
Mn- 0,02 %;
Мо – 0,006 %;
Zn – 0,02 %; Р2 О5 –1,0 %; К2О–1,1 %,
Si-0,004 %;
Co – 0,004 %; аминокислоты – 35,0 %; моносахариды – 0,1 %; фитогормоны – 0,012 %
литр
2 062,5
191
НАНОВИТ ТЕРРА марки 3:18:18
N – 3,0 %, Р2 О5 – 18,0 %; К2О –18,0 %;
MgO–0,015 %;
SO3 – 0,015 %;
В – 0,022 %;
Cu – 0,038 %;
Fe – 0,07 %;
Mn – 0,030 %;
Мо – 0,015 %;
Zn – 0,015%, Si–0,015 %;
Co – 0,0015 %
НАНОВИТ ТЕРРА марки 5:20:5
N – 5,0 %, Р2 О5 – 20,0 %; К2О –5,0 %;
MgO–0,010 %;
SO3 – 0,010 %;
В – 0,020 %;
Cu – 0,040 %;
Fe – 0,070 %;
Mn – 0,035 %;
Мо – 0,010 %;
Zn – 0,010 %, Si–0,010 %;
Co – 0,001 %
литр
837,5
НАНОВИТ ТЕРРА марки 9:18:9
N – 9,0 %, Р2 О5 – 18,0 %; К2О –9,0 %;
MgO–0,012 %;
SO3 – 0,012 %;
В – 0,018 %; Cu – 0,04 %; Fe – 0,065 %;
Mn – 0,028 %;
Мо–0,012 %;
Zn – 0,012 %;
Si–0,012 %;
Co – 0,0012 %
192
Удобрение "SunnyMix пшеница"
N-4%, P2O5-40%,
K2O-5,48%, B-4,5%,
Zn-14,6%, Mo-0,5%,
MgO-6,56%, Mn-21,1%, Fe-14%, S-7,95, Cu-7,6%, органические кислоты-25грамм/литр, аминокислоты -25грамм/литр, стимуляторы роста и иммунитета растений - 10грамм/литр
литр

N-1,2% MgO-8,36%
Mn-7,0% S-10,7%, Mo-4,0%, +органикалық қышқылдар -25грамм/литр, амин қышқылдары —
25 грамм/литр, өсімдіктердің өсімі мен иммунитетіне стимуляторлар — 10 грамм/литр
литр
1 460,0
197
SunnyMix бұршақ вегетациясы тыңайтқышы
N-5,51% P2O5-20,2%
K2O-13,7% B-3,4%
Zn-1,7 %S-6,8 % Mo-0,2%
Co-0,02% MgO-2,5%
Mn-5,8%
CaO-1,75% Fe-2,0%
Cu-7,6%, органикалық қышқылдар-25 грамм/литр, амин қышқылдары -25 грамм/литр, өсімдіктердің өсімі мен иммунитетіне стимуляторлар – 10 грамм/литр
литр

N-1,2%, MgO-8,36%,
Mn-7,0%, S-10,7%,
Mo-4,0%, +органические кислоты -25 грамм/литр, аминокислоты — 25 грамм/литр, стимуляторы роста и иммунитета растений — 10 грамм/литр
литр
1 460,0
197
Удобрение SunnyMix бобовые вегетация
N-5,51%, P2O5-20,2%,
K2O-13,7%, B-3,4%,
Zn-1,7 %,
S-6,8 %, Mo-0,2%,
Co-0,02%, MgO-2,5%,
Mn-5,8%,
CaO-1,75%, Fe-2,0%,
Cu-7,6%, органические кислоты-25грамм/литр, аминокислоты -25грамм/литр, стимуляторы роста и иммунитета растений - 10 грамм/литр
литр

N-5; K2O-10; MgO-3; SO3-13; B-0,3; Cu-0,05; Fe-1; Mn-1,5; Zn-1;
Mo-0,01
литр
3 357,1
212
Yara Tera SUPER FK 30
P2O-18,8%, K2O-6,3%,
Na2O-5,8%
литр
606,0
213
YaraVita Mantrac Pro
N-3,8%, Mn-27,4%
литр
2 856,0
214
АМ маркалы Лигногумат
Гуминді заттардың тұздары - 80,0-90,0%, K2O-9,0%,
S-3,0%. Fe-0,01-0,20%,
Mn-0,01-0,12%,
Cu-0,01-0,12%,
Zn-0,01-0,12%,
Mo-0,005-0,015%,
Se-0-0,005%,
B-0,01-0,15%,
Co-0,01-0,12%
килограмм
3 875,0
215
БМ маркалы Лигногумат
Гуминді заттардың тұздары – 80,0-90,0%, K2O-5,0-19,0%,
S-3,0%. Fe-0,01-0,20%,
Mn-0,01-0,12%,
Cu-0,01-0,12%,
Zn-0,01-0,12%,
Mo-0,005-0,015%,
Se-0-0,005%,
B-0,01-0,15%,
Co-0,01-0,12%
литр
1 000,0
ВМ- NPK маркалы Лигногумат
Гуминді заттардың тұздары – 40,0-45,0%, K2O-5,0-19,0%,

