Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 283 "Құрық теңіз портының акваториясын қоса алғанда теңіз портының шекараларын айқындау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 235 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 желтоқсанда № 31031 болып тіркелді
Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 283 "Құрық теңіз портының акваториясын қоса алғанда, теңіз портының шекараларын айқындау туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4065 тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Маңғыстау облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің бірінші орынбасарына жүктелсін.

О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 19 декабря 2019 года № 283 "Об определении границ морского порта, включая акваторию морского порта Курык"
Постановление акимата Мангистауской области от 2 декабря 2022 года № 235. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 декабря 2022 года № 31031
Акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Внести в постановление акимата Мангистауской области от 19 декабря 2019 года № 283 "Об определении границ морского порта, включая акваторию морского порта Курык" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4065) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Мангистауской области" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Мангистауской области.

9 548 951,809 9 548 139,349 9 548 169,306 9 548 662,207 9 548 694,607 9 549 091,499
4 783 553,678 4 783 475,364 4 783 253,089 4 782 912,852 4 783 139,560 4 783 199,670
2. Құрық теңіз порты акваториясының шекаралары:
Құрық теңіз портының ішкі акваториясы 43°09'51,82"N және 51°27'12,18"Е координаттарымен шығыс қорғаныс молының бастапқы бөлігінен бастап шығысқа қарай 100 метр қашықтықта орналасқан жағалау сызығының нүктесінен келетін сызықпен шектелген, әрі қарай шығыс қорғаныс молын бойлай оңтүстік/оңтүстік-батыс бағытта, одан 100 метр қашықтықта теңізге, 43°09'23,00"N және 51°26'58,70"Е координаттарымен шығыс қорғаныс молының оңтүстік шегіне дейін, әрі қарай 43°09'17,20"N және 51°26'52,10"Е координаттарымен батыс қорғаныс молының оңтүстік шегіне дейін, одан кейін батыс қорғаныс молын бойлай солтүстік-батыс/солтүстік бағытта, одан 100 метр қашықтықта теңізге, 43°09'44,70"N және 51°26'12,50"Е координаттарымен батыс қорғаныс молының бастапқы бөлігінде орналасқан нүктесіне дейін, әрі қарай автомобиль пирсін айнала (№5, №4 айлақтар) порттың жағалау сызығын бойлай шығыс бағытта, теміржол пирсін айнала (№2, №1 айлақтар) №3 айлақты бойлай, порт флоты кемелерінің айлағын бойлай 43°09'51,82"N және 51°27'12,18"Е координаттарымен бастапқы нүктеге дейін;

9 548 951,809 9 548 139,349 9 548 169,306 9 548 662,207 9 548 694,607 9 549 091,499
4 783 553,678 4 783 475,364 4 783 253,089 4 782 912,852 4 783 139,560 4 783 199,670
2. Границы акватории морского порта Курык:
внутренняя акватория морского порта Курык ограничена линией, идущей от точки береговой черты, расположенной на расстоянии 100 метров восточнее от корневой части восточного оградительного мола с координатами 43°09'51,82"N и 51°27'12,18"Е, далее в южном/юго-западном направлении вдоль восточного оградительного мола, мористее от него на расстоянии 100 метров, до южной оконечности восточного оградительного мола с координатами 43°09'23,00"N и 51°26'58,70"Е, далее до южной оконечности западного оградительного мола с координатами 43°09'17,20"N и 51°26'52,10"Е, затем в северо-западном/северном направлении вдоль западного оградительного мола, мористее от него на расстоянии 100 метров, до точки, расположенной в корневой части западного оградительного мола с координатами 43°09'44,70"N и 51°26'12,50"Е, далее в восточном направлении вдоль береговой черты порта, с огибанием автомобильного пирса (причалы №5, №4), вдоль причала №3, с огибанием железнодорожного пирса (причалы №2, №1), вдоль причала судов портового флота до исходной точки с координатами 43°09'51,82"N и 51°27'12,18"Е;

Құрық теңіз портының сыртқы акваториясы 43°09'51,82"N және 51°27'12,18"Е координаттарымен шығыс қорғаныс молының бастапқы бөлігінен бастап шығысқа қарай 100 метр қашықтықта орналасқан жағалау сызығының нүктесінен келетін сызықпен шектелген, әрі қарай аталған шығанақ жағалауы учаскесінде орналасқан барлық гидротехникалық нысандар және олардың акваторияларын қоса, 43°06'03,00"N және 51°39'06,00"Е координаттарымен Александр Бекович-Черкасский шығанағы жағалауын бойлай Жыланды мысына дейін шығыс бағытта, одан кейін әрі қарай 43°09'00,00"N және 51°16'02,00"Е координаттарымен Жыланды мысынан Құмды мысына дейін батыс бағытта тікелей сызық бойынша, әрі қарай аталған шығанақ жағалауының учаскесінде орналасқан барлық гидротехникалық нысандар және олардың акваторияларын қоса, 43°09'44,70"N және 51°26'12,50"Е координаттарымен батыс қорғаныс молының бастапқы бөлігінен бастап батысқа қарай 100 метр қашықтықта орналасқан Құмды мысынан бастап жағалау сызығының нүктесіне дейін, Александр Бекович-Черкасский шығанағы жағалауын бойлай шығыс бағытта.
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
га – гектар;
"ҚТЖ" ҰК" АҚ – "Қазақстан Темір Жолы" Ұлттық Компаниясы" акционерлік қоғамы;
ЖШС – Жауапкершілігі шектеулі серіктестік.

внешняя акватория морского порта Курык ограничена линией, идущей от точки береговой черты, расположенной на расстоянии 100 метров восточнее от корневой части восточного оградительного мола с координатами 43°09'51,82"N и 51°27'12,18"Е, далее в восточном направлении вдоль побережья залива Александра Бековича-Черкасского до мыса Жыланды с координатами 43°06'03,00"N и 51°39'06,00"Е, включая все гидротехнические сооружения и их акватории, расположенные на данном участке побережья залива, затем далее по прямой линии в западном направлении от мыса Жыланды до мыса Песчаный с координатами 43°09'00,00"N и 51°16'02,00"Е, далее в восточном направлении вдоль побережья залива Александра Бековича-Черкасского от мыса Песчаный до точки береговой черты, расположенной на расстоянии 100 метров западнее от корневой части западного оградительного мола с координатами 43°09'44,70"N и 51°26'12,50"Е, включая все гидротехнические сооружения и их акватории, расположенные на данном участке побережья залива.
Расшифровка аббревиатур:
га – гектар;
АО "НК "ҚТЖ" – акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан Темір Жолы";
ТОО – Товарищество с ограниченной ответственностью.