N-5; K2O-10; MgO-3; SO3-13; B-0,3; Cu-0,05; Fe-1; Mn-1,5; Zn-1;
Mo-0,01
литр
3 357,1
212
Yara Tera SUPER FK 30
P2O-18,8%, K2O-6,3%,
Na2O-5,8%
литр
606,0
213
YaraVita Mantrac Pro
N-3,8%, Mn-27,4%
литр
2 856,0
214
Лигногумат марки АМ
Соли гуминовых веществ - 80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%,
Fe-0,01-0,20%,
Mn-0,01-0,12%,
Cu-0,01-0,12%,
Zn-0,01-0,12%,
Mo-0,005-0,015%,
Se-0-0,005%,
B-0,01-0,15%,
Co-0,01-0,12%
килограмм
3 875,0
215
Лигногумат марки БМ
Соли гуминовых веществ – 80,0-90,0%, K2O-5,0-19,0%,
S-3,0%, Fe-0,01-0,20%,
Mn-0,01-0,12%,
Cu-0,01-0,12%,
Zn-0,01-0,12%,
Mo-0,005-0,015%,
Se-0-0,005%,
B-0,01-0,15%,
Co-0,01-0,12%
литр
1 000,0
Лигногумат марки ВМ- NPK
Соли гуминовых веществ – 40,0-45,0%, K2O-5,0-19,0%,

S-1,5%. Fe-0,005-0,1%,
Mn-0,005-0,06%,
Cu-0,005-0,06%,
Zn-0,005-0,06%,
Mo-0,003-0,008%,
Se-0-0,002%, B-0,01-0,15%, Co-0,005-0,06%,
N-0,1-16,0%, P-0,1-24,0%
216
СУПЕР БИО Б маркалы Лигногумат
Гуминді заттардың тұздары – 80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%
литр
1 150,0
217
ЭКСПРЕСС маркалы ФУЛЬВОГУМАТ тыңайтқышы
N-2,5%, K-1,35%, S-2,5%, гумин қышқылының калий тұздары-12%, фульво қышқылының калий
тұздары-3%
литр
1 384,0
218
ЭКСТРИМ маркалы ФУЛЬВОГУМАТ тыңайтқышы
гумин қышқылының калий тұздары-14%, фульво қышқылының калий
тұздары-4%
литр
1 384,0
219
БИОСТАРТ маркалы ФУЛЬВОГУМАТ тыңайтқышы
гумин қышқылының калий тұздары-45%, биокатализатор <50
килограмм
35 714,5
220
Novalon Foliar
09-12-40+0,5MgO+ME
N-9%, P2O5-12%,
K2O-40%, MgO-0,5%,
В-0,03%, Cu-0,04%,
Fe-0,12%,
Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
килограмм
1 160,0
Novalon Foliar
10-45-15+0,5MgO+ME
N-10%, P2O5-45%,
K2O-15%, MgO-0,5%,
В-0,03%, Cu-0,04%,
Fe-0,12%, Mn-0,06%,
Mo-0,005%, Zn-0,06%
Novalon Foliar
20 -20-20+0,5MgO+ME
N-20%, P2O5-20%,
K2O-20%, MgO-0,5%,
В-0,03%,
Cu-0,04%, Fe-0,12%,
Mn-0,06%, Mo-0,005%,
Zn-0,06%
221
NOVALON
19-19-19+2MgO+ME
N-19%, P2O5-19%,
K2O-19%, 2MgO+ME
тонна
522 321,0
NOVALON
03-07-37+2MgO+ME
N-3%, P2O5-7%,
K2O-37%, 2MgO+ME
NOVALON
13-40-13+ME
N-13%, P2O5-40%,
K2O-13%+ME
222
Nutriflex C
17-7-21+3MgO+TE
N-17%, P2O5-7%,
K2O-21%, MgO-3%,
B-0,04%; Cu-0,06%,
Fe-0,2%, Mn-0,25%,
Mo-0,007, Zn-0,04%
тонна
577 200,0
Nutriflex T
15-8-25+3,5 MgO+TE
N-15%, P2O5-8%,
K2O-25%, MgO-3,5%,
B-0,03%;
Cu-0,004%, Fe-0,2%,
Mn-0,25%, Mo0,007,
Zn-0,05%
Nutriflex S
14-6,5-26+3,2MgO+TE
N-14, P2O5-6,5, K2O-26, 3,2MgO+МЕ
Nutriflex F
18-6-19+3MgO+TE
N-18, P2O5-6,
K2O-19+3MgO+TЕ
223
Powerfol B SP
B-17
килограмм
1 114,5
224
Powerfol Boron SL
N-5,0; B-10,9
литр
967,0
225
Speedfol Amino Flower&Fruit SC
N-9,2; P2O5-6,8;
K2O-18,2; SO3-2,3;
B-0,101; Fe-0,051;
Mo-0,005; Mn-0,021;
Zn-0,051; Cu-0,021;
амин қышқылдары-0,8; ауксиндер-0,68; цитокининдер-0,41
литр
2 970,0
Speedfol Amino Calmag SL
CaO-6,7; MgO-2,7,
амин қышқылдары-33,5
Speedfol Amino Starter SC
N-10,6; P2O5-12,1;
K2O-13,1; SO3-3,5;
B-0,101; Fe-0,051;
Mo-0,005; Zn-0,051;
Mn-0,021; Cu-0,021;
амин қышқылдары-0,8; ауксиндер-0,68; цитокининдер-0,41
Speedfol Amino Vegetative SC
N-16,5; P2O5-7,6;
K2O-12,0; SO3-2,3;
B-0,101; Fe-0,051;
Mo-0,005; Zn-0,051;
Mn-0,021; Cu-0,021;
амин қышқылдары-0,8; ауксиндер-0,41; ауксиндер-0,41
Speedfol Marine SL
N-0,3; P2O5-7,3; K2O-4,9;
B-0,089; Zn-0,26;
амин қышқылдары-5,1; цитокининдер - 0,025, ауксиндер-8,8
226
Poly-Feed 5.1.1 Суда еритін NPK тыңайтқыштар Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
тонна
700 000,0
Poly-Feed 5.1.1 Суда еритін NPK тыңайтқыштар Формула: Poly-Feed GG 19-19-19

S-1,5%. Fe-0,005-0,1%,
Mn-0,005-0,06%,
Cu-0,005-0,06%,
Zn-0,005-0,06%,
Mo-0,003-0,008%,
Se-0-0,002%,
B-0,01-0,15%,
Co-0,005-0,06%,
N-0,1-16,0%, P-0,1-24,0%
216
Лигногумат марки Б СУПЕР БИО
Соли гуминовых веществ – 80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%
литр
1 150,0
217
Удобрение ФУЛЬВОГУМАТ, марки ЭКСПРЕСС
N-2,5%, K-1,35%,
S-2,5%, калийные соли гуминовых кислот-12%, калийные соли фульвовых кислот-3%
литр
1 384,0
218
Удобрение ФУЛЬВОГУМАТ, марки ЭКСТРИМ
калийные соли гуминовых кислот-14%, калийные соли фульвовых кислот-4%
литр
1 384,0
219
Удобрение ФУЛЬВОГУМАТ, марки БИОСТАРТ
калийные соли гуминовых кислот-45%,
биокатализатор <50
килограмм
35 714,5
220
Novalon Foliar 09-12-40+0,5MgO+ME
N-9%, P2O5-12%,
K2O-40%, MgO-0,5%,
В-0,03%,
Cu-0,04%, Fe-0,12%,
Mn-0,06%, Mo-0,005%,
Zn-0,06%
килограмм
1 160,0
Novalon Foliar 10-45-15+0,5MgO+ME
N-10%, P2O5-45%,
K2O-15%, MgO-0,5%,
В-0,03%,
Cu-0,04%, Fe-0,12%,
Mn-0,06%, Mo-0,005%,
Zn-0,06%
Novalon Foliar 20-20-20+0,5MgO+ME
N-20%, P2O5-20%,
K2O-20%, MgO-0,5%,
В-0,03%,
Cu-0,04%, Fe-0,12%,
Mn-0,06%, Mo-0,005%,
Zn-0,06%
221
NOVALON 19-19-19+2MgO+ME
N-19%, P2O5-19%,
K2O-19%, 2MgO+ME
тонна
522 321,0
NOVALON 03-07-37+2MgO+ME
N-3%, P2O5-7%,
K2O-37%, 2MgO+ME
NOVALON
13-40-13+ME
N-13%, P2O5-40%,
K2O-13%+ME
222
Nutriflex C
17-7-21+3MgO+TE
N-17%, P2O5-7%,
K2O-21%, MgO-3%,
B-0,04%; Cu-0,06%,
Fe-0,2%, Mn-0,25%,
Mo-0,007, Zn-0,04%
тонна
577 200,0
Nutriflex T
15-8-25+3,5 MgO+TE
N-15%, P2O5-8%,
K2O-25%, MgO-3,5%,
B-0,03%;
Cu-0,004%, Fe-0,2%,
Mn-0,25%, Mo0,007,
Zn-0,05%
Nutriflex S 14-6,5-26+3,2MgO+TE
N-14, P2O5-6,5, K2O-26, 3,2MgO+МЕ
Nutriflex F 18-6-19+3MgO+TE
N-18, P2O5-6,
K2O-19+3MgO+TЕ
223
Powerfol B SP
B-17
килограмм
1 114,5
224
Powerfol Boron SL
N-5,0; B-10,9
литр
967,0
225
Speedfol Amino Flower&Fruit SC
N-9,2; P2O5-6,8;
K2O-18,2; SO3-2,3;
B-0,101; Fe-0,051;
Mo-0,005; Mn-0,021;
Zn-0,051; Cu-0,021; аминокислоты-0,8; ауксины-0,68;
цитокинины-0,41
литр
2 970,0
Speedfol Amino Calmag SL
CaO-6,7; MgO-2,7, аминокислоты-33,5
Speedfol Amino Starter SC
N-10,6; P2O5-12,1;
K2O-13,1; SO3-3,5;
B-0,101; Fe-0,051;
Mo-0,005; Zn-0,051;
Mn-0,021; Cu-0,021; аминокислоты-0,8; ауксины-0,68;
цитокинины-0,41
Speedfol Amino Vegetative SC
N-16,5; P2O5-7,6;
K2O-12,0; SO3-2,3;
B-0,101; Fe-0,051;
Mo-0,005; Zn-0,051;
Mn-0,021; Cu-0,021; аминокислоты-0,8; ауксины-0,41;
ауксины-0,41
Speedfol Marine SL
N-0,3; P2O5-7,3;
K2O-4,9;
B-0,089; Zn-0,26; аминокислоты-5,1; цитокинины - 0,025,
ауксины-8,8
226
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG
15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
тонна
700 000,0
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG
19-19-19

N-19, P2O5-19, K2O-19
Poly-Feed 5.1.1 Суда еритін NPK тыңайтқыштар Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
Poly-Feed 5.1.1 Суда еритін NPK тыңайтқыштар Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
Poly-Feed 5.1.1 Суда еритін NPK тыңайтқыштар Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
Poly-Feed 5.1.1 Суда еритін NPK тыңайтқыштар Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
Poly-Feed 5.1.1 Суда еритін NPK тыңайтқыштар Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
Poly-Feed 5.1.1 Суда еритін NPK тыңайтқыштар Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
Poly-Feed 5.1.1 Суда еритін NPK тыңайтқыштар Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
Poly-Feed 5.1.1 Суда еритін NPK тыңайтқыштар Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23
Poly-Feed 6.0.1 Суда еритін NPK тыңайтқыштар, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
Poly-Feed 6.0.1, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO2
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
Poly-Feed 6.0.1 Суда еритін NPK тыңайтқыштар, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
Poly-Feed 6.0.1 Суда еритін NPK тыңайтқыштар, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
Poly-Feed 6.0.1 Суда еритін NPK тыңайтқыштар, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
Poly-Feed 6.0.1 Суда еритін NPK тыңайтқыштар, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
Poly-Feed 9.0.1. аммоний нитратымен тотықтырғыш еритін NPK тыңайтқыштар
N-17, P2O5-10, K2O-27
Poly-Feed 10.0.1 аммоний нитратымен Суда еритін NPK тыңайтқыштар. Формула Poly-Feed
GG 20-9-20
N-20, P2O5-9, K2O-20
227
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed
18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
тонна
700 000,0
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed
20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed
12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed
12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed
10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed
20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed
18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed
12-45-12+ME
N-12, P2O5-45, K2O-12
228
Multicote™ Формула: Multicote 18-6-12+ME
N-18, P2O5-6, K2O-12
тонна
975 000,0
Multicote™ Формула: Multicote

N-19, P2O5-19, K2O-19
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip
11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip
15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip
19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip
26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip
20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar
21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar
8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar
23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip
14-7-21+2MgO2
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip
14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip
12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar
16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar
12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
Pастворимые NPK удобрения Poly-Feed 9.0.1. Окислитель с нитратом аммония
N-17, P2O5-10, K2O-27
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 10.0.1 с нитратом аммония. Формула Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, P2O5-9, K2O-20
227
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed
18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
тонна
700 000,0
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed
20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed
12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed
12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed
10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed
20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed
16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed
18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed
12-45-12+ME
N-12, P2O5-45, K2O-12
228
Multicote™ Формула: Multicote 18-6-12+ME
N-18, P2O5-6, K2O-12
тонна
975 000,0
Multicote™ Формула: Multicote

көміртек-19%, N-2,8%,
K2O-5%, pH - 3,5-5,5
литр
443,5
238
Salica Amino Asit
органикалық - 45, көміртек-15, N-3,5,
амин қышқылдары-13,5,
К2О-6,4, Ph-2,3-4,3
литр
1 293,8
239
Avonof
органикалық -45, көміртек-19, N-2,7,
K2O-3,5, Ph3,5-5,5
литр
479,9
240
SALİCA ROOT HUMATE
органикалық -13, гумин-фульвоқышқылдары-12,
K2O-1, Ph7,3-9,3
литр
1 090,4
241
"Контур" маркалы "Контур" агрохимикаты
Fe-0,04; Zn-0,015;
Mn-0,04; Cu-0,015;
MgO-0,5; Mo-0,001;
гумин қышқылдары-7; фульвоқышқылдары-3
литр
1 175,0
"Контур Старт" маркалы "Контур" агрохимикаты
Fe-0,04; Zn-0,015;
Mn-0,04; Cu-0,015;
MgO-0,5; Mo-0,001;
гумин қышқылдары-7; фульвоқышқылдары-3; сукцин қышқылы-3;
арахидон қышқылы-0,0001
"Контур Өсім" маркалы "Контур" агрохимикаты
Fe-0,04; Zn-0,015;
Mn-0,04; Cu-0,015;
MgO-0,5; Mo-0,001;
гумин қышқылдары-7; фульвоқышқылдары-3; сукцин қышқылы-4;
амин қышқылдары-6,6
"Контур Антистресс" маркалы "Контур" агрохимикаты
Fe-0,04; Zn-0,015;
Mn-0,04; Cu-0,015;
MgO-0,5; Mo-0,001;
гумин қышқылдары-7; фульвоқышқылдары-3; арахидон қышқылы-0,0001; тритерпен қышқылдары-0,2;
амин қышқылдары-4,5
"Контур Аргент" маркалы "Контур" агрохимикаты
Fe-0,04; Zn-0,015;
Mn-0,04; Cu-0,015;
MgO-0,5; Mo-0,001;
гумин қышқылдары-7; фульвоқышқылдары-3;
күміс иондары-0,05;
амин қышқылдары кешені-4
"Контур Профи" маркалы "Контур" агрохимикаты

углерод-19%, N-2,8%,
K2O-5%, pH - 3,5-5,5
литр
443,5
238
Salica Amino Asit
органический -45, углерод -15,
N-3,5, аминокислоты-13,5, К2О-6,4, Ph-2,3-4,3
литр
1 293,8
239
Avonof
органический -45, углерод-19,
N-2,7, K2O-3,5, Ph3,5-5,5
литр
479,9
240
SALİCA ROOT HUMATE
органический -13,
гумин-фульво кислоты-12, K2O-1, Ph7,3-9,3
литр
1 090,4
241
Агрохимикат "Контур" марки "Контур"
Fe-0,04; Zn-0,015;
Mn-0,04; Cu-0,015;
MgO-0,5; Mo-0,001; гуминовые кислоты-7; фульвокислоты-3
литр
1 175,0
Агрохимикат "Контур" марки "Контур Старт"
Fe-0,04; Zn-0,015;
Mn-0,04; Cu-0,015;
MgO-0,5; Mo-0,001; гуминовые кислоты-7; фульвокислоты-3;
янтарная кислота-3; арахидоновая кислота-0,0001
Агрохимикат "Контур" марки "Контур Рост"
Fe-0,04; Zn-0,015;
Mn-0,04; Cu-0,015;
MgO-0,5; Mo-0,001; гуминовые кислоты-7; фульвокислоты-3; янтарная кислота-4; аминокислоты-6,6
Агрохимикат "Контур" марки "Контур Антистресс"
Fe-0,04; Zn-0,015;
Mn-0,04; Cu-0,015;
MgO-0,5; Mo-0,001; гуминовые кислоты-7; фульвокислоты-3; арахидоновая кислота-0,0001; тритерпеновые кислоты-0,2; аминокислоты-4,5
Агрохимикат "Контур" марки "Контур Аргент"
Fe-0,04; Zn-0,015;
Mn-0,04; Cu-0,015;
MgO-0,5; Mo-0,001; гуминовые кислоты-7; фульвокислоты-3; ионы серебра-0,05; комплекс аминокислот-4
Агрохимикат "Контур" марки "Контур Профи"

NO3-8,5, CaO-15, амин қышқылы-2
литр
1 540,0
255
"Azofix" тыңайтқышы
Azotobacter vinelandii
MVY -72,5; Р2О5 -8,21; К2О-9,78; СаО-0,69,
MgO-0,25
литр
2 725,0
256
"Fosfix" тыңайтқышы
Bacillus megaterium
MVY-011 -55,8; N-1,85;
Р2О5 -1,04; К2О-21,1,
СаО-0,47, MgO-0,12
литр
2 725,0
257
"Bactoforce" тыңайтқышы
Bacillus mojavensis
MVY-007 -97; N -0,75;
Р2О5-0,21; К2О-1,52;
СаО-0,17; MgO- 0,13;
Cu -0,00083
литр
2 725,0
258
"БОРОГУМ" тыңайтқышы
B-11, S-0,04, Mn-0,05,
Cu-0,01, Zn-0,01,
Mo-0,005, Co-0,002,
Li-0,0005,
Se-0,0002, Cr-0,0007,
БМВ-гумин қышқылдарының калий тұздары-1,5
литр
1 283,9
259
"5:6:9" маркалы "БОГАТЫЙ" тыңайтқышы
N-5, P2O5-6, K2O-9,
B-0,7, S-0,04, Co-0,002, Cu-0,01, Mn-0,05, Zn-0,01, Mo-0,007, Cr-0,0001,
Ni-0,002, Li-0,0005,
Se-0,0002, БМВ-калий гуматтары, фитоспорин-М (титрі кемінде 2x10 тірі жасушалар және 1 миллилитрге споралар)
литр
696,9
260
"Кешенді" маркалы "БОРОГУМ- М" тыңайтқышы
B-4, S-0,17, Fe-0,05,
Cu-0,2, Zn-0,01, Mn-0,02, Mo-0,05, Co-0,005,
Ni-0,001, Li-0,0002,
Se-0,0001, Cr-0,0002, БМВ-гумин қышқылдарының калий тұздары-1, фитоспорин-М (титрі кемінде 1, 5x10 КОЕ/миллилитр)
литр
1 404,0
261
"Мо" маркалы "БОРОГУМ- М" тыңайтқышы
B-7, S-0,04, Cu-0,01,
Zn-0,01, Mn-0,04, Mo-3, Co-0,002, Ni-0,002,
Li-0,0002, Se-0,0001,
Cr-0,0005, БМВ-гумин қышқылдарының калий тұздары-2, фитоспорин-М (титрі кемінде 5x10 КОЕ/миллилитр)
литр
2 093,8
262
МЕГАМИКС-Тұқым минералды тыңайтқышы
N-5, P2О5-0,50, K2О-5,
S-4,60, MgO-1,90,
Cu-2,90, Zn-2,70, Fe-0,40, Mn-0,28,
B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25,
Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
литр

NO3-8,5, CaO-15, аминокислота-2
литр
1 540,0
255
Удобрение "Azofix"
Azotobacter vinelandii
MVY -72,5; Р2О5 -8,21;
К2О-9,78; СаО-0,69, MgO-0,25
литр
2 725,0
256
Удобрение "Fosfix"
Bacillus megaterium MVY-011 -55,8; N-1,85; Р2О5 -1,04; К2О-21,1, СаО-0,47, MgO-0,12
литр
2 725,0
257
Удобрение "Bactoforce"
Bacillus mojavensis
MVY-007 -97; N -0,75;
Р2О5-0,21; К2О-1,52;
СаО-0,17; MgO- 0,13;
Cu -0,00083
литр
2 725,0
258
Удобрение "БОРОГУМ"
B-11, S-0,04, Mn-0,05, Cu-0,01, Zn-0,01,
Mo-0,005, Co-0,002,
Li-0,0005, Se-0,0002,
Cr-0,0007, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-1,5
литр
1 283,9
259
Удобрение "БОГАТЫЙ" марки "5:6:9"
N-5, P2O5-6, K2O-9,
B-0,7,
S-0,04, Co-0,002, Cu-0,01,
Mn-0,05, Zn-0,01,
Mo-0,007, Cr-0,0001,
Ni-0,002, Li-0,0005,
Se-0,0002, БМВ-гуматы калия, фитоспорин-М (титр не менее 2x10 живых клеток и спор
на 1 миллилитр)
литр
696,9
260
Удобрение "БОРОГУМ- М" марки "Комплексный"
B-4, S-0,17, Fe-0,05,
Cu-0,2, Zn-0,01,
Mn-0,02, Mo-0,05,
Co-0,005, Ni-0,001,
Li-0,0002, Se-0,0001,
Cr-0,0002, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-1, фитоспорин-М (титр не менее 1,5x10 КОЕ/ миллилитр)
литр
1 404,0
261
Удобрение "БОРОГУМ- М" марки "Мо"
B-7, S-0,04, Cu-0,01,
Zn-0,01, Mn-0,04, Mo-3, Co-0,002,
Ni-0,002, Li-0,0002,
Se-0,0001, Cr-0,0005, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-2, фитоспорин-М (титр не менее 5x10 КОЕ/ миллилитр)
литр
2 093,8
262
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Семена
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,60, MgO-1,90,
Cu-2,90, Zn-2,70, Fe-0,40, Mn-0,28, B-0,40,
Mo-0,60, Co-0,25,
Cr-0,05,
Se-0,01, Ni-0,01
литр

285
Reasil Forte Тұқым Старт тыңайтқышы
N жалпы - 6,
N органикалық - 2,
N мочевинді - 4,
Р2О5 - 2,5, К2О - 2,5, MgO - 2,5, B - 2,
Co - 0,10, Cu - 1, Fe - 1,2,
Mn - 1,2, Mo - 0,25,
Zn - 1,2, гидроксикарбон қышқылдары-20, амин қышқылдары-8
литр
1 600,0
286
Reasil micro Amino Zn тыңайтқышы
N жалпы - 15, сонымен қатар органикалық-2, сонымен қатар мочевинді - 1, сонымен қатар нитратты - 12,
Zn агентпен -12, гидроксикарбон қышқылдары-18, амин қышқылдары-8
литр

285
Удобрение Reasil Forte Семя Старт
N общий - 6,
N органический - 2,
N мочевинный - 4,
Р2О5 - 2,5, К2О - 2,5,
MgO - 2,5, B - 2,
Co - 0,10,
Cu - 1, Fe - 1,2, Mn - 1,2,
Mo - 0,25, Zn - 1,2, гидроксикарбоновые кислоты-20, аминокислоты-8
литр
1 600,0
286
Удобрение Reasil micro Amino Zn
N общий - 15, в том числе органический-2, в том числе мочевинный - 1, в том числе нитратный - 12, Zn с агентом -12, гидроксикарбоновые кислоты-18, аминокислоты-8
литр

2 116,4
287
Reasil micro Hydro Mix тыңайтқышы
N жалпы - 12, сонымен қатар органикалық - 2,
мочевинді - 10,
MgO агентпен - 4,
B бороэтаноломин - 2,
Cо агентпен - 0,1,
Cu агентпен - 0,8,
Fe агентпен - 5,
Mn агентпен - 2,5
литр
3 174,6
288
Reasil micro Amino B/Mo Humic тыңайтқышы
N жалпы - 10, сонымен қатар органикалық - 1,5,
B бороэтаноломин - 12, Мо агентпен - 1, гумин қышқылдары (гуматы) - 4, гидроксикарбон қышқылдары-4, амин қышқылдары-4
литр

2 116,4
287
Удобрение Reasil micro Hydro Mix
N общий - 12, в том числе органический - 2,
мочевинный - 10,
MgO с агентом - 4,
B бороэтаноломин - 2,
Cо с агентом - 0,1,
Cu с агентом - 0,8,
Fe с агентом - 5,
Mn с агентом - 2,5
литр
3 174,6
288
Удобрение Reasil micro Amino B/Mo Humic
N общий - 10, в том числе органический - 1,5,
B бороэтаноломин - 12,
Мо с агентом - 1, гуминовые кислоты (гуматы) - 4, гидроксикарбоновые кислоты-4, аминокислоты-4
литр

2 539,7
289
Reasil® Soil Conditioner топырақтың құнарлығын қалпына келтіру үшін тыңайтқыш
N органикалық
құрғақ затқа - 1,5,
Р2О5 құрғақ зат- 1,5,
К2О құрғақ затқа- 1,5, жалпы органикалық заттар құрғақ затқа- 75-80, жалпы гуминді экстракты (ЖГЭ) құрғақ органикалық заттарға - 90-95, ЖГЭ-дан табиғи гумин қышқылдары - 54-56, ЖГЭ-дан гумин қышқылдары (калий тұздары) - 40, ЖГЭ-дан табиғи фульфоқышқылдары
- 4-6
литр
886,6
290
Reasil® Soil Conditioner органикалық егіншілік үшін тыңайтқышы
N органикалық құрғақ зат- 1,2-1,7, жалпы органикалық заттар құрғақ зат- 80-85, құрғақ органикалық заттардан жалпы гуминді экстракт (ЖГЭ) - 90-95, ЖГЭ-дан гумин қышқылдары табиғи
- 95-96, ЖГЭ-дан табиғи фульвоқышқылдары - 4-5, гидроксикарбон қышқылдары-16, амин қышқылдары-8
литр

2 539,7
289
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для восстановления плодородия почв
N органический на сухое вещество- 1,5, Р2О5 на сухое вещество- 1,5,
К2О на сухое вещество- 1,5, общее органическое вещество на сухое вещество - 75-80, общий гуминовый экстракт (ОГЭ) на сухое органические вещество- 90-95, гуминовые кислоты природные от ОГЭ - 54-56, гуминовые кислоты (калиевые соли) от ОГЭ - 40, фульвокислоты природные от ОГЭ - 4-6
литр
886,6
290
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для органического земледелия
N органический на сухое вещество - 1,2-1,7, общее органическое вещество на сухое вещество-80-85, общий гуминовый экстракт (ОГЭ) на сухое органические вещество- 90-95, гуминовые кислоты природные от ОГЭ - 95-96, фульвокислоты природные от ОГЭ - 4-5, гидроксикарбоновые
кислоты-16, аминокислоты-8
литр

Fe-2%, Zn-0,5%, Mycorrhiza propagules 100 колониялар/миллилитр, Trichoderma 1^10 спора/ миллилитр, бактерия Bacillus subtilis, Bacillus megaterium 2^10 спора/миллилитр
литр
75 000,0
334
Seedspor-S
Fe-2%, Zn-0,5%, Mycorrhiza propagules 20 колониялар/ миллилитр, Trichoderma 2^10 спора/миллилитр, бактериялар Bacillus subtilis, Bacillus megaterium 4^70 спора/миллилитр
литр
24 107,0
335
Seedspor-W
Fe-2%, Zn-0,5%, Mycorrhiza propagules 10 колониялар/ миллилитр, Trichoderma 1^10 спора/миллилитр, бактериялар Bacillus subtilis, Bacillus megaterium 2^10 спора/миллилитр
литр

Fe-2%, Zn-0,5%, Mycorrhiza propagules 100 колоний/ миллилитр, Trichoderma 1^10 спор/миллилитр, бактерий Bacillus subtilis, Bacillus megaterium 2^10 спор/ миллилитр
литр
75 000,0
334
Seedspor-S
Fe-2%, Zn-0,5%, Mycorrhiza propagules 20 колоний/ миллилитр, Trichoderma 2^10 спор/ миллилитр, бактерий Bacillus subtilis, Bacillus megaterium 4^70 спор/ миллилитр
литр
24 107,0
335
Seedspor-W
Fe-2%, Zn-0,5%, Mycorrhiza propagules 10 колоний/ миллилитр, Trichoderma 1^10 спор/ миллилитр, бактерий Bacillus subtilis, Bacillus megaterium 2^10 спор/ миллилитр
литр

5 401,8
336
FERTISAL SULFUR
N-15, S-21, SO3-52,5,
B-0,01, Fe EDTA-0,02,
Mn EDTA-0,012,
Zn EDTA-0,004,
Cu EDTA-0,004, Mo-0,001
литр
4 107,5
337
Fertisal Combi B
N-20, K2O-15, MgO-2,
B-1, Fe EDTA - 0,1,
Mn EDTA - 0,05,
Zn EDTA-0,004,
Cu EDTA-0,05, Mo-0,001, хлоридтер - 10
литр
5 664,5
338
Fertisal P Max
N-10,4, P2O5-31,1, B-0,02,
Fe EDTA - 0,1, Mn EDTA - 0,05, Zn EDTA-1,04,
Cu EDTA-0,05, Mo-0,001, сульфаттар-0,15,
хлоридтер - 0,1
литр

5 401,8
336
FERTISAL SULFUR
N-15, S-21, SO3-52,5,
B-0,01, Fe EDTA-0,02,
Mn EDTA-0,012,
Zn EDTA-0,004,
Cu EDTA-0,004,
Mo-0,001
литр
4 107,5
337
Fertisal Combi B
N-20, K2O-15, MgO-2,
B-1, Fe EDTA - 0,1,
Mn EDTA - 0,05,
Zn EDTA-0,004,
Cu EDTA-0,05, Mo-0,001, хлориды - 10
литр
5 664,5
338
Fertisal P Max
N-10,4, P2O5-31,1,
B-0,02, Fe EDTA - 0,1,
Mn EDTA - 0,05,
Zn EDTA-1,04,
Cu EDTA-0,05, Mo-0,001, сульфаты-0,15, хлориды - 0,1
литр

8 807,0
339
Fertisal Asco
S-1, B-0,4, Fe LSA -0,8,
Mn LSA -0,7, Zn LSA -0,1, Mo-0,02
литр
7 078,0
340
Fertisal Grain
N-5, K2O-10, S-2,4, B-0,1,
Mn EDTA - 2,0, Zn EDTA-1,5, Cu EDTA-1,0,
Mo-0,02, хлоридтер - 0,1
литр
9 170,0
341
Fertisal AminoBio
N-2, P2O5-2, K2O-2, амин қышқылдары - 12,5, сонымен қатар бос амин
қышқылдары - 6
литр
4 891,0
342
FERTISAL TERIOS
N-7,3, P2O5-7,3, S-2,
Mn EDTA - 1,8,
Zn EDTA-1,8,
Cu EDTA-1,8,
хлоридтер - 0,1
литр

8 807,0
339
Fertisal Asco
S-1, B-0,4, Fe LSA -0,8,
Mn LSA -0,7,
Zn LSA -0,1, Mo-0,02
литр
7 078,0
340
Fertisal Grain
N-5, K2O-10, S-2,4,
B-0,1,
Mn EDTA - 2,0,
Zn EDTA-1,5,
Cu EDTA-1,0, Mo-0,02, хлориды - 0,1
литр
9 170,0
341
Fertisal AminoBio
N-2, P2O5-2, K2O-2, аминокислоты - 12,5,
в том числе свободные аминокислоты - 6
литр
4 891,0
342
FERTISAL TERIOS
N-7,3, P2O5-7,3, S-2,
Mn EDTA - 1,8,
Zn EDTA-1,8,
Cu EDTA-1,8,
хлориды - 0,1
литр

Cu-2,24%, Fe-2,56%,
Mn-0,96%, Zn-0,64%
литр
2 906,5
441
УНИВЕРСАЛЬДЫ "ГУМИМАКС-П" микроэлементтері бар кешенді гумин-минералды тыңайтқышы
гумин-фульво қышқылдары - 2%, органикалық қышқылдар-14%, амин қышқылдары-0,15%, N-3,5%,
P2O5-3,5%, K2O-5%, микроэлементтер-0,5%
литр
1 339,5
442
SAMPPI тыңайтқышы
Сұйық (азот қышқылды калий rno3, 6%+ лимон қышқылы с6н8о7, 5% кальций дигидроортофосфаты
Са (H2PO4)2, 5%+ этилендиаментетра-сірке қышқылдары динатрий тұзы 2 су(ЭДТА) Na2-EDTA * 2 H2O, 3,5 %+ марганец (II) хлориді тетрагидрат mncl2 * 4H2O, 3,2% + натрий нитраты NaNO3, 2%+ темір хлориді гексагидраты FECL3 * 6H2O, 2%+бор қышқылы h3bo3,

Cu-2,24%, Fe-2,56%,
Mn-0,96%, Zn-0,64%
литр
2 906,5
441
УДОБРЕНИЕ УНИВЕРСАЛЬНОЕ "ГУМИМАКС-П" комплексное гумино-минеральное с микроэлементами
гуминовые и фульвовые кислоты - 2%, органические кислоты-14%, аминокислоты-0,15%, N-3,5%,
P2O5-3,5%, K2O-5%, микроэлементы-0,5%
литр
1 339,5
442
Удобрение SAMPPI
Жидкость (калий азотнокислый RNO3, 6%+ Лимонная кислота С6H8O7, 5% Дигидроортофосфат кальция Са (H2PO4)2, 5%+ Этилендиаментетра-уксусной кислоты динатриевая соль 2 водная (ЭДТА) Na2-EDTA * 2 H2O, 3,5 %+ марганец (II) хлорид тетрагидрат MnCl2 * 4H2O, 3,2% + натрия нитрат NaNO3, 2%+ железа хлорид гексагидрат FeCl3 * 6H2O, 2%+борная кислота H3BO3,